REFRESH

Piłka nożna » 22.08.2022 » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

21:00Manchester Utd - Liverpool -:-

HISZPANIA: LaLiga

20:00Elche - Almeria -:-
22:00Girona - Getafe -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

18:00Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy -:-

WŁOCHY: Serie A

18:30AS Roma - Cremonese -:-
20:45Sampdoria - Juventus -:-

ANGLIA: Premier League 2

20:00Nottingham U21 - Middlesbrough U21 -:-
20:00Wolves U21 - Brighton U21 -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Burnley U21 - QPR U21 -:-
14:30Birmingham U21 - Millwall U21 -:-
15:00Crewe U21 - Swansea U21 -:-
20:00Hull U21 - Watford U21 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

18:10Al Arabi - Hajer -:-
18:25Ohod - Najran -:-
19:50Al-Shoalah - Al Orubah -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00River Plate - Central Cordoba -:-
01:30Defensa y Justicia - Boca Juniors -:-
21:30Estudiantes - Union Santa Fe -:-
21:30Rosario - Banfield -:-
00:00Racing Club - San Lorenzo -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

00:00Atletico Atlanta - Atl. Rafaela -:-

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
16:00Aldosivi 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
16:00Argentinos Jrs 2 - Patronato 2 -:-
16:00Talleres Cordoba 2 - Platense 2 -:-

BELGIA: Pro League U21

19:00Lommel SK U21 - Oostende U21 -:-
19:30Eupen U21 - Waasland-Beveren U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Westerlo U21 -:-
20:00Deinze U21 - RWDM 47 U21 -:-
20:00Dender U21 - Virton U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - St. Truiden U21 -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

18:30Dynamo Brześć - Nioman Grodno -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

23:15Blooming - Guabira -:-

BRAZYLIA: Serie A

23:00Athletico-PR - America MG -:-
23:00Atletico GO - Cuiaba -:-
23:00Bragantino - Ceara -:-
23:00Fortaleza - Corinthians -:-
23:00Santos - Sao Paulo -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista

20:00Botafogo SP - Sertaozinho -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women - Play Offy

21:00Internacional K - Flamengo K -:-
22:30Sao Paulo K - Ferroviaria K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

17:15Slavia Sofia - Botev Vratsa -:-
19:30Pirin Blagoevgrad - Ludogorets -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

17:00Botev II - Strumska Slava -:-
19:00Montana - CSKA 1948 Sofia II -:-

CHILE: Puchar Chile

23:30Colo Colo - Nublense -:-
02:00U. Espanola - O'Higgins -:-
00:00U. De Chile - Cobresal -:-

CHINY: Super Liga

13:30Beijing Guoan - Guangzhou City -:-
13:30Meizhou Hakka - Wuhan Three Towns -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

23:30SUBT - Jong Holland -:-
01:45Centro Dominguito - Scherpenheuvel -:-

DANIA: Superliga

19:00Odense - Horsens -:-

ESTONIA: Esiliiga

18:00Flora U21 - Nomme Utd -:-
18:00Parnu - Harju Jalgpallikooli -:-
18:00Viimsi JK - Paide Linnameeskond U21 -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

11:00Hapoel Bikat HaYarden (Am) - Zenica-Doboj Canton (Am) -:-
16:00Basiani (Am) - Central Scotland (Am) -:-

FILIPINY: PFL

10:00Azkals - Maharlika -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:00Honka - HIFK -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:45Grenoble - Bordeaux -:-

FRANCJA: National

18:30Le Mans - Sedan -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Santa Lucia -:-
01:00Xinabajul - Iztapa -:-

HISZPANIA: LaLiga2

20:00Ponferradina - UD Ibiza -:-
22:00Malaga - Las Palmas -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - Graafschap -:-
20:00Jong AZ - Almere -:-
20:00Jong PSV - Heracles -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Olimpia - Real Espana -:-

INDIE: Durand Cup

11:30TRAU FC - Hyderabad -:-
14:30East Bengal - Indian Navy -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla

20:00Hafnarfjordur - Keflavik -:-
20:00Leiknir - KR Reykjavik -:-
21:15Fram - Breidablik -:-
22:15Vikingur Reykjavik - Valur -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Nes Tziona - Kiryat Shmona -:-

IZRAEL: 2 Liga

18:00M. Nazareth - Agudat Sport Ashdod -:-
18:00Nof Hagalil - M. Petach Tikva -:-
18:00Ramat Hasharon - Bnei Yehuda -:-

JORDANIA: Jordan Cup

17:00Al Jalil - Amman -:-

KANADA: Canadian Premier League

23:30Cavalry - Atl. Ottawa -:-

KATAR: QSL

16:20Al Markhiya - Al-Duhail -:-
18:30Qatar SC - Al-Wakra -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:35U. Magdalena - Atl. Nacional -:-
02:40Tolima - La Equidad -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Boca Juniors - Leones -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Ansan Greeners - Asan -:-
12:30Bucheon - Busan -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

23:00Puntarenas FC - Cartagines -:-
01:15Sporting San Jose - Guadalupe -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Toluca -:-
02:05Pachuca - Leon -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

04:00Atl. Morelia - Cimarrones de Sonora -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Toluca K - Juarez K -:-

MYANMAR: National League

10:30Rakhine United - Sagaing -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Zwickau - SpVgg Bayreuth -:-

NIEMCY: Puchar Niemiec - Kobiety

18:00Holstein Kiel K - Bochum K -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

18:00Åsane - Mjondalen -:-
18:00Grorud - Skeid -:-
18:00KFUM Oslo - Fredrikstad -:-
18:00Ranheim - Bryne -:-
18:00Raufoss - Kongsvinger -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

19:00Traeff - Vålerenga 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

19:00Stabaek 2 - Kjelsås 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

18:00Lillehammer - Aalesund 2 -:-
18:00Toten - Molde 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

19:00Tiller - Rosenborg 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

18:30Funnefoss/Vormsund - Strømsgodset 2 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:00Cerro Porteno - Guarani -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Binacional - Sport Boys -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

13:00Zagłębie Lubin 2 - Hutnik Kraków -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

21:15Gil Vicente - Famalicao -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

19:00Penafiel - BSAD -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2

16:00Zvezda St. Peterburg - Dynamo Petersburg -:-

RUMUNIA: Liga 1

16:00U. Cluj - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
18:30Farul Constanta - FC Voluntari -:-

SERBIA: Super Liga

17:00FK Vozdovac - Kolubara -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

20:15Gorica - Domzale -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Heegan - Mogadishu City -:-

SZWECJA: Allsvenskan

19:00Kalmar - Göteborg -:-
19:00Sirius - Hacken -:-
19:10Hammarby - Degerfors -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

19:00Hammarby TFF - Stockholm Internazionale -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00Angelholm - IFK Malmo -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

18:00Vittsjo K - Eskilstuna United K -:-

TURCJA: Super Lig

18:15Istanbulspor - Konyaspor -:-
18:15Sivasspor - Alanyaspor -:-
20:45Fenerbahce - Adana Demirspor -:-

TURCJA: 1. Lig

20:00Denizlispor - Rizespor -:-

TURCJA: Rezerv Lig

16:00Basaksehir 2 - Kayserispor 2 -:-
16:00Besiktas 2 - Karagumruk 2 -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Kopetdag Asgabat - Ahal -:-
15:00Merw - Altyn Asyr -:-

UKRAINA: Youth League

12:00Ch. Odessa U19 - Veres Rivne U19 -:-
12:00Dnipro-1 U19 - Oleksandriya U19 -:-
12:00Inhułeć U19 - Dyn. Kijów U19 -:-
12:00Kołos Kowaliwka U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
12:00Minaj U19 - Lwów U19 -:-
12:00Ruch Lwów U19 - Metalist Kharkiv U19 -:-
12:00Szachtar U19 - Metalist 1925 U19 -:-
12:00Zoria U19 - Worskła Połtawa U19 -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

20:30Albion - Plaza Colonia -:-
00:00Maldonado - Penarol -:-

USA: MLS

23:30Columbus Crew - Atlanta Utd -:-
00:00Chicago Fire - New York City -:-
01:00Charlotte - Orlando City -:-
01:30Sporting Kansas City - Portland Timbers -:-
02:30Nashville SC - FC Dallas -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Inter Miami II - Rochester New York -:-
01:00Philadelphia II - New England Revolution II -:-
01:00Toronto FC II - Cincinnati 2 -:-
03:00Minnesota 2 - Real Monarchs -:-
04:00Colorado Rapids 2 - North Texas -:-
04:00San Jose Earthquakes II - St. Louis City 2 -:-

UZBEKISTAN: Uzbekistan Cup

16:00Andijan - Turon -:-
16:00Bunyodkor - Lok. Tashkent -:-

WENEZUELA: Primera Division

23:00Caracas - Puerto Cabello -:-
01:15Estudiantes M. - La Guaira -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

20:00Mezokovesd - Debrecen -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:45Pecsi - DVTK -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.