REFRESH

Piłka ręczna » 08.10.2022 » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

20:00Istres - PSG -:-
20:30Nantes - Chartres -:-
21:00Chambery Savoie - Aix -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

17:30CD Bidasoa Irun - Guadalajara -:-
19:00Puente Genil - La Rioja -:-
21:00Ademar - Benidorm -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30Hamm-Westfalen - Göppingen -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

13:30MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze -:-
16:00Wybrzeże Gdańsk - Łomża Industria Kielce -:-
17:00Pogoń Szczecin - Wisła Płock -:-
19:00Gwardia Opole - Chrobry Głogów -:-

POLSKA: I Liga

13:00ZPRP Kielce - Zawadzkie -:-
14:00Dziewiątka Legnica - Trójka Nowa Sól -:-
17:00Mazur Sierpc - Warszawianka -:-
17:00Orlęta Zwoleń - SMS ZPRP Płock -:-
17:00Wolsztyniak Wolsztyn - Oborniki Śląskie -:-
18:00Ciechanów - Włókniarz Konstantynów -:-
18:00Końskie - MTS Chrzanów -:-
18:00PGE KPR Gryfino - MKS Grudziądz -:-
18:00Real Astromal Leszno - Gorzyce Wielkie -:-
18:00SKPR Świdnica - ZEW Świebodzin -:-
18:00Szczypiorniak Olsztyn - KS Kościerzyna -:-
18:00Tecza Koscian - AZS Uniw. Zielonogórskiego -:-
18:00Tytani Wejherowo - Jeziorak Iława -:-
18:30Legnica - Olimp Grodków -:-
18:30Radzymin - Wisła Płock II -:-
19:00Kąty Wrocławskie - Grunwald Poznań -:-
19:00UW Warszawa - Pabianice -:-

AUSTRIA: HLA

18:00Voslauer - Bregenz -:-
19:00Alpla HC Hard - Fuechse -:-
20:20Linz - Aon Fivers -:-

AUSTRIA: WHA Kobiety

18:00Feldkirch K - Fuechse K -:-
18:00PrzełożoneMGA Handball K - Stockerau K -:-
19:00PrzełożoneAtzgersdorf K - Graz K -:-
19:00Ferlach/Feldkirchen K - Tulln K -:-
19:00Korneuburg K - Dornbirn/Schoren K -:-

BELGIA: Division 1

20:15Eynatten-Raeren - Houthalen -:-
20:15Gent - Hubo Handbal 2 -:-
20:15Izegem - Kortrijk -:-
20:15Merksem - Sasja KV -:-
20:15Tournai - Kraainem -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Premijer Liga

19:00Gorazde - Gradacac -:-
19:00Hercegovina - Sloga Doboj -:-
19:00Iskra - Bosna Visoko -:-
19:00Izvidac - Sloboda Tuzla -:-
19:00Konjuh - Maglaj -:-
19:00Krivaja - Borac -:-
19:00Leotar - Gracanica -:-
19:00Vogosca - Kakanj -:-

CHORWACJA: Premijer liga

18:00Bjelovar - Sesvete -:-
18:00Moslavina - Osijek -:-
18:00Rudar - Kastela -:-
18:00Trogir - PPD Zagreb -:-
18:00Varazdin - Metkovic -:-
18:00Zamet - Nexe -:-
19:00Porec - RK KTC Krizevci -:-

CHORWACJA: 1. HRL Women

17:00Koka K - Zamet K -:-
18:00Dugo Selo K - Bjelovar K -:-
18:00Trogir K - Zrinski K -:-
20:00ZARK Split K - Umag K -:-

CZECHY: Extraliga

10:30Malomerice - Frydek-Mistek -:-
15:30Karwina - Brno -:-
17:00Strakonice - Plzen -:-
17:30Hranice - Dukla Prague -:-
18:00Jicin - Presov -:-
18:00Koprivnice - Lovosice -:-
18:00Zubri - Nove Veseli -:-

DANIA: Herre Handbold Ligaen

16:10Holstebro - GOG -:-
18:30Skanderborg Aarhus - Mors -:-

DANIA: 1. Division

15:30FIF - Skive -:-
16:00Grindsted - Ringsted -:-
16:00Roskilde - Skovbakken -:-

DANIA: Kvindeligaen Women

13:00Ajax København K - Randers K -:-

DANIA: 1.Division - Kobiety

14:00Hadsten K - Bjerringbro K -:-
14:00Ringsted K - Ejstrup/Haervejen K -:-
15:00Gudme HK K - AGF K -:-

EUROPA: Liga Mistrzów - Kobiety

16:00Buducnost K - Metz K -:-
18:00Storhamar K - Kastamonu K -:-

EUROPA: European League Kobiety - Runda wstępna

17:00Bruhl K (Sui) - Pilzno K (Cze) -:-
17:00Buzau K (Rou) - Malaga K (Esp) -:-
18:00Hypo NÖ K (Aut) - Oldenburg K (Ger) -:-
18:00MKS Lublin K (Pol) - Siofok KC K (Hun) -:-
19:00Dalmatinka K (Cro) - Zeleznicar K (Srb) -:-
20:00Chambray Touraine K (Fra) - Thuringer K (Ger) -:-

EUROPA: European Cup Kobiety

14:00Lugi K (Swe) - Westfriesland SEW K (Ned) -:-
15:00Benfica K (Por) - Stockerau K (Aut) -:-
15:00Dudelange K (Lux) - Atzgersdorf K (Aut) -:-
15:00Paok K (Gre) - Metalurg Skopje K (Mkd) -:-
16:00Kobierzyce K (Pol) - Ferizaj K (Kos) -:-
17:00JKS Jaroslaw K (Pol) - HandbaL Venlo K (Ned) -:-
18:00Alavarium K (Por) - Kaerjeng K (Lux) -:-
19:00roomz JAGS WV K (Aut) - Azeryol K (Aze) -:-
19:30Mestrino K (Ita) - La Calzada K (Esp) -:-
20:00Dunajska Streda K (Svk) - Valur K (Ice) -:-
20:00JuRo Unirek K (Ned) - Dicken K (Fin) -:-
21:30Ka Thor K (Ice) - Gjorche Petrov K (Mkd) -:-

EUROPA: BENE-League

19:00Aalsmeer - Limburg Lions -:-
20:00Bevo HC - Bocholt -:-
20:00Hurry-Up - Hubo Handbal -:-
20:00Tachos - Sporting Pelt -:-
20:15Eupen - KRAS/Volendam -:-
20:15Vise - Haacht -:-

EUROPA: MOL Liga Kobiety

17:30Olomouc K - Michalovce K -:-
18:00Poruba K - Sala K -:-
18:00Stupava K - Pisek K -:-

FINLANDIA: SM Liiga

15:00Dicken - Riihimäen Cocks -:-
15:00SIF - BK-46 -:-
16:00HIFK - ÅIFK -:-

FINLANDIA: SM Liiga - Kobiety

15:00BK 46 K - GrIFK K -:-

FRANCJA: Coupe de France Women

19:00Lomme Lille K - Celles K -:-
20:00Bouillargues K - Merignac K -:-
20:00Havre K - Dijon K -:-
20:30Noisy Le Grand K - Bourg De Peage K -:-
20:30Stella St. Maur K - Nice K -:-

HISZPANIA: División de Honor Kobiety

19:00Guardes K - Beti-Onak K -:-
19:30Gran Canaria K - Sporting La Rioja K -:-
19:30Zuazo Barakaldo K - Elche Mustang K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00EHC - PSV Handbal -:-
20:00Hellas - Aalsmeer 2 -:-
20:00Vrone/Berdos - Dynamico -:-
20:30Arnhem - BFC -:-
20:40Hercules - Quintus -:-
20:45Emmen - Houten -:-
20:45Havas - Feyenoord -:-

HOLANDIA: Eredivisie Women

19:00Amsterdam K - Veneco Velo K -:-
19:00BFC K - KRAS/Volendam K -:-
19:00Boer'n Trots Kaas K - Kwiek K -:-
20:15Quintus K - Vlug en Lenig K -:-

ISLANDIA: Olis Deild Women

16:00Kopavogs K - IBV K -:-
18:00Haukar K - Selfoss K -:-

ISLANDIA: Olis Deildin

18:00Hordur - Selfoss -:-
20:00Haukar - Afturelding -:-

JAPONIA: JHL

07:00Earth Friends BM - Daido -:-

LITWA: Lietuvos Lyga

14:00Vilnius - Dragunas Klaipeda -:-
16:00Sviesa - Grifas -:-

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

15:00Latgols - Vainode -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women

18:00PrzełożoneMetalurg Skopje K - Astibo K -:-
18:00PrzełożoneStruzanka K - Gjorche Petrov K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

19:00HBW Balingen-Weilstetten - Dormagen -:-
19:00Lubeck-Schwartau - N-Lubbecke -:-
19:00Potsdam - Hagen -:-
19:30Bietigheim-Metterzimmern - Huttenberg -:-
19:30Coburg 2000 - Ludwigshafen -:-
19:30Dessauer - Grosswallstadt -:-
19:30Eisenach - Essen -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

18:00Blomberg-Lippe K - Waiblingen K -:-
19:00Halle-Neustadt K - Buxtehuder SV K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

17:30TuS Lintfort K - Mainz K -:-
18:00Mainz-Bretzenheim K - Solingen K -:-
18:00Regensburg K - Nurtingen K -:-
18:30Nord Harrislee K - Bremen K -:-
18:30Rodertal K - Kurpfalz Baren Ketsch K -:-
19:30Fuechse Berlin K - Herrenberg K -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen

18:15Drammen - Kolstad -:-

POLSKA: Liga Centralna

17:00Olimpia Piekary - Wieluń -:-
18:00Łódź - SRS Przemyśl -:-
18:00Nielba Wągrowiec - Padwa Zamość -:-
18:00Zagłębie Sosnowiec - Olsztyn -:-
18:30Stal Mielec - Gorzów Wlkp. -:-

POLSKA: I liga Kobiet

12:00UMCS Lublin K - Handball Warszawa K -:-
13:00MKS Kalisz K - Victoria Świebodzice K -:-
13:00Varsovia K - Kielce K -:-
14:00Jutrzenka Płock K - Bukowsko Dopiewski K -:-
17:00Sośnica Gliwice K - Pietrowice Wielkie K -:-
17:30Radom K - Uniwersytet Warszawski K -:-
18:00Arka Gdynia K - Pogoń Szczecin K -:-
18:00Krapkowice K - MTS Żory K -:-
18:00San Jaroslaw K - AZS AWF Warszawa K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

16:00Belenenses - Avanca -:-
16:00Maia-Ismai - Aguas Santas -:-
16:00Povoa - Benfica -:-
16:00Sporting - Gaia -:-
18:00ABC Braga - Santo Tirso -:-
19:00Vitoria - Madeira SAD -:-
21:30Porto - Viseu -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

16:15CALE K - CS Madeira K -:-
18:00Colegio de Gaia K - Alpendorada K -:-
18:00Maiastars K - Gil Eanes K -:-

ROSJA: Superliga

12:00Perm - Taganrog -:-
13:00Dynamo Sungul - Krasnodar -:-
14:00Omsk - Saratów -:-

ROSJA: Superliga Kobiet

12:00Astrahanochka K - Stavropol K -:-
13:00Adyif K - Togliatti K -:-
13:00Dinamo-Sinara K - Rostov K -:-
15:00Krasnodar K - Izhevsk K -:-

SERBIA: ARKUS Liga

18:00Pancevo - Vojvodina -:-
19:00Jugovic - Dubocica -:-
19:00Obilic Beograd - Proleter -:-

SERBIA: ARKUS Liga Women

18:00Jagodina K - Zeleznicar K -:-
18:00Nis K - Mladost NP K -:-
18:00Radnicki K - Bekament K -:-
18:00RK Bor K - Medicinar Sabac K -:-
18:00Vojvodina K - Pancevo K -:-

SŁOWACJA: Extraliga

18:00Modra - Bojnice -:-
18:00Povazska Bystrica - SKP Bratysława -:-
18:00Sala - Martin -:-
19:30HK Kosice - Zahoraci -:-

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

18:00Gorenje - Krka -:-
19:00Jeruzalem Ormoz - Krsko -:-
19:00Koper - Gradec -:-
20:00Loka - Ivancna Gorica -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety

15:30Velenje K - Ajdovscina K -:-
18:00Piran Vrtovi Istre K - Koper K -:-
19:00Krka K - Aklimat Ptuj K -:-
19:30RK Ljubljana K - Vrhnika K -:-
20:00Logatec K - Olimpija K -:-

SZWAJCARIA: NLA

17:00Pfadi Winterthur - Thun -:-
18:45Kadetten - Zürich -:-
19:00Bern - Kriens -:-
19:00Kreuzlingen - St. Gallen -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

17:00Winterthur K - Kreuzlingen K -:-
18:00Herzogenbuchsee K - Amicitia Zurich K -:-

SZWECJA: Handbollsligan

15:00Onnered - Malmo -:-
16:00Alingsås - Lugi -:-
16:00Guif - Redbergslids -:-
17:00Hammarby - Aranas -:-
17:30Hallby - Kristianstad -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Amo HK - Varberg -:-
15:00IFK Ystads - AIK Stockholm -:-
16:00IFK Karlskrona - Vinslovs -:-
16:15Tyreso - Drott -:-
16:30Kungalvs HK - Karlskrona -:-

SZWECJA: SHE Kobiety

14:15Kungalvs K - Skuru K -:-
15:00H 65 Hoor K - Skara K -:-
15:00Hallby K - Vasteras K -:-

SZWECJA: Allsvenskan Kobiety

14:00AIK K - Kroppskultur Dam K -:-
14:00Karra K - Eskilstuna K -:-
14:00Örebro K - Helsingborg K -:-
14:00Tyresö K - Ystads K -:-
14:30Aranas K - Boden K -:-
15:00Skanela K - Eslov K -:-

WŁOCHY: Serie A Women

17:00Erice K - Ferrara K -:-
18:00Mezzocorona K - Pontinia K -:-
18:00Teramo K - Jomi Salerno K -:-
18:30Cassano K - Casalgrande Padana K -:-
21:00PrzełożonePrato K - Mestrino K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.