m.FlashScore.pl

REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

reklama

ANGLIA: Championship

20:45Birmingham - Barnsley 2:0
20:45Derby - Bristol City 1:2
20:45Hull - Blackburn 0:1
20:45Middlesbrough - Wigan 1:0
20:45Sheffield Wed - Luton 1:0

ANGLIA: League One

20:45Accrington - Shrewsbury 2:3
20:45Bristol Rovers - Tranmere 2:0
20:45Fleetwood - Wycombe 1:1
20:45Gillingham FC - Blackpool 2:2
20:45Ipswich - Wimbledon 2:1
20:45Milton Keynes - Lincoln 2:1
20:45Oxford Utd - Burton 2:4
20:45Portsmouth - Coventry 3:3
20:45Rochdale - Sunderland 1:2
20:45PrzełożoneRotherham - Bury -:-
20:45Southend - Peterborough 0:2
21:00PrzełożoneBolton - Doncaster -:-

ANGLIA: League Two

20:45Cambridge Utd - Scunthorpe 3:2
20:45Cheltenham - Carlisle 2:0
20:45Crawley - Crewe 1:2
20:45Grimsby - Colchester 2:2
20:45Macclesfield - Morecambe 0:1
20:45Mansfield - Leyton Orient 2:3
20:45Oldham - Exeter 0:0
20:45Plymouth - Salford 2:2
20:45Port Vale - Forest Green 2:1
20:45Stevenage - Bradford City 0:1
20:45Swindon - Northampton 0:1
20:45Walsall - Newport 0:0

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45Atherton - Warrington 2:4
20:45PrzełożoneBamber Bridge - Radcliffe -:-
20:45Buxton - Nantwich 1:2
20:45FC United - Hyde 1:2
20:45Gainsborough - Whitby 2:0
20:45Morpeth - Lancaster 3:2
20:45South Shields - Ashton Utd 3:0
20:45Stafford - Grantham 1:1
20:45Stalybridge - Scarborough 5:1
20:45Witton - Mickleover 1:0

ANGLIA: Professional Development League

13:00Barnsley U23 - Cardiff U23 3:1
14:00Nottingham U23 - QPR U23 3:1
reklama

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

17:50Al-Nahda - Hottain 2:1
17:55Al Najoom - Jeddah 1:1
18:10Al Mojzel - Al Khaleej 1:1
18:20Al Bukayriyah - Al Taee 1:2
18:30Al Jabalain - Najran 1:1

ARGENTYNA: Superliga

01:00Estudiantes - Independiente 3:0

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:05Ferro - Platense 0:2

ARGENTYNA: Primera C Metropolitana - Apertura

20:30Midland - Dock Sud 4:1

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

20:00Telfs - Innsbruck (Am) 3:1

AZJA: Puchar AFC - Play Offy

14:00Hanoi FC (Vie) - Altyn Asyr (Tkm) 3:2

BRAZYLIA: Serie B

01:00Criciuma - Bragantino 0:2
01:00Oeste - Coritiba 0:2
00:15Botafogo SP - Londrina 2:1
00:15Brasil de Pelotas - Sao Bento 2:1
00:15Operario - Guarani 1:0

BRAZYLIA: Serie C

01:00Volta Redonda - Juventude 2:2

CHILE: Primera B

01:30Club Deportes Santa Cruz - San Luis 2:3

CHINY: FA Cup

13:35Shanghai SIPG - Shandong Luneng 0:2

CZECHY: MOL Cup

17:00Tasovice - Vrchovina 0:1
17:00Vysoke Myto - Pardubice 0:2

DR KONGO: Ligue 1

16:30Mazembe - Bukavu 6:0

EKWADOR: Liga Pro

02:15U. Catolica - Macara 1:3

ESTONIA: Puchar Estonii

11:00Pohja Sakala - Tallinna Kalev 0:3
11:00Tarvastu - Elva 1:4
15:30Flora - Kohtla-Nomme 12:0

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

21:00APOEL (Cyp) - Ajax (Ned) 0:0
21:00CFR Cluj (Rou) - Slavia Praga (Cze) 0:1
21:00LASK Linz (Aut) - Club Brugge (Bel) 0:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi 0:1
18:15Saburtalo Tbilisi - Dila Gori 3:0

HOLANDIA: Reserve League

14:30Jong Excelsior - Jong Sittard 0:4
18:30Jong Den Bosch - Jong Nijmegen 0:3

INDONEZJA: Liga 1

10:30Bhayangkara Utd - PSIS Semarang 0:0
10:30Padang - Persela 2:0
10:30Persija Jakarta - Kalteng Putra 3:0
13:30Badak Lampung - Persebaya 1:3
13:30Madura United - Bali United 0:1

KANADA: Canadian Premier League - Sezon jesień

02:00Valour - Edmonton 3:1

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

21:00Pasto - Huila 4:0

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura

01:00Pereira - Chico 1:0
03:00Quindio - Real Cartagena 2:0
23:00Cortulua - Llaneros 1:0

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Puchar Macedonii

17:00Kit Go Pehchevo - Pelister 1:2pen
17:00Ljuboten - Tikves 1:5

MALEZJA: Malaysia Cup

15:00Kedah - PKNS FC 3:2

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

01:00Club America K - Monarcas Morelia K 3:1
02:00Guadalajara K - Tijuana K 0:1
02:00Pachuca K - Toluca K 1:2
03:00Atl. San Luis K - Cruz Azul K 2:1
03:00Tigres K - Puebla K 4:0
04:00Santos Laguna K - Monterrey K 1:2

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Nacala - Ferroviario Maputo 0:0
15:00Incomati Xinavane - Desportivo Maputo 1:1

MYANMAR: National League

11:30Yadanarbon - Zwekapin Utd 1:2

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

19:30Aachen - TuS Haltern 3:0
19:30Bergisch Gladbach - Rodinghausen 0:4

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

20:15FC 08 Homburg - Aalen 2:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

19:00Rommen SK - Sarpsborg 08 2 3:0

PARAGWAJ: Copa Paraguay

22:15Deportivo Santani - Ameliano 2:1
00:30Sp. Luqueno - Rubio Nu 1:0

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

11:30Academica U23 - Portimonense U23 2:3
17:00Setubal U23 - Famalicao U23 4:0
19:00CD Cova da Piedade U23 - Leixoes U23 0:2

ROSJA: FNL

15:00Sp. Moskwa 2 - Jenisej 2:0

RPA: Pierwsza liga

19:30Amazulu - Orlando 0:0
19:30Mamelodi - Cape Town City 1:1

RUMUNIA: Liga 2

17:45Turnu Magurele - Rapid Bucharest 3:1

SŁOWACJA: Puchar

17:00Kolarovo - Kalna n. Hronom 5:1
17:00Tatran Kracunovce - Bardejov 1:4

SUDAN: Pierwsza Liga

16:00Kadougli - Merreikh El-Fasher 1:1
19:00Hay al-Arab - Ahli Khartoum -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

20:00PrzełożoneGossau - Wettswil-Bonstetten -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

19:00Bunkeflo K - Kungsbacka K 2:0
19:00Vaxjo DFF K - Rosengard K 0:0

ŚWIAT: Clubs

17:00Follonica Gavorrano (Ita) - Pianese (Ita) 0:2
17:30Apollon Larissa (Gre) - O. Volos (Gre) 2:1
17:30Atromitos (Gre) - Diagoras (Gre) 2:0
18:00AS Roma U19 (Ita) - Trastevere Calcio (Ita) 3:1
18:00Salzburg (Aut) - BW Linz (Aut) 7:1
18:00Smartno (Slo) - Radomlje (Slo) 3:2
18:00TuRU Dusseldorf (Ger) - Dusseldorf (Ger) 2:4
18:00Zagora (Cro) - Vodice (Cro) 4:3
19:00Sakaryaspor (Tur) - Kocaelispor (Tur) 1:1
19:00Seleccion AFE (Esp) - Horadada (Esp) 5:1
19:30Ronse (Bel) - Marcq en Baroeul (Fra) 1:0
21:00Camas (Esp) - Coria C.F. (Esp) 1:1

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

17:00Czechy U18 - Węgry U18 5:1
17:00Słowacja U18 - Ukraina U18 1:1
20:00Cibalia - Chorwacja U20 0:3

ŚWIAT: Arab Club Champions Cup

17:15Al Wasl - Al-Hilal 2:0
19:45Al-Ittihad FC - Al Ahed 3:0

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

18:30Izrael K - Chelsea K 1:3

UKRAINA: Puchar Ukrainy

15:00Tavriya - Real Pharma 5:0
16:00Hirnyk Kryvyi Rih - Kyiv-Sviatoshyn 0:1
16:00Kalush - VPK-Agro 1:0
16:00Nova Kakhovka - Bukovyna 1:4
16:00Nyva Vinnytsya - Nikopol 5:1
16:00Podillya Khmelnytskyi - Zhytomyr 1:0
16:00Veres-Rivne - Nyva Ternopil 2:1
16:30Krystal - Dinaz Vyshgorod 1:2pen
17:00Alliance - Uzhhorod 2:0
18:00Bziv - FC Vovchansk 0:2aet

URUGWAJ: Segunda Division

20:00CA Torque - Atenas 2:1
20:00Central Esp. - Maldonado 0:1
20:00Cerrito - Rentistas 1:1
20:00Villa Espanola - Villa Teresa 1:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.