Piłka nożna » 21.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
ANGLIA: Premier League
14:30Everton - Nottingham -:-16:00Aston Villa - Bournemouth -:-
16:00Crystal Palace - West Ham -:-
17:30Fulham - Liverpool -:-
FRANCJA: Ligue 1
15:00Le Havre - Metz -:-15:00Lille - Strasbourg -:-
15:00Reims - Montpellier -:-
17:05Brest - Monaco -:-
19:00Toulouse - Marsylia -:-
21:00PSG - Lyon -:-
HISZPANIA: LaLiga
14:00Getafe - Real Sociedad -:-16:15Almeria - Villarreal -:-
18:30Alaves - Atl. Madryt -:-
21:00Real Madryt - Barcelona -:-
NIEMCY: Bundesliga
15:30Werder Brema - VfB Stuttgart -:-17:30Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen -:-
19:30SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05 -:-
POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
12:30Cracovia - Puszcza Niepołomice -:-15:00ŁKS Łódź - Lech Poznań -:-
17:30Legia Warszawa - Śląsk Wrocław -:-
POLSKA: Fortuna 1 Liga
12:40Arka Gdynia - Wisła Płock -:-15:00Miedź Legnica - Motor Lublin -:-
18:00Bruk-Bet T. - GKS Katowice -:-
WŁOCHY: Serie A
12:30Sassuolo - Lecce -:-15:00Torino - Frosinone -:-
18:00Salernitana - Fiorentina -:-
20:45Monza - Atalanta -:-
AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Play Offy
18:00Zamalek - Dreams -:-21:00USM Algier - Berkane -:-
ALBANIA: First Division
15:00Apolonia Fier - Bylis -:-15:00Flamurtari - AF Elbasani -:-
15:00Kastrioti - Burreli -:-
15:00Lushnja - Besa -:-
15:00Vora - Tomori Berat -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20
23:00Wenezuela U20 K - Chile U20 K -:-01:30Brazylia U20 K - Kolumbia U20 K -:-
ANDORA: Primera Divisió
11:00Penya - FC Santa Coloma -:-13:30Pas de la Casa - Atletic Escaldes -:-
16:00Inter Escaldes - Esperanca -:-
18:30Ordino - UE Santa Coloma -:-
ANGLIA: Championship
13:30Blackburn - Sheffield Wed -:-ANGLIA: Puchar FA
16:30Coventry - Manchester Utd -:-ANGLIA: Women’s Super League
13:00Manchester Utd K - Tottenham K -:-15:00Arsenal K - Leicester K -:-
15:15Manchester City K - West Ham K -:-
ANGLIA: Women’s Championship
13:00Reading K - Durham K -:-15:00Birmingham K - Sheffield Utd K -:-
15:00Lewes K - Crystal Palace K -:-
15:00Southampton K - London City Lionesses K -:-
15:00Sunderland K - Charlton K -:-
ANGLIA: Women's National League North
15:00AFC Fylde K - Huddersfield K -:-15:00Burnley K - Liverpool Feds K -:-
15:00Halifax K - Newcastle K -:-
15:00Stoke City LFC K - West Brom K -:-
15:00Wolverhampton K - Nottingham K -:-
15:00Wolverhampton K - Derby K -:-
ANGLIA: Women's National League South
15:00Billericay K - Plymouth K -:-15:00Cheltenham K - Portsmouth K -:-
15:00Hashtag K - Chatham K -:-
15:00Ipswich K - Cardiff City Ladies K -:-
15:00London Bees K - Rugby Borough K -:-
15:00Oxford Utd K - Milton Keynes K -:-
ANGOLA: Girabola League
16:00Santa Rita - Sporting de Cabinda -:-16:00Sao Salvador - Interclube -:-
17:00Wiliete - Desportivo Huila -:-
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00Garden Stars - SAP -:-02:00Greenbay Hoppers - Parham -:-
22:00Aston Villa - Empire FC -:-
00:00John Hughes - Green City -:-
ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional - Play Offy
22:00Argentinos Jrs - Defensa y Justicia -:-22:00Estudiantes - Barracas Central -:-
22:00Godoy Cruz - Velez Sarsfield -:-
22:00River Plate - Boca Juniors -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
00:00Colon - Temperley -:-20:00Arsenal Sarandi - San Martin S.J. -:-
20:30Chacarita Juniors - Agropecuario -:-
21:00Aldosivi - Nueva Chicago -:-
21:00CA Mitre - Gimnasia Mendoza -:-
21:00Deportivo Madryn - Chaco For Ever -:-
21:00Gimnasia y Tiro - Gimnasia Jujuy -:-
22:00Atl. Rafaela - San Telmo -:-
23:00Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron -:-
ARGENTYNA: Torneo Federal
20:30Biblioteca Atenas - San Martin Mendoza -:-20:30Boca Unidos - Sol de America -:-
20:30Central Norte - Crucero del Norte -:-
20:30Cipolletti - Circulo Deportivo -:-
20:30Ciudad Bolivar - Juventud U.U. -:-
20:30Defensores Belgrano VR - El Linqueno -:-
20:30Douglas Haig - Independiente Chivilcoy -:-
20:30Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza -:-
20:30Huracan Las Heras - Deportivo Camioneros -:-
20:30Kimberley - Villa Mitre -:-
20:30Olimpo - Santamarina -:-
20:30San Martin Formosa - Sarmiento Resistencia -:-
20:30Sansinena - Deportivo Rincon -:-
20:30Sarmiento de La Banda - Juventud Antoniana -:-
20:30Sol de Mayo - Germinal -:-
20:30Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. -:-
20:30Sportivo Estudiantes - Argentino MM -:-
20:30Sportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento -:-
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
20:30Argentino de Quilmes - Villa San Carlos -:-20:30Fenix - Flandria -:-
20:30Los Andes - Colegiales -:-
20:30Sacachispas - Excursionistas -:-
20:30Villa Dalmine - Liniers -:-
22:00Midland - Dock Sud -:-
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Club Lujan - Lugano -:-20:30Deportivo Paraguayo - Victoriano A. -:-
20:30El Porvenir - Puerto Nuevo -:-
20:30General Lamadrid - Mercedes -:-
20:30Ituzaingo - Central Cordoba -:-
20:30Real Pilar - CSR Espanol -:-
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Belgrano Zarate - Estrella de Berisso -:-20:30Everton La Plata - Atletico Pilar -:-
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
16:00Racing Club K - Social Atletico Television K -:-22:00PrzełożoneBelgrano K - River Plate K -:-
ARMENIA: Pierwsza Liga
14:00Pyunik - Ararat-Armenia -:-ARMENIA: First League
14:00Nikarm - Lernayin Artsakh -:-ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
22:00Sport Boys - La Fama -:-00:00Bubali - CDRA -:-
ARUBA: Division di Honor - Runda zwycięzców
00:30River Plate - Dakota -:-02:30Estrella - Deportivo Nacional -:-
AUSTRALIA: A-League
07:00Central Coast Mariners - Adelaide United -:-09:00Perth Glory - Western United -:-
AUSTRALIA: NPL ACT
05:15Yoogali - Monaro Panthers -:-07:00Gungahlin - Canberra Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
06:30Broadmeadow - Maitland -:-06:30Charlestown Azzurri - Lambton J. -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
07:00Sydney Olympic - NWS Spirit -:-07:00Sydney Utd - Marconi -:-
07:00Wollongong Wolves - Sydney FC U23 -:-
07:00WS Wanderers U23 - Blacktown City -:-
08:30APIA Leichhardt - Rockdale Ilinden -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
08:15Rochedale - Brisbane Roar U23 -:-08:30Olympic FC - Gold Coast -:-
AUSTRALIA: NPL South Australia
07:30Adelaide United U23 - South Adelaide -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
06:30Wallsend Red Devils - South Cardiff -:-AUSTRALIA: Queensland Premier League
06:30SWQ Thunder - St. George Willawong -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
06:00South Hobart U21 - Hobart Utd. -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
07:00Melbourne City U21 - Preston Lions -:-AUSTRALIA: A-League Kobiety - Play Offy
07:00Newcastle K - Melbourne City K -:-09:45Central Coast Mariners K - Sydney K -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupa mistrzowska
14:30LASK - Hartberg -:-17:00Salzburg - A. Klagenfurt -:-
AUSTRIA: 2. Liga
10:30Grazer - St. Polten -:-AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
15:00Wolfsberger (Am) - Voitsberg -:-15:30ASK Klagenfurt - Vorwarts Steyr -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
10:30Reichenau - Schwaz -:-AUSTRIA: Salzburg
16:00TSU Bramberg - Puch -:-AUSTRIA: Wien
10:30WAF Brigittenau - Wienerberger -:-AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety
11:00First Vienna K - Dornbirn K -:-12:00Bergheim K - St. Polten K -:-
12:45Sturm K - Innsbruck K -:-
13:00Kleinmunchen K - Austria Wiedeń K -:-
13:30Neulengbach K - Altach/Vorderland K -:-
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
14:30Kapaz - Sabah Baku -:-17:00Araz - Sabail -:-
AZJA: AFC Asian Cup U23
17:30Jordania U23 - Indonezja U23 -:-17:30Katar U23 - Australia U23 -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska
13:30Cercle Brugge - Antwerp -:-18:30Royale Union SG - Club Brugge -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa spadkowa
16:00Kortrijk - RWDM -:-19:15Charleroi - Eupen -:-
BELGIA: National Division 1
15:00Cappellen - Tienen -:-15:00Leuven B - Thes Sport -:-
15:00Namur - Dessel -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
15:00Binche - La Louviere -:-15:00Royal Union SG 2 - Ganshoren -:-
15:00Stockay-Warfusee - Union Rochefortoise -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
15:00Aalst - Ninove -:-15:00Cercle Brugge 2 - KRC Harelbeke -:-
15:00Wetteren - Petegem -:-
15:00Zelzate - Olsa Brakel -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
15:00Diegem - FC Lebbeke -:-15:00KV Mechelen 2 - Boom -:-
BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety
15:00Leuven II K - Mons K -:-15:00St. Liege II K - Moldavo K -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa
17:00Buffles du Borgou - Hodio -:-17:00Etoiles Filantes - Avrankou Omnisport -:-
17:00JAK - Aziza -:-
17:00Ouidah - Adjidja -:-
17:00Real Sport - Pantheres -:-
17:00Tonnerre - Bembereke -:-
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
13:00FK Słuck - Isłacz Mińsk -:-15:00Dynamo Mińsk - Zhodino -:-
17:00Nioman Grodno - FK Witebsk -:-
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
12:00FK Orsza - Niva Dolbizno -:-14:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Eniergietyk-BDU -:-
15:00Lokomotiv Gomel - Molodechno -:-
16:00Lida - Maxline -:-
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
13:00FK Witebsk K - Białoruś U19 K -:-15:00Dyussh-Polesgu K - Minsk FK K -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH
17:00Banovici - Gradacac -:-17:00TOSK Tesanj - Gorazde -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
16:30Omarska - Zeljeznicar Banja Luka -:-BOTSWANA: Premier League
15:30Holy Ghost - Masitoaka -:-15:30Tafic FC - Nico United -:-
BRAZYLIA: Serie A
23:30Bragantino - Corinthians -:-23:30Gremio - Cuiaba -:-
02:00Atletico-MG - Cruzeiro -:-
21:00Athletico-PR - Internacional -:-
21:00Palmeiras - Flamengo -:-
21:00Vitoria - Bahia -:-
23:30Atletico GO - Sao Paulo -:-
23:30Botafogo RJ - Juventude -:-
BRAZYLIA: Serie B
23:00Ceara - Goias -:-23:00Ponte Preta - Coritiba -:-
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
00:30SER Caxias - Athletic Club -:-00:30Ypiranga FC - CSA -:-
21:30Figueirense - Ferroviario -:-
21:30Nautico - Sao Bernardo -:-
00:00Floresta EC - Botafogo PB -:-
BRAZYLIA: Acreano - druga runda
22:00Galvez - Humaita -:-00:00Independencia - Rio Branco -:-
BRAZYLIA: Cearense 2 - Play Offy
22:00Icasa-CE - Cariri FC -:-BRAZYLIA: Gaucho 2
00:00GE Gloria - Frederiquense -:-20:00EC Cruzeiro - Esportivo -:-
20:00Gaucho - Veranopolis -:-
20:00Inter Santa Maria - GE Bage -:-
20:30Brasil Farroupilha - Passo Fundo -:-
23:30Lajeadense - Futvida -:-
BRAZYLIA: Maranhense - Play Offy
15:00Maranhao - Sampaio Correa -:-BRAZYLIA: Paulista A3 - Play Offy
23:00Votuporanguense - Desportivo -:-15:00EC Sao Bernardo - Gremio Prudente -:-
BRAZYLIA: Paulista A4 - Play Offy
00:30SKA Brasil - Francana -:-BRAZYLIA: Rondoniense
01:00Uniao Cacoalense - Ji-Parana -:-21:30Porto Velho - Genus -:-
BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
00:30Nautico FC - Monte Roraima -:-BRAZYLIA: Sul-Matogrossense - Play Offy
21:00Operario MS - Dourados -:-BRAZYLIA: Copa do Nordeste - Play Offy
00:00Fortaleza - AE Altos -:-BRAZYLIA: Baiano U20
14:00Jacuipense U20 - Juazeirense U20 -:-20:00Leonico U20 - Camacariense U20 -:-
20:00Vitoria da Conquista U20 - Itabuna U20 -:-
BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Chapecoense-SC U20 - Brusque U20 -:-20:00Criciuma U20 - Marcilio Dias U20 -:-
BRAZYLIA: Pernambucano U20 - pierwsza runda
20:00America PE U20 - Retro U20 -:-BRAZYLIA: Brasileiro Women
15:30Internacional K - Flamengo K -:-20:00Atletico-MG K - Cruzeiro K -:-
BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women
00:00Doce Mel K - Sao Jose K -:-15:00Minas ICESP K - Athletico-PR K -:-
16:00Mixto K - Bahia K -:-
20:00VF4 K - UD Alagoana K -:-
BUŁGARIA: Parva Liga
14:15Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-16:45Lok. Sofia - Botev Plovdiv -:-
19:15Arda - CSKA Sofia -:-
BUŁGARIA: Vtora liga
16:00Ludogorets II - Yantra Gabrovo -:-BUŁGARIA: Third League - North-East
15:00Kubrat - Dorostol -:-15:00Ustrem Donchevo - Spartak II -:-
CHILE: Primera División
23:30U. Catolica - Colo Colo -:-02:30Coquimbo - O'Higgins -:-
18:30Huachipato - Deportes Iquique -:-
21:00Palestino - U. De Chile -:-
23:30U. Espanola - Copiapo -:-
CHILE: Primera B
02:30Rangers - S. Morning -:-18:30Antofagasta - Recoleta -:-
23:30Limache - S. Wanderers -:-
CHILE: Segunda Division
02:30Trasandino - San Antonio Unido -:-18:30Deportes Rengo - Concon National -:-
21:00Osorno - Lautaro -:-
23:30Provincial Ovalle - Dep. Concepcion -:-
CHILE: Primera Division Women
17:00A. Italiano K - Deportes Iquique K -:-17:00Antofagasta K - U. Catolica K -:-
17:00S. Morning K - Palestino K -:-
17:00U. De Chile K - Everton K -:-
17:00U. De Concepcion K - Coquimbo K -:-
17:00U. Espanola K - Colo Colo K -:-
CHINY: Super Liga
13:00Henan Songshan Longmen - Qingdao Hainiu -:-13:35Meizhou Hakka - Shanghai Port -:-
14:00Beijing Guoan - Qingdao West Coast -:-
CHINY: Liga Jia
09:30Dalian Yingbo - Yanbian Longding -:-09:30Foshan Nanshi - Chongqing Tonglianglong -:-
13:30Guangzhou FC - Wuxi Wugou -:-
13:30Nanjing City - Suzhou Dongwu -:-
CHINY: FA Cup
08:30Fuzhou Changle Jingangtui - Hunan Billows -:-08:30Qingdao Elite - Hubei Istar -:-
09:00Shanghai Shenshui - Haikou Mingcheng -:-
09:30Qujing Yibu - Guangxi Hengchen -:-
CHINY: Super League Kobiety
09:00Changchun Dazhong K - Yongchuan Chashan K -:-09:00Shaanxi Changan K - Hainan Qiongzhong K -:-
09:00Zhejiang K - Jiangsu Suning K -:-
CHORWACJA: HNL
17:00Lok. Zagrzeb - Dinamo Zagrzeb -:-19:30Rijeka - Gorica -:-
CHORWACJA: Prva NL
14:50Cibalia - Orijent -:-CHORWACJA: 1. HNL Women
16:00Medimurje Cakovec K - ZNK Split K -:-17:00Agram Zagreb K - Dinamo Maksimir K -:-
17:00Osijek K - Hajduk Split K -:-
17:00Zadar K - Gorica K -:-
CYPR: Cyta Championship - Grupa mistrzowska
16:00Paphos - Anorthosis -:-18:00AEK Larnaca - Omonia -:-
18:30APOEL - Aris -:-
CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga
15:00Rudar - Petrovac -:-16:30Arsenal Tivat - Mornar -:-
18:00Sutjeska - Jedinstvo -:-
19:00Decic - Mladost DG -:-
19:00Jezero - Buducnost -:-
CZECHY: FORTUNA:LIGA
15:00Liberec - Hradec Kralove -:-15:00Pardubice - Mlada Bolesław -:-
15:00Slavia Praga - Sigma Ołomuniec -:-
18:00Slovacko - Pilzno -:-
CZECHY: FNL
10:15Zizkov - Chrudim -:-17:00Jihlava - Sparta Praga B -:-
17:00Kromeriz - Dukla Praga -:-
17:00Varnsdorf - Prostejov -:-
18:00Opawa - Vlasim -:-
CZECHY: CFL - Group A
10:15Bohemians 1905 B - Taborsko akademie -:-10:15Dukla Praga B - Slavia Praga B -:-
10:30Pilzno B - Admira Prague -:-
17:00Povltavska FA - Vltavin -:-
CZECHY: CFL - Group B
10:15Chlumec nad Cidlinou - Banik Most-Sous -:-10:15Hradec Kralove B - Mlada Bolesław B -:-
10:15Liberec B - Jablonec B -:-
11:00Teplice B - Usti n. L. -:-
17:00Brozany - Zivanice -:-
CZECHY: MSFL
10:15Slovacko B - Hodonin -:-10:15Unicov - Karwina B -:-
10:30Zlin B - Frydlant n. O. -:-
CZECHY: Dywizja A
10:00Przybram B - Aritma Prague -:-10:30Domazlice B - Sokolov -:-
16:00Jindrichuv Hradec - Klatovy -:-
CZECHY: Dywizja C
17:00Caslav - Hlinsko -:-17:00Novy Bydzov - Dobrovice -:-
17:00Trutnov - Kosmonosy -:-
17:00Turnov - Benatky -:-
CZECHY: Dywizja D
10:15Brno B - Velke Mezirici -:-15:00Humpolec - Tasovice -:-
16:00Pelhrimov - Zdirec n. D. -:-
16:00Slavoj Polna - Breclav -:-
16:00Zdar na Sazavou - Havlickuv Brod -:-
CZECHY: Dywizja E
16:00FK Kozlovice - Batov -:-16:00Vsechovice - Strani -:-
CZECHY: Division F
10:15Havirov - Jesenik -:-15:00Krnov - Sumperk -:-
16:00Bilovec - Bohumin -:-
16:00Frenstat p. R. - Vratimov -:-
CZECHY: Jihocesky KP
10:30Trebon - Trhove Sviny -:-15:00Trebetice - FC Semice -:-
CZECHY: Jihomoravsky KP
16:30Moravska Slavia - Mutenice -:-16:30Rajecko - Sparta Brno -:-
16:30Rajhradice - Kurim -:-
CZECHY: Karlovarsky KP
10:00Karlovy Vary B - Kralovske Porici -:-17:00Ostrov B - Citice -:-
CZECHY: Kralovehradecky KP
14:00Chlumec nad Cidlinou B - Libcany -:-14:00Rychnov n. Kneznou - Jaromer -:-
17:00Cerveny Kostelec - Tyniste n. Orl. -:-
17:00Horice - Trebes -:-
17:00Police nad Metuji - Ceska Skalice -:-
CZECHY: Liberecky KP
10:30Velke Hamry B - Kostalov-Libstat -:-17:00Visnova - Hradek nad Nisou -:-
CZECHY: Moravskoslezsky KP
16:00Kravare - Moravan Oldrisov -:-16:00Pusta Polom - Stonava -:-
16:00Vresina - Orlova -:-
CZECHY: Olomoucky KP
16:00Bohunovice - Mohelnice -:-16:00Cechovice - Zabreh -:-
16:00Konice - Urcice -:-
16:00Medlov - Postrelmov -:-
16:00Rapotin - SK Lipova -:-
16:00Velke Losiny - Belotin -:-
CZECHY: Pardubicky KP
17:00Hermanuv Mestec - Vysoke Myto B -:-CZECHY: Plzensky KP
16:00Holysov - Plzen-Cernice -:-17:00Zruc - Kosutka Plzen -:-
CZECHY: Stredocesky KP
17:00Poricany - Velim -:-17:00Sedlcany - SK Doksy -:-
CZECHY: Vysocina KP
10:30Sapeli Polna - Zdar na Sazavou B -:-16:00Ledec nad Sazavou - FS Trebic -:-
16:00Nova Ves - Chotebor -:-
CZECHY: Zlinsky KP
16:00Borsice - Slusovice -:-16:00Stitna nad Vlari - Hrachovec -:-
DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska
16:00FC Kopenhaga - Silkeborg -:-18:00Brondby - Midtjylland -:-
DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
14:00Hvidovre IF - Vejle -:-14:00Viborg - Lyngby -:-
DANIA: 1st Division - Grupa - awans
15:00Aalborg - Kolding -:-DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska
13:00Ishoj - Holbaek -:-DANIA: 3rd Division - Grupa spadkowa
13:00Lyseng - Vanløse -:-DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska
13:00KoldingQ K - Fortuna Hjorring K -:-15:00Nordsjaelland K - Aarhus K -:-
DOMINIKANA: LDF
00:00San Cristobal - Cibao -:-22:00Atlantico - Vega Real -:-
00:00Universidad O&M - Atletico Pantoja -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
15:00Maniema - Don Bosco -:-15:00PrzełożoneMazembe - Dauphins Noirs -:-
16:30AS Vita Club - Lubumbashi Sport -:-
EGIPT: Division 2 A - Grupa - awans
15:30Al-Sekka - Tanta -:-15:30Ghazl El Mahallah - Raya -:-
15:30Haras El Hodood - La Viena -:-
15:30Proxy - Petrojet -:-
15:30Wadi Degla - Al Qanah -:-
ESTONIA: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Narva -:-16:00Flora - Kalju -:-
ESTONIA: Esiliiga
11:30Elva - Tabasalu -:-11:30Paide Linnameeskond U21 - FC Tallinn -:-
11:30Tallinna Kalev U21 - Harju JK Laagri -:-
11:30Tartu Welco - Levadia U21 -:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Tallina Kalev K - Saku Sporting K -:-ETIOPIA: Premier League
15:00Ethiopia Bunna - Defence Force -:-18:00Ethiopia Nigd Bank - Sidama Bunna -:-
EUROPA: Krymska Priemjer-Liga
16:00Gvardiya - Kyzyltash -:-16:00Sparta-KT - Alushta-Crimea -:-
EUROPA: All-Island Cup Women
17:00Crusaders K - Treaty Utd K -:-17:00Lisburn Ladies K - Peamount K -:-
20:00Athlone WFC K - Sligo Rovers K -:-
FIDŻI: Premier League
03:00Nadroga - Suva -:-03:30Nasinu - Labasa -:-
05:00Nadi - Ba -:-
05:00Navua - Tailevu Naitasiri -:-
FILIPINY: PFL
09:00Stallion - Manila Montet -:-10:00Davao Aguilas - Manila Digger -:-
11:30Philippine Air Force - United City -:-
14:00Maharlika - Kaya -:-
FINLANDIA: Veikkausliiga
17:30Ekenas - Oulu -:-FINLANDIA: Ykkonen
15:00KuPS Akatemia - Klubi 04 -:-15:00OLS Oulu - Atlantis -:-
19:00Keski-Uusimaa - Jazz Pori -:-
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
17:30GrIFK - JaPS 2 -:-FINLANDIA: Suomen Cup
18:00POHU/Hurjin - LoPa -:-19:00Millbrook - NJS III -:-
FINLANDIA: Ykkonen Women
13:00Ilves 2 K - VIFK K -:-16:00HJK Akatemia K - KTP K -:-
FRANCJA: Division 2 Women
13:00Metz K - Strasbourg K -:-15:00Le Mans K - Thonon Evian K -:-
15:00Marsylia K - Lens K -:-
15:00Montauban K - Nice K -:-
15:00Rodez K - Albi-Marssac K -:-
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Asante Kotoko - Samartex -:-17:00Bibiani Gold Stars - Aduana -:-
17:00Bofoakwa Tano - Bechem United -:-
17:00Heart Of Lions - Nations FC -:-
17:00Tamale - Nsoatreman -:-
GHANA: Division One League
17:00Berekum City - Brong Ahafo -:-17:00Debibi - Techiman Liberty -:-
17:00Ebusua Dwarfs - Venomous Vipers -:-
17:00Eleven Wonders - Baffour SA -:-
17:00Future Stars - Nzema Kotoko -:-
17:00Home Stars - Kings Palace -:-
17:00Koforidua - Hohoe United -:-
17:00Mighty Royals - Young Apostles -:-
17:00Na God - Vision -:-
17:00Okwawu - Akatsi All Stars -:-
17:00Rospak - Pac Academy -:-
17:00Skyy - Holy Stars -:-
17:00Soccer Intellectuals - King Faisal -:-
17:00Still Believe - ADVSA -:-
17:00Swedru All Blacks - Sefwi All Stars -:-
17:00Wa Power - Maana -:-
GRECJA: Super League - Grupa mistrzowska
16:00Lamia - Panathinaikos -:-18:30Aris - AEK -:-
19:30Olympiakos - PAOK -:-
GRECJA: Super League - Grupa spadkowa
14:00Panserraikos - Giannina -:-GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
15:00PAE Chania - Ionikos -:-16:00Athens Kallithea - Ilioupoli -:-
GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
15:00Giouchtas - Panachaiki -:-15:00Karditsa - Kozani -:-
15:00Panathinaikos B - PAE Egaleo -:-
15:00PAOK B - Kampaniakos -:-
GRECJA: Division A Women
11:00AEK K - Rethymniakos K -:-11:00Elpides Karditsas K - Panathinaikos K -:-
12:30Asteras T. K - OFI Crete K -:-
14:00PAOK K - Atromitou K -:-
15:00AEL Larissa K - Trikala K -:-
15:00Olimpiada Imittou K - Volos 2004 K -:-
GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Gagra - Dila Gori -:-GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura
23:00Coatepeque - Municipal -:-23:00Coban Imperial - Guastatoya -:-
23:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa -:-
23:00Malacateco - Zacapa -:-
23:00Xelaju - Deportivo Mixco -:-
23:00Xinabajul - Antigua -:-
HISZPANIA: LaLiga2
14:00Espanyol - Andorra -:-16:15Eibar - Alcorcon -:-
16:15Eldense - Albacete -:-
18:30Mirandes - Burgos CF -:-
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1
12:00Gimnastic - Celta Vigo B -:-16:00Barcelona B - Lugo -:-
18:00Arenteiro - Ponferradina -:-
18:00R. Union - Unionistas -:-
20:00SD Logrones - Osasuna B -:-
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2
12:00Ceuta - Baleares -:-12:00Granada B - San Fernando -:-
12:00Malaga - Murcia -:-
12:00Melilla - Merida AD -:-
12:00UD Ibiza - Atl. Madryt B -:-
18:00Linares - Castellon -:-
20:00CF Intercity - Cordoba -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1
12:00Cayon - Torrelavega -:-12:00Rayo Cantabria - Arandina -:-
17:00Guijuelo - Racing Club Villalbes -:-
17:00Langreo - Valladolid Promesas -:-
17:00Pontevedra - Ourense CF -:-
18:00Marino de Luanco - Zamora -:-
18:00Real Aviles - Covadonga -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2
12:00Arenas Club - Zaragoza B -:-12:00Brea - Utebo FC -:-
17:00Calahorra - Valle Egues -:-
17:00Gernika - UD Logrones -:-
17:00Naxara - Barbastro -:-
17:00Tudelano - Izarra -:-
18:00Barakaldo - Alaves B -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3
12:00CE Europa - Badalona Futur -:-12:00Hercules - Pena Deportiva -:-
12:00Penya Indep. - Espanyol B -:-
17:00Cerdanyola - Lleida -:-
18:00Sant Andreu - Torrent -:-
18:00Terrassa - Saguntino -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4
11:00Antoniano - CD Estepona -:-11:30Betis B - Aguilas FC -:-
11:30La Union - Ciudad Real -:-
12:00Cartagena B - Cadiz B -:-
12:00UCAM Murcia - San Roque -:-
12:00Velez - Sevilla B -:-
17:00El Palo - Racing Cartagena MM -:-
18:00Orihuela - Linense -:-
18:00Yeclano - Marbella -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5
12:00San Sebastian Reyes - Mensajero -:-12:00Union Adarve - Getafe B -:-
12:00Ursaria - Numancia -:-
12:30Montijo - Badajoz -:-
13:00San Fernando - Navalcarnero -:-
17:00CF Talavera - Illescas -:-
17:30Cacereno - Atl. Paso -:-
18:00Gimnastica Segoviana - Llerenense -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1
12:00Viveiro - Estradense -:-12:15Atletico Arteixo - Silva SD -:-
17:00Arzua - Paiosaco -:-
18:00Alondras - Sarriana -:-
18:00Somozas - Betanzos -:-
18:00UD Ourense - Arosa SC -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
12:00Gijon B - Llanes -:-12:00Gijon Industrial - Praviano -:-
12:00Lealtad - Union Club Ceares -:-
12:00Lenense - Llanera -:-
12:00Real Titanico - Barcia -:-
17:00Basico Urraca - Aviles Stadium -:-
17:30CD Colunga - L'Entregu -:-
17:30Tuilla - Luarca -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
12:00Guarnizo - Siete Villas -:-16:30Velarde - CD Colindres -:-
17:00Castro - Bezana -:-
17:00Tropezon - Vimenor -:-
17:00UC Cartes - Torina -:-
18:00Naval Reinosa - Laredo -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
13:00Anorga - Urduliz -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5
11:45Grama - Pobla Mafumet -:-12:00Castelldefels - Vilafranca -:-
12:00Mollerussa - Girona B -:-
12:00Prat - Reus FCR -:-
12:00San Cristobal CP - Peralada -:-
12:30L'Hospitalet - FC L'escala -:-
16:30Olot - UE Tona -:-
17:30Badalona - Montanesa -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
17:00Silla CF - Ontinyent 1931 -:-17:30Acero - Levante B -:-
17:30Soneja - Atzeneta -:-
18:00Patacona - Villarreal C -:-
18:00Rayo Ibense - Ilicitano -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7
11:30AD Torrejon - Alcorcon B -:-11:30Collado Villalba - Tres Cantos -:-
11:30Leganes B - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Parla - CD Mostoles -:-
11:30Trival Valderas - Villanueva -:-
12:00Colonia M. - Vallecano B -:-
12:00Las Rozas - Canillas -:-
12:00RSD Alcala - Real Madryt C -:-
18:00Galapagar - Paracuellos Antamira -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Atl. Tordesillas - Salamanca -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
12:00Almeria B - Jaen -:-12:00CP Almeria - CD Torreperogil -:-
12:00Torremolinos - Huetor Vega -:-
13:00Mancha - Atletico Melilla -:-
18:00Maracena - Arenas Armilla -:-
18:00Rincon - Malaga B -:-
18:00Torredonjimeno - Motril -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10
11:30CD Gerena - Sevilla C -:-12:00Coria C.F. - Xerez CD -:-
17:00Pozoblanco - CD Utrera -:-
18:00Ayamonte - Cordoba B -:-
18:00Xerez D.F.C. - Cabecense -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
12:00Mallorca B - Poblense -:-12:30Portmany - Constancia -:-
16:00Alcudia - Mercadal -:-
17:00Alaior - Collerense -:-
17:00Soller - Inter Manacor -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
12:00Tenerife B - CD Buzanada -:-13:00Atl. Victoria - Tamaraceite -:-
13:00Gran Tarajal - Teror -:-
13:00Las Palmas B - Arucas -:-
13:30Lanzarote - CD Marino -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13
11:30Molinense - Deportiva Minera -:-12:00Plus Ultra - Ciudad Cieza -:-
16:00UCAM Murcia B - Montecasillas -:-
17:00CAP Ciudad de Murcia - Balsicas Atletico -:-
17:30CD Algar - EG El Palmar CF -:-
18:00Caravaca - Racing Murcia -:-
18:00Lorca Deportiva - Pulpileno -:-
18:00Muleno - Real Murcia B -:-
18:30Bullense - Alcantarilla -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14
11:30CD Calamonte - Fuente de Cantos -:-12:30Montehermoso - Moralo -:-
12:30Pueblonuevo - Olivenza -:-
12:30Trujillo - Diocesano -:-
18:00CD Coria - Don Benito -:-
18:00Jaraiz - Castuera -:-
18:00Jerez CF - Arroyo -:-
18:00RCP Valverdeno - Azuaga -:-
19:00Don Alvaro - Villafranca -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
16:30CD Cantolagua - Alesves -:-17:00Cirbonero - Beti Kozkor -:-
17:00Lagunak - Burlades -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16
12:00Racing Rioja - Casalarreina -:-16:30Anguiano - UD Logrones B -:-
17:00Alfaro - Oyonesa -:-
17:00Tedeon - CDFC Calzada -:-
17:30Arnedo - CCD Alberite -:-
18:00Haro Deportivo - Comillas -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17
17:00Atletico Monzon - Caspe -:-17:00Carinena - Cuarte -:-
17:00CF Illueca - Borja -:-
17:00Fuentes - Epila -:-
17:30Ejea - Binefar -:-
17:30Tamarite - Fraga -:-
17:30Utrillas - Calamocha -:-
18:00Almudevar - Belchite 97 -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18
12:00Socuellamos - Marchamalo -:-17:00Torrijos - Conquense -:-
17:00Villarrobledo - Villacanas -:-
18:00La Solana - Albacete B -:-
18:00Puertollano C.F. - San Clemente -:-
18:00Quintanar del Rey - Cazalegas -:-
18:00Tomelloso - Huracan de Balazote -:-
HISZPANIA: Liga F Women
12:00Atl. Madryt K - Betis K -:-14:00Villarreal K - Sevilla K -:-
16:00Valencia K - Real Sociedad K -:-
HISZPANIA: Primera Federacion Women
12:00Madrid C. B K - Albacete K -:-12:00SE AEM K - Athletic Bilbao B K -:-
16:00Alaves K - CE Europa K -:-
16:00Atl. Madryt B K - Alhama K -:-
16:00Barcelona B K - Espanyol K -:-
16:00CA Osasuna K - DUX Logrono K -:-
16:00La Coruna K - Cacereno K -:-
HOLANDIA: Tweede Divisie
14:00ADO 20 Heemskerk - Jong Almere City -:-HOLANDIA: Derde Divisie
14:00AWC - UNA -:-14:00Baronie - Blauw Geel -:-
14:00FC Oss - Rosmalen -:-
14:00TOGB - HV & CV Quick -:-
HOLANDIA: KNVB Beker
18:00Feyenoord - Nijmegen -:-HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety
12:15Den Haag K - Feyenoord K -:-12:15Excelsior K - Sittard K -:-
12:15Utrecht K - Twente K -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:00Marathon - Real Espana -:-01:15Real Sociedad - Vida -:-
03:30Genesis - Olancho -:-
HONG KONG: Premier League
09:00HK U23 - Eastern AA -:-09:00North District - Resources Capital -:-
INDIE: I-League 2
12:30Kenkre - SC Bengaluru -:-12:30SC Goa - Dempo -:-
INDONEZJA: Liga 1
10:00Madura United - PSM Makassar -:-14:00Barito Putera - Persija Jakarta -:-
14:00Borneo - Arema -:-
IRAK: Stars League
14:45Al Minaa - Karbala -:-17:00PrzełożoneAl Karkh - Al Zawraa -:-
17:00PrzełożoneAl Talaba - Newroz -:-
17:00PrzełożoneAl-Qassim - Duhok -:-
17:00PrzełożoneBaghdad - Al-Hudod -:-
17:00PrzełożoneNaft Al-Basra - Al Najaf -:-
17:00PrzełożoneZakho - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:15Naft Missan - Al Kahraba -:-
19:30Erbil - Al Shorta -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
15:00Zob Ahan - Aluminium Arak -:-15:30Malavan - Sepahan -:-
IRAN: Division 1
15:30Ario Eslamshahr - Damash Gilan -:-15:30Kheybar Khorramabad - Darya Babol -:-
15:45Mes Soongoun - Naft M.I.S -:-
16:00Mes Shahr Babak - Khooshe Talaee -:-
16:15Chadormalu - Naft Gachsaran -:-
16:30Pars Janoobi Jam - Saipa -:-
16:30Shahin Bandar Ameri - Astara -:-
16:30Shahre Raz - Mes Kerman -:-
16:45Esteghlal Molasani - Fajr Sepasi -:-
ISLANDIA: Besta deild karla
16:00Akureyri - Vestri -:-19:00Akranes - Fylkir -:-
21:15Vikingur Reykjavik - Breidablik -:-
ISLANDIA: Besta deild Women
17:00Valur K - Thor/KA K -:-18:00Tindastoll K - Hafnarfjordur K -:-
ISLANDIA: Icelandic Cup Women
16:00Husavik K - Fjardab/Hottur/Leiknir K -:-16:00Njardvik K - IH Hafnarfjordur K -:-
17:00Augnablik K - Fram K -:-
17:00Smari K - Grindavik K -:-
18:00Sindri K - Fjolnir K -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
18:00Hapoel Hadera - Ashdod -:-19:15H. Petah Tikva - B. Jerusalem -:-
JAPONIA: J1 League
08:00Nagoya - C-Osaka -:-08:00Tokyo - Machida -:-
JAPONIA: J2 League
07:00Chiba - Blaublitz -:-07:00Kagoshima Utd - Tochigi -:-
07:00Oita - Iwaki -:-
07:00Renofa Yamaguchi - Mito -:-
07:00V-Varen Nagasaki - Yokohama FC -:-
JAPONIA: J3 League
06:00Fukushima Utd - Omiya Ardija -:-06:00Vanraure - Kitakyushu -:-
JAPONIA: WE League Women
05:30C-Osaka K - Beleza K -:-06:00Albirex Niigata K - Parceiro Nagano K -:-
06:00Mynavi Sendai K - Urawa K -:-
07:00Nojima Stella K - Inac Kobe Leonesa K -:-
07:00Saitama K - Hiroshima K -:-
08:00Omiya Ardija K - JEF United K -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
06:00FC Takatsuki Speranza K - Harima Albion K -:-06:00NGU Nagoya K - Gunma K -:-
06:00Orca Kamogawa K - Kunoichi K -:-
06:00Yokohama FC Seagulls K - Nittaidai K -:-
07:00Setagaya Sfida FC K - Ehime K -:-
08:00Shizuoka Bonita K - Miyazaki K -:-
KAMBODŻA: CPL
10:45Angkor Tiger - NagaWorld -:-10:45Prey Veng - Visakha -:-
13:00Tiffy Army - Dangkor -:-
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
16:00Bamboutos FC - APEJES Academy -:-16:00Fauve Azur Elite - Aigle Royal -:-
16:00Fortuna Mfou - Bamenda -:-
16:00Les Astres - Fovu Baham -:-
16:00UMS de Loum - Union Douala -:-
KANADA: Canadian Premier League
22:00York Utd - Forge -:-KAZACHSTAN: Pierwsza liga
13:30FC Astana - Tobol -:-16:00Zhetysu - Szachtar K. -:-
KENIA: Premier League
14:00Gor Mahia - Leopards -:-14:00Muranga - Muhoroni Youth -:-
14:00Ulinzi Stars - Tusker -:-
KENIA: Super League
12:00Mathare Utd. - Kisumu All-Stars -:-12:00Mulembe United - Dimba Patriots -:-
14:00MCF - Vihiga -:-
14:00Mombasa Stars - Silibwet -:-
14:00Rainbow - Nairobi United -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
14:00Kyrgyzaltyn - Neftchi Kochkor-Ata -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Pereira - Millonarios -:-01:10Junior - Once Caldas -:-
03:30Alianza - Jaguares de Cordoba -:-
21:00Santa Fe - America De Cali -:-
23:10Dep. Cali - Envigado -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:30Real Santander - Boca Juniors -:-KOLUMBIA: Liga Women
01:00Millonarios K - Cucuta K -:-01:30Deportivo Pereira K - Llaneros K -:-
23:00Alianza K - America de Cali K -:-
KONGO: Ligue 1
16:00Leopard - Diables Noirs -:-16:00V. Club Mokanda - JS Talangai -:-
19:00Otoho d'Oyo - AS BNG -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
07:00Gangwon - Incheon -:-09:30Daegu - Daejeon -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
07:00Ansan Greeners - Gimpo FC -:-07:00Anyang - Suwon Bluewings -:-
09:30Asan - Jeonnam -:-
09:30Gyeongnam - Seoul E-Land -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
07:00Gangneung - Yeoju Citizen -:-07:00Hwaseong - Pocheon -:-
08:00Changwon - Yangpyeong -:-
08:00Gyeongju KHNP - Mokpo -:-
KOSOWO: Superliga
15:00KF Llapi - Fushe Kosova -:-15:00Malisheva - Prishtina -:-
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Grecia -:-04:00Alajuelense - Saprissa -:-
23:00Guanacasteca - Herediano -:-
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy
22:00Limon Black Star - ADR Jicaral -:-22:00Quepos Cambute - Santa Ana -:-
LESOTHO: Premier League
15:00Linare - Matlama -:-LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
15:00Tadamon - Al Sahel -:-LIBAN: Lebanese Cup
15:00Al Ansar - Nejmeh SC -:-LIBIA: Pierwsza Liga
16:00Al Hilal Benghazi - Al Tahaddi -:-16:00Al Taawun - Al Akhdar -:-
LITWA: A Lyga
12:00FK Panevezys - Transinvest -:-14:00Hegelmann - Banga -:-
17:25Zalgiris - Dziugas Telsiai -:-
LUKSEMBURG: BGL Ligue
16:00Dudelange - Schifflange -:-16:00Kaerjeng - Victoria Rosport -:-
16:00Racing Luxembourg - Wiltz -:-
16:00UNA Strassen - Fola -:-
ŁOTWA: Virsliga
13:00Metta/LU - Riga FC -:-15:00Auda - Tukums 2000 -:-
ŁOTWA: 1. Liga
16:30JFK Ventspils - Valmiera 2 -:-17:00RFS 2 - FK Smiltene -:-
ŁOTWA: 1. Liga Women
18:00Metta/LU K - Rigas K -:-MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL
16:00KF Gostivar - Brera Strumica -:-16:00Makedonija GP - Struga -:-
16:00Sileks - Shkupi -:-
16:00Tikves - Shkendija -:-
16:00Vardar - Voska Sport -:-
MAKAO: Elite League
12:00Chao Pak Kei - Hang Sai -:-14:00Tak Chun Ka I - Sporting Macau -:-
MALAWI: Super League
14:30Baka City - MAFCO -:-14:30Dedza Dynamos - Silver Strikers -:-
14:30Kamuzu Barracks - FOMO -:-
14:30Mighty Wanderers - Creck Sporting -:-
MALTA: Premier Liga
11:00Sirens - Gudja -:-14:00Mosta FC - Hibernians -:-
16:15Valletta - Balzan -:-
MALTA: Challenge League - Grupa - awans
14:00Zurrieq - Zabbar -:-MALTA: Challenge League - Grupa spadkowa
14:00Zejtun - Swieqi -:-16:30Luqa - St. Andrews -:-
16:30Msida - Fgura -:-
MAROKO: Botola Pro
18:00PrzełożoneBerkane - Moghreb Tetouan -:-18:00Union Touarga - Jeunesse Sportive Soualem -:-
20:00FAR Rabat - Maghreb Fez -:-
22:00Renaissance Zemamra - Raja Casablanca -:-
MAROKO: Botola 2
20:00Difaa El Jadidi - Ittifaq Marrakech -:-20:00Marrakech - Jeunesse -:-
20:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-
20:00USM Oujda - Meknes -:-
MEKSYK: Liga MX - Clausura
01:00Leon - Monterrey -:-03:05Guadalajara - Queretaro -:-
03:05Santos Laguna - Pachuca -:-
03:05Tigres - Necaxa -:-
05:10U.N.A.M. - Club America -:-
MEKSYK: Liga Premier Serie A
00:00Inter de Queretaro - La Piedad -:-00:00Pioneros - San Juan de Aragon -:-
01:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras -:-
01:00Canamy - Tampico Madero -:-
01:00Irapuato - Escorpiones -:-
05:00Los Cabos - Mexicali -:-
19:00Saltillo - Tritones Vallarta -:-
00:00Coras - Correcaminos 2 -:-
MEKSYK: Liga Premier Serie B
00:00Ciervos - Pachuca 2 -:-00:00Uruapan - Huracanes Izcalli -:-
02:00Ayense - Caja Oblatos -:-
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
17:00Cruz Azul U23 - Atlas U23 -:-19:00Santos Laguna U23 - Pachuca U23 -:-
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
20:00Puebla K - Juarez K -:-00:00Pachuca K - Guadalajara K -:-
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
14:00S. Tiraspol - Dacia Buiucani -:-17:00Zimbru - Milsami -:-
MONGOLIA: Premier League
10:15Falcons - Khoromkhon -:-13:15FC Ulaanbaatar - Deren -:-
MOZAMBIK: Mocambola
15:00Costa do Sol - Black Bulls -:-15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Maputo -:-
15:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Beira -:-
15:00Textafrica - UD Songo -:-
NAMIBIA: Premiership
14:00Eeshoke - Life Fighters -:-14:00Julinho Sporting - Blue Waters -:-
14:00Okakarara - Okahandja -:-
14:00Ongos - African Stars -:-
14:00UNAM - Mighty Gunners -:-
14:00Young Africans - Orlando Pirates -:-
14:00Young Brazilians - Tigers -:-
16:30Khomas Nampol - Civics -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga
13:30Hannover - St. Pauli -:-13:30Karlsruher - Hertha Berlin -:-
13:30Rostock - Magdeburg -:-
NIEMCY: 3. Liga
13:30Mannheim - RW Essen -:-16:30Munster - SC Freiburg II -:-
19:30Ulm - Regensburg -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
12:00Hannover II - VfB Oldenburg -:-13:00Eimsbutteler - Kiel II -:-
14:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
13:00Babelsberg - Cottbus -:-13:00Hertha Berlin II - Chemnitzer -:-
13:00Jena - Berliner AK 07 -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
14:00FSV Frankfurt - Stuttgarter Kickers -:-14:00Schott Mainz - Eintracht Frankfurt II -:-
14:00VfB Stuttgart II - Steinbach Haiger -:-
NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
12:00Makkabi Berlin - Neustrelitz -:-13:30Tasmania Berlin - Mahlsdorf -:-
14:00Furstenwalde - Sparta Lichtenberg -:-
14:00Hertha Zehlendorf - Staaken -:-
NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
14:00Halle - Arnstadt -:-NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
14:00Eichede - Inter Turkspor Kiel -:-16:30Lubeck II - VfR Neumunster -:-
NIEMCY: Oberliga Hamburg
10:45HEBC Hamburg - ETSV Hamburg -:-14:00Halstenbek-Rellingen - Niendorfer TSV -:-
14:00Rugenbergen - Tornesch -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Alsterbruder -:-
NIEMCY: Oberliga Bremen
11:00Geestemunde - Komet Arsten -:-NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
10:15VfL Oldenburg - Delmenhorst -:-15:00Heeslinger - Hildesheim -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck -:-
NIEMCY: Oberliga Westfalen
14:00Bovinghausen - Gievenbeck -:-15:00Clarholz - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Eintracht Rheine - Vreden -:-
15:00Lotte - Siegen -:-
15:00Turkspor Dortmund - Finnentrop/Bamenohl -:-
15:00Westfalia Rhynern - Brunninghausen -:-
15:30Ennepetal - Wattenscheid -:-
NIEMCY: Oberliga Hessen
15:00Eddersheim - Fernwald -:-15:00Hunfelder - Hanauer SC -:-
15:00SV Steinbach - Alzenau -:-
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
13:30Worms - Trier -:-14:00Cosmos Koblenz - Pirmasens -:-
15:00Kaiserslautern II - Karbach -:-
15:00Waldalgesheim - Diefflen -:-
15:30SpVgg Quierschied - Dudenhofen -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
13:00Garching - Landsberg -:-NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Grossaspach - VfR Mannheim -:-NIEMCY: Oberliga Mittelrhein
15:00Bergisch Gladbach - Hennef -:-15:00Porz - Hurth -:-
15:00Siegburger - Eintracht Hohkeppel -:-
15:15Frechen - Bonner -:-
15:15Schafhausen - Freialdenhoven -:-
15:30Fortuna Koln II - Germania Teveren -:-
15:30VfL Vichttal - Konigsdorf -:-
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
15:00Frintrop - Homberg -:-15:00Germania Ratingen - Baumberg -:-
15:00Hilden - TVD Velbert -:-
15:00Sonsbeck - Hamborn -:-
15:00SW Essen - Buderich -:-
15:30Mulheimer FC 97 - Schonnebeck -:-
16:00Meerbusch - Uerdingen -:-
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna
11:00Drezno U19 - VfL Osnabruck U19 -:-13:30Braunschweig U19 - Hannover U19 -:-
14:001. FC Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 -:-
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa
10:30Heidenheim U19 - 1. FSV Mainz 05 U19 -:-11:00Bayern Monachium U19 - Ingolstadt U19 -:-
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia
11:00Arminia Bielefeld U19 - Paderborn U19 -:-11:00Bochum U19 - Düsseldorf U19 -:-
11:00Wuppertaler U19 - Leverkusen U19 -:-
NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
14:00Kolonia K - Freiburg K -:-18:30Duisburg K - Wolfsburg K -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
11:00Bayern II K - Meppen K -:-11:00Frankfurt II K - B. Moenchengladbach K -:-
11:00Gutersloh K - Ingolstadt K -:-
11:00Hoffenheim II K - Potsdam K -:-
14:00Hamburger SV K - Wolfsburg II K -:-
14:00Sand K - Jena K -:-
14:00Weinberg K - Andernach K -:-
NIGERIA: NPFL
17:00Kano - Gombe -:-17:00Katsina Utd - Sporting Lagos -:-
17:00Lobi Stars - Bendel -:-
17:00Niger - Doma United -:-
17:00Plateau - Remo Stars -:-
17:00Rivers United - Enugu -:-
17:00Sunshine Stars - Enyimba -:-
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
00:00Masachapa - Ferretti -:-02:00Sport Sebaco - Matagalpa -:-
03:00Ocotal - Jalapa -:-
NORWEGIA: Eliteserien
14:30HamKam - Strömsgodset -:-17:00Brann - Odd -:-
17:00Haugesund - Rosenborg -:-
17:00Kristiansund - Tromsø -:-
17:00Sandefjord - Lilleström -:-
17:00Sarpsborg 08 - KFUM Oslo -:-
17:00Viking - Fredrikstad -:-
19:15Bodo/Glimt - Molde -:-
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
15:00Jerv - Hodd -:-NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2
14:00Strømmen - Vålerenga 2 -:-14:45Alta - Ull/Kisa -:-
15:00Eidsvold - Junkeren -:-
16:30Grorud - Tromsdalen -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 1
15:00Åsane 2 - OS -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 2
15:00Sandnes 2 - Start 2 -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 3
17:00Assiden - Mjondalen 2 -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 4
13:00Rosenborg 2 - Lillestrom 2 -:-13:30Strømsgodset 2 - Surnadal -:-
15:00Melhus - Stabaek 2 -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 5
14:30Traeff - Lørenskog -:-15:00Aalesund 2 - Gjellerasen -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
13:00Elverum - Floya -:-15:30Harstad - Bodo/Glimt 2 -:-
15:30Ulfstind - Kongsvinger 2 -:-
NORWEGIA: Division 1 Women
13:00Kil/Hemne K - Avaldsnes K -:-15:00Odd K - Ovrevoll Hosle K -:-
15:00Tromsø K - Aalesund K -:-
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Herrera - San Francisco -:-03:30Deportivo Universitario - Veraguas -:-
03:30Plaza Amador - Tauro -:-
23:00Arabe Unido - Alianza -:-
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - General Caballero JLM -:-02:00Libertad - Sportivo Trinidense -:-
23:30Tacuary - Guarani -:-
PARAGWAJ: Division Intermedia
15:30Fernando de la Mora - Encarnacion FC -:-15:30Independiente F.B.C. - 12 de Junio -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
18:00Sporting Cristal - Cusco -:-21:30Grau - Melgar -:-
PERU: Liga 2
20:00Alianza Huanuco - Llacuabamba -:-PERU: Liga Women
17:30U. de Deportes K - AD Cantolao K -:-22:00Sporting Cristal K - Biavo K -:-
POLSKA: II Liga
12:00Lech Poznań II - Stal Stalowa Wola -:-13:00Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie -:-
14:00Kotwica Kołobrzeg - ŁKS Łódź II -:-
14:00Zagłębie Lubin II - Chojniczanka -:-
POLSKA: III Liga - Grupa III
17:00MKS Kluczbork - Carina Gubin -:-POLSKA: Centralna Liga Juniorów
11:00Zagłębie Lubin U19 - Arka Gdynia U19 -:-12:00Górnik Zabrze U19 - Raków Częstochowa U19 -:-
12:00Jagiellonia Białystok U19 - Cracovia U19 -:-
12:00Pogoń Szczecin U19 - Odra Opole U19 -:-
POLSKA: Ekstraliga Kobiet
13:00Stomilanki Olsztyn K - Pogon Szczecin K -:-PORTUGALIA: Liga Portugal
16:30Chaves - Estoril -:-16:30Famalicao - Portimonense -:-
19:00Casa Pia - FC Porto -:-
21:30Sporting - Guimaraes -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
12:00Oliveirense - Os Belenenses -:-15:00Academico Viseu - Mafra -:-
16:30Vilaverdense - Maritimo -:-
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Promotion Group
17:00Limianos - S. Joao Ver -:-17:00Pevidem - Amarante -:-
17:00SC Lusitania - Moncarapachense -:-
17:00Setubal - Santarem -:-
PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
16:15Sporting K - Benfica K -:-17:00Racing Power K - Braga K -:-
REUNION: Regionale 1
13:30JS Gauloise - Saint-Pauloise -:-13:30Sainte-Suzanne - Saint-Denis -:-
13:30Saint-Louisienne - Sainte Rose -:-
13:30Tamponnaise - Piton -:-
13:30Trois Bassins - Ravine Blanche -:-
14:00Jeanne d'Arc - Excelsior -:-
14:00Saint-Pierroise - St. Louis -:-
ROSJA: Premier Liga
13:00Pari NN - Dyn. Moskwa -:-15:15Zenit - Orenburg -:-
17:15Soczi - Ural -:-
19:30FK Rostów - Sp. Moskwa -:-
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 2
11:00Sp. Moskwa 2 - Din. Moskwa 2 -:-13:00Rodina Moscow U21 - Dynamo Petersburg -:-
13:00Zenit 2 - Dynamo Vologda -:-
14:00Znamya Truda - Tver -:-
16:00Bałtika 2 - Jenisej 2 -:-
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 3
05:00Dynamo Vladivostok - Kvant -:-07:00Sakhalin - Kolomna -:-
12:00Chimki 2 - SKA Chabarowsk 2 -:-
12:00Spartak Tambov - Salyut-Belgorod -:-
13:00Arsienał Tuła 2 - Kosmos -:-
13:00Kompozit - Oryol -:-
13:00Penza - Ryazan -:-
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 4
14:00Uralets Nizhny Tagil - Dynamo Barnaul -:-ROSJA: Supreme Division Women
10:30Zvezda K - Sp. Moskwa K -:-14:00Krasnodar K - Chertanovo M. K -:-
RPA: Pierwsza liga
15:00Polokwane - Cape Town City -:-15:00Richards Bay - Kaizer Chiefs -:-
17:30TS Galaxy - Stellenbosch -:-
RPA: Motsepe Foundation Championship
15:00Orbit College - NB La Masia -:-15:00Pretoria Callies - Hungry Lions -:-
RPA: Diski Challenge
09:30Chippa United U23 - Orlando U23 -:-10:00Cape Town Spurs U23 - Sekhukhune U23 -:-
11:30Mamelodi U23 - Kaizer U23 -:-
12:00Richards Bay U23 - Golden Arrows U23 -:-
12:00Stellenbosch U23 - Cape Town City U23 -:-
12:00Swallows U23 - Amazulu U23 -:-
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
18:00Sepsi Sf. Gheorghe - Univ. Craiova -:-RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
15:00Otelul - U. Cluj -:-RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
10:00Selimbar - Unirea Slobozia -:-12:30Gloria Buzau - Csikszereda M. Ciuc -:-
RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa mistrzowska
12:00Politehnica Timisoara K - Farul Constanta K -:-RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa spadkowa
10:00Targu Mures K - Banat K -:-14:00Gloria 2018 Bistrita K - CSM Alexandria K -:-
RWANDA: Premier League
15:00Bugesera - Rayon Sport -:-15:00Etincelles - Muhazi United -:-
15:00Gorilla - Musanze -:-
15:00Mukura Victory Sports - AS Kigali -:-
SALWADOR: Primera Division - Clausura
23:30Jocoro - Aguila -:-03:00FAS - Municipal Limeno -:-
23:30Dragon - Fuerte San Francisco -:-
23:30Luis Angel Firpo - Metapan -:-
23:30Platense Municipal - Alianza FC -:-
23:30Santa Tecla - 11 Deportivo -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese
15:00Juvenes/Dogana - San Giovanni -:-15:00Libertas - Pennarossa -:-
18:15Folgore - San Marino Academy U22 -:-
SERBIA: Super Liga - Grupa spadkowa
16:00Sp. Subotica - Javor -:-20:00Novi Pazar - Vozdovac -:-
20:00Radnicki Nis - Radnik -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupa mistrzowska
16:00OFK Beograd - Jedinstvo U. -:-18:00Macva - Graficar Beograd -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupa spadkowa
17:00Dubocica - Sloboda -:-18:00Metalac - Radnicki Beograd -:-
20:00Kolubara - RFK Novi Sad -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:30BASK - Teleoptik -:-16:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-
16:30Padinska Skela - Sindjelic Beograd -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
11:00Omladinac NB - Zeleznicar Indjija -:-16:30Borac Sajkas - Podunavac Belegis -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
11:00SFS Borac - Djerdap -:-16:30Radnicki Pirot - Paracin -:-
16:30Timocanin - Trayal Krusevac -:-
16:30Zitoradja - Vlasina -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
16:00Vrelo Sport - Mladi Radnik -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:15PrzełożoneDiamond Stars - Bai Bureh Warriors -:-18:15PrzełożoneEast End Lions - Bo Rangers -:-
18:15PrzełożoneFreetown City - Wusum Stars -:-
18:15Kahunla - Bai Bureh Warriors -:-
18:15PrzełożoneKallon - Old Edwardians -:-
18:15Old Edwardians - Kholifa Stars -:-
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa mistrzowska
17:30Trnava - Slovan Bratysława -:-SŁOWACJA: 2. liga
10:30Zilina B - Myjava -:-SŁOWACJA: 3. Liga - East
11:00Slavia TU Kosice - Lubovna -:-16:30Filakovo - MSK Lucenec -:-
16:30Kalinovo - Spisske Podhradie -:-
16:30R. Sobota - Snina -:-
16:30Stropkov - Lipany -:-
SŁOWACJA: 3. Liga - West
16:30Podkonice - Dubnica -:-16:30Sala - Malacky -:-
16:30Velke Ludince - Sered -:-
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
17:00D. Luzna - Pezinok -:-17:00Ivanka pri Dunaji - NSK 1922 Bratislava -:-
17:00Rovinka - Rohoznik -:-
17:00Rusovce - Bernolakovo -:-
17:00Slovan Most - Vrakuna Bratislava -:-
17:00Tomasov - Inter Bratysława -:-
SŁOWACJA: 4. liga - Central
10:30Besenova - Medzibrod -:-16:00Lip. Stiavnica - Krasno -:-
16:00Sokol Zubrohlava - Cadca -:-
SŁOWACJA: 4. liga - East
16:00Lok. Kosice - Mladost Kalsa -:-16:00Medzev - FK Cana -:-
16:00Pavlovce n. Uhom - Rudnany -:-
16:00Raslavice - Gerlachov -:-
16:00Velky Saris - Kechnec -:-
SŁOWACJA: 4. liga - West
16:00Crystal - Imel -:-16:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Trstice -:-
16:00Gbely - Blava Jaslovske Bohunice -:-
16:00Pata - Gabcikovo -:-
16:00Stankovce - Trebatice -:-
16:00Z. Moravce-Vrable B - Levice -:-
SŁOWENIA: Prva Liga
15:00Maribor - Rogaska -:-17:30Celje - Domzale -:-
20:15Koper - Bravo -:-
SŁOWENIA: 2. SNL
17:00Grosuplje - Jadran Dekani -:-17:00Primorje - Ilirija -:-
17:00Tabor Sezana - NK Bistrica -:-
SŁOWENIA: 3. SNL - East
16:30Smartno - Race -:-SŁOWENIA: 3. SNL - West
17:00Brda - Kocevje -:-SŁOWENIA: 1. SZNL Women - Grupa mistrzowska
13:00Mura K - Olimpija K -:-SŁOWENIA: 1. SZNL Women - Grupa spadkowa
11:00Gazon K - Drava K -:-15:00Primorje K - Cerklje K -:-
SOMALIA: National league
14:30Dekedda - Midnimo -:-SZKOCJA: Scottish Cup
16:00Rangers - Hearts -:-SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa mistrzowska
14:00Hibernian K - Glasgow City K -:-14:00Partick Thistle K - Rangers K -:-
17:10Celtic K - Hearts K -:-
SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa spadkowa
17:00Dundee Utd K - Aberdeen K -:-17:00Hamilton K - Spartans K -:-
17:00Motherwell K - Montrose K -:-
SZWAJCARIA: Super League
16:30Luzern - Basel -:-16:30Winterthur - Young Boys -:-
16:30Zurich - St. Gallen -:-
SZWAJCARIA: Promotion League
15:00Biel - Servette U21 -:-16:00Lugano II - Bruhl SG -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
14:00Yverdon II - La Chaux-De-Fonds -:-15:00Coffrane - Terre Sainte -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
15:00Langenthal - Muttenz -:-SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
14:00Gossau - Kreuzlingen -:-SZWECJA: Allsvenskan
14:00AIK Stockholm - Djurgarden -:-14:00GAIS - Mjallby -:-
16:30Hacken - Hammarby -:-
16:30Halmstad - Brommapojkarna -:-
SZWECJA: Superettan
13:00Oddevold - Gefle -:-15:00Brage - Landskrona -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
13:00Pitea - Orebro Syr. -:-15:00Taby - Umeå -:-
16:00Karlbergs - Hammarby TFF -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
13:00Tvaaker - Olympic -:-15:00Falkenberg - Norrby -:-
15:00Ljungskile - Torns -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
13:00IFK Ostersund - IFK Lulea -:-SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Kumla - Saffle SK -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
13:00Jarfalla - Sandvikens AIK -:-16:00Arlanda - Hudiksvall -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
16:00IFK Karlshamn - IFK Berga -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
13:00Enskede - Mjolby AI FF -:-13:00Huddinge - Arameisk-Syrianska -:-
14:30Sylvia - Sleipner -:-
15:00BK Ljungsbro - Nacka Iliria -:-
18:00IFK Eskilstuna - Syrianska -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
13:00Varbergs GIF - Qviding -:-14:00Savedalen - Astrio -:-
15:00Tord - Hittarp -:-
16:00Frölunda - Ockero -:-
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
13:00Hammarby K - IF Brommapojkarna K -:-15:00Kristianstad K - Rosengard K -:-
15:00Trelleborg K - Pitea K -:-
SZWECJA: Elitettan Women
14:00Kalmar K - Malmo FF K -:-14:00Lidkoping K - Sundsvall K -:-
14:00Uppsala K - Eskilstuna Utd K -:-
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
12:00Lion City (Sgp) - Tampines (Sgp) -:-ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
10:00Gruzja U16 K - Estonia U17 K -:-10:00San Marino U16 K - Luksemburg U16 K -:-
TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Istiqlol Dushanbe - Kuktosh -:-15:00Regar-TadAZ - Khujand -:-
TAJLANDIA: Thai League 1
12:30Muangthong - Lamphun Warrior -:-13:00Prachuap - Sukhothai -:-
14:00Nakhon Pathom - Bangkok Utd -:-
TAJLANDIA: Thai League 2
12:30Chiangmai FC - Chainat -:-13:00Rayong FC - Samut Prakan City -:-
13:30Kanchanaburi - Chiangmai Utd -:-
14:00Krabi - Lampang -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Tabora United - Geita Gold -:-15:00Singida Fountain Gate - Mashujaa -:-
18:00Azam - Ihefu -:-
TOGO: Championnat National
16:00ASC Kara - Gbohloe-Su -:-16:00Barracuda - Tambo -:-
16:00Doumbe - Binah -:-
16:00Dynamic Togol. - Gbikinti Bassar -:-
16:00Entente II - Kakadl -:-
16:00Gomido - Espoir -:-
16:00OTR - Semassi -:-
16:00Unisport - Kara -:-
TUNEZJA: Puchar
15:30Ben Guerdane - Club Africain -:-15:30Bouchamma - Etoile Sahel -:-
15:30Jeunesse Sportive - US Tataouine -:-
15:30Menzel Kamel - Olympique Beja -:-
15:30Metlaoui - Monastir -:-
15:30Moknine - Sporting Ben Arous -:-
15:30Progres Sakiet - Tazarka -:-
TURCJA: Super Lig
12:30Basaksehir - Rizespor -:-18:00Antalyaspor - Hatayspor -:-
18:00Galatasaray - Pendikspor -:-
18:00Gaziantep - Kasimpasa -:-
TURCJA: 1. Lig
12:30Bodrumspor - Sanliurfaspor -:-15:00Corum - Adanaspor -:-
15:00Genclerbirligi - Erzurumspor -:-
18:00Sakaryaspor - Keciorengucu -:-
TURCJA: 2. Lig White Group
14:00Adiyaman FK - Trabzon FK -:-14:00Altinordu - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
14:00Ankara Demirspor - Diyarbekirspor -:-
14:00Beyoglu Yeni Carsi - Vanspor FK -:-
14:00Bucaspor 1928 - Erokspor -:-
14:00Bursaspor - Afyonspor -:-
14:00Kirsehir SK - Kirklarelispor -:-
14:00Nazillispor - Karacabey Bld. -:-
14:00Serik Bld. - Zonguldak -:-
TURCJA: 2. Lig Red Group
14:00Aksaray Bld. - Sariyer -:-14:00Amedspor - Igdir FK -:-
14:00Arnavutkoy Bl. - Fethiyespor -:-
14:00Belediye Derince - Soma Spor -:-
14:00Etimesgut - 24 Erzincanspor -:-
14:00Iskenderunspor - Denizlispor -:-
14:00Isparta 32 Spor - Inegolspor -:-
14:00Karaman - Kastamonuspor -:-
14:00Usakspor - Menemenspor -:-
TURCJA: 3. Lig Group 1
14:0052 Orduspor - Kucukcekmece -:-14:00Edirnespor - Mardin BB -:-
14:00Inegol Kafkas - Tarsus -:-
14:00Karabuk Idmanyurdu - Arguvan -:-
14:00Kepez Belediyespor - Ayvalikgucu -:-
14:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Gumushanespor -:-
14:00Talasgucu - Hopaspor -:-
TURCJA: 3. Lig Group 2
14:00Anadolu Universitesi - Bulvarspor -:-14:00Batman Petrolspor - Pazarspor -:-
14:00Elazigspor - Sapanca Genclikspor -:-
14:00Ergene Velimese - Amasyaspor -:-
14:00Karsiyaka - Hacettepe 1945 -:-
14:00Kelkit - Efeler 09 -:-
14:00Silifke - Eynesil -:-
TURCJA: 3. Lig Group 3
14:001922 Konyaspor - Fatsa Bld. -:-14:00Agri 1970 - Darica Genclerbirligi -:-
14:00Akhisarspor - Erbaaspor -:-
14:00Bayburt - Sivas Dort Eylulspor -:-
14:00Karakopru - Osmaniyespor -:-
14:00Kutahyaspor - Tepecik -:-
14:00Silivrispor - Bornova 1877 -:-
TURCJA: 3. Lig Group 4
14:00Adana - Catalca -:-14:00Bergama FK - Balikesirspor -:-
14:00Cankaya FK - 23 Elazig FK -:-
14:00Sebat Genclikspor - Nevsehir -:-
14:00Siirt Ozel - Kestel -:-
14:00Sultanbeyli - Musspor -:-
14:00Tokat - Bursa -:-
TURCJA: Super Lig Women
11:00Amed SK K - Hakkarigucu Spor K -:-11:00Atasehir K - Adana Idmanyurduspor K -:-
11:00Fatih Vatan Spor K - ALG Spor K -:-
11:30Gaziantep K - Karagumruk K -:-
13:00Besiktas K - Fomget GSK K -:-
13:00Beylerbeyi K - 1207 Antalyaspor K -:-
13:00Galatasaray K - Karadeniz Eregli K -:-
13:00Trabzonspor K - Fenerbahce K -:-
UGANDA: Premier League
14:00Villa - Bright Stars -:-UGANDA: Big League
15:00Booma - Blacks Power -:-15:00Jinja North - Kataka -:-
15:00Kaaro Karungi - Onduparaka -:-
15:00Lugazi - Kiyinda Boys -:-
15:00Police - Mbale Heroes -:-
15:00Young Elephant - Kigezi HomeBoyz -:-
UKRAINA: Premier League
12:00Veres-Rivne - Dnipro-1 -:-14:30Oleksandriya - LNZ Cherkasy -:-
17:00Dynamo Kijów - Zhytomyr -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
11:00Epitsentr - Livyi Bereg -:-14:00Nyva Buzova - Viktoria -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
13:15Kremin - Nyva Ternopil -:-14:00FC Chernihiv - Metalist Kharkiv -:-
UKRAINA: Druha Liga
11:30Zvyagel - Karpaty Lviv 2 -:-14:00UCSA - Ruch Lwów 2 -:-
UKRAINA: U19 League
10:00Szachtar U19 - Zoria U19 -:-11:00Minaj U19 - Ruch Lwów U19 -:-
16:05Metalist 1925 U19 - Obolon Kiev U19 -:-
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
23:00Nacional - Rampla Juniors -:-01:30Maldonado - Miramar -:-
18:00Fenix - Wanderers -:-
20:30River Plate - Progreso -:-
URUGWAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Juventud - Sud America -:-16:00Cerrito - Colon -:-
20:30Atenas - Montevideo City -:-
22:50Oriental - Uruguay Montevideo -:-
USA: MLS
01:30Atlanta Utd - Cincinnati -:-01:30CF Montreal - Orlando City -:-
01:30Columbus Crew - Portland Timbers -:-
01:30Inter Miami - Nashville SC -:-
01:30New York City - DC United -:-
01:30Toronto FC - New England Revolution -:-
02:30Chicago Fire - Real Salt Lake -:-
02:30Houston Dynamo - Austin FC -:-
02:30Sporting Kansas City - St. Louis City -:-
03:30Colorado Rapids - FC Dallas -:-
04:30Los Angeles FC - New York Red Bulls -:-
04:30Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps -:-
00:00Charlotte - Minnesota -:-
USA: USL Championship
23:00Hartford Athletic - San Antonio -:-00:00FC Tulsa - Charleston -:-
01:00Miami FC - Birmingham -:-
01:00North Carolina - New Mexico -:-
01:30Tampa Bay - El Paso -:-
02:00Colorado Springs - Indy Eleven -:-
02:00Las Vegas Lights - Rhode Island -:-
02:00Memphis - Monterey Bay -:-
04:00Orange County SC - Sacramento Republic -:-
04:30Phoenix Rising - Pittsburgh -:-
USA: MLS Next Pro
02:00Huntsville - Chattanooga -:-04:00Town FC - Austin FC II -:-
04:00Ventura County - Sporting Kansas City II -:-
21:00Atlanta United 2 - Cincinnati 2 -:-
21:00Columbus Crew 2 - New York City II -:-
21:00Philadelphia II - New York Red Bulls 2 -:-
22:30Colorado Rapids 2 - North Texas -:-
23:00Portland Timbers 2 - Minnesota 2 -:-
USA: USL League One
00:00Richmond Kickers - Spokane Velocity -:-01:30Chattanooga Red Wolves - Northern Colorado -:-
USA: NISA
01:00Club de Lyon - Savannah Clovers -:-04:30Capo - Arizona Monsoon -:-
USA: NWSL Women
23:00Racing Louisville K - Utah Royals K -:-01:30Kansas City Current K - Bay FC K -:-
04:00Portland Thorns K - Houston Dash K -:-
00:00Reign K - Chicago K -:-
WALIA: Cymru Premier - Grupa mistrzowska
15:15Caernarfon - Bala Town -:-15:15Cardiff Metropolitan - Newtown -:-
15:15TNS - Connah's Q. -:-
WALIA: Cymru Premier - Grupa spadkowa
15:15Aberystwyth - Pontypridd -:-15:15Colwyn Bay - Barry -:-
15:15Penybont - Haverfordwest -:-
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Inter de Barinas - Monagas -:-01:00La Guaira - Dep. Tachira -:-
23:30Universidad Central - Puerto Cabello -:-
WĘGRY: OTP Bank Liga
14:05Kecskemeti - Mezokovesd -:-16:00Fehervar FC - Zalaegerszeg -:-
18:30Ujpest - MTK Budapest -:-
WĘGRY: Merkantil Bank Liga
17:00Csakvari - Gyirmot -:-17:00Haladas - Mosonmagyarovari TE -:-
17:00Honved - Pecsi -:-
17:00Kozarmisleny - Ajka -:-
17:00Siofok - BVSC-Zuglo -:-
17:00Soroksar - Budafoki -:-
17:00Tiszakecske - Kazincbarcika -:-
WĘGRY: NB III - Northeast
11:00Debrecen II - Ujpest II -:-17:00Cigand SE - Kisvarda II -:-
17:00Eger SE - REAC -:-
17:00Gyongyosi - Tiszafuredi -:-
17:00Karcagi - SBTC -:-
17:00Putnok VSE - Debreceni EAC -:-
17:00Senyo Carnifex - DVTK II -:-
17:00Tiszaujvaros - Hatvan -:-
WĘGRY: NB III - Northwest
11:00Gyirmot II - SC Sopron -:-11:00Puskas Academy II - Komaromi VSE -:-
17:00Balatonfuredi - Haladas Zanati -:-
17:00Bicskei - Kelen -:-
17:00Budaorsi - Győr II -:-
17:00Dorogi - VLS Veszprem -:-
17:00III. Keruleti TVE - Zalaegerszegi II -:-
17:00Tatabanya - Csornai -:-
WĘGRY: NB III - Southeast
11:00Szeged II - FC Dabas -:-11:00Vasas II - Martfui -:-
17:00Bekescsaba - Elore -:-
17:00Cegledi - Kecskemeti II -:-
17:00Hodmezovasarhely FC - Fuzesgyarmati SK -:-
17:00Korosladany MSK - Honved II -:-
17:00Penzugyor - Monori -:-
17:00Szolnoki - ESMTK Budapest -:-
WĘGRY: NB III - Southwest
11:00Fehervar FC II - Dunaujvaros PASE -:-17:00Dunafoldvar - Nagykanizsa -:-
17:00Erdi - Majosi -:-
17:00Gardony Varosi - Paks II -:-
17:00Kaposvar - MTK II -:-
17:00Mohacsi - Ivancsa -:-
17:00PTE-PEAC - Szekszardi -:-
17:00Szentlorinc - Ferencvaros II -:-
WŁOCHY: Serie C - Group B
16:30Juventus U23 - Fermana -:-16:30Lucchese - Carrarese -:-
16:30Perugia - Arezzo -:-
16:30Pescara - Ancona -:-
16:30Pontedera - Olbia -:-
16:30Recanatese - Gubbio -:-
16:30Rimini - Entella -:-
16:30Sestri Levante - Vis Pesaro -:-
16:30Spal - Pineto -:-
16:30Torres - Cesena -:-
WŁOCHY: Serie C - Group C
20:00ACR Messina - Potenza -:-20:00Benevento - Latina -:-
20:00Crotone - Monopoli -:-
20:00Foggia - Audace Cerignola -:-
20:00Giugliano - Casertana -:-
20:00Picerno - Brindisi -:-
20:00Sorrento - Catania -:-
20:00Taranto - Avellino -:-
20:00Turris - Monterosi -:-
20:00Virtus Francavilla - Juve Stabia -:-
WŁOCHY: Serie D - Group A
15:00Alcione Milano - Borgosesia -:-15:00Bra - Vado -:-
15:00Chieri - Sanremese -:-
15:00Chisola - Citta di Varese -:-
15:00Derthona FbC - Fezzanese -:-
15:00Gozzano - Ticino -:-
15:00Lavagnese - Asti -:-
15:00PDHA - Alba -:-
15:00Pinerolo - Ligorna -:-
15:00Vogherese - Albenga -:-
WŁOCHY: Serie D - Group B
15:00Caravaggio - Arconatese -:-15:00Castellanzese - Piacenza -:-
15:00Ciserano-Bergamo - Crema -:-
15:00Clivense - Brusaporto -:-
15:00Folgore Caratese - Pro Palazzolo -:-
15:00Real Calepina - Caldiero Terme -:-
15:00Tritium - Desenzano -:-
15:00USD Casatese - Club Milano -:-
15:00Varesina - Ponte San Pietro -:-
15:00Villa Valle - Legnano -:-
WŁOCHY: Serie D - Group C
15:00Bolzano - Adriese -:-15:00Breno - Montebelluna -:-
15:00Castegnato - Montecchio Maggiore -:-
15:00Cjarlins Muzane - Bassano -:-
15:00Este - Dolomiti Bellunesi -:-
15:00Mestre - Mori -:-
15:00Portogruaro - Campodarsego -:-
15:00Treviso - Chions -:-
15:00Union Clodiense - Luparense -:-
WŁOCHY: Serie D - Group D
15:00AC Carpi - Forli -:-15:00Aglianese Calcio - SCD Progresso -:-
15:00Corticella - San Donnino -:-
15:00Lentigione - Prato -:-
15:00Mezzolara - Sammaurese -:-
15:00Ravenna - Certaldo -:-
15:00Sangiuliano City - Fanfulla -:-
15:00Victor San Marino - Imolese -:-
WŁOCHY: Serie D - Group E
15:00Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi -:-15:00Livorno - Sangiovannese -:-
15:00Mobilieri Ponsacco - Follonica Gavorrano -:-
15:00Montevarchi - Orvietana -:-
15:00Pianese - Vivi Altotevere -:-
15:00Poggibonsi - SC Cenaia -:-
15:00Real Forte Querceta - Tau -:-
15:00San Donato - Grosseto -:-
15:00Trestina - Figline -:-
WŁOCHY: Serie D - Group F
15:00Atletico Ascoli - Sambenedettese -:-15:00Campobasso - S. N. Notaresco -:-
15:00L Aquila - United Riccione -:-
15:00Matese - Termoli -:-
15:00Real Monterotondo - Chieti -:-
15:00Roma City - Fossombrone -:-
15:00Sora - Fano -:-
15:00Tivoli Calcio - Avezzano -:-
15:00Vigor Senigallia - Vastogirardi -:-
WŁOCHY: Serie D - Group G
15:00Budoni - Boreale -:-15:00Cavese - Cynthialbalonga -:-
15:00Flaminia - Cassino -:-
15:00Gladiator - Atletico Uri -:-
15:00Nocerina - Latte Dolce -:-
15:00Nuova Florida - Anzio Calcio 1924 -:-
15:00Ostia Mare - Romana -:-
15:00Sarrabus Ogliastra - San Marzano -:-
15:00Trastevere Calcio - Ischia -:-
WŁOCHY: Serie D - Group H
15:00A.C.D. Nardo - Rotonda -:-15:00Altamura - Gallipoli -:-
15:00Angri - Paganese -:-
15:00Casarano - Matera -:-
15:00Citta di Fasano - Santa Maria Cilento -:-
15:00Fidelis Andria - Manfredonia -:-
15:00Gravina - Bitonto -:-
15:00Martina Calcio - Barletta -:-
15:00Palmese 1914 - Gelbison -:-
WŁOCHY: Serie D - Group I
15:00Akragas - San Luca -:-15:00Canicatti - AS Acireale -:-
15:00Castrovillari - Portici 1906 -:-
15:00Locri 1909 - Reggio Calabria -:-
15:00Sancataldese - Igea Virtus -:-
15:00Trapani - Licata -:-
15:00USD Ragusa - Gioiese -:-
15:00Vibonese - Siracusa -:-
WŁOCHY: Primavera 1
11:00Monza U19 - Lazio U19 -:-13:00Torino U19 - Frosinone U19 -:-
15:00Empoli U19 - Verona U19 -:-
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa spadkowa
12:30Sampdoria K - AC Milan K -:-15:00Napoli K - Pomigliano K -:-
WŁOCHY: Serie B Women
15:00Arezzo K - Brescia K -:-15:00Cesena K - Chievo Verona K -:-
15:00Freedom K - Bologna K -:-
15:00Lazio K - Tavagnacco K -:-
15:00Parma K - Ravenna K -:-
15:00Pavia K - San Marino Academy K -:-
15:00Ternana K - Genoa K -:-
15:00Verona K - RES Roma K -:-
WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1
17:30ASI d'Abengourou - SO Armee -:-17:30Bouake - SOL -:-
17:30Korhogo - Stade d'Abidjan -:-
20:00ASEC Mimosas - Sporting Gagnoa -:-
WYSPY OWCZE: Premier League
16:0007 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag -:-16:00Vikingur - B36 Torshavn -:-
18:00Fuglafjordur - Runavik -:-
ZAMBIA: Super League
15:00Green Buffaloes - Red Arrows -:-15:00Green Eagles - Kabwe -:-
15:00Kansanshi - Zanaco -:-
15:00Konkola - MUZA -:-
15:00NAPSA Stars - Mufulira -:-
15:00Prison Leopards - Trident -:-
15:00Zesco Utd - Mutondo Stars -:-
ZEA: UAE League
16:00Al Bataeh - Al Nasr -:-16:00Khorfakkan - Bani Yas -:-
18:30Al Sharjah - Al-Jazira -:-
18:30Al-Ahli Dubai - Ittihad Kalba -:-
ZEA: Division 1
15:55Al Jazira Hamra - Al Thaid -:-15:55Dibba Al Hisn - Al Fujairah -:-
16:00Al Arabi - Al Rams -:-
16:00Al Hamriyah - Dibba Al Fujairah -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Bulawayo Chiefs - Simba Bhora -:-15:00Dynamos - TelOne -:-
15:00Highlanders - Chicken Inn -:-
15:00Hwange - Ngezi Platinum -:-
15:00Manica - CAPS Utd -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.