REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

19:00PSG - Creteil -:-
20:00Aix - Limoges -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

16:15Barcelona - CD Bidasoa Irun -:-
17:30Guadalajara - Puente Genil -:-
19:00Anaitasuna - Cuenca -:-
20:30La Rioja - Huesca -:-

NIEMCY: Bundesliga

18:30Flensburg-H. - SC Magdeburg -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

PrzerwaChrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 10:12
15:00Azoty-Puławy - Zagłębie Lubin -:-

POLSKA: I Liga

12:30SMS ZPRP Płock - Mazur Sierpc -:-
15:00MKS Grudziądz - Sparta Oborniki -:-
16:00USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo -:-
17:00AZS Uniw. Zielonogórskiego - Legnica -:-
17:00KS Kościerzyna - PGE KPR Gryfino -:-
17:30Włókniarz Konstantynów - Trójka Ostrołęka -:-
18:00Ciechanów - Wisła Płock II -:-
18:00Orzeł Przeworsk - AZS AGH Kraków -:-
18:00Zawadzkie - Wisla Sandomierz -:-
18:00ZEW Świebodzin - Real Astromal Leszno -:-
18:30Oborniki Śląskie - Tecza Koscian -:-
19:00Kąty Wrocławskie - Dziewiątka Legnica -:-
19:00KSZO Ostrowiec - Końskie -:-

AUSTRIA: HLA

18:00West Wien - Linz -:-
19:00Bregenz - Aon Fivers -:-
19:00Fuechse - Handball Tirol -:-
19:00HSG Graz - Alpla HC Hard -:-
19:00Krems - SC Ferlach/T. -:-

BELGIA: Division 1

18:00Hubo Handbal 2 - Tournai -:-
20:00Kraainem - Merksem -:-
20:15Gent - Eynatten-Raeren -:-
20:15Houthalen - Izegem -:-
20:15Kortrijk - Sasja KV -:-

BIAŁORUŚ: Division 1

11:30Aist Kitaya - BGUFK Minsk 27:33

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Premijer Liga

18:00Bosna Visoko - Leotar -:-
18:00Gracanica - Gorazde -:-
18:00Sloga Doboj - Konjuh -:-
18:30Borac - Vogosca -:-
19:00Gradacac - Hercegovina -:-
19:00Maglaj - Krivaja -:-
19:00Sloboda Tuzla - Iskra -:-
20:00Kakanj - Izvidac -:-

BUŁGARIA: A RHG

16:00Spartak Varna - Dobrudja -:-

CHORWACJA: Premijer liga

18:00Osijek - Trogir -:-
18:30RK KTC Krizevci - Moslavina -:-

CZARNOGÓRA: Prva liga

18:00Brskovo - Buducnost -:-
18:00Budvanska - Danilovgrad -:-
19:00Komovi - Berane -:-

CZECHY: Extraliga

1. połowaMalomerice - Lovosice 3:6
16:00Zubri - Brno -:-
17:00Strakonice - Nove Veseli -:-
17:30Hranice - Frydek-Mistek -:-
17:30Presov - Dukla Prague -:-
18:00Jicin - Plzen -:-
18:00Karwina - Koprivnice -:-

DANIA: Herre Handbold Ligaen

16:00Bjerringbro/Silkeborg - Holstebro -:-

DANIA: 1. Division

14:00Otterup - Grindsted -:-
15:00Ajax København - Aarhus HC -:-
15:00HOJ - Odder -:-
16:00Skovbakken - Sydhavsøerne -:-

DANIA: 1.Division - Kobiety

15:00Roskilde K - Hadsten K -:-

EUROPA: BENE-League

19:00KRAS/Volendam - Haacht -:-
20:00Limburg Lions - Eupen -:-
20:00Tachos - Bocholt -:-
20:15Hubo Handbal - Aalsmeer -:-
20:15Sporting Pelt - Hurry-Up -:-
20:15Vise - Bevo HC -:-

EUROPA: Golden League - Denmark Women

13:30Holandia K - Norwegia K -:-
16:00Dania K - Szwajcaria K -:-

FINLANDIA: SM Liiga

15:00BK-46 - Dicken -:-
15:00GrIFK - SIF -:-
15:00Riihimäen Cocks - HIFK -:-

FRANCJA: Proligue

20:30Sarrebourg - Villeurbanne -:-

GRECJA: A1

15:00AEK Athens - Aeropos Edessas -:-
15:00Zafeirakis - Diomidis Argous -:-
16:00Ionikos - PAOK -:-
16:00XANTH - Vrilissia -:-
17:00Drama - A.S.E. Douka -:-

HISZPANIA: Division de Honor Plata

18:00Novas - Boadilla -:-
18:30Alcobendas - Zamora -:-
18:30Oviedo - Burgos -:-
18:30Puerto Sagunto - Antequera -:-
19:00Ciudad Real - Sant Quirze -:-
19:30Eivissa - Barcelona II -:-
19:30Horneo Alicante - Caserio Ciudad Real -:-
21:00Villa de Aranda - Nava -:-

HOLANDIA: Eredivisie

19:00Aalsmeer 2 - Vrone/Berdos -:-
19:00BFC - Bevo HC 2 -:-
19:00Dynamico - Emmen -:-
19:00Houten - Havas -:-
20:30Quintus - Hellas -:-
20:40EHC - Arnhem -:-
21:00KRAS/Volendam 2 - Hercules -:-

HOLANDIA: Eredivisie Women

20:00PSV Handbal K - JuRo Unirek K -:-

JAPONIA: JHL Women

06:30The Terrace Hotels K - Takayama K 27:26

LITWA: Lietuvos Lyga

12:00Grifas - Granitas Kaunas -:-
14:00Vilnius - Alytaus -:-
16:00Amber - Dragunas Klaipeda -:-

LUKSEMBURG: AXA League - pierwsza runda

20:15Esch - Diekirch -:-
20:15Kaerjeng - Differdange -:-
20:15Schifflange - Berchem -:-
20:15Standard - Dudelange -:-

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

12:00Latgols - Salaspils -:-
14:00Vainode - HK Ogre/Miandum -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

13:00Prilep - Vardar Negotino -:-
18:00Butel Skopje - Kumanovo -:-
18:00Junior KV - Eurofarm Pelister -:-
18:00Radovis - Golden Art -:-
18:00Tikvesh - Tinex Prolet Skopje -:-
19:30Ohrid - Vardar 1961 -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

19:30Huttenberg - Wolfe Wurzburg -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen

18:00Kolstad - Arendal -:-
18:00Kristiansand - Halden -:-

NORWEGIA: 1. Division

16:00Falk - Notteroy -:-

POLSKA: Liga Centralna

17:00GKS Żukowo - Zagłębie Sosnowiec -:-
17:00Gorzów Wlkp. - Legionowo -:-
18:00Biala Podlaska - Nielba Wągrowiec -:-
18:00Łódź - Olimpia Piekary -:-
18:00Olsztyn - Wieluń -:-

POLSKA: I liga Kobiet

14:00Jutrzenka Płock K - AZS Poznań K -:-
18:30Varsovia K - Łódź K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

16:00Aguas Santas - Sporting -:-
16:00Benfica - Vitoria -:-
19:00Gaia - Belenenses -:-
19:00Viseu - ABC Braga -:-
19:30Avanca - Porto -:-

RUMUNIA: Liga Nationala

15:00Oradea - Buzau -:-
16:00Suceava - Odorhei -:-
17:00Vaslui - CSM Constanta -:-
17:30CSM Focsani - Timisoara -:-

SERBIA: ARKUS Liga

18:00Proleter - Kikinda -:-
18:00Vojvodina - Obilic Beograd -:-
19:00RK Toplicanin - Pancevo -:-
19:00Samot - Metaloplastika -:-

SŁOWACJA: Extraliga

18:00SKP Bratysława - Topolcany -:-
18:30Nove Zamky - HK Kosice -:-
19:00Hlohovec - Sala -:-
19:00Zahoraci - Bojnice -:-

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

18:00Krka - Jeruzalem Ormoz -:-
19:00Ivancna Gorica - Trebnje -:-
19:00Krsko - Loka -:-
19:00Maribor - Slovan -:-
19:00Ribnica - Dobova -:-

SZWAJCARIA: NLA

17:00Pfadi Winterthur - Kreuzlingen -:-
17:00Thun - Kadetten -:-
18:00Kriens - St. Gallen -:-
18:00Zürich - Basel -:-

SZWAJCARIA: Schweizer Cup Kobiety

16:00Emmen K - Weinfelden K -:-
17:30Ruswil/Wolhusen/Nottwil K - Goldach-Rorschach K -:-

SZWECJA: Handbollsligan

16:00Lugi - Skövde -:-

SZWECJA: Allsvenskan

14:30Torslanda - Amo HK -:-
16:00Karlskrona - IFK Ystads -:-
16:00Vinslovs - Kungalvs HK -:-
20:00AIK Stockholm - Vasteras Irsta HF -:-

SZWECJA: Allsvenskan Kobiety

14:00Ystads K - Karra K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

16:00Macedonia Północna K - Norwegia B K -:-
16:00Szwecja K - Brazylia K -:-
16:30Serbia K - Austria K -:-
17:00Słowacja K - Ukraina K -:-
17:30Słowenia K - Węgry K -:-
19:00Rumunia K - Hiszpania K -:-

TURCJA: Superlig

13:00Hatay - Koycegiz Belediye -:-
14:00Spor Toto - Sakarya -:-
14:00Trabzon - Besiktas -:-
15:00Umraniye - Beykoz Bld. -:-
15:30Izmir BB - Nilufer Bld. -:-

WĘGRY: NB I

16:00Veszpremi KKFT - Dabas -:-
18:00Budai Farkasok - Cegledi -:-
18:00Csurgoi - Budakalasz -:-
18:00Telekom Veszprem - Gyongyosi -:-
19:30Szeged - Ferencvaros -:-

WŁOCHY: Serie A

16:00Campus Italia - Brixen -:-
16:30Albatro - Cassano -:-
18:00Carpi - Bozen -:-
18:00Secchia Rubiera - Fondi -:-
18:30Pressano - Fasano -:-
19:00Conversano - Sassari -:-
19:00Romagna - Meran -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.