REFRESH

Tenis » Wczoraj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Monte Carlo (Monako), ziemna

11:05Pouille L. (Fra) - Davidovich Fokina A. (Esp) 0:2
11:10Tsitsipas S. (Gre) - Garin C. (Chi) 2:0
13:10Goffin D. (Bel) - Zverev A. (Ger) 2:0
13:15Djokovic N. (Srb) - Evans D. (Gbr) 0:2
15:20Fognini F. (Ita) - Krajinovic F. (Srb) 2:0
15:50Dimitrow G. (Bul) - Nadal R. (Esp) 0:2
17:00Rublow A. (Rus) - Bautista R. (Esp) 2:1
17:10Ruud C. (Nor) - Carreno-Busta P. (Esp) 2:1

WTA - SINGIEL: Charleston 2 (USA), ziemna

23:05Tomljanovic A. (Aus) - Tauson C. (Den) 0:2
00:50Di Lorenzo F. (Usa) - Hibino N. (Jpn) 0:2
19:05McHale C. (Usa) - Osorio Serrano M. C. (Col) 1:2
21:55Jabeur O. (Tun) - Parks A. (Usa) 2:0
23:15Brengle M. (Usa) - Sharma A. (Aus) 1:2

ATP - DEBEL: Monte Carlo (Monako), ziemna

12:10Cabal J.S./Farah R. - Auger-Aliassime F./Hurkacz H. 2:0
13:25Behar A./Escobar G. - Mektic N./Pavic M. 1:2
17:10Dodig I./Polasek F. - Evans D./Skupski N. 1:2

WTA - DEBEL: Charleston 2 (USA), ziemna

17:10Perez E./Sanders S. - Piter K./Wang Y. 2:0
18:30Loeb J./Routliffe E. - Wachaczyk J./Zarazua R. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Belgrade (Serbia), ziemna

12:30Daniel T. (Jpn) - Dzumhur D. (Bih) 0:2
13:05Broady L. (Gbr) - Nakashima B. (Usa) 2:1
14:50Carballes Baena R. (Esp) - Rola B. (Slo) 2:0
16:25Kovalik J. (Svk) - Bagnis F. (Arg) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Orlando (USA), twarda

16:05Kovacevic A. (Usa) - Harrison C. (Usa) 0:2
16:10Eubanks C. (Usa) - Mmoh M. (Usa) 1:2
17:40Van Rijthoven T. (Ned) - Kudla D. (Usa) 1:2
18:35Gunneswaran P. (Ind) - Sock J. (Usa) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Split 2 (Chorwacja), ziemna

11:05Vukic A. (Aus) - Kolar Z. (Cze) 2:0
11:10Basic M. (Bih) - Collarini A. (Arg) 2:0
11:10Marterer M. (Ger) - Żuk K. (Pol) 0:2
13:00Cachin P. (Arg) - Halys Q. (Fra) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Belgrade (Serbia), ziemna

11:10Medjedovic H./Topo M. - Jebavy R./Zelenay I. 0:2
11:10Troicki V./Zekic M. - Brkic T./Cacic N. 0:2
16:50Erlich J./Wasilewskij A. - Sitak A./Vega Hernandez D. 2:0
19:25Jebavy R./Zelenay I. - Brkic T./Cacic N. 0:2
20:45Duran G./Molteni A. - Begemann A./Vavassori A. 2:0
21:15Goransson A./O'Mara J. - Bagnis F./Cerundolo F. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Orlando (USA), twarda

16:10Menezes J./Seyboth Wild T. - Bangoura S./Ore J. A. 1:2
17:45De Jong J./Verbeek S. - Aragone J./Martinez L. D. 1:2
19:15Harrison C./Novikov D. WO - Bhambri Y./Ebden M. -:-
20:55Krueger M./Sock J. - Ritschard A./Rybakov A. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Split 2 (Chorwacja), ziemna

13:05Galloway R./Lawson A. - Doumbia S./Reboul F. 2:0
13:10Molchanov D./Reid M. - Barrere G./Olivetti A. 0:2
14:45Ajdukovic D./Nincevic F. - Walkow S./Zielinski J. 0:2
15:10Kolar Z./Rosol L. - Golubev A./Niedowiesow A. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya (Turcja), ziemna

09:00Ferrari G. (Ita) - Vernier M. (Chi) 2:0
09:00Sergeyev I. (Ukr) - Arnaldi M. (Ita) 0:2
10:30Friberg K. (Swe) - Kopp S. (Aut) 0:2
10:30Fuele M. (Hun) - Palosi S. (Rou) 2:1
10:30Kim C. (Kor) - Graziani E. (Ita) 2:1
10:30Krutykh O. (Ukr) - Galoppini D. (Ita) 0:2
10:30Massara A. (Ita) - Basso A. (Ita) 2:1
12:00Frunza N. (Rou) - Bobrov B. (Rus) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cairo (Egipt), ziemna

14:30Kawakami R. (Jpn) - Dambrosi G. (Ita) 1:2
14:30Krainer L. (Aut) - Donati M. (Ita) 2:1
14:30Laurent Y. (Fra) - Lavagno E. (Ita) 1:2
14:30Madaras N. (Swe) KRECZ - Lopez Montagud C. (Esp) 1:1
14:30Mukund S. K. (Ind) - Vilicich B. (Arg) 0:2
14:30Passaro F. (Ita) - Misolic F. (Aut) 2:0
14:30Petrovic L. (Gbr) - Sorrentino L. (Ita) 0:2
14:30Roncalli S. (Ita) - Michalski D. (Pol) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir (Tunezja), twarda

10:30Coulibaly E. (Ivo) - Giacalone O. (Ita) 2:0
10:30Imai S. (Jpn) - Martinez M. (Sui) 2:0
10:30Klier Junior G. (Bra) - Grigelis L. (Ltu) 2:0
10:30Neuchrist M. (Aut) - Escoffier A. (Fra) 2:1
10:30Shimabukuro S. (Jpn) - Ricca G. (Ita) 2:0
11:30Agamenone F. (Ita) - Kalenichenko D. (Ukr) 2:0
11:30Pervolarakis M. (Gre) KRECZ - Pietri B. (Fra) 0:0
11:30Polukhin S. (Rus) - Alves M. (Bra) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Shymkent (Kazachstan), ziemna

03:30Campo A. (Ita) - Fajziew S. (Uzb) 2:0
03:30Lomakin G. (Kaz) - Mashtakov N. (Ukr) 0:2
03:30Tashbulatov D. (Kaz) - Tomasetto L. (Ita) 0:2
03:30Wenger D. (Sui) - Karimov J. (Uzb) 2:0
06:00Bertuccioli F. (Ita) - Chepelev A. (Rus) 0:2
06:00Klok D. (Rus) - Gakhov I. (Rus) 0:2
06:00Vanshelboim E. (Ukr) - Kutybaev S. (Uzb) 2:0
06:00Vidal Azorin J. F. (Esp) - Braynin A. (Ukr) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 St. Petersburg 4 (Rosja), twarda (w hali)

09:00Paul J. (Sui) - Spec M. (Slo) 1:2
09:00Tajima N. (Jpn) - Deviatiarov M. (Ukr) 2:0
11:00Bittoun C. (Fra) - Zacharow A. (Rus) 0:2
11:00Glinka D. (Est) - Sharipov M. (Rus) 0:2
11:00Tiurnev E. (Rus) - Bar B. P. (Rus) 2:0
12:30Agabigun S. (Tur) - Krawczuk K. (Rus) 2:1
12:30Rikl P. (Cze) - Erel Y. (Tur) 0:2
13:30Minin M. (Rus) - Danilov S. (Rus) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Meerbusch (Niemcy), ziemna

12:10Erler A. (Aut) - Mertens Y. (Bel) 2:1
12:15Wang T. (Fra) - Heller P. (Ger) 0:2
12:25Eriksson M. (Swe) - Welte M. (Ger) 0:2
12:45Pichler D. (Aut) - Mannapov A. (Ger) KRECZ 1:1
13:55Ehrat S. (Sui) - Vrbensky M. (Cze) 0:2
14:10Ejupovic E. (Ger) - Visker N. (Ned) 2:0
15:15Added D. (Fra) KRECZ - Cazaux A. (Fra) 0:1
15:40Simon T. (Ger) - Handel T. (Ger) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Reus (Hiszpania), ziemna

10:10Mochizuki S. (Jpn) - Fils A. (Fra) 2:0
10:10Nikles J. (Sui) - Damas M. (Esp) 2:0
11:20Tatlot J. S. (Fra) - Barranco C. J. (Esp) 2:1
12:15Droguet T. (Fra) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) 2:0
14:10Martineau M. (Fra) - Kravchenko G. (Ukr) 2:0
14:30Nava E. (Usa) - Perchicot M. (Fra) 2:1
16:40Borges N. (Por) - Marti Pujolras A. (Esp) 2:0
17:15Esteve L. E. (Esp) - Martin Tiffon P. (Esp) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya (Turcja), ziemna

09:00Cortez Llorca L. (Esp) - Nahimana S. (Bur) 0:2
09:00Gadecki O. (Aus) - Sakellaridi S. (Gre) 0:2
09:00Koval V. (Rus) - Lee S-R (Kor) 2:1
09:00Pigato L. (Ita) - Rosca A. (Rou) 2:0
10:30Cvetkovic T. (Slo) - Rame A. (Fra) 1:2
12:00Fossa N. (Ita) - Carreras A. (Gbr) 1:2
12:00Topalova G. (Bul) - Brancaccio N. (Ita) 0:2
12:00Zakharova A. (Rus) - Soboleva A. (Ukr) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cairo (Egipt), ziemna

13:00Amiraghyan A. (Arm) - Kolar N. (Slo) 0:2
13:00Marinkovic B. (Srb) - Avanesyan E. (Rus) 0:2
13:00Romero Gormaz L. (Esp) - Delai M. (Ita) 2:1
13:00Samir S. (Egy) - Londol T. (Usa) 2:0
13:00Seibold E. (Ger) - Hu V. (Usa) 2:1
13:00Shimizu E. (Jpn) - Park S. (Kor) 2:1
13:00Zolotareva A. (Rus) - Smith T. N. (Aus) 2:1
15:30Liauw A Fong N. (Ned) - Ezzat Y. (Egy) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir (Tunezja), twarda

10:30Bechri C. (Tun) - Hourigan P. M. (Nzl) 0:2
10:30Lodikova D. (Rus) - Djoubri S. (Fra) 0:2
11:30Fung S. (Can) - Imanishi M. (Jpn) 1:2
11:30Kempen M. (Bel) - Saigo R. (Jpn) 2:0
11:30Kubareva A. (Blr) - Wildgruber A. (Ger) 2:0
11:30Noskova L. (Cze) - Ghioroaie I. G. (Rou) 2:1
13:00Kilnarova M. (Cze) - Kraus S. (Aut) 2:1
13:00Zuger J. (Sui) - Vlasselaer C. (Bel) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Shymkent (Kazachstan), ziemna

03:30Aney J. (Usa) - Ureke A. (Rus) 2:0
03:30Ignatjeva M. (Lat) - Ainitdinova G. (Kaz) 0:2
03:30Kuznetsova A. (Rus) - Curovic T. (Srb) 0:2
03:30Laskevich E. (Blr) - Dema V. (Ukr) 2:0
03:30Olyanovskaya V. (Rus) - Silich A. (Rus) 2:0
06:00Makarowa E. (Rus) - Baidaulet D. (Kaz) 2:0
06:00Tikhonova A. (Rus) - Kalinina V. (Rus) 2:0
10:00Dmitrichenko Y. (Kaz) - Dalakishvili M. (Geo) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25+H Calvi (Francja), twarda

11:00Albie A. (Fra) - Nguyen Tan L. (Fra) 2:0
11:00Hesse A. (Fra) - Jacquemot E. (Fra) 2:0
11:00Sugnaux T. (Sui) - Bandecchi S. (Sui) 0:2
12:30Bertoloni A. (Ita) - Morvayova V. (Svk) 0:2
12:30Cascino E. (Fra) - Suvrijn J. (Fra) 0:2
12:30Yerolymos M. (Fra) - Stefanini L. (Ita) 0:2
14:30Pieri J. (Ita) - De Bernardi C. (Fra) 2:1
16:00Sawinych W. (Rus) - Noel M. (Fra) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Oeiras (Portugalia), ziemna

12:10Burel C. (Fra) - Perrin C. (Sui) 2:0
12:10Jani R-L. (Hun) - Minnen G. (Bel) 0:2
12:10Jones F. (Gbr) - Grammatikopoulou V. (Gre) 2:1
12:10Volynets K. (Usa) - Bassols M. (Esp) 0:2
12:15Hamaliy E. (Ukr) - Sramkova R. (Svk) 0:2
12:35Garcia-Perez G. (Esp) - Zanevska M. (Bel) 2:1
12:55Guerrero Alvarez E. (Esp) - Paquet C. (Fra) 2:1
13:30Bronzetti L. (Ita) - Minella M. (Lux) 2:0
13:35Dulgheru A. (Rou) - Mielnikowa M. (Rus) 2:1
13:50Kostic N. (Srb) - Burillo Escorihuela I. (Esp) 2:1
14:10Snigur D. (Ukr) - Jorge F. (Por) 2:1
15:30Hercog P. (Slo) WO - Gorgodze E. (Geo) -:-
15:30Niemeier J. (Ger) - Bolkvadze M. (Geo) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Antalya (Turcja), ziemna

14:00Fajta P./Marozsan F. - Friberg K./Kopp S. 2:0
14:00Maggioli E./Ovcharenko O. - Noguchi R./Yamasaki J. 2:1
14:00Gima S./Palosi S. - Akkoyun U./Aksu C. 1:2
14:00Faria L./Vernier M. - Cacao T./Schmitz C. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cairo (Egipt), ziemna

19:30Asrawy A./Makhlouf S. - Galarza J. I./Paz J. P. 0:2
19:30Capecchi D./Passaro F. WO - Reymond A./Stevenson K. -:-
19:30Johnson L./Uzhylovskyi V. - Dambrosi G./Donati M. 2:0
19:30Canas G. J. P./Winter Lopez B. - Giacomini L./Sorrentino L. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir (Tunezja), twarda

14:30Imai S./Shimabukuro S. - Klier Junior G./Marcondes I. 0:2
14:30Iradukunda G./Tessa L. - Martinez M./Neuchrist M. 2:1
15:30Agamenone F./Matuszewski P. - Alves M./Bouquier A. 0:2
15:30Bertola R./Pietri B. - Coulibaly E./Escoffier A. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Shymkent 2 (Kazachstan), ziemna

10:00Denisov I./Gakhov I. - Vanshelboim E./Vidal Azorin J. F. 2:1
10:00Liutarevich I./Manafov V. - Lomakin G./Mashtakov N. 2:0
10:00Bertuccioli F./Tomasetto L. WO - Fajziew S./Karimov J. -:-
10:00Murat Y./Tryakshin M. - Ayap S./Wenger D. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 St. Petersburg 4 (Rosja), twarda (w hali)

12:30Deviatiarov M./Igoshin A. - Cozbinov A./Freund S. 1:2
13:30Borisiouk M./Liaonenka A. - Paul J./Steinegger Y. 1:2
13:30Tajima N./Zacharow A. - Ivanov V./Ratniuk M. 2:1
15:00Golubev D./Tiurnev E. - Pecak S./Satral J. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Meerbusch (Niemcy), ziemna

15:45Durasovic V./Eriksson M. - Heyman C./Rosenkranz M. 2:1
16:40Houkes M./Veldheer M. - Lehecka J./Vrbensky M. 0:2
17:10Pichler D./Wehnelt K. - Heller P./Vanneste J. 1:2
17:50Lemstra K./Moeller M. - Erler A./Fallert F. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Reus (Hiszpania), ziemna

14:10Fils A./Mpetshi Perricard G. - Arribage T./Dussin L. 2:0
15:45Johnson H./Johnson Y. - Barranco C. J./Nikles J. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Antalya (Turcja), ziemna

12:00Kimchi S./Nagy A. - Anil C./Papadakis L. 2:1
13:00Chiesa E./Pigato L. - Gadecki O./Nahimana S. 0:2
14:00Aksu A./Gabric A. - Lee S-R/Matsuda M. 0:2
14:00Mikhaylova V./Shalimova E. - Andreeva E./Koval V. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Cairo 5 (Egipt), ziemna

19:30Ambrosio S./Ceschi G. - Avanesyan E./Park S. 0:2
19:30Delai M./Lukacs V. - Luescher S./Smith T. N. 1:2
19:30Kardava Z./Samir S. - Matusova B./Zolotareva A. 0:2
19:30Ogata H./Shimizu E. - Marinkovic B./Milovanovic E. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir (Tunezja), twarda

14:30Hourigan P. M./Osborne A. - Lodikova D./Visscher S. J. 2:0
15:30Bejenaru K. P./Ghioroaie I. G. - Curmi F./Mansouri Y. 2:0
15:30Hindova D./Noskova L. - Kempen M./Vanhoutte C. 0:2
15:30Sokovic N./Stamatova J. - Saigo R./Saigo Y. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Shymkent 4 (Kazachstan), ziemna

07:30Ignatjeva M./Olyanovskaya V. - Ainitdinova G./Kulambayeva Z. 0:2
07:30Kuzmova K./Poplavska A. - Aney J./Bekmetova L. 0:2
07:30Dema V./Ureke A. - Baidaulet D./Nupbay A. 2:0
10:00Kalinina V./Makarowa E. - Silich A./Tikhonova A. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25+H Calvi (Francja), twarda

14:30Gjorczeska L./Hesse A. - Brugnone F./Droguet A. 2:0
14:30Albie A./Jeanjean L. - Helgo M./Sugnaux T. 2:0
16:00Parentini V. M. . G./Schieroni G. - Cascino E./Rosatello C. 0:2
16:00Moratelli A./Yerolymos M. - Nguyen Tan L./Suvrijn J. WO -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Oeiras (Portugalia), ziemna

11:00OdwołaneMorozowa L./Mitu A. - Buyukakcay C./Papamichail D. -:-
16:15Jorge M./Santos M. - Shapatava S./Webley-Smith E. 0:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.