REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ARABIA SAUDYJSKA: Premier League

PrzerwaAl Ansar - Al Safa of Safwa 35:22
16:00Al Ittihad - Al Nasr -:-
18:00Al Ahli - Al Wehda -:-
18:00Al Nahdha - Ohod -:-
18:00Al-Hilal - Al-Fateh -:-

AUSTRALIA: NBL

07:00Perth Wildcats - Brisbane Bullets 92:95
09:30NZ Breakers - Melbourne United 84:87

AUSTRIA: Superliga Women

19:30UBSC-DBBC Graz K - Celovec K -:-
19:45DBB LZ OO K - UBI Graz K -:-

BELGIA: EuroMillions Basketball League

20:30Liege - Spirou Charleroi -:-
20:30Limburg - Belfius Mons -:-
20:30Mechelen - Okapi Aalstar -:-
20:30Spotter Leuven - Phoenix Brussels -:-

BRAZYLIA: NBB

00:00Flamengo - Bauru 91:86

BUŁGARIA: NBL

17:30Spartak Pleven - Balkan -:-

CHINY: CBA

3. kwartaGuangdong - Jiangsu Dragons 62:53
3. kwartaQingdao - Fujian 62:66

CHORWACJA: Premijer liga

18:00Zabok - Sonik Puntamika -:-

CZARNOGÓRA: Prva A Liga

17:00Pljevlja - Jedinstvo -:-

CZECHY: Puchar Czech Kobiety

15:00Chomutov K - Slavia Prague K -:-
18:30KP Brno K - USK Prague K -:-

ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga

18:00Rakvere Tarvas - TAL TECH -:-

EUROPA: Euroleague

18:00Chimki M. - Alba Berlin -:-
19:00Zalgiris Kaunas - Milano -:-
20:00Olympiakos - Crvena zvezda -:-
20:45Lyon-Villeurbanne - Fenerbahce -:-
21:00Barcelona - Baskonia -:-

EUROPA: ABA League 2

12:00Lovcen Cetinje - MZT Skopje 55:96
16:00Rabotnicki - Sutjeska -:-
20:00Podgorica - Gorica -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00PrzełożoneVentspils - VEF Riga -:-

FINLANDIA: Korisliiga

17:30KTP Basket - Kobrat -:-
17:30Salon Vilpas - Ura Basket -:-
17:30UU-Korihait - Helsinki Seagulls -:-

FINLANDIA: I Divisioona A

18:00Raiders Basket - Munk. Kisapojat -:-
19:00Honka - LoKoKo -:-

FINLANDIA: Korisliiga Women

16:00Tapiolan Honka K - PeKa K -:-

FRANCJA: LNB

19:00Gravelines-Dunkerque - Le Mans -:-

FRANCJA: Pro B

17:00Nantes - Antibes -:-
19:00Aix-Maurienne - Rouen -:-
20:00Poitiers - Evreux -:-
20:00St. Chamond - Saint Quentin -:-

GRUZJA: Superleague

PrzerwaKutaisi - Rustavi 38:38

HISZPANIA: LEB Oro

18:45Granada - Real Canoe -:-
19:00Caceres - Breogan -:-

HISZPANIA: Spanish Cup Women

17:30Gernika Bizkaia K - Ciudad de La Laguna K -:-
20:30Valencia K - IDK Gipuzkoa K -:-

ISLANDIA: Premier League

19:15Haukar - Thorl -:-
21:15Stjarnan - Valur -:-

KOREA POŁUDNIOWA: KBL

11:00Mobis Phoebus - Incheon 82:81

LITWA: Moteru Lyga Women

14:00Kibirkstis Vilnius 2 K - LCC K -:-

NIEMCY: BBL

20:30Bayreuth - Crailsheim Merlins -:-

NIEMCY: Pro A

18:00Ehingen - Heidelberg -:-
18:30Jena - Nurnberger -:-
19:30Bremerhaven - Artland -:-
19:30Leverkusen - PS Karlsruhe -:-
19:30Phoenix Hagen - Rostock -:-
19:30Trier - Paderborn -:-
20:00Kirchheim - Tubingen -:-

NIEMCY: Pro B

19:30Düsseldorf - ETV Hamburg -:-
20:00College Karlsruhe - Frankfurt 2 -:-

NIEMCY: DBBL Women

19:00Marburg K - GiroLive K -:-
19:00Saarlouis K - TK Hannover K -:-
19:30Flippo K - Wasserburg K -:-
19:30Halle K - Freiburg K -:-
19:30Keltern K - Herner K -:-

POLSKA: Energa Basket Liga

17:35Zielona Góra - Anwil Włocławek -:-
19:00Trefl Sopot - Legia Warszawa -:-
20:00Spójnia Stargard - Stal Ostrów Wlkp. -:-

POLSKA: 1. Liga

20:00Śląsk Wrocław II - Górnik Wałbrzych -:-

POLSKA: Puchar Polski - Kobiety

17:00Lublin K - Gorzów K -:-
20:30Artego Bydgoszcz K - Polonia Warszawa K -:-

PORTUGALIA: LPB

16:00CAB Madeira - Ovarense -:-
17:00Esgueira - FC Porto -:-
20:00Maia - Imortal -:-
21:00Galitos - Academica -:-
22:00Benfica - Lusitania -:-

RUMUNIA: Liga National Women - pierwsza runda

18:00Agronomia Bucuresti K - CSU Rookies Oradea K -:-

SŁOWACJA: Extraliga Women - Runda przegranych

17:30SK UMB Banska Bystrica K - Poprad K -:-

SŁOWENIA: 1. SKL Women

19:00Maribor K - Jezica K -:-

SZWECJA: Basketligan

19:04Sodertalje - Nassjo -:-
20:04Jamtland - KFUM Fryshuset -:-

SZWECJA: Basketligan Women

19:00Umea K - Lulea K -:-

ŚWIAT: Champions League Americas

23:10U. De Concepcion - Quimsa 97:99
01:40Titanes de Barranquilla - Caballos de Cocle 79:80
23:10Sao Paulo - Quimsa -:-

TURCJA: TBL

16:00Mamak Bld. - Kocaeli -:-

UKRAINA: FBU Superleague

17:00Ternopil-TNEU - BK Zaporozhye -:-
17:30Kyiv Basket - Prometey -:-
18:00Dnipro - Khimik Yuzhny -:-
18:30Kharkivski Sokoly - Odessa -:-

USA: NBA

01:00Boston Celtics - Toronto Raptors 132:125
01:00Washington Wizards - Los Angeles Clippers 119:117
01:30New York Knicks - Detroit Pistons 114:104
02:00Indiana Pacers - Denver Nuggets 103:113
02:00Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks 111:112
02:30New Orleans Pelicans - Miami Heat 93:103
03:00San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder 102:107
04:00Phoenix Suns - Golden State Warriors 120:98
04:00Portland Trail Blazers - Sacramento Kings 123:119

USA: NBA G League

01:00Oklahoma City Blue - Erie BayHawks 113:116
01:30Westchester - Agua Caliente Clippers 120:122
17:00Greensboro Swarm - Fort Wayne Mad Ants -:-
21:00Lakeland Magic - Iowa Wolves -:-
21:30Westchester - Erie BayHawks -:-

USA: NCAA

23:30George Mason - George Washington 73:59
00:00Bradley - Southern Illinois 63:73
00:00Florida Atlantic - Middle Tenn. St. 80:50
00:00Manhattan - Fairfield 69:59
00:00OdwołaneN. Carolina A&T - South Carolina St -:-
01:00Baylor - Oklahoma State 81:70
01:00Bellarmine - Stetson 70:73
01:00Cincinnati - Vanderbilt 64:78
01:00OdwołaneCoppin State - Howard -:-
01:00Lipscomb - Florida Gulf Coast 60:72
01:00Michigan - Michigan State 69:50
01:00N.Carolina Central - Florida A&M 74:71
01:00Siena - Canisius 73:66
01:00Texas Tech - Iowa State 81:54
01:00UTSA Roadrunners - Southwest Adventist 123:43
01:00West Virginia - TCU 76:67
01:30Mcneese State - Nicholls State 67:80
01:30Winthrop - Longwood 82:61
02:00Jacksonville St. - Murray State 68:65ot
02:00Kansas - UTEP 67:62
02:30Grambling St. - Alabama State 91:68
02:30Jackson State - Alabama A&M 50:35
02:30Prairie View A&M - Southern 68:61
02:30Texas Southern - Alcorn State 80:78
03:00Colorado - Arizona State 75:61
03:00East Carolina - UCF Knights 60:64
03:00Iowa - Nebraska 102:64
03:00Northern Iowa - Illinois State 65:60
03:00Oklahoma - Texas 65:69
03:00San Francisco - San Diego Toreros 67:51
03:00Weber State - Northern Colorado 60:59
03:30Utah State - Wyoming 72:59
04:05Portland State - Southern Utah 58:68
04:30Eastern Kentucky - Austin Peay 70:67
06:00Santa Clara - Portland 95:86
17:00St. Bonaventure - Duquesne -:-
18:00Loyola (Ill). - Southern Illinois -:-
19:00PrzełożoneDelaware State - Morgan State -:-
19:00Delaware State - Morgan State -:-
19:00St. Louis - UMass -:-
20:00Liberty - Stetson -:-
20:00Montana State - Sacramento State -:-
21:00Indiana State - Evansville -:-
21:05East. Washington - Idaho State -:-
21:30VCU Rams - Dayton -:-
22:00PrzełożoneIona - St. Peters -:-
22:00OdwołaneMarist - Siena -:-
22:00Rider - Monmouth (N.J.) -:-
23:00Central Michigan - Northern Illinois -:-
23:30Citadel - Western Carolina -:-
23:30Davidson - George Mason -:-
00:00Arkansas State - Georgia Southern -:-
00:00Buffalo - Kent State -:-
00:00Drake - Northern Iowa -:-
00:00Florida Atlantic - Middle Tenn. St. -:-
00:00Manhattan - Fairfield -:-
00:00Miami - Boston College -:-
00:30South Alabama - Louisiana Monroe -:-

WIELKA BRYTANIA: BBL

19:00Cheshire Phoenix - Leicester Riders -:-
19:00Newcastle Eagles - Plymouth Raiders -:-
20:30Worcester Wolves - Surrey Scorchers -:-

WIELKA BRYTANIA: WBBL Women

20:00Essex Rebels K - Leicester Riders K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.