REFRESH

Siatkówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ANGLIA: Super 8

16:00London Polonia - Northumbria -:-
18:00Wessex - Essex Blaze -:-
18:30Richmond Docklands - Malory Eagles -:-

ANGLIA: Super 8 Women

14:00Polonia London K - Northumbria K -:-
15:30Durham K - Birmingham K -:-
15:30Wessex K - Tendring K -:-
19:30London Orcas K - Oxford K -:-

ARGENTYNA: Serie A1

00:30UNTREF - PSM Voley 3:0
00:00Ciudad - Libertad Burgi -:-
00:00Gigantes del Sur - UPCN -:-

AUSTRALIA: AVL

05:00Sydney Warriors - Canberra Centre 0:3
07:00Canberra Heat - Queensland -:-
07:00University Blues - Adelaide Storm -:-
07:00Victoria - WA Hornets -:-

AUSTRALIA: AVL Women

05:00Canberra Heat K - Queensland K -:-
05:00Uni Blues K - Adelaide Storm K -:-
05:00VVA Vultures K - WA Pearls K -:-
07:00Sydney Amazons K - Centre of Excellence K -:-
reklama

AUSTRIA: AVL

19:00SK Posojilnica - Waldviertel -:-
20:00UVC Graz - Ried -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga Nord

17:00St. Polten - Tirol Innsbruck -:-
20:00TI-volley - Enns -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga South

15:00BSM Graz - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
19:00Voitsberg - SK Posojilnica 2 -:-
19:00Wr. Neustadt - Gratwein -:-

AUSTRIA: AVL - Kobiety

15:00SG TI-Volley K - Hartberg K -:-
17:30Brunnenbau K - Linz-Steg K -:-
17:30UVC Graz K - Salzburg K -:-
18:00SG Eisenerz/Trofaiach K - VC Tirol K -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga Nord Women

15:30VC Mils K - SG SVS hotVolleys K -:-
17:00SG TI-Volley 2 K - Bisamberg K -:-
18:00SU inzingvolley K - Seekirchen K -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga South Women

14:30ATSE Graz K - Wildcats 2 K -:-
16:30Jennersdorf K - VBK Klagenfurt 2 K -:-
16:30Krottendorf K - Sudstadt K -:-

BELGIA: EuroMillions League

20:30Lindemans Aalst - Maaseik -:-
20:30Zoersel - Haasrode Leuven -:-

BELGIA: Liga A Women

16:30Lendelede K - Zoersel K -:-
20:00Jaraco K - Oudegem K -:-
20:30Antwerp K - Asterix Avo K -:-
20:30Charleroi K - Tongeren K -:-
20:30Oostende K - Gent K -:-

BIAŁORUŚ: Division A

14:00PrzełożoneMapid Minsk - Soligorsk -:-
15:00Bgu Bate Borisov - Mogilev -:-
15:00Marco Vitebsk - Zapadnij Bug -:-
16:00Legion Obuhovo - Stroitel Minsk -:-

BIAŁORUŚ: Championship Women

14:00Zhemchuzhina K - Minsk 2 -:-
15:00Kommunalnik Grodno K - Minsk K -:-
15:00Lokomotiv Pribuzhe K - Mogilev K -:-

BRAZYLIA: Superliga

21:00Minas - Sada Cruzeiro -:-
00:30Volei Renata - Sesi -:-

BRAZYLIA: Superliga - Kobiety

23:00Sao Caetano K - Pinheiros K 0:3
23:00SESC-RJ K - Volei Bauru K 3:0
23:00Valinhos K - Fluminense K 1:3
18:00Osasco K - Minas K -:-

BUŁGARIA: SuperLiga

17:30Hebur - Teteven -:-

BUŁGARIA: Superliga - Kobiety

16:00Slaviya Sofia K - Beroe K -:-
17:00Rakovski K - Maritsa Plovdiv K -:-

CHINY: CVL Women

08:30Bayi K - Fujian K 3:1
08:30Hebei K - Shandong K 1:3
08:30Shanghai K - Tianjin K 3:0
08:30Sichuan K - Guangdong K 1:3
12:30Liaoning K - Henan K -:-
12:30Zhejiang Kaiyuan K - Beijing K -:-

CHORWACJA: Superliga

16:30Centrometal - Mok Mursa -:-
17:00Sisak - Medicinar -:-
19:00Varazdin - HAOK Mladost -:-
19:45Mladost Kastel Luksic - Rijeka -:-

CHORWACJA: Prva Liga

17:00Mok Rovinj - Zadar -:-

CHORWACJA: Superliga Kobiet

17:00Marina Kastela K - Kastela K -:-
18:00Mladost K - Porec K -:-
18:00Olimpik K - Rijeka K -:-
18:00ZOK Osijek K - Nova Gradiska K -:-

CHORWACJA: Prva Liga Women

16:30Brda K - Drenova K -:-
17:00Zadar K - Dakovo K -:-

CZECHY: Extraliga

16:00Karlovarsko - Ostrava -:-
16:30Usti - Ceske Budejovice -:-
17:00Przybram - Brno -:-
20:00Prague - Odolena Voda -:-

CZECHY: Extraliga - Kobiety

17:00Ostrava K - Olymp Prague K -:-
17:00TJ Sokol Sternberk K - VK Liberec K -:-
18:00KP Brno K - Frydek-Mistek K -:-
18:00Prerov K - Olomouc K -:-

DANIA: 1-ga Dywizja

12:00Bedsted - Kolding -:-
13:00Gentofte 2 - KV 61 -:-

DANIA: Division 1 Women

14:00Bedsted K - Skovbakken K -:-

ESTONIA: Meeste Liiga

11:00Parnu II - Eesti Maaulikooli -:-
12:00Kiili - Rakvere II -:-
15:00Kuressaare - Liider -:-
17:00Neemeco - Valio Voru -:-
17:00Tallin University - Noortekoondis -:-

EUROPA: Schenker League

14:00Jarvamaa - Daugavpils -:-
15:00RTU - Raseiniai-Norvelita -:-
16:00TTU - Rakvere -:-
17:00Biolars/Olaine - Dubysa -:-
19:00Tallinn - Jekabpils -:-

EUROPA: Balti Liiga Women

11:00RSU-MVS K - Alytus K -:-
14:00Tallinna K - TTU K -:-
16:00Jelgava K - LSU-Atletas Kaunas K -:-
16:00Kohila K - Achema KKSC K -:-
16:00Tartu Ulikool K - VK miLATss K -:-

FINLANDIA: Mestaruusliiga

16:00Hurrikaani - ETTA -:-
16:00Leka Volley - Vantaa Ducks -:-

FINLANDIA: SM-Liiga - Kobiety

14:00Pislaploki K - Nurmon Jymy K -:-
16:00Viesti K - OrPo K -:-

FRANCJA: Pro A

19:30Tours - Montpellier -:-
20:00Ajaccio - Paris -:-
20:00Chaumont - Sète -:-

FRANCJA: Pro B

18:00Plessis Robinson - Avignon -:-
20:00Cambrai - St-Quentin -:-
20:00Lyon - Narbonne -:-
20:00Nazaire - Nancy -:-

FRANCJA: Pro A - Kobiety

20:00Chamalierois K - Nantes K -:-
20:00Le Cannet K - RC Cannes K -:-
20:00Quimper K - Paris K -:-
20:30Beziers K - Vandoeuvre K -:-

GRECJA: A1

14:00Olympiakos - MAS Niki Aiginio -:-
16:00Iraklis - Alexandropolis -:-
16:00Panachaiki - Foinikas Syroy -:-
17:00Pamvochaikos - Iraklis Chalkidas -:-
17:30E. Piraeus - PAOK -:-

GRECJA: A1 Kobiety

14:00Iraklis Kif. K - Makedones Axioy K -:-
17:00Evosmou K - GS Ilioupolis K -:-
17:00Markopoulo K - AO Porfiras K -:-
17:00Olympiakos K - Asp Korinthos K -:-
18:00Thera K - Aris K -:-

HISZPANIA: SuperLiga

17:30Castellon - Melilla -:-
18:30Voleibol Teruel - Vecindario -:-
19:00Ibiza - Santanderina -:-
19:15Rio Duero - Barcelona -:-
20:00Almeria - Palma Volley -:-
20:00Tarragona S.P.S.P. - Grau -:-

HISZPANIA: Superliga - Kobiety

16:00Gran Canaria K - Sant Cugat K -:-
17:30La Lagun K - Cajasol K -:-
18:00Figaro K - Avarca de Menorca K -:-
18:00Logrono K - Madrid K -:-
18:00Tenerife K - Haro Rioja K -:-
19:30Alcobendas K - Barca K -:-

JAPONIA: V Premier League

05:00JT Thunders - Osaka Sakai 3:0
05:00Toray Arrows - FC Tokyo 3:0
06:00JTEKT - Suntory Sunbirds 3:0

JAPONIA: V Premier League Women

05:00Body Queenseis K - Toray Arrows K 2:3
05:00Hisamitsu Springs K - Denso Airybees K 3:1
07:00Hitachi K - JT Marvelous K 0:3
07:00NEC Red Rockets K - Ageo K 3:0

KOREA POŁUDNIOWA: Liga siatkówki

06:00Samsung Blue Fangs - Kepco 3:0

KOREA POŁUDNIOWA: Liga Siatkówki Kobiet

08:00Expressway Co K - Daejeon KGC K 3:2

NIEMCY: 1. Bundesliga

19:00Netzhoppers - Herrsching -:-
19:30Friedrichshafen - Duren -:-
20:00Buhl - Solingen -:-
20:00Luneburg - Rottenburg -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Północ

18:00Lindow/Gransee - Hurth -:-
19:00Bitterfeld - Warnemunde -:-
19:00Bocholt - Moerser -:-
19:30Braunschweig - Essen -:-
19:30Mitteldeutschland - Delbruck -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Południe

17:00VI Frankfurt - Grafing -:-
19:30Eltmann - Karlsruhe -:-
19:30Russelsheim 2 - Hammelburg -:-
19:30Schwaig - Leipzig -:-
20:00Delitzsch - Unterhaching -:-
20:00Fellbach - Freiburg -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga - Kobiety

18:00Aachen K - Suhl K -:-
19:00SC Schweriner K - SWE Volley-Team K -:-
19:00Vilsbiburg K - Dresdner SC K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Północ - Kobiety

16:00Bad Laer K - Leverkusen K -:-
19:00Berlin K - Dingden K -:-
19:00Hamburg K - Essen-Borbeck K -:-
19:00Oythe K - Stralsund K -:-
19:30Borken K - Emlichheim K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga South Women

19:00Neuwied K - Offenburg K -:-
19:30Allgau Sonthofen K - Stuttgart II K -:-

POLSKA: PlusLiga

14:45Asseco Resovia - Czarni Radom -:-
15:00Jastrzębski Węgiel - Bydgoszcz -:-
15:00Skra Bełchatów - GKS Katowice -:-
17:00Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin -:-
17:00Warta Zawiercie - ONICO Warszawa -:-

POLSKA: Liga Siatkówki Kobiet

17:00Bydgoszcz K - Budowlani Toruń K -:-
18:00Budowlani Łódź K - Muszyna K -:-
18:00Legionowo K - Chemik Police K -:-

PORTUGALIA: Divisao A1

17:00Benfica - Leixoes SC -:-
17:00SC Caldas - Academica de Espinho -:-
18:00Castelo Maia GC - Sporting de Espinho -:-
19:00A. J. F. Bastardo - Mamede -:-
19:00Clube K - Viana -:-
19:00Vitoria Guimaraes - Esmoriz GC -:-

PORTUGALIA: Taca de Portugal

18:00Madalena - Ginastica -:-
20:00Vilacondense - Fiaes -:-

PORTUGALIA: 1. Divisao Women

17:00Clube Kairos K - Belenenses K -:-
20:00Ribeirense K - Porto Volei K -:-

ROSJA: Super Liga

Set 1Novosibirsk - Novokuybyishevsk 0:0
13:00Krasnoyarsk - Belgorod -:-
14:00Novyi Urengoy - Ufa -:-
14:00Surgut region - Kemerovo -:-
15:00Dinamo-Lo - Zenit Kazań -:-
16:00Din. Moskwa - Nizhievartovsk -:-
16:00Jarosław - Zenit St. Petersburg -:-

ROSJA: Wyższa Liga A

11:00Barnaul - Chelyabinsk -:-
13:00Orenburg - Akademiya Kazan -:-
13:00Perm - Lokomotiv Izumrud -:-
14:00Gazprom Stavropol - Sterlitamak -:-
14:00MGTU Moscow - Makhachkala -:-
16:00N. Novgorod - Groznyj -:-

ROSJA: Super Liga - Kobiety

10:30Jenisej K - Uralochka K -:-
13:00Metar Chelyabinsk K - Saratov K -:-
16:00Dynamo Kazan K - Krasnodar K -:-
18:00Leningradka K - Sakhalin K -:-

RUMUNIA: Divizia A1

12:45Arcada Galati - Steaua Bucuresti -:-
16:00CNE Baia Mare - Zalau -:-
16:00Craiova - Timisoara -:-
16:00CSM Bucuresti - Unirea Dej -:-
17:00Ploiesti - U. Cluj -:-

RUMUNIA: Divizia A1 Kobiety

17:00Targu Mures K - Alba Blaj K -:-
18:30CSM Bucuresti K - ACS Agroland Timisoara K -:-

SERBIA: Liga

18:30Vojvodina - Spartak Ljig -:-
19:00Jedinstvo - Subotica -:-

SERBIA: Liga Kobiety

19:00Klek K - Vizura K -:-
19:00Partizan K - Stara Pazova K -:-
19:00Tent K - Dinamo Azotara K -:-

SŁOWENIA: 1. DOL

17:00OK Maribor - Crnuce -:-
19:00Krka - ACH Ljubljana -:-
19:00Pomgrad - GEN-I Volley -:-
19:00Salonit Anhovo - Triglav Kranj -:-
20:00Calcit Kamnik - Hoce -:-

SŁOWENIA: 1. DOL Women

17:30Calcit Kamnik K - Aliansa K -:-
18:30Formula Formis K - GEN-I Volley K -:-
19:00Ankaran K - Luka Koper K -:-
19:00Nova KBM Branik K - Puconci K -:-
19:00Vital Ljubljana K - Gorenjska K -:-

SZWAJCARIA: NLA

17:30Lausanne - Einsiedeln -:-
18:00Nafels - Schonenwerd -:-
19:00Uni Bern - Chenois -:-

SZWAJCARIA: NLA Kobiety

13:30Koniz K - Cheseaux K -:-
16:00Schaffhausen K - NUC Volleyball K -:-
17:00VBC Galina K - Dudingen K -:-
18:00Volero Zurich K - Aesch Pfeffingen K -:-

SZWECJA: Elitserien

16:00Habo - Falkenberg -:-
16:00Linkopings - Lunds -:-
16:00Orkelljunga - Tierp -:-
17:00Sollentuna - Vingaker -:-

SZWECJA: Elitserien Kobiety

13:30Linkopings K - Lunds VK K -:-
14:30Sollentuna K - Degerfors K -:-
15:00Svedala K - Engelholm K -:-

TURCJA: Dywizja 1 Kobiety

12:00Fenerbahce K - Eczacibasi K -:-
12:00Halkbank K - Galatasaray K -:-
14:00Beylikduzu K - Besiktas K -:-
14:00Vakifbank K - Canakkale K -:-
14:30Seramiksan K - Ilbank K -:-
15:30Bursa K - Nilufer Bld. K -:-

UKRAINA: Superliga

10:00Podillya - Burevisnyk -:-
11:00Dnipro - Yurakademiya -:-
17:00Lokomotiv Kharkiv - Novator Khmelnitsky -:-

WĘGRY: NB I Women

17:00Budaors K - Jaszberenyi K -:-
18:00Szombathely K - Ujpest K -:-

WŁOCHY: Serie A2 - pierwsza runda

20:30Catania - Siena -:-
20:30Materdomini Castellana - Massa -:-
20:30Potenza Picena - Sigma Aversa -:-
20:30Roma - Grottazzolina -:-
20:30Santa Croce - Alessano -:-

WŁOCHY: Serie A1 Kobiety

20:45Conegliano K - Monza K -:-

WŁOCHY: Serie A2 Kobiety

16:00Club Italia K - Soverato K -:-
20:30Trentino K - Marignano K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - siatkówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Graj odpowiedzialnie. 18+

Zmień na wersję dotykową