REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

18:30Leicester - Fulham -:-
21:00West Ham - Aston Villa -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Charlton U23 - Bristol City U23 -:-
20:00Hull U23 - Coventry U23 -:-
20:00Nottingham U23 - Sheffield Wed U23 -:-

ANGLIA: Puchar FA

20:45Canvey Island - Boreham Wood -:-

ANGLIA: Premier League 2

13:00Newcastle U23 - Wolves U23 -:-
13:00Tottenham U23 - Leicester U23 -:-
14:00West Brom U23 - Sunderland U23 -:-
19:00Stoke U23 - Crystal Palace U23 -:-
20:00Southampton U23 - Brighton U23 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:05Al-Kawkab - Al-Sahel -:-
13:10Al Bukayriyah - Arar -:-
13:20Al Jabalain - Hajer -:-
13:25Najran - Al-Nahda -:-
15:25Al Adalh - Al Feiha -:-

ARGENTYNA: Copa Diego Maradona - pierwsza runda

23:20Boca Juniors - Newells Old Boys 2:0
01:30Huracan - Patronato 1:0
01:30Lanus - Talleres Cordoba 1:0
21:10Aldosivi - Argentinos Jrs -:-
23:20Atl. Tucuman - Arsenal Sarandi -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional - Kwalifikacje - runda zwycięzców

21:10Dep. Riestra - Atl. Rafaela -:-
21:10Temperley - Ferro -:-
22:00Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

11:00Alashkert - Van -:-

ARMENIA: First League

11:00Noravank - Urartu 2 -:-
11:30BKMA - Ararat 2 -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

13:00Sumqayit - Gabala -:-

AZJA: AFC Liga Mistrzów

11:00Beijing Guoan (Chn) - Seoul (Kor) -:-
11:00Tokyo (Jpn) - Ulsan Hyundai (Kor) -:-
14:00Chiangrai (Tha) - Melbourne Victory (Aus) -:-
14:00Shanghai Shenhua (Chn) - Perth Glory (Aus) -:-

BELGIA: Jupiler League

20:45Antwerp - Leuven -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Apertura

20:00Santa Cruz - Blooming -:-
22:15J. Wilstermann - Nacional Potosi -:-
22:15San Jose - The Strongest -:-

BOLIWIA: Nacional B - druga runda

21:00Libertad - Satelite Norte -:-
22:00Vaca Diez - Mariscal Sucre -:-

BRAZYLIA: Serie A

22:00Gremio - Goias -:-
22:00Vasco - Ceara -:-
00:00Fluminense - Bragantino -:-

BRAZYLIA: Serie B

21:00Brasil de Pelotas - Operario -:-
00:00Avai - Oeste -:-

BRAZYLIA: Serie C

00:00Jacuipense - Santa Cruz -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U23 - druga runda

19:00Gremio U23 - Ceara U23 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20

19:00Flamengo U20 - Botafogo U20 -:-
19:00Vitoria U20 - Fluminense U20 -:-
21:00Atletico-MG U20 - Goias U20 -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

16:30Etar - Tsarsko Selo -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

13:30Lok. Gorna - Ludogorets II -:-

CHILE: Primera B

14:30Copiapo - CD Santa Cruz -:-
22:00San Felipe - Valdivia -:-

CHORWACJA: 2. HNL

13:30Rudes - Osijek 2 -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

17:00Omonia - Ermis -:-
19:00Achnas - AEK Larnaca -:-

DANIA: Superliga

19:00Brondby - Lyngby -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30AC Rangers - St Eloi Lupopo -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

00:00Barcelona SC - Macara 3:0

FRANCJA: National

18:45Avranches - Le Mans -:-

GIBRALTAR: National League

20:00Manchester 62 - College 1975 FC -:-

GRECJA: Super League

18:30Smyrnis - Volos -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

11:00Samtredia - Dinamo Batumi -:-
15:30Chikhura - Din. Tbilisi -:-

HISZPANIA: LaLiga

21:00Betis - Eibar -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00R. Oviedo - Almeria -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

16:30Jong PSV - Cambuur -:-
18:45Jong Utrecht - Telstar -:-
21:00Nijmegen - Maastricht -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1-sza faza

23:00Olimpia - Honduras Progreso 5:0
00:00Real Espana - Motagua 0:1
01:00Platense - UPNFM 1:1

INDIE: ISL

15:00Goa - North East Utd -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:45Persepolis - Shahr Khodrou -:-
14:00Machine Sazi - Gol Gohar -:-
14:05Foolad - Aluminium Arak -:-

IRAN: Division 1

11:30Esteghlal Molasani - Havadar SC -:-
12:15Astara - Fajr Sepasi -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00H. Beer Sheva - H. Haifa -:-
19:45M. Haifa - B. Jerusalem -:-

IZRAEL: Liga Alef South

18:30H. Bnei Lod - Ironi Or Yehuda -:-

KATAR: Division 2

15:30Al-Waab - Al-Shahaniya -:-
15:30Al Mesaimeer - Shamal -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

08:00Kyzylzhar - FC Astana -:-
08:00Okzhetpes - Ordabasy -:-
08:00Szachtar K. - Tobol -:-
13:00Taraz - K. Almaty -:-
13:00Zhetysu - Kaspij Aktau -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Play Offy

23:30Santa Fe - Pasto 2:0
02:00Tolima - Junior 0:1

KOLUMBIA: Primera A - Liguilla

22:00Chico - Patriotas -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

00:00Leones - Cortulua -:-

KOLUMBIA: Liga Women - Play Offy

20:00Millonarios K - Dep. Cali K -:-

KOSOWO: Superliga

13:00Drenica - KF Llapi -:-
13:00FC Ballkani - Arberia -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Offy

23:00Puerto Golfito FC - Cariari Pococi 2:0

MALTA: Division 1

17:00Pieta Hotspurs - Marsaxlokk -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura - Play Offy

01:30Cruz Azul - Tigres 0:1

MEKSYK: Liga Premier Serie A

18:00Cruz Azul Hidalgo - Zitacuaro -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura - Play Offy

17:00Atlas K - Queretaro K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

20:30Bochum - Düsseldorf -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Meppen - Ingolstadt -:-

PALESTYNA: West Bank League

14:00Ahli Al-Khalil - Al Quds -:-
14:00Al Amari - Wadi Al-Nes -:-
14:00Tubas - Jabal Al Mukaber -:-

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Costa del Este - Plaza Amador 1:1

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:45Guarani - Sp. Luqueno 2:1
23:30Sol De America - Nacional Asuncion -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

17:00Melgar - Dep. Municipal -:-
17:00U. San Martin - Cienciano -:-
19:15Binacional - U. de Deportes -:-
21:30Ayacucho - Carlos Mannucci -:-
21:30Cesar Vallejo - Sport Boys -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

20:00Maritimo - Benfica -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

17:00Benfica B - Varzim -:-
21:45Mafra - Vilafranquense -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

16:00Rio Ave B - Fafe -:-
16:00Vitoria Sernache - Leiria -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

18:00Boavista U23 - Academica U23 -:-

RUMUNIA: Puchar

13:00Csikszereda M. Ciuc - UTA Arad -:-
19:45PrzełożoneGloria Buzau - FCSB -:-

SERBIA: Super Liga

16:00Proleter - Javor -:-
16:00Radnicki Nis - Vojvodina -:-
16:00Sp. Subotica - Radnik -:-

SERBIA: Prva Liga

13:00Sloga Kraljevo - IMT Novi Beograd -:-

SZWECJA: Allsvenskan

19:00AIK Stockholm - Kalmar -:-
19:00Hammarby - Norrkoping -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

15:00Ghana K - Maroko K -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Biashara Mara United - Azam -:-
15:00PrzełożoneNamungo - Gwambina -:-

TURCJA: Super Lig

17:30Kayserispor - Karagumruk -:-
17:30Sivasspor - Goztepe -:-

TURCJA: 1. Lig

16:00PrzełożoneAdanaspor - Boluspor -:-

UKRAINA: Persha Liga

12:00Kremin - Wołyń Łuck -:-
12:00Mykolaiv - Krystal -:-
12:00Nyva Ternopil - Metalist 1925 -:-
13:00Prykarpattia - Hirnyk-Sport -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

00:00Boston River - Nacional 0:1
14:00Plaza Colonia - Montevideo City -:-
21:00Liverpool M. - Wanderers -:-
23:15Cerro CA - Rentistas -:-

USA: MLS - Play Offy

02:00Columbus Crew - Nashville SC 2:0aet

WENEZUELA: Primera Division - druga runda

00:00Mineros - Lara 1:2
02:00Zamora - Portuguesa 4:1
22:00Aragua - Monagas -:-

WENEZUELA: Segunda Division - Clausura

14:00Lara Deportiva - Yaracuy -:-
20:30Angostura - Llaneros -:-
20:30Fundacion AIFI - Universidad Central -:-

WŁOCHY: Serie A

18:30Torino - Sampdoria -:-
20:45Genoa - Parma -:-

WŁOCHY: Serie B

21:00Entella - Spal -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

21:00Como - Piacenza -:-

ZEA: UAE League

15:00Ajman - Al Wasl -:-
15:00Al Fujairah - Al-Jazira -:-
18:00Al Sharjah - Al-Ahli Dubai -:-
18:00Hatta - Khorfakkan -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.