REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AFRYKA: Africa Cup of Nations U23 - Play Offy

15:30Republika Południowej Afryki U23 - Ghana U23 -:-
19:00Egipt U23 - Wybrzeże Kości Słoniowej U23 -:-

ANGLIA: Championship

20:45Fulham - QPR -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Nottingham U23 - Bolton U23 -:-
14:30Birmingham U23 - Hull U23 -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

20:00Newcastle U23 - Benfica B -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Brighton U23 - Liverpool U23 -:-
20:00Blackburn U23 - Manchester City U23 -:-
20:00Everton U23 - Tottenham U23 -:-
20:00Fulham U23 - Swansea U23 -:-
20:00Manchester Utd U23 - Sunderland U23 -:-
20:00West Ham U23 - Aston Villa U23 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

13:30Abha - Al-Fateh -:-
15:55Al-Hazem - Al-Raed -:-
17:40Al Shabab - Al Feiha -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:25Najran - Al Qadisiya -:-

ARGENTYNA: Primera C Metropolitana - Apertura

00:00Laferrere - Victoriano A. -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:00Ararat - Gandzasar -:-

AUSTRALIA: A-League

09:30WS Wanderers - Melbourne City -:-

AUSTRALIA: Y-League

00:30Central Coast Mariners U23 - Sydney FC U23 -:-
00:30Melbourne City U23 - Perth Glory U23 -:-

AUSTRALIA: W-League

07:00WS Wanderers K - Newcastle K -:-
09:30Adelaide K - Sydney K -:-

AUSTRIA: 2. Liga

19:10A. Klagenfurt - Austria II -:-
19:10BW Linz - Liefering -:-
19:10Grazer - Amstetten -:-
19:10Horn - Innsbruck -:-
19:10Kapfenberg - Vorwarts Steyr -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

16:00SumQayit - Qarabag -:-

AZJA: AFC Championship U19 - Kwalifikacje

13:00Pakistan U19 - Kuwejt U19 -:-
16:00Palestyna U19 - Oman U19 -:-

BELGIA: Jupiler League

20:30Club Brugge - Oostende -:-

BELGIA: Proximus League

20:30Westerlo - Leuven -:-

BELGIA: Super League Women

20:00RSC Anderlecht K - Leuven K -:-
20:00St. Liege K - Genk K -:-

BRAZYLIA: Serie B

23:15Sao Bento - Londrina 4:1
27'Brasil de Pelotas - Atletico GO 1:0
23:15CRB - Figueirense -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

16:30Arda - Vitosha Bistritsa -:-

CHILE: Primera División

15:00U. Calera - Deportes Iquique -:-
17:15Cobresal - U. Espanola -:-

CHINY: Super Liga

12:35Henan Jianye - Tianjin Tianhai -:-
12:35Shandong Luneng - Chongqing Lifan -:-
12:35Shanghai Shenhua - Beijing Guoan -:-
12:35Wuhan Zall - Guangzhou R&F -:-

CHORWACJA: 1. HNL

18:00Din. Zagreb - Hajduk Split -:-

CHORWACJA: 2. HNL

17:00Medjimurje - Rudes -:-

CYPR: Division 2

17:00Aris - Ayia Napa -:-

CZECHY: 1. Liga

18:00Sparta Praga - Ceske Budejovice -:-

CZECHY: Dywizja 2

17:00Vitkovice - Jihlava -:-
18:00Usti n. L. - Vysehrad -:-

DANIA: Superliga

19:00Nordsjaelland - Randers -:-

DŻIBUTI: Division 1 - Grupa mistrzowska

15:00AS Arta - Esperance Sportive -:-
17:00Dikhil - Port -:-

FRANCJA: Ligue 1

20:45PSG - Lille -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Clermont -:-
20:00Caen - Le Mans -:-
20:00Chateauroux - Lorient -:-
20:00Grenoble - Nancy -:-
20:00Niort - Rodez -:-
20:00Orleans - Valenciennes -:-
20:00Paris FC - Auxerre -:-
20:00Troyes - Chambly -:-

FRANCJA: National

18:00Pau - Avranches -:-
20:00Beziers - Lyon Duchere -:-
20:00Bourg Peronnas - Le Puy -:-
20:00Dunkerque - Bastia-Borgo -:-
20:00GFC Ajaccio - Quevilly Rouen -:-
20:00Laval - Creteil -:-
20:00Red Star - Cholet -:-
20:00Toulon - Boulogne -:-
20:00Villefranche - Concarneau -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

20:00Marignane - Lyon II -:-

GIBRALTAR: National League

20:30Glacis United - College 1975 FC -:-

GRECJA: Super League 2

15:00Platanias - Dramas -:-

HISZPANIA: LaLiga

21:00Levante - Mallorca -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Gijon - Tenerife -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6

17:00Villarreal C - Roda -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Almere - Den Bosch -:-
20:00Breda - Jong Ajax -:-
20:00Dordrecht - Telstar -:-
20:00Eindhoven - Cambuur -:-
20:00Excelsior - FC Volendam -:-
20:00G.A. Eagles - Roda -:-
20:00Graafschap - Jong PSV -:-
20:00Helmond - Nijmegen -:-
20:00Jong Utrecht - Jong AZ -:-
20:00Maastricht - FC Oss -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

19:30PEC Zwolle K - PSV K -:-
19:30Twente K - Den Haag K -:-
19:30VV Alkmaar K - Excelsior/Barendrecht K -:-

INDONEZJA: Liga 1

09:30TIRA Persikabo - PSIS Semarang -:-
12:30Madura United - Bhayangkara Utd -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Play Offy

09:00Sriwijaya - Persita -:-
13:00Persik Kediri - Persiraja Aceh -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:00PrzełożoneTractor-Sazi - Shahr Khodrou -:-
13:45Persepolis - Naft M.I.S -:-
15:30PrzełożoneSanat-Naft - Sepahan -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Glenavon - Linfield -:-

KATAR: QSL Cup

14:00Al Khor - Al-Gharafa -:-
16:10Al Sailiya - Al-Duhail -:-
16:10Qatar SC - Al Arabi -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura - Play Offy

00:30Pereira - Chico -:-

KOSOWO: Superliga

13:00FC Ballkani - Gjilani -:-

LITWA: A Lyga - Grupa mistrzowska

18:00Zalgiris - Atlantas -:-

MALI: Premiere Division

17:00AS Police - AS Bamako -:-
19:00Black Stars - Salif Keita -:-

MALTA: Premier Liga

19:00Hamrun - Floriana -:-

MALTA: Division 1

19:00Qormi - Qrendi -:-
19:00St. Andrews - Pembroke -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00Agadir - Moghreb Tetouan -:-
19:00Difaa El Jadidi - Raja Beni Mellal -:-

MAURETANIA: Ligue 1

17:30ASAC Concorde - Nouakchott King's -:-
17:30Police - Garde Nationale -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A

22:30Murcielagos - Reynosa -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura - Play Offy

02:00Pachuca K - Tigres K -:-
22:45Club America K - Monterrey K -:-

NAMIBIA: MTC Premiership

21:00PrzełożoneBlack Africa - Tura Magic -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30Dortmund - Paderborn -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Aue - St. Pauli -:-
18:30Bochum - Osnabruck -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Jena - Hallescher -:-

NIEMCY: Regionalliga Nordost

19:00Auerbach - Furstenwalde -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

19:00Verl - Dortmund II -:-

NIEMCY: Regionalliga Bayern

19:30Heimstetten - Burghausen -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

19:00TB Berlin - Hertha Zehlendorf -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:00Bramfelder SV - Wandsbeker Concordia -:-
19:30Hamm United - Rugenbergen -:-
19:30TuS Osdorf - Teutonia Ottensen -:-
19:30Victoria Hamburg - Niendorfer TSV -:-
20:00Hamburger SV III - Barmbek-Uhlenhorst -:-
20:00Suderelbe - TSV Buchholz 08 -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

19:30Oberneuland - Geestemunde -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

20:00Baunatal - Bad Vilbel -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Trier - Arminia Ludwigshafen -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

19:00DJK Bamberg - Karlburg -:-
19:00Eltersdorf - Wurzburger FV -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

20:00Ingolstadt II - Turkspor Augsburg -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

19:00Nottingen - Reutlingen -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

19:15Frankfurt K - Hoffenheim K -:-

NIGERIA: NNL

17:00Nigeria Airforce FC - Aklosendi -:-
17:00Oyah Sports - Kogi -:-

NOWA ZELANDIA: National League Women

00:00Canterbury United K - WaiBOP K -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

22:00Diaz - San Lorenzo -:-
00:00Sol De America - Deportivo Santani -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Górnik Zabrze - Wisła Płock -:-
20:30Lech Poznań - Piast Gliwice -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

16:30Wigry Suwałki - Stal Mielec -:-
18:00Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz -:-
18:00Podbeskidzie B-B - Chojniczanka -:-
18:00Puszcza - Odra Opole -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

18:15Leixoes - Santa Clara -:-
21:45Varzim - Loures -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Aves U23 - Guimaraes U23 -:-
15:00Estoril U23 - Leixoes U23 -:-
16:00Feirense U23 - Belenenses U23 -:-

ROSJA: Premier Liga

17:30FC Tambow - Lok. Moskwa -:-

ROSJA: Liga Juniorów

10:00Kazań U19 - Zenit U19 -:-
12:00Din. Moskwa U19 - FK Rostów U19 -:-
12:00FK Orenburg U19 - Akhmat Grozny U19 -:-

RUMUNIA: Liga 1

19:30CFR Cluj - Chindia Targoviste -:-

RWANDA: National Football league

14:00APR - Espoir -:-
14:00Sunrise - Heroes Fc -:-

SERBIA: Super Liga

18:00Partizan - Javor -:-

SESZELE: First Division League

15:30St Michel Utd - Lightstars -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

15:00Al Wadi - Hilal El Obied -:-
18:00Ahli Khartoum - Rabita Kosti -:-
18:00El-Ahli Atbara - Hilal El-Fasher -:-

SZKOCJA: Scottish Cup

20:05Linlithgow Rose - Falkirk -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

20:00Lausanne - Wil -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

18:30TuRU Düsseldorf (Ger) - Fortuna Koln (Ger) -:-

TURCJA: Super Lig

18:30Galatasaray - Basaksehir -:-

TURCJA: 1. Lig

17:00Adanaspor - Giresunspor -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:00Merw - FC Asgabat -:-

UGANDA: Premier League

14:00Maroons - Vipers -:-
14:30Police - Proline -:-

UKRAINA: Premier League

18:00Szachtar - Lviv -:-

UKRAINA: Youth League

12:00Dnipro-1 U21 - Vorskla U21 -:-
13:00Oleksandriya U21 - Zorya U21 -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:00Wanderers - Danubio 2:1
68'Defensor Sp. - Nacional 1:1
20:30Juventud - Cerro CA -:-
20:30Liverpool M. - Plaza Colonia -:-
20:30Racing Montevideo - Boston River -:-
20:30Rampla Juniors - River Plate -:-
00:30Penarol - Fenix -:-

WALIA: Premier League

21:00Barry - Penybont -:-

WALIA: FAW Championship South & Mid

20:30Afan Lido - Llanelli -:-
20:30Haverfordwest - Briton Ferry -:-
20:30Taffs Well - Undy -:-

WALIA: Division 1

20:30PrzełożoneGarden Village - Pontardawe -:-

WENEZUELA: Primera Division - Clausura - Play Offy

21:00Caracas - Aragua -:-

WENEZUELA: Segunda Division - Clausura - Play Offy

20:30Furrial - Yaracuyanos -:-

WŁOCHY: Serie B

21:00Pescara - Cremonese -:-

WŁOCHY: Primavera 1

14:30Atalanta U19 - Napoli U19 -:-
16:30Juventus U19 - Chievo U19 -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30WAC - Academie de FAD -:-

ZEA: UAE League

15:00PrzełożoneAl Sharjah - Bani Yas -:-
15:00PrzełożoneHatta - Al-Jazira -:-
17:45PrzełożoneAl Wasl - Al Fujairah -:-
17:45PrzełożoneIttihad Kalba - Ajman -:-

ZEA: Arabian Gulf Cup

15:00Al-Ahli Dubai - Khorfakkan -:-
15:00Al-Jazira - Al Dhafra -:-
17:30Al-Wahda - Al Wasl -:-

ZEA: Division 1

13:35Al Urooba - Masafi -:-
13:35Emirates Club - Al-Taawon -:-
13:40Al Hamriyah - Al Arabi -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.