REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Stal Mielec - Piast Gliwice 0:2
17:30Bruk-Bet T. - Wisła Kraków 2:2
20:00Radomiak Radom - Legia Warszawa 3:1

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40GKS Katowice - Resovia Rzeszów 2:2
18:00GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2
20:30Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1:1

ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie - Play Offy

10:00Hiszpania Ol. - Wybrzeże Kości Słoniowej Ol. 5:2aet
11:00Japonia Ol. - Nowa Zelandia Ol. 1:0pen
12:00Brazylia Ol. - Egipt Ol. 1:0
13:00Korea Południowa Ol. - Meksyk Ol. 3:6

ANGLIA: EFL Cup

16:00Bournemouth - Milton Keynes 5:0

ANGOLA: Girabola League

16:00Caala - Libolo 1:0
16:00Petro - Sagrada 0:1
16:00Primeiro de Agosto - Ferroviario do Huambo 4:1

ARGENTYNA: Liga Profesional

18:30Colon - Godoy Cruz 1:0
20:45Lanus - Union Santa Fe 1:1
23:00Racing Club - Sarmiento Junin 1:0

ARGENTYNA: Primera Nacional

19:00Villa Dalmine - Atl. Rafaela 1:0
20:00Def. de Belgrano - Barracas Central 0:0
20:00Temperley - Deportivo Maipu 0:2
20:10Dep. Riestra - Tigre 1:3
20:30All Boys - Brown Adrogue 1:1
21:00San Martin S.J. - Guillermo Brown 0:0
23:00Belgrano - Alvarado 3:0

ARGENTYNA: Torneo Federal

20:00Douglas Haig - Chaco For Ever 0:1
20:00Ferro Gen. Pico - Huracan Las Heras 0:2
20:30Boca Unidos - Crucero del Norte 2:2

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

20:00Acassuso - Deportivo Armenio 0:0
20:00Argentino de Quilmes - Fenix 1:1
20:00Canuelas - Comunicaciones 1:0
20:00Flandria - UAI Urquiza 1:1
20:00Sacachispas - Villa San Carlos 3:0

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

20:00Argentino de Merlo - Real Pilar 2:2

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:00Argentino de Rosario - Lugano 2:1
20:00Liniers - Yupanqui 3:0

AUSTRALIA: NPL ACT

07:00Belconnen United - Canberra Olympic 4:1
09:30Monaro Panthers - West Canberra Wanderers 2:1

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

09:00Maitland - Adamstown Rosebud 4:2

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:15PrzełożoneCapalaba FC - Brisbane U21 -:-
10:30PrzełożoneQueensland Lions - Gold Coast -:-
11:00PrzełożoneMoreton Bay Utd - Eastern Suburbs -:-
11:00PrzełożonePeninsula - Magpies Crusaders -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

07:30PrzełożoneAdelaide City - Sturt Lions -:-
07:30PrzełożoneAdelaide Raiders - Cumberland Utd. -:-
07:30PrzełożoneBlue Eagles - Adelaide U21 -:-
07:30PrzełożoneCampbelltown City - Adelaide Olympic -:-
07:30PrzełożoneSouth Adelaide - Adelaide Comets -:-

AUSTRALIA: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Olympia Warriors 1:3
06:30Launceston - Glenorchy Knights 0:1
08:30Riverside Olympic - Clarence Zebras 2:2

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - St Albans 2:1
08:30Oakleigh - Port Melbourne Sharks 1:0
09:30Hume City - South Melbourne 1:1
10:30Altona Magic - Eastern Lions 2:1

AUSTRALIA: NPL Western Australia

09:00Cockburn City - Floreat Athena 1:1
09:00Gwelup Croatia SC - Perth SC 1:2
09:00Inglewood - Bayswater City 5:0
09:00Joondalup - Balcatta 4:1
09:00Sorrento - Rockingham City 3:1

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

09:15PrzełożoneSt. George Willawong - Brisbane K. -:-
10:00PrzełożoneThe Gap - The Lakes FC -:-
10:00PrzełożoneWestern Spirit - Albany Creek -:-
11:00PrzełożoneUniv. of Queensland - Acacia Ridge -:-

AUSTRIA: Admiral Bundesliga

17:00Admira - A. Klagenfurt 4:0
17:00Hartberg - Altach 1:2
17:00LASK - Rapid Wiedeń 1:1

AUSTRIA: 2. Liga

20:00Dornbirn - Amstetten 0:6

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

16:00TWL Elektra - Admira (Am) 1:0
18:00Wiener Viktoria - Wiener Neustadt 4:1

AUSTRIA: Liga Regionalna Central

17:00Ried (Am) - AC Wolfsberger (Am) 3:3
19:00Weindorf St. Anna - Deutschlandsberger 1:2

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

15:30Reichenau - Schwaz 3:0

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

17:00A. Salzburg - Seekirchen 3:0
17:00Wals-Grunau - Saalfelden 1:1
18:00PrzełożoneJohann - Bischofshofen -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Rothis - Dornbirner SV 3:0
18:00Lauterach - Admira Dornbirn -:-

BANGLADESZ: Premier League

12:00PrzełożoneArambagh - Sheikh Russel -:-
12:00PrzełożoneMuktijoddha Sangsad - Bashundara Kings -:-

BELGIA: Jupiler League

16:15Charleroi - St. Truiden 0:0
18:30Cercle Brugge - Leuven 1:1
18:30Seraing - KV Mechelen 1:0
20:45Eupen - Anderlecht 1:1

BELGIA: Puchar Belgii - Kwalifikacje

16:00Renaissance Mons B - Stockel 1:0
18:00Adegem - Houthulst 1:5
18:00Sint-Dymphna - Zwarte Leeuw 3:4
19:00Betekom - Punt Larum 2:0
19:00Glabbeek - Sart-Bernard 0:1
19:00Oppagne - Spa 5:0
19:00Rumbeke - Boezinge 2:1
19:30Achel - De Kempen 0:2
19:30Antoing - Overijse 0:4
19:30Berlaar-Heikant - Herselt 1:0
19:30Eksel - Lummen 3:0
19:30Esperanza Pelt - Verbr. Lommel 3:0
19:30K. FC Turnhout - Torpedo Hasselt 3:2
19:30Melsele - Berlare 5:0
19:30Schelde - Avanti -:-
19:30Snef - Buzet 1:0
19:30Torhout - KSK Oostnieuwkerke 1:2pen
19:30Witgoor Sport - St. Jozef 5:0
20:00FC Schaerbeek - KRC Mechelen 1:4
20:00Royal Marloie Sport - La Roche 4:0
20:00Saint-Hubert - Habay La Neuve 1:6

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00Smorgonie - Sławija Mozyrz 0:2

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Lida - Petrikov 1:3
13:30Baranovici - Arsenal Dzyarzhynsk 1:2
15:30Naftan - FC Słonim 2:2
17:30Biełszyna - Krumkaczy 1:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

11:00FK Słuck 2 - Din. Minsk 2 1:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

14:00Dynamo Mińsk K - Dynamo Brześć K 11:0
16:00Neman K - Minsk FK K 1:2

BOLIWIA: Division Profesional

00:15Real Potosi - Royal Pari 1:3
02:30Blooming - Palmaflor 1:1
21:00Aurora - The Strongest 0:1
21:00Santa Cruz - Independiente Petroleros 2:0

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

19:00Zeljeznicar - Posusje 1:0
21:00Sarajevo - Zrinjski 0:2

BRAZYLIA: Serie A

22:00PrzełożoneFluminense - Juventude -:-
00:00Sao Paulo - Palmeiras 0:0

BRAZYLIA: Serie B

01:00Coritiba - Nautico 3:1
02:30Cruzeiro - Londrina 2:2
16:00Guarani - Vila Nova 1:4
21:30Vitoria - Avai 0:0
00:00Brasil de Pelotas - Sampaio Correa 1:2

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

01:00Volta Redonda - AE Altos 2:1
20:00Ferroviario - Botafogo PB 0:0
22:00Mirassol - Oeste 2:1
22:00Paysandu - Tombense 1:0
00:00Jacuipense - Floresta EC 1:1

BRAZYLIA: Serie D

20:00America-RN - Treze 2:2
20:00Campinense - Atletico-CE 3:0
20:00Gama - Porto Velho 1:1
20:00Gremio Juventus - Cascavel 1:1
20:00Guarany - Imperatriz 1:1
20:00Madureira - Sao Bento 1:2
20:30Jaragua - Uniao Rondonopolis 0:2
20:30Moto Club - Julho Esporte 1:0
21:00Alagoinhas - Murici AL 1:0
21:00Aparecidense - Brasiliense 1:0
21:00Caucaia - Sousa 1:0
21:00Esportivo - Marcilio Dias 0:0
21:00Juazeirense - Sergipe 0:0
21:00Tocantinopolis - SE Juventude 0:1
22:00Boa - Rio Branco ES 1:1
22:00Inter de Limeira - Boavista 1:0
22:00Sao Raimundo RR - Galvez 3:1
23:00Fast Clube - GAS 4:0
00:00Portuguesa - Bangu 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Acreano - pierwsza runda

22:00Nauas EC - Sao Francisco FC 0:3
00:00Placido de Castro - Humaita -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amapaense

01:00Santos AP - Santana EC 3:0

BRAZYLIA: Campeonato Carioca 2 - druga runda

20:00Americano FC - Sampaio Correa FE 1:0
20:00Artsul - Macae 2:1
20:00Cabofriense - Marica 1:3
20:00Duque De Caxias - Angra dos Reis 1:1
20:00Friburguense - Audax RJ 1:1
20:00Goncalense - America RJ 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro 2

16:00Betim - Democrata GV 1:1
20:00Aymores - Guarani-MG 0:2
20:00Ipatinga - Democrata SL 1:0
20:00Luziense - Tupi-MG 2:0
20:30Nacional de Muriae - Villa Nova MG 1:1
21:00Serranense - Tupynambas 0:3

BRAZYLIA: Copa do Brasil

21:30Fluminense - Criciuma 3:0

BUŁGARIA: Parva Liga

17:45Botev Vratsa - Levski 2:0
20:00Ludogorets - CSKA 1948 Sofia 3:0

BUŁGARIA: Vtora liga

17:30Levski Lom - Sozopol 0:0
17:30Marek - Septemvri Sofia 2:1
17:30Spartak - Strumska Slava 2:1
19:00Litex Lovech - Svoge 0:1

CHILE: Primera B

21:00Deportes Temuco - Cobreloa 1:0
23:30San Felipe - S. Morning 0:2

CHILE: Segunda Division

18:30Valdivia - Limache 0:0
21:30Dep. Concepcion - Deportes Colina 0:0
21:30San Antonio Unido - Ind. Cauquenes 2:3

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

10:30Wuhan FC - Changchun Yatai 2:2
12:30Dalian Pro - Beijing Guoan 0:1
14:30Hebei - Tianjin Jinmen Tiger 2:1
14:30Shanghai Port - Shanghai Shenhua 1:0

CHINY: Liga Jia

13:35Heilongjiang Ice City - Nantong Zhiyun 0:0
13:35Zhejiang Professional - Beijing Sport University 3:0

CHINY: FA Cup

09:30Hebei Kungfu - Shaoxing Keqiao Yuejia 2:1pen
09:30Hunan Billows - Sichuan Minzu 1:3
09:30Kunming Zheng He Shipman - Dongguan United 5:2
09:30Qingdao Manatee - Shaanxi Warriors 1:3
09:30Xian Wolves - Shanxi Longjin 4:1
09:30Yanbian Longding - Shanghai Jiading Huilong 0:4

CHORWACJA: 1. HNL

20:00Istra 1961 - Gorica 1:2

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Victory Boys - Jong Holland 2:2

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

19:00Jezero - Decic 0:0
19:00Rudar - Iskra 0:0
20:00Buducnost - Mornar 1:1
20:30FK Podgorica - OFK Petrovac 1:3

CZECHY: 1. Liga

16:00Karwina - Hradec Kralove 1:1
16:00Mlada Bolesław - Jablonec 3:0
16:00Sigma Ołomuniec - Pardubice 3:2
19:00Liberec - Sparta Praga 0:5

CZECHY: Dywizja 2

10:15Trzyniec - Dukla Praga 1:3
10:15Vyskov - Lisen 1:1
17:00Przybram - Mas Taborsko 0:2

CZECHY: CFL - Group A

10:15PrzełożoneBenesov - Kraluv Dvur -:-
10:15SK Rakovnik - Pilzno B 0:0
10:15Sokolov - Motorlet Prague 1:2
10:15Vltavin - Pisek 1:2
17:00Domazlice - Vysehrad 3:1

CZECHY: CFL - Group B

17:00Prepere - Teplice B 3:3
17:00Usti nad Orlici - Bohemians 1905 B 1:0
17:00Velvary - Liberec B 2:0
17:00Zivanice - Zbuzany 0:1

CZECHY: MSFL

10:15Frydek-Mistek FK - Rosice 1:3
10:15Otrokovice - Hlucin 0:3
17:00Blansko - Vratimov FC 0:1
17:00Kromeriz - Znojmo 2:1

CZECHY: MOL Cup

10:30Vsetin - Bilovec 0:1

CZECHY: Dywizja A

10:15Marianske Lazne - Prestice 2:6
10:15Petrin Plzen - Hvezda Cheb 2:1
10:15Union Beroun - Jindrichuv Hradec 2:1
10:30Horovice - Doubravka 1:1
14:00Rokycany - Sokol Lom 0:5
17:00Klatovy - Czeskie Budziejowice B 2:1

CZECHY: Dywizja B

10:15Brandys n. Labem - Chomutov 1:0
10:15Ceska Lipa - Aritma Prague 4:3
10:15Kladno - Olympie Brezova 1:1
10:15Tatran Rakovnik - Slany 0:2
17:00Banik Most - Sous - Steti 1:1
17:00Cesky Brod - Louny 3:0
17:00Dobris - Neratovice 0:1
17:00Ostrov - Meteor Prague 0:0

CZECHY: Dywizja C

10:15Libis - Letohrad 4:0
10:30Kosmonosy - Kolin 1:1
10:30Velke Hamry - Tochovice 2:2
17:00Nachod - Kutna Hora 0:0

CZECHY: Kralovehradecky KP

14:30Jicin - Jaromer 0:1
17:30Libcany - Dobruska 2:0
17:30Vrchlabi - Trebes 0:1pen

CZECHY: Plzensky KP

18:00Chotikov - Plzen-Cernice 4:1
18:00Nepomuk - Horni Briza 3:4
18:00Rapid Plzen - Nyrsko 0:1
18:00Stribro - Domazlice B 1:2
18:00Vejprnice - Bolevec 2:1
18:00Zruc - Stankov 1:2pen

CZECHY: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Motorlet Prague B 1:6
10:15Kralovice - US Prague 3:2
10:15Podoli Praha - Zizkov B 2:1
10:30Hostivar - Zlicin 4:2
17:00Olympia Radotin - Dukla JM 1:6
17:00Predni Kopanina - Ujezd Prague 0:3

CZECHY: Olomoucky KP

10:30Mohelnice - Medlov 2:3pen
17:00Litovel - Bohunovice 2:1
17:00Rapotin - Sternberk 1:2
17:00Zelatovice - Brodek u Prerova 1:2pen

CZECHY: Pardubicky KP

10:15Chrudim B - Hermanuv Mestec 2:0
17:00Tremosnice - Litomysl 0:2

CZECHY: Liga U19

10:00Meteor Prague U19 - Slavia Praga U19 1:2
10:00Ostrava U19 - Slovacko U19 2:2
10:15Pardubice U19 - Sparta Praga U19 0:1
10:30Opawa U19 - Sigma Ołomuniec U19 0:8
14:30Zlin U19 - Pilzno U19 1:3

DANIA: Superliga

16:00Viborg - Midtjylland 0:2

DANIA: 1st Division

13:30Esbjerg - Helsingor 1:3
13:30F. Amager - Horsens 1:4

DOMINIKANA: LDF - Grupa mistrzowska

00:00Universidad O&M - Atletico Pantoja 0:2
00:00Cibao - Jarabacoa 1:0

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Manta - U. Catolica 0:1
21:00Mushuc Runa - Nueve de Octubre 1:2
23:30Guayaquil City - Dep. Cuenca 2:1

ESTONIA: Meistriliiga

12:00Tulevik - Tammeka 5:3
18:00Paide - Flora 0:0

ESTONIA: Esiliiga

18:00Tartu Welco - Elva 3:0

ESTONIA: Meistriliiga Women

15:00Tallina Kalev K - Flora K 1:4
17:00Polva Lootos K - Parnu JK Vaprus K 3:1
17:00Tammeka Tartu K - Tulevik K 1:0

FINLANDIA: Veikkausliiga

14:00PrzełożoneHaka - HIFK -:-
16:00HJK - SJK 0:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

16:00Lahden Reipas - Atlantis 1:1
16:00MyPa - Keski-Uusimaa 5:2
17:30MiPK - JaPS 0:5

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

16:00EPS - HJS Akatemia 1:2
16:00PrzełożoneSalPa - Honka Akatemia -:-
16:00VJS - Ilves 2 0:3
17:30Ilves-Kissat - Jazz Pori 2:2

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

16:00Kemi City - GBK Kokkola 0:2
16:00Rovaniemi 2 - OLS Oulu 1:3
17:00Hercules - Vaajakoski 0:1

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

13:00HPS K - Aland Utd K 1:2
15:00KuPS K - Honka K 2:0
15:00TiPS K - PK-35 Vantaa K 2:0

FRANCJA: Ligue 2

15:00Nimes - Dijon 2:1
19:00AC Ajaccio - Amiens 3:1
19:00Guingamp - Valenciennes 1:1
19:00Nancy - Toulouse 0:4
19:00Niort - Caen 0:1
19:00Paris FC - Dunkerque 2:1
19:00Rodez - Pau FC 1:0
19:00Sochaux - Le Havre 0:2

GAMBIA: GFA League

23:00Armed Forces - Ports Authority 1:3
18:00BK Milan - Wallidan -:-
18:00Brikama U. - Gamtel -:-
18:00Hawks - Elite United -:-
18:00Real Banjul - Banjul Utd -:-
18:00Tallinding United - Marimoo -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

21:00Iztapa - Antigua 1:0
23:00Municipal - Guastatoya 1:0

IRLANDIA: Premier Division

20:30Longford - Derry City 0:2

IRLANDIA: National League Women

15:00Bohemians WFC K - Wexford K 0:1
15:00Cork City K - Peamount K 0:5
15:00Galway WFC K - Shelbourne K 1:2
17:00Dublin Waves K - Athlone WFC K 1:1

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Irish League Cup

16:00Ballyclare - Queens Univ. 2:1
16:00Newry City - Tobermore 2:1

ISLANDIA: Inkasso-deildin

16:00Vestmannaeyjar - Afturelding 2:0

IZRAEL: Toto Cup

18:45Nof Hagalil - Sakhnin 1:2
19:00Hapoel Hadera - H. Haifa 1:1
19:30Hapoel Jerusalem - B. Jerusalem 1:0

JAMAJKA: Premier League

20:00Humble Lions - Waterhouse 2:1
22:30Harbour View - Portmore 1:1

KAMBODŻA: C-League

10:30PrzełożoneAsia Euro United - Soltilo Angkor 0:0
10:30Police Commissary - National Defense 1:1

KANADA: Canadian Premier League

01:00York Utd - Forge 0:1
03:30Pacific FC - Cavalry 2:0

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu

16:00Turan - K. Almaty 4:3
18:00Kaisar - Aktobe 1:0

KENIA: Premier League

14:00Kakamega Homeboyz - Kariobangi Sharks 4:1
14:00Mathare Utd. - Sofapaka 2:1
14:15PrzełożoneLeopards - Gor Mahia -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

03:00Quindio - Aguilas 2:1
23:00Tolima - Petrolera 1:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

21:00Real Santander - U. Magdalena 3:3
22:00Valledupar - Leones 1:1

KOLUMBIA: Liga Women

22:00La Equidad K - Fortaleza K 2:0

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

13:00Jeju - Incheon 1:4
13:00Seoul - Ulsan Hyundai 0:0

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

13:00Gimcheon Sangmu - Bucheon 2:0
13:00Gyeongnam - Anyang 2:1

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

03:00Zeledon - Saprissa 0:3
23:00Cartagines - Guanacasteca 1:1
00:00Santos DG - Grecia 1:0

LAOS: Lao League

09:00PrzełożoneViengchanh - Ezra -:-
09:00PrzełożoneYoung Elephant - Chanthabouly -:-

LITWA: A Lyga

16:00Nevezis Kedainiai - Hegelmann Litauen 0:6

LITWA: I Lyga

17:00FK Panevezys 2 - Banga 2 1:6
17:00Siauliai FA - Neptunas 4:1

ŁOTWA: Optibet Virsliga

18:00Valmiera - Spartaks 2:1

ŁOTWA: Puchar Łotwy

13:00Auda - Caramba 3:1
14:00FK Limbazi - Tukums 2000 0:2
15:00Alberts JDFS - Skanstes 1:2aet
16:00Rezekne - Super Nova 2:1
17:00Dinamo Ryga - Saldus SS/Leevon 9:0
17:00FK Smiltene - JFC Jelgava 2:0

MAKAO: Elite League

13:00Casa de Portugal - Monte Carlo 3:1
15:15Policia - Hang Sai 2:2

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneChitipa United - Red Lions -:-
14:30PrzełożoneKaronga United - TN Stars -:-
14:30MAFCO - Mighty Wanderers 0:0

MALEZJA: Super Liga

15:00Johor DT - Perak 5:0
15:00PrzełożoneKedah - UiTM -:-
15:00Kuala Lumpur City - Melaka United 1:1
15:00Penang - Selangor 1:4

MALEZJA: Pierwsza Liga

10:15PrzełożoneKuching City FC - Sarawak Utd. -:-
10:45Kelantan - Terengganu 2 0:2
15:00Negeri Sembilan - Perak 2 5:0

MEKSYK: Liga MX - Apertura

02:00Mazatlan FC - Pachuca 2:1
04:05Puebla - Guadalajara 0:2
00:00Leon - Tijuana 2:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

02:05Pumas Tabasco - Alebrijes Oaxaca 0:0

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Juarez U20 2:1
16:00Club America U20 - Necaxa U20 3:1
16:00Leon U20 - Tijuana U20 2:1
16:00Monterrey U20 - U.N.A.M. U20 3:1

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Queretaro K - Club America K 1:3
19:00Toluca K - Atl. San Luis K 1:0

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

17:00Dinamo-Auto - Balti 1:4
17:00Floresti - S. Tiraspol 1:3

MOZAMBIK: Mocambola

15:30PrzełożoneENH Vilankulo - Costa do Sol -:-
15:30PrzełożoneFerroviario Maputo - Black Bulls -:-
15:30PrzełożoneFerroviario Nampula - Ferroviario Lichinga -:-
15:30PrzełożoneIncomati Xinavane - Ferroviario Beira -:-
15:30PrzełożoneLD Maputo - Desportivo Maputo -:-
15:30PrzełożoneMatchedje Mocuba - Textafrica -:-
15:30PrzełożoneUD Songo - Ferroviario Nacala -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Hannover - Rostock 0:3
13:30Ingolstadt - Heidenheim 1:2
13:30Regensburg - Sandhausen 3:0
20:30Düsseldorf - Werder Brema 2:3

NIEMCY: 3. Liga

14:00Borussia Dortmund II - Mannheim 1:1
14:00Magdeburg - SC Freiburg II 0:0
14:00Meppen - Kaiserslautern 1:0
14:00Saarbrucken - Osnabruck 1:2
14:00Viktoria Koeln - Zwickau 1:1
14:00Wehen - Monachium 1860 0:0

NIEMCY: Regionalliga Nordost

13:00Babelsberg - Lichtenberg 1:0
13:00Berliner AK 07 - TB Berlin 2:0
13:00Tasmania Berlin - Hertha Berlin II 1:1
16:00Lokomotive Leipzig - Jena 0:0

NIEMCY: Regionalliga Bayern

14:00Schweinfurt - Aubstadt 5:1
17:00Pipinsried - Eltersdorf 1:0
17:00Schalding - Heimstetten 0:0

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

14:001. SC Feucht - Sand 2:2
14:00Seligenporten - Bamberg 0:5
14:00Spvgg Ansbach 09 - Ammerthal 2:2
15:00Bayern Hof - DJK Bamberg 4:1
16:00Abtswind - Karlburg 0:0
16:00Cham - Vatan Spor A'burg 4:0
16:00Gebenbach - ATSV 1:4
17:00Grossbardorf - Neumarkt 1:3

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

13:00Landsberg - Ismaning 1:1
14:00Dachau - TSV 1880 Wasserburg 0:1
14:00Pullach - Deisenhofen 1:2
15:00Garching - Schwaben Augsburg 1:2
16:00Hankofen-Hailing - Turkspor Augsburg 2:1
16:00Kirchanschoring - Regensburg II 3:0
17:00Gundelfingen - Schwabmunchen 3:0
17:00Kottern-St. Mang - Donaustauf 1:4

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - UNAN-Managua 2:1

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 4:1
16:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 0:3
22:00Ferretti U20 - Real Madriz U20 2:0

NORWEGIA: NM Puchar

15:00Floro - Sogndal 1:5
15:00Kongsvinger - Strømmen 3:0
15:00Vidar - Start 0:2
16:00Brattvag - Aalesund 2:3
16:00Floya - KFUM Oslo 1:5
16:00Gjovik-Lyn - Ham-Kam 0:3
16:00Harstad - Senja 3:2pen
16:00Sola - Bryne 0:6
16:00Stord - Åsane 0:4

NORWEGIA: Junior U19

11:00Lilleström U19 - Mjondalen U19 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

01:30River Plate - Cerro Porteno 0:0
23:15Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 2:1

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Diaz - San Lorenzo 1:0
16:00Sportivo Trinidense - General Caballero JLM 1:0

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Cesar Vallejo - Alianza Atl. 2:0
20:15U. de Deportes - Carlos Mannucci 1:3
22:30Huancayo - Cajamarca 0:0

PERU: Liga Women

22:00A. Lima K - U. de Deportes K 0:0
22:00AD Cantolao K - Dep. Municipal K 1:0
22:00Atletico Trujillo K - Sport Boys K -:-
22:00Ayacucho K - Carlos Mannucci K -:-
22:00Killas K - Cesar Vallejo K 0:2
22:00U. San Martin K - Sporting Cristal K -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

17:00Radunia Stężyca - Lech Poznań 2 1:0
17:00Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:4
18:00KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2:2
18:00Sokół Ostróda - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2
18:00Wisła Puławy - GKS Bełchatów 2:1
19:00Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 5:1

PORTUGALIA: Superpuchar

21:45Sporting - Braga 2:1

ROSJA: Premier Liga

16:30Ufa - Dyn. Moskwa 2:3
19:00CSKA Moskwa - Lok. Moskwa 1:2

ROSJA: FNL

12:00Jenisej - Alania Vladikavkaz 0:3
16:00Akron Togliatti - Bałtika 0:0
16:00Kamaz - SKA Chabarowsk 1:2
16:00Orenburg - F Woroneż 0:2
16:00Torpedo Moscow - Tekstilshtik 0:0
16:30Veles Moscow - Tomsk 1:0
17:00Krasnodar 2 - Olimp-Dolgoprudny 2:0
17:00Neftekhimik - M. Lipetsk 5:0
18:00Kuban - Sp. Moskwa 2 1:2
18:00R. Volgograd - Wołgar Astrachań 1:1

ROSJA: Supreme Division Women

10:00Zvezda K - Kazań K 4:0
14:00Riazań K - Jenisej K 2:1
16:00CSKA Moskwa K - Krasnodar K 4:2
16:00Lok. Moskwa K - FK Rostów K 4:2
17:00Chertanovo M. K - Zenit K 0:1

RUMUNIA: Liga 1

18:15FC Voluntari - U Craiova 1948 2:1
21:00CFR Cluj - Chindia Targoviste 1:0

RUMUNIA: Liga 2

10:00Astra - Metaloglobus Bucharest 1:2
10:00Concordia - Unirea Constanta 2:0
10:00Petrolul - Poli Iasi 2:0
10:00Ripensia Timisoara - Calarasi 3:3
10:00Selimbar - Braila 3:1
10:00Unirea Dej - Unirea Slobozia 0:2
12:30FC Hermannstadt - FC Buzau 2:1

SERBIA: Super Liga

18:55Sp. Subotica - Crvena zvezda 1:3
21:00Radnik - Radnicki Nis 1:1

SINGAPUR: Premier League

11:30Balestier Khalsa - Young Lions 2:3

SŁOWACJA: Fortuna liga

18:00Pohronie - Michalovce 2:0
20:00Slovan Bratysława - Trencin 2:0

SŁOWACJA: 2. liga

17:00FC Kosice - FK Humenne 1:1
17:00Komarno - Zilina B 1:1
17:00Puchov - Bardejov 1:1
17:00Trebisov - Namestovo 1:0
18:00Skalica - Banska Bystrica 0:0

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

16:30Lipany - 1.FK Svidnik 12:0
16:30Presov - Krompachy 7:0
16:30Spisska Nova Ves - Poprad 4:2
16:30Vranov - Giraltovce 2:0

SŁOWACJA: Divison C Central

14:00D. Kubin - Novohrad Lucenec 1:2
17:00MSK Martin - Rakytovce 0:0

SŁOWACJA: Puchar

10:30Castkovce - AFC Nove Mesto 4:1
17:00Kanianka - Banik Prievidza 2:5
17:00Okolicna - Velke Ludince 2:1pen
17:30Lab - Malacky 0:5
17:30Vrakuna B. - MSK Senec 0:1pen

SŁOWACJA: 1. Liga Women

15:00Slovan Bratysława K - Nove Zamky K 4:0
16:00Trencin K - Trnava K 0:3

SŁOWENIA: Prva Liga

17:00Mura - Bravo 1:1
20:15Celje - Koper 1:3

SŁOWENIA: 2. SNL

17:00Bilje - Ilirija 1:0
17:30Dob - Jadran Dekani 1:1
17:30Primorje - Rogaska 2:0
18:30Rudar - NK Krka 3:4
19:00Brezice - Fuzinar 1:1

SRI LANKA: Super League

13:00PrzełożoneColombo - Blue Eagles -:-
16:00PrzełożoneRed Star - Defenders FC -:-

SZKOCJA: Premiership

14:30Rangers - Livingston 3:0
16:00Dundee FC - St. Mirren 2:2
16:00Ross County - St. Johnstone 0:0
21:00Hearts - Celtic 2:1

SZKOCJA: Dywizja 1

16:00Arbroath - Inverness 0:1
16:00Morton - Dunfermline 2:2
16:00Partick Thistle - Queen of South 3:2
16:00Raith - Hamilton 4:4

SZKOCJA: League One

16:00Airdrieonians - Montrose 0:3
16:00Clyde - Dumbarton 0:3
16:00Cove Rangers - Falkirk 1:1
16:00East Fife - Queen's Park 1:1
16:00Peterhead - Alloa 2:0

SZKOCJA: League Two

16:00Albion Rovers - Edinburgh City 2:0
16:00Annan - Forfar 0:2
16:00Elgin - Stranraer 1:1
16:00Kelty Hearts - Cowdenbeath 2:0
16:00Stenhousemuir - Stirling 0:1

SZKOCJA: Highland League

16:00Brechin - Keith 4:0
16:00PrzełożoneBrora Rangers - Rothes -:-
16:00Clachnacuddin - Huntly 2:5
16:00Formartine Utd - Forres Mechanics 4:1
16:00Fort William - Fraserburgh 0:4
16:00Lossiemouth - Inverurie Loco Works 2:2
16:00Nairn County - Deveronvale 0:2
16:00Strathspey Thistle - Wick Academy 3:3
16:00Turriff Utd - Buckie Thistle 0:4

SZKOCJA: Lowland League

16:00Bonnyrigg Rose - Gretna 2008 6:2
16:00Broomhill - Caledonian Braves 1:2
16:00Celtic B - Rangers B -:-
16:00Dalbeattie Star - Edinburgh University 3:1
16:00East Kilbride - Civil Service Strollers 0:1
16:00East Stirlingshire - Cumbernauld Colts 2:0
16:00Gala Fairydean - Berwick 2:1
16:00Stirling University - Spartans 0:2
16:00Vale Of Leithen - Bo'ness United 0:7

SZWAJCARIA: Super League

18:00Zurich - Lausanne 3:1
20:30Young Boys - Grasshoppers 0:0

SZWAJCARIA: Challenge League

18:00Aarau - Schaffhausen 2:0
18:00Kriens - Thun 1:3
18:00Yverdon - Lausanne Ouchy 1:3

SZWECJA: Allsvenskan

17:30Degerfors - Varbergs 1:1

SZWECJA: Superettan

17:00Trelleborgs - Helsingborg 2:0
17:00Vasalunds - AFC Eskilstuna 4:2

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

12:00Froso IF - Bodens 1:2
13:00Stode - Skelleftea 2:0
13:00Storfors AIK - Notvikens IK 2:0
14:00Gottne IF - IFK Ostersund 2:0
15:00PrzełożoneFriska Viljor FC - Bergnasets AIK -:-
15:00Taftea IK - Ytterhogdals 0:2
15:00Team TG FF - Sandviks 3:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

13:00Sandvikens - Kungsangens 3:1
14:00Enkoping - Osteraker IFK 1:3
14:00Enskede - Jarfalla 0:3
14:00Karlbergs - FC Arlanda 7:0
15:00Upsala - Gute 2:3

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

14:00BK Astrio - Ullareds IK 3:3
14:00Eskilsminne - Husqvarna 1:0
14:00Torslanda - Hoganas 2:3

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

14:00IFK Berga - Nosaby IF 1:0
14:00PrzełożoneKarlskrona - Kristianstads -:-
14:00Prespa Birlik - Olympic 0:1
14:00Rosengard - Asarums 3:1
15:00Hassleholms IF - Rappe GOIF 0:1
15:00IFK Karlshamn - Balkan 0:1
15:00Solvesborgs - IFK Hassleholm 3:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

13:30Tyreso - Smedby 0:3
14:00Eskilstuna City - Huddinge 1:0
14:00Rynninge - Mjolby AI FF 1:4
14:00Syrianska - Motala 2:2
15:00Arameisk-Syrianska - Trosa-Vagnharads 0:1
16:00Karlslunds - Varmbols 2:1

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

13:00Stenungsunds - Yxhults IK 2:3
15:00IFK Skovde FK - Angered 3:3
16:00Karlstad II - Vanersborgs FK 2:4

SZWECJA: Elitettan Women

12:00Borgeby K - IF Brommapojkarna K 2:4

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

09:00CA Oradea (Rou) - Crisul Chisineu Cris (Rou) 0:1
09:30Lucko (Cro) - Karlovac (Cro) 2:1
10:00Al-Ittihad FC (Sau) - Gersthofer (Aut) 9:0
10:00Din. Zagrzeb 2 (Cro) - Osijek 2 (Cro) 2:2
10:00Getafe (Esp) - Vallecano (Esp) 0:0
10:00Jarun (Cro) - Zdralovi (Cro) 7:0
10:00Malaga (Esp) - Alcorcon (Esp) 0:3
10:00Sabadell (Esp) - L'Hospitalet (Esp) 3:1
10:00Tudelano (Esp) - Logrones (Esp) 1:3
10:00Vallecano B (Esp) - CP Parla (Esp) -:-
10:00Vitkovice (Cze) - Valasske Mezirici (Cze) 1:3
10:00Wisłoka Dębica (Pol) - Unia Tarnów (Pol) 2:2
10:30Al-Raed (Sau) - CF Intercity (Esp) 1:0
11:00Błonianka Błonie (Pol) - Legionowo (Pol) 2:2
11:00Hassia Bingen (Ger) - Eddersheim (Ger) 0:2
11:00La Nucia (Esp) - Eibar (Esp) 0:2
11:00Osasuna (Esp) - Mirandes (Esp) 1:0
11:00Slagelse (Den) - FA 2000 (Den) 3:2
11:30Celta Vigo (Esp) - Paphos (Cyp) 2:0
11:30Leioa (Esp) - Amurrio Club (Esp) 1:1
11:30Pena (Esp) - SD Logrones (Esp) 0:2
12:00AB Kopenhagen (Den) - Herlev (Den) 3:3
12:00Błękitni Stargard (Pol) - Flota Świnoujście (Pol) 0:0
12:00Genk (Bel) - Waasland-Beveren (Bel) -:-
12:00Hertha Zehlendorf (Ger) - Blau Weiss Berlin (Ger) 2:1
12:00Olimpia Grudziądz (Pol) - KS Kutno (Pol) 2:0
12:00Thisted (Den) - Vejgaard (Den) 3:1
12:00Valladolid Promesas (Esp) - Palencia CA (Esp) 2:1
12:00VfB Stuttgart II (Ger) - Walldorf (Ger) -:-
12:30Gijon B (Esp) - Ath. Bilbao B (Esp) 2:2
12:30KS Wieczysta Kraków (Pol) - Stal Brzeg (Pol) 1:1
13:00Dover (Eng) - Stevenage (Eng) 0:2
13:00OdwołaneG.A. Eagles (Ned) - Achilles Veen (Ned) -:-
13:00Heracles (Ned) - Graafschap (Ned) 2:2
13:00Kassel (Ger) - Hildesheim (Ger) -:-
13:00SC Weiche-08 (Ger) - Kolding (Den) 1:1
13:00OdwołaneSparta Nijkerk (Ned) - G.A. Eagles (Ned) -:-
13:00Sparta Nijkerk (Ned) - Achilles Veen (Ned) 0:0
13:00Sutton (Eng) - Barnet (Eng) 2:1
13:00Unter-Flockenbach (Ger) - Weinheim (Ger) 4:0
13:00Wealdstone (Eng) - Colchester (Eng) 1:1
13:00Wingate & Finchley (Eng) - Chesham (Eng) 0:2
13:00Wismar (Ger) - Stendal (Ger) 1:0
13:30OdwołaneHuddersfield (Eng) - Crewe (Eng) -:-
13:30Leeds (Eng) - Betis (Esp) 2:3
14:00Bayer Leverkusen (Ger) - Oberhausen (Ger) 3:1
14:00Bristol City (Eng) - Aston Villa (Eng) 0:3
14:00Bristol Rovers (Eng) - Oxford Utd (Eng) 3:2
14:00Cardiff (Wal) - Newport (Wal) 2:0
14:00Chichester (Eng) - Basingstoke (Eng) 0:2
14:00Chorley (Eng) - Huddersfield U23 (Eng) 5:2
14:00Dudenhofen (Ger) - Pirmasens (Ger) 0:3
14:00OdwołaneEichede (Ger) - Altona (Ger) -:-
14:00Eichede (Ger) - Luneburg (Ger) 3:1
14:00FC Schalke 04 II (Ger) - Hannover II (Ger) -:-
14:00Fortuna Koln (Ger) - Schott Mainz (Ger) 4:2
14:00Lippstadt (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) 1:3
14:00OdwołaneRodinghausen (Ger) - Oldenburg (Ger) -:-
14:00Stoke (Eng) - Wolves (Eng) 1:1
14:00Tadcaster (Eng) - Ashton Utd (Eng) 4:3
14:00Vreden (Ger) - Munster (Ger) 0:7
14:00OdwołaneWesterlo (Bel) - Panathinaikos (Gre) -:-
14:15Tranmere (Eng) - Burnley (Eng) 1:2
14:30Elversberg (Ger) - Bad Kreuznach (Ger) 11:0
14:30Excelsior (Ned) - Sparta Rotterdam (Ned) 0:3
15:00Bad Vilbel (Ger) - FC Basara Mainz (Ger) -:-
15:00Coleraine (Nir) - Dergview (Nir) 5:0
15:00FC Volendam (Ned) - Jong Ajax (Ned) 4:2
15:00Giresunspor (Tur) - Umraniyespor (Tur) 0:2
15:00Institute (Nir) - Ballymena (Nir) 0:2
15:00Leyton Orient (Eng) - Gillingham FC (Eng) 2:0
15:00Lorient (Fra) - Angers (Fra) 1:0
15:00OdwołaneMansfield (Eng) - Nottingham U23 (Eng) -:-
15:00Portstewart (Nir) - Cliftonville (Nir) 1:3
15:00Stocksbridge (Eng) - Spennymoor (Eng) 1:2
15:00Stratford (Eng) - King’s Lynn (Eng) 0:2
15:00TuS 1896 Sachsenhausen (Ger) - Mahlsdorf (Ger) -:-
15:301. FC Koeln (Ger) - Roda (Ned) 1:1
15:301. FC Union Berlin (Ger) - Ath. Bilbao (Esp) 2:1
15:30Al-Ittihad FC (Sau) - Grazer (Aut) 3:2
15:30Arminia Bielefeld (Ger) - Twente (Ned) 1:1
15:30B. Moenchengladbach (Ger) - Groningen (Ned) 2:1
15:30Bochum (Ger) - Utrecht (Ned) 0:2
15:30Brightlingsea (Eng) - Altrincham (Eng) 0:5
15:30Eintracht Frankfurt (Ger) - St. Etienne (Fra) 2:1
15:30FC Augsburg (Ger) - Cagliari (Ita) 3:1
15:30Hamburger SV II (Ger) - Aachen (Ger) 2:3
15:30TSG Hoffenheim (Ger) - Reims (Fra) 3:1
16:00Accrington (Eng) - Bradford City (Eng) 0:2
16:00AFC Totton (Eng) - Eastleigh (Eng) 1:3
16:00Ajax (Ned) - RB Lipsk (Ger) 1:1
16:00Alfreton (Eng) - Solihull Moors (Eng) 1:2
16:00Ashford U. (Eng) - Folkestone (Eng) 2:3
16:00Ballinamallard (Nir) - Warrenpoint (Nir) -:-
16:00Banbridge (Nir) - C. Rangers (Nir) 0:5
16:00OdwołaneBayer Leverkusen (Ger) - Celta Vigo (Esp) -:-
16:00Birmingham (Eng) - West Brom (Eng) 0:4
16:00Bolton (Eng) - Blackburn (Eng) 2:2
16:00Brackley Town (Eng) - Kettering (Eng) 2:1
16:00Brentford (Eng) - West Ham (Eng) 0:1
16:00Cambridge Utd (Eng) - Northampton (Eng) 0:0
16:00Cheltenham (Eng) - Walsall (Eng) 2:0
16:00Chester (Eng) - Fleetwood (Eng) 3:0
16:00Chesterfield (Eng) - Port Vale (Eng) 0:1
16:00OdwołaneChorley (Eng) - Manchester City U23 (Eng) -:-
16:00Cray Valley PM (Eng) - Welling (Eng) 1:1
16:00Curzon Ashton (Eng) - Stockport (Eng) 0:4
16:00Dartford (Eng) - Southend (Eng) 2:2
16:00Dorchester (Eng) - Weymouth (Eng) 2:5
16:00Eastbourne Boro (Eng) - Lewes (Eng) 2:3
16:00Enfield Town (Eng) - Hayes & Yeading (Eng) 1:7
16:00Exeter (Eng) - Shrewsbury (Eng) 0:2
16:00Halesowen (Eng) - Kidderminster (Eng) 1:2
16:00Harlow (Eng) - Tilbury (Eng) 6:1
16:00Havant & W (Eng) - Gosport (Eng) 3:1
16:00Hebburn Town (Eng) - Blyth (Eng) 2:1
16:00Hednesford (Eng) - Leamington (Eng) 0:0
16:00Hemel Hempstead (Eng) - Dagenham & Red. (Eng) 0:3
16:00AnulowaneHertha Berlin (Ger) - Gaziantep (Tur) 3:0
16:00Highworth (Eng) - Swindon S (Eng) 1:0
16:00OdwołaneHomberg (Ger) - Hamborn (Ger) -:-
16:00Homberg (Ger) - Speldorf (Ger) 4:0
16:00Horsham FC (Eng) - Met. Police (Eng) 2:1
16:00Ipswich (Eng) - Millwall (Eng) 0:3
16:00Kings Langley (Eng) - Boreham Wood (Eng) 0:5
16:00Lierse K. (Bel) - Hoogstraten (Bel) 2:2
16:00Luton (Eng) - Brighton (Eng) 1:3
16:00Morecambe (Eng) - Blackpool (Eng) 1:1
16:00Mossley (Eng) - Pontefract (Eng) 1:0
16:00Nantes (Fra) - Clermont (Fra) 1:2
16:00Nantwich (Eng) - Leek (Eng) 0:0
16:00Newcastle Town (Eng) - Hereford (Eng) 1:1
16:00Nove Sady (Cze) - Frydlant n. O. (Cze) 4:4
16:00Ossett United (Eng) - Grantham (Eng) 1:0
16:00Paradiso (Sui) - Bellinzona (Sui) 0:2
16:00Portsmouth (Eng) - Peterborough (Eng) 2:0
16:00QPR (Eng) - Leicester (Eng) 3:3
16:00Reading (Eng) - Crystal Palace (Eng) 1:3
16:00Salford (Eng) - Lincoln (Eng) 0:2
16:00Scarborough (Eng) - Cleethorpes (Eng) 4:2
16:00Sheffield (Eng) - Matlock (Eng) 1:3
16:00OdwołaneSheffield Utd (Eng) - Norwich (Eng) -:-
16:00Shepshed (Eng) - Walsall W. (Eng) 0:0
16:00Southport (Eng) - Barrow (Eng) 2:1
16:00Stafford (Eng) - Aston Villa U23 (Eng) 2:0
16:00Swansea (Wal) - Southampton (Eng) 1:3
16:00Swindon (Eng) - Peterborough (Eng) 0:1
16:00OdwołaneTamworth (Eng) - Worcester (Eng) -:-
16:00Tamworth (Eng) - Wrexham (Wal) 0:5
16:00Torquay (Eng) - Plymouth (Eng) 0:3
16:00Venlo (Ned) - Panathinaikos (Gre) 2:2
16:00Wimbledon (Eng) - Scunthorpe (Eng) 1:2
16:00Worksop (Eng) - Gainsborough (Eng) 0:0
16:00Yeovil (Eng) - Forest Green (Eng) 0:1
16:30Atalanta (Ita) - Pordenone (Ita) 2:1
16:30Bayern Monachium (Ger) - Napoli (Ita) 0:3
16:30Strasbourg (Fra) - SC Freiburg (Ger) 2:1
17:00Alkmaar (Ned) - Real Sociedad (Esp) 1:0
17:00Ascoli (Ita) - Viterbese (Ita) 2:0
17:00Chateaubriant (Fra) - Stade Briochin (Fra) 0:1
17:00Cittadella (Ita) - Trento (Ita) 0:0
17:00Cremonese (Ita) - FeralpiSalo (Ita) 2:1
17:00Empoli (Ita) - Valdinievole Montecatini (Ita) 9:0
17:00Engers (Ger) - Hennef (Ger) 0:2
17:00Frosinone (Ita) - Ternana (Ita) 2:0
17:00Fulham (Eng) - Charlton (Eng) 1:0
17:00Karmiotissa (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) 1:4
17:00Kit Go Pehchevo (Mkd) - Trayal Krusevac (Srb) 0:0
17:00Pevidem (Por) - Leiria (Por) 0:1
17:00RW Frankfurt (Ger) - RW Walldorf (Ger) 4:5
17:00OdwołaneSpezia (Ita) - Montebelluna (Ita) -:-
17:00OdwołaneWatford (Eng) - Nantes (Fra) -:-
17:301. FSV Mainz 05 (Ger) - Genoa (Ita) 3:2
17:30Belasica (Mkd) - Borec (Mkd) 1:1
17:30Dunav Ruse (Bul) - FCSB 2 (Rou) 2:1
17:30Entella (Ita) - AlbinoLeffe (Ita) 1:1
17:30OdwołaneFurth (Ger) - Eibar (Esp) -:-
17:30Ohrid (Mkd) - Veleshta (Mkd) 2:3
17:30Sasa (Mkd) - Rabotnicki (Mkd) 1:3
18:00Alessandria (Ita) - Pro Patria (Ita) 1:0
18:00Besiktas (Tur) - Kayserispor (Tur) 0:3
18:00Bjelovar (Cro) - Segesta (Cro) 4:0
18:00Fenerbahce (Tur) - Furth (Ger) 3:2
18:00Kasimpasa (Tur) - Basaksehir (Tur) 1:2
18:00Kustosija (Cro) - Dubrava (Cro) 1:0
18:00Lens (Fra) - Udinese (Ita) 4:1
18:00Lommel SK (Bel) - Maastricht (Ned) 1:2
18:00Lugo (Esp) - R. Oviedo (Esp) 1:1
18:00Makedonija GP (Mkd) - Voska Sport (Mkd) 0:1
18:00Metz (Fra) - Montpellier (Fra) 1:0
18:00Rennes (Fra) - Torino (Ita) 1:0
18:00RNK Split (Cro) - Zadar (Cro) 1:0
18:00Sirens (Mlt) - Valletta (Mlt) 1:1
18:00Spal (Ita) - Pontedera (Ita) 6:0
18:00VfL Wolfsburg (Ger) - Atl. Madryt (Esp) 1:2
18:30AS Roma (Ita) - Sevilla (Esp) 0:0
18:30Como (Ita) - Renate (Ita) 2:0
18:30FC Porto (Por) - Lyon (Fra) 5:3
18:30Gijon (Esp) - Ponferradina (Esp) 1:0
18:30Strasbourg (Fra) - SC Freiburg (Ger) 1:2
18:45Zwolle (Ned) - Heerenveen (Ned) 0:2
19:00Alaves (Esp) - Elche (Esp) 0:1
19:00Atl. Tordesillas (Esp) - Burgos Promesas (Esp) 0:0
19:00Malaga (Esp) - Almeria (Esp) 1:1
19:00Manchester City (Eng) - Barnsley (Eng) 4:0
19:00Numancia (Esp) - Osasuna B (Esp) 1:3
19:00Oudenaarde (Bel) - Deinze (Bel) 0:4
19:00R. Sociedad B (Esp) - Burgos CF (Esp) 0:0
19:00R. Union (Esp) - Racing Santander (Esp) 2:2
19:00Rebecquoise (Bel) - RWDM (Bel) 0:5
19:00Smyrnis (Gre) - Ionikos (Gre) 1:3
19:00Tenerife (Esp) - Cartagena (Esp) 0:0
19:00Troyes (Fra) - Bordeaux (Fra) 1:1
19:00VfB Stuttgart (Ger) - Barcelona (Esp) 0:3
19:00Viveiro (Esp) - La Coruna (Esp) 0:4
19:30Calahorra (Esp) - Amorebieta (Esp) 1:3
19:30Dender (Bel) - Cappellen (Bel) 7:1
19:30Dessel (Bel) - ASV Geel (Bel) 4:2
19:30OdwołaneG.A. Eagles (Ned) - Willem II (Ned) -:-
19:30G.A. Eagles (Ned) - FC Emmen (Ned) 1:2
19:30Granollers (Esp) - Cornella (Esp) 2:1
19:30Guijuelo (Esp) - Unionistas (Esp) 2:2
19:30Teruel (Esp) - Levante B (Esp) 0:0
20:00Badajoz (Esp) - Salamanca (Esp) 1:0
20:00Extremadura UD (Esp) - Sevilla B (Esp) 1:1
20:00Macva (Srb) - Sremska Mitrovica (Srb) 1:0
20:00Real Avila (Esp) - G. Segoviana (Esp) 1:2
20:00Real Madryt B (Esp) - Leganes (Esp) 0:1
20:00Sanluqueno (Esp) - Xerez D.F.C. (Esp) 0:1
20:00Toledo (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 0:1
20:00Utrecht (Ned) - Venezia (Ita) 2:3
20:30Cordoba (Esp) - Linares (Esp) 0:1
20:30Nice (Fra) - AC Milan (Ita) 1:1
20:30OdwołaneXerez CD (Esp) - Marbella (Esp) -:-
21:00Marsylia (Fra) - Villarreal (Esp) 2:1
21:00Monza (Ita) - Juventus (Ita) 1:2

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

11:00Lyon K (Fra) - Freiburg K (Ger) 2:0
12:00UJ Kraków K (Pol) - Rekord Bielsko-Biala K (Pol) 2:0
14:00Sturm K (Aut) - First Vienna K (Aut) -:-
15:00Strasbourg K (Fra) - St Etienne K (Fra) -:-

UKRAINA: Premier League

16:00Minaj - Oleksandriya 1:0
18:30Ch. Odessa - Dnipro-1 0:3

UKRAINA: Persha Liga

16:00Kramatorsk - Kremin 2:0
16:00VPK-Agro - Ahrobiznes Volochysk 3:0
18:00Olimpik Donieck - Prykarpattia 2:0
18:00Zhytomyr - Hirnyk-Sport 0:2

UKRAINA: Druha Liga

15:00Karpaty Halych - Chaika 1:0
16:00Mykolaivka - Krystal 2:1
16:00Peremoga Dnipro - SC Poltava 0:1
16:00Sumy - Yarud Mariupol 1:4
17:00Bukovyna - Munkacs Mukacheve 0:1
17:00Dinaz Vyshgorod - Dnipro Cherkasy 1:1
17:00Karpaty Lviv - Rubikon Kyiv 3:0
17:00Livyi Bereg - Dunaivtsi 4:0
17:00MFC Metałurh - Nikopol 3:0
17:00Nyva Vinnytsya - Liubomyr Stavyshche 3:1
17:00Real Pharma - Mykolaiv 2:4
17:00Skoruk Tomakovka - Balkany 0:2
17:00Trostyanets - FC Vovchansk 2:1
18:00LNZ Cherkasy - AFSC Kyiv 4:0

UKRAINA: Championship Women

10:00Ateks K - Mariupol K 0:4
16:00Voshod K - Kryvbas K 1:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

20:00Boston River - Sud America 2:0
22:15Wanderers - Progreso 2:0

URUGWAJ: Segunda Division

16:45Rampla Juniors - Cerro CA 0:1

USA: MLS

01:30New York City - Columbus Crew 4:1
02:00Orlando City - Atlanta Utd 3:2
04:00Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 4:1
23:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes 0:1
00:00New York Red Bulls - New England Revolution 2:3

USA: USL League One

85'Richmond Kickers - Tucson 1:0

UZBEKISTAN: Super League

17:00Andijan - Turon 1:1
17:00Pakhtakor - Bunyodkor 1:0
17:00Sogdiana - AGMK 0:0

WALIA: Cymru North

15:30Airbus - Bangor City 1:4
15:30Colwyn Bay - Ruthin 0:1
15:30Conwy Borough - Llanidloes 1:3
15:30Guilsfield - Holyhead 3:0
15:30Holywell - Buckley 2:3
15:30Llangefni - Penrhyncoch 1:5
15:30Llanrhaeadr - Llandudno 1:3
15:30Prestatyn - Gresford 1:2

WALIA: Cymru South

15:30Cambrian & Clydach - Llantwit Major 3:3
15:30PrzełożoneCarmarthen - Risca -:-
15:30Cwmbran Celtic - Swansea University 0:1
15:30Goytre United - Undy 2:1
15:30Port Talbot - Briton Ferry 0:7
15:30Trefelin - Pontypridd 2:2

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

23:00Mineros - Atl. Venezuela 1:2
01:00Carabobo - Lara 2:0
22:00Zulia - Dep. Tachira 1:2
00:00Universidad Central - Monagas 3:0

WENEZUELA: Segunda Division

21:30Libertador - Petare 2:0
21:30Titanes - Yaracuy 1:0
23:00Angostura - Fundacion AIFI 2:0

WĘGRY: OTP Bank Liga

17:45Ferencvaros - Kisvarda 1:2
20:00Honved - Debrecen 1:4

WYSPY OWCZE: 1. Deild

15:00Sandur - Vikingur 2 2:1
16:00FC Suduroy - Klaksvik 2 1:1
16:00Runavik 2 - Argir 0:4
19:00Skala Itrottarfelag - Streymur 2 0:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.