Koszykówka » 19.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
EUROPA: Euroleague - Play Offy o awans
20:30Baskonia - Virtus Bologna 89:77POLSKA: Orlen Basket Liga
17:30Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 94:72POLSKA: 1. Liga - Play Offy
20:00Śląsk Wrocław II - Starogard Gdański 107:103otAFRYKA: BAL
16:00Al Ahly - Bangui 93:7119:00Al Ahly - City Oilers 99:76
ARGENTYNA: Liga A
01:00San Lorenzo - Union De Santa Fe 82:6902:00Riachuelo - Ferro 73:86
AUSTRALIA: NBL1 East
12:00Albury-Wodonga Bandits - BA CoE 99:8812:00Bankstown Bruins - Penrith P. 88:77
12:00Sydney Comets - Inner West Bulls 58:64
AUSTRALIA: NBL1 East Women
10:00Albury K - BA CoE K 93:7510:00Bankstown Bruins K - Penrith P. K 104:72
10:00Sydney Comets K - Inner West Bulls K 75:56
AUSTRALIA: NBL1 North
12:00Townsville Heat - North Gold Coast Seahawks 97:109ot12:30Mackay Meteors - Brisbane Capitals 92:73
AUSTRALIA: NBL1 North Women
10:00Townsville Flames K - North Gold Coast Seahawks K 77:7110:30Mackay Meteorettes K - Brisbane Capitals K 84:71
AUSTRALIA: NBL1 South
12:30Mt Gambier - NW Tasmania 91:84AUSTRALIA: NBL1 South Women
10:30Mt. Gambier K - Launceston K 79:63AUSTRALIA: NBL1 West
14:30Kalamunda Eastern Suns - Warwick Senators 100:9014:30Mandurah Magic - Beeliar Boodjar 105:95
14:30Perry Lakes Hawks - Perth Redbacks 97:90
14:30Rockingham Flames - Willetton Tigers 106:119
AUSTRALIA: NBL1 West Women
12:30Kalamunda Eastern Suns K - Warwick Senators K 87:98ot12:30Mandurah Magic K - Beeliar Boodjar K 60:79
12:30Perry Lakes Hawks K - Perth Redbacks K 93:70
12:30Rockingham Flames K - Willetton Tigers K 93:75
BAHRAJN: Premier League - Play Offy
19:00Al Ittihad - Al Manama 82:90BELGIA: Top Division Women - Play Offy
20:30Braine K - Mechelen K 43:61BOLIWIA: Libobasquet
02:00Leones de Potosi - Basquetbol La Paz 97:70BRAZYLIA: NBB - Play Offy
00:00Corinthians Paulista - Paulistano 65:8302:00Mogi - Franca 66:78
00:00Uniao Corinthians - Minas 73:83
BRAZYLIA: LBF Women
00:30Santo Andre K - Sampaio K 64:8000:00Corinthians K - Ituano K 63:72
BUŁGARIA: NBL - Runda przegranych
16:00Beroe - Shumen 81:12318:00Academic Plovdiv - Minyor 81:78
18:00Levski - Yambol 88:79
BUŁGARIA: NBL - Runda zwycięzców
18:00Chernomorets - Balkan 89:9018:00Spartak Pleven - CSKA Sofia 102:70
CHINY: CBA - Play Offy
13:35Xinjiang - Guangzhou 108:9113:35Zhejiang Chouzhou - Shanghai 125:109
CHINY: WCBA Women - Play Offy
13:30Sichuan K - Inner Mongolia K 78:70CHORWACJA: Premijer Liga Women
18:00Plamen Pozega K - Sibenik K 79:54CZARNOGÓRA: Prva A Liga
18:00Lovcen Cetinje - Sutjeska 77:80CZECHY: NBL - Play Offy
18:00Nymburk - Olomoucko 69:6118:00Opawa - Ostrava 82:84
CZECHY: 1. Liga - Play Offy
19:00Litomerice - Svitavy 80:73CZECHY: ZBL Kobiety - Play Offy
17:00Hradec Kralove K - KP Brno K 56:86EUROPA: ABA League - Play Offy
19:00Zadar - Buducnost 73:80EUROPA: BNXT League - Runda zwycięzców
20:00Den Bosch - Liege 72:88EUROPA: Latvia-Estonian League - Play Offy
18:00VEF Riga - Ventspils 84:76FILIPINY: Puchar Filipin
10:30Converge FiberXers - San Miguel Beermen 103:11213:30Ginebra Kings - TNT Tropang Giga 87:83
FINLANDIA: Korisliiga - Play Offy
17:30BC Nokia - Kataja 86:67FINLANDIA: Korisliiga Women - Play Offy
17:30Forssan Alku K - Kouvottaret K 85:97FRANCJA: Pro B
20:00Aix-Maurienne - ASA 99:94ot20:00Denain-Voltaire - Evreux 87:72
20:00Nantes - Antibes 88:103
20:00Pau-Orthez - Fos-sur-Mer 87:71
20:30La Rochelle - Vichy 87:74
20:30St. Chamond - Chalons-Reims 62:82
FRANCJA: Espoirs U21
14:00Gravelines-Dunkerque U21 - Roanne U21 111:78FRANCJA: LFB Kobiety - Play Offy
19:00Charnay Bourgogne Sud K - Lattes Montpellier K 62:7720:50Angers K - ESB Villeneuve K 73:82
FRANCJA: LFB Kobiety - Play Out
20:00La Roche K - Union Hainaut K 81:6620:00Landerneau Bretagne K - Flammes Carolo K 73:66
GRECJA: Basket League - Runda zwycięzców
19:15Panathinaikos - Peristeri 93:88GRUZJA: Superleague - Play Offy
12:00TSU - Kavkasia 84:8917:00Gurjaani Delta - Iverioni 80:77
HISZPANIA: LEB Oro
20:00Melilla - Lleida 75:8020:45Alicante - Leyma Coruna 84:74
20:45Caceres - Ourense 71:77
INDONEZJA: IBL
13:00Bima Perkasa Yogyakarta - Pelita Jaya 67:10115:00Prawira Bandung - Bali United 91:70
IRAN: Super League - Play Offy
14:30Shahrdari Gorgan - Mahram Tehran 84:59ISLANDIA: Premier League - Play Offy
21:00Grindavik - Tindastoll 91:8921:30Keflavik - Alftanes 88:84
ISLANDIA: Premier League Women - Play Offy
19:00Valur K - Njardvik K 67:82IZRAEL: Super League
12:45H. Afula - Hapoel Tel-Aviv 84:78JAPONIA: B.League
12:05Diamond Dolphins - Shimane 100:85KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Sudbury 123:108KAZACHSTAN: National League - Play Offy
17:30Irbis Almaty - Aktobe 87:69KAZACHSTAN: National League Women - Play Offy
09:00Okzhetpes K - Tomiris Almaty K 59:65KOREA POŁUDNIOWA: KBL - Play Offy
12:00KCC Egis - Wonju DB 102:90ŁOTWA: LBL - Play Offy
18:00BK Liepaja - BK Ogre 99:73NIEMCY: BBL
20:00Tubingen - Vechta 77:88NIEMCY: Pro B - Play Offy
18:30Lowen - Wolmirstedt 72:10119:00Rostock 2 - Rhondorf 84:81
19:30Berlin Braves - Coburg 105:73
19:30Bernau - OrangeAcademy 79:72
19:30BIS Baskets Speyer - Koln 86:71
19:30Wedel - Frankfurt 2 87:64
20:00Oberhaching - Schwelm 77:90
NIEMCY: DBBL Kobiety - Play Offy
19:00Alba Berlin K - Keltern K 69:49NOWA ZELANDIA: NBL
09:30Auckland Tuatara - Southland Sharks 94:54PARAGWAJ: LNB - Apertura
01:30Ciudad Nueva - Felix Perez Cardozo 73:8001:30Libertad - Dep. San Jose 66:93
PUERTO RICO: BSN
02:00Leones De Ponce - Osos de Manati 86:6702:00Mets de Guaynabo - Aguada Santeros 72:71
02:00Piratas de Quebradillas - Indios de Mayaguez 85:81
ROSJA: Super League - Play Offy
11:15Dynamo Vladivostok - Temp Sumz Revda 50:58ROSJA: Premier League Kobiety - 9-11 miejsce
15:00Neftyanik Omsk K - Novosibirsk K 87:80otROSJA: Premier League Kobiety - Play Offy
18:00Dynamo Kursk K - Nika Siktivkar K 68:75SERBIA: Super Liga - Play Offy
19:00Borac - Subotica 95:92SŁOWENIA: 1. SKL Women - Play Offy
20:00Triglav K - Cinkarna Celje K 54:64SZWECJA: Basketligan - Play Offy
19:04Norrkoping - BC Lulea 85:7420:04Jamtland - Borås 86:75
SZWECJA: Superettan - Play Offy
18:00KFUM Fryshuset - Hogsbo 70:10319:00Sloga Uppsala - AIK Basket 97:81
TAJWAN: SBL
11:00Bank of Taiwan - Changhua 89:6413:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 75:82
TAJWAN: P. League+
13:00Formosa Dreamers - New Taipei Kings 97:93TAJWAN: WSBL Women
07:00Taiyuan K - Taipower K 78:5709:00Cathay Life K - Chunghua Telecom K 74:67
UKRAINA: FBU Superleague - Play Offy
17:00Kyiv Basket - Cherkaski Mavpy 101:99otURUGWAJ: Liga Uruguaya - Play Offy
02:15Urupan - Malvin 99:74URUGWAJ: Liga Uruguaya - Runda zwycięzców
02:00Cordon - Aguada 74:97WĘGRY: NB I. A - Play Offy
17:00Alba Fehervar - Soproni KC 99:8218:00Szolnoki Olaj - NKA Pecs 99:80
18:00Szombathely - Budapesti Honved Se 94:60
18:00Zalakeramia - DEAC 82:66
WIELKA BRYTANIA: BBL
20:30Bristol Flyers - Caledonia Gladiators 75:8020:30Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix 104:89
20:45Leicester Riders - Manchester Giants 89:94
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.