REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

17:00Montpellier - PSG -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

12:00Ademar - Granollers -:-

NIEMCY: Bundesliga

14:00Kiel - SC Magdeburg -:-
16:00Flensburg-H. - Stuttgart -:-
16:00Fuchse Berlin - N-Lubbecke -:-
16:00HSG Wetzlar - Rhein-Neckar -:-
16:00Minden - Lemgo -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

13:00Chrobry Głogów - Wybrzeże Gdańsk -:-
15:00Górnik Zabrze - Unia Tarnow -:-
17:15Vive Kielce - MMTS Kwidzyn -:-

POLSKA: I Liga

15:00Grunwald Poznań - Olimp Grodków -:-
16:00Orlęta Zwoleń - Radzymin -:-

AUSTRIA: OHB Cup Women

11:00Brigittenau K - Feldkirch K -:-

BELGIA: Division 1

20:15Gent - Izegem -:-

BUŁGARIA: A RHG

13:00Pirin - Shumen -:-
15:00Lokomotiv Gorna - Osam Lovech -:-

CHORWACJA: Premijer liga

19:00Gorica - Karlovac -:-

CHORWACJA: 1. HRL Women

17:00Bjelovar K - Tresnjevka K -:-

DANIA: 1. Division

15:00Midtjylland - Sydhavsøerne -:-

DANIA: Bambusa Kvindeligaen Women

15:00Holstebro K - Horsens K -:-

EUROPA: Liga Mistrzów - Kobiety

14:00CSM Bucuresti K - Buducnost K -:-
16:00Odense K - Ljubljana K -:-
16:00Savehof K - Kastamonu K -:-

EUROPA: EHF European League Women - Runda wstępna

15:00Krasnodar K (Rus) - Sola K (Nor) -:-
16:00H 65 Hoor K (Swe) - Radnicki K (Srb) -:-
16:00Paris 92 K (Fra) - Bera Bera K (Esp) -:-
18:00MTK Budapest K (Hun) - Yalikavak K (Tur) -:-
19:00Guardes K (Esp) - Hypo NÖ K (Aut) -:-

EUROPA: European Cup

13:00MK Holon (Isr) - Besiktas (Tur) -:-
15:00Drammen (Nor) - H71 (Fai) -:-
15:00Ramat Hasharon (Isr) - Bevo HC (Ned) -:-
16:00Alingsås (Swe) - Donbas Mariupol (Ukr) -:-
17:00HC Tallinn (Est) - Sviesa (Ltu) -:-
17:30CSM Focsani (Rou) - Kaerjeng (Lux) -:-
18:00KH Besa Famgas (Kos) - Borac (Bih) -:-
19:30Baekkelaget (Nor) - Aon Fivers (Aut) -:-

EUROPA: European Cup Women

11:30Slavia Praga K (Cze) - Mestrino K (Ita) -:-
13:00Ferizaj K (Kos) - JuRo Unirek K (Ned) -:-
14:00Skara K (Swe) - Despina K (Mkd) -:-
14:00Zug K (Sui) - Fuchse K (Aut) -:-
15:00IBV K (Ice) - Paok K (Gre) -:-
15:00Izmir K (Tur) - Pylaias K (Gre) -:-
16:00Alavarium K (Por) - Quintus K (Ned) -:-
17:30Azeryol K (Aze) - AEP Panorama K (Gre) -:-

EUROPA: MOL Liga Women

17:00Poruba K - Stupava K -:-
18:00Zlin K - Ruch Chorzów K -:-

GRECJA: A1

17:00Aeropos Edessas - Drama -:-
19:00Ionikos - Aris -:-

HOLANDIA: Eredivisie

19:30KRAS/Volendam 2 - Houten -:-
20:00Emmen - Dynamico -:-
21:00Waalwijk - Aalsmeer 2 -:-
12:45Havas - Bevo HC 2 -:-
13:30GHV - Arnhem -:-

ISLANDIA: Olis Deildin

20:00Grotta - Haukar -:-
20:00KA - Valur -:-
20:00Vikingur - Fram -:-

JAPONIA: JHL

06:00Toyota Boshoku Kyushu - Daido -:-
08:00Zeekstar Tokyo - Ryukyu Corazon -:-
08:30Osaki Electric - Wakunaga -:-

JAPONIA: JHL Women

05:00Prestige International Aranmare K - Sony Semiconductor Manufacturing K -:-
06:00HC Nagoya K - The Terrace Hotels K -:-
06:00Hokkoku Bank K - Mie Violet Uris K -:-

LITWA: Lietuvos Lyga

12:00Moletai - HC Sokol -:-

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

10:00PrzełożoneSalaspils - Skriveri -:-
14:00PrzełożoneUlbrokas - HK Ogre/Miandum -:-
15:00PrzełożoneMSG/LAT - Vainode -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

18:00Skopje 2020 - Tikvesh -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women

16:30Pelister K - Kuzman Vardar K -:-
17:00Cair K - Kumanovo K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

17:00Rimpar - Essen -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

16:00Leverkusen K - Buxtehuder SV K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

16:00Leipzig K - Waiblingen K -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen

16:00Kristiansand - Kolstad -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen women

16:00Fredrikstad K - Flint K -:-
17:00Larvik K - Follo K -:-
18:00Aker K - Byåsen K -:-

NORWEGIA: 1. Division

16:00Stavanger - Vikhammer -:-

NORWEGIA: 1. Division Women

13:00Randesund K - Volda K -:-
15:00Nordstrand K - Fjellhammer K -:-
16:00Gjerpen K - Levanger K -:-
18:00Bærum K - Reistad K -:-

POLSKA: Liga Centralna

18:00Ostrów Wielkopolski - Śląsk Wrocław -:-

POLSKA: PGNiG Superliga K

15:30Kielce K - JKS Jaroslaw K -:-
17:00Start Elbląg K - Perła Lublin K -:-

POLSKA: I liga Kobiet

14:00San Jaroslaw K - Radom K -:-
15:00Kwidzyn K - Sambor Tczew K -:-
17:00Wrocław K - MTS Żory K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

23:00SC Horta - Vitoria 22:28

ROSJA: Superliga Kobiet

16:00Adyif K - Alisa Ufa K -:-

RUMUNIA: Liga Nationala

16:30Buzau - Potaissa Turda -:-
16:30Suceava - Alexandria -:-
17:00Dobrogea Sud - Vaslui -:-

RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety

11:00Stiinta Bucharest K - Zalau K -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

18:00Nottwil K - Thun K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

16:00Helsingborg - Tyreso -:-

SZWECJA: SHE Kobiety

14:00Lugi K - Kristianstad K -:-

SZWECJA: Allsvenskan Women

16:00Boden K - AIK K -:-

TURCJA: Superlig Women

13:00Arac Bld. K - Konyaalti K -:-
15:00Gorele K - Tekirdag K -:-
18:00Yenimahalle K - Ant. Anadolu K -:-

UKRAINA: Superleague

17:00Donbas Mariupol - Motor -:-
17:00Odessa - Portovik -:-

WĘGRY: NB I

17:00Szeged - Veszpremi KKFT -:-
17:30Veszprem - Balatonfuredi -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.