m.FlashScore.pl

REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ALBANIA: Puchar Albanii

14:00Beselidhja Lezha - Skenderbeu 1:2
14:00Kastrioti - Partizani 2:4

ALGIERIA: Dywizja 1

17:45Oran - Saoura 1:1

ALGIERIA: Puchar Algierii

14:30Paradou - Harrach 3:0
17:00Setif - USM Alger 3:1

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Kwalifikacje

00:30Delfin (Ecu) - Nacional Asuncion (Par) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Ameryki Południowej U20

23:30Brazylia U20 - Wenezuela U20 2:1
21:10Argentyna U20 - Ekwador U20 -:-
23:30Paragwaj U20 - Peru U20 -:-
reklama

ANGLIA: League One

20:45Plymouth - Walsall -:-
20:45Wimbledon - Fleetwood -:-

ANGLIA: League Two

20:45Forest Green - Grimsby -:-
20:45Yeovil - Lincoln -:-

ANGLIA: National League Północ

20:45PrzełożoneAltrincham - Blyth -:-
20:45Guiseley - Hereford -:-
20:45Leamington - Stockport -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45Alvechurch - Stratford -:-
20:45Barwell - St. Ives -:-
20:45Kettering - Coalville -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:30PrzełożoneHartley Wintney - Walton Casuals -:-
20:45Chesham - Basingstoke -:-
20:45Hendon - Weymouth -:-
20:45PrzełożoneKings Langley - Salisbury -:-
20:45Poole - Harrow -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Brightlingsea - Worthing -:-
20:45Dorking - Enfield Town -:-
20:45Wingate & Finchley - Tonbridge -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Millwall U23 - Crystal Palace U23 1:2

ANGLIA: EFL Trophy - Play Offy

20:00Portsmouth - Peterborough -:-
20:45Bristol Rovers - Port Vale -:-
20:45Bury - Oxford Utd -:-
20:45Sunderland - Manchester City U21 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

15:00Notts County U23 - Newcastle U23 2:2

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:30PrzełożoneAl-Kawkab - Abha -:-
13:30PrzełożoneAl-Qaisumah - Al Orubah -:-
14:20Al Khaleej - Al-Washm 3:1
16:00Al Najoom - Al Jabalain -:-

ARABIA SAUDYJSKA: King Cup

13:30Al Batin - Al-Raed 2:1aet
13:55Abha - Al Jeel 0:1aet

AUSTRALIA: A-League

09:50Melbourne City - WS Wanderers 4:3

AZJA: Puchar Azji - Play Offy

14:00Korea Południowa - Bahrajn 2:1aet
17:00Katar - Irak 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

23:30Avenida - Brasil de Pelotas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense

00:10Operario de Dourados - Chapadao -:-

BRAZYLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Offy

22:15Sao Paulo U20 - Guarani U20 -:-
00:30Corinthians U20 - Vasco U20 -:-

DR KONGO: Super Liga

15:30Mont Bleu - AS Maniema -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Mekelle Kenema - Ethiopia Bunna 1:0
13:00Shire Endaselassie - Dire Dawa 0:0
13:00Sidama Bunna - Defence Force 2:0

FRANCJA: Puchar Francji

69'Andrezieux - Lyon Duchere 1:2
71'Nancy - Guingamp 1:1
70'Toulouse - Reims 2:1
70'Villefranche - Les Herbiers 1:0
21:00Monaco - Metz -:-
21:00Sete - Lille -:-

GRECJA: Puchar - Play Offy

14:00Panionios - Giannina 2:0
67'PAOK - Panachaiki 4:0

HISZPANIA: Puchar Króla

21:30Getafe - Valencia -:-

HOLANDIA: KNVB Beker

20:45Alkmaar - Vitesse -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Newry City - Linfield -:-

ISLANDIA: Fotbolti.net Cup

21:10Stjarnan - Keflavik -:-

IZRAEL: State Cup

27'Sakhnin - M. Haifa 0:0

JAMAJKA: Premier League

02:35Harbour View - UWI 0:1

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

02:00Pachuca K - Tijuana K 3:0
03:00Tigres K - Atlas K 2:1
04:00Guadalajara K - Santos Laguna K 0:0

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

22:00PrzełożoneNacional Asuncion - Olimpia Asuncion -:-
22:00San Lorenzo - River Plate -:-
00:15Sol De America - Libertad -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Braga U23 - Aves U23 1:4
12:00Setubal U23 - Maritimo U23 1:1
16:00Academica U23 - Rio Ave U23 3:4
16:00CD Cova da Piedade U23 - Feirense U23 0:3
16:00Guimaraes U23 - Portimonense U23 3:0
16:00Sporting U23 - Belenenses U23 2:1
PrzerwaBenfica U23 - Estoril U23 0:1

PORTUGALIA: Puchar Ligi - Play Offy

20:45Benfica - FC Porto -:-

RPA: Pierwsza liga

66'Highlands - Mamelodi 1:2
64'Orlando - Baroka 0:1

SUDAN: Pierwsza Liga

14:30Al-Ahly Merowe - Ahli Khartoum -:-
14:30Al Wadi - Hilal El Obied -:-

SYRIA: Syria Cup

12:00Al-Ittihad - Al Fotuwa SC 2:4

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

08:00Bułgaria U17 - Litwa U17 1:1
10:05Ukraina U17 - Słowacja U17 0:2
12:10Islandia U17 - Mołdawia U17 1:0
14:15Belgia U17 - Tadżykistan U17 1:1
16:20Finlandia U17 - Białoruś U17 1:0
71'Gruzja U17 - Izrael U17 0:2

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

01:10Talleres Cordoba (Arg) - Belgrano (Arg) 2:0
02:00Penarol (Uru) - Nacional (Uru) 2:0
09:00Akhmat Grozny (Rus) - Honved (Hun) 1:1
11:00Samara (Rus) - Zilina (Svk) 1:0
12:00CSKA Moskwa (Rus) - Molde (Nor) 2:1
13:00Basel (Sui) - Krasnodar (Rus) 2:0
13:00Lok. Sofia (Bul) - Oboriste (Bul) 2:0
13:00Podbrezova (Svk) - Dubnica (Svk) 3:1
13:00Wisła Kraków (Pol) - Puszcza (Pol) 2:3
13:30Randers (Den) - Fredericia (Den) 2:2
14:00AC Wolfsberger (Aut) - Ried (Aut) 0:1
14:00Beijing Guoan (Chn) - Slavia Praga (Cze) 0:4
14:00Dortmund II (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) 3:5
14:00Dukla Praga (Cze) - Przybram (Cze) 4:0
14:00Grasshoppers (Sui) - Vendsyssel (Den) 3:0
14:00Sion (Sui) - Bohemians 1905 (Cze) 0:1
14:00Velez Mostar (Bih) - Mladost DK (Bih) 3:4
14:30Kaiserslautern (Ger) - FC 08 Homburg (Ger) 3:0
14:30LASK Linz (Aut) - Wattens (Aut) 8:2
15:00Din. Zagreb (Cro) - Poli Iasi (Rou) 2:0
15:00Dudelange (Lux) - Saarbrucken (Ger) 1:3
15:00Furth (Ger) - Sandhausen (Ger) 1:1
15:00Salzburg (Aut) - BW Linz (Aut) 3:2
15:00Szachtar (Ukr) - Hajduk Split (Cro) 1:4
15:30Ludogorets (Bul) - CFR Cluj (Rou) 0:2
15:30Magdeburg (Ger) - Zwickau (Ger) 3:2
16:00Austria (Am) (Aut) - Mattersburg (Aut) 0:1
16:00Esbjerg (Den) - Kolding (Den) 1:1
17:00Bardejov (Svk) - Lipany (Svk) 2:0
17:00Chloraka (Cyp) - Crvena zvezda (Srb) 1:8
17:00Lausanne (Sui) - Puskas Academy (Hun) 2:1
17:30Sturm Graz (Aut) - Weiz (Aut) 9:0
18:00Kiel (Ger) - Rostock (Ger) 1:0
18:00Stammersdorf (Aut) - Marchfeld (Aut) 0:5
18:00Usti n. L. (Cze) - Velvary (Cze) 2:1
18:00Zenit Petersburg (Rus) - Lok. Moskwa (Rus) 1:3
76'Kagran (Aut) - Stripfing (Aut) 1:4
76'Vorwarts Steyr (Aut) - Ask St. Valentin (Aut) 3:0
50'Bayern II (Ger) - Burghausen (Ger) 2:0
47'KAC 1909 (Aut) - A. Klagenfurt (Aut) 1:4
48'Leobendorf (Aut) - Zwettl (Aut) 2:0
19:00OdwołaneViktoria Koln (Ger) - Bonner (Ger) -:-
19:30Jong Venlo (Ned) - Venray (Ned) -:-
20:30Bohemians (Irl) - Shelbourne (Irl) -:-
20:45Drogheda (Irl) - Derry City (Nir) -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

12:00Turcja K - Słowacja K 1:1
16:00Włochy K - Walia K 2:0
18:00Kanada K - Norwegia K 1:0
90+'Republika Południowej Afryki K - Szwecja K 0:0
20:35Hiszpania K - USA K -:-

TURCJA: Puchar

16:00Akhisarspor - Kayserispor 0:0
17:45Boluspor - Galatasaray 0:1

WŁOCHY: Serie C - Group B

67'AlbinoLeffe - Gubbio 0:1
65'Giana Erminio - Fermana 0:1
69'Rimini - L.R. Vicenza 0:0
72'Virtus Verona - Pordenone 1:1
20:30Fano - Sudtirol -:-
20:30FeralpiSalo - Ternana -:-
20:30Ravenna - Triestina -:-
20:30Renate - Monza -:-
20:30Teramo - Imolese -:-
20:30Vis Pesaro - Sambenedettese -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową