REFRESH

Piłka nożna » 07.07.2022 » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje

17:00Alashkert (Arm) - Hamrun (Mlt) -:-
17:00UE Santa Coloma (And) - Breidablik (Ice) -:-
18:00Borac Banja Luka (Bih) - B36 Torshavn (Fai) -:-
18:00FK Panevezys (Ltu) - Milsami (Mda) -:-
18:00Flora (Est) - SJK (Fin) -:-
18:00KuPS (Fin) - Dila Gori (Geo) -:-
18:00Magpies (Gib) - Crusaders (Nir) -:-
18:00Pogoń Szczecin (Pol) - KR Reykjavik (Ice) -:-
18:00Saburtalo Tbilisi (Geo) - Partizani (Alb) -:-
18:30Ruzomberok (Svk) - Kauno Zalgiris (Ltu) -:-
19:00Din. Tbilisi (Geo) - Paide (Est) -:-
19:00Floriana (Mlt) - Petrocub (Mda) -:-
19:00O. Ljubljana (Slo) - Differdange (Lux) -:-
19:00Sf.Gheorghe (Mda) - Mura (Slo) -:-
20:00Bala Town (Wal) - Sligo Rovers (Irl) -:-
20:00Dynamo Mińsk (Blr) - Decic (Mne) -:-
20:00Fola (Lux) - Tre Fiori (San) -:-
20:00Gjilani (Kos) - FK Liepaja (Lat) -:-
20:00HB Torshavn (Fai) - Newtown (Wal) -:-
20:00Laci (Alb) - Iskra (Mne) -:-
20:00Shkendija (Mkd) - Ararat (Arm) -:-
20:15Lechia Gdańsk (Pol) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
20:30Buducnost (Mne) - KF Llapi (Kos) -:-
20:30Dun. Streda (Svk) - Cliftonville (Nir) -:-
20:45Derry City (Nir) - Riga FC (Lat) -:-
20:45Tre Penne (San) - Tuzla City (Bih) -:-

AFRYKA: COSAFA Cup

14:00Komory - Botswana -:-
17:00Angola - Seszele -:-

AFRYKA: African Championship Kobiety

19:00Republika Południowej Afryki K - Burundi K -:-
22:00Botswana K - Nigeria K -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy

00:15Colon (Arg) - Talleres Cordoba (Arg) -:-
00:15Palmeiras (Bra) - Cerro Porteno (Par) -:-
02:30Flamengo (Bra) - Tolima (Col) -:-
02:30River Plate (Arg) - Velez Sarsfield (Arg) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:15Ceara (Bra) - The Strongest (Bol) -:-
02:30Melgar (Per) - Dep. Cali (Col) -:-
02:30Santos (Bra) - Dep. Tachira (Ven) -:-
00:15Lanus (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-

AZJA: AFF Championship U19

10:00Malezja U19 - Singapur U19 -:-
14:00Laos U19 - Kambodża U19 -:-

AZJA: AFF Championship Kobiety

10:00Laos K - Timor Wschodni K -:-
13:00Kambodża K - Wietnam K -:-

BANGLADESZ: Premier League

12:00Chittagong Abahani - Bashundara Kings -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

00:15Aurora - Guabira -:-
02:30Blooming - Santa Cruz -:-
21:00Universitario de Vinto - Bolivar -:-

BRAZYLIA: Serie B

02:30Novorizontino - Brusque -:-
00:00CSA - Ponte Preta -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro 2 - Runda finałowa

00:00Boa - Betim -:-
00:30Democrata SL - Tupynambas -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista

00:00Oeste - Sao Caetano -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U23

20:00Bragantino U23 - Ponte Preta U23 -:-
20:00Cuiaba U23 - Paysandu U23 -:-
20:00Fluminense U23 - Botafogo RJ U23 -:-
20:00Fortaleza U23 - CSA U23 -:-
20:00Gremio U23 - Vitoria U23 -:-
20:00Juventude U23 - Vila Nova U23 -:-
20:00Parana U23 - Brasil de Pelotas U23 -:-
20:00Sport Recife U23 - Nautico U23 -:-

CHINY: Super Liga

11:30Beijing Guoan - Meizhou Hakka -:-
11:30Shanghai Shenhua - Hebei -:-
13:30Cangzhou - Shenzhen -:-
13:30Henan Songshan Longmen - Guangzhou City -:-

CHINY: Liga Jia

10:00Guangxi Pingguo Haliao - Suzhou Dongwu -:-
10:00Hebei Kungfu - Qingdao Youth Island -:-

CHINY: Liga Yi

09:30Hainan Star - Taian Tiankuang -:-
09:30Qingdao Red Lions - Zibo Qisheng -:-
09:30Wuhan Jiangcheng - Wuxi Wugou -:-
13:30Quanzhou Yassin - Jinan Xingzhou -:-

EGIPT: Egypt Cup

18:00Al Masry - Eastern Company -:-

EKWADOR: Serie B

02:00Ind. Juniors - Manta -:-

EUROPA: Euro Kobiety

21:00Norwegia K - Irlandia Północna K -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

18:00PPJ - Futura -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

18:00Jazz Pori - GrIFK -:-

GRUZJA: Puchar Gruzji

15:30BSU - Poti -:-
15:30Gardabani - Gori -:-
15:30Georgia 2 - Chikhura -:-
15:30Matchakhela - Zestafoni -:-
15:30Real Varketili 2 - Loco. Tbilisi 2 -:-
15:30Samegrelo - Didube -:-
15:30Tskhumi Sokhumi - Meshakhte Tkibuli -:-
15:30Zana Abasha - Margveti 2006 -:-

INDONEZJA: President Cup - Play Offy

10:30PSIS Semarang - Arema -:-
15:30PSS Sleman - Borneo -:-

IRLANDIA: Premier Division

20:45UC Dublin - Bohemians -:-

ISLANDIA: Division 2

21:15Volsungur - Magni -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Al Jazeera Amman - Al Salt -:-
19:30Al Sareeh - Aqaba -:-
19:30Al-Faisaly Amman - Shabab Al Ordon -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00U. Magdalena - Once Caldas -:-

KOSTARYKA: Primera División - Play Offy

04:00Alajuelense - Cartagines -:-

MAROKO: Coupe du Trone

19:00Wydad - Raja Casablanca -:-
22:00AS Mansouria - Berkane -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Alacranes - Atletico La Paz -:-
02:05Zacatecas Mineros - Tapatio -:-
04:05Correcaminos - Atlante -:-
00:00Alebrijes Oaxaca - Venados -:-

MYANMAR: National League

10:30Yangon Utd - Yadanarbon -:-

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Kristiansund - Tromsø -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

18:00Åsane - KFUM Oslo -:-
18:00Bryne - Kongsvinger -:-
18:00Grorud - Sandnes -:-
18:00Ranheim - Skeid -:-
18:00Raufoss - Mjondalen -:-
18:00Sogndal - Fredrikstad -:-
18:00Stabaek - Stjordals Blink -:-
18:00Start - Brann -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:00Badbaado - Horseed -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00FK Rostów (Rus) - Forte Taganrog (Rus) -:-
14:00Hamworthy Recreation (Eng) - Poole (Eng) -:-
14:00Makedonija GP (Mkd) - APOEL (Cyp) -:-
14:00Salernitana (Ita) - Jenbach (Aut) -:-
18:00Wismar (Ger) - Rostock (Ger) -:-
19:00Soczi (Rus) - CSKA Moskwa (Rus) -:-
20:00Leeds (Eng) - Blackpool (Eng) -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

00:00Montevideo City - Liverpool M. -:-

URUGWAJ: Copa Uruguay

01:00Paysandu FC - Paysandu Bella Vista -:-
01:00Rio Negro - Wanderers Santa Lucia -:-

USA: USL Championship

01:00Pittsburgh - Indy Eleven -:-
01:30Atlanta United 2 - Birmingham -:-
01:30Detroit - Hartford Athletic -:-
03:00New Mexico - Rio Grande -:-

USA: USL League Two

23:00North Carolina FC U23 - West Virginia -:-
00:00Miami City - Caledonia -:-
01:00Boston Bolts - Seacoast Utd Phantoms -:-
01:00Cedar - Hudson Valley -:-
01:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles -:-
01:00Cleveland Force - South Bend Lions -:-
01:00Fort Wayne - Toledo Villa -:-
01:00Lansing City - Midwest United -:-
01:00Lehigh Valley - West Chester Utd -:-
01:00Lionsbridge - Christos -:-
01:00Motown - Westchester -:-
01:00Philadelphia Lone Star - Ocean City -:-
01:00Tri-Cities - Southern Soccer Academy -:-
01:30Asheville City - Bantams -:-
01:30Blackwatch Rush - AC Connecticut -:-
01:30Manhattan - Long Island -:-
01:30Northern Virginia - Virginia Beach -:-
02:00Chicago City - Chicago United -:-
02:00CISA - New Mexico U23 -:-
02:00Minneapolis City - Thunder Bay Chill -:-
02:00Springfield - Chicago Dutch Lions -:-
04:30Davis Legacy - Ventura -:-

WENEZUELA: Primera Division

22:00Aragua - Monagas -:-
22:00Caracas - Estudiantes M. -:-
22:00Dep. Tachira - Metropolitanos -:-
22:00Hermanos Colmenares - Lara -:-
22:00La Guaira - Mineros -:-
22:00Portuguesa - Zamora -:-
22:00Puerto Cabello - Universidad Central -:-
22:00Zulia - Carabobo -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.