REFRESH

Piłka nożna » 09.07.2022 » Wszystkie mecze

AFRYKA: African Championship Kobiety

22:00Kamerun K - Tunezja K -:-
22:00Zambia K - Togo K -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa América Kobiety

23:00Boliwia K - Ekwador K -:-
02:00Kolumbia K - Paragwaj K -:-
23:00Urugwaj K - Wenezuela K -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

01:00Rosario - Sarmiento Junin -:-
18:00Patronato - Arsenal Sarandi -:-
20:30San Lorenzo - Boca Juniors -:-
23:00Banfield - Union Santa Fe -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

22:00Agropecuario - Atletico Atlanta -:-
22:00Almagro - Villa Dalmine -:-
22:00Alvarado - Almirante Brown -:-
22:00Brown Adrogue - Guillermo Brown -:-
22:00CA Mitre - San Telmo -:-
22:00Def. de Belgrano - Atl. Rafaela -:-
22:00Deportivo Madryn - Flandria -:-
22:00Deportivo Maipu - Dep. Riestra -:-
22:00Deportivo Moron - Temperley -:-
22:00Estudiantes Rio Cuarto - Gimnasia Jujuy -:-
22:00Ferro - Gimnasia Mendoza -:-
22:00Ind. Rivadavia - All Boys -:-
22:00Instituto - San Martin S.J. -:-
22:00Nueva Chicago - Belgrano -:-
22:00Quilmes - Club A. Guemes -:-
22:00Sacachispas - Chaco For Ever -:-
22:00San Martin Tucuman - Santamarina -:-
22:00Tristan Suarez - CA Estudiantes -:-

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

22:00Canuelas - Colegiales -:-
22:00Comunicaciones - Deportivo Merlo -:-
22:00Deportivo Armenio - Dock Sud -:-
22:00Fenix - Villa San Carlos -:-
22:00Ituzaingo - Defensores Unidos -:-
22:00Justo Jose de Urquiza - Acassuso -:-
22:00Los Andes - Talleres (R.E) -:-
22:00San Miguel - UAI Urquiza -:-

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

22:00Argentino de Merlo - Real Pilar -:-
22:00Atlas - Deportivo Espanol -:-
22:00Berazategui - General Lamadrid -:-
22:00Claypole - Central Cordoba -:-
22:00Club Lujan - Leandro N. Alem -:-
22:00Excursionistas - Midland -:-
22:00Laferrere - El Porvenir -:-
22:00Puerto Nuevo - San Martin Burzaco -:-
22:00Victoriano A. - Sportivo Italiano -:-

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

22:00Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
22:00Def. de Cambaceres - CSR Espanol -:-
22:00Juventud Unida S. M. - Deportivo Paraguayo -:-
22:00Lugano - Yupanqui -:-
22:00Sportivo Barracas - Mercedes -:-

ARGENTYNA: Primera A Women

22:00Defensores de Belgrano K - Boca Juniors K -:-
22:00Deportivo Espanol K - Estudiantes K -:-
22:00El Porvenir K - Platense K -:-
22:00Gimnasia L.P. K - Comunicaciones K -:-
22:00River Plate K - Excursionistas K -:-
22:00Rosario Central K - Racing Club K -:-
22:00San Lorenzo K - Huracan K -:-
22:00Social Atletico Television K - Lanus K -:-
22:00UAI Urquiza K - Ferro K -:-
22:00Villa San Carlos K - CA Estudiantes K -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:00Charlestown Azzurri - Adamstown Rosebud -:-
08:30Broadmeadow - Maitland -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

07:00Manly Utd - Blacktown -:-
08:00Sydney Olympic - Sydney U21 -:-
09:30APIA Leichhardt - Northbridge Bulls FC -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:30Gold Coast Knights - Sunshine Coast Wanderers -:-
09:00Capalaba FC - Gold Coast -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

07:00Croydon - Sturt Lions -:-
07:30Campbelltown City - South Adelaide -:-
07:30Cumberland Utd. - West Torrens -:-
09:30Adelaide City - Adelaide U21 -:-
10:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets -:-
10:30NE Metrostars - White City -:-

AUSTRALIA: NPL Tasmania

06:15Devonport - Riverside Olympic -:-
06:30Glenorchy Knights - Olympia Warriors -:-
06:30Kingborough Lions - Launceston -:-
08:30Clarence Zebras - South Hobart -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Oakleigh -:-
08:45Dandenong City - Altona Magic -:-
09:30Port Melbourne Sharks - Heidelberg -:-
10:45South Melbourne - Dandenong -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Perth Glory U21 -:-
09:00Bayswater City - Sorrento -:-
09:00Floreat Athena - Cockburn City -:-
09:00Inglewood - Gwelup Croatia SC -:-
09:00Perth SC - Balcatta -:-
09:00Stirling Macedonia - Joondalup -:-

AZJA: AFF Championship U19

10:00Laos U19 - Singapur U19 -:-
14:00Timor Wschodni U19 - Malezja U19 -:-

AZJA: AFF Championship Kobiety

10:00Myanmar K - Kambodża K -:-
13:00Wietnam K - Laos K -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

15:00Nioman Grodno - Dynamo Mińsk -:-
15:00Szachcior Soligorsk - FK Słuck -:-
16:00Eniergietyk-BDU - Gomel -:-
18:00FC Mińsk - BATE -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

15:00FC Słonim - Naftan -:-
17:00Ostrovets - Smorgonie -:-
19:00Wolna Pińsk - Osipovichi -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:00Arsenal Dzyarzhynsk 2 - Dnepr Mogilev 2 -:-
12:00Brześć 2 - Żodzino 2 -:-
12:00Eniergietyk-BDU 2 - Gomel 2 -:-
12:00FC Mińsk 2 - BATE 2 -:-
12:00Isloch 2 - FK Witebsk 2 -:-
12:00Neman 2 - Din. Minsk 2 -:-
12:00Shakhter Soligorsk 2 - FK Słuck 2 -:-
12:00Sławija Mozyrz 2 - Biełszyna 2 -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

02:00Oriente Petrolero - Royal Pari -:-
21:00Santa Cruz - Palmaflor -:-
23:15Aurora - Always Ready -:-

BRAZYLIA: Serie A

21:30Bragantino - Avai -:-
00:00Fluminense - Ceara -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00Vila Nova - Bahia -:-
02:30Gremio - Nautico -:-
16:00Guarani - Cruzeiro -:-
16:00Tombense - Chapecoense-SC -:-
21:00Sport Recife - Londrina -:-
21:30Criciuma - Vasco -:-
23:30Sampaio Correa - Ituano -:-

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

20:00Ferroviario - Aparecidense -:-
22:00Botafogo PB - Floresta EC -:-
23:00Figueirense - Campinense -:-
00:00Paysandu - Confianca -:-

BRAZYLIA: Serie D

16:00Nova Iguacu - Santo Andre -:-
20:00Gremio Juventus - SER Caxias -:-
20:00Lagarto - Alagoinhas -:-
20:00Sao Paulo Crystal - Globo -:-
20:30Castanhal - Pacajus -:-
20:30Ceilandia - Gremio Anapolis -:-
20:30SE Juventude - Tuna Luso -:-
21:00Caldense - Real Noroeste -:-
21:00Cascavel - Marcilio Dias -:-
21:00Julho Esporte - Moto Club -:-
21:00Retro - Sousa -:-
21:00Sao Bernardo - Parana -:-
21:00Tocantinopolis - Fluminense-PI -:-
22:00America-RN - Crato -:-
22:00Ferroviaria - Bahia de Feira -:-
22:00Icasa-CE - Afogados da Ingazeira -:-
23:00Juazeirense - Sergipe -:-
23:00Nautico FC - Amazonas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amapaense - Play Offy

01:15Independente AP - Santos AP -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca 2 - druga runda

20:00Artsul - Cabofriense -:-
20:00Friburguense - Americano -:-
20:00Goncalense - Macae -:-
20:00Marica - Olaria -:-
20:00Sampaio Correa FE - America RJ -:-
20:00Volta Redonda - Angra dos Reis -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro 2 - Runda finałowa

20:00Betim - Boa -:-
20:00Ipatinga - Varginha -:-
21:00Tupynambas - Democrata SL -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista

20:00Desportivo - Rio Claro -:-
20:00Lemense - Primavera EC -:-
20:00Sao Caetano - EC Sao Bernardo -:-
21:00Sao Bento - Piracicaba -:-
00:30Marilia - Sertaozinho -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20

16:00Flamengo U20 - Cruzeiro U20 -:-
16:00Vasco U20 - Athletico-PR U20 -:-
20:00Botafogo U20 - Fortaleza U20 -:-
20:00Fluminense U20 - RB Bragantino U20 -:-
20:00Gremio U20 - Corinthians U20 -:-
20:00Internacional U20 - Chapecoense-SC U20 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women

20:00Cefama K - JC K -:-
20:00Fortaleza K - Botafogo PB K -:-
21:00Alianca GO K - Athletico-PR K -:-
21:00America Mineiro K - Minas ICESP K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

17:30Lok. Plovdiv - Pirin Blagoevgrad -:-
20:00CSKA 1948 Sofia - Levski -:-

CHILE: Primera División

02:30O'Higgins - Palestino -:-
21:00Curico Unido - Cobresal -:-
23:30A. Italiano - Huachipato -:-

CHILE: Primera B

00:00CD Santa Cruz - S. Morning -:-
00:00San Felipe - Copiapo -:-
18:30Barnechea - D. Puerto Montt -:-
18:30Magallanes - San Luis -:-

CHINY: Liga Jia

09:30Beijing Technology - Shaanxi Changan -:-
09:30Qingdao Manatee - Kunshan -:-
09:30Shenyang Urban FC - Beijing Sport University -:-
13:30Shanghai Jiading Huilong - Xinjiang Tianshan -:-

CHORWACJA: Superpuchar

20:00Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00U. Catolica - Mushuc Runa -:-
22:00Aucas - Orense -:-
00:30Nueve de Octubre - Tecnico U. -:-

ESTONIA: Meistriliiga

18:00Parnu JK Vaprus - Narva -:-

ESTONIA: Puchar Estonii

15:00Vastseliina Tannem - Legion -:-
16:00FC Alliance - Tallinna Kalev U21 -:-
16:00Mulgi - FC Tallinn -:-
18:00Harju Jalgpallikooli - EstHam United -:-
18:00JK Jalgpallihaigla - Kalju -:-
18:00Nomme Utd - Haapsalu -:-
18:00Tammeka - Kose -:-
18:00Valga Warrior - Elva -:-

EUROPA: Euro Kobiety

18:00Portugalia K - Szwajcaria K -:-
18:00OdwołaneRosja K - Szwajcaria K -:-
21:00Holandia K - Szwecja K -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

16:00HIFK - Haka -:-
16:30VPS - Mariehamn -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

16:00Keski-Uusimaa - Kiffen -:-
16:00Lahden Reipas - KuPS Akatemia -:-
16:00NJS - LaPa -:-
16:00PeKa - Atlantis -:-
17:00KaPa - JIPPO -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

16:00EPS - Tampere Utd -:-
16:00SalPa - MuSa -:-
17:30VJS - Ilves-Kissat -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

15:00Komeetat - OTP -:-
16:00Kajaanin Haka - Narpes Kraft -:-
17:00OLS Oulu - Hercules -:-
18:00Vaajakoski - Rovaniemi -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla

16:00Akureyri - Vestmannaeyjar -:-
18:00Vikingur Reykjavik - Akranes -:-

ISLANDIA: Inkasso-deildin

16:00Fjolnir - Afturelding -:-
16:00Grindavik - Grotta -:-
16:00Kordrengir - Throttur Vogar -:-
16:00KV Reykjavik - Selfoss -:-
16:00Vestri - Kopavogur -:-
18:00Fylkir - Thor Akureyri -:-

ISLANDIA: Division 2

16:00Fjardabyggd/Leiknir - Reynir -:-

JAPONIA: J1 League

12:00Iwata - Kobe -:-
12:00Kawasaki - G-Osaka -:-

JAPONIA: J3 League

09:00Azul Claro Numazu - Kamatamare -:-
10:00YSCC - Vanraure -:-
11:00Sagamihara - Fujieda MYFC -:-
11:00Yamaga - Toyama -:-
11:30Tottori - Kitakyushu -:-
12:00Kagoshima Utd - Fukushima Utd -:-

JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety

08:00Nittaidai K - Ehime K -:-
09:00Kunoichi K - C-Osaka K -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:30York Utd - Forge -:-
22:00Edmonton - Pacific FC -:-

KARAIBY: CONCACAF Championship Kobiety - Kwalifikacje - Druga runda

01:00Trinidad i Tobago K - Kostaryka K -:-
04:00Panama K - Kanada K -:-

KAZACHSTAN: First Division

12:00Ekibastuz - Shakhtar Bulat -:-
12:00FK Kyran - Igilik -:-
12:00K. Almaty 2 - FC Astana 2 -:-
12:00Taraz-Karatau 2 - Okzhetpes -:-
12:00Zhenis - Yassy -:-

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu

15:00Aktobe - Maqtaaral -:-
15:00K. Almaty - Ordabasy -:-
15:00Taraz - Tobol -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

10:00Ilbirs - Alga -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

22:15Envigado - America De Cali -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

21:00Atletico F.C. - Real Cartagena -:-
22:00Leones - Bogota -:-
22:00Real Santander - Llaneros -:-
22:00Tigres - Fortaleza -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

12:00Jeonbuk - Incheon -:-
13:00Daegu - Ulsan Hyundai -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

11:00Ansan Greeners - Bucheon -:-
11:00Gyeongnam - Busan -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

10:00Siheung Citizen - Hwaseong -:-
12:00Busan Kyotong - Gimhae -:-
12:00Cheonan City - Gyeongju KHNP -:-
12:00Cheongju Jikji - Daejeon Korail -:-
12:00Ulsan Citizen - Paju Citizen -:-

LITWA: A Lyga

16:00Hegelmann - Banga -:-
18:00Suduva - Siauliai FA -:-

LITWA: I Lyga

14:00Ekranas - Nevezis Kedainiai -:-
14:00Marijampole City - BFA Vilnius -:-
14:00Siauliai 2 - Garliava -:-
16:00FK Minija - FK Panevezys 2 -:-

ŁOTWA: Puchar Łotwy

17:00Super Nova - Tukums 2000 -:-
19:00RFS - Spartaks -:-

MALAWI: Super League

14:30Dedza Dynamos - Civo Utd -:-
14:30Kamuzu Barracks - Red Lions -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

02:00Mazatlan FC - Tigres -:-
04:05Puebla - Santos Laguna -:-
04:05Tijuana - Juarez -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Celaya - Pumas Tabasco -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

00:45Tijuana U20 - Juarez U20 -:-
16:00Cruz Azul U20 - Pachuca U20 -:-
16:00Guadalajara U20 - Atl. San Luis U20 -:-
16:00Monterrey U20 - Club America U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

19:00Atlas K - Tigres K -:-
19:00U.N.A.M. K - Mazatlan FC K -:-

MYANMAR: National League

10:30Ispe FC - Hantharwady Utd -:-

NORWEGIA: Eliteserien

16:00Bodo/Glimt - Sarpsborg 08 -:-
18:00Strömsgodset - Odd -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

15:00Orn - Flekkeroy -:-
15:00OdwołaneOygarden - Staal Jorpeland -:-
15:00Strømmen - Halden -:-
16:00Arendal - Notodden -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

12:30OS - Grei -:-
15:00Ready - Grorud 2 -:-
16:00Kjelsås 2 - Oppsal -:-
16:00Lokomotiv Oslo - Fyllingsdalen -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Floro - Brumunddal -:-
16:00Forde - Toten -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

14:00Sola - Stord -:-
14:00Vidar - Djerv 1919 -:-
15:00Bjarg - Akra -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

22:003 De Febrero - Atyra -:-
22:00Colegiales - Pastoreo -:-
22:00Fernando de la Mora - Deportivo Santani -:-
22:00Guarani de Trinidad - Sportivo Trinidense -:-
22:00Independiente F.B.C. - Sportivo Iteno -:-
22:00River Plate - Sp. Luqueno -:-
22:00Rubio Nu - Martin Ledesma -:-
22:00San Lorenzo - 2 de Mayo -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

20:00Sporting Cristal - Huancayo -:-
22:15Ayacucho - Dep. Municipal -:-

POLSKA: Superpuchar

20:10Lech Poznań - Raków Częstochowa -:-

ROSJA: Superpuchar

18:00Zenit - Sp. Moskwa -:-

ROSJA: Supreme Division Women

14:00CSKA Moskwa K - FK Rostów K -:-
17:00Riazań K - Krasnodar K -:-

RUMUNIA: Superpuchar

19:30CFR Cluj - Sepsi Sf. Gheorghe -:-

SERBIA: Super Liga

17:00Crvena zvezda - Radnicki Nis -:-
17:00Cukaricki - TSC Backa Topola -:-
17:00FK Vozdovac - Novi Pazar -:-
17:00Javor - Partizan -:-
17:00Kolubara - Radnicki 1923 -:-
17:00Mladost - Sp. Subotica -:-
17:00Radnik - Mladost GAT -:-
17:00Vojvodina - Napredak -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Balestier Khalsa - Tampines -:-
11:30Lion City - Hougang -:-

SZKOCJA: League Cup

16:00Albion Rovers - Livingston -:-
16:00Ayr - Elgin -:-
16:00Buckie Thistle - Ross County -:-
16:00Cowdenbeath - Airdrieonians -:-
16:00Dumbarton - Stirling -:-
16:00Dundee FC - Hamilton -:-
16:00East Fife - Dunfermline -:-
16:00Fraserburgh - Kilmarnock -:-
16:00Hibernian - Clyde -:-
16:00Kelty Hearts - Inverness -:-
16:00Morton - Falkirk -:-
16:00Queen of South - Annan -:-
16:00St. Mirren - Arbroath -:-
16:00Stenhousemuir - Partick Thistle -:-
16:00Stranraer - Queen's Park -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Malmo FF - Varberg -:-
17:30Degerfors - Norrkoping -:-

SZWECJA: Superettan

13:00Brommapojkarna - Dalkurd -:-
15:00Norrby - Västerås SK -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00Nice (Fra) - Cercle Brugge (Bel) -:-
10:15Chrudim (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
10:30Hradec Kralove (Cze) - Sparta Praga B (Cze) -:-
10:30Prostejov (Cze) - Lisen (Cze) -:-
10:30Slovacko (Cze) - Vyskov (Cze) -:-
11:00Banik Ostrava (Cze) - Zilina (Svk) -:-
11:00Czeskie Budziejowice (Cze) - Vlasim (Cze) -:-
11:00GKS Jastrzębie (Pol) - Skra Częstochowa (Pol) -:-
11:00Jablonec (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
11:00L. Mikulas (Svk) - Karwina (Cze) -:-
11:00Mlada Bolesław (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
11:00Opawa (Cze) - Odra Opole (Pol) -:-
11:00Oss (Ned) - PAOK (Gre) -:-
11:00Puchov (Svk) - AFC Nove Mesto (Svk) -:-
12:00Liberec (Cze) - Miedź Legnica (Pol) -:-
12:00Torpedo Moscow (Rus) - F Woroneż (Rus) -:-
12:30Holyport (Eng) - Maidenhead (Eng) -:-
13:00Düsseldorf (Ger) - Twente (Ned) -:-
13:00Hobro (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
13:00Munster (Ger) - Heracles (Ned) -:-
13:00Odense (Den) - Vejle (Den) -:-
13:00Raith (Sco) - Alloa (Sco) -:-
13:00Viborg (Den) - Horsens (Den) -:-
14:001. FC Nürnberg (Ger) - Schweinfurt (Ger) -:-
14:00Aylesbury FC (Eng) - Berkhamsted (Eng) -:-
14:00Bath (Eng) - Cheltenham (Eng) -:-
14:00Beaconsfield Town (Eng) - Farnborough (Eng) -:-
14:00Bewdley (Eng) - Evesham (Eng) -:-
14:00Bovingdon (Eng) - Dunstable (Eng) -:-
14:00BW Linz (Aut) - Donau Linz (Aut) -:-
14:00Cardiff (Wal) - Cambridge Utd (Eng) -:-
14:00Club Brugge (Bel) - FC Kopenhaga (Den) -:-
14:00Corsham (Eng) - Winchester (Eng) -:-
14:00Domzale (Slo) - Aluminij (Slo) -:-
14:00Dorchester (Eng) - Sholing (Eng) -:-
14:00GKS Katowice (Pol) - Garbarnia Kraków (Pol) -:-
14:00GKS Tychy (Pol) - ŁKS Łódź (Pol) -:-
14:00Gyirmot (Hun) - Komarno (Svk) -:-
14:00Hallescher (Ger) - Teplice (Cze) -:-
14:00Hamworthy (Eng) - Hythe & Dibden (Eng) -:-
14:00Hannover (Ger) - Groningen (Ned) -:-
14:00Hartley Wintney (Eng) - Leatherhead (Eng) -:-
14:00Kempston (Eng) - Hendon (Eng) -:-
14:00Leicester (Eng) - Notts County (Eng) -:-
14:00Mannheim (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
14:00Merthyr Town (Wal) - Carlton Town (Eng) -:-
14:00Mezokovesd (Hun) - DVTK (Hun) -:-
14:00Nijmegen (Ned) - Waalwijk (Ned) -:-
14:00Paderborn (Ger) - Osnabruck (Ger) -:-
14:00Paks (Hun) - III. Keruleti TVE (Hun) -:-
14:00Podbrezova (Svk) - Kosice (Svk) -:-
14:00Puszcza Niepołomice (Pol) - Ruch Chorzów (Pol) -:-
14:00Quevilly Rouen (Fra) - Le Havre (Fra) -:-
14:00Rostock (Ger) - Brondby (Den) -:-
14:00Salisbury (Eng) - Brentford U23 (Eng) -:-
14:00Sion (Sui) - Strasbourg (Fra) -:-
14:00Skalica (Svk) - Myjava (Svk) -:-
14:00St. Johnstone (Sco) - Cove Rangers (Sco) -:-
14:00Tiverton (Eng) - Barry (Wal) -:-
14:00Torpedo Moscow (Rus) - F Woroneż (Rus) -:-
14:00United Services Portsmouth (Eng) - Lymington (Eng) -:-
14:00Vaduz (Lie) - Dornbirn (Aut) -:-
14:00Vizela (Por) - Braga (Por) -:-
14:00Walsall (Eng) - Aston Villa (Eng) -:-
14:00Walton & Hersham (Eng) - Met. Police (Eng) -:-
14:00Wehen (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) -:-
14:00Westfields (Eng) - Alvechurch (Eng) -:-
14:00Wisła Kraków (Pol) - Podbeskidzie B-B (Pol) -:-
14:00Young Boys (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
14:00Zlin (Cze) - Trencin (Svk) -:-
14:30Graafschap (Ned) - Oberhausen (Ger) -:-
14:30Salzburg (Aut) - Feyenoord (Ned) -:-
14:30Willem II (Ned) - Telstar (Ned) -:-
15:001. FC Koeln (Ger) - Grasshoppers (Sui) -:-
15:00Chemie Lipsk (Ger) - Nordia Jerusalem (Isr) -:-
15:00LASK (Aut) - Eintracht Frankfurt (Ger) -:-
15:00Margate (Eng) - Glebe (Eng) -:-
15:00Roda (Ned) - Aachen (Ger) -:-
15:00OdwołaneVfB Oldenburg (Ger) - G.A. Eagles (Ned) -:-
15:30Arminia Bielefeld (Ger) - PSV (Ned) -:-
15:30Bayer Leverkusen (Ger) - Duisburg (Ger) -:-
15:30Binfield (Eng) - Maidenhead (Eng) -:-
15:30RW Essen (Ger) - Braunschweig (Ger) -:-
15:30TSG Hoffenheim (Ger) - Heidenheim (Ger) -:-
15:30VfB Oldenburg (Ger) - Klausdorf (Ger) -:-
16:00Accrington (Eng) - Blackburn (Eng) -:-
16:00Ashton Utd (Eng) - Curzon Ashton (Eng) -:-
16:00Barnsley (Eng) - Crewe (Eng) -:-
16:00Besiktas (Tur) - Werder Brema (Ger) -:-
16:00Billingham Synthonia (Eng) - Hartlepool (Eng) -:-
16:00Cumbernauld Colts (Sco) - Jeanfield Swifts (Sco) -:-
16:00Dartford (Eng) - Charlton (Eng) -:-
16:00Dorking (Eng) - Farnborough (Eng) -:-
16:00Eindhoven (Ned) - Jong PSV (Ned) -:-
16:00FC Hermannstadt (Rou) - FC Brasov (Rou) -:-
16:00Havant & W (Eng) - Sutton (Eng) -:-
16:00Macclesfield (Eng) - Morecambe (Eng) -:-
16:00Needham Market (Eng) - St. Neots (Eng) -:-
16:00Piast Gliwice (Pol) - Sigma Ołomuniec (Cze) -:-
16:00St. Liege (Bel) - PAOK (Gre) -:-
16:00Stamford (Eng) - AFC Rushden & Diamonds (Eng) -:-
16:00Swindon S (Eng) - Swindon (Eng) -:-
16:00Worksop (Eng) - Farsley (Eng) -:-
16:00Zagłębie Sosnowiec (Pol) - Trzyniec (Cze) -:-
16:30Thun (Sui) - Lausanne (Sui) -:-
16:30Wolves (Eng) - Burnley (Eng) -:-
17:00Auxerre (Fra) - Amiens (Fra) -:-
17:00Dresden (Ger) - Borussia Dortmund (Ger) -:-
17:00Laval (Fra) - Guingamp (Fra) -:-
17:00Pardubice (Cze) - Sigma Ołomuniec B (Cze) -:-
17:00Racing Luxembourg (Lux) - Metz (Fra) -:-
17:00Reading (Eng) - Benfica (Por) -:-
17:00St. Polten (Aut) - Bohemians (Cze) -:-
17:00Sturm Graz (Aut) - Brno (Cze) -:-
17:00Wolfsberger (Aut) - Sparta Praga (Cze) -:-
17:30Rabotnicki (Mkd) - Bregalnica (Mkd) -:-
17:30VfB Stuttgart (Ger) - Zurich (Sui) -:-
17:30Young Boys (Sui) - Furth (Ger) -:-
18:00Aarau (Sui) - Xamax (Sui) -:-
18:00Brest (Fra) - Avranches (Fra) -:-
18:00Cork City (Irl) - Stoke (Eng) -:-
18:00Meerssen (Ned) - Maastricht (Ned) -:-
18:00Struga (Mkd) - Ohrid (Mkd) -:-
18:00Toulouse (Fra) - Troyes (Fra) -:-
18:00Z. Moravce-Vrable (Svk) - Petrzalka (Svk) -:-
19:00Breda (Ned) - Excelsior (Ned) -:-
19:00Lyon (Fra) - Bourg en Bresse (Fra) -:-
19:00Otelul (Rou) - FCSB (Rou) -:-
19:30Gent (Bel) - Midtjylland (Den) -:-
19:30Olympiakos (Gre) - Alkmaar (Ned) -:-
19:30Sturm Graz (Aut) - Galatasaray (Tur) -:-
21:00Sunderland (Eng) - Rangers (Sco) -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

00:00Plaza Colonia - River Plate -:-
16:00Rentistas - Fenix -:-
20:00Boston River - Cerrito -:-
00:00Wanderers - Penarol -:-

USA: MLS

01:30Philadelphia Union - DC United -:-
04:00Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy -:-
04:30Vancouver Whitecaps - Minnesota -:-
19:00New York City - New England Revolution -:-
22:30Seattle Sounders - Portland Timbers -:-

USA: USL League One

01:00Charlotte Independ. - Richmond Kickers -:-

USA: USL League Two

01:00Flint City - Ann Arbor -:-
01:00Kalamazoo FC - Midwest United -:-
01:00Lansing City - Oakland County -:-
01:00Tobacco Road - North Carolina FC U23 -:-
01:00Tri-Cities - Dalton -:-
01:30Tormenta II - Bantams -:-
02:00CISA - New Mexico U23 -:-
02:00Wichita - Chicago Dutch Lions -:-
03:30Salt City - Flatirons Rush -:-
04:00Marin - Central Valley Fuego 2 -:-
04:00San Francisco City - Ventura -:-
18:00AC Connecticut - Western Mass Pioneers -:-
21:00FC Florida U23 - Tampa Bay U23 -:-
23:00New Jersey Copa - Westchester -:-
00:30Morris Elite - Manhattan -:-

USA: NISA

01:00Syracuse Pulse - Flower City -:-

USA: NWSL Women

01:00Orlando Pride K - Houston Dash K -:-
02:00Racing Louisville K - Gotham K -:-

WENEZUELA: Segunda Division

22:00Academia Rey - Frontera -:-
22:00Angostura - Libertador -:-
22:00Bolivar - Academia Anzoategui -:-
22:00El Vigia - Llaneros -:-
22:00Local Andina - Rayo Zuliano -:-
22:00Nueva Esparta - Dynamo Puerto -:-
22:00Petare - Atletico La Cruz -:-
22:00Trujillanos - Titanes -:-
22:00Urena - Heroes de Falcon -:-
22:00Yaracuyanos - Fundacion AIFI -:-

WIETNAM: V.League 1

12:00Thanh Hoa - Nam Dinh -:-
13:00Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong -:-
14:15Sai Gon FC - Binh Dinh -:-

WIETNAM: V.League 2

12:00BHTS Quang Nam - TTBD Phu Dong -:-
12:00Binh Phuoc - Ba Ria Vung Tau -:-

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA: Campeonato Nacional - Play Offy

19:00Mindelo - Palmeira -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.