Piłka nożna » 02.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
20:30Chelsea - Tottenham 2:0EUROPA: Liga Europy - Play Offy
21:00AS Roma - Bayer Leverkusen 0:221:00Marsylia - Atalanta 1:1
EUROPA: Liga Konferencji Europy - Play Offy
21:00Aston Villa - Olympiakos 2:421:00Fiorentina - Club Brugge 3:2
POLSKA: Fortuna Puchar Polski
16:00Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1:2aetALGIERIA: Ligue 2
16:00Medea - GC Mascara 4:0ALGIERIA: U21 League
18:00Ben Aknoun U21 - Kabylie U21 2:118:00Biskra U21 - Setif U21 3:1
18:00Constantine U21 - USM Algier U21 0:1
18:00Oran U21 - Belouizdad U21 3:4
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20 - Grupa finałowa
23:00Peru U20 K - Paragwaj U20 K 2:2AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF Champions Cup
04:15Monterrey - Columbus Crew 1:3ANGLIA: Premier League Cup - Play Offy
20:00Tottenham U21 - Nottingham U21 4:3ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00John Hughes - Green City 2:1ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Al Hazem - Al Akhdoud 0:020:00Al Ahli SC - Damac 4:1
20:00Al Fateh - Al Riyadh 2:2
ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
19:00Al Safa - Jeddah 2:2ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Deportivo Camioneros - Estrella Del Sur 2:0ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
20:00Huracan 2 - Boca Juniors 2 1:5ARMENIA: Pierwsza Liga
14:00Van - Ararat-Armenia 0:514:00West Armenia - Pyunik 1:4
AUSTRALIA: Northern NSW State League
12:15West Wallsend - Cessnock City Hornets 4:1AUSTRIA: Steiermark
19:00Heiligenkreuz - Ilzer SV 1:219:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lafnitz (Am) 2:1
AZERBEJDŻAN: I Liqa
14:00Lokbatan - Araz Saatli 3:114:00Moik Baku - Iravan 1:3
14:00Zaqatala - Shamakhi 0:2
AZJA: AFC Asian Cup U23 - Play Offy
17:30Irak U23 - Indonezja U23 2:1aetBIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
17:15Dynamo Mińsk - FK Witebsk 1:119:30Nioman Grodno - Szachcior Soligorsk 1:0
BRAZYLIA: Copa do Brasil
23:00Sousa - Bragantino 1:123:00Ypiranga FC - Athletico-PR 2:1
00:00Fortaleza - Vasco 0:0
01:00America-RN - Corinthians 1:2
02:30Flamengo - Amazonas 1:0
00:00Botafogo RJ - Vitoria 1:0
00:30Aguia De Maraba - Sao Paulo 1:3
BRAZYLIA: Brasileiro Women
20:00America Mineiro K - Bragantino K 1:120:00Flamengo K - Botafogo RJ K 3:2
BUŁGARIA: Vtora liga
17:00Chernomorets Balchik - Spartak Varna 4:117:00CSKA 1948 Sofia II - Yantra Gabrovo 0:0
17:00Litex Lovech - Belasitsa 2:1
17:00Montana - Maritsa Plovdiv 5:0
17:00Spartak Pleven - Chernomorets 1919 1:2
17:00Strumska Slava - Dunav Ruse 2:0
BUŁGARIA: Third League - South-East
17:00Atletik Kuklen - Gigant Saedinenie 1:217:00Botev II - Asenovets 5:3
17:00Haskovo - Beroe II 3:0
17:00Karnobat - Sekirovo Rakovski 0:5
17:00Lok. Plovdiv II - Levski Karlovo 7:1
17:00Nesebar - Sozopol 5:0
17:00Rodopa Smolyan - Spartak Plovdiv 0:2
17:00Rozova Dolina - Sliven 1:1
17:00Sokol Markovo - Yambol 1915 1:1
17:00Zagorets - Dimitrovgrad 0:1
BUŁGARIA: Puchar
17:45Hebar - Ludogorets 0:5CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45As Dgssie - Emat 1:0CZECHY: Liberecky KP
17:30Rapid Liberec - FC Pencin 1:4DANIA: 1st Division - Grupa - awans
18:00Sonderjyske - Fredericia 2:1DOMINIKANA: LDF
01:00Cibao - Universidad O&M 1:001:00Moca - Atletico Pantoja 0:0
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30PrzełożoneCeleste - Etoile de Kivu -:-16:30PrzełożoneAC Kuya - Motema Pembe -:-
EGIPT: Pierwsza liga
18:00Future FC - El Gaish 0:018:00Zamalek - National Bank Egypt 1:0
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
02:00U. Catolica - Barcelona SC 0:1EKWADOR: Serie B
23:30Gualaceo - Guayaquil City 0:422:00Nueve de Octubre - Ind. Juniors 0:0
ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Flora K - Viimsi JK K 8:1ETIOPIA: Premier League
14:00Adama City - Shashemene Kenema 1:017:00Bahir Dar Kenema - Dire Dawa 1:0
GHANA: Ghanaian Cup
17:00Dreams - Soccer Intellectuals 1:0GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
13:00Samtredia - Iberia 1999 0:318:00Telavi - Dila Gori 0:1
19:00Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi 0:0
GRUZJA: Liga 3
14:00Bakhmaro - Betlemi 1:214:00Gori - Varketili 2:0
14:00Guria - Merani Tbilisi 1:1
14:00Loco. Tbilisi 2 - Merani Martvili 2:2
14:00Zestafoni - Gonio 2:1
18:00Orbi - Matchakhela 0:0
GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
23:00Deportivo Mixco - Antigua 1:0HONDURAS: Liga Nacional - Baraż o utrzymanie
23:00Vida - UPNFM 1:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
03:00Real Espana - Olimpia 1:0IRAN: Division 1
15:30Darya Babol - Mes Shahr Babak 1:115:30Saipa - Chadormalu 1:2
15:45Astara - Esteghlal Molasani 0:1
15:45Damash Gilan - Shahre Raz 1:0
15:45Khooshe Talaee - Ario Eslamshahr 1:1
16:15Mes Kerman - Shahin Bandar Ameri 1:0
16:30Fajr Sepasi - Kheybar Khorramabad 3:0
16:45Naft Gachsaran - Mes Soongoun 0:0
16:45Naft M.I.S - Pars Janoobi Jam 0:0
ISLANDIA: Besta deild Women
20:00Thor/KA K - Throttur K 2:120:00Valur K - Vikingur Reykjavik K 7:2
21:15Fylkir K - Keflavik K 4:2
IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans
18:00M. Herzliya - Ramat Hasharon 1:1IZRAEL: Liga Alef North
15:00Hapoel Bueine - H. Raanana 0:5IZRAEL: Liga Alef South
18:30H. Herzliya - Maccabi Yavne 3:1JAPONIA: WE League Women
05:00Inac Kobe Leonesa K - Saitama K 3:006:00JEF United K - Nojima Stella K 1:1
10:00Beleza K - Albirex Niigata K 2:1
JORDANIA: Pierwsza Liga
17:00Al Jalil - Al-Faisaly Amman 0:419:45Al Wehdat - Al Salt 3:0
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
15:00Union Douala - Fovu Baham 2:117:00Fauve Azur Elite - APEJES Academy 0:2
17:00Fortuna Mfou - Bamboutos FC 1:2
17:00Les Astres - Avion Academy 4:0
17:00UMS de Loum - Aigle Royal 1:1
KANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Valour 7:001:00Forge - York Utd 3:1
04:00OdwołanePacific FC - Victoria Highlanders -:-
04:00Pacific FC - TSS Rovers 2:1pen
00:00HFX Wanderers - CS Saint-Laurent 2:3pen
KAZACHSTAN: First Division
12:00PrzełożoneSD Family - FK Kyran -:-12:00Zhetisay - Turkistan 5:2
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Okzhetpes 0:0
15:00Taraz - FK Akzhayik 3:1
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:00Leones - U. Magdalena 1:322:30Barranquilla - Real Cartagena 0:1
22:30Boca Juniors - Quindio 2:1
22:30Real Santander - Cucuta 0:3
23:00Huila - Orsomarso 1:0
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
12:00Gyeongju K - Sejong Sportstoto K 1:112:00Incheon Hyundai Steel K - Changnyeong K 1:0
12:00Seoul K - Boeun Sangmu K 0:0
12:00Suwon FC K - Hwacheon K 0:1
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
23:00Cartagines - Zeledon 0:2KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
16:35Al Salmiya - Al-Fahaheel 2:019:20Al Arabi - Al Kuwait 1:1
LITWA: A Lyga
17:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 2:117:00Transinvest - Żalgiris Kowno 3:2
18:00FK Panevezys - Suduva 1:0
LITWA: I Lyga
17:00Babrungas - Tauras 2:2ŁOTWA: Virsliga
17:00Tukums 2000 - FK Liepaja 0:018:00Riga FC - Grobina 2:0
MALAWI: Super League
14:30Chitipa United - Mighty Tigers 0:1MALI: Premiere Division
18:30Djoliba - Real Bamako 0:120:30Binga - Bakaridjan 3:0
MALTA: Premier Liga
18:00Sliema - Sirens 3:020:30Valletta - Gudja 5:2
MAROKO: Coupe du Trone
21:00Berkane - FAR Rabat 2:3penMEKSYK: Liga Premier Serie A - Play Offy
00:30Tritones Vallarta - Alacranes 0:101:00Aguacateros de Periban - Irapuato 1:2
01:00Inter Playa Del Carmen - Tampico Madero 0:1
03:00Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 0:1
03:00UA Zacatecas - Tecos 1:3
03:15Petroleros Salamanca - Deportiva Venados 1:0
MEKSYK: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
03:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 1:0MEKSYK: Liga Premier Serie B - Play Offy
00:00Artesanos Metepec - Uruapan 0:003:00Santiago - Ayense 1:0
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura - Play Offy
17:00Leon U23 - Atl. San Luis U23 2:218:00Juarez U23 - Necaxa U23 0:0
MYANMAR: MNL League Cup
11:30Glory Goal - Shan Utd 0:411:30Kachin United - Rainbow 5:0
NIEMCY: Oberliga Bremen
18:45Werder Brema II - Hemelingen 4:3NIGER: Super Ligue
17:15Olympic Niamey - Espoir 0:017:15US Gendarmerie - Zumunta 0:0
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy
03:00Ocotal - Ferretti 2:104:00Managua FC - Jalapa 2:3
NORWEGIA: Division 3 - Group 2
18:30Madla IL - Staal Jorpeland 2:5NORWEGIA: Puchar - Kobiety
19:00Bryne K - Haugesund K 3:0PANAMA: LPF - Apertura
23:00Alianza - Miguelito 0:123:00Plaza Amador - Arabe Unido 1:0
23:00Tauro - Potros del Este 0:0
PERU: Liga Women
22:00Killas K - UNSAAC K 2:1POLSKA: Centralna Liga Juniorów
11:00Górnik Zabrze U19 - Lech Poznań U19 1:011:00Jagiellonia Białystok U19 - Arka Gdynia U19 2:1
11:00Legia Warszawa U19 - Polonia Warszawa U19 2:2
PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
18:00Braga U23 - Estrela U23 1:0ROSJA: Puchar - Play Offy
18:15CSKA Moskwa - Zenit 1:1ROSJA: Puchar - Regions Path - Play Offy
18:15FK Rostów - Bałtika 0:1RPA: Pierwsza liga
19:30Kaizer Chiefs - Mamelodi 1:5RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
16:00Mioveni - Csikszereda M. Ciuc 3:1RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa spadkowa
10:00CSM Alexandria K - Gloria 2018 Bistrita K 1:415:00Banat K - Targu Mures K 3:1
RWANDA: Premier League
15:00Marines - Musanze 1:0SALWADOR: Primera Division - Clausura
23:30Dragon - 11 Deportivo 3:123:30Fuerte San Francisco - Municipal Limeno 1:2
23:30Jocoro - Luis Angel Firpo 1:4
23:30Platense Municipal - Aguila 1:1
23:30Santa Tecla - Metapan 0:4
02:00Alianza FC - FAS 0:0
SERBIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
16:00Radnicki 1923 - Mladost 3:216:55Partizan - Vojvodina 2:3
18:30Cukaricki - Napredak 2:0
19:00Crvena zvezda - TSC 2:1
SERBIA: Prva Liga - Grupa spadkowa
16:00Vrsac - RFK Novi Sad 2:018:00Dubocica - Mladost GAT 0:1
18:00Metalac - Sloboda 1:2
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:30Usce - Rad 6:0SESZELE: Premier League
16:00Northern Dynamo - Bazar Brothers 1:1SIERRA LEONE: Premier League
18:15PrzełożoneFreetown City - SLIFA -:-18:30Bai Bureh Warriors - Kallon 1:2
SŁOWENIA: 1. SZNL Women - Grupa mistrzowska
17:00Radomlje K - ZNK Ljubljana K 0:3SOMALIA: National league
14:30Sahafi - Gaadiidka 2:2SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
19:00Varbergs GIF - Landvetter 0:3ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
14:00Kazachstan U16 K - Turcja U16 K 0:515:00Chorwacja U16 K - Israel U16 K 3:1
17:00Białoruś U16 K - Azerbaijan U16 K 3:1
17:30Grecja U16 K - Węgry U16 K 0:1
TRYNIDAD I TOBAGO: TT Premier League
00:00Eagles FC - Defence Force 0:2TURCJA: TFF 3. Lig - Play Offy
15:00Ayvalikgucu - Edirnespor 2:1pen15:00Musspor - Bursa 4:0
15:00Silivrispor - Kutahyaspor 1:2pen
15:00Tokat - Kestel 1:0
15:00Turgutluspor - Efeler 09 1:4
19:0052 Orduspor - Inegol Kafkas 3:2pen
19:00Bornova 1877 - Kusadasispor 1:2
19:00Karsiyaka - Anadolu Universitesi 0:1
UGANDA: Premier League
15:00UPDF - Bright Stars 1:015:00Wakiso Giants - Gadaffi 3:0
USA: USL League One Cup
01:30Union Omaha - Northern Colorado 3:2penUSA: NWSL Women
01:00Orlando Pride K - North Carolina Courage K 4:102:00Chicago K - Washington K 2:4
04:00Bay FC K - Portland Thorns K 2:3
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Portuguesa - Puerto Cabello 1:101:30Angostura - Carabobo 1:1
WIETNAM: National League Women
11:00Ha Noi K - TKS Viet Nam K 1:011:00Phong Phu Ha Nam K - Ha Noi 2 K 3:0
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.