Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
21:00PSG - Borussia Dortmund 0:1AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) 0:100:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) 0:1
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) 0:200:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) 2:1
ANGLIA: League One - Play Offy
21:00Bolton - Barnsley 2:3ANGLIA: League Two - Play Offy
20:30Crawley - Milton Keynes 3:0ANGLIA: Professional Development League
14:00Bristol City U21 - Charlton U21 4:214:00QPR U21 - Barnsley U21 0:2
14:30Peterborough U21 - Coventry U21 1:0
20:00Colchester U21 - Watford U21 2:1
ANGLIA: Akademicy U18
12:00Southampton U18 - Chelsea U18 1:213:00Crystal Palace U18 - West Ham U18 1:4
18:30Sunderland U18 - Blackburn U18 1:2
19:00Middlesbrough U18 - Newcastle Utd U18 3:4
ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
17:55Hajer - Al Kholood 1:118:20Al Najma - Al Safa 1:1
18:20Jeddah - Al-Faysaly 1:0
ARGENTYNA: Primera Nacional
20:05Talleres (R.E) - Racing Cordoba 0:0ARGENTYNA: Torneo Federal
01:35Sportivo Belgrano - Douglas Haig 1:1ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros 0:1ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
20:00Banfield 2 - San Lorenzo 2 1:120:00Belgrano 2 - Racing Club 2 2:1
20:00Sarmiento Junin 2 - Estudiantes 2 0:1
20:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 2:1
00:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 0:1
ARMENIA: Pierwsza Liga
14:00West Armenia - Urartu 1:017:00Ararat-Armenia - BKMA 4:1
ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
01:00Caiquetio - CDRA 4:103:00Sport Boys - Caravel 0:1
AUSTRALIA: NSW League One
12:00Nepean - Hakoah Sydney 0:4AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:00Weiz - Weindorf St. Anna 2:2AUSTRIA: Steiermark
19:00Hartberg (Am) - Lebring 2:019:00Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur 1:1
19:00Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming 5:2
19:00SV Frauental - Koflach 1:2
19:00SV Union Gnas - Furstenfeld 0:3
19:00SV Wildon - Heiligenkreuz 2:1
19:00UFC Fehring - Kalsdorf 1:1
19:00Weinland Gamlitz - Tillmitsch 0:2
AZJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Chiny U17 K - Australia U17 K 3:013:00Japonia U17 K - Tajlandia U17 K 4:0
BANGLADESZ: Federation Cup - Play Offy
11:00Mohammedan - Bangladesh Police 2:1BRAZYLIA: Serie A
01:00PrzełożoneJuventude - Atletico GO -:-BRAZYLIA: Serie B
00:00Ceara - CRB 2:201:00Ponte Preta - Amazonas 3:0
02:00Santos - Guarani 4:1
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
01:00Londrina - CSA 2:201:00Sao Bernardo - Ferroviario 5:0
BRAZYLIA: Serie D
01:00Aguia De Maraba - Fluminense-PI 1:120:30Audax RJ - Democrata SL 0:1
BRAZYLIA: Gaucho 2
00:30PrzełożoneVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZYLIA: Goiano 2
00:00Gremio Anapolis - Ouvidorense 0:1BRAZYLIA: Matogrossense 2
01:00Operario FC - Atletico MT 1:000:30Paulistano FC - Rondonopolis EC 0:9
BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Inter de Lages U20 - Criciuma U20 0:3BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
20:30AA Iguacu U20 - Campo Mourao U20 1:0BRAZYLIA: Brasileiro Women
00:00Cruzeiro K - Palmeiras K 1:202:00America Mineiro K - Flamengo K 1:2
20:00Fluminense K - Avai Kindermann K 1:0
00:00PrzełożoneSantos K - Gremio K -:-
BRAZYLIA: Brasileiro A3 Kobiety
20:00Botafogo PB K - Uniao RN K 0:1CHILE: Primera B
00:00La Serena - Arica 2:1CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
18:00Achnas - AEL Limassol 2:018:00Karmiotissa - Nea Salamis 1:3
18:00Othellos Athienou - Doxa 3:0
CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45PrzełożoneEmat - Agri - Tchad -:-CZECHY: Jihocesky KP
17:30Rudolfov - Hluboka nad Vltavou 0:1DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
13:30US Panda - Groupe Bazano -:-15:30Simba - Blessing 0:0
EGIPT: Pierwsza liga
18:00Al Ahly - Al Ittihad 4:1EGIPT: Division 2 A - Grupa - awans
15:30Al-Sekka - Petrojet 1:2EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
02:00Tecnico U. - Imbabura 1:1EKWADOR: Serie B
22:00Leones del Norte - Ind. Juniors 1:1FINLANDIA: Suomen Cup
19:05PPJ - JaPS 2 2:0GWINEA: Ligue 1
18:00Hafia - Milo FC 2:3HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13
20:30Muleno - Pulpileno 0:1HONG KONG: Premier League
13:45Tai Po - Hong Kong FC 3:0IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans
18:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa 3:118:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya 1:2
18:00Kiryat Shmona - Ironi Tiberias 2:0
18:00Nof Hagalil - Ramat Hasharon 2:0
IZRAEL: 2 Liga - Grupa spadkowa
18:00H. Akko - Hap. Ramat Gan 1:218:00Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram 3:0
18:00MS Kafr Qasim - H. Ironi Rishon 2:0
18:00Nes Tziona - H. Kfar Saba 1:2
KANADA: Championship
17:00Forge - CF Montreal 1:1KATAR: Emir Cup
16:15Qatar SC - Al-Waab 2:019:00Umm-Salal - Al Bidda 3:1aet
KENIA: Premier League
11:00Nairobi City - Ulinzi Stars 1:114:00Posta Rangers - Talanta FC 1:0
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - Huila 2:102:00Llaneros - Real Santander 4:0
02:30Quindio - Cucuta 1:1
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy
03:00Escorpiones - Santa Ana 1:0KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
18:00Al Naser - Al Arabi 0:420:15Al Salmiya - Al Qadisiya 0:0
LIBIA: Pierwsza Liga
17:00Abu Salim - Al Madina 1:117:00Al Malaab El Libby - Al Bashaer 2:0
17:00Al-Khmes - Al Ittihad Misurata 0:0
17:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad 0:0
LITWA: Puchar
16:00Tauras - Siauliai FA 0:416:30FK Minija - Suduva 1:2pen
16:30Riteriai - Banga 3:5aet
18:00Atmosfera - BFA Vilnius 6:0
18:00BE1 NFA - Ekranas 0:1
18:00Garliava - Żalgiris Kowno 0:5
18:00Nemunas - Sveikata 3:1
ŁOTWA: Virsliga
16:30Grobina - BFC Daugavpils 1:317:00Tukums 2000 - Jelgava 2:1
MALTA: Puchar FA Trophy
19:00Floriana - Gzira 3:2penMAROKO: Botola Pro
21:00Berkane - Moghreb Tetouan 3:2MYANMAR: MNL League Cup
11:30Chinland - Mahar United 1:011:30University - Shwe Pyi Thar 6:1
NIEMCY: 2. Bundesliga
18:30Osnabruck - FC Schalke 04 0:4NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
19:00Wuppertaler - Düsseldorf II 1:0NIEMCY: Oberliga Bremen
19:00Werder Brema II - Oberneuland 14:0NIGER: Super Ligue
17:15Akokana - Olympic Niamey 0:117:15Jangorzo - Sahel 0:1
17:15Urana - Liberte 0:0
OMAN: Professional League
16:00Al Nasr - Al-Wahda 1:018:20Bahla - Al Seeb 0:1
PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15Resistencia - Sp. Carapegua 1:201:30Encarnacion FC - Guairena 2:1
PERU: Liga 2
20:00Santos - Comerciantes 0:122:30ADA Jaen - San Marcos 0:2
RPA: Pierwsza liga
19:30Cape Town City - Swallows 2:019:30Kaizer Chiefs - TS Galaxy 2:2
19:30Royal AM - Cape Town Spurs 0:1
19:30Supersport - Sekhukhune 1:1
RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
18:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia 3:0RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
17:00Campulung - Kids Tampa Brasov 2:117:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov 2:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
17:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Tarlungeni 4:017:00Targu Secuiesc - Odorheiu 1:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa - awans
17:00Cetatea - Viitorul Daesti 0:217:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti 1:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
17:00CSO Filiasi - Viitorul Simian 2:017:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva 3:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
17:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS U Craiova 2 2:117:00Jiul Petrosani - Turceni 0:1
17:00Lupac - U Craiova 1948 2 2:5
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa - awans
17:00Bihor - Phoenix Buzias 1:117:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
17:00Soimii Lipova - Progresul Pecica 2:017:00Teuz Cermei - Ineu 4:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
17:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 3:117:00PrzełożoneTargu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa - awans
17:00CSM Satu Mare - Santandrei 2:017:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei 6:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
17:00Satu Mare - Baia Mare 0:117:00Victoria Carei - Baile Felix 2:2
SERBIA: Super Liga - Grupa spadkowa
14:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar 0:118:00Radnik - Javor 0:1
18:00Sp. Subotica - Radnicki Nis 3:1
19:00Vozdovac - Zeleznicar Pancevo 2:3
SERBIA: Prva Liga - Grupa mistrzowska
17:00Graficar Beograd - Jedinstvo U. 2:417:00Indjija - Smederevo 3:1
17:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica 2:0
19:00Macva - OFK Beograd 2:0
SESZELE: Premier League
13:00La Passe - Anse Reunion 0:5SIERRA LEONE: Premier League
18:30Old Edwardians - Ports Authority 0:0SOMALIA: National league
14:30Gaadiidka - Horseed 0:2SZKOCJA: Premiership - Baraż o utrzymanie
20:45Airdrieonians - Partick Thistle 2:2SZKOCJA: Dywizja 1 - Baraż o utrzymanie
20:45Alloa - Hamilton 2:220:45Montrose - Inverness 0:0
SZKOCJA: League One - Spadek - Play Offy
20:45Dumbarton - Stirling 2:120:45Spartans - Peterhead 2:1
SZWECJA: Superettan
19:00Orgryte - Helsingborg 0:1ŚWIAT: Mecze towarzyskie
17:00Peru U20 - Kostaryka U20 3:2ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
10:00Turcja U16 K - Azerbaijan U16 K 4:011:00Chorwacja U16 K - Węgry U16 K 2:1
13:00Białoruś U16 K - Kazachstan U16 K 5:0
17:00Israel U16 K - Grecja U16 K 3:4
TURCJA: Puchar
19:30Besiktas - Ankaragucu 1:0TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00FC Asgabat - Sagadam 1:0UGANDA: Premier League
15:00Gadaffi - Maroons 3:115:00Mbarara City - URA SC 0:0
18:00Kampala City - UPDF 1:0
UZBEKISTAN: Super League
15:00PrzełożoneDin. Samarkand - Olympic -:-15:00Pakhtakor - Metallurg Bekabad 4:3
16:00OKMK - Nasaf Qarshi 3:4
WIETNAM: National League Women
11:00Ha Noi 2 K - Ha Noi K 0:511:00TKS Viet Nam K - Phong Phu Ha Nam K 1:0
WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs
20:30Atalanta U23 - Trento 3:120:30Audace Cerignola - Giugliano 1:1
20:30Giana Erminio - Pro Vercelli 3:0
20:30Gubbio - Rimini 0:1
20:30Juventus U23 - Arezzo 2:0
20:30Legnago Salus - Lumezzane 1:0
20:30Pescara - Pontedera 2:2
20:30Taranto - Latina 0:0
21:00Picerno - Crotone 2:0
ZEA: UAE League
18:45Al-Wahda - Al Nasr 1:0Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.