REFRESH

Piłka nożna » 20.01.2022 » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki

17:00Sierra Leone - Gwinea Równikowa 0:1
17:00Wybrzeże Kości Słoniowej - Algieria 3:1
20:00Gambia - Tunezja 1:0
20:00Mali - Mauretania 2:0

HISZPANIA: LaLiga

19:00Getafe - Granada 4:2
19:00PrzełożoneMallorca - Real Sociedad -:-

ALGIERIA: U21 League

11:00PrzełożoneBelouizdad U21 - Oran U21 -:-
11:00Constantine U21 - USM Algier U21 1:0
11:00Magra U21 - Chlef U21 1:2
11:00MC Algier U21 - Chelghoum U21 2:0
11:00Paradou U21 - Biskra U21 7:0
11:00RC Relizane U21 - Hussein Dey U21 1:1
11:00Setif U21 - Arba U21 1:0
11:00Tlemcen U21 - Kabylie U21 -:-

ANDORA: Primera Divisió

16:00Atletic Escaldes - UE Engordany 3:1
20:45UE Santa Coloma - Ordino 1:0

ANGLIA: EFL Cup

20:45Arsenal - Liverpool 0:2

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

15:50Al-Ettifaq - Abha 1:2
16:10Al Shabab - Al-Fateh 1:1

AZJA: Asian Cup Women

11:00Chiny K - Chińskie Tajpej K 4:0
15:00Indie K - Iran K 0:0

BAHRAJN: Premier Liga

15:55Al Khalidiyah - Al-Muharraq 1:0
18:30Al-Najma - Al-Ahli Manama 1:2

BENIN: Ligue 1

16:00Real Sport - Damissa 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

00:00Alianca - CSA 1:3

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

23:15Bahia - UNIRB 1:1
01:30Doce Mel - Alagoinhas 1:3

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - pierwsza runda

23:30PrzełożoneIape - Sampaio Correa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

00:00AE Altos - Parnahyba 3:0
00:00Julho Esporte - Oeirense 1:0
00:00River-PI - Corisabba 3:0

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

00:00ABC - Potiguar 3:0
00:00Potyguar - CE Forca E Luz 0:0
19:00Santa Cruz de Natal - ASSU 2:2

BRAZYLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Offy

23:00Palmeiras U20 - Oeste U20 5:2
01:30Cruzeiro U20 - Sao Paulo U20 1:2

CYPR: Puchar Cypru

16:00Xylotympou - Omonia 0:5

DR KONGO: Ligue 1

14:30Maniema - Dauphins Noirs 2:0

EGIPT: League Cup

13:30El Sharkia Lel Dokhan - Al Ittihad 0:1
13:30Pyramids - Al Masry 0:1
16:00Future FC - Misr Elmaqasah 1:0

ETIOPIA: Premier League

15:00PrzełożoneAdama City - Hawassa -:-
15:00PrzełożoneAddis Ababa Ketema - St. George -:-
15:00PrzełożoneArba Menche - Sebeta City -:-
15:00PrzełożoneBahir Dar Kenema - Ethiopia Bunna -:-
15:00PrzełożoneDefence Force - Jimma Aba Jifar -:-
15:00PrzełożoneFasil Kenema - Dire Dawa -:-
15:00PrzełożoneHadiya Hossana - Sidama Bunna -:-
15:00PrzełożoneWolkite Kenema - Welayta Dicha -:-

GRECJA: Super League 2

13:45Diagoras - Ergotelis 0:2

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 6

14:00PrzełożonePyliou - Karavas -:-

GRECJA: Puchar

20:30Aris - Lamia 0:0

HISZPANIA: Puchar Króla

19:00Elche - Real Madryt 1:2aet
21:30Ath. Bilbao - Barcelona 3:2aet

HISZPANIA: Super Cup Women

19:30Levante K - Atl. Madryt K 2:3

HOLANDIA: KNVB Beker

18:45PSV - Telstar 2:1
21:00Ajax - Excelsior Maassluis 9:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

00:00UPNFM - Vida 1:1
02:00Olimpia - Real Sociedad 4:2
02:15Honduras Progreso - Motagua 2:1
02:15Victoria - Real Espana 4:1

INDIE: ISL

15:00PrzełożoneKerala Blasters - ATK Mohun Bagan -:-

INDIE: I-League

09:30PrzełożoneRajasthan - Churchill Brothers -:-
12:00PrzełożoneTRAU FC - Gokulam -:-
15:00PrzełożoneMohammedan - Kenkre -:-

KATAR: Division 2

15:45Al Mesaimeer - Al Muaidar 3:3
15:45Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath 2:2

KENIA: Premier League

13:00Bandari - Wazito 0:1
13:00Kakamega Homeboyz - Nairobi City 4:4
13:00Leopards - Mathare Utd. 3:1
13:00Tusker - Vihiga 2:0

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:00Aguilas - Bucaramanga 1:1

KONGO: Ligue 1

14:00Kondzo - Inter Club 0:1
15:00Cheminots - Leopard 0:0
16:00JS Talangai - V. Club Mokanda 1:0

KUWEJT: Crown Prince Cup

14:25Al Sahel - Al Naser 1:2aet
17:25Khaitan - Kazma SC 2:1pen

LIBERIA: LFA First Division

16:30Freeport - Nimba Kwado 3:2

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Abu Salim - Al Ahly Tripoli 0:2
14:00Al-Khmes - Al Shat 4:2
14:00Shabaab Al Jabal - Al Hilal 0:0

MALTA: Challenge League

17:00Marsaxlokk - Melita FC 0:2
21:00Qrendi - Luqa 2:1
21:00Tarxien - Senglea Athletics 3:3

MEKSYK: Liga MX - Clausura

04:00Leon - Atlas 1:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Celaya - Atlante 1:1
02:05Pumas Tabasco - Tampico Madero 2:0
04:05Alebrijes Oaxaca - Leones Negros 1:1
00:00Tapatio - Venados 1:0

MEKSYK: Liga MX U20 - Clausura

04:00Leon U20 - Atlas U20 1:1
16:00Atl. San Luis U20 - Juarez U20 7:1

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

02:00Santos Laguna K - Necaxa K 1:1

NIGERIA: NPFL

16:00Kwara - Kano 1:0
16:00Remo Stars - Abia Warriors 1:0

OMAN: Sultan Cup

14:00Nizwa - Al-Rustaq 0:2
14:25Al Nasr - Fanja SC 2:0

PORTUGALIA: Liga 3

20:30Setubal - Santarem 3:1

RWANDA: Premier League

14:00Gicumbi - Mukura Victory Sports 1:1
14:00Musanze - Gasogi United 1:0
14:00Police - Rutsiro 1:1

SESZELE: First Division League

14:30PrzełożoneReal Maldives - Northern Dynamo -:-

SZKOCJA: Scottish Cup

20:45Hibernian - Cove Rangers 1:0aet

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:00Tombense (Bra) - Desportiva Ferroviaria (Bra) 3:0
23:15Nacional (Uru) - Barracas Central (Arg) 1:2
01:30Penarol (Uru) - Nublense (Chi) 1:0
10:00Eniergietyk-BDU (Blr) - Szachcior Soligorsk (Blr) 4:2
10:30CSKA 1948 Sofia (Bul) - Yambol 1915 (Bul) 7:0
11:00Tsarsko Selo (Bul) - Slivnishki Geroy (Bul) 6:0
13:00Kazań (Rus) - F Woroneż (Rus) 4:4
13:00Legia Warszawa (Pol) - Riga FC (Lat) 2:0
13:00Odense (Den) - Fredericia (Den) 2:1
13:00Orijent (Cro) - Domzale (Slo) 3:0
13:00Sileks (Mkd) - Sasa (Mkd) 3:1
14:00Górnik Łęczna (Pol) - Zira (Aze) 2:2
14:00Soczi (Rus) - Tomsk (Rus) 4:0
15:00Aktobe (Kaz) - Zhytomyr (Ukr) 1:2
15:00OdwołaneOffenbach (Ger) - Meuselwitz (Ger) -:-
15:00Osijek (Cro) - Haladas (Hun) 3:1
15:00OdwołaneRijeka (Cro) - Budafoki (Hun) -:-
15:30Lech Poznań (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) 1:2
18:00Treibach (Aut) - A. Klagenfurt (Aut) 0:4
19:00Botafogo RJ (Bra) - Sport PB (Bra) 4:0
19:30Falkensee-Finkenkrug (Ger) - CFC Hertha (Ger) 2:1
19:30OdwołaneRheingold Poll (Ger) - Hurth (Ger) -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

13:00Eintracht Frankfurt K (Ger) - Sand K (Ger) 0:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Mbeya City - Ruvu Shooting 1:0

TURCJA: Super Lig

15:00Alanyaspor - Hatayspor 6:0
15:00Rizespor - Antalyaspor 2:1
18:00Galatasaray - Kasimpasa 1:3

WŁOCHY: Puchar Włoch

21:00AS Roma - Lecce 3:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.