m.FlashScore.pl

REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ATP - SINGIEL: Halle (Niemcy), trawiasta

12:00Goffin D. (Bel) - Albot R. (Mda) -:-
13:30Struff J-L. (Ger) - Chaczanow K. (Rus) -:-
15:00Stachowski S. (Ukr) - Herbert P.H. (Fra) -:-
17:30Coric B. (Cro) - Sousa J. (Por) -:-

ATP - SINGIEL: London (Wielka Brytania), trawiasta

13:00Chardy J. (Fra) - Kukuszkin M. (Kaz) -:-
13:00Del Potro J. (Arg) - Shapovalov D. (Can) -:-
13:00Fucsovics M. (Hun) - Lopez F. (Esp) -:-
14:30Clarke J. (Gbr) - Pouille L. (Fra) -:-
14:30De Minaur A. (Aus) - Bedene A. (Slo) -:-
14:30Wawrinka S. (Sui) - Evans D. (Gbr) -:-
16:00Cecchinato M. (Ita) - Raonic M. (Can) -:-
16:00Tsitsipas S. (Gre) - Edmund K. (Gbr) -:-
17:30Dimitrow G. (Bul) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-
17:30Kyrgios N. (Aus) - Mannarino A. (Fra) -:-

WTA - SINGIEL: Birmingham (Wielka Brytania), trawiasta

12:30Brady J. (Usa) - Curenko Ł. (Ukr) -:-
12:30Vekic D. (Cro) - Barty A. (Aus) -:-
14:00Wang Q. (Chn) - Davis L. (Usa) -:-
14:00Williams V. (Usa) - Sasnowicz A. (Blr) -:-
15:30Hsieh S-W. (Tpe) - Strycova B. (Cze) -:-
15:30Ostapenko J. (Lat) - Konta J. (Gbr) -:-
17:00Gasparyan M. (Rus) - Martic P. (Cro) -:-
17:00Pliskova Kr. (Cze) - Pliskova Ka. (Cze) -:-

WTA - SINGIEL: Fed Cup - Grupa II (Świat)

05:00Fanning E. (Nzl) - Jolly J. S. (Ban) 2:0
05:00Maslenkova M. (Uzb) - Muhammetkuliyeva G. (Tkm) 2:0
05:00Wu Ho C. (Hkg) - Mansoor S. (Pak) 2:0
06:30Chong E. W. (Hkg) - Mahboob Khan S. (Pak) 2:0
06:30Hourigan P. M. (Nzl) - Afrose E. (Ban) 2:0
06:30Sharipova S. (Uzb) - Azimbayeva A. (Tkm) 2:0

WTA - SINGIEL: Mallorca (Hiszpania), trawiasta

12:00Van Uytvanck A. (Bel) - Wang Y. (Chn) -:-
13:30Stosur S. (Aus) - Mertens E. (Bel) -:-
16:00Kenin S. (Usa) - Jabeur O. (Tun) -:-
18:30Tomljanovic A. (Aus) - Sevastova A. (Lat) -:-
reklama

ATP - DEBEL: Halle (Niemcy), trawiasta

12:00Inglot D./Krajicek A. - Klaasen R./Venus M. -:-
13:30Kubot L./Melo M. - Koolhof W./Middelkoop M. -:-
15:00Berrettini M./Rojer J-J. - Albot R./Chaczanow K. -:-

ATP - DEBEL: Londyn (Wielka Brytania), trawiasta

13:30Garin Ch./Schwartzman D. - Ram R./Salisbury J. -:-
16:00Chardy J./Martin F. - Cilic M./Dodig I. -:-
16:00Murray J./Skupski N. - Mahut N./Roger-Vasselin E. -:-
17:30Kontinen H./Peers J. - Del Potro J./Zeballos H. -:-
17:30Pouille L./Wawrinka S. - Pavic M./Soares B. -:-

WTA - DEBEL: Birmingham (Wielka Brytania), trawiasta

13:00PrzerwaneRosolska Ali./Yang Z. - Melichar N./Peschke K. 0:0
14:30Groenefeld A-L./Schuurs D. - Chan H-C./Chan L. -:-
16:30Wang Q./Jastremska D. - Barty A./Goerges J. -:-

WTA - DEBEL: Fed Cup - Grupa II (Świat)

08:00Hourigan P. M./Routliffe E. - Afrin M./Sen S. 2:0
08:00Ng K. Y./Wong H. Y. C. - Khokhar M./Mahboob Khan S. 2:0
08:00Maslenkova M./Yuldasheva S. - Klycheva A./Toymyradova B. 2:0

WTA - DEBEL: Mallorca (Hiszpania), trawiasta

12:00Guarachi A./Santamaria S. - Kato M./Knoll X. -:-
13:30Martinez Sanchez M. J./Sorribes Tormo S. - Han X.Y./Stollar F. -:-
15:00Barthel M./Friedsam A-L. - Bencic B./Kuzmova V. -:-
16:30Mertens E./Zhang S. - Bara Irina M./Mitu A. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Blois (Francja), ziemna

Set 2Eysseric J. (Fra) - Coppejans K. (Bel) 0:1 (1:6,1:5)
Set 2Zapata Miralles B. (Esp) - Van De Zandschulp B. (Ned) 0:1 (4:6,2:0)
Set 1Berlocq C. (Arg) - Roca Batalla O. (Esp) 0:0 (4:5)
11:40Dutra Da Silva D. (Bra) - Uchida K. (Jpn) -:-
11:40Guinard M. (Fra) - Diez S. (Can) -:-
11:40Sousa P. (Por) - Varillas J. P. (Per) -:-
13:10Galdos S. (Per) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
13:10Giustino L. (Ita) - Muller A. (Fra) -:-
14:30Martineau M. (Fra) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-
18:00Lestienne C. (Fra) - Rune H. (Den) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Bratysława (Słowacja), ziemna

Set 2Oliveira G. (Por) - Silva Frederico F. (Por) 0:1 (2:6,0:2)
Set 2Rola B. (Slo) - Hassan B. (Ger) 1:0 (6:3,1:1)
Set 2Fanselow S. (Ger) - Watutin A. (Rus) 0:1 (4:6,1:2)
11:40Benchetrit E. (Fra) - Pavlasek A. (Cze) -:-
11:40Forejtek J. (Cze) - Ignatik U. (Blr) -:-
11:40Safranek V. (Cze) - Moutet C. (Fra) -:-
13:10Granollers G. (Esp) - Nagal S. (Ind) -:-
14:30Kovalik J. (Svk) - Bangoura S. (Usa) -:-
16:00Jahn J. (Ger) - Martin A. (Svk) -:-
16:00Klizan M. (Svk) - Gerch L. (Ger) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Fergana (Uzbekistan), twarda

07:10Korda S. (Usa) - Ilkel C. (Tur) 1:2
07:10Krstin P. (Srb) - Ruusuvuori E. (Fin) 1:2
07:10Neuchrist M. (Aut) - Sakharov G. (Fra) 0:2
09:30Leshem E. (Isr) - Tabilo A. (Chi) 2:0
Set 2
Tiebreak
Yevseyev D. (Kaz) - Gakhov I. (Rus) 0:1 (4:6,6:6)
Set 2Rawat S. (Ind) - Kotov P. (Rus) 0:1 (4:6,3:4)
11:25Setkic A. (Bih) - Saidkarimov S. (Uzb) -:-
11:25Wu D. (Chn) - Zhurbin A. (Rus) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Ilkley (Wielka Brytania), trawiasta

12:00Fratangelo B. (Usa) - Vesely J. (Cze) -:-
12:00Napolitano S. (Ita) - Humbert U. (Fra) -:-
13:30Caruso S. (Ita) - Soeda G. (Jpn) -:-
13:30Krueger M. (Usa) - Copil M. (Rou) -:-
13:30Mager G. (Ita) - Kwon Soon W. (Kor) -:-
15:00Bolt A. (Aus) - Jung J. (Tpe) -:-
15:00Klein B. (Gbr) - Ymer M. (Swe) -:-
15:00Maden Y. (Ger) - Koepfer D. (Ger) -:-
16:30Istomin D. (Uzb) - Rosol L. (Cze) -:-
16:30Karlovskiy E. (Rus) - Bemelmans R. (Bel) -:-
16:30Lacko L. (Svk) - Hoang A. (Fra) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Parma (Włochy), ziemna

Set 1
Tiebreak
Gimeno-Traver D. (Esp) - Brancaccio R. (Ita) 0:0 (6:6)
Set 1
Tiebreak
Arnaboldi A. (Ita) - Cuevas M. (Uru) 0:0 (6:6)
Set 2Clezar G. (Bra) - Pellegrino A. (Ita) 1:0 (7:5,0:0)
11:40Basso A. (Ita) - Banes M. (Aus) -:-
11:40Lenz J. (Ger) - Giannessi A. (Ita) -:-
13:10Bortolotti M. (Ita) - Quinzi G. (Ita) -:-
13:10Gaio F. (Ita) - Bega A. (Ita) -:-
13:10Peliwo F. (Can) - Di Nicola G. (Ita) -:-
15:00Ehrat S. (Sui) - Robredo T. (Esp) -:-
18:00Kuzmanov D. (Bul) - Travaglia S. (Ita) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Blois (Francja), ziemna

13:10Arguello F./Vervoort M. - Barrientos N./Mena F. -:-
14:30Diez S./Olivo R. - Eysseric J./Lamasine T. -:-
14:40Hernandez-Fernandez J./Sousa P. - Martinez P./Zapata Miralles B. -:-
16:10Guinard M./Rinderknech A. - Dutra Da Silva D./Sakamoto P. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Bratislava (Słowacja), ziemna

13:10Klein L./Molcan A. - Rondoni P./Vanneste J. -:-
13:10Junaid R./Shamasdin A. - Arevalo M./Reyes-Varela M. -:-
14:30Altuna T./Balazs A. - Brkic T./Pavic A. -:-
14:30Jebavy R./Zelenay I. - Miedler L./Rola B. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Fergana (Uzbekistan), twarda

11:30Barrios T./Cid Subervi R. - Neuchrist M./Sakharov G. -:-
12:00OdwołaneKrawczuk K./Nedelko I. - Fruttero J. P./Gakhov I. -:-
12:00OdwołaneArtunedo Martinavarro A./Ruusuvuori E. - Maamoun K.M./Zhurbin A. -:-
12:40Matsui T./Uesugi K. - Fajziew S./Sultanov K. -:-
12:55Leshem E./Vukic A. - Fruttero J. P./Gakhov I. -:-
13:00Artunedo Martinavarro A./Ruusuvuori E. - Celikbilek A./Ilkel C. -:-
14:00Kadhe A./Prashanth V. - Kotov P./Pavlioutchenkov A. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Ilkley (Wielka Brytania), trawiasta

12:00Reid M./Smith J-P. - Jubb P./Peniston R. -:-
18:00Balaji N. S./Cerretani J. - Copil M./Humbert U. -:-
18:00Choinski J./Hoyt E. - Daniell M./Paes L. -:-
18:00Monroe N./Vega Hernandez D. - Gong M-X./Zhang Z. -:-
19:30Gonzalez S./Qureshi A. U. H. - Jung J./Monteiro T. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Parma (Włochy), ziemna

11:30Romboli F./Vavassori A. - Drzewiecki K./Walkow S. -:-
14:30Berrettini J./Brancaccio R. - Cuevas M./Maytin R. -:-
14:30OdwołaneDescotte M. F./Peliwo F. - Cuevas M./Maytin R. -:-
14:30Grigelis L./Pellegrino A. - Grills J./Schnur M. J. -:-
14:30OdwołaneGrigelis L./Pellegrino A. - Daniel T./Gimeno-Traver D. -:-
16:00Basso A./Dalla Valle E. - Draganja T./Ocleppo J. -:-
16:00Goransson A./Verbeek S. - Balzerani R./Forti F. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Martos (Hiszpania), twarda

Set 2King K. (Usa) - Frawley J. (Aus) 1:0 (6:1,1:2)
Set 1Winter Lopez B. (Esp) - Vidal Azorin J. F. (Esp) 0:0 (4:5)
11:45Perez C. S. (Esp) - Mertens Y. (Bel) -:-
11:45Petit G. (Fra) - Jorda Sanchis D. (Esp) -:-
13:15Barroso Campos A. (Esp) - Fernandez Canovas A. (Esp) -:-
13:15Carr S. (Irl) - Alcaraz Garfia C. (Esp) -:-
16:30Lescure M. (Fra) - Canas G. J. P. (Esp) -:-
16:30Vivero G. P. (Esp) - Sarkar S. (Usa) -:-
17:00Krainik P. (Can) - Struvay E. (Col) -:-
18:00Bauvy R. (Fra) - Zeballos F. (Bol) -:-
18:30Pla Malfeito J. (Esp) - Niklas-Salminen P. (Fin) -:-
20:30Borges N. (Por) - Jomby T. (Fra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Orlando (USA), ziemna

15:00Hilderbrand T. (Usa) - Hidalgo D. (Ecu) -:-
15:00Kirchheimer S. (Usa) - Knight A. (Usa) -:-
15:00Mbithi M. (Usa) - Volfson D. (Can) -:-
15:00Rotsaert A. (Usa) - Kohen A. (Arg) -:-
16:30Bertran P. (Dom) - Bryde T. (Usa) -:-
16:30Hanzlik C. (Usa) - Kovacevic A. (Usa) -:-
16:30Madaras N. (Rou) - Jachuck R. (Usa) -:-
16:30Zapp L. (Usa) - Bernard A. (Usa) -:-
18:00Corwin F. (Usa) - Svajda Z. (Usa) -:-
18:00Johnson JM. (Usa) - Botezan G. (Rou) -:-
18:00McDaniel M. (Usa) - Baird D. (Usa) -:-
18:00Shabaz M. (Usa) - Oosterbaan P. C. (Usa) -:-
19:30Boulais J. (Can) - Rodriguez R. (Ven) -:-
19:30Catanzariti A.J. (Usa) - Zink T. (Usa) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Tulsa (USA), twarda

23:00Ritschard A. (Usa) - Sigouin B. (Can) 2:1
17:00Arimilli N. (Usa) - Sarkissian A. (Usa) -:-
17:00Goldhoff G. (Usa) - Butsch J. (Usa) -:-
17:00Redlicki Ma. (Usa) - Freund S. (Swe) -:-
17:00Reinberg E. (Usa) - Redlicki Mi. (Usa) -:-
18:30Brown A. (Usa) - Fenty A. (Usa) -:-
18:30Lebedev A. (Usa) - Markes C. (Usa) -:-
18:30Pearson K. (Aus) - Riffice S. (Usa) -:-
18:30Zsiga M. (Hun) - Saraiva B. (Por) -:-
20:00Chappell N. (Usa) - Dunbar J. (Usa) -:-
00:30Ward E. (Usa) - Clark E. (Usa) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: Ilkley (Wielka Brytania), trawiasta

12:00Anderson R. (Usa) - Kostjuk M. (Ukr) -:-
12:00Flink V. (Rus) - Lumsden M. (Gbr) -:-
12:00Wang Xiy. (Chn) - Cepede V. (Par) -:-
13:30Babos T. (Hun) - Kerkhove L. (Ned) -:-
13:30Danilovic O. (Srb) - Di Giuseppe M. (Ita) -:-
13:30Hibino N. (Jpn) - Linette M. (Pol) -:-
15:00Jorovic I. (Srb) - Cepelova J. (Svk) -:-
15:00Rybarikova M. (Svk) - Perrin C. (Sui) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: Stare Splavy (Czechy), ziemna

Set 1Kania P. (Pol) - Marchetti G. (Ita) 0:0 (5:5)
Set 2Kilnarova M. (Cze) - Radanovic D. (Srb) 1:0 (6:4,0:0)
Set 2Maleckova J. (Cze) - Sramkova R. (Svk) 0:1 (2:6,2:1)
Set 2Talaba G. (Rou) - Ormaechea P. (Arg) 0:1 (2:6,1:4)
11:40Allertova D. (Cze) - Okamura K. (Jpn) -:-
11:40Krejcikova B. (Cze) - Tomanova N. (Cze) -:-
11:40Stojanovic N. (Srb) - Goworcowa O. (Blr) -:-
11:40Zarycka A. (Cze) - Seguel D. (Chi) -:-
13:10Cadantu A. (Rou) - Pereira T. (Bra) -:-
13:10Chwalińska M. (Pol) - Errani S. (Ita) -:-
13:10Detiuc A. (Cze) - Chirico L. (Usa) -:-
13:10Grymalska A. (Ita) - Kucova K. (Svk) -:-
14:30Kalinina A. (Ukr) - Anszba A. (Rus) -:-

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Davis Cup - Group III (Świat)

17:00Antigua & Barbuda - Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych -:-
17:00Bahamy - Kostaryka -:-
17:00Honduras - Trinidad i Tobago -:-
17:00Jamajka - Bermudy -:-
17:00Kuba - Panama -:-

DRUŻYNY - KOBIETY: Fed Cup - Grupa II (Świat)

05:00Hong Kong K - Pakistan K 3:0
05:00Nowa Zelandia K - Bangladesz K 3:0
05:00Uzbekistan K - Turkmenistan K 3:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.