REFRESH

Piłka ręczna » Wczoraj » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

20:00Dunkerque - Nantes 21:25
20:00Istres - Montpellier 23:29

HISZPANIA: Liga ASOBAL

17:00Barcelona - Nava 44:34
18:00PrzełożoneBenidorm - Granollers -:-
18:30Antequera - La Rioja 33:31
19:00Anaitasuna - Cuenca 30:31
19:00Atl. Valladolid - Puente Genil 29:32
20:00Huesca - Torrelavega 28:25

NIEMCY: Bundesliga

20:30Erlangen - Minden 30:22

POLSKA: PGNiG Superliga M

13:15Górnik Zabrze - Vive Kielce 21:30
19:30Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 27:33

POLSKA: I Liga

12:30SMS Kwidzyn - SMS Kwidzyn II 37:27
15:00Azoty-Puławy II - Warszawianka 25:21
16:00Cracovia - MTS Chrzanów 21:23
16:00SMS ZPRP Płock II - KPR Blejkan Gryfino 30:38
16:00Wisła Płock II - SMS ZPRP Płock 23:21
17:00Gorzów Wlkp. - Legionowo 22:29
17:00Grunwald Poznań - Koscian 24:21
17:00KS Kościerzyna - Mazur Sierpc 35:17
17:00Olsztyn - Padwa Zamość 21:23
17:00Ruda Śląska - Wisla Sandomierz 34:30
17:00USAR Kwidzyn - Oborniki 30:24
17:30Konstantynow Łódzki - Radzymin 25:21
18:00Biala Podlaska - MKS Grudziądz 32:27
18:00Gorzyce Wielkie - AZS Uniw. Zielonogórskiego 29:27
18:00Końskie - Zawadzkie 28:27
18:00KSZO Ostrowiec - AZS UJK Kielce 28:17
18:00Legnica - Nielba Wągrowiec 33:27
18:00Oborniki Śląskie - Real Astromal Leszno 24:19
18:00Olimp Grodków - SKPR Świdnica 33:30
18:00Viret Zawiercie - Olimpia Piekary 28:29
18:00Wejherowo - Gwardia Koszalin 26:30
18:00Wieluń - Śląsk Wrocław 31:25
18:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Żukowo 34:35
19:00Czuwaj Przemyśl - Ostrów Wielkopolski 19:23
19:00Kąty Wrocławskie - Nowa Sol 33:18
19:00Warszawa AZS - Orlęta Zwoleń 24:29

AUSTRIA: HLA

17:30Voslauer - Linz 25:34
18:00Handball Tirol - West Wien 32:30

AUSTRIA: WHA Women

18:00Feldkirch K - Ferlach/Feldkirchen K 32:31
19:00Atzgersdorf K - Dornbirn/Schoren K 32:23
19:00Fuchse K - Eggenburg K 37:22
19:00Graz K - Hypo NÖ K 28:43
19:00MGA Handball K - Stockerau K 25:22

AZJA: Asian Championship Women

10:05Iran K - Palestyna K 52:9
12:00Syria K - Japonia K 7:43
14:00Singapur K - Hong Kong K 16:26
16:00Jordania K - Kuwejt K 28:11
18:00OdwołaneHong Kong K - Katar K -:-
18:00Uzbekistan K - Kazachstan K 28:31

BELGIA: Division 1

20:15Gent - Eupen 21:40
20:15Izegem - Houthalen 19:19
20:15Sasja KV - Tournai 31:18

BIAŁORUŚ: Division 1

13:30BGUFK Minsk - Kronon 39:25
13:30Masheka - Gomel 27:27
16:00SKA Minsk - Mieszkow Brześć 30:34

BUŁGARIA: A RHG

14:00Osam Lovech - Dobrudja 34:24

CHORWACJA: Premijer liga

13:00Trogir - Sesvete 21:25
17:30PPD Zagreb - Gorica 33:26
19:00Porec - Dubrava 22:25
19:00Vinkovci - Karlovac 30:35

CHORWACJA: 1. HRL Women

15:00Bjelovar K - Dugo Selo K 19:20
15:00Tresnjevka K - Koka K 23:30
17:30Sesvete K - Zelina K 31:22
18:00Lok. Zagrzeb K - Dalmatinka K 28:13
18:00Split 2010 K - Trogir K 28:21
19:00Osijek K - Umag K 22:23

CZECHY: Extraliga

17:00Lovosice - Hranice 34:15
18:00Karwina - Brno 28:27

DANIA: Herre Handbold Ligaen

13:00Skive - Ringsted 27:30
16:10Aalborg - Kolding 36:30

DANIA: 1. Division

14:00Ajax København - Grindsted 25:23
14:00HOJ - Midtjylland 16:24
14:00Tønder - FIF 35:28
15:30Odder - Vendsyssel 28:25
19:00Skovbakken - Odense 38:25

DANIA: Bambusa Kvindeligaen Women

14:00Viborg K - Aarhus United K 34:22
16:30Ajax København K - Silkeborg-Voel K 27:24

DANIA: 1.Division - Kobiety

13:30EH Aalborg K - Hadsten K 35:22
14:00Bjerringbro K - Rodovre K 26:24
14:00DHG K - Roskilde K 23:25
15:00Sønderjyske K - Ringsted K 25:26

EUROPA: Liga Mistrzów - Kobiety

16:00CSM Bucuresti K - Rostov K 27:30
16:00Ferencvaros K - Podravka Vegeta K 33:27
16:00Odense K - Metz K 21:27
18:00Brest Bretagne K - Esbjerg K 26:23
18:00Kristiansand K - Savehof K 34:25
18:00Ljubljana K - Győr K 26:31

EUROPA: European Cup

15:00Koprivnice (Cze) - Selfoss (Ice) 25:31
17:00Drama (Gre) - Sloboda Tuzla (Bih) 24:17
17:00Lokomotiv Gorna (Bul) - Minaur Baia Mare (Rou) 21:33
18:00Baekkelaget (Nor) - Motor-Polytechnic-ZAS (Ukr) 32:20
18:00Handball Tirol (Aut) WO - Prishtina (Kos) -:-
18:00Sloga Doboj (Bih) - Viljandi (Est) 25:23
18:00Zubri (Cze) - Apoel (Cyp) 40:11
19:00Metaloplastika (Srb) - Alingsås (Swe) 30:34
19:00Trepca (Kos) - MK Holon (Isr) 22:29
19:30Pylaias (Gre) - Dukla Prague (Cze) 28:37
19:30Sassari (Ita) - Dudelange (Lux) 29:21
20:00Hurry-Up (Ned) - Beykoz Bld. (Tur) 33:30

EUROPA: BENE-League

20:00Bevo HC - Vise 33:35
20:00Limburg Lions - KRAS/Volendam 39:28
20:15Quintus - Bocholt 23:35
20:15Tongeren - Sporting Pelt 25:34

EUROPA: MOL Liga Women

15:00Pilzno K - Poruba K 28:17
17:00Slavia Praga K - Lazne Kynzvart K 28:29
17:30Olomouc K - Sala K 24:20
18:00Dunajska Streda K - Most K 23:28
18:00Zlin K - HK Hodonin K 19:23

FINLANDIA: SM Liiga

15:15Dicken - ÅIFK 38:26
16:00HIFK - BK-46 22:28
16:00SIF - GrIFK 23:30

FINLANDIA: SM Liiga - Kobiety

18:15SIF K - GrIFK K 15:38

FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety

20:00Besancon K - Plan de Cuques K 29:20
20:00Dijon K - Toulon K 27:25
20:00Nantes K - Celles K 41:29
20:30Nice K - Bourg De Peage K 26:28

GRECJA: A1

16:00A.S.E. Douka - Aris 31:22
17:00Faiakas Corfu - PAOK 18:20
17:00Filippos Veria - Zafeirakis 25:23
19:30Olympiacos SFP - Diomidis Argous 27:23

HISZPANIA: División de Honor Kobiety

18:00Bera Bera K - Malaga K 24:22
19:00La Calzada K - Aula Valladolid K 29:31
19:00Lanzarote Zonzamas K - Tenerife K 29:30
19:00Zuazo Barakaldo K - Elche Mustang K 23:25
19:30Gran Canaria K - Sant Quirze K 37:21
20:00Guardes K - Porrino K 32:22

HOLANDIA: Eredivisie

19:00Houten - Waalwijk 29:28
20:00Havas - Aalsmeer 2 29:33
20:40Hercules - GHV 31:23
20:45BFC - EHC 31:20
21:00Dynamico - Arnhem 20:34
21:00Feyenoord - Emmen 22:26
21:00Hellas - Vlug en Lenig 23:17
21:00KRAS/Volendam 2 - Bevo HC 2 25:30

HOLANDIA: Eredivisie Women

19:00Amsterdam K - BFC K 46:22
19:00KRAS/Volendam K - Kwiek K 25:23
19:00Westfriesland SEW K - Quintus K 25:25
20:00JuRo Unirek K - Vlug en Lenig K 29:24

ISLANDIA: Olis Deild Women

16:00Ka Thor K - IBV K 26:24
18:00Afturelding K - Valur K 20:31
18:00Haukar K - Kopavogs K 21:15

ISLANDIA: Olis Deildin

20:00Haukar - Fram 29:27

JAPONIA: JHL

06:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Zeekstar Tokyo 26:32
06:00Ryukyu Corazon - Fukuoka 40:32
06:00Toyota Motor East Japan - Daido 27:26
06:00Wakunaga - Toyoda Gosei 29:33
08:30Osaki Electric - Toyota Boshoku Kyushu 31:26

LUKSEMBURG: AXA League

18:00Berchem - Schifflange 34:27
18:00Kaerjeng - Rumelange 43:27
20:15Standard - Diekirch 25:24

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

12:00Vainode - Salaspils 36:23
16:00Jurmalas - Łotwa U20 42:22
17:00Skriveri - Ulbrokas 36:32

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

16:00Eurofarm Pelister - Struga 45:20
18:00Tinex Prolet Skopje - Prilep 31:28

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women

12:00Metalurg Skopje K - Spartak K 34:26
14:00ZRK Feniks K - Cair K 36:47
17:30Shampion K - Kumanovo K 22:29
19:30Gjorche Petrov K - Vardar SCJS K 17:19

NIEMCY: 2. Bundesliga

16:00Rostock - Coburg 2000 29:27
19:00Emsdetten - Nordhorn-Lingen 24:28
19:00Lubeck-Schwartau - Aue 24:26
19:30Grosswallstadt - Elbflorenz 23:25
19:30Huttenberg - Ferndorf 31:20

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

18:00Neckarsulmer K - Leverkusen K 36:29
18:00Oldenburg K - Bensheim-Auerbach K 26:32
19:00Bad Wildungen K - Blomberg-Lippe K 22:32
19:00Rosengarten K - Bietigheim K 19:32

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

17:30Nord Harrislee K - Nurtingen K 25:24
17:30TuS Lintfort K - Heide K 28:23
18:30Bremen K - Waiblingen K 28:32
18:45Wuppertal K - Kurpfalz Baren Ketsch K 21:22
19:00Göppingen K - Regensburg K 37:23
19:30Mainz K - Fuchse Berlin K 23:26

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen

17:00Bergen - Arendal 30:32
17:00Notteroy - Halden 33:30

POLSKA: PGNiG Superliga K

15:00Kielce K - Kobierzyce K 19:26
18:00Start Elbląg K - Zagłębie Lubin K 23:37

PORTUGALIA: Andebol 1

16:00ABC Braga - Maia-Ismai 22:30
17:30Aguas Santas - Madeira 31:23
17:30Boa Hora - Vitoria 22:29
19:00Gaia - Belenenses 36:28
19:00Sanjoanense - Povoa 21:22
19:00Sporting - Xico Andebol 45:26

ROSJA: Superliga

12:30St. Petersburg - Saratów 31:21

RUMUNIA: Liga Nationala

16:00Steaua Bucharest - Alexandria 34:26

SERBIA: Superliga

18:00Dubocica - Spartak Vojput 30:22
18:00Pancevo - Obilic Beograd 31:25
18:00Radnicki - Novi Pazar 35:26
18:00Vojvodina - Jugovic 34:16
19:00Rudar Kostolac - Samot 31:29

SŁOWACJA: Extraliga

18:00HK Kosice - Povazska Bystrica 27:24
18:00Nove Zamky - Presov 25:41
18:00SKP Bratysława - Bojnice 23:19
18:30Zahoraci - Hlohovec 25:33

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

18:00Loka - Gorenje 28:26
19:00Dobova - Trebnje 29:35
19:00Jeruzalem Ormoz - Slovan 24:27
19:00Smartno - Celje 27:39

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety

18:00Branik K - Vrhnika K 28:30
18:00Celje K - Ajdovscina K 25:25
18:00Olimpija K - Sava Kranj K 27:26
19:00Celeia Zalec K - ZRD Litija K 27:37
19:00PrzełożoneVelenje K - Zagorje K -:-
20:00Logatec K - Koper K 19:23

SZWAJCARIA: NLA

18:00Kriens - Basel 28:26

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

17:00Thun K - Zug K 23:28
17:00Winterthur K - Amicitia Zurich K 28:18
19:00Kreuzlingen K - Herzogenbuchsee K 32:26

SZWECJA: Handbollsligan

16:00Lugi - Hallby 23:32
16:30Guif - Hammarby 28:27

SZWECJA: Allsvenskan

14:00Vinslovs - Rimbo 37:31
16:00Karlskrona - Anderstorps 25:21
16:00Skanela - Varberg 34:29
16:00Torslanda - Lindesberg 32:28
16:15Tyreso - Vasteras Irsta HF 28:32
17:15Kungalvs HK - Helsingborg 26:25

SZWECJA: Swedish Cup - Play Offy

15:00Ystads IF - Savehof 43:36

SZWECJA: SHE Kobiety

14:30Skovde K - H 65 Hoor K 22:22
15:00Kungalvs K - Heid K 35:24

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie

13:00Alcobendas (Esp) - Sporting Alicante (Esp) 28:28

TURCJA: Superlig

13:00Koycegiz Belediye - Spor Toto 21:28
13:00Nilufer Bld. - Trabzon 42:37
13:00Tokat - Eskisehir 20:27
15:00Mamak - MYK 34:28

UKRAINA: Superleague

12:00Odessa - Handball Academy 26:20
13:30CSKA Kiev - Karpaty Uzhgorod 27:23
16:00SKA Lviv - Donbas Mariupol 24:27
17:00PrzełożonePortovik - Motor-Polytechnic-ZAS -:-

WĘGRY: NB I

16:00NEKA - Eger 28:24
16:00Tatabanya - Szeged 28:39
18:00Balatonfuredi - Veszpremi KKFT 37:29
18:00Dabas - Budakalasz 26:26
18:00Ferencvaros - Veszprem 27:30
18:00Komloi - Kecskemeti TE 28:24

WĘGRY: NB I Kobiety

16:00Szombathelyi K - DVSC Schaeffler K 25:29
17:00Budaors K - Dunaujvarosi K 19:31
18:00Kisvardai KC K - Siofok KC K 35:34
18:00Vaci K - MTK Budapest K 23:24

WŁOCHY: Serie A

17:00Fasano - Carpi 30:24
18:00Bozen - Trieste 28:23
18:30Albatro - Conversano 17:27
18:30Cassano - Brixen 18:25
19:00Eppan - Pressano 29:29
19:00Meran - Secchia Rubiera 36:19

WŁOCHY: Serie A Women

17:00Pontinia K - Jomi Salerno K 31:31
18:00Erice K - Padova K 21:21
18:30Casalgrande Padana K - Ferrara K 37:32
18:30Mestrino K - Cassano K 21:20
19:00Brixen K - Leno K 36:25
19:00Mezzocorona K - Malo K 28:25

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.