REFRESH

Piłka ręczna » 01.10.2022 » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

19:00PSG - Creteil 35:26
20:00Aix - Limoges 38:33

HISZPANIA: Liga ASOBAL

16:15Barcelona - CD Bidasoa Irun 39:28
17:30Guadalajara - Puente Genil 31:28
19:00Anaitasuna - Cuenca 26:27
20:30La Rioja - Huesca 31:29

NIEMCY: Bundesliga

18:30Flensburg-H. - SC Magdeburg 35:34

POLSKA: PGNiG Superliga M

12:30Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 29:24
15:00Azoty-Puławy - Zagłębie Lubin 39:27

POLSKA: I Liga

12:30SMS ZPRP Płock - Mazur Sierpc 24:27
15:00MKS Grudziądz - Sparta Oborniki 31:30
16:00USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 30:26
17:00AZS Uniw. Zielonogórskiego - Legnica 25:29
17:00KS Kościerzyna - PGE KPR Gryfino 39:33
17:30Włókniarz Konstantynów - Trójka Ostrołęka 30:22
18:00Ciechanów - Wisła Płock II 34:29
18:00Orzeł Przeworsk - AZS AGH Kraków 27:21
18:00Zawadzkie - Wisla Sandomierz 37:36
18:00ZEW Świebodzin - Real Astromal Leszno 30:23
18:30Oborniki Śląskie - Tecza Koscian 30:29
19:00Kąty Wrocławskie - Dziewiątka Legnica 40:20
19:00KSZO Ostrowiec - Końskie 24:26

AUSTRIA: HLA

18:00West Wien - Linz 27:23
19:00Bregenz - Aon Fivers 25:28
19:00Fuechse - Handball Tirol 33:30
19:00HSG Graz - Alpla HC Hard 25:30
19:00Krems - SC Ferlach/T. 36:27

BELGIA: Division 1

18:00Hubo Handbal 2 - Tournai 28:24
20:00Kraainem - Merksem 35:29
20:15Gent - Eynatten-Raeren 22:28
20:15Houthalen - Izegem 28:26
20:15Kortrijk - Sasja KV 36:31

BIAŁORUŚ: Division 1

11:30Aist Kitaya - BGUFK Minsk 27:33

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Premijer Liga

18:00Bosna Visoko - Leotar 26:26
18:00Gracanica - Gorazde 42:30
18:00Sloga Doboj - Konjuh 26:25
18:30Borac - Vogosca 29:24
19:00Gradacac - Hercegovina 29:28
19:00Maglaj - Krivaja 32:25
19:00Sloboda Tuzla - Iskra 30:30
20:00Kakanj - Izvidac 26:37

BUŁGARIA: A RHG

16:00Spartak Varna - Dobrudja 32:26

CHORWACJA: Premijer liga

18:00Osijek - Trogir 26:34
18:30RK KTC Krizevci - Moslavina 27:26

CZARNOGÓRA: Prva liga

18:00Brskovo - Buducnost 22:25
18:00Budvanska - Danilovgrad 53:22
19:00Komovi - Berane 22:26

CZECHY: Extraliga

13:00Malomerice - Lovosice 27:32
16:00Zubri - Brno 34:27
17:00Strakonice - Nove Veseli 18:25
17:30Hranice - Frydek-Mistek 20:31
17:30Presov - Dukla Prague 32:24
18:00Jicin - Plzen 19:30
18:00Karwina - Koprivnice 35:28

DANIA: Herre Handbold Ligaen

16:00Bjerringbro/Silkeborg - Holstebro 26:29

DANIA: 1. Division

14:00Otterup - Grindsted 29:28
15:00PrzełożoneAjax København - Aarhus HC -:-
15:00HOJ - Odder 35:31
16:00Skovbakken - Sydhavsøerne 36:33

DANIA: 1.Division - Kobiety

15:00Roskilde K - Hadsten K 24:20

EUROPA: BENE-League

19:00KRAS/Volendam - Haacht 43:21
20:00Limburg Lions - Eupen 40:32
20:00Tachos - Bocholt 30:34
20:15Hubo Handbal - Aalsmeer 34:36
20:15Sporting Pelt - Hurry-Up 29:29
20:15Vise - Bevo HC 27:21

EUROPA: Golden League - Denmark Women

13:30Holandia K - Norwegia K 19:27
16:00Dania K - Szwajcaria K 38:25

FINLANDIA: SM Liiga

15:00BK-46 - Dicken 38:24
15:00GrIFK - SIF 29:30
15:00Riihimäen Cocks - HIFK 35:27

FRANCJA: Proligue

20:30Sarrebourg - Villeurbanne 29:24

GRECJA: A1

15:00AEK Athens - Aeropos Edessas 28:21
15:00Zafeirakis - Diomidis Argous 24:31
16:00Ionikos - PAOK 27:31
16:00XANTH - Vrilissia 21:22
17:00Drama - A.S.E. Douka 29:29

HISZPANIA: Division de Honor Plata

18:00Novas - Boadilla 30:28
18:30Alcobendas - Zamora 36:24
18:30Oviedo - Burgos 30:34
18:30Puerto Sagunto - Antequera 34:29
19:00Ciudad Real - Sant Quirze 30:27
19:30Eivissa - Barcelona II 31:31
19:30Horneo Alicante - Caserio Ciudad Real 27:28
21:00Villa de Aranda - Nava 31:31

HOLANDIA: Eredivisie

19:00Aalsmeer 2 - Vrone/Berdos 36:35
19:00BFC - Bevo HC 2 32:29
19:00Dynamico - Emmen 24:25
19:00Houten - Havas 42:28
20:30Quintus - Hellas 25:28
20:40EHC - Arnhem 29:24
21:00KRAS/Volendam 2 - Hercules 37:36

HOLANDIA: Eredivisie Women

20:00PSV Handbal K - JuRo Unirek K 28:31

JAPONIA: JHL Women

06:30The Terrace Hotels K - Takayama K 27:26

LITWA: Lietuvos Lyga

12:00Grifas - Granitas Kaunas 22:29
14:00Vilnius - Alytaus 28:34
16:00Amber - Dragunas Klaipeda 23:24

LUKSEMBURG: AXA League - pierwsza runda

20:15Esch - Diekirch 32:21
20:15Kaerjeng - Differdange 24:22
20:15Schifflange - Berchem 22:35
20:15Standard - Dudelange 22:41

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

12:00Latgols - Salaspils 38:37
14:00Vainode - HK Ogre/Miandum 27:37

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

13:00Prilep - Vardar Negotino 22:18
18:00Butel Skopje - Kumanovo 31:28
18:00Junior KV - Eurofarm Pelister 25:38
18:00Radovis - Golden Art 22:23
18:00Tikvesh - Tinex Prolet Skopje 24:24
19:30Ohrid - Vardar 1961 22:27

NIEMCY: 2. Bundesliga

19:30Huttenberg - Wolfe Wurzburg 33:24

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen

18:00Kolstad - Arendal 30:25
18:00Kristiansand - Halden 32:28

NORWEGIA: 1. Division

16:00Falk - Notteroy 23:19

POLSKA: Liga Centralna

17:00GKS Żukowo - Zagłębie Sosnowiec 35:33
17:00Gorzów Wlkp. - Legionowo 25:26
18:00Biala Podlaska - Nielba Wągrowiec 37:24
18:00Łódź - Olimpia Piekary 29:23
18:00Olsztyn - Wieluń 30:26

POLSKA: I liga Kobiet

14:00Jutrzenka Płock K - AZS Poznań K 28:33
18:30Varsovia K - Łódź K 30:29

PORTUGALIA: Andebol 1

16:00Aguas Santas - Sporting 27:29
16:00Benfica - Vitoria 37:23
19:00Gaia - Belenenses 28:17
19:00Viseu - ABC Braga 24:30
19:30Avanca - Porto 23:28

RUMUNIA: Liga Nationala

15:00Oradea - Buzau 31:36
16:00Suceava - Odorhei 40:30
17:00Vaslui - CSM Constanta 27:30
17:30CSM Focsani - Timisoara 27:25

SERBIA: ARKUS Liga

18:00Proleter - Kikinda 24:29
18:00Vojvodina - Obilic Beograd 44:23
19:00RK Toplicanin - Pancevo 29:31
19:00Samot - Metaloplastika 24:33

SŁOWACJA: Extraliga

18:00SKP Bratysława - Topolcany 24:26
18:30Nove Zamky - HK Kosice 34:31
19:00Hlohovec - Sala 37:24
19:00Zahoraci - Bojnice 28:28

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

18:00Krka - Jeruzalem Ormoz 31:22
19:00Ivancna Gorica - Trebnje 18:33
19:00Krsko - Loka 20:20
19:00Maribor - Slovan 30:30
19:00Ribnica - Dobova 30:29

SZWAJCARIA: NLA

17:00Pfadi Winterthur - Kreuzlingen 33:27
17:00Thun - Kadetten 23:26
18:00Kriens - St. Gallen 37:34
18:00Zürich - Basel 29:25

SZWAJCARIA: Schweizer Cup

17:00Birseck - Geneve 19:34

SZWAJCARIA: Schweizer Cup Kobiety

16:00Emmen K - Weinfelden K 21:25
17:30Ruswil/Wolhusen/Nottwil K - Goldach-Rorschach K 15:35

SZWECJA: Handbollsligan

16:00Lugi - Skövde 32:34

SZWECJA: Allsvenskan

14:30Torslanda - Amo HK 26:40
16:00Karlskrona - IFK Ystads 38:26
16:00Vinslovs - Kungalvs HK 30:22
20:00AIK Stockholm - Vasteras Irsta HF 21:30

SZWECJA: Allsvenskan Kobiety

14:00Ystads K - Karra K 26:33

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

16:00Macedonia Północna K - Norwegia B K 27:37
16:00Szwecja K - Brazylia K 33:30
16:30Serbia K - Austria K 30:29
17:00Słowacja K - Ukraina K 32:24
17:30Słowenia K - Węgry K 21:19
19:00Rumunia K - Hiszpania K 25:23

TURCJA: Superlig

13:00Hatay - Koycegiz Belediye 35:29
14:00Spor Toto - Sakarya 25:31
14:00Trabzon - Besiktas 21:36
15:00Umraniye - Beykoz Bld. 24:40
15:30Izmir BB - Nilufer Bld. 30:32

WĘGRY: NB I

16:00Veszpremi KKFT - Dabas 30:33
18:00Budai Farkasok - Cegledi 20:21
18:00Csurgoi - Budakalasz 30:27
18:00Telekom Veszprem - Gyongyosi 39:30
19:30Szeged - Ferencvaros 39:33

WŁOCHY: Serie A

16:00Campus Italia - Brixen 29:34
16:30Albatro - Cassano 25:25
18:00Carpi - Bozen 29:40
18:00Secchia Rubiera - Fondi 29:21
18:30Pressano - Fasano 27:28
19:00Conversano - Sassari 34:31
19:00Romagna - Meran 20:32

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.