Piłka ręczna » 21.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
HISZPANIA: Liga ASOBAL
12:30Nava - La Rioja 26:2717:00Ademar - CD Bidasoa Irun 33:32
18:30Anaitasuna - Atl. Valladolid 39:35
NIEMCY: Bundesliga
14:05Fuechse Berlin - Kiel 32:3215:00Hamburg - Gummersbach 33:33
16:30Erlangen - Leipzig 26:29
POLSKA: Orlen Superliga M - Od 5 do 8 miejsca
16:00Azoty-Puławy - MMTS Kwidzyn 37:3618:00MKS Kalisz - Ostrów Wielkopolski 27:22
POLSKA: Orlen Superliga M - Runda przegranych
16:00Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 27:28POLSKA: I Liga
14:30SPR Nowe Piekuty - UW Warszawa 24:4515:00Trójka Nowa Sól - Oborniki Śląskie 32:19
16:30AZS AWF Warszawa - Włókniarz Konstantynów 30:24
17:00Viret Zawiercie - MTS Chrzanów 27:28
18:00Wisła Płock II - Pabianice 21:33
CHORWACJA: Premijer liga - Grupa mistrzowska
20:00Vinkovci - Sesvete 31:35CHORWACJA: Premijer liga - Grupa spadkowa
15:00KTC Krizevci - Osijek 32:2618:00Dubrava - Trogir 26:30
18:00Kastela - Karlovac 27:28
19:00Rudar - Moslavina 31:32
19:30Metkovic - Gorica 41:37
CHORWACJA: 1. HRL Women
19:00Dalmatinka K - Koka K 36:2419:30Sesvete K - Split 2010 K 32:30
CZARNOGÓRA: Prva liga
17:00Mornar - Sutjeska Niksic 31:2518:00Berane - HC Rudar 31:42
CZECHY: Extraliga - Od 5 do 8 miejsca
18:00Frydek-Mistek - Zubri 35:30CZECHY: Extraliga - Play Offy
14:50Plzen - Koprivnice 27:26DANIA: Herre Handbold Ligaen - Runda zwycięzców
18:00Ribe-Esbjerg - Bjerringbro/Silkeborg 37:3319:30Mors - Aalborg 27:33
DANIA: Kvindeligaen Women - Grupa spadkowa
15:00Horsens K - Ringkøbing K 26:31ESTONIA: Meistriliiga - Play Offy
15:00Viljandi - Kehra 29:21EUROPA: European Cup
21:30Valur (Ice) - Minaur Baia Mare (Rou) 36:28EUROPA: European Cup Kobiety
13:30Gran Canaria K (Esp) - Elche Mustang K (Esp) 24:2617:00Michalovce K (Svk) - Benfica K (Por) 30:28
FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety
17:00Nantes K - Paris 92 K 30:3218:00Nice K - Brest Bretagne K 26:34
HISZPANIA: División de Honor Kobiety - Play Offy
12:30Guardes K - Porrino K 29:30HOLANDIA: Eredivisie
13:30KRAS/Volendam 2 - Tachos 34:31HOLANDIA: HandbalNL League
15:00Aalsmeer - KRAS/Volendam 31:31HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda zwycięzców
16:00Vlug en Lenig K - Quintus K 30:21ISLANDIA: Olis Deildin - Play Offy
19:00FH Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar 36:31JAPONIA: JHL
07:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Osaki Osol 32:3107:00Ryukyu Corazon - Zeekstar Tokyo 23:26
08:00Earth Friends BM - Toyoda Gosei 23:37
JAPONIA: JHL Women
05:00Takayama K - Omron Yamaga K 22:3007:00Osaka Lovvits K - Mie Violet Uris K 20:28
10:00Hokkoku Bank K - The Terrace Hotels K 39:22
KOREA POŁUDNIOWA: H League
09:10Sangmu - Doosan 23:2911:00SK Hawks - Hanam 26:30
13:00Chungnam Athletic - Incheon City 25:29
LUKSEMBURG: AXA League - Grupa spadkowa
18:00Mersch - Standard 22:30MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda przegranych
18:00Golden Art - RK Aerodrom 10:0MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda zwycięzców
18:00Butel Skopje - Tinex Prolet Skopje 23:1719:00Ohrid - Eurofarm Pelister 22:29
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women
12:00Astibo K - Pelister K 22:3520:00Ovce Pole K - Spartak K 25:32
NIEMCY: 2. Bundesliga
17:00Elbflorenz - Bietigheim-Metterzimmern 28:2917:00Huttenberg - Grosswallstadt 26:29
NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet
15:00Buxtehuder SV K - Thuringer K 28:3216:30Oldenburg K - Leverkusen K 31:20
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
15:00Mainz K - HSG Freiburg K 23:2116:00Nurtingen K - TuS Lintfort K 28:27
NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety
18:00Fana K - Larvik K 27:3518:00Follo K - Kristiansand K 27:36
18:00Fredrikstad K - Aker K 21:34
18:00Molde K - Byåsen K 33:27
18:00Oppsal K - Gjerpen K 25:23
18:00Romerike Ravens K - Sola K 29:30
18:00Storhamar K - Tertnes K 29:27
POLSKA: Orlen Superliga K - Runda zwycięzców
15:00MKS Lublin K - Zagłębie Lubin K 23:27POLSKA: Liga Centralna Kobiet
14:30Pogoń Szczecin K - Handball Warszawa K 25:2915:00Dziewiątka Legnica K - MTS Żory K 19:31
17:00Kielce K - Piłka Ręczna Poznań K 32:34
17:00Sośnica Gliwice K - Radom K 24:26
POLSKA: I liga Kobiet
15:00San Jarosław K - Łódź K 18:3418:00UMCS Lublin K - Radzymin K 26:30
ROSJA: Superliga - Play Out
13:00Omsk - Saratów 29:28ROSJA: Superliga Kobiet - od 9 do 12 miejsca
13:00Adyif K - Izhevsk K 29:2818:00Stavropol K - Luch K 36:30
RUMUNIA: Liga Nationala
16:00Suceava - CSM Bucuresti 30:3717:00Bacau - CSM Focsani 27:25
17:30Buzau - Potaissa Turda 33:37
RUMUNIA: Romanian Cup Women
11:30Rapid Bucuresti K - Bistrita K 36:3914:00CSM Bucuresti K - Dunarea Braila K 32:27
SERBIA: Superliga - Grupa spadkowa
16:00Obilic Beograd - Vranje 29:2718:00Radnicki - Dubocica 36:35
20:30Crvena zvezda - Proleter 29:29
SERBIA: Superliga - Play Offy
17:00Vojvodina - Pancevo 33:32SERBIA: Superliga Women - Play Offy
18:00Crvena zvezda K - Medicinar Sabac K 41:23SŁOWACJA: Extraliga - Play Offy
18:00Presov - HK Kosice 43:27SZWAJCARIA: NLA - Play Offy
16:00Kadetten - Pfadi Winterthur 25:2216:00Kriens - Zürich 32:27
SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Runda zwycięzców
15:00Kreuzlingen K - Amicitia Zurich K 24:2418:00Nottwil K - Winterthur K 27:26
SZWECJA: Handbollsligan Women - Play Offy
15:00Skara K - H 65 Hoor K 28:2416:15Kristianstad K - Önnereds K 25:24
TURCJA: Superlig Women
13:00Bursa BB K - Yalikavak K 26:3014:00Tekirdag K - Anadolu Uni. K 31:29
15:00Uskudar K - Yenimahalle K 26:30
UKRAINA: Superleague - Runda przegranych
08:00Karpaty Uzhgorod - SKA Lviv 31:2310:00CSKA Kiev - Khmelnitsky 34:23
UKRAINA: Superleague - Runda zwycięzców
12:00Donbas Mariupol - Izmayil 28:2214:00Motor - Odessa 32:31
WĘGRY: NB I Kobiety
16:00Győr K - Kisvardai KC K 38:2118:00DVSC Schaeffler K - Mosonmagyarovar K 33:27
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.