REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ARGENTYNA: Torneo Super 20

02:00Weber Bahia - Quilmes 99:74
02:30Regatas - La Union 72:90
03:00Olimpico - Instituto de Cordoba 82:89

AUSTRIA: Zweite Liga

17:00Salzburg - Dornbirn Lions -:-
17:00St. Polten - Mattersburg -:-
17:00Villach - Basket Flames -:-

AZJA: Azjatycka Liga Mistrzów

08:30Mono Vampire - Chooks-to-Go Pilipinas 102:115
10:45Dacin Tigers - Al-Riyadi 71:89
13:30ONGC - Xinjiang 47:92
1. kwartaSaryyet Ramallah - Petrochimi Bandar Imam Bandour 10:16

AZJA: The Super 8 - Play Offy

13:30Ryukyu - Goyang 71:88
2. kwartaZhejiang Guangsha - Chiba 30:28

BELGIA: EuroMillions Basketball League

17:30Antwerp Giants - Limburg -:-
reklama

CZECHY: ZBL Kobiety

1. kwartaOstrava K - Hradec Kralove K 5:5
17:00Chance U19 K - Technic Brno K -:-
17:00Trutnov K - Slovanka K -:-

EUROPA: Champions League - Kwalifikacje

13:00Saratov - Mornar Bar 88:70
1. kwartaBC Kalev/Cramo - Alba Fehervar 4:7
17:00Benfica - Lukoil Academic -:-
17:30Antwerp Giants - Nizhny Novgorod -:-
18:00Groningen - Bakken Bears -:-
18:00Ludwigsburg - Univ. Cluj-Napoca -:-
18:45Tsmoki Minsk - Budivelnik -:-
19:00Joventut - Kataja -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup - Kwalifikacje

18:30Bnei Herzliya - Ostrów Wielkopolski -:-

EUROPA: EEWBL Women

09:00Bornova Spor K - Lulea K 67:68ot
11:30Good Angels Kosice K - FSG Royal Eagles K 86:58
14:00Al-Riyadi K - Horizont Minsk K 72:62
16:30Kibirkstis Vilnius K - Liepajas K -:-

FILIPINY: Governors Cup

10:30NLEX Road Warriors - Star Hotshots 93:101
12:45San Miguel Beermen - Meralco Bolts 101:104

FRANCJA: LNB

18:30Lyon-Villeurbanne - Limoges -:-

IRLANDIA: SuperLeague

16:00GCD Swords Thunder - Eanna -:-

LITWA: LKL

1. kwartaVytautas - Siauliai 2:5
16:15Neptunas - Nevezis -:-

NIEMCY: Pro A

17:00Weissenhorn Youngstars - Ehingen -:-

NIEMCY: DBBL Women

16:00Halle K - Keltern K -:-
16:00Herner K - TV Saarlouis K -:-
16:00TK Hannover K - Marburg K -:-
16:00Veilchen K - Heidelberg K -:-
16:00Wasserburg K - Bad Aibling K -:-
16:00Wohnbau K - Chemnitz K -:-

NORWEGIA: BLNO

11:00Centrum Tigers - Fyllingen 84:117
13:00Asker - Froya 85:79
3. kwartaNidaros Jets - Tromso 35:47
17:00Kongsberg Miners - Gimle -:-
19:00Bærum - Ammerud -:-

NORWEGIA: Kvinneliga Women

13:00Ullern K - Gimle K 50:53
3. kwartaTromsø K - Asker/Bærums Verk K 11:53
17:00Hoybraten K - Bergen K -:-

POLSKA: Tauron Basket Liga Kobiet

17:00Siedlce K - Wisła Can-Pack K -:-

POLSKA: 1. Liga

18:00Notec - Leszno -:-

ROSJA: Puchar Rosji Kobiety

13:00Shakhty URGPU K - Dynamo Kursk K 43:118

SZWECJA: Basketligan Women

14:00Udominate K - AIK Basket K 70:54
16:00Alvik K - Visby K -:-
16:00Marbo K - Norrkoping K -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie

09:00Singapore Slingers (Sin) - KCC Egis (Kor) 68:78
11:00Shanghai (Chn) - Adelaide 36ers (Aus) 81:101
12:30Barcelona B (Esp) - Prat Joventut (Esp) 70:78
12:30Barcelona (Esp) - Murcia (Esp) 72:70
13:00Rethymno (Gre) - AEK (Cyp) 77:80
13:45Kakanj (Bih) - Zalakeramia (Hun) 67:83
3. kwartaOberwart (Aut) - USK Praga (Cze) 45:40
2. kwartaApoel (Cyp) - AEK Athens (Gre) 22:33
2. kwartaDebreceni Egyetem (Hun) - Jaszberenyi (Hun) 19:26
1. kwartaZadar (Cro) - Chimki M. (Rus) 7:5
17:00Unics Kazań (Rus) - Crvena zvezda (Srb) -:-
17:00Vitoria (Por) - Ovarense (Por) -:-
18:00Baskonia (Esp) - Hapoel Jerusalem (Isr) -:-
18:00Latina (Ita) - Hapoel Holon (Isr) -:-
18:00Maccabi Rishon (Isr) - Ironi Nahariya (Isr) -:-
18:00MoraBanc Andorra (Esp) - Zaragoza (Esp) -:-
18:00Pesaro (Ita) - Jesi (Ita) -:-
18:15Cantu (Ita) - Torino (Ita) -:-
18:30Bayern (Ger) - Bamberg (Ger) -:-
19:00Illiabum (Por) - Oliveirense (Por) -:-
19:30Olympiakos (Gre) - Maccabi Tel Aviv (Isr) -:-
20:30Avellino (Ita) - Brindisi (Ita) -:-
21:00CSKA Moskwa (Rus) - Fenerbahce (Tur) -:-

ŚWIAT: Intercontinental Cup

19:00Tenerife - Guaros de Lara -:-

ŚWIAT: Club Friendly Women

10:00ZTE NKK K (Hun) - PINKK-Pecsi K (Hun) 67:80
11:45UNI Gyor K (Hun) - Crvena zvezda K (Srb) 67:57
16:30Ragusa K (Ita) - Dike Napoli K (Ita) -:-

ŚWIAT: World Tour Chengdu 3x3 - Play Offy

11:15Novi Sad AlWahda 3x3 - Riga Ghetto 3x3 13:18
11:45Zemun 3x3 - Beijing Baxy 3x3 22:7
12:10Ljubljana 3x3 - Kranj 3x3 12:14
12:45Piran 3x3 - Tokyo 3x3 21:7
13:30Riga Ghetto 3x3 - Zemun 3x3 16:20
14:00Kranj 3x3 - Piran 3x3 15:20
15:00Zemun 3x3 - Piran 3x3 -:-

USA: WNBA - Play Offy

21:30Minnesota Lynx K - Los Angeles Sparks K -:-

WŁOCHY: Lega A - Superpuchar

18:00Milano - Venezia -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową