REFRESH

Piłka nożna » 07.08.2022 » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

15:00Leicester - Brentford 2:2
15:00Manchester Utd - Brighton 1:2
17:30West Ham - Manchester City 0:2

FRANCJA: Ligue 1

13:00Toulouse - Nice 1:1
15:00Angers - Nantes 0:0
15:00Lens - Brest 3:2
15:00Lille - Auxerre 4:1
15:00Montpellier - Troyes 3:2
17:05Rennes - Lorient 0:1
20:45Marsylia - Reims 4:1

NIEMCY: Bundesliga

15:30VfB Stuttgart - RB Lipsk 1:1
17:301. FC Koeln - FC Schalke 04 3:1

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:2
17:30Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1
20:00Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1:0

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40GKS Tychy - Podbeskidzie B-B 1:4
15:00Skra Częstochowa - Bruk-Bet T. 0:2
18:00Puszcza Niepołomice - Chojniczanka 3:2

ANGLIA: Championship

16:00PrzełożoneCoventry - Rotherham -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Liverpool U21 - Manchester City U21 0:3

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Talleres Cordoba - Argentinos Jrs 2:0
23:00Union Santa Fe - Velez Sarsfield 2:1
02:00Boca Juniors - Platense 2:1
18:00Aldosivi - Huracan 0:1
20:00San Lorenzo - Estudiantes 0:0
22:30Independiente - River Plate 0:1

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:05Temperley - Nueva Chicago 2:2
20:00Deportivo Madryn - Alvarado 1:1
20:00Flandria - Deportivo Maipu 1:1
20:15All Boys - Agropecuario 0:0
21:00Santamarina - Atl. Rafaela 3:1
21:30Chaco For Ever - Def. de Belgrano 1:0

ARGENTYNA: Torneo Federal

16:00Def. Pronunciamiento - Union Sunchales 1:1
20:00Circulo Deportivo - CA Liniers 1:1
20:00Sol de Mayo - Ferro Gen. Pico 1:1
20:00Sportivo Belgrano - Boca Unidos 2:1
20:15Douglas Haig - Crucero del Norte 2:0
20:30Defensores Belgrano VR - Sportivo Las Parejas 0:0
20:30Desamparados - Villa Mitre 0:0
20:30Independiente Chivilcoy - Club Sportivo Penarol 3:1
20:30Olimpo - Huracan Las Heras 1:1
20:30Sportivo Estudiantes - Sansinena 1:0
21:00Argentino MM - Juventud Unida Universitario 1:0
21:00Racing Cordoba - CDJU Gualeguaychu 4:1

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

18:10Comunicaciones - Justo Jose de Urquiza 1:0

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

23:00Real Pilar - San Martin Burzaco 1:0
20:30Argentino de Merlo - Sportivo Italiano 1:2
20:30Claypole - Excursionistas 0:3
20:30Puerto Nuevo - Central Cordoba 1:0

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:30CSR Espanol - Deportivo Paraguayo 0:1

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Argentinos Jrs 2 - Talleres Cordoba 2 3:1
15:00Godoy Cruz 2 - Gimnasia L.P. 2 1:1

ARGENTYNA: Primera A Women

16:00El Porvenir K - Independiente K 0:1
18:10Estudiantes K - Platense K 0:1
20:00Boca Juniors K - Ferro K 2:0

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:30Van - BKMA 2:2
18:00PrzełożoneArarat-Armenia - Pyunik -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Gungahlin - Monaro Panthers 2:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:00Broadmeadow - Charlestown Azzurri 2:0
06:00Valentine - Cooks Hill United 2:3
06:30Edgeworth E. - Lambton J. 1:1
07:00Maitland - Lake Macquarie 4:0

AUSTRALIA: NPL NSW - Play Offy

07:00Manly Utd - Blacktown 2:1aet

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:15Moreton Bay Utd - Peninsula 1:2
09:15Brisbane U21 - Sunshine Coast Wanderers 4:2
10:00Olympic FC - Queensland Lions 2:3

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów

02:00Central Coast (Sol) - ABM Galaxy (Van) 3:1
05:00Venus (Tah) - Lae City (Pap) 1:0

AUSTRIA: Bundesliga

17:00Altach - Austria Wiedeń 3:2
17:00Rapid Wiedeń - A. Lustenau 1:1
17:00Tirol - A. Klagenfurt 2:2

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Sturm Graz (Am) - Rapid (Am) 1:1

AUSTRIA: Liga Regionalna - Vorarlberg

10:30Altach U21 - Rothis 1:1
17:00RW Rankweil - Wolfurt 1:1

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

15:00Shamakhi - Neftci Baku 0:1
17:15Sabah Baku - Sumqayit 3:0

BELGIA: Jupiler League

13:30St. Liege - Cercle Brugge 2:0
16:00Gent - Westerlo 2:1
18:30Anderlecht - Seraing 3:1
21:00Antwerp - Leuven 4:2

BELGIA: Puchar Belgii - Kwalifikacje

14:00Linden - La Calamine 3:2pen
15:00Cappellen - Torpedo Hasselt 1:0
15:00Diksmuide - Avanti 1:2pen
15:00Eendr. Termien - Tongeren 2:3
15:00Kalken - Wielsbeke 3:4pen
15:00Torhout - Witgoor Sport 0:1pen
16:00Aalst - Anzegem 5:1
16:00Achel - Stockay-Warfusee 5:2
16:00Acren - Malmundaria 4:1
16:00Aische - Jong Lede 2:3pen
16:00ASV Geel - Eendracht A. 2:1pen
16:00Berlare - Ardennen 2:0
16:00Binche - SG-Tertre Hautrage 2:0
16:00Boezinge - Westhoek 1:2
16:00Borght-Humbeek - Huy 2:0
16:00City Pirates - Union Rochefortoise 3:1
16:00Destelbergen - Merelbeke 1:2
16:00Diegem - Longlier 1:0pen
16:00Dikkelvenne - KE Wervik 1:0
16:00Entite Manageoise - K. FC Turnhout 2:1
16:00Erpe-Mere - Roselies 2:0
16:00Fizoise - Rhodienne-De Hoek 2:1
16:00Ganshoren - R. Leopold 2:1
16:00Geraardsbergen - Ranst 3:5
16:00Grand-Leez - Arquet 1:2
16:00Gullegem - Berlaar-Heikant 2:1
16:00Hades - Lasne-Ohain 4:1
16:00Heide Hasselt - Couvin-Mariembourg 0:4
16:00Jette - Melsele 2:1
16:00K. Berchem Sport - Entente Durbuy 3:0
16:00Kalfort Puursica - Bocholter 0:6
16:00KRC Gent - Ostiches 3:4
16:00La Louviere - Roeselare Daisel 1:2pen
16:00Latem - Houtvenne 1:3
16:00Lenaarts - Denderhoutem 1:0
16:00Lille - Arlon 3:1
16:00Lokeren-Temse - Nijlen 2:1
16:00Lyra-Lierse Berlaar - Bierbeek 2:1
16:00Meux - Beloeil 3:1
16:00Mormont - Sparta Heestert 2:1
16:00Olsa Brakel - Jemappes 5:0
16:00Onhaye - Kampenhout 4:1
16:00Oostkamp - Mariekerke 1:2pen
16:00Oudenaarde - Jeunesse Tamines 3:2pen
16:00Pepingen-Halle - Renaissance Mons 0:1pen
16:00Raeren - Grez-Doiceau 7:1
16:00Rebecquoise - Freylangeoise 4:0
16:00Retie - Deerlijk Sport 0:2
16:00Richelle Utd. - Wezel Sport 1:2
16:00Royal Gosselies - Anderlues 6:3
16:00Royal Marloie Sport - Sp. Hasselt 0:1
16:00Schriek - Biesme 0:1
16:00Sprimont - Excelsior Mariakerke 9:1
16:00Stade Disonais - Hamme 1:2pen
16:00Stade Everois - Belisia Bilzen 1:4
16:00Standaard Meerbeek - Union Bossiere Gembloux 0:1
16:00Trois-Ponts - Renaissance Mons B 3:1
16:00Tubize-Braine - d'Ophain 2:0
16:00Verlaine - Sart-Lez-Spa 4:1
16:00Waremme - Vaux 2:1
16:00Warnant - Habay La Neuve 0:1pen
16:00Weerstand Koersel - FC Lebbeke 2:0
16:00Wellen - Elsautoise 3:0
16:00Wetteren - Kleit Maldegem 6:0
16:00Wijgmaal - Monceau 2:1
16:00Zelzate - Racing Waregem 2:0
16:00Zepperen-Brustem - Drongen 1:2
17:00Jodoigne - Herstal 2:3
18:00Perwez - Wallonne Ciney 2:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

15:00Gomel - Arsenal Dzyarzhynsk 4:1
17:00BATE - Sławija Mozyrz 4:0
17:00Dynamo Mińsk - FC Mińsk 3:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

11:00Dnepr Mogilev 2 - Biełszyna 2 2:0
12:00FK Słuck 2 - Isloch 2 0:4
14:00Żodzino 2 - Neman 2 0:2

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

23:15Guabira - Royal Pari 1:0
01:30Blooming - Tomayapo 1:0
21:00Nacional Potosi - Bolivar 2:1
23:15The Strongest - Universitario de Vinto 3:2

BOLIWIA: Nacional B - pierwsza runda

01:00Alianza Beni - 3 De Febrero 3:1
16:00Argentinos Juniors - 24 de Septiembre 0:4
21:00Destroyers - Atletico Warnes 2:2
21:00Real Candua - Morro Municipal 0:2
21:00Stormers SC - Mojocoya 2:0
21:00Wils. Cooperativas - 23 de Marzo 0:1
21:30Atletico Bermejo - Garcia Agreda 1:0
22:00Libertad FC - Mariscal Sucre 0:4

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

17:00Tuzla City - Sloboda 0:0
21:00Siroki Brijeg - Leotar 1:0

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

17:30Novi Grad - Slavija 1:1
17:30Omarska - Zvijezda 09 0:1

BRAZYLIA: Serie A

00:00Atletico GO - Bragantino 2:1
00:00Avai - Corinthians 1:1
01:30Sao Paulo - Flamengo 0:2
21:00Fluminense - Cuiaba 1:0
21:00Palmeiras - Goias 3:0
23:00Fortaleza - Internacional 3:0
00:00Atletico-MG - Athletico-PR 2:3

BRAZYLIA: Serie B

00:00Cruzeiro - Tombense 2:0
00:00Novorizontino - Londrina 0:1

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

23:00Ypiranga FC - Manaus 5:0
00:00AE Altos - Paysandu 0:3
16:00Brasil de Pelotas - Confianca 1:0
20:00Floresta EC - Campinense 1:1
22:00Remo - Aparecidense 0:0
00:00Mirassol - Vitoria 1:2

BRAZYLIA: Serie D - Play Offy

20:00Lagarto - Amazonas 1:1
20:00Real Noroeste - SER Caxias 1:1
21:00America-RN - Moto Club 2:1
21:00Parana - Pouso Alegre 1:1
21:00Santa Cruz - Tocantinopolis 0:0
00:00Rio Branco - ASA 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense 2 - Play Offy

20:00Caravaggio - Nacao 0:1
20:00Inter de Lages - Carlos Renaux 1:1

BRAZYLIA: Copa Paulista

15:00Juventus-SP - EC Sao Bernardo 1:0
21:00Marilia - Noroeste 3:2

BRAZYLIA: Brasileiro U20

20:00Athletico-PR U20 - Atletico GO U20 3:0
20:00Botafogo U20 - Atletico-MG U20 1:0
20:00Ceara U20 - Cruzeiro U20 1:1
20:00Chapecoense-SC U20 - Corinthians U20 1:4
20:00Fortaleza U20 - Flamengo U20 1:2
20:00Gremio U20 - Santos U20 3:2
20:00Internacional U20 - Fluminense U20 1:0
20:00Palmeiras U20 - America Mineiro U20 2:3
20:00Sao Paulo U20 - Bahia U20 3:0
20:00Vasco U20 - RB Bragantino U20 3:3

BRAZYLIA: Brasileiro Women

16:00Atletico-MG K - Real Brasilia K 2:3
16:00Avai Kindermann K - Internacional K 2:1
16:00Bragantino K - Cruzeiro K 1:0
16:00Cresspom K - Ferroviaria K 0:5
16:00ESMAC K - Palmeiras K 1:4
16:00Gremio K - Corinthians K 2:2
16:00Santos K - Flamengo K 1:1
16:00Sao Paulo K - Sao Jose K 3:1

BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women - Play Offy

20:00Botafogo RJ K - Athletico-PR K 2:1
20:00Minas ICESP K - Bahia K 0:1

BUŁGARIA: Parva Liga

19:00Levski - Pirin Blagoevgrad 1:0
20:00PrzełożoneBotev Plovdiv - CSKA Sofia -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

17:00Krumovgrad - CSKA 1948 Sofia II 1:1
17:00Vitosha Bistritsa - Svoge 1:2

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:30Lok. Plovdiv II - Zagorets 0:0

BUŁGARIA: Third League - North-West

17:00Lok. Dryanovo - Botev Vratsa II 1:1

CHILE: Primera División

23:30Everton - U. Catolica 1:1
19:15Palestino - A. Italiano 3:3
21:45U. Espanola - U. De Chile 1:1
00:15Colo Colo - Antofagasta 1:0

CHILE: Primera B

02:00Deportes Temuco - D. Puerto Montt 0:1
02:00U. De Concepcion - Copiapo 3:0
17:00S. Wanderers - Arturo Fernandez Vial 2:2

CHILE: Segunda Division

21:00AnulowaneInd. Cauquenes - Real San Joaquin 0:2
21:00Lautaro - Iberia 2:1
22:00PrzełożoneDep. Concepcion - General Velasquez -:-

CHINY: Super Liga

13:30Henan Songshan Longmen - Beijing Guoan 3:0
13:30Meizhou Hakka - Wuhan FC 2:1
14:00Cangzhou - Guangzhou FC 2:0

CHORWACJA: HNL

21:00Lok. Zagrzeb - Rijeka 3:1

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00Jong Holland - Sithoc 1:0
03:15Scherpenheuvel - UNDEBA 4:1
23:30CSD Barber - Jong Colombia 1:0

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

21:00Buducnost - Decic 0:2

CZECHY: 1. Liga

16:00Czeskie Budziejowice - Sparta Praga 0:2
16:00Mlada Bolesław - Jablonec 2:2
16:00Slovacko - Hradec Kralove 1:0
19:00Slavia Praga - Zlin 4:1

CZECHY: Dywizja 2

10:30Sparta Praga B - Vyskov 1:1

CZECHY: CFL - Group A

10:15Admira Prague - Dukla Praga B 2:1
17:00Povltavska FA - Hostoun 0:0

CZECHY: CFL - Group B

10:15Chlumec nad Cidlinou - Banik Most - Sous 1:0
10:15Hradec Kralove B - Mlada Bolesław B 0:0
11:00Teplice B - Brozany 1:2
17:00Zapy - Pardubice B 1:1

CZECHY: MSFL

10:15Ostrava B - Rosice 1:2
10:15Unicov - Kvitkovice 4:1

CZECHY: Dywizja A

15:00Domazlice B - Sobeslav 3:2

CZECHY: Dywizja B

14:30Admira Prague B - Ujezd Prague 0:1
16:00Vilemov - Louny 1:4

CZECHY: Dywizja C

10:15Liberec B - Chrudim B 1:0
17:00Benatky - Caslav 3:1
17:00Dvur Kralove - Dobrovice 2:0
17:00Hlinsko - Novy Bydzov 2:1
17:00Turnov - Trutnov 1:2

CZECHY: Dywizja D

17:00Bohunice - Lanzhot 1:0
17:00Sperice - Bystrice n. Pern. 5:1
17:00Tasovice - Humpolec 5:0
17:00Zdar na Sazavou - Start Brno 1:0

CZECHY: Dywizja E

17:00Sumperk - FK Kozlovice 0:1
17:00Vsechovice - Bzenec 5:2

CZECHY: Division F

15:00Krnov - Bruntal 0:1
17:00Bilovec - Valasske Mezirici 2:2
17:00Bohumin - Polanka nad Odrou 4:1
17:00Frenstat p. R. - Karwina B 2:0

CZECHY: Kralovehradecky KP

14:00Chlumec nad Cidlinou B - Vrchlabi 6:1
17:00Police nad Metuji - Libcany 3:0
17:00Rychnov n. Kneznou - Horice 6:1
17:00Trebes - Tyniste n. Orl. 2:3

CZECHY: Liberecky KP

10:30Skalice u C.Lipy - Zelezny Brod 5:0

CZECHY: Moravskoslezsky KP

17:00Moravan Oldrisov - Haj ve Slezsku 0:1
17:00Vresina - Brusperk 1:2

CZECHY: Olomoucky KP

17:00Brodek u Prerova - Zabreh 1:1
17:00Cechovice - Rapotin 3:0
17:00Dolany - Lutin 3:1
17:00Konice - Bohunovice 1:1
17:00Medlov - Velke Losiny 1:0

CZECHY: Pardubicky KP

17:00Lanskroun - Lazne Bohdanec 1:1
17:00Moravska Trebova - Prelouc 1:0
17:00SK Pardubicky - Hermanuv Mestec 3:2
17:00Svitavy - Litomysl 1:2
17:00Vysoke Myto B - Chocen 8:3

CZECHY: Plzensky KP

18:00Chotikov - Stankov 7:1
18:00Holysov - Zruc 1:2

CZECHY: Prazsky prebor

17:00Tempo Prague - Vysehrad 6:1

CZECHY: Vysocina KP

16:30Nova Ves - Ledec nad Sazavou 1:1
16:30Pelhrimov - Okrisky 1:1
16:30Slavoj Polna - Zirovnice 1:1

CZECHY: Zlinsky KP

17:00Francova Lhota - Luhacovice 1:1
17:00Nedasov - Brumov 3:5
17:00Nevsova - Bystrice pod Hostynem 3:1
17:00Stitna nad Vlari - Morkovice 2:1

DANIA: Superliga

16:00FC Kopenhaga - Brondby 4:1
18:00Odense - Aarhus 1:2

DANIA: 1st Division

13:00Naestved - Hobro 2:0
15:00Vejle - Nykobing 2:0

DANIA: 2nd Division

13:00Thisted - Aarhus Fremad 0:4

DANIA: Elitedivisionen Kobiety

14:00Koge K - Brondby K 2:1
15:00Nordsjaelland K - Thisted K 1:3

DOMINIKANA: LDF - Runda zwycięzców

00:00Moca - Universidad O&M 0:0
22:00Jarabacoa - Vega Real 1:2
00:00Atletico Pantoja - Cibao 3:1

EGIPT: Pierwsza liga

21:00Al Ittihad - Al Ahly 0:3

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

00:30Guayaquil City - Macara 0:0
03:00Delfin - Emelec 0:3
21:00Aucas - LDU Quito 1:1
23:30U. Catolica - Dep. Cuenca 0:2

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Narva - Levadia 0:1

ESTONIA: Meistriliiga Women

13:30Tabasalu K - Parnu JK Vaprus K 5:0

FIDŻI: Premier League

02:00Nasinu - Nadroga 0:2
04:00Tailevu Naitasiri - Lautoka 2:2
06:00Suva - Nadi 0:1

FILIPINY: PFL

10:00Kaya - Azkals 1:0
13:00Maharlika - United City 0:5

FINLANDIA: Veikkausliiga

15:00KuPS - Honka 1:1
18:00Oulu - HJK 1:1

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Jaro - KPV 3:0
17:30Mikkeli - Ekenas 2:2

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

18:00Ilves 2 - Ilves-Kissat 2:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

16:00Kajaanin Haka - GBK Kokkola 2:1
17:30Narpes Kraft - Hercules 4:2

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

14:00Ilves K - ONS Oulu K 1:0

GRUZJA: Puchar Gruzji

15:00FC Gareji Sagarejo - Telavi 0:1
15:00Gardabani - Rustavi 1:8
15:00Guria - Poti 1:0
15:00Samegrelo - Merani Martvili 0:3
15:00Samtredia - Din. Tbilisi 1:2
15:00Shukura - Gagra 2:0
15:00Varketili - Saburtalo Tbilisi 2 2:0
15:00Zana Abasha - Tskhumi Sokhumi 1:0
17:00Loco. Tbilisi 2 - Samgurali 1:0
17:00Merani Tbilisi - Spaeri 2:3pen
18:00Georgia 2 - Torpedo Kutaisi 1:2

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00Deportivo Mixco - Comunicaciones 1:1
04:00Xelaju - Malacateco 1:0
19:00Santa Lucia - Antigua 0:3
23:00Guastatoya - Xinabajul 1:0
23:00Municipal - Iztapa 1:0

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Groningen - FC Volendam 2:2
14:30Nijmegen - Twente 0:1
14:30Vitesse - Feyenoord 2:5
16:45Alkmaar - G.A. Eagles 2:0

HOLANDIA: Eerste Divisie

12:15Zwolle - Graafschap 2:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00UPNFM - Real Sociedad 2:0
03:15Honduras Progreso - Marathon 0:2
03:30Olimpia - Victoria 2:0
03:30Vida - Olancho 1:0

INDONEZJA: Liga 1

11:00Borneo - Persib 4:1
13:15Persikabo 1973 - Persis Solo 2:0
15:30Bhayangkara Solo - Persebaya 1:0
15:30Persita - Dewa United 1:0

IRLANDIA: Premier Division

17:45Sligo Rovers - Bohemians 2:1
18:00PrzełożoneShelbourne - St. Patricks -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla

19:00Hafnarfjordur - Akureyri 0:3
19:00KR Reykjavik - Vestmannaeyjar 4:0
21:15Fram - Vikingur Reykjavik 3:3
21:15Stjarnan - Breidablik 5:2

ISLANDIA: Division 2

18:00Fjardabyggd/Leiknir - Aegir 4:1

JAPONIA: J1 League

11:00Tokyo - Shimizu 0:2
12:00Kawasaki - Yokohama M. 2:1
12:00Sagan Tosu - Iwata 2:0
12:00Shonan - Sapporo 1:5

JAPONIA: J2 League

11:00Blaublitz - Mito 1:1
12:00Kumamoto - Tochigi 2:0
12:00Kusatsu - Chiba 0:3

JAPONIA: J3 League

09:30Iwaki - Yamaga 0:0

KANADA: Canadian Premier League

20:00Atl. Ottawa - Edmonton 2:1
23:00Valour - York Utd 2:0

KANADA: CSL

00:00Serbian W. E. - Toronto Falcons 2:0

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu

14:00Kyzylzhar - Kaspij Aktau 1:3
15:00FC Astana - Zhetysu 2:2
17:00Ordabasy - K. Almaty 1:3
17:00Tobol - Taraz 3:5

KENIA: Premier League - Baraż o utrzymanie

14:00Murang'a - Wazito 3:2

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:05Tolima - Jaguares de Cordoba 2:2
01:10Petrolera - Atl. Nacional 0:2
03:15Millonarios - Dep. Cali 4:2
21:00Pasto - Bucaramanga 1:0

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Orsomarso - Huila 0:2
22:30Fortaleza - Real Cartagena 3:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

12:00Jeonbuk - Ulsan Hyundai 1:1
12:30Daegu - Incheon 2:3

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Asan - Gwangju 0:2
12:30Daejeon - Busan 3:0

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

23:30Puntarenas FC - Zeledon 1:0
01:30Sporting San Jose - Herediano 1:2
04:00Guadalupe - Alajuelense 1:3
04:00Saprissa - Cartagines 1:1
19:00Grecia - San Carlos 0:1

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

03:00Liberia - Carmelita 1:1
19:00ADR Jicaral - AD Sarchi 2:1
20:00Cofutpa - Puerto Golfito FC 2:0
00:00Municipal Garabito - Quepos Cambute 2:3

LAOS: Lao League

11:00Champasak United - Viengchanh 1:2
11:00Young Elephant - Lao Army FC 0:0
13:00Luangprabang United - Ezra 0:1

LITWA: A Lyga

14:00Kauno Zalgiris - Riteriai 2:0
16:55Suduva - FK Panevezys 4:1

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Differdange - Racing Luxembourg 2:3
16:00Fola - UNA Strassen 2:1
16:00Kaerjeng - Wiltz 1:1
16:00Mondercange - Victoria Rosport 5:1
16:00Mondorf - Hostert 2:0
19:00Hesperange - Niedercorn 4:2

ŁOTWA: Optibet Virsliga

15:00Riga FC - Metta/LU 3:2
17:00FK Liepaja - Auda 1:0
17:00RFS - Super Nova 2:3

ŁOTWA: 1. Liga

14:00Tukums 2000 2 - Rezekne 5:0
16:00Valmiera 2 - Grobina 2:3

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

17:30Akademija Pandev - Bregalnica 1:2
17:30Sileks - Rabotnicki 2:0

MALAWI: Super League

14:30Civo Utd - Silver Strikers 1:1
14:30Red Lions - MAFCO 0:1
14:30PrzełożoneSable Farming - Kamuzu Barracks -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

02:05Monterrey - Leon 5:1
04:05Santos Laguna - Cruz Azul 4:0
19:00Toluca - Tijuana 3:1
23:00Atl. San Luis - Necaxa 1:2

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Necaxa U20 2:2
16:00Club America U20 - Juarez U20 1:1
16:00Toluca U20 - Tijuana U20 2:2
19:00Pachuca U20 - Tigres U20 1:1

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00U.N.A.M. K - Atl. San Luis K 3:0

MOŁDAWIA: Super Liga

19:00Balti - Milsami 1:1
19:00Petrocub - Dacia Buiucani 1:0

MOZAMBIK: Mocambola

14:00Ferroviario Lichinga - ENH Vilankulo 2:1
14:00Ferroviario Nacala - Ferroviario Maputo 0:3
14:00LD Maputo - Black Bulls 0:1
14:00Matchedje Mocuba - Ferroviario Beira 0:2

MYANMAR: National League

10:30Yadanarbon - Ayeyawady 0:0

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Braunschweig - Darmstadt 0:1
13:30Kaiserslautern - St. Pauli 2:1
13:30Magdeburg - Kiel 1:2

NIEMCY: 3. Liga

13:00Borussia Dortmund II - Ingolstadt 0:4
14:00Aue - Osnabruck 1:1
15:00Verl - Mannheim 2:2

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

13:00Lohne - Phonix Lubeck 2:3
14:00Havelse - Hamburger SV II 1:2
14:00Teutonia Ottensen - Hildesheim 2:3
14:00Werder Brema II - Drochtersen/Assel 2:4

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Babelsberg - Chemie Lipsk 4:2
13:00Berliner AK 07 - Greifswald 2:0
13:00Lokomotive Leipzig - Hertha Berlin II 4:2

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00FC Schalke 04 II - Lippstadt 1:3
14:00Kaan-Marienborn - Koeln II 1:1

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:00TSG Hoffenheim II - Kassel 2:0
14:00Worms - Offenbach 1:0

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

14:00Augsburg II - Buchbach 1:3
14:00Bayern Monachium II - Aschaffenburg 1:1

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:001.FC Frankfurt - Hansa Rostock II 1:5
14:00TuS Makkabi Berlin - CFC Hertha 1:2
15:00Pampow - Neustrelitz 2:2

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00An der Fahner Hohe - Einheit Wernigerode 0:4
14:00Grimma - Einheit Rudolstadt 6:0
14:00Sandersdorf - Auerbach 1:1

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Inter Turkspor Kiel 0:2
14:00Todesfelde - Husumer 8:0
16:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 1:3

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00Ahlerstedt/Ottendorf - Spelle-Venhaus 1:1
15:00Bersenbruck - Eintracht Celle 4:1
15:00Egestorf-Langreder - Arminia Hannover 5:0
15:00Gifhorn - Lupo-Martini Wolfsburg 0:2
15:00Papenburg - VfL Oldenburg 2:2
15:00Pattensen - Heeslinger 0:6
15:00Rotenburger - Luneburger Hansa 1:3

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00Eddersheim - Baunatal 3:0
15:00Neuhof - Friedberg 2:3

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Kirchberg - Pfeddersheim 3:3

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

15:00Ammerthal - Regensburg II 2:0

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

15:00Turkspor Augsburg - Memmingen 0:1

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Baumberg - Duisburg 2:0
15:00Homberg - Hamborn 0:0
15:00Kleve - TuRU Düsseldorf 0:1
15:00Meerbusch - Germania Ratingen 3:5
15:00SW Essen - Kray 0:0
15:15Union Nettetal - Schonnebeck 5:2
15:30Hilden - FC Monheim 1:1
15:30SC St. Tonis - Sonsbeck 2:2

NIGERIA: NNL

17:00J'Atete - Bendel 1:0

NIGERIA: Aiteo Cup

17:00Akwa United - Kogi 1:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - Managua FC 0:0
03:00Ocotal - Matagalpa 1:1
23:00Sport Sebaco - UNAN-Managua 5:0
00:00Ferretti - Jalapa 3:1

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Managua FC U20 1:2
00:00Ocotal U20 - Matagalpa U20 1:1
19:00Juventus Managua U20 - Esteli U20 0:7
20:00Sport Sebaco U20 - UNAN-Managua U20 1:2
21:00Ferretti U20 - Jalapa U20 4:2

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Haugesund - Jerv 3:1
18:00Kristiansund - Molde 2:3
18:00Lilleström - Tromsø 1:1
18:00Sandefjord - Viking 2:2
18:00Strömsgodset - Sarpsborg 08 3:1
20:00Vålerenga - Aalesund 4:0

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00Raufoss - Stjordals Blink 2:2
15:00Sogndal - KFUM Oslo 1:2
15:00Stabaek - Brann 1:2

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

13:00Brattvag - Frigg 2:0
17:30Eidsvold - Tromsdalen 4:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

13:00Innstrandens - Byåsen 0:6
16:00Tiller - Bodo/Glimt 2 1:1
16:00Trygg/Lade - Junkeren 0:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

12:00Skjervoy - Lørenskog 1:3
15:00Tromsø 2 - Mjolner 0:1
16:00Mjondalen 2 - Harstad 3:2
17:30Bossekop - Lillestrom 2 0:2

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

15:00Arna-Bjørnar K - Avaldsnes K 2:1
15:00Brann K - Lyn K 4:0

NORWEGIA: Division 1 Women - pierwsza runda

12:00Tromsø K - Honefoss K 1:0
13:00Aalesund K - Klepp K 5:4
15:00Grand Bodo K - Ovrevoll Hosle K 0:2
15:00Grimstad K - Asane K 1:2

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Veraguas - Deportivo Universitario 0:3
01:15Herrera - Independiente 0:5
03:30Plaza Amador - Tauro 1:0
23:00Potros del Este - Alianza 2:1

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

23:0012 de Octubre - Libertad 1:3
01:15Cerro Porteno - Nacional Asuncion 0:0
22:00Sol De America - Guarani 1:0
00:30Olimpia Asuncion - Ameliano 2:0

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Fernando de la Mora - Sportivo Trinidense 0:2
16:00Rubio Nu - Colegiales 1:2

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Huancayo - ADT Tarma 1:1
18:00Cesar Vallejo - Grau 0:1
20:15Dep. Municipal - Sport Boys 2:2
22:30Cienciano - U. de Deportes 1:0

PERU: Liga 2 - Clausura

20:00Union Comercio - Los Chankas 4:0
22:00Alfonso Ugarte - Pirata 2:1
22:00Juan Aurich - Union Huaral 4:1
22:30Comerciantes Unidos - Santos 1:1

PERU: Liga Women

18:00Sporting Cristal K - Killas K 3:2
18:30Atletico Trujillo K - Sport Boys K 2:1
22:30Carlos Mannucci K - U. de Deportes K 1:2

POLSKA: eWinner 2 liga

13:00Śląsk Wrocław 2 - Polonia Warszawa 1:1
16:00Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 6:0
16:00Lech Poznań 2 - Kotwica Kołobrzeg 2:3

POLSKA: III Liga - Grupa IV

15:30KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Santa Clara - Casa Pia 0:0
19:00Braga - Sporting 3:3
21:30Chaves - Guimaraes 0:1
21:30Portimonense - Boavista 0:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Estrela 1:1
16:30Moreirense - Vilafranquense 1:0
19:00FC Porto B - Covilha 0:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Runda wstępna

18:00Benfica U23 - Portimonense U23 7:2
19:00Leixoes U23 - Famalicao U23 1:0

ROSJA: Premier Liga

14:00Torpedo Moscow - Khimki 1:3
16:30Samara - Dyn. Moskwa 0:2
19:00FK Rostów - Orenburg 2:1
19:00Soczi - Nizhny Novgorod 2:1

ROSJA: FNL

15:00Rodina Moscow - Wołgar Astrachań 0:0
15:00Ufa - Alania Vladikavkaz 1:3
16:00Kamaz - Krasnodar 2 1:1
16:00Ulyanovsk - Kuban 1:4
18:00Dynamo Makhachkala - Jarosław 2:1

ROSJA: FNL 2 - Group 1

15:00Legion Dynamo - SKA Rostov 0:1
16:00Biolog - Nalczyk 3:2
16:00Kholding - Forte Taganrog 2:1
17:00Maykop - FK Chayka 0:1
17:30Chernomorets - Dynamo Stavropol 1:0
18:00R. Volgograd - Mashuk 2:1

ROSJA: FNL 2 - Group 4

11:30Ural 2 - Nosta 2:2
12:00FK Novosibirsk - Miass 0:1
15:00Khimik Avgust - Tiumeń 1:2
15:00Orenburg 2 - Chelyabinsk 0:3

RPA: Pierwsza liga

15:00TS Galaxy - AmaZulu 0:0
17:30Supersport - Chippa United 1:1

RUMUNIA: Liga 1

15:00Sepsi Sf. Gheorghe - UTA Arad 0:0
17:30Chindia Targoviste - CFR Cluj 0:2
20:30U Craiova 1948 - Univ. Craiova 1:2

SERBIA: Super Liga

18:55Radnik - Kolubara 0:0
21:00Cukaricki - Sp. Subotica 2:0
21:00PrzełożonePartizan - Napredak -:-

SERBIA: Prva Liga

17:30Jedinstvo U. - Rad 0:0
19:00Trayal Krusevac - IMT Novi Beograd 2:3

SINGAPUR: Premier League

11:30Young Lions - Tanjong Pagar 4:2

SŁOWACJA: Fortuna liga

18:00Podbrezova - Dun. Streda 0:0
18:00Slovan Bratysława - Skalica 3:0
20:30Trnava - Zilina 2:2

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Petrzalka - Povazska Bystrica 2:1
10:30Samorin - Presov 3:0

SŁOWACJA: 3. Liga - East

13:00Oravske Vesele - Filakovo 1:0
17:00Kalinovo - Snina 1:1
17:00R. Sobota - Slavia TU Kosice 3:1

SŁOWACJA: 3. Liga - West

17:00Belusa - FK Nove Zamky 3:1
17:00Galanta - Malzenice 2:2

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

17:30D. Luzna - Kalinkovo 3:1
17:30Ivanka pri Dunaji - Malacky 1:2
17:30Jarovce - Domino 0:1
17:30Nova Dedinka - Rovinka 0:4

SŁOWACJA: 4. liga - Central

10:30PrzełożoneBesenova - Lip. Stiavnica -:-
17:30Krasno - Zarnovica 4:0
17:30Lip. Hradok - Banik Stranavy 0:2
17:30SK Javornik Makov - Cadca 1:0

SŁOWACJA: 4. liga - East

16:30Gerlachov - Medzilaborce 0:1
16:30Kechnec - Mladost Kalsa 0:4
16:30Lubovna - Rudnany 3:1
16:30Raslavice - Sokolany 1:1
16:30Sabinov - Medzev 2:1
16:30Sobrance-Sobranecko - Velky Saris 0:0
16:30Sokol Lubotice - Pavlovce n. Uhom 4:3
16:30Spisske Podhradie - FK Cana 3:0

SŁOWACJA: 4. liga - West

17:00Blava Jaslovske Bohunice - Gabcikovo 4:2
17:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Lehota p. V. 0:3
17:00Hurbanovo - Gbely 3:0
17:00Imel - Kolarovo 0:1
17:00Pata - Boleraz 2:2
17:00Z. Moravce-Vrable B - Trebatice 1:2

SŁOWACJA: 1. Liga Women

11:00B. Bystrica K - Slovan Bratysława K 0:3
11:00GFC K - Myjava K 1:3
11:00Trencin K - Zilina K 10:0
11:00Trnava K - Ruzomberok K 2:1
17:00Petrzalka K - Nove Zamky K 3:0

SŁOWENIA: Prva Liga

17:30Radomlje - Mura 1:1
20:15Maribor - O. Ljubljana 0:2

SŁOWENIA: 2. SNL

17:30Beltinci - Jadran Dekani 3:0
17:30Grosuplje - Krsko 1:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Sahafi - Gaadiidka 1:2

SZKOCJA: Premiership

13:00Hibernian - Hearts 1:1
16:00Dundee Utd - Livingston 0:1

SZKOCJA: SWPL 1 Women

14:00Glasgow City K - Spartans K 7:0
16:00Hearts K - Partick Thistle K 3:1
17:00Dundee Utd K - Motherwell K 1:1
17:00Hamilton K - Aberdeen K 3:1
17:00Rangers K - Glasgow K 14:0
17:10Celtic K - Hibernian K 9:0

SZWAJCARIA: Super League

14:15Zurich - Sion 0:3
16:30Basel - Young Boys 0:0
16:30Lugano - Luzern 1:2

SZWAJCARIA: Challenge League

14:15Vaduz - Bellinzona 2:3
16:30Lausanne - Lausanne Ouchy 0:0

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

16:00Portalban - Vevey 0:3
16:00Sarraz-Ecleplens - Monthey 0:2

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Hammarby - Sundsvall 3:0
15:00Kalmar - AIK Stockholm 1:0
15:00Sirius - Malmo FF 2:1
17:30Mjallby - Elfsborg 1:1
17:30Värnamo - Djurgarden 0:0

SZWECJA: Superettan

13:00Östersund - Landskrona 3:1
15:00Halmstad - Dalkurd 3:1

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

17:00Umeå - Sollentuna 2:3

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

14:00Sund IF - IFK Ostersund 1:4

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

14:00Uppsala - Sandvikens AIK 0:0
15:00IFK Stocksund - Skiljebo 3:4

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

13:30Savedalen - Hoganas 2:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

15:00Kristianstad - IFK Berga 4:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

17:00IFK Eskilstuna - Assyriska FF 1:4
17:00United Nordic - Karlbergs 2:0

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Saffle SK - Stenungsunds 0:1

SZWECJA: Elitettan Women

12:00Team TG FF K - Mallbacken K 4:5

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

11:00Tajlandia U19 - Myanmar U19 1:0
13:30Wietnam U19 - Malezja U19 2:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00Folkestone (Eng) - Ashford U. (Eng) 4:2
14:00USV Hercules (Ned) - HFC (Ned) 3:0
15:00Clitheroe (Eng) - FC United (Eng) 2:2
17:30Belasica (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd) 4:0
17:30Dibba Al Fujairah (Uae) - Kazma SC (Kuw) 3:3
17:30Makedonija GP (Mkd) - Lok. Skopje (Mkd) 2:2
17:30Siena (Ita) - Gubbio (Ita) 1:1
17:30OdwołaneVoska Sport (Mkd) - Egnatia (Alb) -:-
17:30Voska Sport (Mkd) - Oriku (Alb) 3:2
17:45OFI Crete (Gre) - Asteras T. (Gre) 1:0
18:00Imolese (Ita) - Ravenna (Ita) 2:1
18:00Juventus (Ita) - Atl. Madryt (Esp) 0:4
18:30Nocerina (Ita) - Turris (Ita) 1:1
19:00Almeria (Esp) - Al-Hilal (Sau) 1:2
19:00Girona (Esp) - Zaragoza (Esp) 1:1
19:00Goztepe (Tur) - Altinordu (Tur) 2:2
19:00Ionikos (Gre) - Atromitos (Gre) 2:2
19:00La Nucia (Esp) - Elche (Esp) 0:3
19:00Murcia (Esp) - Mar Menor (Esp) 1:0
19:00Rayo Majadahonda (Esp) - Real Avila (Esp) 2:1
20:00Albacete (Esp) - Getafe (Esp) 1:0
20:00Barcelona (Esp) - U.N.A.M. (Mex) 6:0
20:00Santa Marta Tormes (Esp) - Guijuelo (Esp) 0:1
20:00Velez (Esp) - Mancha (Esp) 1:1
20:00Volos (Gre) - Giannina (Gre) 2:0
20:30CD Calamonte (Esp) - Montijo (Esp) 0:1
20:30OdwołaneMosta FC (Mlt) - Santa Lucia (Mlt) -:-
20:45AS Roma (Ita) - Szachtar (Ukr) 5:0
21:00UD Ibiza (Esp) - Mallorca (Esp) 0:0

ŚWIAT: Arab Cup U20 - Play Offy

18:30Arabia Saudyjska U20 - Egipt U20 2:1pen

ŚWIAT: COTIF Tournament - Play Offy

22:00Urugwaj U20 - Argentyna U20 0:4

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

10:30Levante K (Esp) - CA Osasuna K (Esp) 2:1pen
13:00Eintracht Frankfurt K (Ger) - Hoffenheim K (Ger) 2:3
13:00Real Sociedad K (Esp) - Real Madrid K (Esp) 0:3
14:00Kolonia K (Ger) - Twente K (Ned) 3:2
14:00Örebro K (Swe) - AIK K (Swe) 1:1
15:30Henstedt-Ulzburg K (Ger) - Werder Brema K (Ger) 0:2
19:00Atl. Madryt K (Esp) - Alhama K (Esp) 6:1

TAJWAN: Premier League

10:00AC Taipei - Taiwan Shihu 2:2
10:00Taipower - Hang Yuen 0:2
10:00Taiwan Steel - Taichung 0:3

TURCJA: Super Lig

18:15Giresunspor - Adana Demirspor 2:3
18:15Karagumruk - Alanyaspor 2:4
20:45Antalyaspor - Galatasaray 0:1

TURCJA: Rezerv Lig

16:00Besiktas 2 - Kayserispor 2 0:2
16:00Sivasspor 2 - Gaziantep 2 1:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Altyn Asyr - Ahal 1:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

00:30Cerrito - Boston River 0:3
15:15Fenix - Montevideo City 1:0
20:00Danubio - Maldonado 0:0
23:30Defensor Sp. - Penarol 2:3

URUGWAJ: Segunda Division

15:00La Luz - Villa Espanola 1:1
17:30Rampla Juniors - Racing Montevideo 1:0

USA: MLS

01:00Charlotte - Chicago Fire 2:3
01:30CF Montreal - Inter Miami 2:2
01:30Cincinnati - Philadelphia Union 3:1
01:30Columbus Crew - New York City 3:2
01:30DC United - New York Red Bulls 0:0
01:30Orlando City - New England Revolution 0:3
02:00Nashville SC - Toronto FC 3:4
02:30Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy 4:2
03:00Austin FC - San Jose Earthquakes 3:3
03:00Colorado Rapids - Minnesota 4:3
04:00Real Salt Lake - Los Angeles FC 1:4
04:30Portland Timbers - FC Dallas 1:1

USA: USL Championship

01:00Indy Eleven - Pittsburgh 0:2
01:30Loudoun - LA Galaxy 2 2:0
01:30Tampa Bay - Detroit 1:0
02:00Birmingham - Atlanta United 2 6:0
02:00Louisville City - Charleston 4:1
02:30Memphis - Hartford Athletic 3:1
03:00New Mexico - Miami FC 0:3
04:00Monterey Bay - El Paso 1:0
04:00Orange County SC - Colorado Springs 3:3
04:00San Diego Loyal - San Antonio 3:0
04:30Phoenix Rising - Las Vegas Lights 0:0
05:00Sacramento Republic - Rio Grande 1:1

USA: MLS Next Pro

03:00St. Louis City 2 - Chicago Fire II 2:1
05:59Colorado Rapids 2 - Minnesota 2 4:3pen
23:00Columbus Crew 2 - New York City II 3:0
00:00Cincinnati 2 - Philadelphia II 2:3

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Tucson 3:1
01:30Chattanooga Red Wolves - Greenville 5:1
03:00Northern Colorado - Tormenta 2:0
04:30Central Valley Fuego - Union Omaha 0:1

USA: USL League Two - Play Offy

04:00Ventura - Long Island 2:1

USA: NISA

01:00Michigan Stars - California Utd. 0:1
01:30Chattanooga - Maryland Bobcats 3:0
04:00PrzełożoneLA Force - Syracuse Pulse -:-

USA: NWSL Women

23:00San Diego Wave K - Kansas City Current K 1:2
00:00Chicago K - Gotham K 2:0
00:00Reign K - Houston Dash K 1:2

UZBEKISTAN: Super League

16:00Din. Samarkand - Nasaf Qarshi 0:4

WALIA: Puchar Ligi

14:30Gresford - Airbus 2:1
15:30Cardiff Metropolitan - Newtown 2:1
15:30Chirk AAA FC - Bala Town 1:6

WENEZUELA: Primera Division

23:00Mineros - Metropolitanos 2:2
01:15Caracas - Hermanos Colmenares 1:2
23:00Universidad Central - Zulia 0:1

WENEZUELA: Segunda Division

22:00Academia Anzoategui - Angostura 1:2
22:00Academia Rey - Local Andina 2:1
22:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz 0:0
22:00Frontera - Trujillanos 1:0
22:00Fundacion AIFI - Petare 2:1
22:00Heroes de Falcon - El Vigia 1:0
22:00Libertador - Bolivar 1:2
22:00Llaneros - Urena 0:1
22:00Rayo Zuliano - Titanes 4:4
22:00Yaracuyanos - Nueva Esparta 2:0

WĘGRY: OTP Bank Liga

15:30Kisvarda - Mezokovesd 4:2
17:45Puskas Academy - Ujpest 2:0
20:00MOL Fehervar - Honved 4:0

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:30Csakvari - Siofok 1:0
17:30Dorogi - Gyirmot 1:4
17:30Mosonmagyarovari TE - Ajka 2:1
17:30Nyiregyhaza - Haladas 0:1
17:30Szentlorinc - MTK Budapest 3:3
19:00Bekescsaba - Kazincbarcika 6:1
19:00Budafoki - Pecsi 2:2
19:00Győr - Szeged 1:2
19:00Kozarmisleny - Tiszakecske 3:1

WĘGRY: Puchar

11:00Gardony Varosi - Nagykanizsa 2:3
16:00Monori - Cegledi 1:0aet
16:30Bonyhad - Epitok 2:3pen
16:30Bugyi SE - Kecskemeti LC 1:0
16:30Dabas-Gyon - Szekkutas Tc 1:4
16:30Ibrany - Mateszalkai MTK 0:1pen
16:30Kalocsai - Testveriseg 1:0aet
16:30Karancslapujto - Balkanyi 6:0
16:30Kecel - Deszki 0:1
16:30Kiskunfelegyhazi - Hodmezovasarhely FC 0:5
16:30Kormend VSE - Zsambek 0:8
16:30Letavertes - Hatvan 0:5
16:30Matraderecskei - Vac VLSE 3:0
16:30Menfocsanak - Balatonfuredi 0:2
16:30Nagydobosi - Ujfeherto 0:5
16:30Pecsi VSK - Szepetnek 2:0
16:30Pecsvarad - Kelen 1:0
16:30Putnok VSE - Senyo Carnifex 2:0
16:30Rabapatyi - Komaromi VSE 1:3
16:30Rabaszentandras - Zalaszentgroti 0:3
16:30Sarosd - Dunaharaszti 1:2
16:30Sopte - Devecser 4:1
16:30Teskand - BVSC-Zuglo 0:7
16:30Ugod - Mezoors 1:5
16:30Urkut - SC Sopron 2:0
17:00Edeleny - Hajduszoboszloi SE 3:1
18:00Balmazujvarosi - Hidasnemeti VSC 1:2aet

WIETNAM: V.League 1

13:00Nam Dinh - Ho Chi Minh 2:1
13:00Song Lam Nghe An - Thanh Hoa 0:0

WIETNAM: V.League 2

11:00Phu Tho - Cong An 0:4
12:00BHTS Quang Nam - Dak Lak 3:0
13:00Pho Hien - Ba Ria Vung Tau 1:3

WIETNAM: Vietnamese Cup Women

11:00Ho Chi Minh City 2 K - TKS Viet Nam K 0:4
13:30Ha Noi K - Phong Phu Ha Nam K 2:0

WŁOCHY: Puchar Włoch

17:45Venezia - Ascoli 2:3
18:00Verona - Bari 1:4
21:00Salernitana - Parma 0:2
21:15Monza - Frosinone 3:2

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00HB Torshavn - Argir 3:0
16:00Runavik - Streymur 0:1
16:00Toftir - Skala Itrottarfelag 7:2

WYSPY OWCZE: 1. Deild

14:30Undri - Fuglafjordur 1:2
16:00Vikingur 2 - 07 Vestur Sorvagur 2 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.