REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

17:00Arsenal - Everton -:-
17:00Brentford - Leeds -:-
17:00Brighton - West Ham -:-
17:00Burnley - Newcastle -:-
17:00Chelsea - Watford -:-
17:00Crystal Palace - Manchester Utd -:-
17:00Leicester - Southampton -:-
17:00Liverpool - Wolves -:-
17:00Manchester City - Aston Villa -:-
17:00Norwich - Tottenham -:-

HISZPANIA: LaLiga

17:30Elche - Getafe -:-
20:00Alaves - Cadiz -:-
20:00Granada - Espanyol -:-
20:00Osasuna - Mallorca -:-
22:00Barcelona - Villarreal -:-
22:00Real Sociedad - Atl. Madryt -:-
22:00Sevilla - Ath. Bilbao -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz -:-
12:40Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec -:-
12:40GKS Katowice - ŁKS Łódź -:-
12:40GKS Tychy - Korona Kielce -:-
12:40Górnik Polkowice - Miedź Legnica -:-
12:40Odra Opole - Resovia Rzeszów -:-
12:40Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie -:-
12:40Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice -:-
12:40Widzew Łódź - Podbeskidzie B-B -:-

WŁOCHY: Serie A

12:30Spezia - Napoli -:-
18:00Inter - Sampdoria -:-
18:00Sassuolo - AC Milan -:-
21:00Salernitana - Udinese -:-
21:00Venezia - Cagliari -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00Arba - Setif -:-
18:00Oran - Belouizdad -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Caribbean Club Championship - Play Offy

23:00Vega Real (Dom) - Waterhouse (Jam) -:-

ANDORA: Primera Divisió - Grupa mistrzowska

17:00Sant Julia - Inter Escaldes -:-
17:00UE Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-

ANDORA: Primera Divisió - Grupa spadkowa

11:00FC Santa Coloma - UE Engordany -:-

ANGLIA: Puchar FA Trophy

17:15Bromley - Wrexham -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

18:00Al-Fateh - Al Taee -:-
20:00Al Ahli SC - Abha -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional - Play Offy

21:00Boca Juniors - Tigre -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

00:10CA Estudiantes - Quilmes 2:1
19:00Guillermo Brown - CA Mitre -:-
19:00San Telmo - Alvarado -:-
21:00Atl. Rafaela - Ferro -:-
21:00Gimnasia Mendoza - Estudiantes Rio Cuarto -:-
22:00Chacarita Juniors - Sacachispas -:-
00:00Club A. Guemes - Deportivo Moron -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

16:00Boca Unidos - Central Norte -:-
16:00Cipolletti - Olimpo -:-
16:00Club Sportivo Penarol - CA Liniers -:-
16:00Sportivo Las Parejas - Union Sunchales -:-
19:00CDJU Gualeguaychu - Defensores Belgrano VR -:-
19:00Ciudad Bolivar - Sol de Mayo -:-
19:00Gimnasia E.R. - Douglas Haig -:-
20:00Atletico Parana - Gimnasia y Tiro -:-
20:30Sansinena - Argentino MM -:-
20:30Villa Mitre - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Huracan Las Heras - Circulo Deportivo -:-
00:00Antoniana - San Martin Formosa -:-

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

18:30Comunicaciones - San Miguel -:-

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

01:05Midland - El Porvenir 1:1
16:00Club Lujan - Puerto Nuevo -:-
19:00Claypole - Berazategui -:-
19:00Deportivo Espanol - Leandro N. Alem -:-
19:00Excursionistas - Real Pilar -:-
19:00Victoriano A. - Argentino de Merlo -:-

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

19:00Def. de Cambaceres - Lugano -:-
19:00Deportivo Paraguayo - CSR Espanol -:-
19:00Juventud Unida S. M. - Central Ballester -:-
19:00Sportivo Barracas - Argentino de Rosario -:-

ARGENTYNA: Primera A Women

16:00El Porvenir K - River Plate K -:-
18:00Defensores de Belgrano K - Independiente K -:-
19:30Racing Club K - CA Estudiantes K -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

14:45Noravank - Alashkert -:-
14:45Urartu - Ararat-Armenia -:-

ARUBA: Division di Honor - Runda zwycięzców

00:00Dakota - Racing Club Aruba -:-

AUSTRALIA: A-League - Play Offy

38'Melbourne City - Adelaide United 0:0

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:00Lake Macquarie - Weston Workers -:-
06:00Valentine - Charlestown Azzurri -:-
06:30Edgeworth E. - Cooks Hill United -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

08:00Rockdale Ilinden - Blacktown -:-
11:00Wollongong Wolves - Sydney Utd -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:15PrzełożoneBrisbane U21 - Brisbane City -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Heidelberg - South Melbourne -:-

AUSTRIA: 2. Liga

17:00A. Lustenau - Austria II -:-
17:00Floridsdorfer AC - FC Juniors -:-
17:00Grazer - Lafnitz -:-
17:00Innsbruck - Dornbirn -:-
17:00Kapfenberg - BW Linz -:-
17:00Liefering - Horn -:-
17:00Rapid (Am) - Amstetten -:-
17:00Vorwarts Steyr - St. Polten -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

14:00Admira (Am) - Drassburg -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna - Miejsca

10:30Reichenau - SC Imst -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna - Vorarlberg - Grupa spadkowa

11:00Brauerei Egg - Bregenz -:-
11:00Rotenberg - Wolfurt -:-
16:00RW Rankweil - Rothis -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna

17:00Telfs - Schwaz -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety

10:00Altach/Vorderland K - St. Polten K -:-
11:00First Vienna K - Innsbruck K -:-
11:00Sudburgenland K - Bergheim K -:-
14:00Austria Wiedeń K - Altenmarkt K -:-

AZJA: Southeast Asian Games - Play Offy

11:00Malezja U23 - Indonezja U23 -:-
14:00Wietnam U23 - Tajlandia U23 -:-

BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska

16:00Royale Union SG - Antwerp -:-
18:30Club Brugge - Anderlecht -:-

BELGIA: National Division 1 - Grupa - awans

19:30Dessel - Knokke -:-
15:00RFC Liege - Dender -:-

BELGIA: National Division 1 - Spadek - Play Offy

15:00Mandel United - Aalst -:-
15:00Tubize - Lyra-Lierse Berlaar -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

17:00Adjidja - Bembereke -:-
17:00Cavaliers - Coton FC -:-
17:00Djeffa - Espoir -:-
17:00Eternel - Buffles du Borgou -:-
17:00JS Pobe - Dynamo Abomey -:-
17:00Pantheres - AS Cotonou -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa

17:00Avrankou Omnisport - Upi Onm -:-
17:00Dragons - ASPAC -:-
17:00Dynamo Parakou - Tonnerre -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

14:00Dnepr Mogilev - Dynamo Brześć -:-
16:00Sławija Mozyrz - Nioman Grodno -:-
18:00Dynamo Mińsk - FK Witebsk -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Maxline Rogachev - Naftan -:-
13:00FC Słonim - Lokomotiv Gomel -:-
15:00Molodechno - Petrikov -:-
17:00Ostrovets - Lida -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

13:00Biełszyna 2 - Isloch 2 -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

11:30Białoruś U19 K - Dynamo Mińsk K -:-
13:30Smorgonie K - Bobruichanka K -:-
15:30Zorka-BDU K - Dynamo Brześć K -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Apertura

23:15Independiente Petrolero - Royal Pari 0:0
21:00Blooming - Tomayapo -:-
21:00J. Wilstermann - Bolivar -:-
21:00Universitario de Vinto - Always Ready -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

16:30Borac Banja Luka - Velez Mostar -:-
16:30Radnik Bijeljina - Prijedor -:-
16:30Sarajevo - Sloboda -:-
16:30Tuzla City - Posusje -:-
16:30Zeljeznicar - Siroki Brijeg -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

17:30GOSK Gabela - Gradacac -:-
17:30TOSK Tesanj - Igman K. -:-

BRAZYLIA: Serie A

23:30Santos - Ceara 0:0
00:00Juventude - Palmeiras 0:3
02:00America MG - Botafogo RJ 1:1
02:00Cuiaba - Internacional 1:1
21:00Corinthians - Sao Paulo -:-
21:00Fortaleza - Fluminense -:-
00:00Athletico-PR - Avai -:-

BRAZYLIA: Serie B

16:00Cruzeiro - Sampaio Correa -:-

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

23:00Brasil de Pelotas - Figueirense 0:1
16:00Mirassol - AE Altos -:-
21:00Manaus - EC Sao Jose -:-
22:00Vitoria - Confianca -:-
23:00Aparecidense - Floresta EC -:-
00:00Paysandu - Volta Redonda -:-

BRAZYLIA: Serie D

23:00Rio Branco - Amazonas 2:2
23:00Sao Raimundo RR - Porto Velho 2:2
20:00Azuriz - Aimore -:-
20:00Nova Venecia - Caldense -:-
20:00Perolas Negras - Sao Bernardo -:-
20:30Sao Luiz - Prospera Criciuma -:-
21:00Acao - Anapolis -:-
21:00Alagoinhas - Sergipe -:-
21:00ASA - Jacuipense -:-
21:00Bahia De Feira - Inter de Limeira -:-
21:00Cianorte - Parana -:-
21:00Santa Cruz - CSE -:-
21:30Costa Rica - Operario VG -:-
22:00Moto Club - Fluminense-PI -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amapaense

21:00Independente AP - Santos AP -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho 2

20:00Gaucho - EC Cruzeiro -:-
20:00Inter Santa Maria - Avenida -:-
20:00Sao Gabriel - EC Guarani -:-
20:30Brasil Farroupilha - Tupi RS -:-
23:00Lajeadense - Pelotas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro 2

23:30Uberaba - Tupi-MG 0:1
15:00Varginha - Aymores -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil

00:00Brasiliense - Atletico-MG -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa mistrzowska

19:30Botev Plovdiv - Slavia Sofia -:-
19:30Cherno More - CSKA Sofia -:-
19:30Levski - Ludogorets -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Haskovo - Atletik Kuklen -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

16:00Hebar 2 - Rilski Sportist -:-
17:00Pirin Blagoevgrad 2 - Razlog -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

16:00Chernomorets Balchik - Septemvri Tervel -:-
16:00Riltzi - Shumen 2007 -:-
16:00Spartak II - Chernolomets -:-
16:00Sportist Toshevo - Botev Novi Pazar -:-
16:00Ustrem Donchevo - Svetkavitsa -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

17:00Etar II - Botev Vratsa II -:-

BURUNDI: Coupe du President

15:00Bujumbura C. - Bumamuru -:-
15:00Flambeau du Centre - Aigle Noir -:-

CHILE: Primera División

23:30U. De Chile - Huachipato 3:2
02:00U. Calera - La Serena 1:1
18:00Palestino - Cobresal -:-
21:00O'Higgins - Colo Colo -:-

CHILE: Primera B

23:30Cobreloa - Arturo Fernandez Vial -:-
23:30Melipilla - CD Santa Cruz -:-

CHILE: Segunda Division

03:00Arica - Dep. Concepcion 1:0
18:00Valdivia - General Velasquez -:-
21:00Rodelindo - Lautaro -:-
21:30Iberia - Real San Joaquin -:-

CHORWACJA: 2. HNL

17:00Varazdin - Dugopolje -:-
17:30Bijelo Brdo - Kustosija -:-
17:30Croatia Zmijavci - Orijent -:-
17:30Din. Zagrzeb 2 - Zapresic -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

17:30Neretvanac - OSK Otok -:-
17:30Sloga Mravince - Hrvace -:-
17:30Urania Baska Voda - Jadran LP -:-
17:30Zmaj Makarska - Primorac Biograd -:-

CHORWACJA: First League Women - Grupa mistrzowska

17:00ZNK Split K - Rijeka K -:-
17:30Osijek K - Dinamo Maksimir K -:-

CHORWACJA: First League Women - Grupa spadkowa

11:00Medimurje Cakovec K - Neretva K -:-
14:30Agram Zagreb K - Zadar K -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00Willemstad - Sithoc -:-
03:15CSD Barber - Scherpenheuvel -:-
23:30SUBT - Centro Dominguito -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa mistrzowska

18:00Apollon - AEK Larnaca -:-
18:00Paphos - APOEL -:-

CZECHY: 1. Liga - Baraż o utrzymanie

16:00Bohemians - Opawa -:-
16:00Vlasim - Teplice -:-

CZECHY: CFL - Group A

10:15Admira Prague - Motorlet Prague -:-
10:15Slavia Praga B - Povltavska FA -:-
10:30Pilzno B - Benesov -:-

CZECHY: CFL - Group B

10:15Dukla Praga B - Mlada Bolesław B -:-
10:15Hradec Kralove B - Usti nad Orlici -:-
10:15Pardubice B - Liberec B -:-
17:00Brozany - Teplice B -:-
17:00Zapy - Bohemians 1905 B -:-

CZECHY: MSFL

10:15Blansko - Kromeriz -:-
10:15Unicov - Velke Mezirici -:-
10:30Zlin B - FK Frydek-Mistek -:-

CZECHY: Dywizja A

17:00Myto - Doubravka -:-

CZECHY: Dywizja C

17:00Benatky - Poricany -:-
17:00Caslav - Horky nad Jizerou -:-
17:00Dvur Kralove - Nachod -:-
17:00Hlinsko - Kutna Hora -:-
17:00Kolin - Velke Hamry -:-

CZECHY: Dywizja D

10:15Brno B - Lanzhot -:-
17:00Bystrice n. Pern. - Zdirec n. D. -:-
17:00Humpolec - Stara Rise -:-
17:00Slavoj Polna - Velka Bites -:-
17:00Tasovice - Zdar na Sazavou -:-

CZECHY: Dywizja E

10:15Slavicin - Holesov -:-
17:00Sumperk - HFK Olomouc -:-

CZECHY: Division F

10:15Havirov - Opava B -:-
10:15Karwina B - Frenstat p. R. -:-
17:00Polanka nad Odrou - Bilovec -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

15:00OdwołaneKrnov - Fulnek -:-
16:30Koberice - Lok.Petrovice -:-
16:30Moravan Oldrisov - Celadna -:-
16:30Pusta Polom - Cesky Tesin -:-

CZECHY: Zlinsky KP

16:30Nedasov - Kvasice -:-
16:30Nevsova - Brumov -:-
16:30Stitna nad Vlari - Bystrice pod Hostynem -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

15:30Lisen B - Kurim -:-

CZECHY: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Bedrichov -:-
16:30Pelhrimov - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Pribyslav - Nova Ves -:-

CZECHY: Kralovehradecky KP

14:30Novy Bydzov - Slavia HK -:-
17:00Jaromer - Cernilov -:-
17:00Trebes - Cerveny Kostelec -:-

CZECHY: Jihocesky KP

15:00Protivin - Tyn nad Vltavou -:-
17:00Junior Strakonice - Blatna -:-
17:00Milevsko - Rudolfov -:-

CZECHY: Prazsky prebor

14:00Admira Prague B - Zlicin -:-
17:00Treboradice - Ujezd Prague -:-
17:00Ujezd nad Lesy - US Prague -:-
17:00Vysehrad B - Kralovice -:-

CZECHY: Stredocesky KP

17:00SK Lhota - Nespeky -:-
17:00Velim - Cesky Brod B -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

10:00Frantiskovy Lazne - Nejdek -:-

CZECHY: Olomoucky KP

17:00Bohunovice - Sternberk -:-
17:00Dolany - Zelatovice -:-
17:00Lutin - Mohelnice -:-
17:00Medlov - Brodek u Prerova -:-
17:00SK Lipova - Jesenik -:-
17:00Velke Losiny - Litovel -:-
17:00Zabreh - Kralice na Hane -:-

CZECHY: Pardubicky KP

14:30Luze - Litomysl -:-
17:00Holice - Tremosnice -:-
17:00Prosec - SK Pardubicky -:-
17:00Svitavy - Chrudim B -:-

CZECHY: 2. Liga Women - Grupa - awans

10:30Lisen K - Hradec Kralove K -:-
14:00Ostrava K - Sparta Praga B K -:-

CZECHY: 2. Liga Women - Grupa spadkowa

14:30Teplice K - Olomouc K -:-

DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska

17:00Brondby - Silkeborg -:-
17:00FC Kopenhaga - Aalborg -:-
17:00Midtjylland - Randers -:-

DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa

14:00Hobro - Esbjerg -:-
14:00Jammerbugt - F. Amager -:-
14:00Vendsyssel - Koge -:-

DANIA: 2nd Division - Grupa - awans

13:00AB Kopenhagen - B.93 -:-

DANIA: 3rd Division - Grupa spadkowa

13:00Vanløse - Herlev -:-

DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska

13:00Thisted K - Brondby K -:-

DOMINIKANA: LDF

22:00Moca - Atletico Pantoja -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30PrzełożoneLubumbashi Sport - RCK -:-
16:30PrzełożoneAC Kuya - Don Bosco -:-
16:30PrzełożoneMotema Pembe - Sanga Balende -:-

EGIPT: Pierwsza liga

16:00Ismaily - National Bank Egypt -:-
18:30Al Masry - Future FC -:-
18:30Ceramica Cleopatra - Misr Elmaqasah -:-
21:00Al Ittihad - Pyramids -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

00:30Emelec - U. Catolica 0:1
03:00Guayaquil City - LDU Quito 2:2
23:30Macara - Tecnico U. -:-

ESTONIA: Esiliiga

14:00Elva - Nomme Utd -:-
14:00FC Alliance - Levadia U21 -:-
16:00Parnu - Viimsi JK -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

16:00Tulevik K - Tabasalu K -:-

ETIOPIA: Premier League

09:00Adama City - Sebeta City -:-
12:00Arba Menche - Welayta Dicha -:-
15:00Fasil Kenema - St. George -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17

16:30Holandia U17 - Francja U17 -:-
16:30Polska U17 - Bułgaria U17 -:-
19:00Luksemburg U17 - Włochy U17 -:-
19:00Niemcy U17 - Izrael U17 -:-

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

12:00OdwołaneGvardeyets - Yevpatoriya -:-
15:00Alushta - FC Sevastopol -:-
15:00Rubin Yalta - Ocean Kerch -:-
15:30TSK Simferopol - Kyzyltash -:-

FILIPINY: Copa Paulino Alcantara - Play Offy

11:00Stallion - Cebu FC -:-
14:45United City - Kaya -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

15:00Lahti - Oulu -:-
17:30HJK - Haka -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30GrIFK - HJS -:-
17:30Honka Akatemia - SalPa -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

13:00OTP - VIFK -:-
16:00GBK Kokkola - Kajaanin Haka -:-
17:00Komeetat - JBK -:-
17:00OLS Oulu - Rovaniemi -:-

FRANCJA: Division 2 Women

15:00Albi-Marssac K - Grenoble K -:-
15:00La Roche K - Metz K -:-
15:00Le Havre K - Vendenheim K -:-
15:00Le Puy K - Rodez K -:-
15:00Lens K - Nantes K -:-
15:00Marsylia K - Merignac K -:-
15:00Orleans K - Brest K -:-
15:00Saint-Maur K - Lille K -:-
15:00Strasbourg K - Saint-Malo K -:-
15:00Thonon Evian K - Montauban K -:-
15:00Yzeure Allier K - Nice K -:-

GABON: Championnat D1

16:30Mberi Sportif - Bitam -:-
16:30Oyem - Stade Mandji -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Accra Lions - Aduana -:-
17:00Asante Kotoko - Berekum Chelsea -:-
17:00Bechem United - Legon Cities -:-
17:00Bibiani Gold Stars - Tamale -:-
17:00Dreams - WAFA -:-
17:00Elmina Sharks - Ashanti Gold -:-
17:00Karela - King Faisal -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Promotion Play-offs

16:00A. Asteras - Rouf Pao -:-
16:00Iraklis Larissa - Makedonikos -:-
16:00Panachaiki - Ilioupoli -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Gagra - Bolnisi -:-
15:00Saburtalo Tbilisi - Dila Gori -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Georgia - Zugdidi -:-
15:00Merani Tbilisi - FC Gareji Sagarejo -:-
15:00Samtredia - Spaeri -:-
15:00Shevardeni Tbilisi - Merani Martvili -:-
15:00Shukura - Rustavi -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

02:00Comunicaciones - Malacateco 0:0
23:00Municipal - Guastatoya -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs

19:30Cacereno - Teruel -:-
19:30Murcia - Racing Santander B -:-
19:30Navalcarnero - Ceuta -:-
19:30Pena Deportiva - Coruxo -:-
19:30Real Sociedad C - Eldense -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Play Out

12:00Cerdanyola - Gimnastica Segoviana -:-
12:00Don Benito - Aguilas FC -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Promotion Play Offs

12:00Beasain - Txantrea -:-
12:00Olot - Tenerife B -:-
19:30Quintanar - Cartagena B -:-
19:30Saguntino - Escobedo -:-

HISZPANIA: Segunda Division Kobiety

11:30Alhama K - Santa Teresa K -:-
11:30Athletic Bilbao B K - Pradejon K -:-
11:30Atl. Madryt B K - Racing Santander K -:-
11:30Barcelona B K - CA Osasuna K -:-
11:30Betis B K - Albacete K -:-
11:30Cacereno K - Tenerife B K -:-
11:30Castellon K - CD Juan Grande K -:-
11:30Cordoba K - La Solana K -:-
11:30EDF Logrono K - CD Parquesol CF K -:-
11:30Espanyol K - Seagull K -:-
11:30Femarguin K - Elche CF K -:-
11:30Gijon K - Zaragoza CFF K -:-
11:30Granada K - Madrid C. B K -:-
11:30Real Oviedo K - La Coruna K -:-
11:30Real Union K - Pozoalbense K -:-
11:30SE AEM K - Las Planas K -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Liga Konferencji - Play Offy

14:30Alkmaar - Heerenveen -:-
18:00Vitesse - Utrecht -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - HSC '21 -:-
14:00Blauw Geel - DEM -:-
14:00Gemert - Hoogland -:-
14:00GVV Unitas - Dongen -:-
14:00HV & CV Quick - Groene Ster -:-
14:00Westlandia - Watergraafsmeer -:-
14:30EVV - Oostzaan -:-
14:30FC Oss - USV Hercules -:-

IRAN: Division 1

16:30Arman Gohar - Shams Azar Qazvin -:-
16:30Esteghlal Khuzestan - Mes Kerman -:-
16:30Machine Sazi - Saipa -:-
16:30Malavan - Esteghlal Molasani -:-
16:30Qashqai Shiraz - Astara -:-
16:30Rayka Babol - Mes Shahr Babak -:-
16:30Shahrdari Hamedan - Khooshe Talaee -:-
16:30Vista Toorbin - Pars Janoobi Jam -:-
17:00Shahin Bushehr - Kheybar Khorramabad -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla

19:00Keflavik - Hafnarfjordur -:-
21:15Breidablik - Fram -:-
21:15Valur - Vikingur Reykjavik -:-

JAMAJKA: Premier League

20:30PrzełożoneWaterhouse - Harbour View -:-
22:00Humble Lions - Vere United -:-
22:00Mount Pleasant - Tivoli -:-

JAPONIA: J1 League

08:00Iwata - Sapporo -:-

JAPONIA: J2 League

07:00Machida - Kusatsu -:-
07:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki -:-

JAPONIA: WE League Women

43'Hiroshima K - Parceiro Nagano K 0:0
43'JEF United K - Albirex Niigata K 0:1
43'Nojima Stella K - Mynavi Sendai K 1:0
43'Omiya Ardija K - Inac Kobe Leonesa K 0:2
43'Urawa K - Beleza K 0:0

JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety

43'C-Osaka K - Gunma K 4:0
43'Harima Albion K - FC Takatsuki Speranza K 2:0
43'Kunoichi K - NGU Nagoya K 0:0
43'Orca Kamogawa K - Yokohama FC Seagulls K 1:0

KAMERUN: Elite Two

16:00FC Rangers of Bafut - Ngaoundere -:-
16:30Aigle Royal - AS Fap -:-
16:30AS Lausanne - Dynamo Douala -:-
16:30Unisport Bafang - Leopard de Douala -:-

KANADA: Canadian Premier League

22:00Edmonton - Atl. Ottawa -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:00Kyzylzhar - FK Akzhayik -:-
13:00Tobol - Maqtaaral -:-
14:00Kaspij Aktau - Taraz -:-

KAZACHSTAN: First Division

13:00Zhetysu - K. Almaty 2 -:-
13:30Igilik - Baykonur Kyzylorda -:-
14:00Akademiya Ontustik - Taraz-Karatau 2 -:-
14:00Shakhtar Bulat - FC Astana 2 -:-
15:00Kaisar - Okzhetpes -:-
15:00Yassy - FK Kyran -:-

KENIA: Premier League

14:00Kariobangi Sharks - Bandari -:-
14:00Tusker - Nzoia Sugar -:-
14:00Vihiga - Ulinzi Stars -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

00:15Ind. Medellin - La Equidad 2:0
02:30Junior - Atl. Nacional 1:1
00:30Millonarios - Bucaramanga -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:00Llaneros - Leones -:-

KOLUMBIA: Liga Women - Play Offy

20:00Deportivo Pereira K - America de Cali K -:-
22:00Dep. Cali K - Santa Fe K -:-

KONGO: Ligue 1

15:00Otoho d'Oyo - Nico-Nicoye -:-
16:00V. Club Mokanda - Leopard -:-
17:00Etoile du Congo - Inter Club -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

09:30Daegu - Gangwon -:-
09:30Jeju - Suwon -:-
12:00Suwon FC - Jeonbuk -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

09:00Gimpo FC - Busan -:-
09:00Gyeongnam - Gwangju -:-
11:30Anyang - Seoul E. -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

08:00Gangneung - Changwon -:-
08:00Mokpo - Ulsan Citizen -:-
10:00Yangju Citizen - Gimhae -:-
12:00Cheongju Jikji - Hwaseong -:-

KOSOWO: Superliga

15:00Drita - KF Ulpiana -:-
15:00FC Ballkani - Gjilani -:-
15:00Feronikeli - Drenica -:-
15:00KF Llapi - Prishtina -:-
15:00Malisheva - Dukagjini -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy

23:00Carmelita - Puntarenas FC -:-

LAOS: Lao League

11:00Ezra - Luangprabang United -:-
11:00Lao Army FC - Young Elephant -:-

LITWA: A Lyga

14:00Siauliai FA - Banga -:-
16:30Zalgiris - Kauno Zalgiris -:-

LITWA: I Lyga

12:00BE1 NFA - Neptunas -:-
14:00Dainava Alytus - Babrungas -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Benfica - Jeunesse Esch -:-
16:00Differdange - Niedercorn -:-
16:00Fola - Mondorf -:-
16:00Hesperange - Racing Luxembourg -:-
16:00Rodange - Hostert -:-
16:00UNA Strassen - Union Titus Petange -:-
16:00Victoria Rosport - Ettelbruck -:-
16:00Wiltz - Dudelange -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

15:00Spartaks - BFC Daugavpils -:-

ŁOTWA: 1. Liga

12:00Jelgava - Alberts JDFS -:-
14:00FK Smiltene - Rezekne -:-
17:00Dinamo Ryga - Grobina -:-

ŁOTWA: Puchar Łotwy

11:00DSVK Traktors - JFK Daugava -:-
13:30Priekuli - Riga United -:-
14:00Plavinas - Betsafe -:-
14:30Lielupe - Madona Kvarcs -:-
15:00Beitar - Bebri -:-
16:00Alberts - LSPA -:-
17:30Upesciems - Dobele Allegro -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL - Baraż o utrzymanie

17:00FK Skopje - Belasica -:-
17:00Tikves - Voska Sport -:-

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneMighty Wanderers - Red Lions -:-
14:30Moyale Barracks - Dedza Dynamos -:-
14:30Rumphi United - Mighty Wanderers -:-
14:30Sable Farming - Silver Strikers -:-
14:30TN Stars - Big Bullets -:-

MALEZJA: Pierwsza Liga

14:15Selangor 2 - Kelantan -:-

MAROKO: Botola Pro

19:15Wydad - Khouribga -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Fes - Union Touarga -:-
18:00Khemisset - Renaissance Zemamra -:-
18:00Marrakech - Sale -:-
18:00Moghreb Tetouan - Jeunesse -:-
18:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-
18:00Stade Marocain - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00TAS Casablanca - RAC Casablanca -:-
18:00USM Oujda - Chabab Benguerir -:-

MAURETANIA: Ligue 1

23:30SNIM - ASAC Concorde 3:2

MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy

03:00Tigres - Atlas 4:2

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Super finał

23:00Atl. Morelia - Atlante -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Clausura - Play Offy

23:00Uruapan - Alebrijes de Oaxaca 2 4:1

MONGOLIA: Premier League

07:00Falcons - Athletic 220 -:-
10:00Tuv Buganuud - Deren -:-
13:00Ulaanbaatar City - Khangarid -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Incomati Xinavane -:-
15:00ENH Vilankulo - Ferroviario Beira -:-
15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Maputo -:-
15:00Ferroviario Nacala - Costa do Sol -:-
15:00Ferroviario Nampula - Matchedje Mocuba -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ - Grupa - awans

14:00Delmenhorst - Hamburger SV II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ - Grupa spadkowa

14:00St. Pauli II - BSV Rehden -:-
15:00Drochtersen/Assel - Jeddeloh -:-
15:00Hannoverscher SC - Phonix Lubeck -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00PrzełożoneBlau Weiss Berlin - Mahlsdorf -:-
14:00PrzełożoneBrandenburger - CFC Hertha -:-
14:00PrzełożoneGreifswald - Schwerin -:-
14:00PrzełożoneHansa Rostock II - Ludwigsfelder -:-
14:00Hertha Zehlendorf - Schwerin -:-
14:00MSV Neuruppin - Rostocker FC -:-
14:00PrzełożoneMSV Neuruppin - Torgelower Greif -:-
14:00PrzełożoneNeustrelitz - Staaken -:-
14:00PrzełożonePampow - Stern -:-
14:00PrzełożoneRostocker FC - Seelow -:-
14:00Seelow - CFC Hertha -:-
14:00PrzełożoneStendal - RSV Eintracht -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00PrzełożoneAn der Fahner Hohe - Bischofswerdaer -:-
14:00PrzełożoneArnstadt - Martinroda -:-
14:00PrzełożoneEinheit Wernigerode - Erfurt -:-
14:00Erfurt - An der Fahner Hohe -:-
14:00PrzełożoneHalle - Nordhausen -:-
14:00PrzełożoneInter Lipsk - Grimma -:-
14:00PrzełożoneJena II - Plauen -:-
14:00PrzełożoneKrieschow - Bautzen -:-
14:00PrzełożoneOberlausitz - Blau-Weiss Zorbau -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein - Grupa - awans

14:00Eichede - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Todesfelde - Eckernforder SV -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein - Grupa spadkowa

15:00Frisia Risum-Lindholm - Dornbreite Lubeck -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen - Grupa - awans

15:00FC Gutersloh - Schermbeck 2020 -:-
15:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine -:-
15:00Paderborn II - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Wattenscheid - Siegen -:-
15:00Westfalia Rhynern - Erndtebruck -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen - Grupa spadkowa

15:00Haltern - Finnentrop/Bamenohl -:-
15:00Hammer SpVgg. - Clarholz -:-
15:00RSV Meinerzhagen - Munster 2 -:-
15:00Sprockhovel - Vreden -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen - Grupa - awans

15:00Neuhof - TUS Dietkirchen -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen - Grupa spadkowa

15:00SV Steinbach - Ginsheim -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupa - awans

14:00Dudenhofen - Koblenz -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Grupa spadkowa

15:30OdwołaneKaiserslautern II - Rochling -:-
16:00Pfeddersheim - Salmrohr -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Lorrach-Brombach - Walldorf II -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Bergisch Gladbach - Alfter -:-
15:00Eilendorf - Pesch -:-
15:00FC Viktoria 08 - Glesch-Paffendorf -:-
15:00Freialdenhoven - Duren -:-
15:00Hurth - Hennef -:-
15:30Frechen - Fortuna Koln II -:-
15:30Siegburger - Breinig -:-
15:30VfL Vichttal - Wesseling-Urfeld -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein - Runda przegranych

15:00Cronenberger - DJK Teutonia St.Tonis -:-
15:00Niederwenigern - SC Velbert -:-
15:15SpVgg Sterkrade-Nord - Kray -:-
15:30TuRU Düsseldorf - Jahn Hiesfeld -:-
16:00Union Nettetal - Duisburg -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein - Runda zwycięzców

15:00FC Monheim - Bocholt -:-
15:00SW Essen - Meerbusch -:-
15:00TVD Velbert - Germania Ratingen -:-
16:00Kleve - Hilden -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

11:001. FC Nürnberg K - Wolfsburg II K -:-
11:00Borussia Bocholt K - Frankfurt II K -:-
11:00Elversberg K - Bayern II K -:-
11:00Henstedt-Ulzburg K - Duisburg K -:-
14:00Andernach K - Meppen K -:-
14:00Ingolstadt K - Hoffenheim II K -:-
14:00RB Lipsk K - Gutersloh K -:-

NIGER: Ligue 1

17:15Police - Sahel -:-
17:15Racing FC de Boukoki - ASGNN -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Akwa United - Niger -:-
17:00Gombe - Kwara -:-
17:00Kano - Heartland -:-
17:00Katsina Utd - Enyimba -:-
17:00Lobi Stars - Sunshine Stars -:-
17:00Nasarawa - Wikki Tourist -:-
17:00Rivers United - Remo Stars -:-
17:00Shooting Stars - MFM FC -:-

NIGERIA: NNL

17:00Ekiti United - Ikorodu City -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy

02:00Diriangen - Ferretti 1:2pen

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Haugesund - Bodo/Glimt -:-
18:00Jerv - Odd -:-
18:00Sarpsborg 08 - Aalesund -:-
18:00Strömsgodset - Vålerenga -:-
18:00Tromsø - Viking -:-
20:00Ham-Kam - Rosenborg -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00Raufoss - Stabaek -:-
15:00Sogndal - Åsane -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

14:30Egersund - Ullern -:-
15:00Arendal - Oygarden -:-
15:00Flekkeroy - Moss -:-
15:00Staal Jorpeland - V. Haugesund -:-
17:00Strømmen - Notodden -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

13:00Alta - Levanger -:-
14:00Baerum Sportsklubb - Hodd -:-
15:00Brattvag - Kjelsås -:-
16:00SK Gjovik-Lyn - Asker -:-
18:15Traeff - Frigg -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

14:00Nordstrand - OS -:-
14:00Skeid 2 - Froya -:-
15:00Lyn - Fyllingsdalen -:-
15:00Sandviken - Kjelsås 2 -:-
18:00Lokomotiv Oslo - Grei -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

13:00Molde 2 - Toten -:-
13:00Volda TI - Forde -:-
16:00Elverum - Kongsvinger 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

14:00Djerv 1919 - Stord -:-
15:00Bremnes - Fana -:-
15:00Vidar - Bjarg -:-
16:00Lysekloster - Brann 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

14:00Pors Grenland - Mandalskameratene -:-
15:00Eik-Tonsberg - Jeloy -:-
15:00Fram - Halsen -:-
15:00Vindbjart - Follo -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

15:00Bodo/Glimt 2 - Rana FK -:-
16:00Junkeren - Trygg/Lade -:-
16:30Steinkjer - Innstrandens -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Harstad - Funnefoss/Vormsund -:-
15:00Lørenskog - Lillestrom 2 -:-
16:00Skjervoy - Floya -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

15:00Avaldsnes K - Rosenborg K -:-
15:00Kolbotn K - Brann K -:-
15:00RØA K - Stabaek K -:-
15:00Vålerenga K - Arna-Bjørnar K -:-
16:00LSK Kvinner K - Lyn K -:-

NORWEGIA: Division 1 Women - pierwsza runda

13:00Kil/Hemne K - Klepp K -:-
15:00Honefoss K - Tromsø K -:-
15:00Ovrevoll Hosle K - Asane K -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play Offy

03:00Chiriqui - Alianza 1:1

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

01:00General Caballero JLM - Guarani 0:4
22:30Olimpia Asuncion - Cerro Porteno -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Pastoreo - Rubio Nu -:-
16:00Sportivo Trinidense - Atyra -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00U. de Deportes - Sporting Cristal 1:1
18:00Dep. Municipal - A. Lima -:-
20:00Grau - Alianza Atl. -:-
20:15Sport Boys - Carlos Mannucci -:-
22:00PrzełożoneADT Tarma - A. Lima -:-
22:00PrzełożoneAlianza Atl. - Melgar -:-
22:00PrzełożoneAyacucho - AD Cantolao -:-
22:00PrzełożoneBinacional - Carlos Stein -:-
22:00PrzełożoneCarlos Mannucci - Sporting Cristal -:-
22:00PrzełożoneCienciano - U. San Martin -:-
22:00PrzełożoneDep. Municipal - Cesar Vallejo -:-
22:00PrzełożoneSport Boys - Huancayo -:-
22:00PrzełożoneU. de Deportes - Cajamarca -:-
22:30Ayacucho - Melgar -:-

PERU: Liga 2 - Apertura

20:00Santos - Cusco -:-
22:00Llacuabamba - Chavelines -:-
22:30Juan Aurich - Alianza Huanuco -:-
22:30Los Chankas - Alfonso Ugarte -:-
22:30Union Huaral - Comerciantes Unidos -:-

PERU: Liga Women

21:00U. San Martin K - Sport Boys K -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

12:30KKS Kalisz - Chojniczanka -:-
12:30Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 2 -:-
12:30Ruch Chorzów - Hutnik Kraków -:-
12:30Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków -:-
12:30Stal Rzeszów - Lech Poznań 2 -:-
12:30Wigry Suwałki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:-
12:30Wisła Puławy - Motor Lublin -:-
12:30Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00Jagiellonia Białystok II - Pilica Białobrzegi -:-
16:00Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz -:-
17:00Świt Nowy Dwór - Legia II -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

12:00Błękitni Stargard - Pogoń Szczecin II -:-
18:00Świt Skolwin - Bałtyk Gdynia -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

12:00Górnik Zabrze 2 - Stal Brzeg -:-
16:00Miedź Legnica 2 - Gwarek Tarnowskie Góry -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

13:00Cracovia 2 - ŁKS Łagów -:-
16:00Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska -:-
17:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona Rzeszow -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

10:15Gdańsk K - Medyk Konin K -:-
10:15GKS Katowice K - Rekord Bielsko-Biala K -:-
10:15Górnik Łęczna K - Czarni Sosnowiec K -:-
10:15UJ Kraków K - UKS SMS Łódz K -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa - awans

12:00Moncarapachense - Olhanense -:-
16:00Sertanense - Fontinhas -:-
18:00Leca - Vilaverdense -:-
18:00Pero Pinheiro - OS Belenenses -:-
18:00Sao Martinho - Salgueiros -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

18:15FC Porto - Tondela -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa mistrzowska

12:00Torreense K - Sporting K -:-
17:00Albergaria/Durit K - Maritimo K -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa spadkowa

17:00Amora K - Condeixa K -:-
17:00Atletico K - Varzim K -:-
17:00Estoril K - Gil Vicente K -:-
17:00Ouriense K - Valadares Gaia K -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Marsouins - Parfin -:-
13:30Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-
13:30Sainte-Suzanne - Capricorne -:-
13:30Saint-Pauloise - Excelsior -:-
13:30Tamponnaise - Sainte Rose -:-
13:30Trois Bassins - St. Louis -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 1

14:00Mashuk - Tuapse -:-
14:00Nalczyk - R. Volgograd 2 -:-
15:00Biolog - Dynamo Stavropol -:-
15:00Maykop - Kholding -:-
15:30Legion Dynamo - SKA Rostov -:-
16:00FK Chayka - Dynamo Makhachkala -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2 - Grupa - awans

13:00Zvezda St. Peterburg - Murom -:-
14:00Leningradets - Lokomotiv-Kazanka -:-
14:00Tver - Volna Nizhegorodskaya -:-
15:00Krasava - Jarosław -:-
16:00Kairat Moscow - Jenisej 2 -:-
18:30Dynamo Petersburg - Din. Moskwa 2 -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2 - Grupa spadkowa

12:00Zenit 2 - Vladimir -:-
14:00Bałtika 2 - Olimp-Dolgoprudny 2 -:-
15:00Luki-Energiya - Chertanovo M. -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 3 - Grupa - awans

07:00SKA Chabarowsk 2 - Dynamo Vladivostok -:-
12:00Chimki 2 - D. Bryansk -:-
12:00FK Strogino Moscow - Ryazan -:-
13:00Peresvet Podolsk - Kursk -:-
15:00Rodina Moscow - Salyut-Belgorod -:-
17:00FK Saransk - Saratów -:-

ROSJA: Supreme Division Women

16:30CSKA Moskwa K - Zenit K -:-
18:30FK Rostów K - Krasnodar K -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

20:30FCSB - CFR Cluj -:-

RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa mistrzowska

10:00CSM Alexandria K - Vasas Odorhei K -:-
12:00Fairplay Bucuresti K - Ol. Cluj K -:-
12:00Politehnica Timisoara K - Heniu Prundu Bargaului K -:-

RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa spadkowa

10:00Banat K - Targu Mures K -:-
10:00Universitatea Galati K - CSS Targoviste K -:-
14:00Piros Security K - Baia Mare K -:-

RWANDA: Premier League

12:30Gasogi United - Musanze -:-
15:00Rayon Sport - Etincelles -:-
15:00Rutsiro - Police -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy

03:00Aguila - Metapan 2:1
23:15Alianza FC - Platense Municipal -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Offy

15:00Pennarossa - La Fiorita -:-
18:30Tre Fiori - Tre Penne -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:00ASEC Ndiambour - Linguere -:-
19:00Diambars - Pikine -:-
19:00Excellence - Douanes -:-
19:00Teungueth - Generation F. -:-
19:00US Goree - Casa -:-

SERBIA: Super Liga - Grupa mistrzowska

18:30Crvena zvezda - FK Vozdovac -:-
18:30Partizan - Radnicki Nis -:-
18:30TSC Backa Topola - Vojvodina -:-

SERBIA: Prva Liga - Grupa spadkowa

17:30Buducnost Dobanovci - Rad -:-
17:30Zlatibor Cajetina - Backa -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

10:00Borac Lazarevac - Radnicki Obrenovac -:-
17:00TEK Sloga - Usce -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Borac Sajkas - Tisa Adorjan -:-
17:00Hajduk 1912 - Tekstilac -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

17:00Buducnost Popovac - Vlasina -:-
17:00Radnicki Svilajnac - Hajduk Veljko -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

17:00Buducnost Arilje - Sloboda -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Geylang - Hougang -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

17:00Crystal - Myjava -:-
17:00Galanta - Levice -:-
17:00Imel - Partizanske -:-
17:00Malzenice - Nitra -:-
17:00Z. Moravce-Vrable B - Castkovce -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

10:30Slavia TU Kosice - Spisska Nova Ves -:-
17:001.FK Svidnik - Giraltovce -:-
17:00Raslavice - Spisske Podhradie -:-

SŁOWACJA: Divison C Central

17:00Kovacova - Kalinovo -:-
17:00Lip. Stiavnica - Zarnovica -:-
17:00Oravske Vesele - Filakovo -:-
17:00Podkonice - D. Kubin -:-

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

17:00Inter Bratysława - Raca -:-
17:00Malacky - Vrakuna B. -:-
17:00Nova Dedinka - Slovan Most -:-
17:00Rovinka - Rusovce -:-
17:00Tomasov - Devinska N. Ves -:-

SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa mistrzowska

10:00Zilina K - Myjava K -:-

SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa spadkowa

10:00Nitra K - Trnava K -:-
17:00Petrzalka K - B. Bystrica K -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

17:30Bravo - Koper -:-
17:30Celje - O. Ljubljana -:-
17:30Mura - Maribor -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - East

10:30Videm - Zrece -:-
17:00Posavje Krsko - Cirkulane -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

17:00Fama Vipava - Skofja Loka -:-
17:00Ljubljana Svoboda - Grosuplje -:-
17:00Postojna - Brda -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00Krim K - Cerklje K -:-
11:00MSM Ptuj K - Radomlje K -:-
11:00Primorje K - ZNK Ljubljana K -:-

SZWAJCARIA: Super League

16:30Basel - Lugano -:-
16:30Sion - Servette -:-
16:30St. Gallen - Lausanne -:-
16:30Young Boys - Grasshoppers -:-
16:30Zurich - Luzern -:-

SZWAJCARIA: Promotion League - Grupa - awans

16:00Bellinzona - Etoile-Carouge -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Elfsborg - Göteborg -:-
15:00Hammarby - Norrkoping -:-
15:00Varbergs - Degerfors -:-
17:30Kalmar - Djurgarden -:-
17:30Malmo FF - Hacken -:-

SZWECJA: Superettan

13:00Dalkurd - Västerås SK -:-
13:00Landskrona - Brage -:-
15:00Trelleborgs - Östers -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Taby - Sylvia -:-
13:00Team TG FF - Forward -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

14:00Forsbacka IK - Korsnas -:-
15:00Jarfalla - Sandvikens -:-
16:00Hudiksvalls - Ragsveds -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

16:00BK Astrio - Eskilsminne -:-
16:00Tolo - Hoganas -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

14:00Nosaby IF - Hogsby -:-
16:00Asarums - Rosengard -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

14:00Trosa-Vagnharads - Sleipner -:-
16:00Nykopings - Arameisk-Syrianska -:-
17:00Syrianska - United Nordic -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00IF Brommapojkarna K - Linköpings K -:-
15:00Kristianstads K - AIK K -:-
15:00Örebro K - Vittsjo K -:-
15:00Pitea K - Hacken K -:-

SZWECJA: Elitettan Women

12:00Team TG FF K - Lidkopings FK K -:-
15:00Ravasens IK K - Bergdalens IK K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

22:00Gujana Francuska - Suriname -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:00Eskhata - Ravshan -:-

TAJLANDIA: Thai FA Cup

13:00Buriram - Nakhon Ratchasima FC -:-

TAJWAN: Premier League

09:00AC Taipei - Taiwan Shihu -:-
10:00PrzełożoneHang Yuen - Taipower -:-
10:00Taichung - Taiwan Steel -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Geita Gold - Simba -:-

TOGO: Championnat National - Grupa mistrzowska

17:00Binah - ASC Kara -:-
17:00Dynamic Togol. - Kara -:-
17:00Gomido - AS Togo-Port -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1 - Grupa mistrzowska

17:00CS Sfaxien - Esperance Tunis -:-
17:00Etoile Sahel - Ben Guerdane -:-

TURCJA: Super Lig

15:00Basaksehir - Trabzonspor -:-
15:00Karagumruk - Alanyaspor -:-
18:00Adana Demirspor - Goztepe -:-
18:00Hatayspor - Giresunspor -:-

TURCJA: Super Lig Women - Play Offy

15:00ALG Spor K - 1207 Antalyaspor K -:-
15:00Karagumruk K - Fatih Vatan Spor K -:-
16:00Besiktas K - Konak Bld. K -:-

TURCJA: Super Lig Women - Spadek - Play Offy

13:00Altay K - Ilkadim Bld. YAB-PA K -:-
13:00Dudullu K - Kocaeli Bayan K -:-
13:00Hatayspor K - Kayseri K -:-
13:00Sivasspor K - Kirecburnu K -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

00:30Penarol - Boston River 1:0
18:00Liverpool M. - River Plate -:-
20:30Danubio - Defensor Sp. -:-
23:00Cerrito - Wanderers -:-

URUGWAJ: Segunda Division

15:00Progreso - Racing Montevideo -:-

USA: MLS

00:00Cincinnati - New England Revolution 2:3
00:30DC United - Toronto FC 2:2
01:30Nashville SC - Atlanta Utd 2:2
22:00CF Montreal - Real Salt Lake -:-
23:00Charlotte - Vancouver Whitecaps -:-
23:00New York City - Chicago Fire -:-
00:00Inter Miami - New York Red Bulls -:-

USA: USL Championship

01:00Charleston - Miami FC 0:4
01:00Indy Eleven - New York Red Bulls 2 2:0
01:30Detroit - Atlanta United 2 3:1
01:30Louisville City - Monterey Bay 0:2
01:30Tampa Bay - Pittsburgh 3:1
02:30PrzełożoneFC Tulsa - Hartford Athletic -:-
02:30Rio Grande - San Diego Loyal 2:1
02:30PrzełożoneSan Antonio - Colorado Springs -:-
03:00PrzełożoneNew Mexico - Phoenix Rising -:-
04:00Oakland Roots - LA Galaxy 2 1:0
04:00Orange County SC - El Paso 2:2
22:00Loudoun - Memphis -:-

USA: MLS Next Pro

00:00Orlando City B - Inter Miami II 6:0
00:00Rochester New York - Philadelphia II 3:0
00:00Vancouver 2 - Minnesota 2 2:3pen
18:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:-
23:00Cincinnati 2 - New England Revolution II -:-

USA: USL League One

01:30Tormenta - Central Valley Fuego 0:4
01:45North Carolina - Greenville 1:0
02:00Forward Madison - Charlotte Independ. 1:2

USA: USL League Two

21:00AC Connecticut - Blackwatch Rush -:-
23:00Kaw Valley - St. Louis -:-
23:30South Bend Lions - Fort Wayne 1:2
00:00Glens SC - Marin -:-
01:00Flint City - Lansing City 4:0
01:00Florida Elite - FC Florida U23 3:0
01:00Hudson Valley - New Jersey Copa -:-
01:00Lionsbridge - Christos -:-
01:00Reading - Philadelphia Lone Star 2:2
01:00Tampa Bay U23 - Nona -:-
01:00Virginia Beach - Commonwealth Cardinals 2:1
01:00Wake FC - Charlotte Independ. 2 -:-
01:00West Virginia - Charlotte Eagles 6:0
01:05RC New Jersey - Ocean City 1:1
01:30East Atlanta - Tri-Cities -:-
01:30Peachtree City MOBA - Bantams -:-
02:00AHFC Royals - Round Rock -:-
02:00Blue Goose - Texas United -:-
02:00Corpus Christi FC - Houston Sur -:-
02:00Euro New York - Westchester -:-
02:00Houston FC - Brazos Valley Cavalry -:-
02:00Mississippi Brilla - Little Rock Rangers 3:1
02:00Springfield - Wichita -:-
02:30Tennessee - One Knoxville -:-
03:00Ballard - Lane United -:-
03:00Park City - Salt City -:-
04:00Golden State Force - Ventura -:-
04:00Oly Town - Portland U23 -:-
20:00St. Croix - Peoria -:-
20:00Toledo Villa - Dayton -:-
21:00St. Louis - Wichita -:-
22:00Seacoast Utd Phantoms - Vermont Green -:-
23:00North Carolina FC U23 - Tobacco Road -:-
00:00Project 51O - Central Valley Fuego 2 -:-

USA: NISA

00:00Flower City - Chattanooga 1:5
01:00Maryland Bobcats - Bay Cities 1:4
04:30Valley United - Albion San Diego 1:1

USA: NWSL Women

00:00Portland Thorns K - Houston Dash K 0:2
04:30Angel City K - Kansas City Current K 1:0
20:00North Carolina Courage K - San Diego Wave K -:-
23:00Gotham K - Racing Louisville K -:-
00:00Reign K - Washington K -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Neftchi Fargona - Metallurg Bekabad -:-

WENEZUELA: Primera Division

23:15Zulia - Caracas 1:0
01:30Mineros - Dep. Tachira 1:2
21:00Metropolitanos - Aragua -:-
23:15Carabobo - La Guaira -:-

WENEZUELA: Segunda Division

23:00Angostura - Bolivar 2:2
23:00Libertador - Academia Anzoategui 0:0
17:00Local Andina - Trujillanos -:-
22:00El Vigia - Urena -:-
22:00Llaneros - Heroes de Falcon -:-
23:00Academia Rey - Titanes -:-
23:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

15:30Vasas - Soroksar -:-
18:00Bekescsaba - III. Keruleti TVE -:-
18:00Csakvari - Ajka -:-
18:00DVTK - Budafoki -:-
18:00Győr - Dorogi -:-
18:00Kecskemeti - Szentlorinc -:-
18:00Nyiregyhaza - Szeged -:-
18:00Pecsi - Tiszakecske -:-
18:00Siofok - Budaorsi -:-
18:00Szolnoki - Haladas -:-

WĘGRY: NB III - East

11:00Bekescsaba II - Hajduszoboszloi SE -:-
11:00DVTK II - Putnok VSE -:-
11:00Ujpest II - Kisvarda II -:-
17:00Debrecen II - Eger SE -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Kazincbarcika -:-
17:00SBTC - Jaszberenyi -:-
17:00Senyo Carnifex - Debreceni EAC -:-
17:00Tallya - Elore -:-
17:00Tiszafuredi - Tiszaujvaros -:-
17:00Torokszentmiklos - Hidasnemeti VSC -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Paks II - Ferencvaros II -:-
17:00Dabas-Gyon - Honved II -:-
17:00Hodmezovasarhely FC - Kozarmisleny -:-
17:00Ivancsa - FC Dabas -:-
17:00Makoi - Gerjeni -:-
17:00Monori - Balassagyarmat -:-
17:00MTK II - Dunaujvaros PASE -:-
17:00Rakosmenti KSK - Cegledi -:-
17:00Szekszardi - Mohacsi -:-
17:00Vac - ESMTK Budapest -:-

WĘGRY: NB III - West

11:00Gyirmot II - Tatabanya -:-
11:00Puskas Academy II - BVSC-Zuglo -:-
11:00Zalaegerszegi II - Kaposvar -:-
14:00Győr II - SC Sopron -:-
17:00Gardony Varosi - Andrashida -:-
17:00Kelen - Papai Perutz -:-
17:00Komaromi VSE - Erdi -:-
17:00Mosonmagyarovari TE - Balatonfuredi -:-
17:00Veszprem - MOL Fehervar II -:-
18:00Bicskei - Nagykanizsa -:-

WĘGRY: NB I Women

16:00Soroksar K - Astra Hungary K -:-

WŁOCHY: Serie B - Play Offy

21:00Monza - Brescia -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

16:00Aglianese Calcio - G.S. Bagnolese -:-
16:00Alcione Milano - Sasso Marconi -:-
16:00Ath. Carpi - Seravezza Pozzi -:-
16:00Correggese - Forli -:-
16:00Fanfulla - Prato -:-
16:00Ghivizzano Borgo - Ravenna -:-
16:00Mezzolara - Tritium -:-
16:00Real Forte Querceta - Sammaurese -:-
16:00Rimini - Lentigione -:-
16:00San Donnino - SCD Progresso -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

16:00Alto Casertano - S. N. Notaresco -:-
16:00ASD Pineto Calcio - Sambenedettese -:-
16:00Fiuggi - Castelfidardo -:-
16:00Montegiorgio - US Tolentino -:-
16:00Nereto - Vastese -:-
16:00Porto D'Ascoli - Fano -:-
16:00Recanatese - Chieti -:-
16:00Trastevere Calcio - Matese -:-
16:00Vastogirardi - Castelnuovo Vomano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Afragolese - Muravera -:-
14:30Lanusei Calcio - Ostia Mare -:-
15:00Aprilia - Carbonia -:-
15:00Insieme Formia - Torres -:-
15:00Latte Dolce - Nuova Florida -:-
16:00Atletico Uri - Arzachena -:-
16:00Calcio Giugliano - Cassino -:-
16:00Gladiator - Vis Artena -:-
16:00R. Monterotondo - Cynthialbalonga -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

16:00A.C.D. Nardo - Molfetta Calcio -:-
16:00Audace Cerignola - Sorrento -:-
16:00Bisceglie - SS Nola 1925 -:-
16:00Bitonto - Nocerina -:-
16:00Casarano - Altamura -:-
16:00Casertana - San Giorgio -:-
16:00Gravina - Citta di Fasano -:-
16:00Lavello - Rotonda -:-
16:00Virtus Matino - Brindisi -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

16:00Biancavilla - Castrovillari -:-
16:00Cavese - AS Acireale -:-
16:00Gelbison Cilento - Santa Maria Cilento -:-
16:00Lamezia Terme - Rende -:-
16:00Licata - Giarre -:-
16:00Paterno - Cittanovese -:-
16:00Portici 1906 - Sancataldese -:-
16:00San Luca - Troina -:-

WŁOCHY: Serie D - Play Offs

16:00Casale - Citta di Varese -:-
16:00Legnano - Folgore Caratese -:-
16:00Poggibonsi - Pianese -:-
16:00Sanremese - Bra -:-
16:00Union Clodiense - Campodarsego -:-
16:00USD Casatese - Brusaporto -:-
16:30Adriese - Luparense -:-

WŁOCHY: Serie D - Runda zwycięzców

16:00SG City Nova - ArzignanoChiampo -:-

WŁOCHY: Serie D - Play Out

16:00Ambrosiana - Delta Porto Tolle -:-
16:00Fossano - Ticino -:-
16:00Rieti - Foligno -:-
16:00Villa Valle - Caravaggio -:-

WŁOCHY: Serie B Women

11:00Torres K - Pink Bari K -:-
15:00Brescia K - Palermo K -:-
15:00Chievo Verona K - Cortefranca K -:-
15:00Cittadella K - Cesena K -:-
15:00Como K - Roma CF K -:-
15:00San Marino Academy K - Tavagnacco K -:-
16:30Ravenna K - Pro Sesto K -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Women - Play Offy

14:15Juventus K - AS Roma K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

20:00Stella Adjame - SOL -:-
17:30ASI d'Abengourou - Korhogo -:-
20:00Lys Sassandra - Sporting Gagnoa -:-
20:00PrzełożoneRacing d'Abidjan - ASEC Mimosas -:-
20:00PrzełożoneSan Pedro - Bassam -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00HB Torshavn - 07 Vestur Sorvagur -:-
16:00Vikingur - Klaksvik -:-
17:00Toftir - Streymur -:-
19:00B36 Torshavn - Argir -:-

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA: Campeonato Nacional

19:00Barreirense - Botafogo RJ -:-
19:00Morabeza - Palmeira -:-
19:00Varandinha - Rosariense -:-

ZEA: UAE League

16:15Ajman - Al-Ain -:-
19:00Al-Ahli Dubai - Bani Yas -:-
19:00Ittihad Kalba - Khorfakkan -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00PrzełożoneBulawayo Chiefs - CAPS Utd -:-
15:00PrzełożoneDynamos - Herentals -:-
15:00PrzełożoneTenax CS - Cranborne Bullets -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.