REFRESH

Koszykówka » Wczoraj » Wszystkie mecze

HISZPANIA: ACB

12:30Real Betis - Manresa 64:106
12:30Valencia - Murcia 86:91
17:00Fuenlabrada - MoraBanc Andorra 91:78
18:30Joventut - Baskonia 72:61
20:00Real Madryt - Obradoiro CAB 78:68

POLSKA: Energa Basket Liga

17:30Asseco Gdynia - Śląsk Wrocław 65:80
19:30Czarni Słupsk - Stal Ostrów Wlkp. 88:80

TURCJA: Super Ligi

12:00Buyukcekmece - Galatasaray 87:95
14:30Petkim Spor - Pinar Karsiyaka 59:92
17:00Bahcesehir Kol. - Besiktas 86:77
19:15Darussafaka - Fenerbahce 65:75

WŁOCHY: Lega A

17:00Trieste - Brindisi 84:82ot
17:15Varese - Brescia 75:72
18:00Sassari - Pesaro 75:73
18:15Fortitudo Bologna - Reggiana 80:81
19:00Tortona - Treviso 77:92
20:00Venezia - Cremona 88:71
20:45Trento - Virtus Bologna 88:102

AFRYKA: AfroBasket Women - Play Offy

16:00Kamerun K - Senegal K 53:49
19:00Mali K - Nigeria K 59:70

ARGENTYNA: Torneo Super 20

23:30Gimnasia - Argentino 82:73
00:00Comunicaciones Mercedes - Atenas 68:83
00:00Platense - Union De Santa Fe 99:68
02:00Ferro - Obras 77:70
02:00Penarol - Boca Juniors 77:86
02:30Obera TC - Instituto de Cordoba 81:96
02:30San Lorenzo - Hispano Americano 78:61

BAHRAJN: Premier League

16:30Samaheej - Al Ahli 75:131
18:30Al Ittihad - Nuwaidrad 70:77

BELGIA: Pro Basketball League

14:00Oostende - Spotter Leuven 79:56
15:00Limburg - Belfius Mons 67:68
15:00Phoenix Brussels - Okapi Aalst 78:72
15:00Spirou Charleroi - Antwerp Giants 65:83

BELGIA: Top Division Women

15:00Liege K - Pepinster K 85:42

BIAŁORUŚ: Premier League Women

13:00Brest K - Tsmoki Minsk K 55:109
13:00Horizont Minsk 2 K - Olimpia Grodno K 45:81
14:00Gomel K - Horizont Minsk K 29:100
14:00Victoria Grodno K - BDU-Tsmoki K 82:68

CHILE: LNB 2

23:00Truenos De Talca - Liceo Curico 69:60
23:30Boston C. C. - Arturo Prat San Felipe 88:52
01:30Brisas - Stadio Italiano 58:70
22:00Arabe Valparaiso - Truenos De Talca 61:62
23:00Arturo Prat San Felipe - Sportiva Italiana 65:96
23:30Stadio Italiano - Boston C. C. 71:56
00:00Manquehue - Brisas 60:58

CHORWACJA: Premijer liga

19:00Cedevita - Furnir 107:93

CHORWACJA: Prva Liga

12:00Zaprudje - Medvescak 86:64
15:00Dinamo Zagreb - Kastela 70:55
19:00Amfora - Samobor 84:76

CZECHY: 1. Liga

15:30Jihlava - Svitavy 58:92
17:00Pelhrimov - USK Praga B 75:73
17:30Polabi - Litomerice 62:98

CZECHY: ZBL Kobiety

18:30KP Brno K - Ostrava K 68:52

DANIA: Dameligaen

16:00Falcon K - Aabyhoj K 67:49

EUROPA: ABA League

12:00Mega Basket - Studentski Centar 101:68
19:00Buducnost - FMP 82:72

FILIPINY: Puchar Filipin - Play Offy

08:00Magnolia Hotshots - Rain Or Shine Paint. 81:70
10:35San Miguel Beermen - NorthPort 88:87

GRECJA: Super Cup

15:30Lavrio - AEK Athens 67:86
20:00Panathinaikos - Promitheas 92:83

HISZPANIA: Liga Femenina Women

12:00Zaragoza K - Leganes K 64:60
18:00Valencia K - IDK Gipuzkoa K 77:48
18:30Bembibre K - Ensino K 50:67

HOLANDIA: DBL

14:00Groningen - Amsterdam 96:60
14:00Zwolle - Den Bosch 49:65
14:30Feyenoord - Leeuwarden 69:66
15:00Hague - BAL Weert 64:81
15:00Leiden - Yoast Utd 104:82

IZRAEL: League Cup

19:45Maccabi Tel Aviv - Hapoel Eilat 92:62

KAZACHSTAN: National League

14:00Atyrau - Astana 50:81

KOSOWO: Superliga

17:00Peja - Rahoveci 101:80
19:00Bashkimi - Sigal Prishtina 104:105ot

LITWA: LKL

16:00Neptunas - Pieno Zvaigzdes 75:71
16:20Jonava - Alytaus Dzukija 85:63

LUKSEMBURG: Total League

20:00Hesperange - Amicale Steesel 75:68

LUKSEMBURG: Total League Women

16:00Grengewald Hueschtert K - Amicale Steesel K 67:63

MEKSYK: LNBP

23:00Fuerza Regia - Dorados 66:70
01:00Astros - Abejas 65:81
02:00Halcones de Xalapa - Lenadores 87:90ot
22:00Astros - Abejas 99:85

NIEMCY: BBL

15:00Frankfurt - Braunschweig 76:89
15:00Giessen - Bayreuth 86:74
15:00Gottingen - Bamberg 76:82
18:00Bayern - Ulm 83:86ot

NIEMCY: Pro A

16:00Phoenix Hagen - Vechta 83:57

NIEMCY: Pro B

16:00RSV Eintracht - Schwelm 83:77
17:00ETV Hamburg - Wedel 88:117
17:00Koln - Sandersdorf 97:106

NIEMCY: DBBL Women

16:00Bergische Lowen K - Halle K 87:52
16:00Herner K - Heli Girls K 67:68
16:00TK Hannover K - Saarlouis K 73:68

NORWEGIA: BLNO

14:00Tromso - Ammerud 80:71
15:00Froya - Fyllingen 79:56

PARAGWAJ: LNB - Runda zwycięzców

02:00Dep. San Jose - Colonias Gold 107:80

PUERTO RICO: BSN

02:00Capitanes De Arecibo - Piratas de Quebradillas 75:77
02:00Gigantes de Carolina - Vaqueros de Bayamon 99:100
02:00Grises de Humacao - Cariduros Fajardo 82:90
02:00Leones De Ponce - Indios de Mayaguez 105:87
00:00San German - Mets de Guaynabo 73:114

ROSJA: Puchar VTB Promo

14:00CSKA Moskwa - Zielona Góra 105:71
16:00Zenit Petersburg - BC Kalev/Cramo 75:60

ROSJA: Puchar Rosji

09:00Dynamo MGTU - Dynamo Stavropol 99:83
11:30Bars Rostov - Zenit Petersburg 2 95:82ot
12:00Tobolsk - Enisey 2 94:74
14:00Nizhny Novgorod 2 - Samara 2 67:63
15:00Magnitogorsk - Chelyabinsk 80:57
15:30M. Lipetsk - Rusichi Kursk 95:105
16:30Saratov 2 - Unics Kazań 2 45:94
18:00Novomoskovsk - Parma Perm 2 83:49

SZWECJA: Superettan

15:00Trelleborg - Wetterbygden Stars 79:64

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie

14:00Apop Paphou (Cyp) - Anorthosis (Cyp) 51:63
16:00AEL (Cyp) - AEK (Cyp) -:-
18:00Zamora (Esp) - Tizona Burgos (Esp) 51:53
18:30Oliveirense (Por) - Vitoria (Por) 80:61

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

13:00Ślęza Wrocław K (Pol) - Sosnowiec K (Pol) 75:63
16:00Carugate K (Ita) - Vicenza K (Ita) 64:70
18:30Sanga Milano K (Ita) - Spezzina K (Ita) 64:59

TURCJA: Federation Cup Women

12:00Cesme K - Rize K 83:66
12:30Urla Bld K - Ferhatoglu K 63:66
14:15Karsiyaka K - Antalya Gunesi K 71:67
14:45Tarsus K - Uludag K 62:61
16:30Botas 2 K - Canik Belediye K 93:33
17:00Yalova K - Mersin K 57:69
18:45Bodrum Karya K - Fenerbahce 2 K 54:75

UKRAINA: FBU Superleague

14:00Cherkaski Mavpy - Budivelnik 90:85
15:00Prometey - BK Zaporozhye 89:74

UKRAINA: Superleague Women

11:00Kyiv Basket K - Odessa K 90:82
13:00Budivelnik K - Prometey K 67:88
13:00Rivne K - Dynamo Kyiv K 74:60

USA: WNBA - Play Offy

21:00Seattle Storm K - Phoenix Mercury K 80:85ot
23:00Minnesota Lynx K - Chicago Sky K 76:89

WĘGRY: NB I. A

18:00Pecsi VSK - DEAC 63:88
19:30Atomeromu Paks - Szolnoki Olaj 67:90

WĘGRY: Dywizja 1 Kobiety

17:00Szekszard K - Szigetszentmiklos K 103:50
18:00TFSE-MTK K - PEAC-Pecs K 73:81

WIELKA BRYTANIA: BBL Cup

17:00Leicester Riders - Surrey Scorchers 96:80
17:00London Lions - Plymouth City Patriots 90:61
17:30Glasgow Rocks - Sheffield Sharks 69:79
18:30Cheshire Phoenix - Manchester Giants 72:78ot

WIELKA BRYTANIA: WBBL Cup Women

14:00Oaklands Wolves K - Cardiff Met Archers K 52:72
15:00Sheffield Hatters K - Manchester Mystics K 99:52
16:00BA London Lions K - Sevenoaks Suns K 81:76
16:00Durham Palatinates K - Newcastle Eagles K 47:80
16:30Gloucester K - Leicester Riders K 46:81

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.