REFRESH

Piłka ręczna » 09.10.2022 » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

17:00Montpellier - St. Raphael -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

12:00Torrelavega - Atl. Valladolid -:-
17:00Morrazo Cangas - Barcelona -:-
19:00Huesca - Anaitasuna -:-

NIEMCY: Bundesliga

14:00Fuechse Berlin - Kiel -:-
16:05Gummersbach - Leipzig -:-
16:05Lemgo - Flensburg-H. -:-
16:05SC Magdeburg - MT Melsungen -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

17:00Azoty-Puławy - Ostrów Wielkopolski -:-

POLSKA: I Liga

15:00Trójka Ostrołęka - AWF Warszawa -:-
17:00AZS AGH Kraków - UMCS Lublin -:-

AUSTRIA: HLA

17:00West Wien - HSG Graz -:-

CHORWACJA: Premijer liga

17:00Dubrava - Gorica -:-

CHORWACJA: 1. HRL Women

18:00PrzełożonePodravka Vegeta K - Dalmatinka K -:-
18:00Split 2010 K - Sesvete K -:-

DANIA: Herre Handbold Ligaen

14:00Aalborg - Midtjylland -:-
15:00Kolding - Skjern -:-

DANIA: 1. Division

15:00Raekker Molle - Tønder -:-
18:00Aarhus HC - HOJ -:-

DANIA: 1.Division - Kobiety

14:00DHG K - Holstebro K -:-
17:00EH Aalborg K - Sondermarkens K -:-

EUROPA: Liga Mistrzów - Kobiety

14:00Ljubljana K - Ferencvaros K -:-
14:00Rapid Bucuresti K - Esbjerg K -:-
16:00Bietigheim K - Kristiansand K -:-
16:00Brest Bretagne K - Most K -:-
16:00Győr K - Lok. Zagrzeb K -:-
16:00Odense K - CSM Bucuresti K -:-

EUROPA: European League Kobiety - Runda wstępna

14:00Pilzno K (Cze) - Bruhl K (Sui) -:-
16:00Yalikavak K (Tur) - NFH Nyk K (Den) -:-

EUROPA: European Cup Kobiety

12:00Stockerau K (Aut) - Benfica K (Por) -:-
13:00Atzgersdorf K (Aut) - Dudelange K (Lux) -:-
17:00Azeryol K (Aze) - roomz JAGS WV K (Aut) -:-
17:00Kaerjeng K (Lux) - Alavarium K (Por) -:-
17:00Latsia K (Cyp) - Borac K (Bih) -:-
18:00Ferizaj K (Kos) - Kobierzyce K (Pol) -:-
19:00Madeira SAD K (Por) - Brixen K (Ita) -:-
20:00Valur K (Ice) - Dunajska Streda K (Svk) -:-

FINLANDIA: SM Liiga - Kobiety

15:00KyIF K - HIFK K -:-

HISZPANIA: División de Honor Kobiety

18:00Porrino K - Aula Valladolid K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

14:15Bevo HC 2 - KRAS/Volendam 2 -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

17:00Butel Skopje - Prilep -:-
17:00Eurofarm Pelister - Tikvesh -:-
17:00Eurofarm Pelister 2 - Radovis -:-
17:00Golden Art - Junior KV -:-
17:00Kumanovo - Vardar 1961 -:-
17:00Skopje 2020 - Tinex Prolet Skopje -:-
17:00Struga - Ohrid -:-
17:00Vardar Negotino - Alkaloid -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women

17:00Cair K - Gevgelija K -:-
17:00Kumanovo K - Shampion K -:-
17:00Ovce Pole K - Despina K -:-
17:00Spartak K - Pelister K -:-
17:00Vardar SCJS K - ZRK Skopje K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

17:00Nordhorn-Lingen - Motor -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

16:00Leverkusen K - Metzingen K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

16:00Göppingen K - Schozach-Bottwartal K -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen

18:00Baekkelaget - Kristiansand -:-
18:00Fjellhammer - Runar -:-
18:00Halden - Elverum -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety

16:00Fredrikstad K - Aker K -:-
18:00Romerike Ravens K - Byåsen K -:-

NORWEGIA: 1. Division

16:00Charlottenlund - Falk -:-

POLSKA: I liga Kobiet

11:30SMS ZPRP Płock K - Marcovia K -:-
13:00SPR Handball Rzeszów K - Łódź K -:-
15:00Dziewiątka Legnica K - Olkusz K -:-
15:00MKS Brodnica K - Kwidzyn K -:-
16:00AZS Poznań K - SMS ZPRP Płock II K -:-
18:00Cracovia K - Wrocław K -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

16:00Gil Eanes K - Sao Pedro Sul K -:-

ROSJA: Superliga

14:00St. Petersburg - Dinamo Astrakhan -:-

RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety

11:00Targu Jiu K - Magura Cisnadiei K -:-
16:00Dunarea Braila K - CSM Galati K -:-
17:00CSM Slatina K - Bistrita K -:-

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

18:30Slovan - Celje -:-

SZWAJCARIA: Schweizer Cup

14:00Yverdon - Arbon -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

16:00Zug K - Thun K -:-

SZWECJA: Handbollsligan

16:00Skövde - Ystads IF -:-
17:00Helsingborg - Savehof -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Vasteras Irsta HF - Rimbo -:-
16:15Skanela - Torslanda -:-

SZWECJA: Swedish Cup Women - Play Offy

13:00Savehof K - Boden K -:-

TURCJA: Superlig Women

13:00Uskudar K - Gorele K -:-
14:00Tekirdag K - Konyaalti K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.