REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Lechia Gdańsk - Wisła Płock -:-

ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie - Kobiety - Play Offy

10:00USA K - Kanada K -:-
13:00Australia K - Szwecja K -:-

AFRYKA: CECAFA Clubs Cup

12:00Le Messager Ngozi - KMKM -:-
15:00Kampala City - Azam -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Gold Cup - Play Offy

02:30USA - Meksyk -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00River Plate - Huracan -:-
01:15San Lorenzo - Banfield -:-
21:45Argentinos Jrs - Central Cordoba -:-
21:45Patronato - Newells Old Boys -:-
00:00Estudiantes - Arsenal Sarandi -:-
00:00Rosario - Aldosivi -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

20:00Santamarina - Instituto -:-
20:10Nueva Chicago - Atletico Atlanta -:-

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

20:00Justo Jose de Urquiza - Defensores Unidos -:-

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

20:00Dock Sud - Laferrere -:-
20:00Excursionistas - Atlas -:-

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:00CSR Espanol - Sportivo Barracas -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:00Sevan - Van -:-
17:00Ararat - Noah -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

16:00Isłacz Mińsk - Szachcior Soligorsk -:-
17:50Dynamo Brześć - Nioman Grodno -:-
19:50FK Witebsk - Zhodino -:-
19:50Gomel - BATE -:-

BOLIWIA: Division Profesional

23:15Guabira - Always Ready -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

20:00Velez Mostar - Prijedor -:-

BRAZYLIA: Serie A

23:15Bahia - Sport Recife -:-
23:15Chapecoense-SC - Santos -:-
01:30Atletico GO - America MG -:-
01:30Ceara - Fortaleza -:-

BRAZYLIA: Serie B

23:15CRB - Ponte Preta -:-
23:15Remo - CSA -:-

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

23:00Santa Cruz - Manaus -:-

BRAZYLIA: Serie D

23:00Acreano - Castanhal -:-
23:00Ypiranga AP - Penarol -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20

15:00Atletico GO U20 - America Mineiro U20 -:-
20:00Athletico-PR U20 - Atletico-MG U20 -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

17:45Cherno More - Botev Plovdiv -:-
20:00Pirin Blagoevgrad - Beroe -:-

CHILE: Primera División

02:00Melipilla - Colo Colo -:-
20:30La Serena - Antofagasta -:-
00:00Nublense - O'Higgins -:-

CHILE: Primera B

18:00Magallanes - Copiapo -:-

CHILE: Segunda Division

21:00Rodelindo - Colchagua -:-

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

12:00Guangzhou FC - Cangzhou -:-
12:00Henan Songshan Longmen - Chongqing Liangjiang Athletic -:-
14:00Qingdao FC - Shandong Taishan -:-
14:00Shenzhen - Guangzhou City -:-

CHINY: Liga Jia

11:30Jiangxi Beidamen - Wuhan Three Towns -:-
13:35Shenyang Urban FC - Zibo Cuju -:-
14:00Nanjing City - Shaanxi Changan -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

00:00UNDEBA - SUBT -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

21:00Zeta - Sutjeska -:-

DANIA: Superliga

19:00Sonderjyske - Nordsjaelland -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

23:30Ind. del Valle - Macara -:-
02:00Emelec - Aucas -:-

ESTONIA: Esiliiga

18:00Flora U21 - Nomme Utd -:-
18:00Levadia U21 - Paide Linnameeskond U21 -:-
18:00Maardu - Tallinna Kalev -:-
18:00Tammeka U21 - Parnu -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30Inter Turku - Honka -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30PK-35 - Klubi 04 -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

17:30JBK - VIFK -:-
17:30JJK Jyvaskyla - SJK Akatemia -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:45Auxerre - Grenoble -:-

IRLANDIA: Premier Division

16:00Finn Harps - Bohemian -:-
16:00PrzełożoneSligo Rovers - Dundalk -:-

ISLANDIA: Pepsideild

21:15Breidablik - Vikingur Reykjavik -:-

JAMAJKA: Premier League

18:00Molynes - Arnett Gardens -:-
22:30OdwołaneUWI - Mount Pleasant -:-

KANADA: Canadian Premier League

20:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00Envigado - America De Cali -:-
01:05Once Caldas - Millonarios -:-
03:10Jaguares de Cordoba - Huila -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

21:00Fortaleza - Boca Juniors -:-
23:00Orsomarso - Llaneros -:-

KOLUMBIA: Liga Women

22:00America de Cali K - Real Santander K -:-

LITWA: A Lyga

18:00Kauno Zalgiris - Suduva -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

01:00Santos Laguna - Cruz Azul -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

23:00Atlante - Correcaminos -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Queretaro U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00U.N.A.M. K - Monterrey K -:-

MONGOLIA: Premier League

13:00Athletic 220 - Khoromkhon -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Wurzburger Kickers - Verl -:-

NIEMCY: Regionalliga Nordost

19:00Cottbus - Rathenow -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Jalapa - Ocotal -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Jalapa U20 - Ocotal U20 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

23:00Guarani - 12 de Octubre -:-
01:15Olimpia Asuncion - Guairena FC -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

18:00Wigry Suwałki - Chojniczanka -:-

ROSJA: Premier Liga

19:00Akhmat Grozny - Soczi -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 1

16:00Anży - Tuapse -:-

RUMUNIA: Liga 1

17:30Sepsi Sf. Gheorghe - Mioveni -:-
20:30Din. Bucharest - Academica Clinceni -:-

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:0011 Deportivo - Aguila -:-
23:00Luis Angel Firpo - Jocoro -:-
23:15Alianza FC - Municipal Limeno -:-
23:15FAS - Santa Tecla -:-

SERBIA: Super Liga

19:00TSC Backa Topola - Kolubara -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship - Play Offy

14:30Horseed - Mogadishu City -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:15Al-Ahly Merowe - Alamal Atbara -:-
19:00Al Wadi - Al Shorta -:-
19:00Al-Hilal - Al-Hilal -:-
19:00Hay al-Arab - Hilal El Obied -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

20:45Kilmarnock - Ayr -:-

SZWECJA: Allsvenskan

19:00AIK Stockholm - Halmstad -:-
19:00Göteborg - Norrkoping -:-
19:00Sirius - Örebro -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Jonkopings - Värnamo -:-
19:00Sundsvall - Brage -:-

UKRAINA: Premier League

18:30Inhułeć - FK Zoria Ługańsk -:-

UKRAINA: Persha Liga

17:30Wołyń Łuck - Podilla Chmielnicki -:-

UKRAINA: Championship Women

15:00Karpaty Lviv K - Bukovynska Nadiya K -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

23:00Penarol - River Plate -:-
01:30Nacional - Maldonado -:-
20:00Villa Espanola - Cerrito -:-

USA: MLS

00:00Philadelphia Union - Chicago Fire -:-
01:30Toronto FC - Nashville SC -:-

USA: USL Championship

23:00Sporting Kansas City 2 - Memphis -:-
01:30Miami FC - Charleston -:-
02:00LA Galaxy 2 - San Diego Loyal -:-

USA: USL League One

01:30Fort Lauderdale - North Carolina -:-

USA: NWSL Women

00:00Chicago K - Washington K -:-
01:00Houston Dash K - Gotham K -:-

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

01:00Hermanos Colmenares - Estudiantes M. -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

20:00Pecsi - Haladas -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00TB Tvoroyri - Toftir -:-
20:00Streymur - Klaksvik -:-
20:00Vikingur - B36 Torshavn -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.