REFRESH

Siatkówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

POLSKA: PlusLiga

14:45AZS Olsztyn - Kędzierzyn-Koźle -:-
17:30Asseco Resovia - Projekt Warszawa -:-
20:30Luk Lublin - Czarni Radom -:-

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Kobiety - Pierwsza runda

Set 2Bułgaria K - Kazachstan K 1:0
14:00Brazylia K - Chiny K -:-
14:00Dominikana K - Tajlandia K -:-
16:00Niemcy K - Kanada K -:-
16:00Portoryko K - Kenia K -:-
17:30Korea Południowa K - Chorwacja K -:-
18:00Kolumbia K - Czechy K -:-
19:00USA K - Serbia K -:-
20:30Polska K - Turcja K -:-

WŁOCHY: SuperLega

19:00Taranto - Lube Civitanova -:-
20:30Padova - Modena -:-

ANGLIA: Super League

13:30Nottingham - Malory Eagles -:-
17:30Richmond Docklands - Newcastle -:-

ANGLIA: Super League Kobiety

13:30Cambridge K - Tendring K -:-
17:00Nottingham K - Malory Eagles K -:-

AUSTRIA: AVL

16:30VBK Klagenfurt - Waldviertel -:-
18:00Tirol Innsbruck - TSV Hartberg -:-
19:30Ried - Aich/Dob -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga

15:00UVC Graz 2 - Akad. Graz -:-
15:00Wolfurt - hotVolleys -:-
18:00Steyr - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
18:00Wr. Neustadt - Liebenau -:-
19:00St. Polten - Waidhofen -:-
19:00Weiz 2 - Sudstadt/Perchtoldsdorf -:-
19:30Dobling - Linz/Steg -:-

AUSTRIA: AVL - Kobiety

15:30Bisamberg K - Rowa-Moser K -:-
19:00Wildcats K - Hartberg K -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga Kobiety

Set 3UVC Graz 2 K - Akad. Graz K 2:0
16:00Linz-Steg 2 K - SU Inzingvolley K -:-
16:30Bruckl K - Roadrunners K -:-
17:30Dornbirn K - Hochst K -:-
18:30Muhlviertel K - Villach K -:-
19:00Jennersdorf K - Wolfsberg K -:-

CHORWACJA: Superliga

17:00PrzełożoneMarsonia - Mok Rovinj -:-
18:00Mladost Ribola Kastela - Zadar -:-
18:00Rijeka - Mok Mursa -:-
19:00Split - Sisak -:-

CZECHY: Extraliga

17:00Beskydy - Liberec -:-
17:00Zlin - Przybram -:-
18:00Benatky - Brno -:-
18:00Karlovarsko - Usti -:-
18:00Kladno - Odolena Voda -:-

CZECHY: 1. liga

11:00Blue Volley Ostrava - Liberec B 3:1
11:00Bucovice - CZU Prague 3:0
11:00Prague B - Dobrichovice 3:0
11:00Tesla Brno - MFF Prague 3:0
11:00Velke Mezirici - Hradec Kralove 3:1
12:30Czeskie Budziejowice B - Pilzno -:-

CZECHY: 1. liga Women

09:15KP Brno B K - Zizkov K 3:0
10:00Czeskie Budziejowice K - Nusle K -:-
10:00Hradec Kralove K - Hronov K 3:1
10:00Prostejov B K - Dobrichovice K 3:2
10:00VK Liberec B K - Stresovice K -:-
12:00Rudolfov K - Pilzno K -:-

DANIA: Volleyligaen

Set 1Nordenskov UIF - Hvidovre 0:0
14:30Amager - Aarhus -:-
14:30Marienlyst-Fortuna - Vestsjaelland -:-
15:30Gentofte - DHV Odense -:-

DANIA: 1-ga Dywizja

10:00Aalborg Volley - Aarhus 2 3:0
13:00Lyseng - Randers -:-
14:00Frederiksberg - Gentofte 2 -:-

DANIA: Volleyligaen - Kobiety

Set 1Gentofte K - DHV Odense K 0:0

DANIA: Division 1 Kobiety

12:00Aalborg Volley K - ASV Aarhus 2 K 0:3
12:00Kolding K - Middelfart K 0:3
12:30Fortuna Odense K - Bedsted K -:-
13:30Esbjerg K - Lyseng K -:-

ESTONIA: Esiliiga

Set 4Eesti Maaulikooli - Tallinn 2:1
12:00Kiili - Valio Voru 2 3:0
Set 4Liider - BIGBANK Tartu 2 1:2
12:00Noortekoondis - Viljandi 0:3
12:00Tallin University - Poltsamaa 3:0
15:00Turi - Rakvere -:-

EUROPA: Schenker League

16:00BIGBANK Tartu - TTU -:-

EUROPA: Balti Liiga Women

14:00Famila/Voru VK K - Noortekoondis K -:-

FINLANDIA: Mestaruusliiga

14:00Tiikerit - KyKy -:-
16:00Hurrikaani - Savo -:-
16:00Karelian Hurmos - PerPo -:-
16:00Vantaa Ducks - Akaa -:-

FINLANDIA: SM-Liiga - Kobiety

15:59Polkky Kuusamo K - Kangasala K -:-
16:00LiigaPloki K - Hameenlinna K -:-

FRANCJA: Ligue A

19:00Nice - Tours -:-
19:30Poitiers - Narbonne -:-
19:30Sète - Tourcoing -:-
20:00Cambrai - Toulouse -:-
20:00Chaumont - Plessis Robinson -:-
20:00Nantes - Paris -:-

FRANCJA: Ligue B

17:00France Avenir - Lozere -:-
19:00Avignon - St-Quentin -:-
19:00Lyon - Martigues -:-
19:00REC Volley - Illacaise -:-
20:00Frejus - Cannes -:-
20:00Nancy - Ajaccio -:-

HISZPANIA: SuperLiga

18:00Santanderina - Emeve Lugo -:-
18:00Voley Palma - Barcelona -:-
19:00Boiro - Almeria -:-
19:00Conqueridor Valencia - Voleibol Teruel -:-
19:30Rio Duero Soria - Guaguas -:-

HISZPANIA: Superliga - Kobiety

17:00Las Palmas K - CV Madrid K -:-
18:00CV Kiele Socuellamos K - Sayre Mayser K -:-
19:00Alcobendas K - Haro Rioja K -:-
19:00Sant Cugat K - Cajasol K -:-
19:30Emeve Lugo K - Avarca de Menorca K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00Draisma - Papendal/Arnhem -:-
20:00Huizen - VCN -:-
20:00Orion - Sliedrecht -:-
20:00Vocasa Nijmegen - RECO -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Północ

18:00Bocholt - Munster -:-
18:00Lindow/Gransee - Warnemunde -:-
19:00Bitterfeld - Essen -:-
19:00ETV Hamburg - Kiel -:-
19:00Neustrelitz - Mondorf -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Południe

15:00Friedrichshafen 2 - Kriftel -:-
17:00Dachau - Freiburg -:-
19:00Karlsruhe - Muhldorf -:-
19:00VC Gotha - Dresden -:-

NIEMCY: VBL Supercup

17:00Friedrichshafen - Netzhoppers -:-
20:00BR Volleys - Luneburg -:-

NIEMCY: VBL Supercup - Od 5 do 8 miejsca

11:00Giesen - Duren 0:3
14:00Unterhaching - Herrsching -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Północ - Kobiety

18:00Berlin K - Leverkusen K -:-
18:00Oythe K - Borken K -:-
19:00Koln K - Schweriner II K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Południe - Kobiety

15:00Vilsbiburg II K - Wiesbaden II K -:-
19:00Altdorf K - SV Lohhof K -:-
19:00Planegg-Krailling K - Dingolfing K -:-

NORWEGIA: Eliteserien

Set 1Førde - NTNUI 0:0
14:00TVN - Tromsø -:-
17:00Koll - Randaberg -:-

NORWEGIA: Eliteserien Kobiety

16:00Førde K - NTNUI Volley K -:-
16:30TVN K - Lierne K -:-

POLSKA: I. Liga

17:00Avia Świdnik - Visła Bydgoszcz -:-
17:00Gwardia Wrocław - Spała -:-
17:00Krispol Września - Kluczbork -:-
17:00Siedlce - MKS Będzin -:-
18:00Astra Nowa Sol - Chrobry Glogow -:-
18:00BAS Bialystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki -:-
18:00Legia Warszawa - Olimpia Sulęcin -:-

POLSKA: I Liga Kobiet

14:00San Jaroslaw K - Stężyca K -:-
17:00Energetyk Poznań K - PMKS Sokolow SA Nike Wegrow K -:-
17:00Mielec K - SMS PZPS Szczyrk K -:-
17:00Nowy Dwor Mazowiecki K - Legionovia K -:-
17:00Sosnowiec K - Białystok K -:-
19:00Czestochowianka K - Mogilno K -:-

PORTUGALIA: Superpuchar

20:00Benfica - A. J. F. Bastardo -:-

ROSJA: Super Liga

14:00Novosibirsk - Novokuybyshevsk -:-
16:00Stroitel Minsk - Dyn. Moskwa -:-
17:00Zenit St. Petersburg - Krasnoyarsk -:-

ROSJA: Wyższa Liga A

Set 4Barnaul - Magnitka-Universitet 2:1
14:00Lokomotiv Izumrud - Tiumeń -:-
15:00Kama - Tarhan -:-
16:00Akademiya Kazan - Avtomobilist -:-
16:00Chelyabinsk - IzhGTU Izhevsk -:-
16:00CSKA Moskwa - Volzhanin Kostroma -:-
16:00Iskra - Jarosław -:-
16:00MGTU Moscow - Groznyj -:-

ROSJA: Super Liga - Kobiety

12:00Jenisej K - Saratov K 0:3
Set 2Metar Chelyabinsk K - Leningradka K 1:0
17:00Nizhniy Novgorod K - Dynamo Moskwa K -:-

SŁOWACJA: Extraliga

18:00Myjava - VKP Bratislava -:-
19:30Komarno - Presov -:-
19:30Prievidza - Svidnik -:-

SŁOWACJA: Extraliga Kobiety

16:00UNIZA Zilina K - UKF Nitra K -:-
19:00Nove Mesto nad Vahom K - Brusno K -:-

SZWAJCARIA: NLA

17:00Nafels - Schonenwerd -:-
18:00Luzern - Amriswil -:-
18:00TSV Jona - Chenois -:-

SZWECJA: Elitserien

14:30Sollentuna - Vingaker -:-
16:00Falkenberg - Floby -:-
16:30Lunds - Hylte/Halmstad -:-

SZWECJA: Elitserien Kobiety

14:00Lunds VK K - IKSU K -:-
15:00KFUM Goteborg K - Värnamo K -:-
16:30Linkopings K - Gislaved K -:-

TURCJA: Efeler Ligi

Set 2Hatay B.Sehir - Tursad 0:1
Set 1Ziraat Bankasi - Bursa 0:0
14:00Hekimoglu Bursa - Spor Toto -:-
14:30Belediye Plevne - Galatasaray -:-
15:00Altekma - Arkasspor -:-
16:30Halkbank - Develi -:-

UKRAINA: Superliga Kobiety

11:00Wołyń Łuck K - Ukraina U17 K 3:0
14:00Dobrodiy Meduniversitet K - Ukraina U15 W -:-

WĘGRY: Extraliga

17:00Debrecen - MAV Elore SC -:-
17:00Szegedi - Gamma -:-
19:00MAFC - Vegyesz -:-
19:00TFSE - Szolnoki -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - siatkówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.