REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Madryt (Hiszpania) - Kwalifikacje, ziemna

10:00OdwołaneAjdukovic D. (Cro) - Gasquet R. (Fra) -:-
10:00OdwołaneFognini F. (Ita) - Herbert P.H. (Fra) -:-
10:05Zeppieri G. (Ita) - Marterer M. (Ger) 2:0
10:10Goffin D. (Bel) - Bagnis F. (Arg) 1:2
10:10Martin Tiffon P. (Esp) - Klein L. (Svk) 0:2
10:10Tirante T. A. (Arg) - Droguet T. (Fra) 2:0
Set 1Nakashima B. (Usa) - Bennani R. (Mar) 0:0 (4:1)
Set 1Pouille L. (Fra) - Monteiro T. (Bra) 0:0 (5:4)
Set 1Zapata Miralles B. (Esp) - Ugo Carabelli C. (Arg) 0:0 (1:1)
12:25Martinez P. (Esp) - Albot R. (Mda) -:-
13:20Schwartzman D. (Arg) - Ramos A. (Esp) -:-
13:25Vacherot V. (Mon) - Rodionov J. (Aut) -:-
13:40Kovacevic A. (Usa) - Gigante M. (Ita) -:-
13:50Bautista R. (Esp) - Omarkhanov A. (Kaz) -:-
14:50Kokkinakis T. (Aus) - Barrere G. (Fra) -:-
14:55Moutet C. (Fra) - Atmane T. (Fra) -:-
15:10Shelbayh A. (Jor) - Kopriva V. (Cze) -:-
15:20Meligeni Alves F. (Bra) - Thiem D. (Aut) -:-
16:20Ajdukovic D. (Cro) - Herbert P.H. (Fra) -:-
16:25OdwołaneHalys Q. (Fra) - Garin C. (Chi) -:-
16:40Coria F. (Arg) - Kukuszkin M. (Kaz) -:-
16:50Napolitano S. (Ita) - Gasquet R. (Fra) -:-
17:50Vavassori A. (Ita) - Comesana F. (Arg) -:-
17:55Gaston H. (Fra) - Medjedovic H. (Srb) -:-
18:10Mochizuki S. (Jpn) - Muller A. (Fra) -:-
18:20Lestienne C. (Fra) - Nava E. (Usa) -:-

WTA - SINGIEL: Madryt (Hiszpania) - Kwalifikacje, ziemna

10:05Minnen G. (Bel) - Semenistaja D. (Lat) 2:1
10:10Arango E. (Col) - Rachimowa K. (Wrl) 2:0
Set 3Burillo Escorihuela I. (Esp) - Bai Z. (Chn) 1:1 (2:6,7:6,2:5)
10:10Wickmayer Y. (Bel) - Bejlek S. (Cze) 0:2
Set 2Maristany G. (Esp) - Graczowa W. (Fra) 0:1 (2:6,0:0)
12:15OdwołanePodoroska N. (Arg) - Mandlik E. (Usa) -:-
Set 1Ponchet J. (Fra) - Mandlik E. (Usa) 0:0 (1:0)
12:25Parrizas-Diaz N. (Esp) - Niemeier J. (Ger) -:-
12:55Osorio C. (Col) - Danilovic O. (Srb) -:-
13:00Jeanjean L. (Fra) - Saville D. (Aus) -:-
13:45Cristian J. (Rou) - Kessler M. (Usa) -:-
13:50Liu C. (Usa) - Bouzas Maneiro J. (Esp) -:-
14:25Masarova R. (Esp) - Vickery S. (Usa) -:-
14:30Dart H. (Gbr) - Sasnowicz A. (Wrl) -:-
15:15Ferro F. (Fra) - Timofeeva M. (Wrl) -:-
15:20Sharma A. (Aus) - Volynets K. (Usa) -:-
15:55Carle M. L. (Arg) - Preston T. (Aus) -:-
16:00Parks A. (Usa) - Zarazua R. (Mex) -:-
16:40Dodin O. (Fra) - Romero Gormaz L. (Esp) -:-
16:45Siegemund L. (Ger) - Grant T. C. (Usa) -:-
16:50Geerlings Martinez A. (Esp) - Baptiste H. (Usa) -:-
17:30Riera J. (Arg) - Errani S. (Ita) -:-
18:15Pera B. (Usa) - Pigossi L. (Bra) -:-
18:20Tauson C. (Den) - Sramkova R. (Svk) -:-
18:55Martinez Cirez C. (Esp) - Bondar A. (Hun) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Concepcion (Chile) - Kwalifikacje, ziemna

16:00Falabella L. A. (Arg) - Watanabe S. (Jpn) -:-
16:00Pereira J. (Bra) - Brumm J. (Usa) -:-
16:00Ribero F. (Arg) - Gimenez I. (Bra) -:-
17:30Aboian L. (Arg) - Stater A. (Usa) -:-
17:30Roncadelli F. (Uru) - Vilicich B. (Arg) -:-
17:30Sakellaridis S. (Gre) - Decamps G. (Bra) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Concepcion (Chile), ziemna

19:00Justo G. I. (Arg) - Ficovich J. P. (Arg) -:-
19:00Rodriguez L. J. (Arg) - Torres J. B. (Arg) -:-
19:00Zanellato N. (Bra) - Bueno G. (Per) -:-
21:30Prado Angelo J. C. (Bol) - Alvarez N. (Per) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Ostrawa (Czechy) - Kwalifikacje, ziemna

Set 3Forejtek J. (Cze) - Gadamauri B. (Bel) 1:1 (6:3,0:6,5:3)
10:40Moeller M. (Ger) - Basilaszwili N. (Geo) 1:2
10:40Pichler D. (Aut) - Ferreira Silva F. (Por) 2:0
Set 2Nicod J. (Cze) - Strombachs R. (Lat) 1:0 (6:2,4:2)
Set 1Luz O. (Bra) - Gombos N. (Svk) 0:0 (0:0)
12:50Kellovsky D. (Cze) - Duda F. (Cze) -:-
13:00Basilaszwili N. (Geo) - Sels J. (Ned) -:-
13:50Michalski D. (Pol) - Pichler D. (Aut) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Ostrawa (Czechy), ziemna

14:20Skatow T. (Kaz) - Kumstat J. (Cze) -:-
14:30Kolar Z. (Cze) - Bonzi B. (Fra) -:-
15:20Rocha H. (Por) - Rincon D. (Esp) -:-
15:50Neumayer L. (Aut) - Novak D. (Aut) -:-
16:00Squire H. (Ger) - Diallo G. (Can) -:-
16:50Kuzmanov D. (Bul) - Onclin G. (Bel) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Rzym (Włochy) - Kwalifikacje, ziemna

10:10Gaubas V. (Ltu) - Merida Aguilar D. (Esp) 2:0
10:10Serafini M. (Ita) - Giunta M. (Ita) 2:0
10:10Weis A. (Ita) - Taberner C. (Esp) 0:2
Set 1Buse I. (Per) - Barroso Campos A. (Esp) 0:0 (5:1)
Set 1Debru G. (Fra) - Nijboer R. (Ned) 0:0 (3:1)
12:20Geerts M. (Bel) - Oradini G. (Ita) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna

13:25Dellien H. (Bol) - Vincent Ruggeri S. (Ita) -:-
13:35Harris B. (Gbr) - Andreev A. (Bul) -:-
13:50Pennaforti G. (Ita) - Agamenone F. (Ita) -:-
14:55Cerundolo J. M. (Arg) - Roca Batalla O. (Esp) -:-
16:00Fatic N. (Bih) - De Jong J. (Ned) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Savannah (USA) - Kwalifikacje, ziemna

16:00PrzerwaneBicknell B. (Jam) - Kozlov B. (Usa) 1:0
16:00Durasovic V. (Nor) - Pecotic M. (Cro) -:-
16:00PrzerwaneMcCormick T. (Usa) - Bobrow B. (Wrl) 1:0
17:30Gea A. (Fra) - Edmund K. (Gbr) -:-
17:30Gomez F. A. (Arg) - Denolly C. (Fra) -:-
17:30Melzer G. (Aut) - Boitan G. A. (Rou) -:-
19:00Kodat T. (Usa) - Andrade A. (Ecu) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Savannah (USA), ziemna

20:00Boyer T. (Usa) - Oliveira G. (Ven) -:-
20:00Kwiatkowski T. S. (Usa) - Sandgren T. (Usa) -:-
20:00Popko D. (Kaz) - Kuzuhara B. (Usa) -:-
21:30Quinn E. (Usa) - Crawford O. (Gbr) -:-
23:30Janvier M. (Fra) - Kypson P. (Usa) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Shenzhen 3 (Chiny) - Kwalifikacje, twarda

04:15Moriya H. (Jpn) - Mo Y. C. (Chn) 2:0
04:15Trotter J. K. (Jpn) - Erel Y. (Tur) 2:0
06:15Donskoj J. (Wrl) - Bertola R. (Sui) 0:2
06:15Santillan A. (Aus) - Haliak M. (Wrl) 2:1
08:25Sasikumar M. (Ind) - Xiao L. (Chn) 1:2
09:15Celikbilek A. (Tur) - Majchrzak K. (Pol) 2:0
11:00Fenty A. (Usa) - Berankis R. (Ltu) 0:2
Set 2Noguchi R. (Jpn) - Zeng Y. (Chn) 0:1 (6:7,3:0)
Set 2Echargui M. (Tun) - Ellis B. (Aus) 1:0 (6:3,3:2)
Set 1Gierasimow J. (Wrl) - Zhang L. (Chn) 0:0 (1:0)
12:45Palan D. (Cze) - Ramanathan R. (Ind) -:-
14:15Bondioli F. (Ita) - McCabe J. (Aus) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Shenzhen 3 (Chiny), twarda

05:00OdwołaneLajal M. (Est) - Walton A. (Aus) -:-
05:00OdwołaneTu L. (Aus) - Escoffier A. (Fra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kursumlijska Banja (Serbia), ziemna

10:00Snitari I. (Mda) - Pavlovic L. (Fra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Mosquera (Kolumbia), ziemna

18:30Gomez J. S. (Col) - Brown P. (Usa) -:-
18:30Heredia S. (Col) - Price S. (Col) -:-
18:30Wider C. (Usa) - Estevez J. (Arg) -:-
20:30Bertran P. (Dom) - Tobon M. (Col) -:-
20:30Vithoontien L. (Jpn) - Osorio J. S. (Col) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Santa Margherita di Pula 5 (Włochy), ziemna

14:00Carboni L. (Ita) - Kumar O. (Usa) -:-
14:00De Carvalho V. (Por) - Sorrentino L. (Ita) -:-
14:00Delaney Je. (Aus) - Iannaccone F. (Ita) -:-
14:00Lopez Montagud C. (Esp) - De Michele F. (Ita) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Kursumlijska Banja (Serbia), ziemna

11:30Herea C. A. (Rou) - Stankovic A. (Srb) -:-
11:30Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Ionescu E. M. (Rou) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Mosquera (Kolumbia), ziemna

10:00Konishi J. (Bra) - Lizarazo Y. (Col) -:-
18:30Brace C. (Can) - Monroy Y. (Col) -:-
18:30Partaud M. (Fra) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) -:-
20:30Baszak W. (Pol) - Rakotomanga Rajaonah T. (Fra) -:-
20:30Ortenzi J. (Arg) - Zeballos N. (Bol) -:-
20:30Torres Murcia M. C. (Col) - Mediorreal A. V. (Col) -:-
22:00Hinojosa Gomez J. (Mex) - Higuita Barraza M. I. (Col) -:-
22:00Neffa A. P. (Par) - Ccuno R. (Per) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Lopota (Gruzja), twarda

12:25Jaiani N. (Geo) - Glushko L. (Isr) -:-
12:25Ovcharenko E. (Wrl) - Valentova T. (Cze) -:-
13:00Sagandikova A. (Kaz) - Laskevich E. (Wrl) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Kursumlijska Banja (Serbia), ziemna

11:30Jovic V./Juhas K. - Cazacu D. N./Sueoka Y. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Kursumlijska Banja (Serbia), ziemna

13:00Marinkovic B./Terziyska J. - De Koning R./Hageman M. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Lopota (Gruzja), twarda

13:55Maklakova E./Pridankina E. - Bartashevich Y./Burdina E. -:-
13:55Hanatani N./Radwańska U. - Frayman D./Kardava Z. -:-
14:30Bolton E./Harrison C. - Shubladze A./Zelinskaya D. -:-
15:25Jeladze K./Kurtsikashvili A. - Dapkute I./Suvirdjonkova D. -:-
15:25Mikhaylova V./Poplavska A. - Ovcharenko E./Zolotareva A. -:-
16:00Fedorova A./Pavlova K. - Kudashova D./Sagandikova A. -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.