REFRESH

Piłka nożna » 08.07.2022 » Wszystkie mecze

AFRYKA: COSAFA Cup

14:00Malawi - Eswatini -:-
17:00Lesotho - Mauritius -:-

AFRYKA: African Championship Kobiety

22:00Burkina Faso K - Uganda K -:-
22:00Maroko K - Senegal K -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy

02:30Estudiantes (Arg) - Fortaleza (Bra) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:15Lanus (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
02:30Atletico GO (Bra) - Olimpia Asuncion (Par) -:-
02:30Sao Paulo (Bra) - U. Catolica (Chi) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa América Kobiety

23:00Boliwia K - Ekwador K -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

11:00Mount Druitt Rangers - Wollongong Wolves -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:30Brisbane U21 - Peninsula -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

11:30Melbourne Knights - Green Gully -:-
12:30Bentleigh - Eastern Lions -:-

AZJA: AFF Championship U19

10:00Myanmar U19 - Wietnam U19 -:-
12:00Tajlandia U19 - Brunei U19 -:-
15:00Filipiny U19 - Indonezja U19 -:-

AZJA: AFF Championship Kobiety

10:00Australia K - Indonezja K -:-
13:00Malezja K - Filipiny K -:-
13:00Tajlandia K - Singapur K -:-

BANGLADESZ: Premier League

12:00Sheikh Jamal - Saif Sporting Club -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00Isłacz Mińsk - FK Witebsk -:-
19:00Sławija Mozyrz - Biełszyna -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

15:00Dynamo Brześć K - FC Gomel K -:-
15:00Dynamo Mińsk K - Smorgonie K -:-
15:00FK Witebsk K - Dnepr Mogilev K -:-
15:00Minsk FK K - Bobruichanka K -:-
15:00Zorka-BDU K - Białoruś U19 K -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00CSA - Ponte Preta -:-
00:00Vila Nova - Bahia -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amapaense - Play Offy

01:15Trem - Santana EC -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20

02:30Bahia U20 - Atletico-MG U20 -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

17:30Botev Plovdiv - Hebar -:-
20:00Septemvri Sofia - Ludogorets -:-

CHILE: Primera B

00:00CD Santa Cruz - S. Morning -:-
00:00San Felipe - Copiapo -:-

CHINY: Super Liga

10:30Chengdu Rongcheng - Tianjin Jinmen Tiger -:-
11:30Wuhan Three Towns - Wuhan FC -:-
13:30Guangzhou FC - Shanghai Port -:-

CHINY: Liga Jia

09:30Jiangxi Beidamen - Nanjing City -:-
10:00Zibo Cuju - Nantong Zhiyun -:-
13:30Sichuan Jiuniu - Heilongjiang Ice City -:-

EKWADOR: Serie B

02:00Olmedo - Imbabura -:-
02:30Libertad - Buhos ULVR -:-

ESTONIA: Puchar Estonii

18:00Aksi Wolves - Infonet Tallinn -:-
18:00Kuressaare - Viimsi JK -:-
18:00Legion U21 - Vana Hea Puur -:-
18:00Olympic Tallinn - Saae Latte -:-
18:00Parnu - Maarjamae Vigri -:-
18:00Tulevik - Vandra Vaprus -:-
19:00FCP Parnu - Maksatransport -:-

EUROPA: Euro Kobiety

18:00Hiszpania K - Finlandia K -:-
21:00Niemcy K - Dania K -:-

IRLANDIA: Premier Division

20:45Drogheda - Dundalk -:-
20:45Shelbourne - Finn Harps -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Athlone - Bray -:-
20:45Galway - Cobh Ramblers -:-
20:45Treaty United - Longford -:-
20:45Waterford - Wexford -:-

ISLANDIA: Division 2

21:15Aegir - Throttur -:-
21:15Fjallabyggd - Hottur / Huginn -:-
21:15Haukar - Olafsvik -:-
21:15Njardvik - IR Reykjavik -:-

KARAIBY: CONCACAF Championship Kobiety - Kwalifikacje - Druga runda

01:00Jamajka K - USA K -:-
04:00Haiti K - Meksyk K -:-

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu

15:00Aksu - Atyrau -:-
15:00Kaisar - FK Akzhayik -:-
15:00Szachtar K. - Turan -:-
15:00Zhetysu - FC Astana -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00U. Magdalena - Once Caldas -:-
01:05Pereira - Petrolera -:-
03:10Patriotas - Junior -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

12:30Gangwon - Gimcheon Sangmu -:-
12:30Jeju - Seongnam -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

12:00Mokpo - Changwon -:-

MALEZJA: Puchar FA

15:00Selangor - Kuala Lumpur City -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Alebrijes Oaxaca - Venados -:-
00:00Celaya - Pumas Tabasco -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Puebla U20 - Santos Laguna U20 -:-
17:00Mazatlan U20 - Tigres U20 -:-
00:45Tijuana U20 - Juarez U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

22:45Club America K - Toluca K -:-

ROSJA: Supreme Division Women

19:00Lok. Moskwa K - Zenit K -:-

SINGAPUR: Premier League

13:45Albirex Niigata - Tanjong Pagar -:-
13:45Young Lions - Geylang -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

11:30Widzew Łódź (Pol) - Stal Rzeszów (Pol) -:-
12:00Westerlo (Bel) - Lommel SK (Bel) -:-
13:00Lyngby (Den) - Koge (Den) -:-
14:00Bishops (Eng) - Gloucester (Eng) -:-
14:00Cracovia (Pol) - H. Beer Sheva (Isr) -:-
14:00Michalovce (Svk) - Presov (Svk) -:-
14:00Paris FC (Fra) - Charleroi (Bel) -:-
14:00Resovia Rzeszów (Pol) - Stal Mielec (Pol) -:-
14:00Sandecja Nowy Sącz (Pol) - Bruk-Bet T. (Pol) -:-
14:00Stotfold (Eng) - Bedford (Eng) -:-
14:00Trnava (Svk) - Banik Ostrava (Cze) -:-
14:30Ried (Aut) - Horn (Aut) -:-
15:00SC Freiburg II (Ger) - Stuttgarter Kickers (Ger) -:-
15:00Wil (Sui) - Innsbruck (Aut) -:-
16:00KKS Kalisz (Pol) - Śląsk Wrocław 2 (Pol) -:-
16:00Lens (Fra) - Valenciennes (Fra) -:-
16:00Osnabruck (Ger) - Ahlen (Ger) -:-
16:00Sochaux (Fra) - UNFP (Fra) -:-
16:30Vorwarts Steyr (Aut) - Motherwell (Sco) -:-
17:00Admira (Aut) - Kisvarda (Hun) -:-
17:00FC Emmen (Ned) - Zwolle (Ned) -:-
17:301. FC Nürnberg (Ger) - Arsenal (Eng) -:-
18:00A. Lustenau (Aut) - 1. FC Koeln (Ger) -:-
18:00Altach (Aut) - Winterthur (Sui) -:-
18:00Pilzno (Cze) - St. Truiden (Bel) -:-
18:00Planitz (Ger) - Zwickau (Ger) -:-
18:00Posusje (Bih) - Tomislav (Bih) -:-
18:00Ried (Aut) - Ujpest (Hun) -:-
18:00Servette (Sui) - West Ham (Eng) -:-
18:30Paderborn (Ger) - Bochum (Ger) -:-
18:30Verl (Ger) - Heracles (Ned) -:-
19:00Kapfenberg (Aut) - Traiskirchen (Aut) -:-
19:30Schotz (Sui) - Aarau (Sui) -:-
20:00York (Eng) - Middlesbrough (Eng) -:-
20:30Buckland (Eng) - Torquay (Eng) -:-
20:45Aveley (Eng) - Dagenham & Red. (Eng) -:-
20:45Taunton (Eng) - Exeter (Eng) -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

00:00Montevideo City - Liverpool M. -:-
20:00Albion - Maldonado -:-
00:00Plaza Colonia - River Plate -:-

URUGWAJ: Copa Uruguay

01:00Atletico Juanico - Deportivo Italiano -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Rochester New York - Philadelphia II -:-

USA: USL League Two

01:00Dayton - Kings Hammer -:-
02:00LA Parish - Mississippi Brilla -:-
02:00Texas United - Blue Goose -:-
02:30Brazos Valley Cavalry - Round Rock -:-
04:00Lane United - Portland U23 -:-
04:00Oly Town - Ballard -:-
22:00Black Rock - Blackwatch Rush -:-

WIETNAM: V.League 1

13:00Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh -:-

WIETNAM: V.League 2

12:00Long An - Dak Lak -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.