REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: LNB

17:00Lyon-Villeurbanne - Chalons-Reims -:-
17:00Paris - Le Mans -:-
17:00Pau-Orthez - Monako -:-

HISZPANIA: ACB

12:30Fuenlabrada - Manresa -:-
12:30Real Madryt - Gran Canaria -:-
17:00Bilbao - San Pablo Burgos -:-
18:30Unicaja - Barcelona -:-
20:00Murcia - Baskonia -:-

POLSKA: Energa Basket Liga

15:30GTK Gliwice - Start Lublin -:-
17:30Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz -:-
20:10Anwil Włocławek - King Szczecin -:-

POLSKA: 1. Liga

17:00Znicz Pruszków - Księżak Łowicz -:-
18:00Górnik Wałbrzych - Pelplin -:-
19:00Śląsk Wrocław II - Dziki Warszawa -:-

TURCJA: Super Ligi

12:00Yalovaspor - Besiktas -:-
14:30Petkim Spor - Turk Telekom -:-
17:00Merkezefendi - Afyon Belediye -:-
19:15PrzełożoneDarussafaka - Buyukcekmece -:-

USA: NBA

00:00Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks 101:95
3. kwartaIndiana Pacers - Miami Heat 62:56
PrzerwaToronto Raptors - Dallas Mavericks 51:45
2. kwartaChicago Bulls - Detroit Pistons 33:33
2. kwartaMinnesota Timberwolves - New Orleans Pelicans 37:33
1. kwartaSan Antonio Spurs - Milwaukee Bucks 7:3
04:00Portland Trail Blazers - Phoenix Suns -:-
04:30Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies -:-
22:00Brooklyn Nets - Charlotte Hornets -:-

WŁOCHY: Lega A

18:15Basket Napoli - Virtus Bologna -:-
18:15Sassari - Brescia -:-
18:15Trento - Treviso -:-
18:15Trieste - Tortona -:-
20:00Varese - Reggiana -:-

ARGENTYNA: Liga Femenina Women

00:00Berazategui K - Quimsa K 80:53
1. kwartaUnion Florida K - Ferro K 2:11
19:00Catamarca K - Berazategui K -:-
21:30Rocamora K - Union Florida K -:-
00:00Quimsa K - Los Indios K -:-

AUSTRIA: Puchar

16:00Raiders Tirol - Salzburg -:-
17:00Celovec - Vienna Timberwolves -:-
17:00Mattersburg - BBC Nord -:-
17:30Kapfenberg - Vienna -:-
17:30UBSC Graz - Swans Gmunden -:-

BAHRAJN: Premier League

16:30Al Manama - ISSA Town -:-
18:30Al Najma - Sitra Club -:-

BIAŁORUŚ: Premier League Women

11:30Gomel K - Olimpia Grodno K -:-
13:00BDU-Tsmoki K - Brest K -:-
14:00Horizont Minsk K - Tsmoki Minsk K -:-
14:00Victoria Grodno K - Horizont Minsk 2 K -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH Women

17:00Jedinstvo Dzenex K - Banovici K -:-

CHILE: LNB 2

23:30Boston C. C. - Arabe Valparaiso 87:86
00:00Truenos De Talca - Stadio Italiano 69:67
4. kwartaArturo Prat San Felipe - Liceo Curico 45:60
01:00Tinguiririca - Brisas 82:52
22:00Liceo Curico - Sportiva Italiana -:-
22:00Manquehue - Truenos De Talca -:-
23:30Stadio Italiano - Tinguiririca -:-
00:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-

CHINY: CBA

05:00Nanjing Tongxi - Shandong -:-
05:00Shenzhen - Fujian -:-
09:00Sichuan - Beijing -:-
09:30Jilin - Ningbo Rockets -:-
13:35Shanghai - Guangdong -:-
14:00Zhejiang Guangsha - Guangzhou -:-

CHORWACJA: Premijer liga

17:00Osijek - Split -:-
18:00Alkar - Furnir -:-

CHORWACJA: Prva Liga

17:45Zaprudje - Hermes -:-
18:00Amfora - Dubrovnik -:-

CHORWACJA: Premijer Liga Women

15:45Split K - Pula Moviter K -:-
16:00FSV Rijeka K - Plamen Pozega K -:-

CYPR: Division A

16:30Achilleas K. - Apollon -:-
18:30Anorthosis - Keravnos S. -:-

CZARNOGÓRA: Prva A Liga

19:00Tivat - Podgorica -:-

CZECHY: 1. Liga

15:00SA Brno - Svitavy -:-
17:00Snakes Ostrava - Opava 2010 -:-
18:00Pelhrimov - Polabi -:-

CZECHY: ZBL Kobiety

16:00Chomutov K - Slavia Prague K -:-
17:00Slovanka K - USK Prague K -:-
18:00Ostrava K - Trutnov K -:-

DANIA: Basketligaen

14:00Bears Academy - Copenhagen -:-

EUROPA: ABA League

12:00Mega Basket - FMP -:-
17:00Mornar Bar - Crvena zvezda -:-
19:00Cedevita Olimpija - Buducnost -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

16:00BK Liepaja - TAL TECH -:-
16:00Viimsi - VEF Riga -:-

EUROPA: Liga Unike

17:00Prizreni - Kamza Basket -:-
17:00Vllaznia - Golden Eagle Ylli -:-
19:00Teuta Durres - Peja -:-

EUROPA: WBBL Women

11:00PrzełożoneBJBS Riga K - Daugavpils K -:-
13:00Neptunas K - TalTech K -:-
14:00Aistes LSU Kaunas K - Tallinn University K -:-
16:00PrzełożoneŁotwa U16 K - Valmiera K -:-
18:00PrzełożoneRSU Merks 2 K - Ogres Kolibri K -:-

FILIPINY: Puchar Filipin - Play Offy

10:35Magnolia Hotshots - TNT KaTropa -:-

FINLANDIA: I Divisioona A

14:00Kristika Turku - Pyrinto Tampere 2 -:-
16:00Huima - Munk. Kisapojat -:-
16:30Helsingin NMKY - Korikouvot -:-

FRANCJA: Espoirs U21

13:45Lyon-Villeurbanne U21 - Chalons-Reims U21 -:-

GRECJA: Basket League

16:00Iraklis - Olympiakos -:-
16:00Lavrio - Apollon Patron -:-
19:00Peristeri - Panathinaikos -:-

GRECJA: A1 Women

12:45Dafni K - Giannina K -:-
13:30Panathinaikos K - Lefkadas K -:-

GRECJA: A2 Women

16:00Panionios K - Ilioupoli K -:-
11:00Anagennisi K - Olympia Larisas K -:-
11:30Melission K - Ippokratis K -:-
12:00Aegeas Chios K - Danaoi Argous K -:-
12:00Agrinio Argonauts K - Pierias K -:-
12:00Amilla 2000 K - Atromitos Piraeus K -:-
12:00Aris Kalamatas K - GAS Evnikos K -:-
12:00Aspis 2001 K - Apollon Kalamarias K -:-
12:00Kronos K - Proteas Voulas K -:-
12:00Panseraikos K - Ment K -:-
12:00Santorini K - Agia Paraskevis K -:-
13:00Panathlitikos K - Aris K -:-
13:00Phoenix Piraeus K - Thiseas Panagioudas K -:-
13:00Pierikos Arhelaos K - Fryganiotis K -:-
13:45Panorama K - Ierissos 99 K -:-
14:00Apollon Ptolemaidas K - Lasani Kozanis K -:-
14:00Iraklis K - Pylaia K -:-
16:30Terpsithea Glyfadas K - Athinaikos K -:-
17:00Amyntas K - EFAO Zografou K -:-

GRUZJA: Superleague

13:00TSU Hyunda - Olimpi Tbilisi -:-
16:00Cactus Tbilisi - Tskhum-Apkhazeti -:-

HISZPANIA: LEB Oro

12:30Melilla - Iraurgi SB -:-
17:00Gipuzkoa - Granada -:-
18:30Basquet Girona - Almansa -:-
19:00Estudiantes - Alicante -:-
19:00Huesca - Real Valladolid -:-
20:00Leyma Coruna - Mallorca Palma -:-

HISZPANIA: LEB Plata

12:00Cartagena - Menorca -:-
12:00Valencia B - Gran Canaria B -:-
18:30Alginet - Mollet -:-
19:00Carbajosa - Tizona Burgos -:-

HISZPANIA: Liga Femenina Women

18:00Campus Promete K - Valencia K -:-
20:00Ciudad de La Laguna K - Ensino K -:-

HOLANDIA: WBL Women

18:00Binnenland K - Lekdetec K -:-
18:00Jolly Jumpers K - Utrecht K -:-
18:00Triple Threat K - Den Helder K -:-

ISLANDIA: Premier League Women

20:15Fjolnir K - Skallagrimur K -:-
21:15Breidablik K - Njardvik K -:-
21:15Grindavik K - Haukar K -:-
22:15Valur K - Keflavik K -:-

IZRAEL: Super League

17:00Hapoel Eilat - Hapoel Beer Sheva -:-
18:30Hapoel Holon - Gilboa Galil -:-

IZRAEL: WBL Women

18:00Maccabi Ashdod K - Elitzur Ramla K -:-

JAPONIA: B.League

06:05Toyama - Ryukyu -:-
07:05Akita - Gunma -:-
07:05Ibaraki Robots - NeoPhoenix -:-
07:05Yokohama - Shimane -:-
08:05Diamond Dolphins - Shiga -:-
08:05Sun Rockers Shibuya - Utsunomiya Brex -:-
08:35Hiroshima D. - Kyoto -:-
09:05Brave Thunders - Hokkaido -:-
09:05Chiba - Alvark -:-
09:05Osaka - Shinshu -:-

JAPONIA: W League Women

06:00Aranmare Akita K - Aisin Wings K -:-
06:00Niigata K - Hitachi Cougars K -:-
06:00Sunshine Rabbits K - Mitsubishi Koalas K -:-
06:30Yamanashi Queenbees K - Eneos Sunflowers K -:-
08:00Denso Iris K - Chanson V-Magic K -:-

KAZACHSTAN: Premier League

06:00SC Qazaqstan - Karaganda -:-
08:00Bars Petropavlovsk - Shymkent -:-
10:30Jambyl - Namys Almaty -:-
12:30Atyrau 2 - Astana 2 -:-
14:30Pavlodar - ChelSU Kostanay -:-

KOLUMBIA: LBP

23:00Tigrillos de Antioqui - Piratas de Bogota 76:60
03:00Titanes de Barranquilla - Caribbean Storm Islands -:-
17:00Condores de Cundinamarca - Corsarios Cartagena -:-
22:00Sabios de Manizales - Bucaros -:-

KOREA POŁUDNIOWA: KBL

07:00KoGas - Seoul Thunders -:-
11:00KCC Egis - Mobis Phoebus -:-
11:00Seoul Knights - Wonju DB -:-

KOREA POŁUDNIOWA: WKBL Women

06:45Samsung Blue Minx K - KB Stars K -:-

LITWA: LKL

16:20Lietkabelis - Juventus -:-

LUKSEMBURG: Total League

17:15Ettelbruck - T71 Dudelange -:-
17:30Esch - Musel Pikes -:-
17:30Larochette - Amicale Steesel -:-
17:30Racing Luxembourg - Hesperange -:-
17:30Walferdange - Heffingen -:-
18:00Bertrange - Contern -:-

LUKSEMBURG: Total League Women

15:15Ettelbruck K - Amicale Steesel K -:-
15:30Esch K - Musel Pikes K -:-
15:30Walferdange K - Grengewald Hueschtert K -:-
16:00Bertrange K - Dudelange K -:-
16:00Les Sangliers Wooltz K - Contern K -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

18:30Pelister - Kozuv -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga Women

12:00MZT Skopje K - Kriva Palanka K -:-
18:30Rabotnicki K - Basket Kam K -:-

NIEMCY: BBL

15:00Alba Berlin - Gottingen -:-
15:00Frankfurt - Bayern -:-
15:00Ludwigsburg - Bonn -:-
18:00Chemnitz - Ulm -:-

NIEMCY: Pro A

18:00Tubingen - Leverkusen -:-

NIEMCY: Pro B

16:00Lowen - Bayern 2 -:-
16:00Munster - Sandersdorf -:-
16:00Oberhaching - Giessen 2 -:-
17:00ETV Hamburg - RSV Eintracht -:-
17:00Wedel - Düsseldorf -:-

NIEMCY: DBBL Women

16:00Freiburg K - Keltern K -:-
16:00Gottingen K - GiroLive K -:-
16:00Halle K - Düsseldorf K -:-
16:00Wasserburg K - Eigner Angels Nordlingen K -:-

NORWEGIA: BLNO

15:00Bærum - Froya -:-
16:00Tromso - Gimle -:-
17:00Ammerud - Fyllingen -:-

NORWEGIA: Kvinneliga Women

13:30Tromsø K - Bærum K -:-
16:00Ullern K - Ulriken K -:-

POLSKA: Energa Basket Liga Kobiet

17:00Arka Gdynia K - Artego Bydgoszcz K -:-
17:00AZS Poznań K - Ślęza Wrocław K -:-
18:00Gorzów K - Lublin K -:-

PORTUGALIA: LPB

19:00Vitoria - Ovarense -:-

PORTUGALIA: Proliga

16:30Academia do Lumiar - Barreirense -:-
17:30Portimonense - Benfica B -:-

PORTUGALIA: LFB Women

12:00Galitos K - AD Vagos K -:-
16:00Benfica K - CDEFF K -:-
16:00Esgueira K - CAB Madeira K -:-
16:30Vitoria K - Uniao Sportiva K -:-
19:00Olivais K - Guifoes K -:-

ROSJA: Puchar VTB Promo

13:00Saratov - Unics Kazań -:-

ROSJA: Premier League Women

15:00Dynamo Kursk K - Nadezhda K -:-
15:00MBA Moscow K - Nika Siktivkar K -:-
16:00Rostov K - Enisey Krasnoyarsk K -:-
16:00Samara K - Novosibirsk K -:-
18:00Dynamo Moskwa K - Spartak Moscow K -:-

RUMUNIA: Divizja A - pierwsza runda

17:00Rapid Bucharest - SCM Craiova -:-
19:00CSU Sibiu - Voluntari -:-

RUMUNIA: Liga National Women - pierwsza runda

14:00Phoenix Constanta K - Municipal Targoviste K -:-

SERBIA: Pierwsza liga

18:00OKK Novi Pazar - KK Dynamic -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

18:00Partizan K - Nis K -:-
18:30Crvena zvezda K - ZKK Kraljevo K -:-

SZWAJCARIA: SB League

16:00Sdent BBC Nyon - Regio Basel -:-
16:00Swiss Central Basket - BC Boncourt -:-

SZWAJCARIA: SB League Women

16:00Fribourg K - BBC Troistorrents K -:-

SZWECJA: Superettan

16:00Norrort - Trelleborg -:-

SZWECJA: Basketligan Women

16:00Marbo K - Uppsala K -:-
17:00Lund K - Hogsbo K -:-
18:00Sodertalje K - Borås K -:-

SZWECJA: Basketettan Women

13:00Lulea Stars K - Fryshuset Basket K -:-

TURCJA: TBL

13:00Final Spor - Manisa -:-
14:45Akhisar Belediye - Ankara Kolejliler -:-
16:30Kocaeli - Gemlik -:-

TURCJA: KBSL Women

13:00Antalya 07 K - Bellona Kayseri K -:-

TURCJA: TKBL Women

13:00Tarsus K - Antalya Gunesi K -:-
17:00Karsiyaka K - Cesme K -:-

UKRAINA: FBU Superleague

12:00Kryvbas - Dnipro -:-
13:00Khimik Yuzhny - Prometey -:-
15:00Odessa - BK Zaporozhye -:-
16:00Mykolaiv - Kharkivski Sokoly -:-

UKRAINA: Superleague Women

11:00Prometey K - Berdyansk K -:-
12:30Rivne K - Frankivsk Halichina K -:-

WĘGRY: NB I. A

17:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj -:-
18:00Soproni KC - Pecsi VSK -:-
18:00Zalakeramia - Szombathely -:-
19:00Nyiregyhazi - Kormend -:-

WĘGRY: Dywizja 1 Kobiety

15:00PINKK-Pecsi K - Ujbuda BEAC K -:-
15:30UNI Gyor K - Szekszard K -:-
17:30Miskolc K - TFSE-MTK K -:-
18:00Cegledi K - Vasas Csata K -:-
18:00PEAC-Pecs K - Szigetszentmiklos K -:-
18:30FCSM Csata K - Sopron K -:-

WIELKA BRYTANIA: BBL Cup

17:00Leicester Riders - Plymouth City Patriots -:-
17:00Sheffield Sharks - Glasgow Rocks -:-
18:30Cheshire Phoenix - Newcastle Eagles -:-

WIELKA BRYTANIA: WBBL Women

14:00BA London Lions K - Gloucester K -:-
16:00PrzełożoneEssex Rebels K - Caledonia Pride K -:-

WŁOCHY: Serie A2

12:00Pistoia - Trapani -:-
16:30Biella - Capo d'Orlando -:-
17:00Eurobasket Roma - Fabriano -:-
17:00Ravenna - Frata Nardo -:-
18:00Assigeco Piacenza - Urania Milano -:-
18:00Baltur Cento - Latina -:-
18:00Basket Torino - Bakery Piacenza -:-
18:00Chieti Basket - Chiusi -:-
18:00Mantova - Orzinuovi -:-
18:00Monferrato - Cantu -:-
18:00San Severo - Stella Azzurra -:-
18:00Scafati - Ferrara -:-
18:00Treviglio - Udine -:-
18:30Verona - Forli -:-

WŁOCHY: Serie A1 Women

18:00Broni K - Lucca K -:-
18:00Campobasso K - Sassari K -:-
18:00Empoli K - San Martino K -:-
18:00Faenza K - Schio K -:-
18:00San Giovanni K - Costa Masnaga K -:-
19:00Ragusa K - Venezia K -:-

WŁOCHY: Serie A2 Women - North

18:00Brixia K - Vicenza K -:-
18:00Torino Teen K - Basket Crema K -:-

WŁOCHY: Serie A2 Women - South

15:00Capri K - Savona K -:-
18:00Patti K - Matelica K -:-
18:00Umbertide K - Civitanova Marche K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.