REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AUSTRIA: WHA Women - Play Offy

20:00Stockerau K - Atzgersdorf K -:-
20:15Fuchse K - Hypo NÖ K -:-

CHORWACJA: Premijer liga - Grupa mistrzowska

19:00Dubrava - PPD Zagreb -:-

CHORWACJA: 1. HRL Women

17:00Sinj K - Zrinski K -:-
18:00Osijek K - Murvica K -:-
18:30Split 2010 K - Sesvete K -:-
19:00Virovitica K - Dugo Selo K -:-
20:00Koka K - Podravka Vegeta K -:-

CZECHY: Extraliga - Play Offy

18:00Lovosice - Dukla Prague -:-
18:00Plzen - Karwina -:-

EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni - Play Offy

18:45PSG - Kiel -:-
20:45Flensburg-H. - Aalborg -:-

EUROPA: MOL Liga Women - Play Out

17:30HK Hodonin K - Zlin K -:-
18:00Pilzno K - Pisek K -:-

FRANCJA: Lidl Starligue

18:00Istres - Creteil -:-
18:30Limoges - Montpellier -:-

FRANCJA: Proligue - Play Offy o awans

20:00Dijon - Nancy -:-
20:00Massy Essonne - Cherbourg -:-

FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety - Grupa spadkowa

16:00Dijon K - Toulon K -:-
18:30Fleury Loiret K - Plan de Cuques K -:-
20:00Merignac K - Saint Amand K -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

20:00Guadalajara - Cuenca -:-
20:30Granollers - La Rioja -:-
20:30Morrazo Cangas - Anaitasuna -:-

LITWA: Lietuvos Lyga - Play Offy

18:00Alytaus - Sviesa -:-
18:30Granitas Kaunas - Dragunas Klaipeda -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda przegranych

16:30Golden Art KL7 - Astraion Strumica -:-
18:00Radovis - Prilep -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda zwycięzców

19:00Ohrid - Tinex Prolet Skopje -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women

14:30Vardar SCJS K - Metalurg Skopje K -:-
15:30Struzanka K - Shampion K -:-
18:00Despina K - Kumanovo K -:-
19:30Spartak K - Cair K -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30Bergischer - MT Melsungen -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Emsdetten - Eisenach -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

19:00Halle-Neustadt K - Bensheim-Auerbach K -:-
19:30Oldenburg K - Bietigheim K -:-
19:30Rosengarten K - Mainz K -:-
19:30Thuringer K - Neckarsulmer K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

18:30Fuchse Berlin K - Solingen K -:-
19:30TuS Lintfort K - Nurtingen K -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen - Baraż o utrzymanie

18:00Viking Handball - Notteroy -:-
18:30Halden - Falk -:-
19:30Sandefjord TIF - Follo -:-

POLSKA: I Liga

19:00ZPRP Kielce - MTS Chrzanów -:-
19:30Wejherowo - SMS ZPRP Gdańsk -:-

POLSKA: PGNiG Superliga K

17:00Piotrcovia K - PR Koszalin K -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

22:00CS Madeira K - Benfica K -:-
22:00Madeira K - Assomada K -:-

RUMUNIA: Liga Nationala - Baraż o utrzymanie

14:00Cluj - Pitesti -:-
16:30Bacau - Suceava -:-

SŁOWACJA: Extraliga - Play Offy

18:00HK Kosice - Kosice Crows -:-

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

19:30Maribor - Gorenje -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - 9-11 miejsce

19:00Koper K - Aklimat Ptuj K -:-

WĘGRY: NB I

18:00Balatonfuredi - Ferencvaros -:-
18:00Szeged - Tatabanya -:-

WĘGRY: NB I Kobiety

18:00Erdi K - Ferencvaros K -:-
18:00Mosonmagyarovar K - MTK Budapest K -:-

WŁOCHY: Serie A

17:00Conversano - Bozen -:-
20:00Molteno - Cingoli -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.