REFRESH

Piłka nożna » 14.08.2022 » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

15:00Nottingham - West Ham 1:0
17:30Chelsea - Tottenham 2:2

FRANCJA: Ligue 1

13:00PrzełożoneLorient - Lyon -:-
15:00AC Ajaccio - Lens 0:0
15:00Auxerre - Angers 2:2
15:00Reims - Clermont 2:4
15:00Troyes - Toulouse 0:3
17:05Nice - Strasbourg 1:1
20:45Brest - Marsylia 1:1

HISZPANIA: LaLiga

17:30Cadiz - Real Sociedad 0:1
19:30Valencia - Girona 1:0
22:00Almeria - Real Madryt 1:2

NIEMCY: Bundesliga

15:301. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin 0:0
17:30Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 2:0

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Radomiak Radom - Lechia Gdańsk 4:1
17:30Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2:2
20:00Lech Poznań - Śląsk Wrocław 0:1

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Stal Rzeszów - ŁKS Łódź 1:0
15:00Górnik Łęczna - Arka Gdynia 1:2
18:00Chrobry Głogów - Podbeskidzie B-B 0:1

WŁOCHY: Serie A

18:30Fiorentina - Cremonese 3:2
18:30Lazio - Bologna 2:1
20:45Salernitana - AS Roma 0:1
20:45Spezia - Empoli 1:0

ANGLIA: Championship

15:00Middlesbrough - Sheffield Utd 2:2
16:00Blackburn - West Brom 2:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

15:00Potters Bar - Herne Bay 1:0

ANGLIA: Premier League 2

15:00Blackburn U21 - Wolves U21 0:1
15:00Manchester City U21 - Leicester U21 3:1
16:00Brighton U21 - Liverpool U21 1:1

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Lanus - Independiente 1:1
01:30River Plate - Newells Old Boys 4:1
20:30Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. 1:1
23:00Argentinos Jrs - Union Santa Fe 2:0
23:00Estudiantes - Talleres Cordoba 1:0

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:10Instituto - Dep. Riestra 1:1
18:00Tristan Suarez - All Boys 0:1
19:45Chacarita Juniors - San Martin S.J. 1:1
20:00Almagro - Deportivo Madryn 1:1
20:00Brown Adrogue - Chaco For Ever 1:2
20:00Def. de Belgrano - San Telmo 0:0
20:00Guillermo Brown - Atletico Atlanta 1:0
21:00Alvarado - Estudiantes Rio Cuarto 0:1
21:30CA Mitre - Villa Dalmine 3:2
22:40San Martin Tucuman - Gimnasia Mendoza 0:0

ARGENTYNA: Torneo Federal

20:00Sansinena - Olimpo 2:2
20:00Villa Mitre - Camioneros Buenos Aires 3:0
20:30Ferro Gen. Pico - Argentino MM 1:1
20:30Gimnasia E.R. - Racing Cordoba 0:2
20:30Juventud Unida Universitario - Circulo Deportivo 1:0
21:00Cipolletti - Desamparados 2:0
21:00Gimnasia y Tiro - Def. Pronunciamiento 1:0
21:00Sportivo Las Parejas - Central Norte 0:1
23:00Atletico Parana - San Martin Formosa 0:1

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

20:30Colegiales - San Miguel 2:1

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

20:30El Porvenir - Real Pilar 1:1
20:30Liniers - Club Lujan 1:2

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:30Deportivo Muniz - Central Ballester 0:1

ARGENTYNA: Primera A Women

16:00Gimnasia L.P. K - Social Atletico Television K 2:1
18:00Huracan K - Rosario Central K 1:1
20:00River Plate K - Villa San Carlos K 5:0

ARMENIA: First League

15:00Shirak 2 - BKMA 2 1:3
15:45Pyunik 2 - Mika Jerevan 4:0
17:30Urartu 2 - FC Gandzasar 1:2

AUSTRALIA: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Monaro Panthers 2:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:00PrzełożoneLake Macquarie - Cooks Hill United -:-
06:00Newcastle Olympic - Lambton J. 1:1
06:00Valentine - Weston Workers 2:1

AUSTRALIA: NPL NSW - Play Offy

08:00Blacktown - APIA Leichhardt 2:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:00Brisbane City - Capalaba FC 4:0
08:00Eastern Suburbs - Brisbane U21 1:0
08:00Gold Coast Knights - Olympic FC 2:2
08:00Queensland Lions - Moreton Bay Utd 3:1
08:00Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast 0:0

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Heidelberg - Avondale FC 1:4
07:00St Albans - Oakleigh 2:1
10:00Bentleigh - Port Melbourne Sharks 0:1

AUSTRALIA: Australia Cup

06:00Sydney Utd - Western United 2:1pen
08:00Peninsula - Green Gully 2:1

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów - Play Offy

01:30Venus (Tah) - Hienghene (Nca) 4:0
04:30Auckland City (Nzl) - Central Coast (Sol) 2:0

AUSTRIA: Bundesliga

17:00A. Lustenau - Hartberg 4:1
17:00LASK - Rapid Wiedeń 2:1
17:00Salzburg - Wolfsberger 2:1

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Kapfenberg - Lafnitz 1:5

AUSTRIA: Liga Regionalna - Vorarlberg

11:00Brauerei Egg - Rothis 3:1
17:00RW Rankweil - Bregenz 2:5

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

16:20Gabala - Shamakhi 3:1
18:30Neftci Baku - Kapaz 5:2

BELGIA: Jupiler League

13:30St. Truiden - Anderlecht 0:3
16:00Eupen - Antwerp 0:1
18:30Leuven - Club Brugge 0:3
21:00Waregem - Genk 1:4

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Genk U23 - Lierse K. 4:1
20:00Anderlecht U23 - Deinze 0:0

BELGIA: Puchar Belgii - Kwalifikacje

15:00Avanti - Linden 1:3
16:00Aalst - Mandel United 8:0
16:00Binche - Wijgmaal 3:0
16:00Dikkelvenne - Herstal 3:1
16:00Erpe-Mere - Lille 1:2pen
16:00Fizoise - Roeselare Daisel 3:2
16:00Gullegem - Witgoor Sport 1:0
16:00Knokke - ASV Geel 3:1
16:00KRC Mechelen - Drongen 6:2
16:00Lokeren-Temse - Renaissance Mons 3:0
16:00Londerzeel - RAAL La Louviere 2:4
16:00Mariekerke - Wellen 1:7
16:00Mormont - Hoogstraten 0:1
16:00Raeren - Tubize-Braine 0:4
16:00Ranst - Houtvenne 0:3
16:00Royal Gosselies - Wezel Sport 1:2
16:00Sp. Hasselt - Union Bossiere Gembloux 7:0
16:00Trois-Ponts - Jette 1:6
16:00Verlaine - RFC Liege 0:3
16:00Waremme - Ganshoren 0:2
16:00Westhoek - Habay La Neuve 3:2
16:00Zelzate - Olsa Brakel 3:4
18:00Bocholter - Entite Manageoise 2:1
18:00Deerlijk Sport - Overijse 0:2
18:00Heist - Achel 3:0
18:00Onhaye - Beringen 2:1pen
19:30City Pirates - OC Charleroi 1:0
19:30Dessel - Wielsbeke 7:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

16:30BATE - Biełszyna 2:2
18:30Arsenal Dzyarzhynsk - Dynamo Mińsk 0:1

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Baranovici - Osipovichi 0:3
14:00FK Orsza - Lokomotiv Gomel 0:0
16:00Molodechno - Ostrovets 0:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:00FC Mińsk 2 - FK Witebsk 2 4:0
14:00Isloch 2 - Brześć 2 1:1
15:00Sławija Mozyrz 2 - Gomel 2 0:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

14:00Bobruichanka K - Smorgonie K 0:5
16:00FC Gomel K - Dnepr Mogilev K 0:1

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

23:15The Strongest - Palmaflor 1:1
01:30Guabira - Independiente Petrolero 1:1
21:00Nacional Potosi - J. Wilstermann 1:0
23:15U. Sucre - Universitario de Vinto 2:1

BOLIWIA: Nacional B - pierwsza runda

19:00PrzełożoneMaestranza - GAM Sica Sica -:-
19:00Sur-Car - Deportivo Shalon 3:0
21:00Atletico Warnes - 24 de Septiembre 2:0
21:00CD Enrique Happ - Real Mizque 3:0
21:00Cochabamba - Nueva Cliza 0:0
21:00Municipal Challapata - Real Oruro 1:3
21:00Wils. Cooperativas - Cerveceria 0:1
21:30Comercio Bermejo - Garcia Agreda 1:0
22:00Mariscal Sucre - Vaca Diez 3:4

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

17:30Igman K. - Sarajevo 2:0

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

17:00Stupcanica - Mladost DK 3:0
17:00TOSK Tesanj - Gorazde 1:1
17:00Travnik - Hadzici 2:1

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

17:30Mrkonjic Grad - Krupa 1:2

BRAZYLIA: Serie A

00:00Corinthians - Palmeiras 0:1
01:30Cuiaba - Juventude 1:0
02:00Botafogo RJ - Atletico GO 0:0
16:00Coritiba - Atletico-MG 0:1
21:00Ceara - Fortaleza 0:1
21:00Flamengo - Athletico-PR 5:0
21:00Sao Paulo - Bragantino 3:0
23:00America MG - Santos 1:0
00:00Internacional - Fluminense 3:0

BRAZYLIA: Serie B

23:30Guarani - Nautico 1:0
01:30CRB - Gremio 2:0
16:00Novorizontino - Criciuma 3:1

BRAZYLIA: Serie D - Play Offy

00:00Moto Club - America-RN 0:1
20:00Nova Venecia - Portuguesa RJ 2:2
21:00Amazonas - Lagarto 2:1
21:00ASA - Rio Branco 1:0pen
21:00Tocantinopolis - Santa Cruz 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense 2 - Play Offy

00:00Carlos Renaux - Inter de Lages 0:1

BRAZYLIA: Copa Paulista

15:00Rio Claro - Desportivo 1:4
16:00Portuguesa - Juventus-SP 2:0

BRAZYLIA: Brasileiro U20 - Play Offy

21:00Vasco U20 - Palmeiras U20 1:0

BRAZYLIA: Brasileiro Women - Play Offy

16:00Ferroviaria K - Sao Paulo K 0:0
16:00Gremio K - Palmeiras K 0:5
16:00Real Brasilia K - Corinthians K 0:2

BUŁGARIA: Parva Liga

19:00CSKA Sofia - Septemvri Sofia 1:0
20:00PrzełożoneLudogorets - Levski -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

17:00CSKA 1948 Sofia II - Botev II 1:0

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Haskovo - Spartak Plovdiv 2:1
17:00Sliven - Lok. Plovdiv II 0:1

BUŁGARIA: Third League - South-West

19:00Septemvri Simitli - Rilski Sportist 2:0

BUŁGARIA: Third League - North-East

17:00Cherno More II - Ustrem Donchevo 2:1
17:00Ludogorets III - Svetkavitsa 0:1
17:00Riltzi - Dunav Ruse II 2:2

BURUNDI: Primus League

15:00Inter Star - Magara Young Boys 1:0
15:00Musongati - Aigle Noir 0:0
15:00Olympic S. - Bumamuru 0:1
15:00Rukinzo - Flambeau du Centre 1:0

CHILE: Primera División

02:30U. Calera - Antofagasta 1:1
21:00La Serena - Huachipato 0:1
23:30Colo Colo - Palestino 1:0

CHILE: Primera B

00:15Arturo Fernandez Vial - U. De Concepcion 2:3
18:30Rangers - Recoleta 0:1

CHILE: Segunda Division

03:00Arica - Trasandino 1:1
18:00Iberia - Rodelindo 2:2
21:00Real San Joaquin - Lautaro 1:1
22:00Limache - General Velasquez 1:1

CHINY: Liga Jia

10:00Hebei Kungfu - Kunshan 1:2
10:00Qingdao Youth Island - Beijing Sport University 2:1
10:00Shenyang Urban FC - Nantong Zhiyun 0:3

CHORWACJA: HNL

18:55Osijek - Varazdin 2:2
21:00Rijeka - Slaven Belupo 0:1

CHORWACJA: Prva NL

16:55Jarun - Rudes 1:3

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00Centro Dominguito - SUBT 2:2
03:15Scherpenheuvel - CSD Barber 0:0
23:30UNDEBA - Victory Boys 1:1

CZECHY: 1. Liga

16:00Czeskie Budziejowice - Slovacko 2:2
16:00Jablonec - Slavia Praga 2:3
16:00Pardubice - Liberec 2:1
19:00Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 2:0

CZECHY: Dywizja 2

10:15Sigma Ołomuniec B - Opawa 1:0
17:00Varnsdorf - Prostejov 2:0

CZECHY: CFL - Group A

10:15Dukla Praga B - Vltavin 2:1
10:30Pilzno B - Bohemians 1905 B 0:1

CZECHY: CFL - Group B

10:15Pardubice B - Jablonec B 2:0
10:15Zizkov - Hradec Kralove B 1:0
17:00Brozany - Chlumec nad Cidlinou 0:1

CZECHY: MSFL

10:15Slovacko B - Znojmo 0:0
10:30Zlin B - Unicov 2:1

CZECHY: Dywizja A

17:00Sokol Lom - Marianske Lazne 4:0

CZECHY: Dywizja B

16:00Vilemov - Admira Prague B 1:3

CZECHY: Dywizja C

17:00Caslav - Turnov 3:2
17:00Dvur Kralove - Hlinsko 0:5
17:00Novy Bydzov - Usti nad Orlici 2:0

CZECHY: Dywizja D

17:00Lanzhot - Breclav 5:1
17:00Stara Rise - Havlickuv Brod 0:2

CZECHY: Dywizja E

10:15Brno B - Vsechovice 6:2
17:00FK Kozlovice - Holesov 2:2

CZECHY: Division F

10:15Karwina B - Polanka nad Odrou 2:2
17:00Bruntal - Opava B 1:4
17:00Frenstat p. R. - Rymarov 0:0

CZECHY: Jihocesky KP

16:00Jindrichuv Hradec - Protivin 5:3

CZECHY: Kralovehradecky KP

17:00Police nad Metuji - Vysoka n. Labem 2:1
17:00Slavia HK - Chlumec nad Cidlinou B 3:2
17:00Tyniste n. Orl. - Libcany 2:0
17:00Vrchlabi - Trebes 1:2

CZECHY: Liberecky KP

10:30Velke Hamry B - FC Pencin 4:2
17:00Lomnice nad Popelkou - Rovensko p. Tr. 2:1
17:00Studenec - Zelezny Brod 2:2

CZECHY: Moravskoslezsky KP

17:00Bolatice - Moravan Oldrisov 2:4
17:00Pusta Polom - Vresina 2:3

CZECHY: Olomoucky KP

17:00Bohunovice - Lutin 2:1
17:00Konice - Zelatovice 3:2
17:00SK Lipova - Mohelnice 3:0
17:00Velke Losiny - Dolany 2:2
17:00Zabreh - Medlov 0:0

CZECHY: Pardubicky KP

17:00Hermanuv Mestec - Vysoke Myto B 4:1
17:00Horni Redice - SK Pardubicky 6:0
17:00Lanskroun - Moravany 2:1
17:00Lazne Bohdanec - Holice 1:1

CZECHY: Plzensky KP

16:00Stankov - Petrin Plzen B 0:6
18:00Myto - Chotikov 2:3
18:00Sokol Radnice - Holysov 3:1

CZECHY: Stredocesky KP

17:00Mnichovohradistsky SK - Dobris 2:1
17:00Poricany - Tuchlovice 1:0
17:00Sokolec - Pruhonice 2:1

CZECHY: Vysocina KP

10:15Velke Mezirici B - Nova Ves 1:4
10:30Sapeli Polna - Pelhrimov 3:0
16:30Chotebor - Rapotice 3:2
16:30Ledec nad Sazavou - Namest n. Oslavou 4:2
16:30Slavoj Polna - Kamenice nad Lipou 4:1

CZECHY: Zlinsky KP

10:15Brumov - Slusovice 4:2
10:15Kvasice - Francova Lhota 5:0
17:00Borsice - Napajedla 2:0
17:00Nedasov - Nevsova 4:3

DANIA: Superliga

14:00Viborg - Silkeborg 2:0
16:00Aalborg - Nordsjaelland 0:0
18:00Brondby - Odense 2:0

DANIA: 2nd Division

13:00AB Kopenhagen - Brabrand 2:2
15:00Esbjerg - Skive 0:0

DANIA: Elitedivisionen Kobiety

13:00Brondby K - Sundby K 2:1
15:00KoldingQ K - Nordsjaelland K 0:3

DOMINIKANA: LDF - Runda zwycięzców

00:00Moca - Jarabacoa 0:0

EGIPT: Egypt Cup

19:00Suez SC - Smouha 0:2
20:00Al Ahly - Misr Elmaqasah 1:0

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

00:30Nueve de Octubre - Aucas 1:2
03:00Barcelona SC - U. Catolica 0:0
20:00Cumbaya - Macara 1:0
22:30Tecnico U. - Guayaquil City 3:1

ESTONIA: Meistriliiga

16:15Paide - Kuressaare 0:0

ESTONIA: Meistriliiga Women

13:30Parnu JK Vaprus K - Tallina Kalev K 3:5

FIDŻI: Premier League

03:00Ba - Tailevu Naitasiri 4:2
05:00Lautoka - Nasinu 2:0
05:00Suva - Navua 3:0

FILIPINY: PFL

10:00Maharlika - Stallion 1:2
10:00Mendiola FC 1991 - United City 0:5
13:00Kaya - Cebu FC 3:0

FINLANDIA: Veikkausliiga

15:00KuPS - Mariehamn 1:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

17:30Futura - Atlantis 2:6
18:15KuPS Akatemia - NJS 1:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30Klubi 04 - VJS 4:3

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

13:00OLS Oulu - JBK 0:1
17:30Hercules - Rovaniemi 4:0
17:30JJK Jyvaskyla - Kajaanin Haka 5:1

GAMBIA: GFA League

18:00Team Rhino - Hawks 0:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Loco. Tbilisi - Gagra 0:2
19:00Dila Gori - Dinamo Batumi 0:1

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Malacateco 4:1
02:00Deportivo Mixco - Xinabajul 2:0
04:00Xelaju - Guastatoya 1:1
19:00Coban Imperial - Antigua 3:1
19:00Deportivo Achuapa - Iztapa 1:1

HISZPANIA: LaLiga2

23:00Las Palmas - Zaragoza 0:0
17:30Racing Santander - Villarreal B 0:2
19:30UD Ibiza - Granada 0:2
22:00Burgos CF - Malaga 1:0

HOLANDIA: Eredivisie

12:15FC Volendam - Nijmegen 1:4
14:30Ajax - Groningen 6:1
14:30Twente - Sittard 3:0
16:45Sparta Rotterdam - Alkmaar 2:3

HOLANDIA: Eerste Divisie

12:15Den Haag - Den Bosch 0:2

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00UPNFM - Honduras Progreso 1:2
03:30Vida - Real Sociedad 2:0
23:00Olancho - Olimpia 0:1
00:00Motagua - Marathon 4:1
00:00Real Espana - Victoria 2:1

INDONEZJA: Liga 1

10:15Dewa United - Bhayangkara Solo 2:0
11:00Persebaya - Madura United 2:2
13:15Persis Solo - Persita 1:2
15:30Persikabo 1973 - Persija Jakarta 1:1

IRLANDIA: Premier Division

18:00St. Patricks - Sligo Rovers 1:0

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00Linfield - Portadown 4:0

ISLANDIA: Besta-deild karla

18:00Akureyri - Akranes 3:0
18:00Vestmannaeyjar - Hafnarfjordur 4:1
21:15Valur - Stjarnan 6:1

ISLANDIA: Lengjudeildin

20:00Grindavik - Kordrengir 2:0
20:00Thor Akureyri - Kopavogur 2:0

JAPONIA: J1 League

11:00Kashima - Avispa Fukuoka 2:0
11:30Kashiwa - Hiroshima 2:3
12:00G-Osaka - Shimizu 0:2
12:00Sagan Tosu - Nagoya 0:0

JAPONIA: J2 League

11:00Chiba - Machida 1:2
11:00Tochigi - Albirex Niigata 0:2
12:00Tokushima - Oita 2:2

JAPONIA: J3 League

09:00Imabari - Gifu 1:0
10:00YSCC - Kitakyushu 1:0
11:00Ehime - Tottori 7:2
11:00Kagoshima Utd - Yamaga 4:2
11:00Nagano - Toyama 1:0

KANADA: Canadian Premier League

23:00Pacific FC - Atl. Ottawa 1:0
22:00York Utd - Edmonton 3:2

KANADA: CSL - Play Offy

00:00Scarborough B. - BGHC 3:2

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu

14:00Szachtar K. - FC Astana 1:7
14:00Zhetysu - Turan 0:0
17:00Aktobe - Tobol 1:0
17:00Kaisar - Kyzylzhar 3:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:30Santa Fe - Tolima 2:1
02:45Junior - Ind. Medellin 4:2
23:00Jaguares de Cordoba - Pereira 1:2

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Atletico F.C. - Orsomarso 2:1
22:00Valledupar - Tigres 1:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

12:00Jeju - Pohang 5:0
12:30Suwon - Seongnam 4:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

11:00Daejeon - Asan 2:1
13:00Gimpo FC - Gyeongnam 1:3

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

10:00Gangneung - Yangju Citizen 2:1
12:00Ulsan Citizen - Cheongju Jikji 0:1

KOSOWO: Superliga

17:00Drenica - KF Llapi 0:1
17:00PrzełożoneMalisheva - FC Ballkani -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

02:00AD Santos - Alajuelense 2:1
19:00Grecia - Cartagines 3:5

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00CS Uruguay - Cariari Pococi 3:1
19:00Municipal Turrialba - San Jose FC 1:0
21:00ADR Jicaral - Quepos Cambute 2:3
23:00Ad Aserri - Santa Ana 5:2
23:00Limon Black Star - Escorpiones 0:1

LAOS: Lao League

11:00Master 7 - Luangprabang United 3:4
14:00Young Elephant - Viengchanh 8:0

LITWA: A Lyga

16:55Riteriai - Zalgiris 1:5
19:00Banga - Suduva 0:0

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Wiltz - Victoria Rosport 3:1
18:00UNA Strassen - Differdange 3:2
18:30Niedercorn - Dudelange 2:3
19:00Hostert - Hesperange 0:4
19:00Jeunesse Esch - Kaerjeng 0:0
19:30Mondercange - Ettelbruck 1:2

ŁOTWA: Optibet Virsliga

15:00Spartaks - FK Liepaja 2:3

ŁOTWA: Puchar Łotwy

15:00Tukums 2000 - RFS 1:4
17:00Valmiera - Auda 0:1pen

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

17:00Bregalnica - Struga 0:1
17:00Pobeda - Tikves 0:1
17:00Rabotnicki - Akademija Pandev 0:5
17:00Shkendija - Sileks 1:1

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneBlue Eagles - Sable Farming -:-
14:30Kamuzu Barracks - Karonga United 1:0
14:30PrzełożoneMighty Tigers - TN Stars -:-
14:30Mighty Wanderers - Big Bullets 3:3
14:30PrzełożoneMighty Wanderers - MAFCO -:-
14:30PrzełożoneRumphi United - Silver Strikers -:-
14:30Rumphi United - MAFCO 1:3
14:30TN Stars - Dedza Dynamos 0:3

MALEZJA: Pierwsza Liga

15:00Skuad Projek - Kuching City FC 0:3

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Leon - Mazatlan FC 0:3
02:05U.N.A.M. - Club America 0:3
04:05Guadalajara - Atlas 1:1
00:00Cruz Azul - Toluca 2:3

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Tigres U20 - Santos Laguna U20 2:2

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

19:00Puebla K - Tijuana K 3:2
00:00Atl. San Luis K - Juarez K 2:0

MOŁDAWIA: Super Liga

17:00S. Tiraspol - Dinamo-Auto 2:0
19:00Milsami - Petrocub 1:0

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Ferroviario Nacala 3:2
15:00ENH Vilankulo - LD Maputo 2:0
15:00Ferroviario Beira - Costa do Sol 3:1
15:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula 1:0
15:00Incomati Xinavane - Matchedje Mocuba 0:0
15:00UD Songo - Ferroviario Lichinga 1:0

MYANMAR: National League

10:30Yangon Utd - Hantharwady Utd 2:1

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Düsseldorf - Furth 2:2
13:30Hannover - Regensburg 1:0
13:30St. Pauli - Magdeburg 3:0

NIEMCY: 3. Liga

13:00Meppen - Mannheim 6:2
14:00Aue - Wehen 1:5

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Phonix Lubeck - Delmenhorst 0:2
14:00Werder Brema II - St. Pauli II 2:0
15:00Bremer - Lubeck 1:3
15:00Hildesheim - BSV Rehden 3:0

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Greifswald - Chemnitzer 0:0
13:00Halberstadt - Meuselwitz 0:3
13:00TB Berlin - Jena 0:6
15:30Erfurt - Lichtenberg 5:0
16:00BFC Dynamo - Berliner AK 07 0:1

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00B. Moenchengladbach II - Düsseldorf II 3:0

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:00FC 08 Homburg - FSV Frankfurt 7:0
14:00Kassel - RW Koblenz 2:2
14:00VfB Stuttgart II - Trier 4:2

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00CFC Hertha - MSV Neuruppin 2:2
14:00Furstenwalde - Blau Weiss Berlin 1:1
14:00Hansa Rostock II - Rostocker FC 2:0
14:00Mahlsdorf - Pampow 0:0
14:00Schwerin - 1.FC Frankfurt 0:7
14:00Staaken - TuS Makkabi Berlin 0:2

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00Halle - SV 1890 Westerhausen 2:1
14:00Nordhausen - Krieschow 5:1

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Neumunster 1:3
14:00Lubeck II - Todesfelde 2:4
15:00Eckernforder SV - Frisia Risum-Lindholm 3:0
15:00GW Siebenbaumen - Bordesholm 2:2

NIEMCY: Oberliga Hamburg

10:45Paloma - HEBC Hamburg 1:1
13:00Turkiye Wilhelmsburg - Curslack-Neuengamme 4:1
14:00Niendorfer TSV - Suderelbe 6:2
15:00Sasel - Harksheide 5:1
15:00Tornesch - TuS Osdorf 1:0
15:00TSV Buchholz 08 - Victoria Hamburg 1:4

NIEMCY: Oberliga Bremen

13:00Hemelingen - Werder Brema III 7:1
13:00Schwachhausen - Vatan Bremen 0:2
14:00Brinkumer - Oberneuland 0:3
15:00Union 60 Bremen - BTS Neustadt 3:2
15:30Leher - Aumund-Vegesack 1:2

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00Hannoverscher SC - Rotenburger 0:5
15:00Heeslinger - Schoningen 3:0
15:00Luneburger Hansa - Papenburg 1:2
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck 1:0
15:00VfL Oldenburg - Egestorf-Langreder 3:0

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Clarholz - Finnentrop/Bamenohl 3:1
15:00Delbrucker - FC Gutersloh 1:1
15:00Paderborn II - Westfalia Rhynern 0:1
15:00Siegen - ASC 09 Dortmund 3:0
15:00Sprockhovel - Gievenbeck 0:4
15:00Vreden - Schermbeck 2020 4:3
15:15Ennepetal - Eintracht Rheine 2:1

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00RW Walldorf - Fernwald 3:1
15:00Steinbach Haiger II - Neuhof 0:2

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Schott Mainz 3:4
15:00Gonsenheim - Karbach 2:2
15:00Mechtersheim - Diefflen 2:3

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Rielasingen-Arlen - Oberachern 1:1

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Homberg - MSV Dusseldorf 1:2
15:00Kleve - FC Monheim 1:2
15:00Meerbusch - Cronenberger 6:0
15:00SSVg Velbert - Sonsbeck 0:0
15:00SW Essen - Germania Ratingen 1:1
15:00Uerdingen - Schonnebeck 2:1
15:15Union Nettetal - TVD Velbert 3:1
15:30Hilden - Hamborn 3:1
15:30SC St. Tonis - Duisburg 4:1
15:30TuRU Düsseldorf - Kray 1:1

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Hamburger SV U19 - Drezno U19 0:3
11:00Holstein Kiel U19 - Zehlendorf U19 0:3
11:00Meppen U19 - Berliner AK 07 U19 3:1
12:00Viktoria Berlin U19 - Cottbus U19 0:4
12:00Werder Brema U19 - Magdeburg U19 2:1

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

13:00Augsburg U19 - Karlsruher U19 2:0
13:00Darmstadt U19 - Eintracht Trier U19 3:0
14:00Reutlingen U19 - 1. FC Nürnberg U19 1:3

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Dortmund U19 - FC Schalke 04 U19 3:1
11:00Leverkusen U19 - Hilden U19 3:2
13:00Bonner U19 - Oberhausen U19 2:1
13:00Kolonia U19 - Verl U19 5:0
14:00Duisburg U19 - Paderborn U19 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Jalapa - Ocotal 1:0
23:00PrzełożoneEsteli - Diriangen -:-
23:00Juventus Managua - Ferretti 0:1
23:00Sport Sebaco - Managua FC 2:1
23:00UNAN-Managua - Matagalpa 3:0

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Jerv - Lilleström 1:0
18:00Tromsø - Kristiansund 2:1
20:00Ham-Kam - Vålerenga 1:1

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00Bryne - Grorud 2:1
15:00Fredrikstad - Ranheim 1:1
15:00Kongsvinger - Start 2:2
18:00Brann - Raufoss 3:0
18:00KFUM Oslo - Sandnes 3:2
18:00Mjondalen - Sogndal 0:4
18:00Skeid - Åsane 2:0
18:00Stjordals Blink - Stabaek 3:2

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

14:00OdwołaneOygarden - Flekkeroy -:-
15:00Strømmen - Egersund 1:3

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

13:00Levanger - Traeff 2:3
15:00Frigg - Hodd 0:3
16:00Tromsdalen - Kjelsås 0:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

15:00OS - Oppsal 5:0
15:00Sandviken - Ready 3:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Aalesund 2 - Brumunddal 4:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

15:00Sarpsborg 08 2 - Randesund 4:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

17:00Bodo/Glimt 2 - Steinkjer 4:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

16:00Lørenskog - Senja 6:1
16:30Lillestrom 2 - Skjervoy 1:3

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

14:00Avaldsnes K - Vålerenga K 0:3
15:00Kolbotn K - Rosenborg K 0:2
15:00Lyn K - Arna-Bjørnar K 1:1
15:00RØA K - LSK Kvinner K 0:3

NORWEGIA: Division 1 Women - pierwsza runda

12:00Kil/Hemne K - Grand Bodo K 1:1
13:30Medkila K - Grimstad K 3:1
14:00Klepp K - Tromsø K 0:1
15:00Asane K - Ovrevoll Hosle K 4:1
16:00Honefoss K - Aalesund K 3:1

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Tauro - Arabe Unido 1:0
01:15Alianza - Plaza Amador 1:3
03:30Potros del Este - Miguelito 1:3

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

01:00Guairena FC - 12 de Octubre 2:1
21:30Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 2:0
00:30Guarani - Nacional Asuncion 1:1

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Colegiales - 3 De Febrero 1:1
16:00Pastoreo - Atyra 2:1

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00U. de Deportes - Binacional 2:0
18:00Alianza Atl. - Cesar Vallejo 3:0
20:00Grau - Dep. Municipal 2:1
20:15Sport Boys - Cienciano 2:1
22:30Huancayo - Cajamarca 4:0

PERU: Liga 2 - Clausura

22:00Llacuabamba - Alfonso Ugarte 2:3
22:00Pirata - Chavelines 1:0
22:00Santos - Union Comercio 1:0
22:30Los Chankas - Cusco 1:1
22:30Union Huaral - Alianza Huanuco 1:1

PERU: Liga Women

20:00U. San Martin K - Atletico Trujillo K 2:3
22:00Cajamarca K - Sport Boys K 1:0

POLSKA: eWinner 2 liga

12:00Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 2:1
16:00Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg 1:5
16:00Lech Poznań 2 - Polonia Warszawa 1:3
17:00Pogoń Siedlce - Motor Lublin 2:1
17:30GKS Jastrzębie - KKS Kalisz 1:1
18:00Wisła Puławy - Zagłębie Lubin 2 1:2

POLSKA: III Liga - Grupa II

12:00Pogoń Szczecin II - Nowe Skalmierzyce 2:1

POLSKA: III Liga - Grupa III

12:00Górnik Zabrze 2 - Stal Brzeg 2:2

POLSKA: III Liga - Grupa IV

17:00Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 2:1
17:00Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec 0:1

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Jagiellonia Białystok U18 - Legia Warszawa U18 3:4
16:00Górnik Zabrze U18 - Raków Częstochowa U18 0:1

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

10:30UJ Kraków K - GKS Katowice K 4:3

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Boavista - Santa Clara 2:1
19:00Vizela - FC Porto 0:1
21:30Guimaraes - Estoril 1:0

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Academico Viseu - Moreirense 1:3
16:30BSAD - FC Porto B 2:3
16:30Vilafranquense - Oliveirense 2:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Runda wstępna

12:00Braga U23 - Leixoes U23 2:0
12:00Gil Vicente U23 - Famalicao U23 2:0
12:00Mafra U23 - Maritimo U23 0:1
12:00Rio Ave U23 - Vizela U23 0:1
12:00Sporting U23 - Estrela U23 0:1

REUNION: Regionale 1

13:30Capricorne - Excelsior 2:1
13:30Marsouins - Saint-Pierroise 0:2
13:30Parfin - Saint-Denis 1:4
13:30PrzełożoneSainte Rose - Saint-Pauloise -:-
13:30St. Louis - Tamponnaise 1:1
13:30St Marienne - Jeanne d'Arc 0:1
13:30Trois Bassins - Sainte-Suzanne 2:2

ROSJA: Premier Liga

14:00Khimki - Akhmat Grozny 1:3
16:30Nizhny Novgorod - FK Rostów 3:4
16:30Orenburg - Torpedo Moscow 1:0
19:00Sp. Moskwa - Soczi 3:0

ROSJA: FNL

17:00Arsienał Tuła - Dynamo Makhachkala 1:1
17:00SKA Chabarowsk - Bałtika 2:2
17:00Wołgar Astrachań - Jenisej 2:0
18:00Alania Vladikavkaz - Neftekhimik 1:0
18:00Krasnodar 2 - Akron Togliatti 0:1

ROSJA: FNL 2 - Group 1

16:00Nalczyk - Kholding 2:0
16:30Forte Taganrog - Alania 2 5:0
16:30Mashuk - Dynamo Stavropol 1:3
17:00SKA Rostov - Chernomorets 0:2
18:00R. Volgograd - Biolog 2:1
18:30FK Chayka - Legion Dynamo 6:1

ROSJA: FNL 2 - Group 2

12:00Jenisej 2 - Bałtika 2 3:4
13:00Torpedo Moscow 2 - Chertanovo M. 3:1
15:00Dynamo Petersburg - Electron VN 1:0
15:00Dynamo Vologda - Murom 3:2
15:00Tver - Tekstilshtik 0:3
15:00Yadro - Leningradets 0:1
16:00Zenit 2 - Luki-Energiya 3:1
17:00S. Kostroma - Znamya Truda 1:2

ROSJA: FNL 2 - Group 3

12:00Kolomna - Chimki 2 0:4
13:00Znamya Noginsk - Kosmos 1:0
15:00Rodina Moscow 2 - Kursk 1:2
15:30Penza - Saturn Ramenskoye 2:2
16:00D. Bryansk - Kvant 2:1
16:00Saratów - Balashikha 1:0
17:00Spartak Tambov - Sakhalin 1:1
18:00Sakhalinets - FK Strogino Moscow 1:1

ROSJA: FNL 2 - Group 4

11:30Ural 2 - Chelyabinsk 0:3
13:00Miass - Khimik Avgust 1:2
15:00Nosta - Orenburg 2 1:1
16:00Tiumeń - FK Novosibirsk 2:2

RPA: Pierwsza liga

15:00Orlando - Chippa United 0:1
17:30TS Galaxy - Supersport 2:0

RUMUNIA: Liga 1

15:00Univ. Craiova - Mioveni 1:0
17:30CFR Cluj - Botosani 0:1
20:30FCSB - Chindia Targoviste 3:2

RUMUNIA: Liga 2

12:30FC Brasov - Baia Mare 1:1

SERBIA: Super Liga

19:00Mladost - Radnik 3:2
19:00Sp. Subotica - Javor 2:2
19:30Mladost GAT - Partizan 0:1

SERBIA: Prva Liga

17:30Loznica - Sloboda 0:0
17:30Zeleznicar Pancevo - Trayal Krusevac 1:0
17:30Zlatibor Cajetina - RFK Novi Sad 1:1
19:00Macva - Radnicki Beograd 2:1
19:00Rad - Graficar Beograd 0:3

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

10:00Borac Lazarevac - Jedinstvo Surcin 1:0
17:00Zvezdara - Zemun 3:0

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Podunavac Belegis 0:0
17:00Stanisic - Hajduk 1912 0:1
17:00Tisa Adorjan - Borac Sajkas 1:3

SERBIA: Srpska Liga - East

11:00Car Konstantin - SFS Borac 1:2
17:30Jagodina - Radnicki Pirot 2:3
17:30Vlasina - Buducnost Popovac 2:2

SINGAPUR: Premier League

11:30Albirex Niigata - Geylang 2:2

SŁOWACJA: Fortuna liga

18:00L. Mikulas - Slovan Bratysława 1:5
18:00Michalovce - Trnava 0:4
20:30Dun. Streda - Banska Bystrica 3:0

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Raca - Trebisov 0:1
10:30Slovan Bratysława B - Puchov 1:4
17:00D. Kubin - Kosice 0:4

SŁOWACJA: 3. Liga - East

17:001.FK Svidnik - MSK Lucenec 0:1
17:00Filakovo - Snina 0:1
17:00R. Sobota - Giraltovce 3:0

SŁOWACJA: 3. Liga - West

10:30Jednota Banova - MSK Martin 1:2
17:00Podkonice - FK Nove Zamky 0:0
17:00Velke Ludince - Belusa 4:1

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

17:30D. Luzna - Rovinka 1:4
17:30Ivanka pri Dunaji - Pezinok 1:0
17:30Kalinkovo - Bernolakovo 1:5
17:30Malacky - Slovan Most 0:2
17:30Rusovce - Nova Dedinka 0:0
17:30Tomasov - MSK Senec 1:2

SŁOWACJA: 4. liga - Central

17:00Lip. Stiavnica - Krasno 0:5
17:00SK Javornik Makov - Badin 3:1

SŁOWACJA: 4. liga - East

16:30FK Cana - Kechnec 3:2
16:30Lubovna - Gerlachov 1:0
16:30Medzev - Spisske Podhradie 2:2
16:30Medzilaborce - Sobrance-Sobranecko 4:1
16:30Pavlovce n. Uhom - Raslavice 2:0
16:30Sokolany - Sabinov 0:1
16:30Velky Saris - Sokol Lubotice 1:3

SŁOWACJA: 4. liga - West

17:00Gbely - Blava Jaslovske Bohunice 2:2
17:00Nitra - Gabcikovo 1:1
17:00Trebatice - Imel 1:1

SŁOWENIA: Prva Liga

20:15Domzale - Maribor 3:2

SŁOWENIA: 2. SNL

17:30Ilirija - Grosuplje 1:1
17:30Jadran Dekani - Rudar 1:1
17:30NK Krka - Triglav 2:0

SŁOWENIA: 3. SNL - East

19:00Brezice - Podvinci 4:3

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

17:00Cerklje K - Krim K 3:0

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Sahafi - Elman 0:1

SZKOCJA: Premiership

13:00Kilmarnock - Celtic 0:5
16:00Hearts - Dundee Utd 4:1

SZKOCJA: Lowland League

16:00Stirling University - Broomhill 4:0

SZKOCJA: SWPL 1 Women

13:00Glasgow K - Dundee Utd K 0:4
14:00Hibernian K - Hamilton K 4:0
14:00Partick Thistle K - Celtic K 0:2
14:00Spartans K - Hearts K 2:1
17:00Aberdeen K - Rangers K 0:8
17:00Motherwell K - Glasgow City K 0:1

SZWAJCARIA: Super League

14:15Winterthur - Zurich 1:1
16:30Basel - Lugano 0:2
16:30Young Boys - Servette 3:0

SZWAJCARIA: Challenge League

14:15Vaduz - Thun 2:4

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

14:00Coffrane - Sarraz-Ecleplens 2:1
16:00Oberwallis Naters - Terre Sainte 1:2
16:00Servette U21 - Chenois 4:2

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

14:30Munsingen - Thun II 2:2
15:00Langenthal - Koniz 2:3

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

16:00Kosova - Freienbach 1:1

SZWECJA: Allsvenskan

15:00AIK Stockholm - Värnamo 2:2
15:00Djurgarden - Kalmar 3:2
15:00Malmo FF - Sundsvall 3:1
17:30Degerfors - Varberg 1:1
17:30Elfsborg - Norrkoping 1:1

SZWECJA: Superettan

13:00Utsikten - Norrby 1:1
15:00Skövde - Östersund 1:3

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

12:00Team TG FF - Gefle 0:2
14:00Forward - Sylvia 0:2
14:00Motala - Vasalund 1:3
16:00Haninge - Orebro Syr. 1:4
16:00Taby - Pitea 1:2
16:30Umeå - Hammarby TFF 3:4
17:00Sandviken - Karlstad 1:3

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

16:00Falkenberg - Oddevold 2:0
17:00GAIS - Ljungskile 3:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

14:00Korsnas - Osteraker IFK 0:5
15:00Jarfalla - Forsbacka IK 3:0
16:00Ragsved - Kungsangen 3:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

12:30Ullareds IK - BK Astrio 0:2
14:00Hittarp - Eskilsminne 0:4
14:00Husqvarna - Savedalen 1:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

15:00IFK Berga - Eslov 2:2

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

14:00Arameisk-Syrianska - IFK Eskilstuna 3:5
17:00Assyriska FF - Syrianska 0:0
17:00Enskede - Trosa-Vagnharads 3:0

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Lidkoping - Nordvarmland 4:0

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00Umeå IK K - Kalmar K 1:1
15:00Eskilstuna United K - Hammarby K 0:1
15:00Örebro K - IF Brommapojkarna K 4:0
15:00Pitea K - AIK K 1:0

SZWECJA: Elitettan Women

15:00Alvsjo K - Norrkoping K 1:4

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

15:15Bonn-Endenich 08 (Ger) - Hennef (Ger) 1:2
17:00Gubbio (Ita) - Follonica Gavorrano (Ita) 3:1
17:00Trento (Ita) - Levico Terme (Ita) 2:0
18:15Melita FC (Mlt) - Naxxar Lions (Mlt) 0:2
19:00Al Wehda (Sau) - Murcia (Esp) 0:3
19:00Badalona (Esp) - Barcelona B (Esp) 0:2
19:00Caspe (Esp) - Binefar (Esp) 1:0
20:00Atletico de Porcuna (Esp) - Mancha (Esp) 0:0
20:00Estepona (Esp) - Atl. Madryt B (Esp) 0:4
20:00San Cristobal CP (Esp) - Prat (Esp) 1:1

ŚWIAT: Islamic Solidarity Games - Play Offy

16:00Arabia Saudyjska U23 - Algieria U23 2:1
16:00Turcja U23 - Azerbejdżan U23 1:0

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata U-20 kobiet

01:00Meksyk U20 K - Kolumbia U20 K 0:0
04:00Kostaryka U20 K - Hiszpania U20 K 0:5
19:00Japonia U20 K - Ghana U20 K 2:0
23:00Korea Południowa U20 K - Nigeria U20 K 0:1

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

12:00Athletic Bilbao K (Esp) - Bordeaux K (Fra) 2:0
12:00Charlton K (Eng) - West Ham K (Eng) 1:2
14:00Guingamp K (Fra) - Lille K (Fra) 4:1
14:00Hamburger SV K (Ger) - Werder Brema K (Ger) 0:5
15:00Basel K (Sui) - Freiburg K (Ger) 1:1
15:00Birmingham K (Eng) - Reading K (Eng) 1:0
22:00AC Milan K (Ita) - Beleza K (Jpn) 3:1

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:00Khatlon - Regar-TadAZ 0:1

TAJLANDIA: Thai League 1

13:00Chiangrai - Police Tero 1:0
13:30Sukhothai - Prachuap 0:3
14:00Port MTI FC - Lamphun Warrior 0:0

TAJLANDIA: Thai League 2

12:30Suphanburi - Customs Utd 2:0
13:00Udon Thani - Uthai Thani 2:4
13:30Samut Prakan City - Nakhon Pathom 0:1
14:00Ranong - Chiangmai FC 1:1

TAJWAN: Premier League

10:00Taichung - Hang Yuen 4:2
10:00Taipower - Taiwan Shihu 5:3
12:00PrzełożoneMing Chuan University - Taiwan Steel -:-

TURCJA: Super Lig

18:15Gaziantep - Ankaragucu 1:0
18:15Umraniyespor - Antalyaspor 0:1
20:45Alanyaspor - Besiktas 3:3

TURCJA: 1. Lig

16:00Bodrumspor - Yeni Malatyaspor 3:1
19:00Sakaryaspor - Goztepe 0:1

TURCJA: Rezerv Lig

16:00Adana Demirspor 2 - Sivasspor 2 3:1
16:00Galatasaray 2 - Giresunspor 2 5:2
16:00Kayserispor 2 - Istanbulspor 2 0:0

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:30Penarol - Albion 2:0
17:30Montevideo City - Defensor Sp. 0:2
20:30Liverpool M. - Nacional 0:1

URUGWAJ: Segunda Division

15:15Racing Montevideo - Progreso 2:1
23:15Miramar - Cerro CA 4:1

USA: MLS

00:00New York Red Bulls - Orlando City 0:1
01:30Cincinnati - Atlanta Utd 2:2
01:30New England Revolution - DC United 1:0
01:30Philadelphia Union - Chicago Fire 4:1
01:30Toronto FC - Portland Timbers 3:1
02:00Inter Miami - New York City 3:2
03:00Austin FC - Sporting Kansas City 4:3
03:00Colorado Rapids - Columbus Crew 1:1
03:00FC Dallas - San Jose Earthquakes 4:1
03:00Houston Dynamo - CF Montreal 2:3
04:00Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps 5:2
04:30Los Angeles FC - Charlotte 5:0

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Indy Eleven 2:1
01:00Pittsburgh - Memphis 0:2
01:30Atlanta United 2 - Miami FC 0:2
01:30Detroit - Oakland Roots 1:1
01:30Louisville City - Tampa Bay 1:0
02:00Birmingham - San Diego Loyal 1:0
03:00San Antonio - Las Vegas Lights 2:0
04:00Monterey Bay - Sacramento Republic 1:0

USA: MLS Next Pro

23:00Vancouver 2 - St. Louis City 2 1:4
00:00Cincinnati 2 - Columbus Crew 2 4:3pen
00:00New England Revolution II - Chicago Fire II 1:0
00:00Philadelphia II - Inter Miami II 3:2pen
00:00Sporting Kansas City II - Portland Timbers 2 2:0

USA: USL League One

23:00North Carolina - Central Valley Fuego 0:1
01:00Greenville - Richmond Kickers 1:0
01:30Tormenta - Charlotte Independ. 0:3
02:00Forward Madison - Chattanooga Red Wolves 1:1
02:00Union Omaha - Northern Colorado 1:1

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Flower City 5:0

USA: NWSL Women

02:00North Carolina Courage K - Kansas City Current K 3:4
04:30San Diego Wave K - Orlando Pride K 0:1
21:00Reign K - Gotham K 4:1

WALIA: Cymru Premier

15:30Penybont - Bala Town 2:0

WENEZUELA: Primera Division

23:00La Guaira - Caracas 2:0
01:15Puerto Cabello - Mineros 4:2
23:00Hermanos Colmenares - Universidad Central 2:0

WĘGRY: OTP Bank Liga

18:00Kisvarda - Puskas Academy 1:1
20:00Ferencvaros - MOL Fehervar 4:0
20:00Honved - Paks 3:3

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:30Gyirmot - Bekescsaba 0:1
17:30Haladas - Győr 2:1
17:30Soroksar - Csakvari 2:2
17:30Szentlorinc - Szeged 2:0
17:30Tiszakecske - DVTK 1:2
19:00Ajka - Kozarmisleny 4:2
19:00Kazincbarcika - Budafoki 2:1
19:00MTK Budapest - Dorogi 5:2
19:00Pecsi - Mosonmagyarovari TE 2:1
19:00Siofok - Nyiregyhaza 1:0

WĘGRY: NB III - East

11:00DVTK II - Korosladany MSK 0:5
11:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 1:1
12:00Vasas II - Debreceni EAC 0:1
13:00Bekescsaba II - Eger SE 0:3
13:00Debrecen II - BVSC-Zuglo 1:1
17:30Fuzesgyarmati SK - Hajduszoboszloi SE 1:2
17:30Hatvan - Penzugyor 2:4
17:30Karcagi - Putnok VSE 1:0
17:30Senyo Carnifex - Elore 0:2
17:30Tiszafuredi - Jaszberenyi 4:2

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Honved II - MTK II 0:4
11:00Kecskemeti II - Monori 4:3
17:30Dunaujvaros PASE - Ferencvaros II 5:5
17:30ESMTK Budapest - Balassagyarmat 1:0
17:30FC Dabas - Cegledi 4:1
17:30Hodmezovasarhely FC - PTE-PEAC 2:1
17:30Majosi - Paks II 3:3
17:30Makoi - Ivancsa 1:2
17:30Szekszardi - Ujpest II 0:1
17:30Szolnoki - Bank 5:1

WĘGRY: NB III - West

11:00Győr II - Puskas Academy II 2:3
11:00MOL Fehervar II - Bicskei 0:2
11:00Zalaegerszegi II - VLS Veszprem 0:4
17:00Csornai - Zsambek 5:0
17:30Balatonfuredi - Erdi 0:5
17:30Budaorsi - Nagykanizsa 1:3
17:30III. Keruleti TVE - Kelen 3:2
17:30Komaromi VSE - Mori SE 3:1
17:30Tatabanya - Gyirmot II 5:1
19:00Kaposvar - Teskand 1:2

WĘGRY: NB I Women

17:30Astra Hungary K - DVTK K 1:1

WIETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Viettel 0:2
14:15Hanoi FC - Gia Lai 2:1

WIETNAM: Vietnamese Cup Women

11:00TKS Viet Nam K - Phong Phu Ha Nam K 2:0
13:30Ha Noi K - Ho Chi Minh City 2 K 5:0

WŁOCHY: Serie B

20:45Ascoli - Ternana 2:1
20:45Benevento - Cosenza 0:1
20:45Brescia - Sudtirol 2:0
20:45Modena - Frosinone 0:1
20:45Spal - Reggina 1:3
20:45Venezia - Genoa 1:2

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00Streymur - HB Torshavn 1:4
17:0007 Vestur Sorvagur - Toftir 2:6
18:00Argir - Klaksvik 0:2

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - ZPC Kariba 2:1
15:00CAPS Utd - Bulawayo City FC 1:0
15:00Tenax CS - Dynamos 0:2
15:00Triangle - Manica 1:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.