REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ARGENTYNA: Torneo Super 20 - Play Offy

01:00Instituto de Cordoba - San Lorenzo 82:72
23:30San Lorenzo - Gimnasia -:-

AUSTRALIA: NBL

07:30Adelaide 36ers - Sydney Kings 108:93
09:30Cairns Taipans - Illawarra Hawks 87:66

AUSTRALIA: WNBL Women

05:00Adelaide Lightning K - Townsville K 78:101
05:00Melbourne Boomers K - Canberra Capitals K 96:66

AUSTRIA: ABL

19:00Wels - Klosterneuburg -:-

AUSTRIA: Zweite Liga

17:00Basket2000 Vienna - Mattersburg -:-
17:00Celovec - Villach -:-
17:00Mistelbach - Worthersee Piraten -:-
18:00Basket Flames - St. Polten -:-
18:30Dornbirn Lions - Vienna Timberwolves -:-
19:30Salzburg - Jennersdorf -:-
reklama

AUSTRIA: ASWBL Women

19:00Linz-Enns K - Basket Flames K -:-

AZJA: ABL

13:00CLS Knights - Formosa Dreamers -:-

BELGIA: EuroMillions Basketball League

20:30Oostende - Antwerp Giants -:-
20:30Spirou Charleroi - Okapi Aalstar -:-
20:30Spotter Leuven - Brussels -:-
20:30Willebroek - Belfius Mons -:-

BIAŁORUŚ: Premier League

09:30Gomel - Grodno -:-
10:00Prinemane - Rubon -:-
11:00Tsmoki Minsk - SDUSHOR Minsk -:-
12:00Borisfen - Brest -:-
12:00Tsmoki Minsk II - Impuls -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH

17:00PrzełożoneBosna - Student Mostar -:-
18:00Bosnjak - Mrkonjic Grad -:-
18:00Siroki - Kakanj -:-
19:00Sloboda - Zrinjski Mostar -:-

BRAZYLIA: NBB

23:00Joinville - Bauru 71:97
23:05Caxias do Sul - Franca 80:86ot
14:00Botafogo RJ - Sorocabana -:-
17:00Vasco - Mogi -:-

BUŁGARIA: NBL

17:00Beroe - Lukoil Academic -:-
17:00Spartak Pleven - Cherno More -:-
17:00Yambol - Balkan -:-

CHILE: LNB

00:30Catolica - Valdivia 92:69
00:30Leones Quilpue - Puerto Montt 87:80
00:30U. De Concepcion - Las Animas 83:89
01:00Ancud - Tinguiririca 86:52
01:00Deportes Castro - Puente Alto 78:76
01:00Espanol de Talca - Osorno 110:83
22:00U. De Concepcion - Osorno -:-
00:00Ancud - Puente Alto -:-
00:00Catolica - Puerto Montt -:-
00:00Deportes Castro - Tinguiririca -:-
00:00Espanol de Talca - Las Animas -:-
00:00Leones Quilpue - Valdivia -:-

CHINY: WCBA Women

12:30Heilongjiang K - Xinjiang K -:-
12:30Jiangsu Phoenix K - Beijing K -:-
12:30Liaoning K - Bayi Kilin K -:-
12:30Shandong K - Shaanxi Tianze K -:-
12:30Shanghai K - Guangdong K -:-
12:30Shenyang K - Shanxi Xing Rui K -:-
12:30Zhejiang Chouzhou Bank K - Sichuan K -:-

CHORWACJA: A1 Liga

18:00Hermes - GKK Sibenik -:-
19:00Skrljevo - Zagreb -:-

CHORWACJA: Croatian Cup

15:30AKK Universitas - Agrodalm -:-
17:00Borik Puntamika - KK Sanac Karlovac -:-

CZARNOGÓRA: Prva A Liga

17:00Danilovgrad - Ulcinj -:-
18:05Tivat - Studentski Centar -:-
19:00Primorje - Lovcen Cetinje -:-

CZECHY: NBL

17:30Ostrava - Svitavy -:-
18:00Jindrichuv Hradec - USK Praga -:-
19:00Brno - Opawa -:-

CZECHY: ZBL Kobiety

16:00Hradec Kralove K - USK Prague K -:-
16:30Zabiny Brno K - Ostrava K -:-
17:00Slavia Prague K - Chance U19 K -:-

DANIA: Dameligaen

15:30Lemvig K - Stevnsgade K -:-

ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga

16:10Audentese - Pärnu/Catwees -:-

EUROPA: ABA League

19:00Partizan - Petrol Olimpija -:-
21:00Cedevita - Mornar Bar -:-

FINLANDIA: Korisliiga Women

14:00Vimpelin Veto K - Tapiolan Honka K -:-
16:00Espoo Team K - HyPo K -:-
16:00Huima K - PeKa K -:-
16:00Lappeenranta K - Forssan Alku K -:-

FRANCJA: LNB

18:30Pau-Orthez - Monako -:-
20:00Chalon/Saone - Hyeres-Toulon -:-
20:00Chalons-Reims - Nanterre -:-
20:00Levallois - Cholet -:-
20:00Le Mans - Le Portel -:-
20:00Limoges - Antibes -:-

FRANCJA: Pro B

20:00Ada Blois - Nantes -:-
20:00Nancy - Rouen -:-
20:00Quimper - Denain-Voltaire -:-

GRECJA: Basket League

15:15Rethymno - PAOK -:-
16:00AEK Athens - Panionios -:-
17:30Aris - Larissas Faros -:-
17:30Koroivos - Lavrio -:-
17:30Trikala - Prometheus -:-

GRECJA: A2

14:45Kastoria - Marousi -:-
16:00Apollon Patron - AEL 1964 B.C. -:-
16:00AS Karditsas - Ermis Agias -:-
16:00E. Piraeus - Douka -:-
16:00Lefkadas - Peristeri -:-
16:00Papagou - Arkadikos -:-
16:00Psychikou - Holargos B.C. -:-

HISZPANIA: ACB

19:00Real Betis - Real Madryt -:-
19:30Fuenlabrada - Zaragoza -:-

HISZPANIA: LEB Oro

18:30Oviedo - Caceres -:-
19:00Huesca - Barcelona B -:-
20:00Breogan - Manresa -:-

HISZPANIA: LEB Plata

18:00Cambados - Martorell -:-
19:00Avila - Navarra -:-
19:00La Roda - Plasencia -:-
19:00Real Murcia - Moron -:-
19:30Albacete - Granada -:-
19:30Real Canoe - Zamora -:-
20:45Agustinos - Baskonia B -:-
20:45Alicante - L'Hospitalet -:-

HISZPANIA: Liga Femenina Women

19:00Lacturale Araski K - Gernika Bizkaia K -:-

HOLANDIA: DBL

16:00Amsterdam - Dukes -:-
19:30Den Helder - BAL Weert -:-
20:00Leeuwarden - Groningen -:-
20:00Leiden - Rotterdam -:-

IRLANDIA: SuperLeague

18:00GCD Swords Thunder - UCD Marian -:-
20:00DCU Saints - UCC Demons -:-
20:00Eanna - Killester -:-
21:00Moycullen - Belfast -:-
21:00Tralee Warriors - Templeogue -:-

IZRAEL: Super League

17:45Maccabi Rishon - Ironi Nahariya -:-
20:00Maccabi Ashdod - Hapoel Holon -:-

JAPONIA: B.League

06:05Alvark - Hokkaido 89:69
06:05Kyoto - Chiba 60:82
06:05SeaHorses Mikawa - Yokohama 66:56
09:05NeoPhoenix - Osaka 54:79
3. kwartaNishinomiya - Tochigi Brex 60:69
4. kwartaSun Rockers - Shimane 59:54
4. kwartaToyama - Brave Thunders 70:63
2. kwartaRyukyu - Diamond Dolphins 16:16

KANADA: NBL

00:00Island Storm - St. John's Edge -:-

KANADA: U Sports

01:00Saint Marys - UNB 72:83
02:00Algoma - Lakehead 73:65
02:00Brock - Nipissing 90:57
02:00Carleton - Windsor 97:83
02:00Laurier - York 87:75
02:00Laval - Bishop's 89:74
02:00McMaster - Laurentian 67:89
02:00Waterloo - Queens 87:75
03:00Brandon - Calgary 70:92
04:00Mount Royal - Manitoba 83:81ot
05:00Thompson Rivers - Lethbridge 90:104
05:00UBC - Trinity Western 118:65
05:00UFV - Winnipeg 88:90ot
05:00UNBC - Regina 76:80
05:00Victoria - Saskatchewan 87:77
21:00Guelph - Toronto -:-
22:00Algoma - Lakehead -:-
23:00Saint Marys - UNB -:-
00:00McGill - Concordia -:-
00:30Memorial - StFX -:-

KAZACHSTAN: Premier League

09:00Almaty - Tobol Kostanay 74:68

KOREA POŁUDNIOWA: KBL

07:00Anyang - Dongbu Promy 70:77
07:00Seoul Thunders - Seoul Knights 86:88
09:00Goyang - KCC Egis 77:84

KOREA POŁUDNIOWA: WKBL Women

09:00Samsung Blue Minx K - KB Stars K 73:83

LITWA: LKL

16:00Vytautas - Nevezis -:-
16:20Neptunas - Lietuvos Rytas -:-

LITWA: LMKL Women

15:00Suduva Marijampole K - Vilkmerge K -:-

LITWA: NKL

15:00Delikatesas Joniskis - Sakiai Vytis -:-
15:00Ezerunas - Suduva-Mantinga -:-
15:00Jazz Ktu Kaunas - Laivite Klaipeda -:-
15:00Mazeikiai - Perlas -:-
15:00Taurage - Triobet Jonavos -:-
15:00Telsiai - Palanga Triobet -:-
15:00Zalgiris Kaunas 2 - Silute -:-

ŁOTWA: LBL

16:00Betsafe/Liepaja - Latvijas Universitate -:-
16:00VEF Riga - Ventspils -:-
17:30Valmiera/ORDO - BK Ogre/Kumho Sonora -:-

MACEDONIA: Superleague

13:00Blokotehna - Ohrid -:-
14:30Pelister - Strumica -:-
16:00Kozuv - Kumanovo -:-
18:00PrzełożoneFeni Industries - MZT Skopje -:-
18:00Shkupi Skopje - Karpos -:-

MEKSYK: LNBP

01:00Correcaminos - Fuerza Regia 91:90
04:00Libertadores - Toros De N.Laredo 68:93

NIEMCY: BBL

18:00Frankfurt - Ulm -:-
18:00Gottingen - Braunschweig -:-
18:00Oldenburg - Alba Berlin -:-
20:30Giessen - Jena -:-
20:30s.Oliver Wurzburg - Mitteldeutscher -:-
20:30Tubingen - Gotha -:-

NIEMCY: Pro A

19:00Phoenix Hagen - Hanau -:-
19:30Ehingen - Baunach -:-
19:30Paderborn - Trier -:-
19:30Vechta - Chemnitz -:-

NORWEGIA: BLNO

16:00Froya - Bærum -:-
16:00Nidaros Jets - Ammerud -:-
18:00Kongsberg Miners - Tromso -:-

NORWEGIA: Kvinneliga Women

14:00Gimle K - Ullern K -:-

POLSKA: Tauron Basket Liga

18:00AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno -:-
18:00Czarni Słupsk - Zielona Góra -:-
18:00Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom -:-
18:00Polpharma Starogard - Turów Zgorzelec -:-

POLSKA: Tauron Basket Liga Kobiet

17:00Sosnowiec K - Artego Bydgoszcz K -:-
18:15AZS Poznan K - Siedlce K -:-

POLSKA: 1. Liga

17:00Leszno - Lancut -:-
17:00Poznań - Kutno -:-
18:00Siarka - Spojnia -:-
18:00Siedlce - Bydgoszcz -:-
19:00GKS Tychy - Ślask Wrocław -:-

PORTUGALIA: LPB

15:30Benfica - Ovarense -:-
16:00Vitoria - Barreirense -:-
19:00Galitos - Madeira -:-
19:00Illiabum - Terceira -:-
22:00Oliveirense - Electrico FC -:-

ROSJA: Puchar VTB Promo

4. kwartaAstana - Enisey 79:51
13:30Parma Perm - Lokomotiv Kuban -:-

ROSJA: Super League

17:00Ryazan - Zenit Petersburg B -:-

SERBIA: Pierwsza liga

16:00KK Dynamic - Vrsac -:-
16:00OKK Beograd - Tamis -:-
18:00Metalac - Mladost Admiral -:-
18:00Zlatibor Cajetina - Sloga -:-
19:00Borac - Beovuk -:-

SŁOWACJA: Extraliga

18:00Inter Bratislava - Komarno -:-
18:00Levice - Zilina -:-
18:00Prievidza - Handlova -:-
18:00Spisska Nova Ves - Kosice -:-
18:00Svit - Karlovka Bratislava -:-

SŁOWACJA: Extraliga Women

15:00Slovan Bratislava K - Piestanske Cajky K -:-
17:30Poprad K - Ruzomberok K -:-
18:00Samorin K - Banska Bystrica K -:-

SŁOWENIA: Liga Nova KBM

19:00Helios Domzale - KK Primorska -:-
19:00Krka - Hopsi Polzela -:-
19:00Lasko - Ilirija -:-
19:00Rogaska - Sencur -:-

SŁOWENIA: 1. SKL Women

16:30Konjice K - Ilirija K -:-
17:00Jezica K - ZKK Domzale K -:-
17:30Triglav K - Athlete Celje K -:-
20:00Maribor K - Grosuplje K -:-

SZWAJCARIA: LNA

17:00Lugano - BC Boncourt -:-
17:30Fribourg Olympic - Swiss Central Basket -:-
17:30Geneva Lions - SAM Massagno -:-
17:30Vevey Riviera - Regio Basel -:-

SZWECJA: Basketligan Women

14:30Lund K - Norrkoping K -:-

TURCJA: Super Ligi

2. kwartaBesiktas - Istanbul BB 34:28
13:15Trabzonspor - Galatasaray -:-
15:00Sakarya BB - Darussafaka -:-
18:15Buyukcekmece - Pinar Karsiyaka -:-

TURCJA: TBL

13:00Aliaga Bld. - Yalova Bld. -:-
13:00Istanbulspor - Ankara D.S.I. -:-
14:00Bandirma Kirmizi - Ormanspor Genc Ankara -:-
14:00Turk Telekom - Bakirkoy -:-
14:30Ankara Kolejliler - Afyon Belediye -:-
15:00Antalyaspor - Bahcesehir Univ. -:-
15:00Samsun - Duzce Belediye -:-
16:00Bursaspor - Karesi Spor -:-

TURCJA: TB2L - pierwsza runda

12:00Izmir Buyuksehir Belediyesi - Fethiye Belediye -:-
13:00Erzurum Ataturk University - UPS Spor -:-
13:00Vestelspor Manisa - Edirne -:-
14:00Efe Spor - Artvin -:-
14:00Mugla Orman - Merkezefendi -:-
14:00Rota Koleji - Haliliye -:-
15:30FMV Isikspor - ITU Spor -:-
16:00Yeni Mamak Spor - Gemlikspor -:-
16:30Inegol Belediyespor - Kepez Bld. -:-
17:30Dagcilik - Bolu Spor -:-

TURCJA: KBSL Women

2. kwartaBornova Spor K - Adana Aski K 11:30
12:00Botas K - AGU Spor K -:-
12:00Cukurova Universitesi K - Canik Belediye K -:-
14:00Istanbul Univ. K - Mersin BB K -:-
15:00Besiktas K - Ormanspor K -:-
15:00Yakin Dogu Univ. K - Fenerbahce K -:-

UKRAINA: Ukrainian Cup

14:00Dnipro 2 - Rivne -:-
18:00Odessa - Budivelnik -:-

URUGWAJ: Liga Capital

00:30Larre Borges - Urunday 81:85
01:15Bigua - Bohemios 69:79

USA: NBA

01:00Indiana Pacers - Detroit Pistons 107:100
01:00Washington Wizards - Miami Heat 88:91
01:30Brooklyn Nets - Utah Jazz 118:107
01:30Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers 118:113ot
01:30Toronto Raptors - New York Knicks 107:84
02:00Chicago Bulls - Charlotte Hornets 123:120
02:00San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder 104:101
02:30Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves 87:111
04:00Sacramento Kings - Portland Trail Blazers 86:82
04:30Denver Nuggets - New Orleans Pelicans 146:114
04:30Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 113:122

USA: NBA G League

01:00Erie BayHawks - Delaware 87ers 106:84
01:00Westchester - Greensboro Swarm 95:86
02:00Memphis Hustle - Iowa Wolves 88:80
02:00Sioux Falls Skyforce - Rio Grande Valley Vipers 108:130
02:00Wisconsin Herd - Windy City Bulls 100:92
02:30Austin Toros Spurs - Oklahoma City Blue 107:87
04:00Reno BigHorns - Agua Caliente Clippers 110:103
04:00Santa Cruz Warriors - Long Island Nets 102:67
20:00Raptors 905 - Lakeland Magic -:-

USA: NCAA

23:00James Madison - Northern Kentucky 78:87
23:00La Lafayette - Savannah State 115:82
23:00Washington - Virginia Tech 79:103
23:00Western Michigan - Appalachian St. 86:67
00:00Colorado - Quinnipiac 70:69
00:00Florida State - Fordham 67:43
00:00Stanford - Northeastern 73:59
00:30Florida Intl - Elon Phoenix 87:95ot
01:00Alabama - Alabama A&M 104:67
01:00Albany - Yale 80:72
01:00Ball State - Stony Brook 87:76
01:00Cleveland State - Coppin State 80:56
01:00Dayton - Ohio 79:65
01:00Delaware - Wesley College 93:78
01:00Duke - Southern 78:61
01:00East Carolina - Central Conn. St. 68:79
01:00Incarnate Word - McMurry 88:49
01:00Kentucky - East Ten. State 78:61
01:00Lehigh - Siena 91:90ot
01:00Louisville - Nebraska O. 87:78
01:00Loyola MD - Towson 72:95
01:00N.Carolina Central - Warren Wilson 101:76
01:00NC Greensboro - Ferrum 95:43
01:00Ole Miss - Georgia State 77:72
01:00Penn State - Columbia 79:65
01:30Northwestern St. - Rice 65:87
01:30Providence - St. Louis 90:63
01:30Tulsa - Iowa State 78:80
02:00Arizona State - Northern Arizona 97:62
02:00Arkansas - Fresno State 83:75
02:00Kansas - South Dakota St. 98:64
02:00Missouri State - North Dakota St. 54:57
02:00Nicholls State - Spring Hill 127:83
02:00Texas A&M - UC Santa Barbara 84:65
02:00Vanderbilt - NC Asheville 79:76
02:00Villanova - Lafayette 104:57
02:00Weber State - Iona 72:80
02:00Wisc. Green Bay - Lakeland 98:27
02:30Eastern Illinois - IUPUI 80:79
02:30Illinois - Depaul 82:73
02:30Miami (Ohio) - Long Island 78:74
02:30Wake Forest - Drake 74:77
03:00Baylor - Alcorn State 78:61
03:00Kansas State - UC Irvine 71:49
03:00New Mexico State - New Mexico 75:56
03:00UCLA - South Carolina St 96:68
03:00Wisc. Milwaukee - Concordia St Paul 55:69
03:30Hofstra - Clemson 59:78
04:00Pepperdine - Northern Colorado 82:84
04:00San Francisco - Sacramento State 69:56
04:00UNLV - East. Washington 91:76
04:30San Diego State - Mcneese State 83:52
05:00Oregon - Alabama State 114:56
18:00Boston College - Texas Tech -:-
18:00Georgetown - Md.-East. Shore -:-
18:00Northern Iowa - Chicago St -:-
19:00Central Michigan - Eureka -:-
19:00Manhattan - Harvard -:-
19:00Stetson - Siu Edwardsville -:-
19:00VMI - Presbyterian -:-
19:00Wofford - Bob Jones -:-
20:00Butler - Furman -:-
20:00Detroit Mercy - Seattle -:-
20:00Eastern Michigan - Howard -:-
20:00Fairleigh Dickinson - Kean -:-
20:00George Washington - Hampton -:-
20:00High Point - Citadel -:-
20:00UCF Knights - William & Mary -:-
20:00USC Upstate - Char. Southern -:-
20:00Wagner - American -:-
20:30Northwestern - La Salle -:-
21:00Gardner Webb - Warren Wilson -:-
21:00Longwood - St. Francis (PA) -:-
22:00Bryant University - Navy -:-
22:00Concordia St Paul - Elon Phoenix -:-
22:00Evansville - Binghamton -:-
22:00Illinois (Chi.) - IPFW -:-
22:00Mississippi St. - Florida A&M -:-
22:00Mt. St. Marys - North Florida -:-
22:00Seton Hall - NJIT -:-
22:00St. Bonaventure - Jackson State -:-
22:00Tennessee State - Middle Tenn. St. -:-
22:00Winthrop - Central Penn College -:-
22:30Belmont - Houston Baptist -:-
22:30Washington State - Idaho State -:-
23:00CS Fullerton - Bethesda -:-
23:00Maine - South Alabama -:-
23:00Stephen F. Austin - Howard Payne -:-
23:30Texas State - UTRGV -:-
00:00Bowling Green - Florida Gulf Coast -:-
00:00George Mason - CS Northridge -:-
00:00Jacksonville - N. Carolina A&T -:-
00:00Long Island - Hartford -:-
00:30Wisc. Milwaukee - Florida Intl -:-

WĘGRY: NB I. A

18:00Atomeromu SE Paks - Alba Fehervar -:-
18:00Kaposvari - Pecsi VSK -:-
18:00KTE-Duna - MAFC -:-
18:00Soproni KC - DEAC -:-
18:00Szombathely - Zalakeramia -:-

WIELKA BRYTANIA: WBBL Women

17:00Barking Abbey Crusaders K - Team Northumbria K -:-
17:00Manchester Mystics K - Oaklands Wolves K -:-
18:30Nottingham Wildcats K - Leicester Riders K -:-

WŁOCHY: Lega A

20:45Cremona - Reggiana -:-
20:45Venezia - Pistoia -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Graj odpowiedzialnie. 18+

Zmień na wersję dotykową