REFRESH

Hokej » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FINLANDIA: Liiga

16:00IFK Helsinki - TPS Turku -:-
16:00Ilves - Hämeenlinna -:-
16:00Jukurit - Sport -:-
16:00JYP - KalPa -:-
16:00Pelicans - Tappara -:-
16:00SaiPa - Lukko -:-
17:30Ässät - KooKoo -:-

NIEMCY: DEL

18:30Nurnberg - Augsburg -:-

SZWECJA: SHL

15:15HV 71 - Oskarshamn -:-
15:15Lulea - Vaxjo -:-
15:15Timra - Farjestad -:-
18:00Frolunda - Leksand -:-
18:00Orebro - Skelleftea -:-
18:00Rogle - Linkoping -:-

USA: NHL - Przedsezonowy

00:00Nashville Predators - Tampa Bay Lightning 7:1
01:00New Jersey Devils - New York Rangers 1:2
01:00Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs 3:6
01:30Detroit Red Wings - Washington Capitals 0:2
03:00Edmonton Oilers - Calgary Flames 2:1
04:00Anaheim Ducks - San Jose Sharks 4:1
04:00Vegas Golden Knights - San Jose Sharks 3:7
19:00Boston Bruins - Philadelphia Flyers -:-
19:00Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins -:-
19:00Carolina Hurricanes - Florida Panthers -:-

AUSTRIA: ICE Hockey League

19:15Innsbruck - Black Wings Linz -:-

AZJA: Liga Azjatycka

08:00East Hokkaido Cranes - Oji Eagles 2:4
09:00Anyang - Yokohama Grits 9:2
10:00Tohoku F. Blades - Nikko Icebucks 1:2

BIAŁORUŚ: Extraleague

2. tercjaGomel - Molodechno 1:2
2. tercjaYunost Minsk - Brest 2:1
16:00Neman Grodno - Zhlobin -:-

CZECHY: Chance Liga

17:00Kolin - Frydek-Mistek -:-
17:00Litomerice - Jihlava -:-
17:00Przerów - Pardubice B -:-
17:00Slavia Praga - Poruba -:-
17:00Sokolov - Vsetin -:-
17:30Trebic - Zlin -:-
18:00Prościejów - Sumperk -:-

CZECHY: 2. Liga - East

17:00Havl. Brod - Koprivnice -:-
17:00SHKM Hodonin - Valasske Mezirici -:-
17:30Velke Mezirici - AZ Hawierzów -:-
17:30Zdar nad Sazavou - Opawa -:-
17:30Znojmo - Nowy Jiczyn -:-

CZECHY: 2. Liga - West

14:30Benatky - Pisek -:-
16:00Usti - Klatovy -:-
17:00Hronov - Cheb -:-
17:00Letnany - Mostecti Lvi -:-
18:00Decin - Chomutov -:-
18:00HC Vrchlabi - Kobra Praha -:-
18:00Jablonec - Przybram -:-
18:00Tabor - Risuty -:-

CZECHY: ELJ

3. tercjaOłomuniec U20 - Pardubice U20 4:4
12:00Zlin U20 - Mountfield HK U20 2:1
2. tercjaLitvinov U20 - Kometa Brno U20 2:4
2. tercjaPilzno U20 - Mlada Bolesław U20 1:0
2. tercjaVitkovice U20 - Trzyniec U20 2:1
16:00Karlovy Vary U20 - Jihlava U20 -:-

ESTONIA: Hokiliiga

15:00Everest - HC Panter -:-
16:00Valk 494 - HS Riga -:-

EUROPA: Alpejska Liga Hokejowa

19:00Klagenfurt II - Bregenzerwald -:-
19:15Steel Wings Linz - Salzburg 2 -:-
19:30Gherdeina - Fassa -:-
19:30Kitzbuhel - Unterland -:-
19:30Zeller Eisbaren - Jesenice -:-
20:30Cortina - Merano -:-

EUROPA: BeNe League

18:45Liege Bulldogs - Limburg -:-
20:00Heerenveen - Herentals -:-
20:00Leuven - Den Haag -:-
20:15Zoetermeer - Mechelen -:-

FINLANDIA: Mestis

16:00Hokki - Hermes -:-
16:00IPK - TUTO -:-
16:00Kettera - Koovee -:-
16:00Kiekko-Espoo - RoKi -:-
16:00Zemgale - Peliitat -:-

FINLANDIA: Suomi-sarja

15:00Hunters - Riemu -:-
15:00JHT - HCIK -:-
16:00LeKi - Muik Hockey -:-
16:00Pyry - Karhu HT -:-
16:00S-Kiekko - RaaheK -:-

FINLANDIA: SM-sarja U20

11:00SaiPa U20 - K-Vantaa U20 4:2
11:30Kettera U20 - Kiekko-Espoo U20 B 5:1
12:00Ässät U20 - Jukurit U20 2:0
1. tercjaHämeenlinna U20 - RoKi U20 0:0
15:00KalPa U20 - Lukko U20 -:-
15:00Sport U20 - Kärpät U20 -:-
15:00Tappara U20 - Jyväskylä U20 -:-
15:00TPS U20 - KooKoo U20 -:-
16:30IFK Helsinki U20 - Jokerit U20 -:-
17:00Karhu-Kissat U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-

FINLANDIA: Naisten Liiga

11:45Kiekko-Espoo K - Hämeenlinna K 2:1pen
PrzerwaKärpät K - IFK Helsinki K 1:5
2. tercjaIlves K - KalPa K 1:5
PrzerwaRoKi K - TPS Turku K 2:1
1. tercjaKuortane K - Lukko K 0:1

FRANCJA: Ligue Magnus

20:00Briancon - Amiens -:-

FRANCJA: Puchar Francji

18:00Avignon - Valence -:-
18:00Metz - Epinal -:-
18:00Toulon - Marsylia -:-
18:15Meudon - Valenciennes -:-
18:30ACBB - Dunkerque Corsaires -:-
18:30Chalons - Reims -:-
18:30Evry - Neuilly Sur Marne -:-
18:30La Roche sur Yon - Nantes -:-
18:55Francais Volants - Courbevoie -:-
19:00Courchevel - Morzine-Avoriaz -:-
19:15Poitiers - Montpellier -:-
19:30Asnieres - Wasquehal -:-
20:00Brest - Cholet -:-
20:00Tours - Caen -:-
20:15Dijon - Strasbourg -:-
20:30Annecy - Roanne -:-
20:30Clermont-Ferrand - Toulouse-Blagnac -:-
20:30Lyon - Chambery -:-
20:30Villard - Mont Blanc -:-

HISZPANIA: LNHH

21:30Urdin - Puigcerda -:-
22:00Huarte - Barcelona -:-

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - Erie Otters 3:1
01:00London Knights - Owen Sound Attack 3:5
01:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 5:6
01:07Soo Greyhounds - North Bay Battalion 1:4
01:30Guelph Storm - Hamilton Bulldogs 4:5ot
01:30Kitchener Rangers - Sarnia Sting 3:6
01:35Oshawa Generals - Ottawa 67s 6:7pen

KANADA: WHL

03:00Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 5:4
03:00Moose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders 4:3
03:00Swift Current Broncos - Winnipeg Ice 0:5
04:00Prince George Cougars - Kelowna Rockets 6:3
04:05Everett Silvertips - Tri-City Americans 4:2
04:30Vancouver Giants - Victoria Royals 4:1

KANADA: QMJHL

00:00PrzełożoneCape Breton Eagles - Halifax Mooseheads -:-
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Sherbrooke Phoenix 1:4
01:00Val-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes 4:3
01:00Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 1:3
22:00Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar -:-
22:00Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Armada -:-
22:00Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders -:-
00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-

KANADA: LNAH - Przedsezonowy

02:00Assurancia de Thetford Mines - Riviere-du-Loup 3L 6:3
02:00Jonquiere Marquis - Saint-Georges 3:1
02:00Petroliers du Nord - Montcalm 5:2

KANADA: U Sports

02:30Saskatchewan - Trinity Western 8:3
03:00MacEwan - Regina 7:5
03:00Mount Royal - Alberta 1:6
04:00UBC - Calgary 5:2
23:00MacEwan - Regina -:-
00:00UBC - Calgary -:-

ŁOTWA: Optibet Hokeja Liga

3. tercjaHS Riga - Dinamo Ryga 2:2
3. tercjaMogo - Punks Vilnius 7:2
1. tercjaHK Dinaburga - Riga Prizma 0:3

NORWEGIA: Fjordkraft-ligaen

1. tercjaVålerenga - Storhamar 0:0
18:00Stavanger - Manglerud -:-
18:30Frisk Asker - Sarpsborg -:-

NORWEGIA: Division 1

16:00Furuset - Bergen -:-
16:00Hasle/Loren - Nidaros -:-
16:00Lorenskog - Narvik -:-

NOWA ZELANDIA: NZIHL - Play Offy

05:45West Auckland Admirals - Southern Stampede 1:2ot

ROSJA: KHL

15:30Omsk - Nowosybirsk -:-
16:10Din. Mińsk - St. Petersburg -:-
17:00Kazań - Chabarowsk -:-
17:00Kunlun - CSKA Moskwa -:-

ROSJA: VHL

08:00Novokuznetsk - Orsk 4:3ot
10:00Jugra - Dizel 3:1
1. tercjaTiumeń - Tambov 0:0
16:00Dinamo St. Petersburg - Khimik -:-
16:00SKA Neva St. Petersburg - Riazań -:-

ROSJA: VHL-B

3. tercjaDyn. Altay - CSK VVS 1:4

ROSJA: MHL

05:00Amurskie Tigry - Tayfun 7:1
12:00Mikhaylov Academy U20 - SKA-Varyagi 4:3
2. tercjaRusskie Vityazi - Krylja Sowietow 0:1

ROSJA: NMHL

11:00Kristall BDK - Proton 1:0
DogrywkaTambov - Belgorod 5:5

ROSJA: WHL Women

08:00Krasnoyarsk K - MSMO 7.62 K 4:3
12:00Tornado K - Dynamo Neva K 3:4
12:00Torpedo Nizhny Novgorod K - Kunlun Red Star K 4:0

SŁOWACJA: 2. Liga

17:00R. Sobota - Senica -:-
17:30HK Delikateso Bratislava - Partizánske -:-
17:30Kezmarok - Sabinov -:-
18:00Dolný Kubín - Bardejov -:-
18:00Hamuliakovo - Puchov -:-
18:00Trebisov - L. Mikulas B -:-

SŁOWENIA: IHL

17:00Jesenice - KHL Sisak -:-
18:00Vojvodina - Celje -:-
18:30Maribor - Triglav Kranj -:-
19:00Slavija - Chorwacja -:-

SZWAJCARIA: National League

19:45Ambri-Piotta - Rapperswil -:-
19:45Biel - Lugano -:-
19:45Davos - Ajoie -:-
19:45Fribourg - Langnau -:-
19:45Kloten - Zug -:-
19:45Lausanne - Servette -:-

SZWAJCARIA: MyHockey League

17:00Seewen - Franches-Montagnes -:-
17:15Dubendorf - Martigny -:-
17:45Bulach - Lyss -:-
18:00Dudingen - EHC Frauenfeld -:-
18:30Chur - Huttwil -:-
20:00Arosa - Thun -:-

SZWECJA: HockeyAllsvenskan

18:00Vasteras - Modo -:-

SZWECJA: HockeyEttan Norra

15:00Piteå - Kiruna AIF -:-
16:00Sundsvall - Ornskoldsvik -:-

SZWECJA: HockeyEttan Vastra

15:00Dalen - Lindloven -:-

SZWECJA: HockeyEttan Ostra

16:00Nykoping - Vallentuna -:-

SZWECJA: SuperElit U20

10:00Timra U20 - Almtuna U20 4:3ot
12:00Orebro U20 - HV 71 U20 3:2
PrzerwaVästerås U20 - Malmo U20 1:1
1. tercjaDjurgarden U20 - Lulea U20 1:0
1. tercjaFarjestads U20 - Linkoping U20 0:1
15:00Modo U20 - Brynas U20 -:-
16:00Sodertalje U20 - Rogle U20 -:-
16:30AIK U20 - Skelleftea U20 -:-
16:30Frolunda U20 - Oskarshamn U20 -:-

SZWECJA: SDHL Women

2. tercjaAIK K - Lulea K 0:3
15:30Linkoping K - Brynas K -:-
16:00Göteborg K - Djurgarden K -:-
17:30SDE HF K - Modo K -:-

USA: USHL

01:10Muskegon Lumberjacks - Chicago Steel 1:5
02:05Cedar Rapids - USA U18 8:3
02:05Green Bay Gamblers - Fargo Force 1:4
02:05Lincoln Stars - Sioux Falls Stampede 2:3
02:05Madison Capitols - Dubuque Fighting Saints 5:3

USA: NCAA

23:05Miami (Ohio) - Ferris State Bulldogs -:-
00:05Massachusetts Lowell - St. Lawrence Saints -:-
00:07Northern Michigan Wildcats - Bowling Green Falcons -:-

WIELKA BRYTANIA: Elite League

20:00Dundee - Manchester -:-
20:15Fife - Guildford -:-

WIELKA BRYTANIA: Challenge Cup

20:00Belfast - Glasgow -:-
20:00Cardiff - Coventry -:-
20:00Sheffield - Nottingham -:-

WŁOCHY: IHL

18:30Varese - Toblach -:-
18:45Pergine - Alleghe -:-
19:30Eppan - Valpellice -:-
19:30Kaltern - Bressanone -:-
19:30Valdifiemme - Como -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - hokej mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.