REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Nur-Sultan (Kazachstan), twarda (w hali)

10:00Popko D. (Kaz) - Albot R. (Mda) -:-
11:00Paul T. (Usa) - Travaglia S. (Ita) -:-
11:30Verdasco F. (Esp) - Duckworth J. (Aus) -:-
12:30Norrie C. (Gbr) - Thompson J. (Aus) -:-
13:00Tiafoe F. (Usa) - Moutet C. (Fra) -:-

ATP - SINGIEL: Nur-Sultan (Kazachstan) - Kwalifikacje, twarda (w hali)

07:00Popyrin Al. (Aus) - Karatsev A. (Rus) -:-
08:30Hanfmann Y. (Ger) - Dzumhur D. (Bih) -:-
09:30Ruusuvuori E. (Fin) - Troicki V. (Srb) -:-

ATP - SINGIEL: Vienna (Austria), twarda (w hali)

14:00Coric B. (Cro) - Fritz T. (Usa) -:-
14:00Novak D. (Aut) - Anderson K. (Rsa) -:-
15:30Monfils G. (Fra) - Carreno-Busta P. (Esp) -:-
17:30Rublow A. (Rus) - Gombos N. (Svk) -:-
19:00Rodionov J. (Aut) - Shapovalov D. (Can) -:-

ATP - DEBEL: Vienna (Austria), twarda (w hali)

15:30Dimitrow G./Wawrinka S. - Ram R./Salisbury J. -:-
18:30Murray J./Skupski N. - Novak D./Thiem D. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Hamburg (Niemcy), twarda (w hali)

11:00Laaksonen H. (Sui) - Torpegaard M. (Den) -:-
11:00Majchrzak K. (Pol) - Marcora R. (Ita) -:-
12:30Cressy M. (Usa) - Marterer M. (Ger) -:-
12:30Lacko L. (Svk) - Milojevic N. (Srb) -:-
14:00Coppejans K. (Bel) - Maden Y. (Ger) -:-
14:00Rinderknech A. (Fra) - Daniel T. (Jpn) -:-
15:30Ofner S. (Aut) - Brown D. (Ger) -:-
15:30Gaston H. (Fra) - Nagal S. (Ind) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Marbella (Hiszpania), ziemna

11:00Zapata Miralles B. (Esp) - Robredo T. (Esp) -:-
12:30Martin A. (Svk) - Domingues J. (Por) -:-
12:30Rune H. (Den) - Benchetrit E. (Fra) -:-
13:00Kovalik J. (Svk) - Clarke J. (Gbr) -:-
14:00Vilella M. M. (Esp) - Martinez P. (Esp) -:-
14:30Muller A. (Fra) - Sousa P. (Por) -:-
14:30Rola B. (Slo) - Janvier M. (Fra) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Istanbul (Turcja), twarda

10:00Jani R-L. (Hun) - Buyukakcay C. (Tur) -:-
11:00Oz I. (Tur) - Ponchet J. (Fra) -:-
11:00Sawinych W. (Rus) - Ruse G. (Rou) -:-
11:00Snigur D. (Ukr) - Aksu A. (Tur) -:-
13:00Fruhvirtova L. (Cze) - Zawacka K. (Ukr) -:-
13:00Pattinama Kerkhove L. (Ned) - Jones F. (Gbr) -:-
13:00Zwonariowa W. (Rus) - Zakharova A. (Rus) -:-
14:00Fett J. (Cro) - Sonmez Z. (Tur) -:-

EXHIBITION - MĘŻCZYŹNI: UTR Pro Match Series (Świat), twarda

23:50Volonski N. (Aus) - Green C. (Aus) 1:2
02:30Crnokrak A. (Aus) - Banes M. (Aus) -:-
02:30Hijikata R. (Aus) - Smith J. (Aus) -:-
03:00Nkomba B. B. (Aus) - Pearson K. (Aus) -:-
03:00Smith J-P. (Aus) - Sweeny D. (Aus) -:-
05:00Santillan A. (Aus) - Fancutt T. J. (Aus) -:-

EXHIBITION - KOBIETY: UTR Pro Match Series (Świat), twarda

Set 2Gadecki O. (Aus) - Smith A. (Aus) 1:0 (7:5,4:2)
07:30Tjandramulia O. (Aus) - Walker L. (Aus) -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.