REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

13:00Apolonia Fier - Vllaznia -:-
16:00Laci - Bylis -:-
16:00Skenderbeu - Teuta -:-

ALBANIA: First Division - Grupa - awans

13:00Egnatia Rrogozhine - Tomori Berat -:-
13:00Pogradeci - Besa -:-

ALGIERIA: Ligue 2

23:30JSM Tiaret - Remchi -:-

ANDORA: Primera Divisió

11:30UE Santa Coloma - Penya -:-

ANDORA: Primera Divisió - Grupa mistrzowska

11:30Sant Julia - Atletic Escaldes -:-
16:30FC Santa Coloma - Inter Escaldes -:-

ANGLIA: Premier League

14:30Arsenal - Fulham -:-
17:00Manchester Utd - Burnley -:-

ANGLIA: Championship

13:00Rotherham - Birmingham -:-
16:00Coventry - Barnsley -:-

ANGLIA: Professional Development League

13:00Crewe U23 - Watford U23 -:-

ANGLIA: Puchar FA

19:30Leicester - Southampton -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Tottenham U23 - Chelsea U23 -:-

ANGLIA: Women’s FA Cup

13:30Birmingham K - Coventry United K -:-
14:00West Ham K - Chichester City K -:-
15:00Arsenal K - Gillingham K -:-
15:00Brighton K - Bristol City K -:-
15:00Burnley K - Manchester Utd K -:-
15:00Crystal Palace K - London Bees K -:-
15:00Everton K - Durham K -:-
15:00Huddersfield K - Derby K -:-
15:00Leicester K - Liverpool K -:-
15:00Lewes K - Southampton K -:-
15:00Middlesbrough K - Sheffield Utd K -:-
15:00Oxford Utd K - Charlton K -:-
15:00Reading K - Tottenham K -:-
16:00Wolverhampton K - Blackburn K -:-

ANGOLA: Girabola League

18:00Primeiro de Agosto - Wiliet -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional

23:00Boca Juniors - Atl. Tucuman 3:1
01:15Newells Old Boys - Patronato 2:0
18:30Arsenal Sarandi - Racing Club -:-
20:45Estudiantes - Gimnasia L.P. -:-
23:00Independiente - Defensa y Justicia -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

18:30Atletico Atlanta - Dep. Riestra -:-
20:00Atl. Rafaela - Almagro -:-
20:00CA Estudiantes - Estudiantes Rio Cuarto -:-
21:00Guillermo Brown - Santamarina -:-
21:30San Martin S.J. - San Telmo -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

20:30CDJU Gualeguaychu - Central Norte -:-
20:30Circulo Deportivo - Olimpo -:-
20:30Douglas Haig - Gimnasia E.R. -:-
20:30Independiente Chivilcoy - Sportivo Estudiantes -:-
21:00Boca Unidos - Chaco For Ever -:-
21:00Cipolletti - Club Sportivo Penarol -:-
21:00Juventud Unida Universitario - Ciudad Bolivar -:-
21:00Sansinena - Camioneros Buenos Aires -:-
21:00Sportivo Belgrano - Defensores Belgrano VR -:-
21:00Villa Mitre - Sol de Mayo -:-
21:30Gimnasia y Tiro - Crucero del Norte -:-
22:00Ferro Gen. Pico - Deportivo Madryn -:-
23:15Sarmiento Resistencia - Union Sunchales -:-
00:00Sportivo Las Parejas - Racing Cordoba -:-

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

20:30Comunicaciones - Argentino de Quilmes -:-
20:30Defensores Unidos - Fenix -:-

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

20:30Atlas - Laferrere -:-
20:30Club Lujan - Ituzaingo -:-
20:30Deportivo Espanol - Argentino de Merlo -:-
20:30General Lamadrid - Real Pilar -:-
20:30Midland - Dock Sud -:-
20:30San Martin Burzaco - Excursionistas -:-

ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura

14:30Gimnasia L.P. K - Deportivo Espanol K -:-
16:00Boca Juniors K - Social Atletico Television K -:-
20:00Rosario Central K - River Plate K -:-
20:30El Porvenir K - Defensores de Belgrano K -:-

ARMENIA: First League

13:30Sevan - Noravank -:-

AUSTRALIA: A-League

82'Sydney FC - Adelaide United 2:2
10:10Macarthur FC - Newcastle Jets -:-
12:15Perth Glory - Wellington Phoenix -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Tuggeranong Utd 4:1
07:00Gungahlin - Tigers FC 1:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:30Broadmeadow - Weston Workers 2:0
57'Maitland - Charlestown Azzurri 1:1

AUSTRALIA: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - Blacktown 0:5
10:30Sydney U21 - APIA Tigers -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
10:15Brisbane U21 - Capalaba FC -:-

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

45+'Brisbane K. - Bayside 0:0
45+'Gravatt - Toowong 0:3
45+'St. George Willawong - Centenary Stormers 1:0

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Grupa mistrzowska

14:30Salzburg - LASK -:-
14:30Wolfsberger AC - Tirol -:-
17:00Rapid Wiedeń - Sturm Graz -:-

AUSTRIA: 2. Liga

10:30A. Klagenfurt - Grazer -:-
11:30Rapid (Am) - Horn -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

11:00Altenmarkt K - Innsbruck K -:-

AZJA: AFC Liga Mistrzów

19:45Al Ahli SC (Sau) - Al-Duhail (Qat) -:-
21:00AGMK (Uzb) - Istiqlol Dushanbe (Taj) -:-
21:00Al-Ahli Dubai (Uae) - Al-Hilal (Sau) -:-
22:15Al Shorta (Irq) - Esteghlal F.C. (Irn) -:-

BELGIA: Jupiler League

18:00Club Brugge - Mouscron -:-
18:00Kortrijk - KV Mechelen -:-
18:00Leuven - Waasland-Beveren -:-
18:00Oostende - Cercle Brugge -:-
18:00St. Liege - Beerschot VA -:-
18:00St. Truiden - Anderlecht -:-
18:00Waregem - Gent -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

17:00AS Cotonou - Dynamo Parakou -:-
17:00Ayema - FC Esae -:-
17:00Bembereke - Requins -:-
17:00Buffles du Borgou - Eternel -:-
17:00Dragons - Damissa -:-
17:00Hodio - ASOS -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

13:00Dynamo Mińsk - Gomel -:-
15:00Ruch Brześć - Smorgonie -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

13:00Biełszyna - Wolna Pińsk -:-
15:00Krumkaczy - Lokomotiv Gomel -:-
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Petrikov -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

17:00Bobruichanka K - FK Witebsk K -:-
17:00Dynamo Mińsk K - Neman K -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

15:00Olimpik Sarajevo - Zrinjski -:-
17:00Radnik Bijeljina - Zeljeznicar -:-
19:00Siroki Brijeg - Velez Mostar -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

16:30GOSK Gabela - Banovici -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

21:00Olhodaguense - ASA -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

21:00Alagoinhas - Jacuipense -:-
21:00Bahia - Bahia De Feira -:-
21:00Fluminense de Feira - Doce Mel -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense - druga runda

20:00Capital - Ceilandia -:-
20:30Santa Maria - Brasiliense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba

20:00Vilavelhense - SAO Mateus -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

02:05Portuguesa RJ - Flamengo 2:2
20:15Bangu - Volta Redonda -:-
20:15Nova Iguacu - Resende -:-
23:30Boavista - Vasco -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

21:00Avai - Hercilio Luz -:-
21:00Concordia - Criciuma -:-
21:00Joinville - Brusque -:-
21:00Marcilio Dias - Chapecoense-SC -:-
21:00Metropolitano - Gremio Juventus -:-
21:00Prospera Criciuma - Figueirense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

23:30Atletico GO - CRAC 3:1
21:00Goianesia - Goias -:-
21:00Gremio Anapolis - Jataiense -:-
21:00Itumbiara - Anapolis -:-
21:00Vila Nova - Aparecidense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

15:00Acao - Uniao Rondonopolis -:-
15:00Luverdense - Pocone -:-
15:00Operario VG - Gremio Sorriso -:-
15:00Sinop - Nova Mutum -:-
22:00Dom Bosco - Cuiaba Esporte -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

00:00Caldense - Athletic Club 0:0
15:00Uberlandia - Tombense -:-
16:00Pouso Alegre - Cruzeiro -:-
21:00Atletico-MG - Boa -:-
21:00Patrocinense - URT -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

15:00Bragantino - Paragominas -:-
21:00Aguia De Maraba - Remo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

21:00Sao Paulo Crystal - Campinense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

16:00Parana - Londrina -:-
21:00Coritiba - Toledo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

01:00Bragantino - Mirassol 2:1
03:15Novorizontino - Ferroviaria 3:1

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

20:00Academica Vitoria - Central SC -:-
21:00Afogados da Ingazeira - Vera Cruz -:-
21:00Nautico - Santa Cruz -:-
21:00Salgueiro - Retro -:-
23:00Sete de Setembro - Sport Recife -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

14:00Fluminense-PI - Julho Esporte -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

21:00America-RN - ABC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

21:00Sergipe - Dorense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - pierwsza runda

21:00Chapadao - Uniao -:-
21:00Comercial MS - Tres Lagoas -:-

BRAZYLIA: Copa do Nordeste - Play Offy

23:30Vitoria - AE Altos 2:1
21:00Ceara - Sampaio Correa -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women

01:00Corinthians K - Napoli K 3:0
01:00Internacional K - Santos K 1:1
01:00Sao Paulo K - Gremio K 1:1
20:00Botafogo RJ K - Bahia K -:-
20:00Flamengo K - Minas ICESP K -:-
20:00Sao Jose K - Avai Kindermann K -:-
22:00Cruzeiro K - Real Brasilia K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

17:30Tsarsko Selo - CSKA Sofia -:-
19:45Levski - Ludogorets -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

16:00Haskovo 1957 - Sokol Markovo -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

15:00Dobrich - Botev Novi Pazar -:-
15:00Spartak - Topolite -:-
15:00Sportist Toshevo - Ludogorets III -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

16:00Akademik Svishtov - Bdin Vidin -:-
16:00Botev Vratsa II - Spartak Pleven -:-
16:00Drenovets - Sevlievo -:-
16:00Levski Lom - Parva Atomna -:-
16:00Mezdra - Lok. Dryanovo -:-
16:00Partizan Cerven Brjag - Tryavna -:-
16:00Pavlikeni - OFK Levski -:-
16:00Peshtera Galata - Etar II -:-
16:00Yantra Polski Trambesh - Vihar Slavyanovo -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASF Dioulasso - Royal -:-
18:00Etoile Filante - ASFA Yennega -:-
18:00PrzełożoneSonabel Ouagadougou - Salitas -:-
18:00Vitesse - ASEC Koudougou -:-

CHILE: Primera División

00:00O'Higgins - La Serena 0:0
02:30U. Calera - A. Italiano 1:1
17:00Cobresal - S. Wanderers -:-
21:00Everton - Colo Colo -:-

CHILE: Primera B

18:00PrzełożoneLautaro - Deportes Iquique -:-
23:00Arica - Cobreloa -:-
00:00CD Santa Cruz - U. De Concepcion -:-
00:00San Luis - Rangers -:-

CHORWACJA: 1. HNL

19:05Dinamo Zagrzeb - Istra 1961 -:-

CHORWACJA: 3. HNL Center

11:00Trnje - Dugo Selo -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

16:30Sloga Mravince - Zmaj Makarska -:-
16:30Urania Baska Voda - Hrvace -:-

CHORWACJA: 3. HNL East

17:00Granicar Zupanja - Cepin -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa mistrzowska

16:00AEL Limassol - Apollon -:-
18:30Ol. Nicosia - AEK Larnaca -:-

CYPR: Division 2

15:00Alki Oroklini - Thoi Lakatamias -:-
15:00Omonia Psevda - Chloraka -:-

CZARNOGÓRA: Druga Liga

16:00Arsenal Tivat - Ibar -:-
16:00Berane - Bokelj -:-
16:00Grbalj - Mornar -:-
16:00Jedinstvo - Igalo -:-
16:00Kom Podgorica - Drezga -:-

CZECHY: 1. Liga

14:00Brno - Pardubice -:-
14:00Zlin - Przybram -:-
16:00Liberec - Slavia Praga -:-
18:30Sparta Praga - Slovacko -:-

CZECHY: Dywizja 2

10:15Zizkov - Usti n. L. -:-
15:00Vysehrad - Prostejov -:-
17:00Hradec Kralove - Trzyniec -:-
17:00Jihlava - Dukla Praga -:-
17:00Mas Taborsko - Blansko -:-
17:00Vlasim - Varnsdorf -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

14:00Slovacko K - Liberec K -:-

DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska

16:00FC Kopenhaga - Nordsjaelland -:-
18:00Brondby - Aarhus -:-

DANIA: Superliga - Grupa spadkowa

14:00Horsens - Lyngby -:-
14:00Odense - Sonderjyske -:-

DANIA: 1st Division - Grupa - awans

14:00Fredericia - Helsingor -:-

DANIA: 2nd Division - Group 1

13:00Thisted - Brabrand -:-

DANIA: 2nd Division - Group 2

13:00AB Kopenhagen - Vanløse -:-
13:00Naestved - FA 2000 -:-
13:00Slagelse - Bronshoj -:-

DOMINIKANA: LDF

23:00Delfines Del Este - Atl. San Francisco 5:1
22:00Moca - San Cristobal -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30PrzełożoneAS Vita Club - St Eloi Lupopo -:-
16:30Blessing - Mazembe -:-
16:30PrzełożoneDauphins Noirs - St Eloi Lupopo -:-
16:30Maniema - Simba -:-
16:30PrzełożoneMazembe - AS Vita Club -:-
16:30Sanga Balende - Motema Pembe -:-

EGIPT: Pierwsza liga

21:30Zamalek - Al Ahly -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

00:30Aucas - Olmedo 1:3
03:00Guayaquil City - LDU Quito 2:2
20:00Dep. Cuenca - U. Catolica -:-
22:30Ind. del Valle - Nueve de Octubre -:-

ESTONIA: Meistriliiga

14:00Levadia - Paide -:-
18:00Kalju - Parnu JK Vaprus -:-

ETIOPIA: Premier League

15:00Sidama Bunna - Fasil Ketema -:-
18:00Ethiopia Bunna - St. George -:-

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

13:00Kafa - Yevpatoriya -:-
15:00Gvardeyets - Kyzyltash -:-
15:00SKCHF Sevastopol - TSK Simferopol -:-
17:00Krymteplytsia - Ocean Kerch -:-

EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet

14:00Lyon K - Paris SG K -:-

FIDŻI: Premier League

03:00Ba - Rewa 0:2
05:00Lautoka - Nadroga -:-
05:00Navua - Nadi -:-
05:00Suva - Labasa 0:1

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

15:00Honka K - Ilves K -:-

FRANCJA: Ligue 1

13:00PSG - St. Etienne -:-
15:00Brest - Lens -:-
15:00Dijon - Nice -:-
15:00Nimes - Strasbourg -:-
15:00Reims - Metz -:-
17:05Bordeaux - Monaco -:-
21:00Nantes - Lyon -:-

GAMBIA: GFA League

22:30Brikama U. - Marimoo -:-
00:30Wallidan - Hawks -:-
23:00Gamtel - Tallinding United -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Bechem United - Aduana Stars -:-
17:00Berekum Chelsea - Ebusua Dwarfs -:-
17:00Dreams - Karela -:-
17:00Eleven Wonders - Liberty -:-
17:00Medeama - Legon Cities -:-
20:00Hearts Of Oak - Inter Allies -:-

GIBRALTAR: National League - Grupa spadkowa

18:30Europa Point - College 1975 FC -:-

GRECJA: Super League - Grupa mistrzowska

14:00Panathinaikos - Aris -:-
16:15AEK - Asteras T. -:-
18:30PAOK - Olympiakos -:-

GRECJA: Super League 2

13:00PAE Chania - Apollon Larissa -:-
13:45Karaiskakis - Doxa Dramas -:-
13:45Panachaiki - Ergotelis -:-

GRECJA: Football League

13:00Santorini - Aspropyrgos Enosis -:-
13:30Rodos - PAE Egaleo -:-
14:00Almopos - Apollon Pontou -:-
14:00Asteras Vlachioti - Kallithea -:-
14:00Ialisos - Episkopi -:-
14:00Kavala - Kozani -:-
14:00O. Volos - Panserraikos -:-
14:00Pierikos - PO Triglia -:-
14:00Veria - Thesprotos -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

15:30Aetos Orfani - Ampelokipon -:-
15:30Alexandroypolis - Ethnikos Sochos -:-
15:30Anagennisi Thalassias - Apollon Paralimniou -:-
15:30Aris Avatou - Elpida Sapes -:-
15:30Chrisoupolis - Iraklis -:-
15:30Didymoteicho - M. Alexandros Orfaniou -:-
15:30F.C. Pandramaikos - Evosmou -:-
15:30PrzełożoneSidirochori - Orfeas Xanthi -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

15:30A. Asteras - PAO Koufalion -:-
15:30Edessaikos - Ethnikos Giannitsa -:-
15:30Giannitsa - Aetos Varvaras -:-
15:30Niki Agkathia - M. Alexandros Trikala -:-
15:30PAOK Alexandreia - Thyella Sarakinoi -:-
15:30Plagia - Makedonikos -:-
15:30Thermaikos FC - Nea Kallikrateia -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3

15:30Aetos Makrychoriou - Makedonikos Foufas -:-
15:30Dias Diou - Karitsa -:-
15:30Elassona - Sellana -:-
15:30Fikis - Ethnikos Neou -:-
15:30Karditsa - Oikonomos -:-
15:30Kozani - Amyntaio -:-
15:30Meteora - Atromitos Palamas -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4

15:30Atalanti - Nea Artaki -:-
15:30GS Almyros - Fokikos -:-
15:30Ipato - Dia. Stefanovik -:-
15:30Thiseas Agria - Amvrysseas -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

15:30Acheron Kanalaki - Asteras Kalirachis -:-
15:30Amvrakikos Loutrou - Panagriniakos -:-
15:30Lefkimmi - Anagennisi Arta -:-
15:30Mesolongi AE - Agios Matthaios -:-
15:30Thyella Katsikas - Preveza -:-
15:30Thyella Monastirakiou - Kerkyra -:-
15:30Tilikratis L. - M. Alexandros Kastorias -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 6

15:30E. Piraeus - Aittitos Spata -:-
15:30Fostiras - Pannaxiakos -:-
15:30Ilioupoli - Charavgiakos -:-
15:30Moschato - Proodeftiki -:-
15:30Panionios - Marko -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 7

15:30Agios Ierotheos - Panarkadikos -:-
15:30Atromitos Chiliomodi - Nafplio -:-
15:30Ermionidas-Ermis - Rouf Pao -:-
15:30Foinikas N. Epidavrou - Koronida Koiladas -:-
15:30Molaikos - Ermis Meligous -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 8

15:30Aetos Loutron - Karavas -:-
15:30AO Akratitos - Mikrasiatiki -:-
15:30Panelefsiniakos - Keratsini -:-
15:30Pyliou - Aiolikos -:-
15:30Pythagoras Kontakaiikon - Aias -:-
15:30Thyella D. - Kyanos A. V. -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 9

15:30Aias Gastounis - Ethnikos Skoulikadou -:-
15:30Diavolitsi - PAO Varda -:-
15:30Nafpaktiakos A. - Achaiki -:-
15:30Pallixouriakos - Panegialios -:-
15:30Thyella Patras - Pamisos -:-
15:30Zakynthos - AO Tsilivi -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 10

15:30AE Neapolis - Giouchtas -:-
15:30AEEK Inka - Poros -:-
15:30Agios Nikolaos - Rethymniakos -:-
15:30Almyros Gaziou - Damastas -:-
15:30Aris Soudas - Ierapetra -:-
15:30Neos Asteras Rethymno - Atsalenios -:-

GRUZJA: Puchar Gruzji

11:00Zestafoni - Dusheti -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

23:00Santa Lucia - Coban Imperial 1:1
02:00Comunicaciones - Sanarate 3:0
19:30Antigua - Municipal -:-
20:00Malacateco - Deportivo Achuapa -:-
23:30Xelaju - Guastatoya -:-

GWINEA: Ligue 1

16:30Kamsar - Satellite -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Cosmopolites - Fica -:-
22:00America des Cayes - Don Bosco -:-
22:00Cavaly - Real du Cap -:-
22:00Mirebalais - Violette -:-
22:00Racing des Gonaives - Arcahaie -:-
22:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt -:-
23:00Racing Haitien - Ouanaminthe -:-
00:00Capoise - Baltimore -:-
00:00Tempete - Juventus -:-

HISZPANIA: LaLiga

14:00Osasuna - Elche -:-
14:00Real Sociedad - Sevilla -:-
16:15Alaves - Huesca -:-
16:15Atl. Madryt - Eibar -:-
18:30Betis - Valencia -:-
18:30Cadiz - Celta Vigo -:-
21:00Getafe - Real Madryt -:-
21:00Levante - Villarreal -:-

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Albacete - Mirandes -:-
14:00Logrones - Vallecano -:-
18:15Cartagena - Tenerife -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - druga runda

17:00Compostela - Langreo -:-
19:00La Coruna - Numancia -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - Grupa - awans

12:00Celta Vigo B - Burgos CF -:-
18:00Zamora - Leonesa -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - Grupa spadkowa

12:00Guijuelo - Gijon B -:-
17:00Pontevedra - Lealtad -:-
17:00Salamanca - Covadonga -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - druga runda

18:00R. Union - Ebro -:-
18:00PrzełożoneRacing Santander - Osasuna B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - Grupa - awans

19:00R. Sociedad B - Tudelano -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - Grupa spadkowa

18:00Barakaldo - Haro Deportivo -:-
18:00PrzełożonePortugalete - Ejea -:-
19:30Alaves B - Mutilvera -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - druga runda

12:00Lleida - Levante B -:-
19:30Cornella - Hercules -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Grupa - awans

12:00Gimnastic - Ibiza -:-
19:00Andorra - Alcoyano -:-
19:00Barcelona B - Villarreal B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Grupa spadkowa

12:00PrzełożoneEspanyol B - Pena Deportiva -:-
12:00Prat - Valencia B -:-
17:00Olot - Orihuela -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - druga runda

12:00Cadiz B - Cordoba -:-
13:00Tamaraceite - Murcia -:-
17:00Linense - Sevilla B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - Grupa - awans

12:00Algeciras - UCAM Murcia -:-
18:00San Fernando - Betis B -:-
18:00Sanluqueno - Linares -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - Grupa spadkowa

18:00Huelva - Granada B -:-
20:00Marbella - Lorca Deportiva -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - druga runda

12:00Baleares - Merida AD -:-
17:00Navalcarnero - Don Benito -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - Grupa - awans

12:00San Sebastian Reyes - Badajoz -:-
18:00Internacional de Madrid - Extremadura UD -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - Grupa spadkowa

12:00PrzełożoneAtl. Madryt B - Melilla -:-
12:00Getafe B - Socuellamos -:-
12:00Las Rozas - Villarrubia -:-
12:00Poblense - Villarrobledo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - druga runda

12:30Silva SD - CD Choco -:-
16:15Dep. Fabril - Rapido de Bouzas -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - Grupa - awans

17:00Bergantinos - Arenteiro -:-
17:00Somozas - Arosa SC -:-
18:00Polvorin - Alondras -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - Grupa spadkowa

17:00Agrupacion Estudiantil - Ourense CF -:-
17:00Arzua - UD Ourense -:-
17:00Fisterra - Pontellas -:-
17:00Paiosaco - Atios -:-
17:30Pontes - Barco -:-
17:30Viveiro - Ribadumia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2 - druga runda

12:00Lenense - Real Titanico -:-
17:30Caudal Deportivo - Tuilla -:-
17:30Gijon Industrial - Basico Urraca -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2 - Grupa - awans

12:00Real Aviles - Llanes -:-
12:00Union Club Ceares - L'Entregu -:-
17:30Llanera - EI San Martin -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2 - Grupa spadkowa

12:00Aviles Stadium - Valdesoto -:-
12:00SD Navarro CF - CD Colunga -:-
17:00Mosconia - Condal -:-
17:00Praviano - Club Siero -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - druga runda

17:30Textil Escudo - Vimenor -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa - awans

11:45Siete Villas - Escobedo -:-
17:30Cayon - Torrelavega -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa spadkowa

11:30Revilla - Guarnizo -:-
17:00CD Barquereno - Castro -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - druga runda

11:30Basconia - Santuxu -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa spadkowa

12:00Ariznabarra - Tolosa FC -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - druga runda

11:45Grama - Castelldefels -:-
12:00Vilassar de Mar - San Cristobal CP -:-
18:00Sant Andreu - CE Manresa -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - Grupa - awans

12:00Cerdanyola - Vilafranca -:-
12:00Girona B - CE Europa -:-
12:30Granollers - Terrassa -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - Grupa spadkowa

12:00Horta - Pobla Mafumet -:-
16:30Peralada - Igualada -:-
17:00Banyoles - Montanesa -:-
18:00UE Figueres - Santfeliuenc -:-
19:00UE Sants - Valls -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - druga runda

11:30Recambios Colon - Beniganim -:-
12:00Silla CF - Jove -:-
18:00Villarreal C - Olimpic Xativa -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - Grupa - awans

18:00Alzira - Eldense -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - Grupa spadkowa

12:00Torrent - Hercules B -:-
17:00Benicarlo - Villajoyosa -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - druga runda

11:30AD Torrejon - Trival Valderas -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Parla -:-
17:00Flat Earth - Carabanchel -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupa - awans

12:00Union Adarve - Leganes B -:-
12:00Vallecano B - CD Mostoles -:-
19:15Moratalaz - Alcorcon B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupa spadkowa

11:30Complutense - Real Aranjuez -:-
11:30RSD Alcala - El Alamo -:-
11:30San Fernando - Atletico Pinto -:-
12:00Santa Ana - Mostoles -:-
16:00Paracuellos Antamira - Villaverde San Andres -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - druga runda

17:00Bembibre - Mirandes B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupa - awans

17:00Cristo Atletico - G. Segoviana -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupa spadkowa

16:30Santa Marta Tormes - Colegios Diocesanos -:-
17:00Becerril - Bupolsa -:-
17:30La Baneza - Real Burgos CF -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - druga runda

12:00Huetor Vega - Malaga B -:-
18:30Huetor Tajar - Alhaurin -:-
19:00CD Torreperogil - Juventud Torremolinos -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa - awans

18:00PrzełożoneAlmeria B - El Palo -:-
18:30Mancha - Velez -:-
18:30Torredonjimeno - Antequera -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa spadkowa

12:00CP Almeria - Motril -:-
12:00Maracena - CD Alhaurino -:-
18:00PrzełożoneLoja - Estepona -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - druga runda

12:00Antoniano - CD Utrera -:-
12:00Rota - Pozoblanco -:-
18:00Los Barrios - Cordoba B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa - awans

12:00Ceuta - Ciudad de Lucena -:-
18:30Xerez CD - Puente Genil -:-
18:30PrzełożoneXerez D.F.C. - San Roque -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa spadkowa

12:00Arcos CF - Sevilla C -:-
12:00Cabecense - CD Gerena -:-
17:30Lebrijana - La Palma -:-
18:30Conil - Castilleja CF -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa - awans

12:00Constancia - Platges de Calvia -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa spadkowa

12:00Felanitx - Santa Catalina Atletico -:-
12:00Ferriolense - Alcudia -:-
17:00Cardassar - Binissalem -:-
17:00Soller - Esporles -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12

13:00Arucas - La Cuadra -:-
13:00Lanzarote - Las Palmas C -:-
13:00Mensajero - Union Guimar -:-
13:00San Fernando - Panaderia -:-
13:00UD Guia - Gran Tarajal -:-
13:00Union Viera - Villa Santa Brigida -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - druga runda

11:30La Union - Bullense -:-
16:30Cartagena FC - UD Los Garres -:-
17:00Mazarron CF - UCAM Murcia B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - Grupa - awans

12:15Racing Murcia - Pulpileno -:-
17:00Mar Menor - Aguilas FC -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - Grupa spadkowa

12:30CAP Ciudad de Murcia - EG El Palmar CF -:-
17:00Deportiva Minera - EDMF Churra -:-
17:00Muleno - Olimpico de Totana -:-
17:30Huercal-Overa - Minerva -:-
18:00Lorca FC - Plus Ultra -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14 - druga runda

12:00Azuaga - Extremadura UD B -:-
12:00Miajadas - Aceuchal -:-
18:00Arroyo - UP Plasencia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14 - Grupa - awans

12:00Montijo - Diocesano -:-
18:00CD Coria - Cacereno -:-
18:00Moralo - Jerez CF -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14 - Grupa spadkowa

12:00Fuente de Cantos - Chinato -:-
12:00Olivenza - CD Calamonte -:-
18:00Llerenense - Campanario -:-
18:00RCP Valverdeno - Lobon -:-
18:00Trujillo - Valdivia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - druga runda

16:30Murchante - Burlades -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa - awans

17:00Cirbonero - AD San Juan -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa spadkowa

17:00Pena Azagresa - Subiza -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - druga runda

17:00CDFC Calzada - Casalarreina -:-
17:00Oyonesa - Yague -:-
17:30Arnedo - Calahorra B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - Grupa - awans

12:00Varea - Logrones Promesas -:-
17:00Alfaro - Racing Rioja -:-
17:00Anguiano - Naxara -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - Grupa spadkowa

12:00Berceo - Pradejon -:-
12:00Vianes - Tedeon -:-
12:00Villegas - Calasancio -:-
18:30Agoncillo - River Ebro -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17 - druga runda

11:30Zaragoza B - Borja -:-
17:00CF Illueca - Barbastro -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17 - Grupa - awans

12:00Belchite 97 - Utebo FC -:-
12:00Huesca B - Brea -:-
17:00Teruel - Cuarte -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17 - Grupa spadkowa

12:00Sabinanigo - Tamarite -:-
17:00Epila - Atletico Monzon -:-
17:30Sarinena - Carinena -:-
17:30Villanueva CF - Valdefierro -:-
18:00Robres - San Juan Zaragoza 3:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - druga runda

12:00La Roda - Tarancon -:-
17:00Huracan de Balazote - Villacanas -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupa - awans

18:00Albacete B - Marchamalo -:-
18:00Puertollano C.F. - Torrijos -:-
18:00Quintanar - Toledo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupa spadkowa

11:30Almansa - Illescas -:-
12:00Manzanares - Azuqueca -:-
17:00Atl. Ibanes - Conquense -:-
18:30La Solana - Pedroneras -:-

HISZPANIA: Primera Division Women

11:30Sevilla K - Atl. Madryt K -:-
12:00Real Madrid K - Betis K -:-

HOLANDIA: KNVB Beker

18:00Ajax - Vitesse -:-

HOLANDIA: KNVB Beker Women

12:15PSV K - Ajax K -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1-sza faza

23:15Real Sociedad - Marathon 1:1
00:00UPNFM - Platense 0:0
01:00Real de Minas - Vida 2:2
03:15Honduras Progreso - Olimpia 0:5
04:00Motagua - Real Espana 1:0

HONG KONG: Premier League

45+'Hong Kong Rangers - Southern District 0:1
11:30Pegasus - Resources Capital -:-

INDONEZJA: Menpora Cup - Play Offy

15:30Persija Jakarta - PSM Makassar -:-

IRAK: Super Liga

15:00Baghdad - Alsinaat Alkahrabaiya -:-
20:00Al Zawraa - Al Minaa -:-

IRLANDIA: National League Women

15:00Treaty Utd K - Wexford K -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska

19:30M. Tel Aviv - Ashdod -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa

18:00Hapoel Hadera - H. Haifa -:-

IZRAEL: Liga Alef South - Grupa spadkowa

16:00M. Herzliya - Ironi Or Yehuda -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Kawasaki - Hiroshima 1:1
85'C-Osaka - Urawa 1:0
86'Nagoya - Sagan Tosu 1:2
10:00G-Osaka - Shimizu -:-

JAPONIA: J2 League

06:00Sagamihara - Iwata 1:2

JAPONIA: Nadeshiko League Women

06:00Harima Albion K - Ehime K 0:1
06:00Nittaidai K - C-Osaka K 1:0
07:00NGU Nagoya K - Kunoichi K 0:2
07:00Setagaya Sfida FC K - Yokohama FC Seagulls K 1:2

JORDANIA: Pierwsza Liga

21:30Sahab - Maan -:-

KAMBODŻA: C-League

13:00Visakha - Electricite Du Cambodge -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:00Taraz - FK Akzhayik -:-
12:00FC Astana - Kyzylzhar -:-
15:00Kaisar - Atyrau -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

12:30Dordoi Bishkek - Kaganat -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

22:30America De Cali - Tolima -:-
22:30Atl. Nacional - Patriotas -:-
22:30Bucaramanga - Aguilas -:-
22:30Chico - Jaguares de Cordoba -:-
22:30La Equidad - Santa Fe -:-
22:30Millonarios - Dep. Cali -:-
22:30Once Caldas - Ind. Medellin -:-
22:30Pereira - Pasto -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

00:40Huila - Fortaleza 3:0

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

07:00Suwon - Ulsan Hyundai 3:0
16'Jeonbuk - Seongnam 0:0

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

06:30Anyang - Asan 2:1
45+'Jeonnam - Gimcheon Sangmu 0:0

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

07:00Hwaseong - Pyeongtaek Citizen 1:0
89'Gimhae - Paju Citizen 0:1

KOSOWO: Superliga

15:00Feronikeli - FC Ballkani -:-
15:00Trepca 89 - Drita -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

01:00Zeledon - Limon 3:2
02:00Sporting San Jose - Guadalupe 0:3
04:00Herediano - Cartagines 1:2
23:00ADR Jicaral - Grecia -:-
00:00Saprissa - Alajuelense -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy

04:00Puntarenas FC - Municipal San Ramon 2:1
21:30Barrio Mexico - Cofutpa -:-

LIBAN: Pierwsza Liga - Runda zwycięzców

15:05Al Akhaa Al Ahli - Nejmeh SC -:-
15:05Al Ansar - Al Sahel -:-
15:05Safa - Al Ahed -:-

LIBERIA: LFA First Division

16:00NPA Anchors - Nimba -:-
17:30BEA Mountain - Nimba Kwado -:-
17:30Small Town - Mighty Barrolle -:-
17:30Watanga - MC Breweries -:-
18:00Freeport - LPRC Oiler -:-
19:30LISCR FC - Nimba FC -:-

LITWA: I Lyga

14:00Suduva 2 - Banga 2 -:-
16:00FK Panevezys 2 - BFA Vilnius -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Dudelange - Mondorf -:-
16:00Niedercorn - Fola -:-
16:00UNA Strassen - Ettelbruck -:-
16:00Union Titus Petange - Hesperange -:-
16:00PrzełożoneWiltz - Differdange -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

13:00Metta/LU - RFS -:-
16:00Ventspils - FK Liepaja -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

13:00Akademija Pandev - Vardar -:-
13:00Belasica - Shkendija -:-
13:00Borec - Shkupi -:-
13:00Rabotnicki - Makedonija GP -:-
13:00Struga Trim & Lum - Pelister -:-

MAKAO: Elite League

13:00Tak Chun Ka I - Chao Pak Kei -:-
15:00Policia - Casa de Portugal -:-

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneBlue Eagles - Ekwendeni Hammers -:-
14:30Blue Eagles - Mighty Wanderers -:-
14:30Chitipa United - Mighty Tigers -:-
14:30Mzuni - MAFCO -:-
14:30Ntopwa - Silver -:-

MALEDIWY: Dhivehi Premier League

19:00Valencia - Da Grande -:-

MALEZJA: Super Liga

16:00Melaka United - Selangor -:-
16:00Petaling Jaya CFC - Penang -:-

MALEZJA: Pierwsza Liga

16:00Negeri Sembilan - Kelantan -:-
16:00Selangor 2 - Kuching City FC -:-

MALI: Premiere Division

18:30CO Bamako - AS Nianan -:-
18:30Sonni - Onze Createurs -:-

MAROKO: Botola Pro

00:00FUS Rabat - Renaissance Zemamra 1:2
00:00Safi - Rapide Oued Zem 2:1
00:00Difaa El Jadidi - Tanger -:-
00:00Maghreb Fez - Chabab Mohammedia -:-
00:00Youssoufia Berrechid - FAR Rabat -:-

MAROKO: Botola 2

00:00Dcheira - Salmi 1:2
00:00Fes - RAC Casablanca 1:0
00:00Marrakech - Chabab Benguerir 1:1
18:00Raja Beni Mellal - Union Touarga -:-
18:00Stade Marocain - Khemisset -:-
18:00TAS Casablanca - Khouribga -:-

MAURETANIA: Ligue 1

23:15Nouakchott King's - Madine Trarza -:-
01:15Inter Nouakchott - ASAC Concorde -:-
18:00Kaedi - SNIM -:-
23:15Armee - Sahel -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

00:00Atl. San Luis - Puebla 1:4
02:00Guadalajara - Tijuana 2:0
04:05Club America - Cruz Azul 1:1
19:00U.N.A.M. - Tigres -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Play Offy

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Alacranes 0:0
00:00Gavilanes de Matamoros - Cruz Azul Hidalgo 0:0
02:00Colima FC - Inter Playa Del Carmen 2:2
23:00La Piedad - Irapuato -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Borussia Dortmund - Werder Brema -:-
18:00Przełożone1. FSV Mainz 05 - Hertha Berlin -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Bochum - Hannover -:-
13:30Osnabruck - Düsseldorf -:-
13:30Regensburg - Heidenheim -:-

NIEMCY: 3. Liga

13:00Ingolstadt - Meppen -:-
14:00Mannheim - Lubeck -:-
15:00Wehen - Unterhaching -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Oberhausen - Borussia Dortmund II -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

14:00Eintracht Frankfurt K - Sand K -:-
14:00Potsdam K - Duisburg K -:-
14:00SGS Essen K - Meppen K -:-
14:00Werder Brema K - Bayer Leverkusen K -:-
14:00Wolfsburg K - Freiburg K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

11:00Bayern 2 K - Frankfurt 2 K -:-
14:00Andernach K - Kolonia K -:-
14:00B. Moenchengladbach K - Berghofen K -:-
14:00Gutersloh K - Borussia Bocholt K -:-
14:00Ingolstadt K - FFC Niederkirchen K -:-
14:00Jena K - RB Lipsk K -:-
14:00Turbine Potsdam 2 K - Wolfsburg 2 K -:-

NIGERIA: NNL

17:00DMD - FC Zamfara -:-
17:00Nigeria Airforce FC - Green Beret -:-
17:00Oyah Sports - Gombe -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

03:00Diriangen - Ferretti 1:1
03:00Ocotal - Real Madriz 1:1
23:00Chinandega - CD Junior -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 5:1
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 1:1
00:00Ocotal U20 - Real Madriz U20 3:0
20:00Chinandega U20 - CD Junior U20 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Alianza - Herrera 2:3

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:45Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 1:0
02:00River Plate - Sol De America 0:2
23:45Cerro Porteno - Libertad -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Deportivo Santani - 2 de Mayo -:-
16:00San Lorenzo - Resistencia -:-
21:00Fulgencio Yegros - Ameliano -:-
21:00Sportivo Iteno - Atyra -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:00OdwołaneCarlos Stein - Cesar Vallejo -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

12:30Stal Mielec - Zagłębie Lubin -:-
15:00Wisła Płock - Jagiellonia Białystok -:-
17:30Legia Warszawa - Cracovia -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Odra Opole - Korona Kielce -:-
12:40Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

13:00PrzełożoneBłękitni Stargard - GKS Katowice -:-
13:00Śląsk Wrocław 2 - Stal Rzeszów -:-
17:00Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce -:-
17:50KKS Kalisz - Chojniczanka -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I - Grupa mistrzowska

17:00Legionowo - Polonia Warszawa -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

12:00Korona Kielce 2 - Avia Świdnik -:-
15:00Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola -:-
16:00Wisła Sandomierz - Wisła Puławy -:-
16:30KS Wiązownica - ŁKS Łagów -:-
17:00Lewart Lubartów - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
17:00Wisłoka Dębica - Cracovia 2 -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

12:15KKP Bydgoszcz K - UJ Kraków K -:-
14:00Górnik Łęczna K - Gdańsk K -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

16:00Famalicao - Portimonense -:-
18:30Nacional - FC Porto -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:15Casa Pia - Academica -:-
15:00Penafiel - CD Cova da Piedade -:-
16:00FC Porto B - Estoril -:-
18:00Oliveirense - Mafra -:-
21:30Chaves - Academico Viseu -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa mistrzowska

12:00Sporting K - Maritimo K -:-
15:00Famalicao K - Condeixa K -:-
17:00Albergaria/Durit K - Torreense K -:-
19:00Braga K - Benfica K -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa spadkowa

17:00A-dos-Francos K - Damaiense K -:-
17:00Amora K - Estoril K -:-
17:00Cadima K - Valadares Gaia K -:-
17:00CF Benfica K - Ouriense K -:-
17:00Gil Vicente K - Boavista K -:-
17:00Ovarense K - Fiaes SC K -:-

ROSJA: Premier Liga

11:00Ural - Kazań -:-
13:00Arsienał Tuła - FC Tambow -:-
15:30Soczi - CSKA Moskwa -:-
18:00Sp. Moskwa - Ufa -:-

ROSJA: PFL - Group 2

17:00Lokomotiv-Kazanka - Tver -:-

ROSJA: PFL - Group 3

12:00FK Strogino Moscow - Chimki 2 -:-
13:00Krasnyy - Khimik-Arsenal -:-
13:00Znamya Noginsk - Vidnoe -:-
14:00F. Woroneż 2 - Saratów -:-
14:00Kaluga - Kursk -:-
14:00Salyut-Belgorod - Sakhalin -:-
15:00M. Lipetsk - Kvant -:-
16:00Saturn Ramenskoye - Ryazan -:-

ROSJA: Supreme Division Women

10:00Zvezda K - Lok. Moskwa K -:-
13:00CSKA Moskwa K - Jenisej K -:-
14:00Krasnodar K - Chertanovo M. K -:-

RPA: Pierwsza liga

18:30Orlando - Maritzburg Utd -:-

RPA: GladAfrica Championship

15:00Polokwane - Cape Town All Stars -:-
15:00Sekhukhune - Jomo Cosmos -:-

RPA: Diski Challenge

16'Kaizer U23 - Black Leopards U23 0:1
10:00Chippa United U23 - Amazulu U23 -:-
12:00Mamelodi U23 - Swallows U23 -:-

RPA: Puchar Nedbank

15:00Mamelodi - Tshakhuma -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

17:30CFR Cluj - Academica Clinceni -:-
20:00FCSB - Botosani -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

12:30FC Arges - Poli Iasi -:-

RUMUNIA: Liga 2 - Grupa spadkowa

10:00Ripensia Timisoara - U. Cluj -:-

RUMUNIA: Superliga Women - Grupa mistrzowska

10:00Heniu Prundu Bargaului K - Piros Security K -:-
10:00Universitatea Galati K - Ol. Cluj K -:-
10:00Vasas Odorhei K - Fortuna Becicherecu Mic K -:-

RUMUNIA: Superliga Women - Grupa spadkowa

10:00Banat K - Carmen Bucuresti K -:-
10:00Fairplay Bucuresti K - Universitatea Alexandria K -:-
10:00SN Constanta K - Baia Mare K -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura - 2-ga faza

02:00Chalatenango - Sonsonate 2:1
03:15Alianza FC - Jocoro 4:0
03:15Metapan - Aguila 1:1
22:30Luis Angel Firpo - 11 Deportivo -:-
23:00Municipal Limeno - Santa Tecla -:-
23:30FAS - Atletico Marte -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Faetano - San Giovanni -:-
15:00La Fiorita - Tre Fiori -:-
15:00Libertas - Virtus -:-

SERBIA: Super Liga

13:00Metalac - Indjija -:-
13:00Novi Pazar - Cukaricki -:-
13:00Zlatibor Cajetina - Rad -:-
19:00Proleter - Mladost -:-
19:00Radnicki Nis - Javor -:-
19:00Sp. Subotica - Napredak -:-
19:00TSC Backa Topola - FK Vozdovac -:-

SERBIA: Prva Liga

16:00Din. Vranje - Zarkovo -:-
16:00Dubocica - Zeleznicar Pancevo -:-
16:00Graficar Beograd - Trayal Krusevac -:-
16:00Sremska Mitrovica - Buducnost Dobanovci -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:00Batajnica - BASK -:-
16:00Crvena Zvezda MML - Radnicki Obrenovac -:-
16:00Jedinstvo Surcin - Brodarac -:-
16:00Lestane - BSK Borca -:-
16:00Sremcica - OFK Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

16:30Borac Sakule - Stari Banovci -:-
16:30Tisa Adorjan - Backa 1901 -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

11:00Radnicki S. - Toplicanin -:-
11:00SFS Borac - Buducnost Popovac -:-
16:30Kablovi - Radan Lebane -:-
16:30Medosevac - Vlasina -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

16:00Buducnost Arilje - Buducnost Krusik -:-
16:00Josanica - Mladi Radnik -:-
16:00Zeleznicar Lajkovac - Takovo -:-

SINGAPUR: Premier League

14:30Lion City - Balestier Khalsa -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa mistrzowska

16:00Z. Moravce-Vrable - Zilina -:-

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Samorin - Petrzalka -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00Cerklje K - Olimpija K -:-
15:00Primorje K - Pomurje K -:-
17:00Radomlje K - Krim K -:-

SZKOCJA: Scottish Cup

13:15Stranraer - Hibernian -:-
16:00Rangers - Celtic -:-

SZKOCJA: SWPL 1 Women

13:00Rangers K - Hibernian K -:-
14:00Hearts K - Forfar Farmington K -:-
15:00Spartans K - Celtic K -:-
17:10Glasgow City K - Motherwell K -:-

SZWAJCARIA: Super League

16:00Basel - Servette -:-
16:00Lausanne - Vaduz -:-
16:00Young Boys - Lugano -:-

SZWAJCARIA: Promotion League

14:30PrzełożoneMunsingen - Bavois -:-
16:00PrzełożoneEtoile-Carouge - Basel II -:-
16:00PrzełożoneNyonnais - Breitenrain -:-
16:00PrzełożoneZurich II - Bellinzona -:-

SZWAJCARIA: Nationalliga A Women

14:00Basel K - Grasshoppers K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Degerfors - Kalmar -:-
15:00Hacken - Malmo FF -:-
15:00Östersunds - Örebro -:-
17:30Djurgarden - Norrkoping -:-
17:30Sirius - Halmstad -:-

SZWECJA: Superettan

13:00Östers - Landskrona -:-
15:00Värnamo - Sundsvall -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

16:00Assyriska FF - Karlstad -:-
16:00Sylvia - Sollentuna -:-
16:15Pitea - Hammarby TFF -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

14:00Hammarby K - Hacken K -:-
14:00Vittsjo K - Pitea K -:-
15:00Eskilstuna United K - Kristianstads K -:-
17:00Linköpings K - Rosengard K -:-

SZWECJA: Elitettan Women

12:00Moron K - Alingsas FC K -:-
15:00Mallbackens K - IF Brommapojkarna K -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

22:00Phoenix Rising (Usa) - Colorado Springs (Usa) -:-
12:00Bodo/Glimt (Nor) - Tromsø (Nor) -:-
12:00Klubi 04 (Fin) - Honka Akatemia (Fin) -:-
13:00JIPPO (Fin) - LehPa (Fin) -:-
13:00Sarpsborg 08 (Nor) - Stabaek (Nor) -:-
14:00Haka (Fin) - KTP (Fin) -:-
14:00Rovaniemi (Fin) - Oulu (Fin) -:-
14:00Strömsgodset (Nor) - Lilleström (Nor) -:-
15:00Fredrikstad (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
16:00Ham-Kam (Nor) - Strømmen (Nor) -:-

ŚWIAT: Club Friendly Women

13:00Asane K (Nor) - Sandviken K (Nor) -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

13:30Eskhata - Ravshan -:-

TAJWAN: Premier League

10:00CPC - NTUS -:-
10:00Hang Yuen - Taichung -:-
10:00Taipei Tatung - Taipower -:-
10:00Taiwan Steel - Red Lions -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Polisi Tanzania - Tanzania Prisons -:-
15:00Dodoma Jiji - Namungo -:-
15:00Mwadui - Simba -:-

TOGO: Championnat National

16:00PrzełożoneASC Kara - Semassi -:-
16:00PrzełożoneDynamic Togol. - AS Togo-Port -:-
16:00PrzełożoneEntente II - OTR -:-
16:00PrzełożoneGomido - Anges de Notse -:-
16:00PrzełożoneIfodje - Kara -:-
16:00PrzełożoneKoroki Metete - Unisport -:-
16:00PrzełożoneMaranatha - Gbohloe-Su -:-
17:00Anges de Notse - OTR -:-
17:00Dynamic Togol. - Maranatha -:-
17:00Entente II - Gbohloe-Su -:-
17:00Gomido - AS Togo-Port -:-
17:00Ifodje - Unisport -:-
17:00Sara Sport - Koroki Metete -:-
17:00Semassi - Kara -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:30Esperance Tunis - Kairouanaise -:-
14:30Sfaxien - Etoile Sahel -:-

TUNEZJA: Ligue 2 - Grupa - awans

14:30Gabes - Hamam-Sousse -:-
14:30Zarzis - SS Sfaxien -:-

TURCJA: Super Lig

15:00Gaziantep - Kasimpasa -:-
18:00Basaksehir - Fenerbahce -:-

TURCJA: 1. Lig

12:30Eskisehirspor - Balikesirspor -:-
15:00Akhisarspor - Altinordu -:-
18:00Istanbulspor - Menemenspor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Kampala City - Villa -:-

UKRAINA: Premier League

13:00Inhułeć - Ruch Lwów -:-
16:00Mariupol - Olimpik Donieck -:-
18:30Kołos Kowaliwka - Dnipro-1 -:-

UKRAINA: Druha Liga

14:00Balkany - Nova Kakhovka -:-
14:00Kryvbas - Tavriya -:-
15:30Chernihiv - Obolon 2 -:-

USA: MLS

00:00Los Angeles FC - Austin FC 2:0
02:00DC United - New York City 2:1
02:00FC Dallas - Colorado Rapids 0:0
02:00New York Red Bulls - Sporting Kansas City 1:2
02:30Chicago Fire - New England Revolution 2:2
02:30Nashville SC - Cincinnati 2:2
21:00Inter Miami - Los Angeles Galaxy -:-
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union -:-

USA: USL League One

23:00New England II - Richmond Kickers 0:3
01:00Tormenta - Fort Lauderdale 0:1

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

00:30Lara - Yaracuyanos 1:2
23:00Gran Valencia - Carabobo -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

15:15Puskas Academy - MTK Budapest -:-
17:30Honved - MOL Fehervar -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:00Bekescsaba - Haladas -:-
17:00Budaorsi - Kazincbarcika -:-
17:00Csakvari - Szentlorinc -:-
17:00Debreceni EAC - Ajka -:-
17:00Dorogi - Szolnoki -:-
17:00Kaposvar - Vasas -:-
17:00Nyiregyhaza - Siofok -:-
17:00Pecsi - Szeged -:-
17:00Soroksar - Gyirmot -:-
20:00Győr - Debrecen -:-

WĘGRY: NB III - East

14:30Debrecen II - Mezokovesd II -:-
17:00Cegledi - Tiszakecske -:-
17:00DVTK II - BVSC-Zuglo -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Tallya -:-
17:00Gyongyosi - Putnok VSE -:-
17:00Hatvan - Eger SE -:-
17:00Jaszberenyi - Senyo Carnifex -:-
17:00Kisvarda II - Balassagyarmat -:-
17:00Sajobabony - Tiszafuredi -:-
17:00Tiszaujvaros - SBTC -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Honved II - Ferencvaros II -:-
17:00Dunaujvaros PASE - Monori -:-
17:00ESMTK Budapest - Dabas-Gyon -:-
17:00FC Dabas - Kecskemeti -:-
17:00Hodmezovasarhely FC - Taksony -:-
17:00Ivancsa - Paks II -:-
17:00Rakosmenti KSK - Ujpest II -:-
17:00Szegedi - Majosi -:-
17:00Szekszardi - Korosladany MSK -:-
17:00Vac - Kozarmisleny -:-

WĘGRY: NB III - West

11:00Szabadkikoto - Komaromi VSE -:-
11:00Tatabanya - Puskas Academy II -:-
11:00Zalaegerszegi II - Papai Perutz -:-
16:00SC Sopron - Elore -:-
17:00Bicskei - MOL Fehervar II -:-
17:00III. Keruleti TVE - Balatonfuredi -:-
17:00Lipot - Erdi -:-
17:00Menfocsanak - Mosonmagyarovari TE -:-
17:00Nagyatadi - Veszprem -:-
17:00Nagykanizsa - Gardony Varosi -:-

WĘGRY: NB I Women

15:00Astra Hungary K - Ferencvaros K -:-

WIETNAM: V.League 1

12:00Binh Duong - Da Nang -:-
12:00Gia Lai - Hanoi FC -:-
13:00Nam Dinh - Ho Chi Minh -:-

WIETNAM: V.League 2

11:00Hue - Khanh Hoa -:-
12:00Long An - Ba Ria Vung Tau -:-

WŁOCHY: Serie A

12:30AC Milan - Genoa -:-
15:00Atalanta - Juventus -:-
15:00Bologna - Spezia -:-
15:00Lazio - Benevento -:-
18:00Torino - AS Roma -:-
20:45Napoli - Inter -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

15:00Lecco - Olbia -:-
17:30Grosseto - Pro Sesto -:-
17:30Livorno - Como -:-
17:30Piacenza - AlbinoLeffe -:-
17:30Renate - Juventus U23 -:-
20:30Alessandria - Pergolettese -:-
20:30Carrarese - Lucchese -:-
20:30Giana Erminio - Pro Patria -:-
20:30Novara - Pistoiese -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

15:00Gubbio - Mantova -:-
15:00Legnago Salus - Arezzo -:-
15:00Matelica - Fano -:-
15:00Virtus Verona - Sambenedettese -:-
17:30FeralpiSalo - Carpi -:-
17:30Modena - Padova -:-
20:30Cesena - Imolese -:-
20:30Vis Pesaro - Fermana -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

12:30Casertana - Juve Stabia -:-
12:30Catanzaro - Catania -:-
15:00Bari - Palermo -:-
15:00Foggia - Paganese -:-
15:00Virtus Francavilla - Viterbese -:-
17:30Potenza - Monopoli -:-
17:30Teramo - Bisceglie -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

15:00Borgosesia - Saluzzo -:-
15:00Bra - Castellanzese -:-
15:00Caronnese - Sanremese -:-
15:00Citta di Varese - Lavagnese -:-
15:00Folgore Caratese - Vado -:-
15:00PrzełożoneHSL Derthona - Gozzano -:-
15:00PrzełożoneImperia - Casale -:-
15:00PDHA - Arconatese -:-
15:00Sestri Levante - Legnano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

15:00Brusaporto - Vis Nova Giussano -:-
15:00Calvina - Crema -:-
15:00Ciserano-Bergamo - Fanfulla -:-
15:00Franciacorta - Ponte San Pietro -:-
15:00Real Calepina - Breno -:-
15:00Scanzorosciate - NibionnOggiono -:-
15:00Seregno - Caravaggio -:-
15:00USD Casatese - Sona -:-
15:00PrzełożoneVilla Alme - Tritium -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

15:00Adriese - Delta Porto Tolle -:-
15:00Caldiero Terme - Ambrosiana -:-
15:00PrzełożoneCampodarsego - ArzignanoChiampo -:-
15:00PrzełożoneCartigliano - Chions -:-
15:00Luparense - Belluno -:-
15:00Manzanese - Este -:-
15:00Mestre - Feltre -:-
15:00Montebelluna - Trento -:-
15:00San Giorgio-Sedico - Union Clodiense -:-
15:30Bolzano - Cjarlins Muzane -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

15:00Aglianese Calcio - SCD Progresso -:-
15:00Corticella - Sammaurese -:-
15:00Fiorenzuola - Rimini -:-
15:00Forli - Ghivizzano Borgo -:-
15:00G.S. Bagnolese - Lentigione -:-
15:00Marignanese - Real Forte Querceta -:-
15:00Prato - Sasso Marconi -:-
15:00Seravezza Pozzi - Correggese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

15:00ACN Siena - Lornano Badesse -:-
15:00Flaminia - Cannara -:-
15:00Foligno - Trestina -:-
15:00Ostia Mare - Montespaccato -:-
15:00Pianese - San Donato -:-
15:00Sangiovannese - Scandicci -:-
15:00Tiferno Lerchi - Grassina -:-
15:00Trastevere Calcio - Montevarchi Calcio -:-
15:00UC Sinalunghese - Follonica Gavorrano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

15:00PrzełożoneAgnonese - Porto Sant'Elpidio -:-
15:00Aprilia - Recanatese -:-
15:00ASD Pineto Calcio - Rieti -:-
15:00Campobasso - Vastese -:-
15:00Castelnuovo Vomano - Cynthialbalonga -:-
15:00Fiuggi - Giulianova -:-
15:00Matese - S. N. Notaresco -:-
15:00Montegiorgio - US Tolentino -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:00Carbonia - Nocerina -:-
14:30Lanusei Calcio - Gladiator -:-
15:00Afragolese - SS Nola 1925 -:-
15:00Cassino - Latte Dolce -:-
15:00Monterosi FC - Insieme Formia -:-
15:00Savoia - Calcio Giugliano -:-
15:00Torres - Nuova Florida -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

15:00A.C.D. Nardo - Portici 1906 -:-
15:00Brindisi - Francavilla -:-
15:00Casarano - Molfetta Calcio -:-
15:00Citta di Fasano - Taranto -:-
15:00Gravina - Fidelis Andria -:-
15:00Picerno - Bitonto -:-
15:00Puteolana - Lavello -:-
15:00Real Aversa - Altamura -:-
15:00Sorrento - Audace Cerignola -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

15:00Castrovillari - Marina di Ragusa -:-
15:00Dattilo - Rende -:-
15:00FC Messina - Biancavilla -:-
15:00Gelbison Cilento - Cittanovese -:-
15:00Paterno - ACR Messina -:-
15:00Roccella - S. Agata -:-
15:00Rotonda - AS Acireale -:-
15:00San Luca - Troina -:-

WŁOCHY: Primavera 1

10:30Empoli U19 - Sampdoria U19 -:-
10:30Genoa U19 - Inter U19 -:-
12:30Cagliari U19 - Fiorentina U19 -:-
15:00Lazio U19 - Sassuolo U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30AC Milan K - Napoli K -:-
12:30Sassuolo K - Juventus K -:-
15:00San Marino Academy K - Verona K -:-

WŁOCHY: Serie B Women

13:30Orobica K - Lazio K -:-
15:00Cesena K - Brescia K -:-
15:00Chievo Verona K - Tavagnacco K -:-
15:00Cittadella K - Pontedera K -:-
15:00Pomigliano K - Riozzese Como K -:-
15:00Ravenna K - Vicenza K -:-
15:00Roma CF K - Perugia K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30Stella Adjame - SOL -:-
17:30Tanda - ASEC Mimosas -:-
20:00Racing d'Abidjan - Bouake -:-
20:00Sporting Gagnoa - Academie de FAD -:-

WYSPY OWCZE: Faroe Islands Cup

15:00Sandur - Undri -:-
15:00TB Tvoroyri - HB Torshavn -:-
16:0007 Vestur Sorvagur - Hoyvik -:-
16:00B36 Torshavn - Argir -:-
16:00Fuglafjordur - FC Suduroy -:-
16:00Klaksvik - Runavik -:-
16:00Toftir - Streymur -:-
16:00Vikingur - Skala Itrottarfelag -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Buildcon - Kabwe -:-
15:00Forest Rangers - Power Dynamos -:-
15:00Lumwana Radiants - Nkana -:-
15:00Nkwazi - Red Arrows -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.