REFRESH

Tenis stołowy » Dzisiaj » Wszystkie mecze

INNE - MĘŻCZYŹNI: Liga Pro (Rosja)

23:05Pavlenko R. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 2:3
23:20Aslanyan A. (Rus) - Safonov V. (Rus) 1:3
23:20Myagkov S. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:2
23:30Ilyukhin E. (Rus) - Chahur V. (Rus) 2:3
23:50Lyfenko N. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 3:1
23:50Minkov M. (Rus) - Malahov K. (Rus) 2:3
00:00Kalachev V. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 3:2
00:15Shirshov V. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 3:1
00:20Merkushin Y. (Rus) - Aslanyan A. (Rus) 3:1
00:35Chahur V. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 1:3
00:45Kalashnikov E. (Rus) - Safonov V. (Rus) 3:0
00:45Malahov K. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 1:3
01:00Ilyukhin E. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 1:3
01:15Lyfenko N. (Rus) - Aslanyan A. (Rus) 2:3
01:15Minkov M. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 0:3
01:30Zhurba N. (Rus) - Kalachev V. (Rus) 3:1
01:45Kutuzov O. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 2:3
01:45Safonov V. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:0
02:00Pavlenko R. (Rus) - Chahur V. (Rus) 0:3
02:15Myagkov S. (Rus) - Malahov K. (Rus) 0:3
02:20Aslanyan A. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 1:3
02:30Zhurba N. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:2
02:45Kutuzov O. (Rus) - Minkov M. (Rus) 3:2
02:45Safonov V. (Rus) - Lyfenko N. (Rus) 3:0
03:00Chahur V. (Rus) - Kalachev V. (Rus) 3:0
03:15Kalashnikov E. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 2:3
03:15Malahov K. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 3:1
03:30Kalachev V. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 1:3
03:54Myagkov S. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 1:3
03:55Lyfenko N. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 2:3
04:05Zhurba N. (Rus) - Chahur V. (Rus) 3:2
04:20Malahov K. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:0
04:20Safonov V. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 3:1
Set 3Andreev A. (Rus) - Belugin O. (Rus) 1:1
06:45Lisov A. (Rus) - Khomutov S. (Rus) -:-
06:45Zabrodin A. (Rus) - Sinkovskiy V. (Rus) -:-
07:00Zhigalov V. (Rus) - Ovechkin S. (Rus) -:-
07:15Olshakov K. (Rus) - Golyshev A. (Rus) -:-
07:15Tsvetkov E. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
07:30Belugin O. (Rus) - Zhigalov V. (Rus) -:-
07:45Khomutov S. (Rus) - Olshakov K. (Rus) -:-
07:45Sinkovskiy V. (Rus) - Tsvetkov E. (Rus) -:-
08:00Ovechkin S. (Rus) - Andreev A. (Rus) -:-
08:15Golyshev A. (Rus) - Lisov A. (Rus) -:-
08:15Nemashkalo V. (Rus) - Zabrodin A. (Rus) -:-
08:30Andreev A. (Rus) - Zhigalov V. (Rus) -:-
08:45Lisov A. (Rus) - Olshakov K. (Rus) -:-
08:45Zabrodin A. (Rus) - Tsvetkov E. (Rus) -:-
09:00Belugin O. (Rus) - Ovechkin S. (Rus) -:-
09:15Khomutov S. (Rus) - Golyshev A. (Rus) -:-
09:15Sinkovskiy V. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
10:30Dakhin V. (Rus) - Pandur I. (Rus) -:-
10:45Korneev D. (Rus) - Lobanov A. (Rus) -:-
10:45Razinkov D. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) -:-
11:00Shmakov A. (Rus) - Astreev R. (Rus) -:-
11:15Kolesnikov D. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) -:-
11:15Medvedev P. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
11:30Pandur I. (Rus) - Shmakov A. (Rus) -:-
11:45Lobanov A. (Rus) - Medvedev P. (Rus) -:-
11:45Petrochenko D. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
12:00Astreev R. (Rus) - Dakhin V. (Rus) -:-
12:15Klavdenkov A. (Rus) - Razinkov D. (Rus) -:-
12:15Novikov I. (Rus) - Korneev D. (Rus) -:-
12:30Dakhin V. (Rus) - Shmakov A. (Rus) -:-
12:45Korneev D. (Rus) - Medvedev P. (Rus) -:-
12:45Razinkov D. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
13:00Pandur I. (Rus) - Astreev R. (Rus) -:-
13:15Lobanov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
13:15Petrochenko D. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) -:-
14:30Meteleshko I. (Rus) - Fedorov A. (Rus) -:-
14:45Kutuzov O. (Rus) - Lbov Y. (Rus) -:-
14:45Vshivkov P. (Rus) - Belugin O. (Rus) -:-
15:00Kolmin A. (Rus) - Gusev M. (Rus) -:-
15:15Lanin S. (Rus) - Khanevskii A. (Rus) -:-
15:15Malahov K. (Rus) - Bystrushkin K. (Rus) -:-
15:30Fedorov A. (Rus) - Kolmin A. (Rus) -:-
15:45Belugin O. (Rus) - Lanin S. (Rus) -:-
15:45Lbov Y. (Rus) - Malahov K. (Rus) -:-
16:00Gusev M. (Rus) - Meteleshko I. (Rus) -:-
16:15Bystrushkin K. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) -:-
16:15Khanevskii A. (Rus) - Vshivkov P. (Rus) -:-
16:30Meteleshko I. (Rus) - Kolmin A. (Rus) -:-
16:45Kutuzov O. (Rus) - Malahov K. (Rus) -:-
16:45Vshivkov P. (Rus) - Lanin S. (Rus) -:-
17:00Fedorov A. (Rus) - Gusev M. (Rus) -:-
17:15Belugin O. (Rus) - Khanevskii A. (Rus) -:-
17:15Lbov Y. (Rus) - Bystrushkin K. (Rus) -:-
18:30Chernov V. (Rus) - Komarov A. (Rus) -:-
18:45Moshkov I. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
18:45Petrov A. (Rus) - Vardanyan S. (Rus) -:-
19:00Anisimov E. (Rus) - Alekseev A. (Rus) -:-
19:15Troyanov Y. (Rus) - Girevenkov A. (Rus) -:-
19:15Tunitsyn D. (Rus) - Nikulin S. (Rus) -:-
19:30Komarov A. (Rus) - Anisimov E. (Rus) -:-
19:45Kolesnikov D. (Rus) - Tunitsyn D. (Rus) -:-
19:45Vardanyan S. (Rus) - Troyanov Y. (Rus) -:-
20:00Alekseev A. (Rus) - Chernov V. (Rus) -:-
20:15Girevenkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:-
20:15Nikulin S. (Rus) - Moshkov I. (Rus) -:-
20:30Chernov V. (Rus) - Anisimov E. (Rus) -:-
20:45Moshkov I. (Rus) - Tunitsyn D. (Rus) -:-
20:45Petrov A. (Rus) - Troyanov Y. (Rus) -:-
21:00Komarov A. (Rus) - Alekseev A. (Rus) -:-
21:15Kolesnikov D. (Rus) - Nikulin S. (Rus) -:-
21:15Vardanyan S. (Rus) - Girevenkov A. (Rus) -:-
22:30Tsybikov Z. (Rus) - Zhurba N. (Rus) -:-
22:45Ramensky I. (Rus) - Pravednov A. (Rus) -:-
22:45Volkov A. (Rus) - Safonov V. (Rus) -:-
23:00Tsitselskii A. (Rus) - Sadovskiy N. (Rus) -:-
23:15Ilin A. (Rus) - Minkov M. (Rus) -:-
23:15Sayanov D. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
23:30Zhurba N. (Rus) - Korneev D. (Rus) -:-
23:45Pravednov A. (Rus) - Lbov Y. (Rus) -:-
23:45Safonov V. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) -:-
00:00Tsybikov Z. (Rus) - Tsitselskii A. (Rus) -:-
00:15Ramensky I. (Rus) - Ilin A. (Rus) -:-
00:15Volkov A. (Rus) - Sayanov D. (Rus) -:-
00:30Korneev D. (Rus) - Sadovskiy N. (Rus) -:-
00:45Kalashnikov E. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
00:45Lbov Y. (Rus) - Minkov M. (Rus) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: Setka Cup (Świat)

23:25Pereyaslavsky D. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 1:3
23:55Sokoltsov Y. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 3:0
00:25Halimbaiev R. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 1:3
00:55Pereyaslavsky D. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 2:3
01:25Kovalchuk O. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 1:3
01:55Sokoltsov Y. (Ukr) - Halimbaiev R. (Ukr) 3:2
02:25Pereyaslavsky D. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 0:3
02:55Halimbaiev R. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 0:3
03:25Sokoltsov Y. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 3:2
03:55Pereyaslavsky D. (Ukr) - Halimbaiev R. (Ukr) 1:3
04:25Sokoltsov Y. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 2:3
04:55Polysynskyi M. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 0:3
05:25Pereyaslavsky D. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 2:3
05:55Halimbaiev R. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 3:1
Set 4Kovalchuk O. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 1:2
07:00Hasan Y. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
07:05Tymchenko V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
07:10Emets I. (Ukr) - Yurka B. (Ukr) -:-
07:15Bereza V. (Ukr) - Mytsyk A. (Ukr) -:-
07:30Valenda D. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
07:35Bohach S. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
07:40Lobanov A. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
07:45Volynets O. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
07:50Yurkov A. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) -:-
07:55Chuliukov S. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) -:-
08:00Kodola V. (Ukr) - Moshovkyi V. (Ukr) -:-
08:00Mishchenko V. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
08:00Rissky P. (Cze) - Suvorov M. (Cze) -:-
08:05Danchenko V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) -:-
08:10Durduka O. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) -:-
08:15Martyniuk A. (Ukr) - Mytsyk A. (Ukr) -:-
08:20Lazuryk D. (Ukr) - Vlasenko V. (Ukr) -:-
08:25Kovalchuk K. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
08:30Dolejsi S. (Cze) - Hrncir J. (Cze) -:-
08:30Hasan Y. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
08:30Kovalchuk O. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) -:-
08:35Tymchenko V. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
08:40Emets I. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
08:45Bereza V. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) -:-
08:50Merzlikin V. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) -:-
08:55Hrytsai A. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
09:00Mishchenko V. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
09:00Rissky P. (Cze) - Hrncir J. (Cze) -:-
09:00Tkachenko K. (Ukr) - Shpak A. (Ukr) -:-
09:05Sydorenko A. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
09:10Khomutovskiy Y. (Ukr) - Yurka B. (Ukr) -:-
09:15Martyniuk A. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
09:20Yurkov A. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) -:-
09:25Chuliukov S. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
09:30Dolejsi S. (Cze) - Suvorov M. (Cze) -:-
09:30Kodola V. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) -:-
09:30Valenda D. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
09:35Bohach S. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) -:-
09:40Lobanov A. (Ukr) - Durduka O. (Ukr) -:-
09:45Volynets O. (Ukr) - Mytsyk A. (Ukr) -:-
09:50Merzlikin V. (Ukr) - Vlasenko V. (Ukr) -:-
09:55Kuprykov S. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) -:-
10:00Hasan Y. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
10:00Rissky P. (Cze) - Dolejsi S. (Cze) -:-
10:00Shpak A. (Ukr) - Moshovkyi V. (Ukr) -:-
10:05Tymchenko V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) -:-
10:10Emets I. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) -:-
10:15Bereza V. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
10:20Lazuryk D. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) -:-
10:25Kovalchuk K. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
10:30Hrncir J. (Cze) - Suvorov M. (Cze) -:-
10:30Kovalchuk O. (Ukr) - Tkachenko K. (Ukr) -:-
10:30Mishchenko V. (Ukr) - Valenda D. (Ukr) -:-
10:35Danchenko V. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
10:40Durduka O. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
10:45Martyniuk A. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) -:-
10:50Yurkov A. (Ukr) - Vlasenko V. (Ukr) -:-
10:55Chuliukov S. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
11:00Kodola V. (Ukr) - Shpak A. (Ukr) -:-
11:00Kolbasenko O. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
11:05Bohach S. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
11:10Lobanov A. (Ukr) - Yurka B. (Ukr) -:-
11:15Strutynskyi O. (Ukr) - Mytsyk A. (Ukr) -:-
11:20Merzlikin V. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) -:-
11:25Hrytsai A. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
11:30Mishchenko V. (Ukr) - Hasan Y. (Ukr) -:-
11:30Tkachenko K. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) -:-
11:35Tymchenko V. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) -:-
11:40Emets I. (Ukr) - Durduka O. (Ukr) -:-
11:45Martyniuk A. (Ukr) - Bereza V. (Ukr) -:-
11:50Vlasenko V. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) -:-
11:55Kovalchuk K. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) -:-
12:00Hejda Jr V. (Cze) - Botka J. (Cze) -:-
12:00Kovalchuk O. (Ukr) - Moshovkyi V. (Ukr) -:-
12:05Bohach S. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) -:-
12:10Lobanov A. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) -:-
12:20Merzlikin V. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
12:25Chuliukov S. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
12:30Herink J. (Cze) - Lehocky V. (Cze) -:-
12:30Kodola V. (Ukr) - Tkachenko K. (Ukr) -:-
12:35Kovalenko I. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
12:40Kunchurov D. (Ukr) - Yurka B. (Ukr) -:-
12:55Kovalchuk K. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
13:00Hejda Jr V. (Cze) - Lehocky V. (Cze) -:-
13:00Kovalchuk O. (Ukr) - Shpak A. (Ukr) -:-
13:05Tymchenko V. (Ukr) - Bohach S. (Ukr) -:-
13:10Emets I. (Ukr) - Lobanov A. (Ukr) -:-
13:25Yushko R. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) -:-
13:30Herink J. (Cze) - Botka J. (Cze) -:-
13:30Potapov M. (Ukr) - Moshovkyi V. (Ukr) -:-
13:35Danchenko V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
13:40Durduka O. (Ukr) - Yurka B. (Ukr) -:-
13:55Chuliukov S. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) -:-
14:00Hejda Jr V. (Cze) - Herink J. (Cze) -:-
14:00Kodola V. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
14:05Sydorenko A. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
14:10Khomutovskiy Y. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
14:20Nikolenko S. (Ukr) - Trunov Y. (Ukr) -:-
14:25Hrytsai A. (Ukr) - Hainiuk V. (Ukr) -:-
14:30Lehocky V. (Cze) - Botka J. (Cze) -:-
14:30Tkachenko K. (Ukr) - Moshovkyi V. (Ukr) -:-
14:35Halimbaiev R. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) -:-
14:40Tsoi K. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) -:-
14:45Kolivay O. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
14:50Pesternikov D. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
14:55Kuprykov S. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
15:00Shpak A. (Ukr) - Potapov M. (Ukr) -:-
15:05Pereyaslavsky D. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) -:-
15:10Semeniuk A. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:-
15:15Sklyarenko A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
15:20Bindas O. (Ukr) - Kravets Y. (Ukr) -:-
15:25Kyilo V. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
15:35Kovalchuk O. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
15:40Kovshun Y. (Ukr) - Shepil V. (Ukr) -:-
15:45Kovpak E. (Ukr) - Kasianyk N. (Ukr) -:-
15:50Nikolenko S. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
15:55Sokolov S. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
16:00Bauer M. (Cze) - Kulisek M. (Cze) -:-
16:05Halimbaiev R. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) -:-
16:10Tsoi K. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:-
16:15Kolivay O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
16:20Kravets Y. (Ukr) - Trunov Y. (Ukr) -:-
16:25Kostiuk B. (Ukr) - Khakhamidi P. (Ukr) -:-
16:30Ruzicka J. (Cze) - Prusa M. (Cze) -:-
16:35Polysynskyi M. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) -:-
16:40Shepil V. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) -:-
16:45Kasianyk N. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
16:50Pesternikov D. (Ukr) - Bindas O. (Ukr) -:-
16:55Kyilo V. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
17:00Bauer M. (Cze) - Prusa M. (Cze) -:-
17:05Pereyaslavsky D. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
17:10Semeniuk A. (Ukr) - Kovshun Y. (Ukr) -:-
17:15Sklyarenko A. (Ukr) - Kovpak E. (Ukr) -:-
17:20Nikolenko S. (Ukr) - Kravets Y. (Ukr) -:-
17:25Khakhamidi P. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
17:30Ruzicka J. (Cze) - Kulisek M. (Cze) -:-
17:35Halimbaiev R. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
17:40Tsoi K. (Ukr) - Shepil V. (Ukr) -:-
17:45Kolivay O. (Ukr) - Kasianyk N. (Ukr) -:-
17:50Bindas O. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
17:55Sokolov S. (Ukr) - Kostiuk B. (Ukr) -:-
18:00Bauer M. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) -:-
18:05Kovalchuk O. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) -:-
18:10Kovshun Y. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:-
18:15Kovpak E. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
18:20Pesternikov D. (Ukr) - Trunov Y. (Ukr) -:-
18:20Shyndel I. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
18:25Kyilo V. (Ukr) - Khakhamidi P. (Ukr) -:-
18:30Prusa M. (Cze) - Kulisek M. (Cze) -:-
18:35Pereyaslavsky D. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) -:-
18:40Semeniuk A. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) -:-
18:45Sklyarenko A. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
18:50Nikolenko S. (Ukr) - Bindas O. (Ukr) -:-
18:50Udod I. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) -:-
18:55Kostiuk B. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
19:05Halimbaiev R. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
19:10Tsoi K. (Ukr) - Kovshun Y. (Ukr) -:-
19:15Kolivay O. (Ukr) - Kovpak E. (Ukr) -:-
19:20Gudimenko D. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
19:20Pesternikov D. (Ukr) - Kravets Y. (Ukr) -:-
19:25Sokolov S. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
19:35Pereyaslavsky D. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
19:40Semeniuk A. (Ukr) - Shepil V. (Ukr) -:-
19:45Sklyarenko A. (Ukr) - Kasianyk N. (Ukr) -:-
19:50Mosuk N. (Ukr) - Trunov Y. (Ukr) -:-
19:50Shyndel I. (Ukr) - Udod I. (Ukr) -:-
19:55Kyilo V. (Ukr) - Kostiuk B. (Ukr) -:-
20:00Sulc M. (Cze) - Kolar V. (Cze) -:-
20:05Shapoval A. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) -:-
20:10Semenets S. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) -:-
20:15Mrykh M. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
20:20Gudimenko D. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) -:-
20:20Nikolenko S. (Ukr) - Pesternikov D. (Ukr) -:-
20:25Sokolov S. (Ukr) - Khakhamidi P. (Ukr) -:-
20:30Plachy J. (Cze) - Cerny J. (Cze) -:-
20:35Halimbaiev R. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) -:-
20:40Tsoi K. (Ukr) - Semeniuk A. (Ukr) -:-
20:45Kolivay O. (Ukr) - Sklyarenko A. (Ukr) -:-
20:50Bindas O. (Ukr) - Trunov Y. (Ukr) -:-
20:50Udod I. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
20:55Kulishov H. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
21:00Sulc M. (Cze) - Cerny J. (Cze) -:-
21:05Kovalchuk O. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) -:-
21:10Kovshun Y. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) -:-
21:15Kovpak E. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
21:20Kravets Y. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
21:20Shyndel I. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) -:-
21:25Kyilo V. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
21:30Plachy J. (Cze) - Kolar V. (Cze) -:-
21:35Polysynskyi M. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) -:-
21:40Shepil V. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:-
21:45Kasianyk N. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
21:50Gudimenko D. (Ukr) - Udod I. (Ukr) -:-
21:55Kostiuk B. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
22:00Sulc M. (Cze) - Plachy J. (Cze) -:-
22:20Kovrikov A. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
22:25Khakhamidi P. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
22:30Cerny J. (Cze) - Kolar V. (Cze) -:-
22:50Gudimenko D. (Ukr) - Shyndel I. (Ukr) -:-
23:05Bielokon Y. (Ukr) - Novikov A. (Ukr) -:-
23:25Kyi Y. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
23:35Kobets V. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) -:-
23:55Kovalchuk O. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
00:05Lisechko A. (Ukr) - Husiev V. (Ukr) -:-
00:25Chepurnyi A. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
00:35Bielokon Y. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) -:-
00:55Kyi Y. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: TT Cup (Ukraina)

23:00Syniavskyi I. (Ukr) - Kovalchuk R. (Ukr) 2:3
23:30Vivatenko M. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 1:3
00:00Syniavskyi I. (Ukr) - Kliuchuk R. (Ukr) 2:3
00:30Trofymchuk A. (Ukr) - Kovalchuk R. (Ukr) 3:0
01:00Syniavskyi I. (Ukr) - Trofymchuk A. (Ukr) 1:3
01:30Vivatenko M. (Ukr) - Kliuchuk R. (Ukr) 2:3
02:00Syniavskyi I. (Ukr) - Vivatenko M. (Ukr) 3:2
03:30Kliuchuk R. (Ukr) - Kovalchuk R. (Ukr) 3:1
06:50Rubtsov E. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) -:-
06:55Lebedev D. (Rus) - Kozyr I. (Ukr) -:-
07:25Baday M. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
07:30Baystryuchenko D. (Ukr) - Kryshtal D. (Ukr) -:-
07:35Tkachenko A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
07:45Kostiuk O. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
07:50Hryniuk V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) -:-
07:55Derevynskyi D. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) -:-
07:55Maksymchuk I. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) -:-
08:00Nemchenko D. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
08:05Kovalenko Vi. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) -:-
08:10Gergeliuk S. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-
08:20Pinchuk R. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
08:25Ludchak V. (Ukr) - Hryniuk V. (Ukr) -:-
08:30Kovalenko S. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
08:30Poliakov S. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) -:-
08:35Rubtsov E. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
08:40Lebedev D. (Rus) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:-
08:45Zazimko S. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
08:55Melkumyan S. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
09:00Pleshkan V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) -:-
09:05Akhlamov S. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) -:-
09:05Pokydko S. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) -:-
09:10Sukovatiy I. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) -:-
09:15Kovalenko Vi. (Ukr) - Kryshtal D. (Ukr) -:-
09:20Tkachenko A. (Ukr) - Gergeliuk S. (Ukr) -:-
09:30Melkumyan S. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
09:35Pleshkan V. (Ukr) - Hryniuk V. (Ukr) -:-
09:40Maksymchuk I. (Ukr) - Poliakov S. (Ukr) -:-
09:40Pokydko S. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
09:45Baday M. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
09:50Baystryuchenko D. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) -:-
09:55Zazimko S. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-
10:05Pinchuk R. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
10:10Ludchak V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) -:-
10:15Akhlamov S. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) -:-
10:15Kovalenko S. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) -:-
10:20Rubtsov E. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
10:25Kovalenko Vi. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:-
10:30Gergeliuk S. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
10:40Melkumyan S. (Ukr) - Pinchuk R. (Ukr) -:-
10:45Pleshkan V. (Ukr) - Ludchak V. (Ukr) -:-
10:50Pokydko S. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) -:-
10:50Poliakov S. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) -:-
10:55Nemchenko D. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
11:00Lebedev D. (Rus) - Kryshtal D. (Ukr) -:-
11:05Zazimko S. (Ukr) - Gergeliuk S. (Ukr) -:-
11:15Kaptanovskyi A. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
11:20Ivasiv V. (Ukr) - Pleshkan V. (Ukr) -:-
11:25Akhlamov S. (Ukr) - Poliakov S. (Ukr) -:-
11:25Derevynskyi D. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) -:-
11:30Baday M. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) -:-
11:35Kovalenko Vi. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) -:-
11:40Tkachenko A. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-
11:50Melkumyan S. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
11:55Hryniuk V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) -:-
12:00Kovalenko S. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
12:00Maksymchuk I. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) -:-
12:05Rubtsov E. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
12:10Kryshtal D. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) -:-
12:15Zazimko S. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
12:25Pinchuk R. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
12:30Ludchak V. (Ukr) - Pleshkan V. (Ukr) -:-
12:35Akhlamov S. (Ukr) - Maksymchuk I. (Ukr) -:-
12:35Pokydko S. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) -:-
12:40Baday M. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
12:50Zapletniuk A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
13:00Pinchuk R. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
13:05Ludchak V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) -:-
13:10Pokydko S. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
13:10Pyasta P. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) -:-
13:15Skachenko S. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) -:-
13:35Melkumyan S. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
13:40Hryniuk V. (Ukr) - Pleshkan V. (Ukr) -:-
13:45Kovalenko S. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) -:-
13:50Rubtsov E. (Ukr) - Baday M. (Ukr) -:-
14:10Pinchuk R. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) -:-
14:15Ludchak V. (Ukr) - Hryniuk V. (Ukr) -:-
14:20Pokydko S. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) -:-
14:25Nemchenko D. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) -:-
14:35Sinickiu I. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) -:-
15:00Sukovatiy I. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
15:10Matviienko S. (Ukr) - Sapronov O. (Ukr) -:-
15:45Sokur M. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) -:-
16:20Sinickiu I. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) -:-
16:55Sokur M. (Ukr) - Sapronov O. (Ukr) -:-
17:30Matviienko S. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) -:-
18:05Sokur M. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) -:-
18:40Sinickiu I. (Ukr) - Sapronov O. (Ukr) -:-
19:15Sokur M. (Ukr) - Sinickiu I. (Ukr) -:-
19:50Sapronov O. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: TT Star Series (Czechy)

08:00Beran T. (Cze) - Keinath T. (Svk) -:-
08:35Vrablik J. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
09:10Konecny T. (Cze) - Horejsi M. (Cze) -:-
09:45Gavlas A. (Cze) - Prokopcov D. (Cze) -:-
10:15Beran T. (Cze) - Vrablik J. (Cze) -:-
10:45Konecny T. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
11:15Prokopcov D. (Cze) - Keinath T. (Svk) -:-
11:45Gavlas A. (Cze) - Horejsi M. (Cze) -:-
12:15Beran T. (Cze) - Konecny T. (Cze) -:-
12:45Vrablik J. (Cze) - Keinath T. (Svk) -:-
13:15Gavlas A. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
13:45Prokopcov D. (Cze) - Horejsi M. (Cze) -:-
14:15Vrablik J. (Cze) - Konecny T. (Cze) -:-
14:45Beran T. (Cze) - Gavlas A. (Cze) -:-
15:15Horejsi M. (Cze) - Keinath T. (Svk) -:-
15:45Prokopcov D. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: Win Cup (Ukraina)

23:05Kalenik S. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) 2:3
23:20Kovalenko Vl. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 3:1
23:40Lazebny R. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 3:2
23:55Chilikin A. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 1:3
00:15Khorolsky V. (Rus) - Kalenik S. (Ukr) 1:3
00:30Chilikin A. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 0:3
00:50Lazebny R. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) 3:2
01:05Kim D. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 1:3
01:25Lazebny R. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 1:3
01:40Kim D. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 2:3
02:00Khorolsky V. (Rus) - Vavrenyuk S. (Ukr) 3:2
02:00Vaniev P. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 0:3
02:15Chilikin A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 1:3
02:30Boychuk V. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 0:3
02:35Vavrenyuk S. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 2:3
02:50Pisklov S. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:0
03:00Vaniev P. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 2:3
03:10Khorolsky V. (Rus) - Lazebny R. (Ukr) 1:3
03:25Kovalenko Vl. (Ukr) - Chilikin A. (Ukr) 3:1
03:30Boychuk V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 1:3
04:00Vaniev P. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 0:3
04:30Zubko V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 0:3
05:00Sharpay V. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) 3:1
05:30Zubko V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 1:3
06:00Zubko V. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) 3:0
06:30Sharpay V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
07:00Boychuk V. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) -:-
07:00Gomza A. (Ukr) - Anisimov A. (Rus) -:-
07:00Yolkin A. (Ukr) - Popov A. (Ukr) -:-
07:30Bratukhin Y. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
07:30Fedorchenko A. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
07:30Gomza A. (Ukr) - Borisenko B. (Ukr) -:-
07:30Gutnichenko A. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
07:30Sharpay V. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) -:-
07:45Chikhichin V. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
08:00Anisimov A. (Rus) - Borisenko B. (Ukr) -:-
08:00Gedz V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
08:00Masko Y. (Ukr) - Popov A. (Ukr) -:-
08:00Stets P. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
08:15Kovalev E. (Ukr) - Tabakov A. (Ukr) -:-
08:30Bratukhin Y. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
08:30Fedorchenko A. (Ukr) - Popov A. (Ukr) -:-
08:30Gomza A. (Ukr) - Maleev Y. (Ukr) -:-
08:30Gutnichenko A. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
08:30Vakulin A. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
08:45Chikhichin V. (Ukr) - Tabakov A. (Ukr) -:-
09:00Anisimov A. (Rus) - Gomza A. (Ukr) -:-
09:00Gedz V. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
09:00Masko Y. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) -:-
09:00Pavlyuk O. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
09:00Stets P. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
09:15Kovalev E. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
09:30Borisenko B. (Ukr) - Maleev Y. (Ukr) -:-
09:30Bratukhin Y. (Ukr) - Stets P. (Ukr) -:-
09:30Gutnichenko A. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
09:30Popov A. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
09:30Vakulin A. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
09:45Chikhichin V. (Ukr) - Kovalev E. (Ukr) -:-
10:00Dyakov V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
10:00Maleev Y. (Ukr) - Anisimov A. (Rus) -:-
10:00Pavlyuk O. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
10:00Shalgorodskiy N. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
10:00Yolkin A. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
10:15Tabakov A. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
10:30Borisenko B. (Ukr) - Gomza A. (Ukr) -:-
10:30Demchenko V. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
10:30Popov A. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) -:-
10:30Reva A. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
10:30Vakulin A. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
10:45Misevra V. (Ukr) - Chikhichin V. (Ukr) -:-
11:00Borisenko B. (Ukr) - Anisimov A. (Rus) -:-
11:00Dyakov V. (Ukr) - Stets P. (Ukr) -:-
11:00Krutko O. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
11:00Popov A. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
11:00Shalgorodskiy N. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
11:15Tabakov A. (Ukr) - Kovalev E. (Ukr) -:-
11:30Dyakov V. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
11:30Maksimenko A. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) -:-
11:30Maleev Y. (Ukr) - Gomza A. (Ukr) -:-
11:30Shalgorodskiy N. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
11:30Yolkin A. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) -:-
11:45Tabakov A. (Ukr) - Chikhichin V. (Ukr) -:-
12:00Anisimov A. (Rus) - Maleev Y. (Ukr) -:-
12:00Fedorchenko A. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
12:00Gedz V. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
12:00Krutko O. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
12:00Reva A. (Ukr) - Stets P. (Ukr) -:-
12:15Misevra V. (Ukr) - Kovalev E. (Ukr) -:-
12:30Demchenko V. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
12:30Krutko O. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) -:-
12:30Maleev Y. (Ukr) - Borisenko B. (Ukr) -:-
12:30Masko Y. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
12:30Stets P. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
12:45Kovalev E. (Ukr) - Chikhichin V. (Ukr) -:-
13:00Demchenko V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
13:00Maksimenko A. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
13:00Reva A. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
13:15Misevra V. (Ukr) - Tabakov A. (Ukr) -:-
13:30Cherevko R. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) -:-
13:30Pavlyuk O. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) -:-
13:30Zemiantsev S. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
13:45Cherednichenko P. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) -:-
13:45Yaroshenko A. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
14:00Kuzo L. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-
14:00Maksimenko A. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
14:00Nikolenko M. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
14:15Goloveshkin A. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
14:15Zakharov Y. (Ukr) - Yaroshenko A. (Ukr) -:-
14:30Derypaska R. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
14:30Kibka Y. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
14:45Cherednichenko P. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
14:45Goradze A. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
14:45Zakharov Y. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
15:00Cherevko R. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
15:00Kuzo L. (Ukr) - Nikolenko M. (Ukr) -:-
15:15Doroshenko B. (Ukr) - Yaroshenko A. (Ukr) -:-
15:15Kolesnik P. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
15:15Panyushkin A. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
15:30Nikolenko M. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-
15:30Zemiantsev S. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) -:-
15:45Goradze A. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
15:45Khoroshko A. (Ukr) - Doroshenko B. (Ukr) -:-
15:45Yaroshenko A. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
16:00Kirsanov K. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
16:00Trofimov M. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
16:15Goloveshkin A. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
16:15Panyushkin A. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
16:15Stasevskiy O. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) -:-
16:30Kibka Y. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
16:30Kuzo L. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
16:45Doroshenko B. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
16:45Goradze A. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
16:45Kolesnik P. (Ukr) - Khoroshko A. (Ukr) -:-
17:00Cherevko R. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
17:00Zemiantsev S. (Ukr) - Nikolenko M. (Ukr) -:-
17:15Doroshenko B. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
17:15Yaroshenko A. (Ukr) - Khoroshko A. (Ukr) -:-
17:15Zavinskiy S. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
17:30Kirsanov K. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
17:30Nikolenko M. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) -:-
17:45Goloveshkin A. (Ukr) - Yaroshenko A. (Ukr) -:-
17:45Khoroshko A. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
17:45Metla O. (Ukr) - Goradze A. (Ukr) -:-
18:00Derypaska R. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
18:00Trofimov M. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-
18:15Stasevskiy O. (Ukr) - Doroshenko B. (Ukr) -:-
18:15Zakharov Y. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
18:15Zavinskiy S. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
18:30Cherevko R. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
18:30Kibka Y. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
18:45Cherednichenko P. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
18:45Doroshenko B. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) -:-
18:45Zavinskiy S. (Ukr) - Goradze A. (Ukr) -:-
19:00Nikolenko M. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
19:00Zemiantsev S. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
19:15Khoroshko A. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
19:15Metla O. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
19:15Yaroshenko A. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
19:30Kirsanov K. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) -:-
19:30Trofimov M. (Ukr) - Nikolenko M. (Ukr) -:-
19:45Goloveshkin A. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
19:45Panyushkin A. (Ukr) - Goradze A. (Ukr) -:-
19:45Stasevskiy O. (Ukr) - Khoroshko A. (Ukr) -:-
20:00Derypaska R. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
20:00Kirsanov K. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
20:15Khoroshko A. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) -:-
20:15Kolesnik P. (Ukr) - Doroshenko B. (Ukr) -:-
20:15Metla O. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
20:45Gnesny D. (Ukr) - Gulevsky N. (Ukr) -:-
21:00Shindel O. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
21:20Gnesny D. (Ukr) - Mironchenko M. (Ukr) -:-
21:35Butkov M. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
21:55Gnesny D. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) -:-
22:10Kireev S. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
22:30Mironchenko M. (Ukr) - Gulevsky N. (Ukr) -:-
22:45Butkov M. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
23:05Mironchenko M. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) -:-
23:20Kireev S. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
23:40Kidalov V. (Ukr) - Gulevsky N. (Ukr) -:-
23:55Khamurda V. (Ukr) - Shindel O. (Ukr) -:-
00:15Gulevsky N. (Ukr) - Gnesny D. (Ukr) -:-
00:30Shindel O. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
00:50Kidalov V. (Ukr) - Mironchenko M. (Ukr) -:-

INNE - KOBIETY: Setka Cup (Świat)

06:50Pachich Y. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
07:20Kuzmych O. (Ukr) - Okhnych V. (Ukr) -:-
07:50Panchishin O. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
08:20Pachich Y. (Ukr) - Kuzmych O. (Ukr) -:-
08:50Panchishin O. (Ukr) - Okhnych V. (Ukr) -:-
09:20Kuzmych O. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
09:50Pachich Y. (Ukr) - Okhnych V. (Ukr) -:-
10:20Panchishin O. (Ukr) - Kuzmych O. (Ukr) -:-
10:50Okhnych V. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
11:20Panchishin O. (Ukr) - Pachich Y. (Ukr) -:-
14:30Yureneva S. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) -:-
15:00Mykhailyk Y. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) -:-
15:30Man A. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) -:-
16:00Yureneva S. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) -:-
16:30Trigub J. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) -:-
17:00Mykhailyk Y. (Ukr) - Man A. (Ukr) -:-
17:30Yureneva S. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) -:-
18:00Man A. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) -:-
18:30Mykhailyk Y. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) -:-
19:00Yureneva S. (Ukr) - Man A. (Ukr) -:-
19:30Mykhailyk Y. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) -:-
20:00Kozak A. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) -:-
20:30Yureneva S. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-
21:00Man A. (Ukr) - Moskaliuk A. (Ukr) -:-
21:30Trigub J. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) -:-

INNE - KOBIETY: TT Cup (Ukraina)

07:40Melnikova L. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
08:15Palamarchuk U. (Ukr) - Starikova L. (Ukr) -:-
08:50Rechytska Y. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
09:25Melnikova L. (Ukr) - Palamarchuk U. (Ukr) -:-
10:00Rechytska Y. (Ukr) - Starikova L. (Ukr) -:-
10:35Palamarchuk U. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
11:10Rechytska Y. (Ukr) - Palamarchuk U. (Ukr) -:-
11:45Melnikova L. (Ukr) - Starikova L. (Ukr) -:-
12:20Rechytska Y. (Ukr) - Melnikova L. (Ukr) -:-
12:55Starikova L. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
14:40Tatianina T. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) -:-
15:15Telna H. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) -:-
15:50Kurtenko A. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) -:-
16:25Kurtenko A. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) -:-
17:00Telna H. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) -:-
17:35Kurtenko A. (Ukr) - Telna H. (Ukr) -:-
18:10Aseeva I. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) -:-
18:45Telna H. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) -:-
19:20Kurtenko A. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) -:-
19:55Kurtenko A. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) -:-
20:30Telna H. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) -:-
21:05Kurtenko A. (Ukr) - Telna H. (Ukr) -:-

INNE - KOBIETY: Win Cup (Ukraina)

14:00Chogut A. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) -:-
14:30Rafikova D. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) -:-
15:00Chogut A. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) -:-
15:30Rafikova D. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) -:-
16:00Chogut A. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) -:-
16:30Lesnaya Y. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) -:-
17:00Zaytseva V. (Ukr) - Chogut A. (Ukr) -:-
17:30Lesnaya Y. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) -:-
18:00Lesnaya Y. (Ukr) - Chogut A. (Ukr) -:-
18:30Zaytseva V. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) -:-
19:00Rafikova D. (Ukr) - Chogut A. (Ukr) -:-
19:30Zaytseva V. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis stołowy mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.