REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje

18:00OpóźnioneSierra Leone - Benin -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa America

23:00Brazylia - Wenezuela 3:0
02:00Kolumbia - Ekwador 1:0
23:00Argentyna - Chile -:-

ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura

2'Excursionistas K - Rosario Central K 0:0

ARUBA: Division di Honor

00:00Estrella - Britannia 0:5
02:00Bubali - Deportivo Nacional 0:4

AUSTRALIA: NPL NSW

07:00Northbridge Bulls FC - Wollongong Wolves 2:3

BRAZYLIA: Serie A

01:30Bahia - Internacional 0:1
01:30Bragantino - Fluminense 2:2
01:30Chapecoense-SC - Ceara 0:0
01:30Fortaleza - Sport Recife 1:0

BRAZYLIA: Serie B

01:30Coritiba - Londrina 1:1
01:30Vitoria - Operario 0:0

BRAZYLIA: Serie D

01:00Galvez - GAS 2:1
22:00PrzełożoneAguia Negra - Patrocinense -:-

CHINY: Liga Yi

08:30Hubei Istar - Shanxi Longjin 0:3
09:00Quanzhou Yaxin - Yanbian Longding 2:0
09:30Dandong Tengyue - Hebei Kungfu 0:1
09:30Qingdao Manatee - Shaanxi Beyond 2:0
09:30Wuxi Wugou - Yichun Grand Tiger 0:1
10:00Qingdao Youth Island - Xiamen Egret Island 2:1
10:00PrzełożoneShaoxing Keqiao Yuejia - Xian Wolves -:-

DOMINIKANA: LDF

00:00Cibao - San Cristobal 3:0

EUROPA: Euro

15:00Szkocja - Czechy 0:2
18:00Polska - Słowacja 1:2
21:00Hiszpania - Szwecja -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30KuPS - Inter Turku 1:0
17:30Mariehamn - HJK 0:1
17:30SJK - Ilves 1:0

GAMBIA: GFA League

18:30Banjul Utd - BK Milan -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Inter Allies - Asante Kotoko 2:3

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Samgurali - Dinamo Batumi 0:0
17:30Dila Gori - Telavi 1:1
18:00Loco. Tbilisi - Torpedo Kutaisi 3:1

GWINEA: Ligue 1

18:00Kamsar - Santoba -:-

IRAN: Division 1

15:30Astara - Qashqai Shiraz 2:0
15:45Navad Urmia - Chooka Talesh 1:1
16:15Gol Reyhan Alborz - Arman Gohar 1:4
16:55Fajr Sepasi - Rayka Babol 2:0
17:20Havadar SC - Kheybar Khorramabad 1:0
17:20Khooshe Talaee - Malavan 2:0
17:40Mes Kerman - Baderan Tehran 0:1
18:05Shahin Bushehr - Esteghlal Khuzestan 2:1
18:20Esteghlal Molasani - Pars Janoobi Jam 2:1

ISLANDIA: Pepsideild

21:15Leiknir - KR Reykjavik -:-

ISLANDIA: Inkasso-deildin

32'Vestmannaeyjar - Thor Akureyri 1:1

KAZACHSTAN: First Division

14:00Baykonur Kyzylorda - Taraz-Karatau 1:4

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:10Atletico F.C. - Quindio -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

16:30Al Tahaddi - Darnes -:-
17:00Al Shat - Al Ahly Tripoli -:-
17:00Asswehly - Al Wehda -:-

MALAWI: Super League

14:30Moyale Barracks - Mighty Tigers 1:2

NIGERIA: NPFL

08:00Kano - Akwa United 0:0

NORWEGIA: Eliteserien

72'Stabaek - Tromsø 0:2

PERU: Copa Bicentenario

02:30Chavelines - Huancayo 1:0pen

RWANDA: Premier League - Grupa spadkowa

15:00Gasogi United - Etincelles 0:2
15:00Sunrise - Muhanga 4:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Raadsan - Jeenyo -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:15Khartoum - Al-Hilal -:-
19:00Ahli Khartoum - Tuti -:-
19:00Al Shorta - Ahli Shendi -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

19:00IFK Hassleholm - Nosaby IF -:-
19:00Rosengard - Prespa Birlik -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

19:00Lidkopings FK - Gauthiod -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

17:30Liberia - Libia -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

16:00Sp. Moskwa 2 (Rus) - Bałtika (Rus) 0:4
16:00Vålerenga 2 (Nor) - Skeid (Nor) -:-
18:30Skeid (Nor) - Eidsvold (Nor) 2:1
78'Arendal (Nor) - Flekkeroy (Nor) 0:0
32'Birkirkara (Mlt) - Hibernians (Mlt) 2:1

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

01:30Portugalia K - Nigeria K 3:3
04:00USA K - Jamajka K 4:0
11:00Czechy K - Polska K 0:5
16:30Austria K - Włochy K 2:3
17:00Bułgaria U19 K - Macedonia Północna U19 K 3:2
17:00Finlandia K - Rosja K 0:1
17:00Gruzja K - Azerbejdżan K 0:0
17:00Słowacja K - Rumunia K 3:1
17:00Turcja K - Bułgaria K 3:1
17:00Węgry K - Serbia K 2:3
18:00Białoruś K - Uzbekistan K 1:1
21:00Brazylia K - Kanada K -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

32'Villa Espanola - Boston River 1:1

USA: USL Championship

01:00Charlotte Independ. - Hartford Athletic 3:2

USA: USL League One

01:00North Texas - Greenville 3:0
02:00Tormenta - Toronto FC II 1:0

USA: USL League Two

23:00OVF Alliance - Portland U23 0:1
23:00PDX FC - Lane United 1:0
00:00Black Rock - Seacoast Utd Phantoms 1:3
00:00Fort Wayne - Grand Rapids 1:1
00:00Toledo Villa - Kalamazoo FC 2:2
01:00Ocean City - Northern Virginia 2:2
01:00Philadelphia Lone Star - RC New Jersey 4:0
01:30Westchester - Morris Elite 1:3
02:00Long Island - Motown 2:0
02:00Texas United - Mississippi Brilla 1:0

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

01:30Monagas - Universidad Central 4:0

WYSPY OWCZE: Premier League

32'07 Vestur Sorvagur - Fuglafjordur 0:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.