REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

ANGLIA: National League Północ

20:45PrzełożoneAltrincham - Telford -:-

ANGLIA: National League Południe

20:45Dulwich Hamlet - Havant & W -:-
20:45Oxford City - St. Albans -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45Coalville - Peterborough Sports -:-
20:45Kings Langley - Biggleswade Town -:-
20:45St. Ives - Hednesford -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Blackfield - Tiverton -:-
20:45Poole - Met. Police -:-
20:45Salisbury - Truro -:-
20:45Walton Casuals - Hayes & Yeading -:-
20:45Yate Town - Weston-super-Mare -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis -:-
20:45Leatherhead - Kingstonian -:-
20:45Merstham - Haringey -:-
20:45Worthing - Enfield Town -:-

ANGLIA: EFL Cup

20:45Aston Villa - Liverpool -:-

ANGLIA: Puchar FA

20:30Plymouth - Bristol Rovers -:-

ANGLIA: Puchar FA Trophy

20:45Altrincham - Farsley -:-
20:45Atherton - Barrow -:-
20:45Bath - Sholing -:-
20:45Chester - Hednesford -:-
20:45Chorley - Matlock -:-
20:45Dagenham & Red. - Sutton -:-
20:45Halesowen - Bradford PA -:-
20:45Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
20:45Salisbury - Eastbourne Boro -:-
20:45Southport - South Shields -:-
20:45Telford - Leamington -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

20:00Arsenal U23 - Din. Zagreb 2 -:-
20:00FC Porto B - Jong PSV -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:20Al Bukayriyah - Al Khaleej -:-
13:25Al Taee - Al Jeel -:-
13:35Ohod - Al Ain -:-
15:45Al Batin - Al Qadisiya -:-
16:25Jeddah - Al Mojzel -:-

AUSTRALIA: Y-League

08:30Central Coast Mariners U23 - Newcastle Jets U23 -:-

AZJA: EAFF E-1 Football Championship Women

08:15Chińskie Tajpej K - Chiny K -:-
08:15OdwołaneKorea Północna K - Chiny K -:-
11:30Korea Południowa K - Japonia K -:-

BELGIA: Puchar Belgii

20:45Waregem - Charleroi -:-

EGIPT: Pierwsza liga

16:00Enppi - El Masry -:-
18:30Pyramids - El Gounah -:-

FRANCJA: Puchar Ligi

18:45Reims - Montpellier -:-
21:05Monaco - Lille -:-

GIBRALTAR: National League

18:15Mons Calpe - Europa FC -:-
20:30Lions Gibraltar - Boca Juniors -:-

HISZPANIA: Puchar Króla

15:30Lealtad - Cadiz -:-
16:00Coruxo - Mirandes -:-
19:00CF Illueca - La Coruna -:-
19:00Jaen - Alaves -:-
19:00L'Hospitalet - Granada -:-
19:00SD Logrones - Eibar -:-
19:30Langreo - Ebro -:-
19:30Marbella - Guijuelo -:-
20:00Cacereno - Alcorcon -:-
20:00Castellon - Las Palmas -:-
20:00Pena - Fuenlabrada -:-
20:00Portugalete - Extremadura UD -:-
20:00Socuellamos - Zaragoza -:-
20:15Tarazona - Vallecano -:-
20:30G. Segoviana - Elche -:-
20:30Unionistas - Baleares -:-
20:30Union Montanesa Escobedo - Malaga -:-
20:30Zamora - Gijon -:-
20:45Hercules - Huelva -:-
21:00Andorra - Leganes -:-
21:00Cartagena - Leioa -:-
21:00Ceuta - Numancia -:-
21:00CF Intercity - Ath. Bilbao -:-
21:00Murcia - Racing Santander -:-
21:30Mensajero - Tenerife -:-

HOLANDIA: KNVB Beker

18:30Twente - G.A. Eagles -:-
19:45Excelsior - Eindhoven -:-
19:45Heerenveen - Roda -:-
19:45IJsselmeervogels - SteDoCo -:-
19:45Katwijk - FC Oss -:-
19:45Vitesse - ODIN '59 -:-
20:45Sittard - Zwolle -:-

INDIE: I-League

12:30Aizawl - Chennai City -:-

INDONEZJA: Liga 1

10:00Padang - Pusamania Borneo -:-
12:30Persija Jakarta - Persebaya -:-
12:30PSIS Semarang - Madura United -:-

JAMAJKA: Premier League

02:00Cavalier - Tivoli -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00Berkane - Tanger -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Chabab Rif Hoceima - TAS Casablanca -:-

NIEMCY: Bundesliga

18:30Bremen - Mainz -:-
20:30Augsburg - Düsseldorf -:-
20:30Dortmund - RB Lipsk -:-
20:30Union Berlin - Hoffenheim -:-

OMAN: Professional League

14:10Al Nasr - Muscat -:-
19:10Dhofar - Mirbat -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

15:15Academico Viseu - Chaves -:-
18:45Varzim - Anadia -:-
21:30Marinhense - Rio Ave -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Famalicao U23 - Setubal U23 -:-

RPA: Pierwsza liga

18:30Bidvest Wits - Mamelodi -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

14:00Hilal El-Fasher - Hay al-Arab -:-
14:00Kadougli - Al Wadi -:-
18:00Alfalah Atbra - Merreikh El-Fasher -:-

ŚWIAT: FIFA Klubowe MŚ

15:30Al-Sadd - Esperance Tunis -:-
18:30Flamengo - Al-Hilal -:-

TURCJA: Puchar

11:00FK Vanspor - Kasimpasa -:-
12:30Antalyaspor - Eyupspor -:-
14:30Samsunspor - Rizespor -:-
16:30Adanaspor - Alanyaspor -:-
18:45Tuzlaspor - Galatasaray -:-

WALIA: Cymru Premier

20:45Bala Town - Penybont -:-

WALIA: Cymru North

20:45Colwyn Bay - Conwy Borough -:-

WALIA: Cymru South

20:30Cwmamman United - Taffs Well -:-
20:30Goytre United - Llantwit Major -:-
20:30Haverfordwest - Swansea University -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Primavera

20:00Torino U19 - AC Milan U19 -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.