m.FlashScore.pl

REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

reklama

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje

14:00DR Kongo - Liberia -:-
14:00Zimbabwe - Kongo -:-
15:00Republika Środkowoafr. - Gwinea -:-
16:00Benin - Togo -:-
16:00Tanzania - Uganda -:-
16:00Wyspy Zielonego Przylądka - Lesotho -:-
18:00Libia - Republika Południowej Afryki -:-

AFRYKA: Africa Cup of Nations U23 - Kwalifikacje

14:00Zambia U23 - Malawi U23 -:-
15:00Tunezja U23 - Sudan Południowy U23 -:-
17:30OdwołaneSierra Leone U23 - Kamerun U23 -:-
19:00Maroko U23 - DR Kongo U23 -:-
19:00Senegal U23 - Gwinea U23 -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship U17

23:10Ekwador U17 - Boliwia U17 -:-
01:30Peru U17 - Wenezuela U17 -:-
23:10Argentyna U17 - Kolumbia U17 -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Liga Narodów CONCACAF - Kwalifikacje

23:00Antigua & Barbuda - Curacao -:-
23:30Guyana - Belize -:-
23:30Suriname - Saint Kitts i Nevis -:-
01:00Guadeloupe - Martynika -:-
03:00Salwador - Jamajka -:-
20:00Brytyjskie Wyspy Dziewicze - Bonaire -:-
21:00Portoryko - Grenada -:-
22:00Dominikana - Bermudy -:-
23:00Kanada - Gujana Francuska -:-
23:30Haiti - Kuba -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa CONCACAF U17 - pierwsza runda

19:30Nikaragua U17 - Kajmany U17 -:-
21:30Grenada U17 - Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych U17 -:-
reklama

ANGLIA: Akademicy U18

16:00Tottenham U18 - Southampton U18 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

13:30Liverpool K - Arsenal K -:-
16:00Bristol City K - Everton K -:-

ANGLIA: Women’s Championship

13:15Tottenham K - Sheffield Utd K -:-
15:00Charlton K - Manchester Utd K -:-

ARGENTYNA: Superliga

00:00Colon - San Lorenzo -:-

ARGENTYNA: Primera B Nacional

23:00Temperley - Atl. Rafaela -:-
00:30Santamarina - Central Cordoba -:-
19:05Deportivo Moron - Nueva Chicago -:-
21:00Gimnasia Jujuy - Almagro -:-
21:00Ind. Rivadavia - Ferro -:-
23:00Agropecuario - Villa Dalmine -:-

ARGENTYNA: Primera B Metropolitana

23:00Acassuso - CA Estudiantes -:-
23:05Atletico Atlanta - All Boys -:-
20:00Colegiales - Defensores Unidos -:-
20:00Comunicaciones - Almirante Brown -:-
20:00Flandria - UAI Urquiza -:-
20:00Justo Jose de Urquiza - San Miguel -:-
20:00Talleres (R.E) - Sacachispas -:-

ARGENTYNA: Primera C Metropolitana

20:00Deportivo Merlo - Sportivo Italiano -:-

ARGENTYNA: Primera D Metropolitana

15:00Claypole - Lugano -:-
20:00CSR Espanol - Yupanqui -:-
20:00Deportivo Muniz - Atlas -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal A - Runda przegranych

20:00Atletico Parana - Sportivo Las Parejas -:-
20:00Douglas Haig - Def. Pronunciamiento -:-
20:00Ferro Gen.Pico - Cipolletti -:-
20:00Gimnasia y Tiro - Antoniana -:-
20:00Independiente de Neuquen - Deportivo Roca -:-
20:00Racing Cordoba - Juventud Unida Universitario -:-
20:00San Martin Formosa - Crucero del Norte -:-
23:30Sportivo Belgrano - San Lorenzo Alem -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

21:10Newells Old Boys - Villa Mitre -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

06:00Sydney Olympic - Blacktown -:-
06:30Rockdale - Hakoah Sydney -:-
07:00Sydney Utd - Wollongong Wolves -:-

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

09:00PrzełożoneToowong - The Gap -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

07:00Gold Coast - Olympic FC -:-
07:00Sunshine Coast - Western Pride -:-

AUSTRALIA: Northern NSW

04:30Broadmeadow - Hamilton Olympic -:-
04:30Charlestown City Blues - Lake Macquarie -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód

15:00Johann - Bischofshofen -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

11:00Vorderland K - Sturm K -:-
12:30Landhaus K - Altenmarkt K -:-
13:30Kleinmunchen K - Innsbruck K -:-

AZJA: AFC Championship U23 - Kwalifikacje

06:00Singapur U23 - Korea Północna U23 -:-
09:30Filipiny U23 - Chiny U23 -:-
09:30Timor Wschodni U23 - Japonia U23 -:-
10:00Mongolia U23 - Hong Kong U23 -:-
11:00Brunei U23 - Tajlandia U23 -:-
11:00Chińskie Tajpej U23 - Australia U23 -:-
11:00OdwołanePakistan U23 - Tadżykistan U23 -:-
12:15Turkmenistan U23 - Irak U23 -:-
12:30Macau U23 - Myanmar U23 -:-
13:00Tadżykistan U23 - Indie U23 -:-
13:45Laos U23 - Malezja U23 -:-
14:00Bangladesz U23 - Palestyna U23 -:-
14:00Indonezja U23 - Wietnam U23 -:-
14:00Kambodża U23 - Korea Południowa U23 -:-
15:00Afganistan U23 - Oman U23 -:-
15:15Jemen U23 - Iran U23 -:-
15:15Kirgistan U23 - Jordania U23 -:-
15:25Malediwy U23 - Zjednoczone Emiraty Arabskie U23 -:-
17:00Nepal U23 - Katar U23 -:-
17:00Sri Lanka U23 - Bahrajn U23 -:-
18:15Kuwejt U23 - Syria U23 -:-
18:25Liban U23 - Arabia Saudyjska U23 -:-

BELGIA: Proximus League - Baraż o utrzymanie

16:00Tubize - KSV Roeselare -:-

BELGIA: First Amateur Division

15:00Aalst - Knokke -:-
15:00Boom - RWDM 47 -:-
15:00RFC Liege - Seraing -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Waremme - Wallonne Ciney -:-
15:00Hamoir - Meux -:-
15:00Solieres Sport - La Louviere -:-
15:00Walhain - Tilleur -:-
16:00Acren - OC Charleroi -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Diegem - Overijse -:-
15:00Gullegem - Eppegem -:-
15:00Menen - Saint Eloois -:-
15:00Petegem - KRC Harelbeke -:-
15:00Westhoek - Ronse -:-
15:00Wijgmaal - Mandel United -:-
15:30Olsa Brakel - Dikkelvenne -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Duffel - Hades -:-
15:00Hamme - Temse -:-
15:00Vosselaar - Heur Tongeren -:-

BELGIA: Puchar Kobiet

15:00Gent K - RSC Anderlecht K -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Apertura

20:00Guabira - Aurora -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: FBiH

15:30Gorazde - Gradacac -:-
15:30HNK Orasje - Bratstvo Gracanica -:-
15:30Igman K. - Metalleghe -:-
15:30Kakanj - Visoko -:-
15:30NK Vitez - NK Novi Travnik -:-
15:30Olimpic Sarajevo - Velez Mostar -:-
15:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac -:-
15:30Zivinice - Capljina -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense

19:30Bosque Formosa - Capital -:-
19:30Brasiliense - Bolamense -:-
19:30Ceilandia - Paracatu -:-
19:30Gama - Taguatinga Esporte -:-
19:30Luziania - Real FC -:-
19:30Sobradinho - Santa Maria -:-

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba - Play Offy

20:00Itapemirim - Vitoria ES -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Toca Rio

23:00Vasco - Bangu -:-
20:00Americano FC - Botafogo RJ -:-
20:00Flamengo - Fluminense -:-
20:00Madureira - Cabofriense -:-
20:00Portuguesa RJ - Resende -:-
20:00Volta Redonda - Boavista -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

20:00Criciuma - Avai -:-
20:00Hercilio Luz - Chapecoense-SC -:-
21:00Marcilio Dias - Metropolitano -:-
22:00Figueirense - Joinville -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho - Play Offy

23:00Novo Hamburgo - Internacional -:-
01:00EC Sao Jose - Sao Luiz -:-
20:00Juventude - Gremio -:-
23:00Aimore - SER Caxias -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano - Play Offy

20:00Aparecidense - Goias -:-
20:00Goiania - Goianesia -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense - Play Offy

23:30Mixto - Operario VG -:-
20:00Dom Bosco - Cuiaba Esporte -:-
21:00Araguaia - Uniao Rondonopolis -:-
21:00Sinop - Luverdense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro - Play Offy

23:00Cruzeiro - Patrocinense -:-
01:00Boa - Tombense -:-
20:00Atletico-MG - Tupynambas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

00:00Paragominas - Sao Francisco -:-
00:00SAO Raimundo PA - Castanhal -:-
20:00Paysandu - Remo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense - druga runda

20:00Cianorte - Cascavel -:-
20:00Coritiba - Rio Branco PR -:-
20:00Operario - Maringa FC -:-
20:00Toledo - Londrina -:-
00:00Parana - Cascavel CR -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offy

23:00Bragantino - Ponte Preta -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista - Play Offy

23:30Santos - Red Bull Brasil -:-
20:00Sao Paulo - Ituano -:-
23:00Ferroviaria - Corinthians -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano - Play Offy

20:00Sport Recife - Petrolina -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

20:00Palmeira da Una - America-RN -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - Play Offy

20:00Chapadao - Aguia Negra -:-
20:00Corumbaense - Comercial MS -:-
21:00Kostaryka - 7 de Setembro -:-

BRAZYLIA: Copa do Nordeste

22:00Bahia - Salgueiro -:-
23:00Botafogo PB - Sampaio Correa -:-
23:00CSA - Sergipe -:-

CHILE: Puchar Chile

00:00Arturo Fernandez Vial - Deportes Temuco -:-
21:30Arica - Cobreloa -:-
21:30Colchagua - Club Deportes Santa Cruz -:-
21:30Dep. Concepcion - S. Wanderers -:-
21:30General Velasquez - Magallanes -:-
21:30Ind. Cauquenes - Rangers -:-
21:30Lautaro - Melipilla -:-
21:30Osorno - D. Puerto Montt -:-
21:30Pilmahue - Valdivia -:-
21:30Recoleta - San Felipe -:-

CHINY: Liga Yi

08:00Taizhou Yuanda - Qingdao Jonoon -:-

CZARNOGÓRA: Dywizja 2

15:00Berane - Kom Podgorica -:-
15:00Bokelj - Decic -:-
15:00Igalo - Otrant -:-
15:00Jezero - Arsenal Tivat -:-
15:00Ljeskopolje - Jedinstvo -:-

CZECHY: CFL

15:00Brozany - Dobrovice -:-
15:00Stechovice - Karlovy Vary -:-

CZECHY: Dywizja A

15:00Rakovnik - Tachov -:-
15:00Sedlcany - Sobeslav -:-

CZECHY: Dywizja C

15:00Benatky - Velke Hamry -:-
15:00Dvur Kralove - Slatinany -:-
15:30Caslav - Turnov -:-

CZECHY: Dywizja D

15:00Humpolec - Velka Bites -:-
15:00Slavoj Polna - Bystrc -:-
15:00Strani - Stara Rise -:-
15:00Zdirec n. D. - Zdar na Sazavou -:-

CZECHY: Dywizja E

10:00Usti - Hranice -:-
10:15Havirov - Hermanice -:-
10:15Slavicin - Kozlovice -:-
15:00Bruntal - Detmarovice -:-
15:00Sumperk - Novy Jicin -:-

CZECHY: Prazsky prebor

15:00Motorlet Prague B - Predni Kopanina -:-
15:00Treboradice - Podoli -:-

CZECHY: Stredocesky KP

15:00SK Lhota - Poricany -:-
15:00Velim - Nespeky -:-

CZECHY: Jihocesky KP

15:00Drazice - Rudolfov -:-
15:00Hluboka nad Vltavou - Trebon -:-
15:00Jankov - Malse Roudne -:-

CZECHY: Plzensky KP

15:00Domazlice B - Chotikov -:-
15:00Sokol Lhota - Myto -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

12:30Kralovske Porici - Nove Sedlo -:-
15:00Touzim - Hvezda Cheb -:-

CZECHY: Ustecky KP

10:30Litomericko B - Modlany -:-
15:00Louny - Perstejn -:-
15:00Modra/Hrobce - Horni Jiretin -:-

CZECHY: Liberecky KP

10:30Skalice - Frydlant -:-

CZECHY: Kralovehradecky KP

15:00Cerveny Kostelec - Vrchlabi -:-
15:00Dobruska - Novy Bydzov -:-
15:00Horice - Kostelec n. O. -:-
15:00Jaromer - Slavia Hradec -:-
15:00Rychnov n. Kneznou - Lazne Belohrad -:-

CZECHY: Pardubicky KP

13:00Luze - Hermanuv Mestec -:-
14:30Chocen - Ceska Trebova -:-
14:30Hlinsko - Zamberk -:-

CZECHY: Vysocina KP

15:00Ledec nad Sazavou - Velke Mezirici B -:-
15:00Okrisky - Nova Ves -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

10:15Bohunice - Mutenice -:-
15:00Rajecko - Kurim -:-

CZECHY: Olomoucky KP

10:00Cernovir - Sokol Opatovice -:-
15:00Dolany - Kralice na Hane -:-
15:00Lutin - Jesenik -:-
15:00Medlov - Sternberk -:-
15:00Zabreh - Vsechovice -:-

CZECHY: Zlinsky KP

15:00Stitna nad Vlari - Nevsova -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

15:00Frenstat p. R. - Pusta Polom -:-
15:00Krnov - Bridlicna -:-
15:00Moravan Oldrisov - Polanka -:-
15:30Dolni Datyne - Brusperk -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

10:45Plzen K - Liberec K -:-
15:30Dukla Praga K - Slovacko K -:-

DANIA: 1st Division

13:45Fredericia - Nykobing -:-
13:45Koge - Hvidovre -:-
13:45Roskilde - Thisted -:-
13:45Viborg - Helsingor -:-

DANIA: 2nd Division - Group 1

14:00Ringkobing - Tarup-Paarup -:-

DANIA: 2nd Division - Group 2

13:00Avarta - Skovshoved -:-

DANIA: 3F Ligaen Women - Grupa mistrzowska

15:30Fortuna Hjorring K - BSF K -:-

DR KONGO: Super Liga

15:30AC Rangers - Groupe Bazano -:-
15:30Don Bosco - Dauphins Noirs -:-
15:30Mont Bleu - Dragons -:-
15:30OdwołaneSanga Balende - Muungano -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Hawassa - Fasil Ketema -:-
13:00Mekelle 70 Enderta F.C. - Welwalo Adigrat -:-
13:00Shire Endaselassie - Bahardar -:-
14:00Ethiopia Bunna - Dedebit -:-

EUROPA: Euro - Kwalifikacje

15:00Kazachstan - Rosja -:-
15:00Walia - Słowacja -:-
18:00Izrael - Austria -:-
18:00San Marino - Szkocja -:-
18:00Węgry - Chorwacja -:-
20:45Cypr - Belgia -:-
20:45Holandia - Niemcy -:-
20:45Irlandia Północna - Białoruś -:-
20:45Polska - Łotwa -:-
20:45Słowenia - Macedonia Północna -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje

17:00Irlandia U21 - Luksemburg U21 -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Kwalifikacje - druga runda

13:00Anglia U17 - Chorwacja U17 -:-
17:00Dania U17 - Szwajcaria U17 -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - druga runda

11:00Dania U17 K - Islandia U17 K -:-
12:45Anglia U17 K - Węgry U17 K -:-
15:00Finlandia U17 K - Austria U17 K -:-
15:00Włochy U17 K - Słowenia U17 K -:-
16:15Grecja U17 K - Gruzja U17 K -:-
17:30Belgia U17 K - Walia U17 K -:-

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

13:00Ocean Kerch - SKCHF Sevastopol -:-

EUROPA: Elite League U20

18:00Szwajcaria U20 - Włochy U20 -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

15:00Fleury-Merogis - Lens II -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Samger - Milan Bakau -:-

GRECJA: Football League

14:00Apollon Pontou - Panachaiki -:-
14:00Dramas - Apollon Larissa -:-
14:00Karaiskakis - Iraklis -:-

GRECJA: Division C

14:00Acharnaikos - Niki Tragano -:-
14:00Achilleas Neokesarias - Apollon Makrychori -:-
14:00AE Neapolis - E. Piraeus -:-
14:00Agioi Anargyroi - Aiolikos -:-
14:00Agios Ierotheos - PAE Egaleo -:-
14:00Alexandros Kallithea - Souli Paramythia -:-
14:00Almopos - Aris Palaiochori -:-
14:00Ampelakiakos Salamis - Ionikos -:-
14:00Amyntaio - Meliteas Melitis -:-
14:00AO Ilisiakos - Charavgiakos -:-
14:00Apollon Eretria - Kallithea -:-
14:00Apollon Paralimniou - Alexandroupoli -:-
14:00Aspida Xanthi - Kalampaki -:-
14:00Atromitos P. - Aeek Inka -:-
14:00Enosi Lerna - Pamisos -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Aspropyrgos Enosis -:-
14:00Fokikos - Asteras Itea -:-
14:00Giouchtas - Atsalenios -:-
14:00Ialisos - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00Kalamata - Ipato -:-
14:00Karditsa - O. Volos -:-
14:00Katastari - Eikosimias -:-
14:00Kavala - Alexandros Kilkis -:-
14:00Keratsini - Episkopi -:-
14:00Keravnos Pernis - Aetos Orfani -:-
14:00Korinthos - Thyella Kamari -:-
14:00Kosmio - Panserraikos -:-
14:00Kronos Argyrades - Nafpaktiakos A. -:-
14:00Langadas - Veria -:-
14:00Lefkimmi - Acheron Kanalaki -:-
14:00Makedonikos - A. Asteras -:-
14:00Makedonikos Foufas - Thriamvos Serviana -:-
14:00Mandraikos - Asteras Vlachioti -:-
14:00Niki Agkathia - Edessaikos -:-
14:00Niki Volos - GS Almyros -:-
14:00Orfeas Xanthi - Chrisoupolis -:-
14:00Palliniakos - Paniliakos -:-
14:00Panarkadikos - Amvrysseas -:-
14:00Panegialios - Panmovriakos -:-
14:00Panthiraikos - Chalkis -:-
14:00PAO Koufalion - Giannitsa -:-
14:00PAO Varda - Foivos Kremasti -:-
14:00Pellana - Panargiakos -:-
14:00PO Triglia - Kyminion -:-
14:00Proodeftiki - Ierapetra -:-
14:00Sellana - Pierikos -:-
14:00Sidirokastro - Aris Avato -:-
14:00Stylida - Oikonomos -:-
14:00OdwołaneThesprotos - Floriada -:-
14:00Thiseas Agria - Meteora -:-
14:00Tilikratis L. - Grevena Aerata -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Capoise - Cosmopolites -:-
23:00Don Bosco - Racing des Gonaives -:-
00:00Baltimore - Violette -:-

HISZPANIA: LaLiga2

12:00Rayo Majadahonda - Numancia -:-
16:00Gimnastic - Malaga -:-
18:00Cadiz - Cordoba -:-
20:00Granada - Las Palmas -:-
20:45Gijon - R. Oviedo -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

11:30Valladolid B - Union Adarve -:-
12:00Navalcarnero - Internacional de Madrid -:-
13:00Las Palmas B - Salmantino -:-
17:00Coruxo - San Sebastian Reyes -:-
17:00Pontevedra - Guijuelo -:-
17:00Rapido de Bouzas - La Coruna B -:-
17:30Real Madryt B - Ponferradina -:-
18:00Atl. Madryt B - Burgos -:-
18:00Leonesa - Celta Vigo B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

12:00R. Oviedo B - Gernika -:-
17:00Barakaldo - Gijon B -:-
17:00Izarra - Ath. Bilbao B -:-
17:00Mirandes - Torrelavega -:-
17:00Santander - R. Union -:-
17:00UD Logrones - Leioa -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

12:00Ebro - Barcelona B -:-
12:00Espanyol B - Baleares -:-
12:00Levante B - Sabadell -:-
12:00Valencia B - Ejea -:-
12:00Villarreal B - Ontinyent -:-
17:00Badalona - Alcoyano -:-
17:00Teruel - Conquense -:-
18:00Cornella - Peralada -:-
18:00Lleida - Castellon -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

11:30Almeria B - Melilla -:-
12:00Don Benito - Badajoz -:-
12:00Granada B - Murcia -:-
12:00Jumilla - Sevilla B -:-
12:00Linense - UD Ibiza-Eivissa -:-
12:00Malaga B - Huelva -:-
12:00Marbella - San Fernando -:-
17:00CF Talavera - Ejido -:-
17:30UCAM Murcia - Sanluqueno -:-
18:00Cartagena - Villanovense -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1

17:00Alondras - CD Choco -:-
17:00Arosa SC - UD Ourense -:-
17:00Bergantinos - Ferrol -:-
17:00Celtiga - Arenteiro -:-
17:00Compostela - Porrino Industrial -:-
17:00Ourense CF - Racing Club Villalbes -:-
17:30Polvorin - Laracha -:-
17:30Somozas - Ribadumia -:-
19:00Paiosaco - Barco -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2

12:00Covadonga - Lealtad -:-
16:00CD Colunga - Real Aviles -:-
16:45Marino de Luanco - Universidad Oviedo -:-
17:00Caudal Deportivo - La Madalena -:-
17:00El San Martin - Llanera -:-
17:00Praviano - Tuilla -:-
17:45San Claudio - L'Entregu -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3

11:45Rinconeda Polanco - UD Samano -:-
11:45Siete Villas - Velarde -:-
17:00Tropezon - Cayon -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4

11:15Santuxu - Balmaseda -:-
11:30Basconia - Bermeo -:-
11:30Portugalete - Real Sociedad C -:-
12:00San Ignacio - Sodupe -:-
17:00Amurrio Club - Santurtzi -:-
17:30Sestao - Alaves B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5

11:45FE Grama - UE Figueres -:-
12:00Asco - Martinenc -:-
12:00L'Hospitalet - Sant Andreu -:-
12:00Pobla Mafumet - CE Europa -:-
12:00Vilafranca - Castelldefels -:-
12:15UE Sants - Horta -:-
17:00Terrassa - Santboia -:-
18:00Granollers - Prat -:-
18:00Santfeliuenc - Cerdanyola -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6

12:00Paiporta - Alzira -:-
17:00Eldense - Jove -:-
17:00Olimpic Xativa - Vilamarxant -:-
17:00Orihuela - Novelda CF -:-
17:00Rayo Ibense - Atzeneta -:-
17:00Silla CF - Acero -:-
17:30La Nucia - Saguntino -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7

11:15Leganes B - RSD Alcala -:-
11:30Carabanchel - Santa Ana -:-
11:30San Fernando - Getafe B -:-
11:30Trival Valderas - Alcobendas -:-
12:00Atletico Pinto - Vicalvaro -:-
12:00Canillas - San Agustin -:-
12:00CD Mostoles - Tres Cantos -:-
12:00Las Rozas - Parla -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Alcorcon B -:-
12:30Vallecano B - Villaverde San Andres -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8

16:30Bupolsa - Santa Marta Tormes -:-
17:00Atl. Tordesillas - Zamora -:-
17:00Bembibre - Almazan -:-
17:00Cebrerena - Leonesa 2 -:-
17:00G. Segoviana - Burgos Promesas -:-
17:00La Baneza - Real Avila -:-
17:00Sporting Uxama - Arandina -:-
18:00Cristo Atletico - Atl. Astorga -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9

12:00Huetor Vega - Martos -:-
12:00Loja - El Palo -:-
12:00UD San Pedro - Alhaurin -:-
12:00Velez - Atarfe Industrial -:-
12:15CD Alhaurino - Huetor Tajar -:-
12:15Rincon - Torredonjimeno -:-
17:00Guadix - Mancha -:-
17:00Linares - CP Almeria -:-
18:00Antequera - Juventud Torremolinos -:-
18:00Jaen - Motril -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10

12:00Betis B - Xerez D.F.C. -:-
12:00Cadiz B - San Roque -:-
12:00Coria C.F. - Algeciras -:-
12:00Xerez CD - Arcos CF -:-
12:30Conil - Lebrijana -:-
16:00Ceuta - CD Gerena -:-
17:00Ecija - Sevilla C -:-
17:30Atletico Espeleno - Cabecense -:-
17:30Los Barrios - CD Utrera -:-
17:30Puente Genil - Guadalcacin -:-
18:00Ciudad de Lucena - Cordoba B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11

12:00Pena Deportina - Alcudia -:-
12:00Son Cladera - Ibiza Islas Pitiusas -:-
12:30Soller - Formentera -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12

13:00CD Buzanada - El Cotillo -:-
13:00Lanzarote - Las Palmas C -:-
13:00La Cuadra - Mensajero -:-
13:00San Fernando - Yaiza -:-
13:00SD Tenisca - Union Viera -:-
13:00Tenerife B - Club Atletico Tacoronte -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13

11:00CA Pulpileno - EDMF Churra -:-
11:30Lorca Deportiva - Mar Menor -:-
12:15Cartagena B - Ciudad Cieza -:-
16:30CAP Ciudad de Murcia - UD Los Garres -:-
16:30Real Murcia B - Lorca FC -:-
17:00Deportiva Minera - Yeclano -:-
17:00Mazarron CF - Minerva -:-
17:15CD Algar - Club Olimpico de Totana -:-
17:30Aguilas FC - La Union -:-
17:30Huercal-Overa - Estudiantes de Murcia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14

12:00Cacereno - CD Coria -:-
12:00Castuera - Extremadura UD B -:-
12:00Montijo - Olivenza -:-
12:00UP Plasencia - Aceuchal -:-
17:00Arroyo - CD Calamonte -:-
17:00Moralo - Pueblonuevo -:-
17:30AD Llerenense - Diocesano -:-
17:30Valdivia - RCP Valverdeno -:-
18:00Jerez CF - Valdelacalzada -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15

16:30Pena - CD Cantolagua -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16

11:30Yague - Autol -:-
17:00Alfaro - CF Rapid -:-
17:00Calasancio - River Ebro -:-
17:00CCD Alberite - Varea -:-
17:00Haro Deportivo - Anguiano -:-
17:00Naxara - CDFC Calzada -:-
17:00Oyonesa - Pradejon -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17

16:30Atletico Monzon - Sarinena -:-
16:30Villanueva CF - Binefar -:-
17:00Almudevar - Calamocha -:-
17:00Borja - Tarazona -:-
17:00Brea - Zaragoza B -:-
17:00Robres - Belchite 97 -:-
17:00Sabinanigo - CF Illueca -:-
17:00San Lorenzo Flumen - UD Casetas -:-
17:00Tamarite - San Juan Zaragoza -:-
17:00Utebo FC - La Almunia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18

12:00Socuellamos - Villarrubia -:-
12:00Tomelloso CF - Villacanas -:-
17:00Albacete B - Quintanar -:-
17:00Almagro - Madridejos -:-
17:00La Solana - Guadalajara -:-
17:00Marchamalo - Azuqueca -:-
17:00Mora CF - Puertollano C.F. -:-
17:00Toledo - La Roda -:-
17:00Villarrobledo - Ciudad Real -:-

HISZPANIA: Primera Division Women

12:00Albacete K - Real Sociedad K -:-
12:00Athletic Bilbao K - Espanyol K -:-
12:00Madrid C. K - Malaga K -:-
12:15Huelva K - EDF Logrono K -:-
13:00Sevilla K - Tenerife K -:-
16:00Vallecano K - Betis K -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

12:15Sparta Rotterdam - Nijmegen -:-
14:30G.A. Eagles - Twente -:-
16:45Roda - Maastricht -:-

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:30AFC - Jong Sparta Rotterdam -:-
14:30De Treffers - VVSB -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - Blauw Geel -:-
14:00HBS - HV & CV Quick -:-
14:00KVV Quick 20 - GOES -:-
14:00Rosmalen - Dongen -:-
14:00USV Hercules - HSC '21 -:-
14:30EVV - TEC -:-
14:30FC Oss - Oostzaan -:-
14:30UNA - Westlandia -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

23:00Platense - CD Honduras -:-

JAMAJKA: Premier League - Play Offy

21:30Arnett Gardens - Cavalier -:-
23:30UWI - Mount Pleasant -:-

JAPONIA: J-League Dywizja 2

05:00Kagoshima Utd - Machida -:-
06:00Chiba - Kyoto -:-
06:00Tokushima - Verdy -:-
06:00Yamagata - Ryukyu -:-
08:00Renofa Yamaguchi - Tochigi -:-

JAPONIA: Kobiece Mistrzostwa Piłkarskie

04:00JEF United K - Nojima Stella K -:-
05:00Kunoichi K - Beleza K -:-
05:00Nippon Sport Science University K - Urawa K -:-
05:00Parceiro Nagano K - Albirex Niigata K -:-
05:00Vegalta Sendai K - Inac Kobe Leonesa K -:-

KAMERUN: Elite One

15:30APEJES Academy - Bamenda -:-
15:30PrzełożoneAvion Academy - Dragon de Yaounde -:-
15:30Colombe Lobo - New Star -:-
15:30PrzełożoneColombe Lobo - Bamenda -:-
15:30PrzełożoneEding Sport - Fovu Baham -:-
15:30Feutcheu - Stade Renard -:-
15:30PrzełożoneFortuna Mfou - Stade Renard -:-
15:30Les Astres - Fovu Baham -:-
15:30PrzełożoneTonnerre - APEJES Academy -:-
15:30UMS de Loum - Fortuna Mfou -:-
15:30PrzełożoneUMS de Loum - Feutcheu -:-
15:30PrzełożoneUnion Douala - New Star -:-
15:30Union Douala - Tonnerre -:-
15:30PrzełożoneUnisport Bafang - Young Sports Academy -:-

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu - Kwalifikacje

10:00FK Kyran - Igilik -:-
12:00FK Akzhayik - Kaspij Aktau -:-

KENIA: Premier League

13:00Posta Rangers - Kenya CB -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Apertura

23:00Cucuta - Atl. Nacional -:-
23:30Petrolera - Dep. Cali -:-
01:45Tolima - U. Magdalena -:-
22:00Ind. Medellin - Envigado -:-
23:00Junior - Huila -:-
00:00America De Cali - Jaguares de Cordoba -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Apertura

20:00Cortulua - Pereira -:-
20:00Tigres - Atletico F.C. -:-
21:00Orsomarso - Barranquilla -:-
21:00Valledupar - Quindio -:-
21:30Real San Andres - Fortaleza -:-

KONGO: Ligue 1

15:00Otoho d'Oyo - Patronage Sainte-Anne -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

02:30San Carlos - Santos DG -:-
18:00Cartagines - Saprissa -:-
18:05Grecia - Carmelita -:-
22:05Limon - Guadalupe -:-
22:55Zeledon - U.C.R. -:-

LIBERIA: LFA First Division

17:00Barrack Young Controllers - Watanga -:-
17:00Fassell - Nimba -:-
17:00Jubilee - LPRC Oiler -:-
17:00PrzełożoneLISCR FC - MC Breweries -:-
17:00Nimba FC - Keitrace -:-
17:00NPA Anchors - Small Town -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Division 1

14:30Goblen - Gench Kalemler -:-

MAURITIUS: Mauritian League

14:15Quatre Bornes - AS Vacoas -:-

MEKSYK: Liga de Ascenso - Clausura

04:00Dorados - Juarez -:-

NIEMCY: 3. Liga

13:00Kaiserslautern - Osnabruck -:-
14:00Lotte - Braunschweig -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Kiel II - Oldenburg -:-
14:00Norderstedt - Drochtersen/Assel -:-
14:00VfL Oldenburg - Jeddeloh -:-

NIEMCY: Regionalliga Nordost

13:30Berliner AK 07 - Altglienicke -:-
13:30Erfurt - Nordhausen -:-
13:30Furstenwalde - Meuselwitz -:-
13:30Halberstadt - Lokomotive Leipzig -:-

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

13:00FSV Frankfurt - FC 08 Homburg -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00Altludersdorf - Greifswald -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00Wismut Gera - Einheit Rudolstadt -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Todesfelde - NTSV Strand 08 -:-
14:00TSV Lagerdorf - Schilksee -:-
15:00Frisia Risum-Lindholm - Inter Turkspor Kiel -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-
14:00Altona - Curslack-Neuengamme -:-
14:00Niendorfer TSV - Sasel -:-
14:30Teutonia Ottensen - Condor Hamburg -:-
15:00Pinneberg - Wandsbeker Concordia -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

15:00Borgfeld - Hastedt -:-
15:00Schwachhausen - Leher -:-
15:00Vatan Bremen - Bremer -:-
15:30Habenhauser - BTS Neustadt -:-
15:30SFL Bremerhaven - OSC Bremerhaven -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00Arminia Hannover - Heeslinger -:-
15:00Gifhorn - Wunstorf -:-
15:00Hannoverscher SC - Delmenhorst -:-
15:00Oythe - Eintracht Northeim -:-
15:00Uphusen - Hildesheim -:-
15:00Wolfenbuttel - Bersenbruck -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Brunninghausen - Paderborn II -:-
15:00Ennepetal - TuS Haltern -:-
15:00Erndtebruck - Westfalia Herne -:-
15:00FC Gutersloh - Gievenbeck -:-
15:00Hammer SpVgg. - Schalke II -:-
15:00Holzwickeder SC - Ahlen -:-
15:00Schermbeck - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Siegen - Westfalia Rhynern -:-
15:00Sprockhovel - Eintracht Rheine -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00Neu-Isenburg - Giessen -:-
15:30Eddersheim - Friedberg -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00TuS RW Koblenz - Emmelshausen -:-
15:00Jagersburg - Koblenz -:-
15:00Schott Mainz - VFB Dillingen -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

14:00Ammerthal - Seligenporten -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

15:00Schwabmunchen - Hankofen-Hailing -:-
16:00Regensburg II - Sonthofen -:-
16:00SV Turkgucu Ataspor - Kirchanschoring -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Breinig - Friesdorf -:-
15:00FC Viktoria 08 - Hurth -:-
15:00Freialdenhoven - Hennef -:-
15:15Merten - Duren -:-
15:30Deutz - Bergisch Gladbach -:-
15:30Siegburger - VfL Vichttal -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Baumberg - Duisburg -:-
15:00Bocholt - Schonnebeck -:-
15:00Germania Ratingen - Jahn Hiesfeld -:-
15:00SC Velbert - Meerbusch -:-
15:00Speldorf - FC Monheim -:-
15:00SW Essen - Dusseldorf-West -:-
15:00TuRU Dusseldorf - Hilden -:-
15:00Union Nettetal - SSVg Velbert -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

12:00Havelse U19 - Osnabruck U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00RW Essen U19 - Duisburg U19 -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

11:00Sand K - SGS Essen K -:-
14:00Duisburg K - Bayer Leverkusen K -:-
14:00Potsdam K - Werder Bremen K -:-
14:00Wolfsburg K - Moenchengladbach K -:-
15:00Frankfurt K - Bayern Munich K -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Akwa United - Heartland -:-
16:00Bendel - MFM FC -:-
16:00Enugu - Remo Stars -:-
16:00Enyimba - Sunshine Stars -:-
16:00Gombe - El Kanemi -:-
16:00Go Round - Yobe Stars -:-
16:00Kano - Ifeanyi Ubah -:-
16:00Kwara - Katsina Utd -:-
16:00Lobi Stars - Niger -:-
16:00Nasarawa - Kada City -:-
16:00Plateau - Abia Warriors -:-
16:00Wikki Tourist - Rivers United -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

14:00Trondheims-Orn K - Arna-Bjørnar K -:-
17:00Vålerenga K - Stabaek K -:-

NOWA ZELANDIA: Football Championships - Play Offy

02:35Auckland City - Team Wellington -:-

PANAMA: LPF - Clausura

01:00Tauro - Arabe Unido -:-
03:00Santa Gema - Plaza Amador -:-
21:30Deportivo Universitario - Alianza -:-
00:00Costa del Este - Miguelito -:-
00:00Independiente - San Francisco -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

00:15River Plate - San Lorenzo -:-
22:30Libertad - Sol De America -:-
00:30Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:45AD Cantolao - Sporting Cristal -:-
02:00U. de Deportes - Alianza Huanuco -:-
17:15U. San Martin - Carlos Mannucci -:-
22:00Dep. Municipal - Sport Boys -:-
00:15Cesar Vallejo - Union Comercio -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

15:00Warta Poznań - GKS Tychy -:-

POLSKA: II Liga

13:05Ruch Chorzów - Rozwój Katowice -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

11:15Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek -:-
12:00Broń Radom - Tomaszów Mazowiecki -:-
16:00Ruch Wysokie Maz. - Ursus Warszawa -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

15:00Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

16:00Miedź Legnica 2 - Lechia Dzierżoniów -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

15:00Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec -:-

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Motor Lublin U18 - Śląsk Wrocław U18 -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

16:00AD Oliveirense - Fafe -:-
16:00Agueda - Lusitania FC -:-
16:00Amarante - Leca -:-
16:00Armacenenses - Redondense -:-
16:00Cacadores Taipas - Felgueiras -:-
16:00Caldas - FC Alverca -:-
16:00Chaves B - Sao Martinho -:-
16:00Ferreiras - 1º Dezembro -:-
16:00Gil Vicente - Mirandes -:-
16:00Gondomar - Pedras Rubras -:-
16:00Limianos - Torcatense -:-
16:00Lusitano FCV - Paredes -:-
16:00Macao - Alcains -:-
16:00Meda - Cesarense -:-
16:00Merelinense - Mirandela -:-
16:00Montijo - Louletano -:-
16:00Nogueirense - Oliveira Hospital -:-
16:00Oleiros - Sertanense -:-
16:00Oriental - Moura AC -:-
16:00Pedras Salgadas - CDC Montalegre -:-
16:00Peniche - Fatima -:-
16:00Sanjoanense - Gafanha -:-
16:00SB Castelo Branco - Loures -:-
16:00Sintrense - Anadia -:-
16:00Sp. Espinho - Cinfaes -:-
16:00Torreense - Santa Iria -:-
16:00Vasco da Gama - Olhanense -:-
16:00Vilafranquense - Leiria -:-
16:00Vilaverdense - Trofense -:-
16:00Vizela - Maria de Fonte -:-
17:00Maritimo B - Penalva Do Castelo -:-
17:00SC Angrense - Real SC -:-
17:00SC Praiense - Pinhalnovense -:-
17:00Sporting Ideal - Casa Pia -:-
17:00U. Madeira - Coimbroes -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal Women

16:00Benfica K - Braga K -:-

REUNION: Regionale 1

13:00Capricorne - SDEFA -:-
13:00Jeanne d'Arc - Trois Bassins -:-
13:00Saint-Denis - Saint-Louisienne -:-
13:00St. Louis - Saint-Pierroise -:-
13:00St Marienne - AS Marsouins -:-
13:00Tamponnaise - Saint-Pauloise -:-
13:30Excelsior - Sainte-Suzanne -:-

ROSJA: FNL

06:00Luch - Tiumeń -:-
09:00Tomsk - M. Saransk -:-
11:00R. Volgograd - Sibir -:-
12:00Chertanovo M. - FC Tambow -:-
12:00F Woroneż - Bałtika -:-
12:00Jarosław - Armavir -:-
12:00Sochi - SKA Chabarowsk -:-
12:30Sp. Moskwa 2 - Nizhny Novgorod -:-
13:00Chimki - Zenit 2 -:-

RUMUNIA: Liga 2

10:00Energeticianul - Mioveni -:-
12:00Sportul Snagov - Poli Timisoara -:-
14:30Chindia Targoviste - Daco-Getica Bucuresti -:-
17:00Politehnica Timisoara - Petrolul -:-
19:00U. Cluj - Arges Pitesti -:-

RUMUNIA: Superliga Women

09:30Ol. Cluj K - Universitatea Galati K -:-
10:00CSS Targoviste K - Universitatea Alexandria K -:-
10:00Vasas Odorhei K - Baia Mare K -:-

RUMUNIA: Romanian Cup Women

10:00Fortuna Becicherecu Mic K - Heniu Prundu Bargaului K -:-

RWANDA: National Football league

14:30Kiyovu - Bugesera FC -:-
14:30PrzełożoneMuhanga - Mukura Victory Sports -:-

SIERRA LEONE: Premier League

19:30East End Lions - East End Tigers -:-

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Petrzalka - Inter Bratislava -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

10:30Nitra B - FC Zlate Moravce B -:-
15:00Belusa - Trnava B -:-
15:00Crystal - FK Nove Zamky -:-
15:00Malzenice - Velke Ludince -:-

SŁOWACJA: Divison C Central

15:00Filakovo - L. Hradok -:-
15:00Kalinovo - MSK Martin -:-
15:00Krasno - Podbrezova B -:-
15:00Lip. Stiavnica - Zarnovica -:-
15:00Namestovo - R. Sobota -:-
15:00Oravske Vesele - Poltar -:-

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

10:30S. Bratislava B - Devinska N. Ves -:-
15:00Bernolakovo - Slovan Most -:-
15:00Lozorno - Raca -:-
15:00Malacky - D. Luzna -:-
15:00Rohoznik - Pezinok -:-
15:00Rovinka - Ivanka pri Dunaji -:-
15:00Rusovce - Tomasov -:-
15:00Vajnory - Bahon -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

15:00Beltinci - NK Krka -:-
15:00Brda - Ilirija -:-
15:45Tabor Sezana - Brezice -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Promotion

14:30Bellinzona - Breitenrain -:-
14:30Munsingen - Bavois -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

14:30Delemont - Zofingen -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

04:00Fidži - Mauritius -:-
11:00Chińskie Tajpej - Wyspy Salomona -:-
12:30Japonia U18 - Czechy U18 -:-
13:00North Macedonia U21 - Łotwa U21 -:-
15:00Kazachstan U21 - Estonia U21 -:-
15:00Kosowo U21 - Turkmenistan U21 -:-
15:00Łotwa U19 - Armenia U19 -:-
21:00Francja U21 - Dania U21 -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

12:00OdwołaneSarpsborg 08 (Nor) - Ham-Kam (Nor) -:-
13:00AIK Stockholm (Swe) - Brommapojkarna (Swe) -:-
13:00KuPS (Fin) - SJK (Fin) -:-
13:00K. Oslo (Nor) - Baerum Sportsklubb (Nor) -:-
13:00Molde (Nor) - Östersunds (Swe) -:-
13:00MyPa (Fin) - PEPO (Fin) -:-
13:00Värnamo (Swe) - Eskilsminne (Swe) -:-
15:00Åsane (Nor) - Nest-Sotra (Nor) -:-
15:00Hacken (Swe) - GAIS (Swe) -:-
15:00Kongsvinger (Nor) - Degerfors (Swe) -:-
15:00Mjallby (Swe) - Hammarby (Swe) -:-
15:30Mjondalen (Nor) - Stabaek (Nor) -:-
16:00Ranheim (Nor) - Sundsvall (Swe) -:-
16:00Tromsø (Nor) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
18:00Viking (Nor) - Haugesund (Nor) -:-

TURCJA: 2. Lig Red Group

12:30Sanliurfaspor - Tarsus -:-
12:30Sivas Belediyespor - Kahramanmaras -:-
13:00Bandirmaspor - Anadolu Selcukspor -:-
13:00Bugsasspor - Menemen Belediye -:-
13:00Kirklarelispor - Tuzlaspor -:-
13:00Pendikspor - Karagumruk -:-
13:00Zonguldak - Fethiyespor -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

13:00Bodrumspor - Hacettepe -:-
13:00Inegolspor - Manisaspor -:-
13:00Kastamonuspor - Sariyer -:-
13:00Samsunspor - Nigde Anadolu -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

12:30Batman Petrolspor - Erzin -:-
13:00Erbaaspor - Hopaspor -:-
13:00Ergene Velimese - Kozan -:-
13:00Gebzespor - Tire -:-
13:00Sile Yildizspor - Nazillispor -:-
13:00Silivrispor - Nevsehirspor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 2

12:30Adiyamanspor - Duzcespor -:-
12:30Ofspor - Kemerspor 2003 -:-
12:30Osmaniyespor - Alibeykoy -:-
12:30Pazarspor - Karsiyaka -:-
12:30Yeni Orduspor - Sultanbeyli -:-
13:00Altindag Bld. - Kirsehir Belediyespor -:-
13:00Bergama Bld. - Van Buyuksehir Bld. -:-
13:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Erokspor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 3

12:3024 Erzincanspor - Trabzon -:-
12:30Diyarbakirspor - Bayburt -:-
12:30Payasspor - Muglaspor -:-
13:00Kocaelispor - Cizrespor -:-
13:00Serik Belediyespor - Karacabey Birlikspor -:-
13:00Turgutluspor - Golcukspor -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

23:00Penarol - Racing Montevideo -:-
20:00Defensor Sp. - Wanderers -:-
20:00Juventud - Cerro Largo -:-
20:00Nacional - Plaza Colonia -:-
20:00Progreso - Boston River -:-
20:00River Plate - Cerro CA -:-

USA: MLS

00:30New York Red Bulls - Orlando City -:-
00:30Philadelphia Union - Columbus Crew -:-
03:30Los Angeles FC - Real Salt Lake -:-
21:00New England Revolution - Cincinnati -:-

USA: USL Championship

00:00Charlotte Independ. - Atlanta United 2 -:-
00:00Louisville City - Hartford -:-
01:00Colorado Springs - San Antonio -:-
02:30El Paso - Rio Grande -:-
03:00Orange County SC - New Mexico -:-
03:00Portland 2 - Las Vegas Lights -:-
03:30Fresno - Reno -:-
18:00New York Red Bulls 2 - Nashville SC -:-
22:00Sacramento Republic - Oklahoma City Energy -:-
23:00Bethlehem - Memphis -:-

WENEZUELA: Primera Division - Apertura

20:00Estudiantes Caracas - Aragua -:-
20:30Atl. Venezuela - Puerto Cabello -:-
21:00Estudiantes M. - Metropolitanos -:-
21:00La Guaira - Llaneros -:-
21:00Mineros - Zulia -:-
22:00Carabobo - Dep. Tachira -:-
22:00Monagas - Caracas -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

14:30Fermana - Vis Pesaro -:-
14:30Gubbio - Renate -:-
14:30Sudtirol - L.R. Vicenza -:-
16:30Fano - FeralpiSalo -:-
16:30Giana Erminio - Teramo -:-
16:30Imolese - Monza -:-
16:30Ravenna - AlbinoLeffe -:-
16:30Ternana - Pordenone -:-
16:30Triestina - Sambenedettese -:-
16:30Virtus Verona - Rimini -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

14:30Catanzaro - Sicula Leonzio -:-
14:30Paganese - Casertana -:-
14:30Reggina 1914 - Catania -:-
14:30Rende - Cavese -:-
14:30Viterbese - Vibonese -:-
16:30Monopoli - Virtus Francavilla -:-
16:30Potenza - Bisceglie -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Borgosesia - Chieri -:-
14:30Bra - Borgaro -:-
14:30Casale - Savona -:-
14:30Inveruno - Dronero -:-
14:30Lecco - Stresa Sportiva -:-
14:30Ligorna - Lavagnese -:-
14:30Sestri Levante - Milano City -:-
15:00Folgore Caratese - Fezzanese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Caravaggio - Olginatese -:-
14:30Caronnese - Ciserano -:-
14:30Darfo Boario - Ambrosiana -:-
14:30Pontisola - Mantova -:-
14:30Pro Sesto - Legnago Salus -:-
14:30Rezzato - Como -:-
14:30Seregno - Villa Alme -:-
14:30Sondrio - Virtus Bergamo -:-
14:30Villafranca - Scanzorosciate -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30Belluno - ASC St. Georgen -:-
14:30Bolzano - Adriese -:-
14:30Campodarsego - Montebelluna -:-
14:30Cartigliano - ArzignanoChiampo -:-
14:30Cjarlins Muzane - Levico Terme -:-
14:30Delta Rovigo - Feltre -:-
14:30Este - Chions -:-
14:30Sandona - Tamai -:-
14:30Trento - Clodiense -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30Axys Zola - OltrepoVoghera -:-
14:30Calvina - Modena -:-
14:30Ciliverghe Mazzano - Mezzolara -:-
14:30Classe - Pergolettese -:-
14:30Crema - Lentigione -:-
14:30Fanfulla - Vigor Carpaneto -:-
14:30Fiorenzuola - San Marino -:-
14:30Pavia - Adrense -:-
14:30Reggio Audace - Sasso Marconi -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Cannara - San Donato -:-
14:30Gavorrano - Aglianese Calcio -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Real Forte Querceta -:-
14:30Massese - Pianese -:-
14:30Scandicci - Bastia -:-
14:30Tuttocuoio - Ponsacco -:-
14:30UC Sinalunghese - Sangimignano Sport -:-
14:30Viareggio - Sangiovannese -:-
15:00Montevarchi Calcio - Prato -:-
15:00Seravezza Pozzi - Trestina -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

14:30Agnonese - Savignanese -:-
14:30ASD Francavilla - Forli -:-
14:30Avezzano - Jesina -:-
14:30Castelfidardo - Isernia -:-
14:30Cesena - ASD Pineto Calcio -:-
14:30Giulianova - Campobasso -:-
14:30Matelica - Santarcangelo -:-
14:30Montegiorgio - Vastese -:-
14:30Sammaurese - Recanatese -:-
14:30S. N. Notaresco - Sangiustese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Aprilia - SFF Atletico -:-
14:30Budoni - Albalonga -:-
14:30Cassino - Latte Dolce -:-
14:30Castiadas - Lanusei Calcio -:-
14:30Monterosi FC - Flaminia -:-
14:30Ostia Mare - Citta di Anagni -:-
14:30Torres - Latina -:-
14:30Trastevere Calcio - Anzio Calcio 1924 -:-
14:30Vis Artena - Avellino -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

14:30Vesuvio Ercolanese - Pomigliano -:-
15:00A.C.D. Nardo - Bitonto -:-
15:00Altamura - Gragnano -:-
15:00Citta di Fasano - SS Nola 1925 -:-
15:00Gelbison Cilento - Taranto -:-
15:00Sarnese - Picerno -:-
15:30Gravina - Audace Cerignola -:-
16:00Andria - Savoia -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Castrovillari - Turris -:-
14:30Citta di Messina - Marsala -:-
14:30Gela - Cittanovese -:-
14:30Igea Virtus - Roccella -:-
14:30Locri 1909 - AS Acireale -:-
14:30Nocerina - Sancataldese -:-
14:30Portici 1906 - Messina -:-
14:30US Palmese - Bari -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30AS Roma K - Atalanta K -:-
15:00Juventus K - Fiorentina K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową