REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

HISZPANIA: LaLiga

21:00Villarreal - Vallecano 0:1

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

19:00Cracovia - Górnik Zabrze 2:0

WŁOCHY: Serie A

20:45Udinese - Verona 1:1

ALBANIA: Super Liga

13:00Laci - Teuta 4:3
19:00Erzeni - Vllaznia 3:2
19:00Partizani - Egnatia 1:1

ANGLIA: Puchar FA

20:45Derby - West Ham 0:2

ANGLIA: Premier League 2

14:00Crystal Palace U21 - Manchester City U21 0:5
14:00Sunderland U21 - Newcastle U21 2:1
16:00Brighton U21 - Leicester U21 3:1

ANGLIA: Professional Development League

14:00Charlton U21 - Millwall U21 3:3

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Hull U21 - Nottingham U21 0:2

ANGLIA: Premier League Cup - Play Offy

15:00Brentford U21 - Middlesbrough U21 2:1

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:15Colon - Lanus 1:2
23:15Instituto - Sarmiento Junin 0:0
23:15Racing Club - Belgrano 0:0
01:30Boca Juniors - Atl. Tucuman 1:0
21:00Barracas Central - Godoy Cruz 0:1
00:00Banfield - Union Santa Fe 0:0
00:00Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. 3:1

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

01:00Claypole - Puerto Nuevo 3:0

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

15:00Sumqayit - Turan 2:1

BELGIA: Pro League U21

19:30Beveren U21 - Eupen U21 0:1
19:30Oostende U21 - Lommel SK U21 3:2
19:30St. Truiden U21 - Lierse K. U21 5:0
20:00RWDM 47 U21 - Deinze U21 1:1
20:00Virton U21 - Dender U21 8:1
20:00Westerlo U21 - Kortrijk U21 0:3

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

00:15Boavista - Madureira 0:2
00:00Vasco - Volta Redonda 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

23:30Atletico-CE - Guarani de Juazeiro 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

23:00SER Caxias - Aimore 2:1
00:30EC Sao Jose - Gremio 0:1
00:00Novo Hamburgo - Juventude 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - Pierwsza runda - play off

23:00Sampaio Correa - Maranhao 0:1pen

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

23:00Botafogo PB - Auto Esporte 2:0
23:30Sao Paulo Crystal - Queimadense 2:1

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

00:00Nautico - CA Porto 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

00:15Sergipe - America SE 2:0

CHILE: Primera División

00:30A. Italiano - Copiapo 3:0

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Paralimni - Aris 0:1

EGIPT: Pierwsza liga

16:00National Bank Egypt - Ghazl El Mahallah 2:2

GRECJA: Super League

17:00PAOK - Levadiakos 3:2
18:30Lamia - Ionikos 0:2
20:00Asteras T. - Panathinaikos 1:0

GRECJA: Super League 2

13:45Rouf Pao - PAE Egaleo 1:3
14:15Athens Kallithea - Ilioupoli 3:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

14:00O. Volos - Chaniotis 1:1

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

00:00Xinabajul - Guastatoya 1:0

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Zaragoza - Ponferradina 0:0

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Jong PSV - Willem II 3:2
20:00Jong Utrecht - Graafschap 1:1
20:00Roda - Zwolle 1:2

INDIE: I-League

14:30Churchill Brothers - Sudeva Delhi 1:0

INDONEZJA: Liga 1

09:00PSM Makassar - RANS Nusantara 3:1
10:00PrzełożoneArema - Bali United -:-
12:15Borneo - Persik Kediri 2:0

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Glentoran - Crusaders 2:0

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00Sakhnin - Hapoel Jerusalem 2:1

IZRAEL: 2 Liga

18:00Agudat Sport Ashdod - Hapoel Umm al-Fahm 1:1
18:00H. Akko - Ramat Hasharon 0:0
18:00M. Nazareth - H. Ironi Rishon 3:3

JAMAJKA: Premier League

23:00Molynes - Cavalier 0:2

KATAR: QSL

14:35Al-Wakra - Al-Duhail 0:1
14:35Shamal - Al-Rayyan 1:2
16:45Qatar SC - Al Arabi 3:2

KENIA: Super League

11:00Coastal Heroes - Shabana 0:1
13:00Assad - Kajiado 3:2

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:20Pereira - Millonarios 2:3
01:30Junior - Ind. Medellin 1:1
00:00PrzełożonePetrolera - Pasto -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

01:00Alajuelense - Sporting San Jose 3:1
01:00Guadalupe - Cartagines 5:1

MEKSYK: Liga MX - Clausura

02:00Pachuca - Necaxa 2:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tapatio - Atletico La Paz 2:0

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00Real de Arteaga - Montaneses 1:7

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

00:00Atl. San Luis K - Atlas K 5:1
04:10Tijuana K - Puebla K 4:1
00:00Necaxa K - Club America K 0:6

NIEMCY: 3. Liga

19:00Monachium 1860 - Dresden 1:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

01:00Jalapa - Matagalpa 1:1
01:00Managua FC - Juventus Managua 2:2

OMAN: Sultan Cup

14:15Al Nahda - Al Orouba 3:1
16:30Al Seeb - Al-Shabab 1:0

PANAMA: LPF - Apertura

00:15Chiriqui - UMECIT 1:1

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:30Cerro Porteno - Ameliano 1:1
23:30Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 2:1

PORTUGALIA: Liga Portugal

21:15Guimaraes - Chaves 2:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

19:00BSAD - Trofense 1:1

PORTUGALIA: Liga 3

16:00Braga B - Guimaraes B 3:0

RPA: Motsepe Foundation Championship

14:30Cape Town Spurs - Cape Town All Stars 2:0

RUMUNIA: Liga 1

19:00FC Voluntari - CFR Cluj 0:1

SIERRA LEONE: Premier League

17:15Luawa - SLIFA 2:1
17:15Ports Authority - Old Edwardians 1:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

23:00Trinidad i Tobago - Saint-Martin 2:0
14:00Arabia Saudyjska U20 - Uzbekistan U20 1:2

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

08:00Ural (Rus) - Rodina Moscow 2 (Rus) 0:1
09:00Saturn Ramenskoye (Rus) - Mashuk (Rus) 3:2
09:30OdwołaneZhodino (Blr) - Biełszyna (Blr) -:-
11:00Beroe (Bul) - Inhułeć (Ukr) 1:1
11:00Dila Gori (Geo) - Samtredia (Geo) 2:2
11:00Prva Iskra Baric (Srb) - Rudar (Mne) 0:4
12:00Krumovgrad (Bul) - KF Gostivar (Mkd) 2:1
12:00Nioman Grodno (Blr) - Dynamo Brześć (Blr) 3:1
13:00CSKA Sofia (Bul) - Szachtar K. (Kaz) 3:3
13:00Kyzylzhar (Kaz) - Akademija Pandev (Mkd) 2:0
13:00Ural (Rus) - Rodina Moscow (Rus) 0:1
13:30FC Kopenhaga (Den) - Aarhus (Den) 0:0
13:30Szekszardi (Hun) - Pecsi Mecsek U19 (Hun) 1:0
14:00Drita (Kos) - Kryvbas (Ukr) 1:0
14:00FK Chayka (Rus) - Okzhetpes (Kaz) 3:2
14:00Hebar (Bul) - Metalist 1925 (Ukr) 1:2
14:00Slavia Sofia (Bul) - F Woroneż (Rus) 1:2
15:00Prijedor (Bih) - Karlovac (Cro) 1:0
15:00Ufa (Rus) - Kuban (Rus) 2:1
18:20Pachern (Aut) - SV Deutsch Goritz (Ger) 0:0
21:00Louisville City (Usa) - Nashville SC (Usa) 0:0

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:00Bizertin - CS Sfaxien 0:0
14:00Chebba - Stade Tunisien 1:0
14:00Club Africain - Sidi Bouzid 3:0
14:00Etoile Sahel - Esperance Tunis 1:2
14:00Metlaoui - Rejiche 3:2
14:00Monastir - Slimane 2:0
14:00Olympique Beja - Ben Guerdane 1:1
14:00US Tataouine - Hamam-Sousse 2:0

TURCJA: 1. Lig

18:00Samsunspor - Erzurumspor 2:1

URUGWAJ: Superpuchar

01:00Liverpool M. - Nacional 1:0

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

19:00Szeged - Győr 1:1

WŁOCHY: Serie C - Group C

20:30Audace Cerignola - Monopoli 1:3

WŁOCHY: Primavera 1

12:00AS Roma U19 - Udinese U19 4:0
14:00Napoli U19 - Empoli U19 1:1
16:00AC Milan U19 - Juventus U19 2:4

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.