m.FlashScore.pl

REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

reklama

ALGIERIA: Dywizja 1

17:45Constantine - Bordj Bou Arreridj 1:0
17:45USM Alger - Hussein Dey 4:1

ALGIERIA: Puchar Algierii

14:00Amal Bou Saada - Setif 0:1

ANGLIA: League Two

20:45Mansfield - Crawley 1:0

ANGLIA: National League

20:45Maidstone - Maidenhead 2:4

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45Kettering - Biggleswade Town 2:3
20:45Stratford - Hitchin 2:0
reklama

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Dorchester - Farnborough 0:6
20:45Poole - Swindon S 2:5
20:45Walton Casuals - Beaconsfield Town 1:1
20:45PrzełożoneWeymouth - Met. Police -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Worthing - Dorking 1:4

ANGLIA: Puchar FA

20:45Blackburn - Newcastle 2:4aet
20:45Luton - Sheffield Wed 0:1
21:00Stoke - Shrewsbury 2:3

ANGLIA: Puchar FA Trophy

20:45Solihull Moors - Halifax 1:0
20:45Weymouth - Ramsbottom 1:3

ANGLIA: Akademicy U18

14:00Stoke City U18 - Manchester Utd U18 1:4

ANGOLA: Girabola League

15:00ASA - Petro 0:0
17:00Kabuscorp - Caala 3:1

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

15:52Al Adalh - Al-Kawkab 4:2

ARABIA SAUDYJSKA: King Cup

13:10Al Khaleej - Al-Faysaly 1:2aet
13:35Al-Taqadom - Ohod 2:0
13:55Wej SC - Al Feiha 0:1
17:30Al Nasr Riyadh - Al Ansar 5:0

ARGENTYNA: Torneos De Verano

02:10Racing Club - Gimnasia L.P. 1:2

AUSTRALIA: A-League

09:50Brisbane Roar - Melbourne Victory 0:5

AZJA: Puchar Azji

14:30Australia - Syria 3:2
14:30Palestyna - Jordania 0:0

BRAZYLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Offy

23:00Corinthians U20 - Red Bull Brasil U20 3:2pen
00:30Volta Redonda U20 - Portuguesa U20 2:1
18:00Rio Preto U20 - Cruzeiro U20 0:6
20:15Botafogo U20 - Guarani U20 0:1
22:30Mirassol U20 - Sao Paulo U20 0:3
00:45Palmeiras U20 - Figueirense U20 1:2

CZECHY: Tipsport liga

10:30Przybram - Usti n. L. 5:2

DR KONGO: Super Liga

15:30Mont Bleu - AS Maniema -:-

EGIPT: Pierwsza liga

13:30Misr Elmaqasah - Arab Contractors 2:1
16:00El Entag El Harby - Pyramids 1:1
19:00Nogoom FC - Smouha 4:0

FRANCJA: Ligue 1

19:00Angers - Bordeaux 1:2

FRANCJA: Ligue 2

19:00Le Havre - Valenciennes 4:3

HISZPANIA: Puchar Króla

19:30Valladolid - Getafe 1:1
21:30Valencia - Gijon 3:0

HONG KONG: Premier League

13:00Eastern AA - Lee Man Warriors 0:0

ISLANDIA: Fotbolti.net Cup

21:10Stjarnan - Hafnarfjordur 0:0

IZRAEL: 2 Liga

18:00Hapoel Iksal Imad - Beitar Shimshon 4:1

IZRAEL: State Cup

18:30Hapoel Afula - Ashdod 3:1
18:35M. Petach Tikva - Hak. Ramat Gan 4:1
19:45Netanya - H. Beer Sheva 1:0pen

JAMAJKA: Premier League

02:35Waterhouse - Arnett Gardens 1:0

LIBIA: Pierwsza Liga

14:30Al Ittihad - Abu Salim -:-

MALTA: Division 1

18:00Lija Athletic - Santa Lucia 1:2
19:00Zebbug - Pembroke 1:1
20:15Qrendi - Zejtun Corinthians 1:4

MAURETANIA: Super D1

17:30Deuz - Garde Nationale 0:4
20:00Tidjikja - ASAC Concorde 2:2

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

23:00Lobos BUAP K - Cruz Azul K 3:0
00:00Veracruz K - Tijuana K 1:2
02:00Leon K - Tigres K 2:1
02:00Pachuca K - Puebla K 0:0
04:00Santos Laguna K - Monarcas Morelia K 1:1

NAMIBIA: MTC Premiership

19:00Okahandja - Orlando Pirates 1:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Maritimo U23 - Braga U23 1:3
12:30Aves U23 - Feirense U23 0:1
16:00Belenenses U23 - Setubal U23 2:3
16:00CD Cova da Piedade U23 - Guimaraes U23 0:2
16:00Estoril U23 - Sporting U23 1:0
16:00Portimonense U23 - Academica U23 0:4
18:00Rio Ave U23 - Benfica U23 0:0

PORTUGALIA: Taça de Portugal

19:00Aves - Braga 1:2
20:30Leixoes - FC Porto 1:2aet
21:45Guimaraes - Benfica 0:1

SUAZI: MTN Premier League

17:30Manzini Wanderers - Mbabane Citizens 1:0
17:30Royal Leopards - Vovovo 3:0
19:30Malanti Chiefs - Mbabane Swall. 0:2

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

17:45Estonia - Islandia 0:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

01:00America De Cali (Col) - Atl. Nacional (Col) 1:0
10:00Chonburi (Tha) - Selangor (Mys) 1:1
10:30Din. Zagreb (Cro) - Dresden (Ger) 1:0
11:00Ruzomberok (Svk) - Namestovo (Svk) 11:0
12:00Aarhus (Den) - Odense (Den) 2:3
12:00Montijo (Por) - Legia Warszawa (Pol) 1:4
13:00Podbrezova (Svk) - L. Mikulas (Svk) 1:2
13:00Ruzomberok (Svk) - Hodonin (Cze) 5:1
13:30Erfurt (Ger) - Zwickau (Ger) 1:1
14:00OdwołaneA. Lustenau (Aut) - St. Andrews (Mlt) -:-
14:00Dresden (Ger) - Zurich (Sui) 2:1
14:00Sion (Sui) - Aue (Ger) 1:2
14:00Young Boys (Sui) - Astra (Rou) 1:1
15:00Aalborg (Den) - Thisted (Den) 6:0
15:00Ferencvaros (Hun) - Gaz Metan (Rou) 0:0
15:00Rapid Vienna (Aut) - Horn (Aut) 5:0
15:30Ludogorets (Bul) - Botosani (Rou) 1:3
16:00Kapfenberg (Aut) - Mattersburg (Aut) 0:4
16:00Karlsruher (Ger) - Winterthur (Sui) 3:1
16:00Murcia (Esp) - Xamax (Sui) 2:3
18:00Leoben (Aut) - Kalsdorf (Aut) 0:4
18:00Traiskirchen (Aut) - Admira (Aut) 0:4
18:30Aachen (Ger) - Paderborn II (Ger) 4:0
18:30Austria (Am) (Aut) - Mannsworth (Aut) 2:1
19:00Rellinghausen (Ger) - SC Velbert (Ger) 2:2
19:00Venlo (Ned) - Straelen (Ger) 2:0
20:30Wijgmaal (Bel) - Leuven (Bel) -:-
20:45Galway (Irl) - Finn Harps (Irl) 0:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Alliance - Tanzania Prisons 1:1
14:00PrzełożoneLipuli - Simba -:-
17:00Young Africans - Mwadui 3:1

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:00Esperance Tunis - Ben Guerdane 2:0

TURCJA: Puchar

14:00Kayserispor - Akhisarspor 1:2
16:00Antalyaspor - Goztepe 3:3
17:50PrzełożoneBoluspor - Galatasaray -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową