Piłka ręczna » Wczoraj » Zakończone
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
FRANCJA: Starligue
20:00Limoges - Nantes 28:3320:00Nimes - Chartres 31:29
20:30Dijon - Chambery Savoie 27:31
20:30Ivry - Creteil 26:27
HISZPANIA: Liga ASOBAL
20:00CD Bidasoa Irun - Morrazo Cangas 34:23NIEMCY: Bundesliga
19:00Leipzig - Flensburg-H. 32:3520:00Eisenach - Lemgo 25:30
20:00Hannover-Burgdorf - Göppingen 33:26
AUSTRIA: HLA - Play Offy
19:30Alpla HC Hard - Ferlach 38:28CHORWACJA: Premijer liga - Grupa mistrzowska
19:00Porec - RK Zagreb 25:29DANIA: Herre Handbold Ligaen - Baraż o utrzymanie
19:30Skive - Holstebro 28:34FINLANDIA: SM Liiga - Kobiety - Play Offy
18:00HIFK K - GrIFK K 23:29FRANCJA: Proligue
20:30Angers - Massy Essonne 30:3120:30Besancon - Sarrebourg 27:31
20:30Cherbourg - Valence 31:30
20:30Frontignan - Billere 30:29
20:30Pontault - Istres 31:26
20:30Selestat - Nancy 40:32
FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety
20:30Paris 92 K - Stella St. Maur K 35:26HOLANDIA: Eredivisie
20:00Hellas - Arnhem 27:33HOLANDIA: HandbalNL League
20:00Hurry-Up - Bevo HC 31:33HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda zwycięzców
18:00Kwiek K - Westfriesland SEW K 25:28ISLANDIA: Olis Deild Women - Play Offy
20:00Haukar K - Fram K 28:2521:40IBV K - Valur K 23:34
IZRAEL: Division 1 - Play Offy
15:00Maccabi Le Zion - Hapoel Le Zion 35:33KOREA POŁUDNIOWA: H League - Play Offy
12:00Hanam - SK Hawks 29:30MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda zwycięzców
17:00Struga - Vardar 1961 15:36NIEMCY: 2. Bundesliga
19:00Coburg 2000 - Aue 33:2619:30Hagen - Elbflorenz 30:31
20:00Ludwigshafen - Essen 32:37
NORWEGIA: REMA 1000-ligaen - Baraż o utrzymanie
18:00Sandefjord TIF - Fjellhammer 28:33NORWEGIA: REMA 1000-ligaen - Play Offy
18:15Elverum - Arendal 36:35NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety - Baraż o utrzymanie
19:00Romerike Ravens K - Flint K 30:29POLSKA: Liga Centralna
19:00Jurand Ciechanów - Legnica 29:3519:00Padwa Zamość - Stal Mielec 32:22
POLSKA: I liga Kobiet
19:00AZS AWF Warszawa K - SMS ZPRP Lublin K 12:27PORTUGALIA: Andebol 1 - Miejsca
22:00Povoa - Madeira SAD 25:30ROSJA: Superliga - Play Offy
16:00Perm - Stavropol 33:28SERBIA: Superliga - Grupa spadkowa
20:00Proleter - RK Ub 33:2620:30Crvena zvezda - Radnicki 35:36
SERBIA: Superliga Women - Play Offy
19:00Zeleznicar K - Jagodina K 22:21SERBIA: Superliga Women - Play Out
19:00Bekament K - Vojvodina K 26:31SŁOWENIA: 1. NLB Liga
18:00Gorenje - Loka 33:2718:00Ribnica - Jeruzalem Ormoz 35:32
19:00Koper - Gradec 30:29
19:30Dobova - Krka 25:35
19:30Ivancna Gorica - Trebnje 22:29
20:30Ljubljana - Skofljica 27:30
SZWECJA: Handbollsligan - Play Offy
19:00Kristianstad - Savehof 26:31SZWECJA: Handbollsligan Women - Play Offy
19:00Skovde K - Skuru K 30:34WĘGRY: NB I Kobiety
18:00Mosonmagyarovar K - Dunaujvarosi K 43:26Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.