REFRESH

Piłka nożna » 29.01.2022 » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

23:00Wenezuela - Boliwia -:-

ALBANIA: First Division

13:30Besa - Pogradeci -:-
13:30Beselidhja Lezha - Turbina Cerrik -:-
13:30Butrinti Sarande - Korabi Peshkopi -:-
13:30Bylis - Erzeni -:-
13:30Maliqi - Vora -:-
13:30Shkumbini Peqin - Apolonia Fier -:-
13:30Terbuni - Lushnja -:-
13:30Tomori Berat - Burreli -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

14:00Arba - Relizane -:-
14:00Constantine - JS Kabylie -:-
14:00Hussein Dey - Saoura -:-
14:00Magra - Belouizdad -:-
14:00MC Algier - Chlef -:-
14:00Medea - USM Algier -:-
14:00Paradou - Chelghoum -:-
14:00Setif - Biskra -:-
14:00Tlemcen - Oran -:-

ALGIERIA: U21 League

14:00Arba U21 - RC Relizane U21 -:-
14:00Constantine U21 - Kabylie U21 -:-
14:00Hussein Dey U21 - Saoura U21 -:-
14:00Magra U21 - Belouizdad U21 -:-
14:00MC Algier U21 - Chlef U21 -:-
14:00Medea U21 - USM Algier U21 -:-
14:00Paradou U21 - Chelghoum U21 -:-
14:00Setif U21 - Biskra U21 -:-
14:00Tlemcen U21 - Oran U21 -:-

ANGLIA: Championship

16:00Barnsley - Bournemouth -:-
16:00Fulham - Blackpool -:-
16:00Hull - Swansea -:-
16:00Luton - Blackburn -:-
16:00Middlesbrough - Coventry -:-
16:00Millwall - West Brom -:-
16:00Preston - Bristol City -:-
16:00QPR - Reading -:-
18:30Peterborough - Sheffield Utd -:-

ANGLIA: League One

16:00Accrington - Morecambe -:-
16:00Bolton - Sunderland -:-
16:00Cheltenham - Wigan -:-
16:00Crewe - Rotherham -:-
16:00Doncaster - Plymouth -:-
16:00Fleetwood - Cambridge Utd -:-
16:00Gillingham FC - Oxford Utd -:-
16:00Lincoln - Burton -:-
16:00Sheffield Wed - Ipswich -:-
16:00Wimbledon - Shrewsbury -:-
16:00Wycombe - Milton Keynes -:-

ANGLIA: League Two

16:00Bradford City - Crawley -:-
16:00Bristol Rovers - Walsall -:-
16:00Carlisle - Sutton -:-
16:00Colchester - Swindon -:-
16:00Exeter - Hartlepool -:-
16:00Mansfield - Leyton Orient -:-
16:00Newport - Barrow -:-
16:00Northampton - Salford -:-
16:00Oldham - Rochdale -:-
16:00Port Vale - Scunthorpe -:-
16:00Stevenage - Harrogate -:-
16:00Tranmere - Forest Green -:-

ANGLIA: National League

16:00Barnet - Stockport -:-
16:00Boreham Wood - King’s Lynn -:-
16:00Bromley - Notts County -:-
16:00Dagenham & Red. - Halifax -:-
16:00Dover - Southend -:-
16:00Grimsby - Wealdstone -:-
16:00Solihull Moors - Altrincham -:-
16:00Weymouth - Aldershot -:-
16:00Woking - Yeovil -:-
16:00Wrexham - Maidenhead -:-
18:20Eastleigh - Chesterfield -:-

ANGLIA: National League Północ

16:00AFC Fylde - Curzon Ashton -:-
16:00Alfreton - Spennymoor -:-
16:00Boston Utd - Chester -:-
16:00Brackley Town - Farsley -:-
16:00Chorley - Hereford -:-
16:00Darlington - Kettering -:-
16:00Kidderminster - Gloucester -:-
16:00Leamington - Blyth -:-
16:00Southport - Guiseley -:-
16:00Telford - Bradford PA -:-
16:00York - Gateshead -:-

ANGLIA: National League Południe

16:00Bath - Braintree -:-
16:00Billericay - Dorking -:-
16:00Chelmsford - Chippenham -:-
16:00Concord - Maidstone -:-
16:00Eastbourne Boro - Hemel Hempstead -:-
16:00Ebbsfleet - Hampton & Richmond -:-
16:00Hungerford - Dulwich Hamlet -:-
16:00Oxford City - Havant & W -:-
16:00St. Albans - Slough -:-
16:00Tonbridge - Dartford -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00Bamber Bridge - Stalybridge -:-
16:00Basford - Morpeth -:-
16:00Gainsborough - Stafford -:-
16:00Grantham - FC United -:-
16:00Hyde - Buxton -:-
16:00Lancaster - Radcliffe -:-
16:00Nantwich - Ashton Utd -:-
16:00South Shields - Matlock -:-
16:00Whitby - Warrington -:-
16:00Witton - Scarborough -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Stourbridge -:-
16:00Barwell - Biggleswade Town -:-
16:00Bromsgrove - Lowestoft -:-
16:00Hitchin - Hednesford -:-
16:00Leiston - Alvechurch -:-
16:00Nuneaton - Banbury -:-
16:00Peterborough Sports - Stratford -:-
16:00Redditch - Needham Market -:-
16:00Royston - St. Ives -:-
16:00Tamworth - Rushall -:-

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Weston-super-Mare -:-
16:00Chesham - Yate Town -:-
16:00Farnborough - Wimborne -:-
16:00Harrow - Truro -:-
16:00Hartley Wintney - Salisbury -:-
16:00Hayes & Yeading - Dorchester -:-
16:00Met. Police - Gosport -:-
16:00Poole - Swindon S -:-
16:00Taunton - Kings Langley -:-
16:00Tiverton - Hendon -:-
16:00Walton Casuals - Merthyr Town -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Brightlingsea - Cray -:-
16:00Carshalton - Cheshunt -:-
16:00Corinthian-Casuals - Worthing -:-
16:00East Thurrock - Haringey -:-
16:00Enfield Town - Margate -:-
16:00Hornchurch - Lewes -:-
16:00Horsham FC - Bowers & Pitsea -:-
16:00Leatherhead - Bishop's Stortford -:-
16:00Merstham - Kingstonian -:-
16:00Potters Bar - Folkestone -:-
16:00Wingate & Finchley - Bognor Regis -:-

ANGLIA: Akademicy U18

12:00Aston Villa U18 - Leicester U18 -:-
12:00Blackburn U18 - Burnley U18 0:1
13:00Derby U18 - Everton U18 -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

18:30Liverpool U18 - Chelsea U18 -:-

ANGLIA: Women’s FA Cup

14:00Aston Villa K - Chelsea K -:-
14:00Nottingham K - Manchester City K -:-

AUSTRALIA: A-League

09:45Brisbane Roar - WS Wanderers -:-
09:45PrzełożoneWellington Phoenix - Melbourne Victory -:-
09:45Western United - Melbourne City -:-

AUSTRALIA: FFA Cup

06:30Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:-

AUSTRALIA: A-League Women

07:05Brisbane Roar K - Melbourne City K -:-
12:05Perth K - Wellington Phoenix K -:-

BELGIA: Jupiler League

16:15Beerschot VA - Waregem -:-
18:30Seraing - Eupen -:-
20:45Cercle Brugge - Oostende -:-

BELGIA: 1B Pro League

20:45Deinze - Virton -:-

BELGIA: National Division 1

19:30Dessel - La Louviere -:-
20:00Heist - Boom -:-
20:00OC Charleroi - Thes Sport -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Givry - Jette -:-
20:00Meux - Couvin-Mariembourg -:-
20:00RAAL La Louviere - Stockay-Warfusee -:-
20:00Rebecquoise - Ganshoren -:-
20:00Tubize - Entente Durbuy -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

18:00KRC Harelbeke - Gullegem -:-
19:30Dikkelvenne - KRC Gent -:-
19:30Ninove - Petegem -:-
19:30Ronse - Oudenaarde -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Diegem - City Pirates -:-
18:30Hades - Aalst -:-
19:30Hoogstraten - Cappellen -:-
20:00K. Berchem Sport - Hasselt -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Houtvenne -:-

BELGIA: Super League Women

14:00Aalst K - Club Brugge K -:-
16:00Waregem K - St. Liege K -:-

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

14:30Wuustwezel K - Leuven II K -:-
15:00Moldavo K - Chastre K -:-
15:30Tienen K - St. Liege II K -:-
16:00Famkes Merkem K - GBA Kontich K -:-
17:00Gent II K - Genk II K -:-
17:00Mechelen K - Zwevezele K -:-
17:00Mons K - RFC Liege K -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense

20:30Manauara - Princesa Solimoes -:-
20:30Manaus - Sao Raimundo AM -:-
20:30Operario Esporte Clube - Amazonas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

20:00Bahia De Feira - UNIRB -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense

19:30Brasiliense - Santa Maria -:-
19:30Capital - Gama -:-

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba

19:00Real Noroeste - Desportiva Ferroviaria -:-
19:00Rio Branco ES - Estrela do Norte -:-
19:00Rio Branco-VN - Vilavelhense -:-
19:00Serra - Nova Venecia -:-
19:00Vitoria ES - CTE Colatina -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Portuguesa RJ - Audax RJ -:-
22:00Volta Redonda - Flamengo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

23:00Avai - Barra FC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

20:30Brasil de Pelotas - Gremio -:-
23:00Internacional - Frederiquense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

20:20Goias - Anapolis -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - pierwsza runda

21:00Pinheiro - Iape -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

20:30Academia - Uniao Rondonopolis -:-
20:30Operario VG - Gremio Sorriso -:-
22:00Luverdense - Cuiaba -:-
23:30Dom Bosco - Acao -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

20:30Atletico-MG - Tombense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

19:30Caete - Tapajos -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

15:00Santos - Botafogo SP -:-
20:00Sao Bernardo - Palmeiras -:-
22:30Ferroviaria - Agua Santa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

19:00Lemense - Taubate -:-
19:00Sao Caetano - Portuguesa Santista -:-
21:00Piracicaba - Linense -:-
23:00Oeste - Velo Clube -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

20:30Caruaru - Santa Cruz -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

20:00Flamengo PI - River-PI -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

20:00Frei Paulistano - CS Maruinense -:-
20:00Itabaiana - Boca Junior -:-
22:00PrzełożoneSergipe - Lagarto -:-

BRAZYLIA: Campeonato Tocantinense

20:00Gurupi - Bela Vista -:-
20:00Palmas - Nova Conquista -:-
20:00Tocantinopolis - Interporto -:-
20:00Uniao Araguainense - Capital FC -:-

BRAZYLIA: Copa do Nordeste

20:00Campinense - Bahia -:-
20:00CSA - Botafogo PB -:-
20:00Globo - Floresta EC -:-
21:45Sergipe - Ceara -:-
21:45Sport Recife - Nautico -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Dynamik - TOP Junior -:-
14:00Rukinzo - Olympic S. -:-

CHORWACJA: 1. HNL

15:00Osijek - Slaven Belupo -:-
17:05Sibenik - Hajduk Split -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

16:00Achnas - AEK Larnaca -:-
18:00Anorthosis - Omonia -:-

CYPR: Division 2

13:30Ayia Napa - Paralimni -:-
13:30Chloraka - Omonia Aradippou -:-
13:30Ermis - ASIL Lysi -:-
13:30Karmiotissa - Anagennisi -:-
13:30Othellos Athienou - Achyronas Liopetriou -:-
13:30Xylotympou - Alki Oroklini -:-

CZECHY: Tipsport liga

15:00Sigma Ołomuniec - Brno -:-

DŻIBUTI: Division 1

15:00AS Arta - Port -:-
17:00Police Nationale - EAD/PK 12 -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:30Young Buffaloes - Rangers FC -:-
13:30Mbabane Swallows - Tinyosi -:-
13:30Tambankulu - Manzini Wanderers -:-
14:00Moneni Pirates - Manzini Sea Birds -:-

FINLANDIA: Liiga Cup

13:45KuPS - VPS -:-
13:45SJK - Oulu -:-
16:00Lahti - Haka -:-

FINLANDIA: Suomen Cup Women

11:00KuPS K - KuPS Akatemia K -:-
12:00HJK K - P-Iirot Rauma K -:-
12:00Ilves 2 K - Ilves K -:-
12:00JyPK K - RoPS Rovaniemi K -:-
16:00Honka K - TPS U18 K -:-
16:00PK-35 Helsinki K - VIFK K -:-
16:00TPS K - EPS K -:-

FRANCJA: National

18:00Avranches - Le Mans -:-
19:00Cholet - Creteil -:-
19:00Concarneau - Orleans -:-

FRANCJA: National 2 - Group A

18:00Caen II - Chateaubriant -:-
18:00Saint-Malo - Plabennec -:-
18:30Vannes - Chartres -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

16:00Epinal - Reims II -:-
17:00Schiltigheim - Haguenau -:-
18:00ASM Belfort - Sainte-Genevieve -:-
18:00Lusitanos - FC 93 -:-
18:00Sannois - Auxerre II -:-

FRANCJA: National 2 - Group C

17:00Toulon - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Frejus - GOAL FC -:-
18:00GFA74 - Jura Sud -:-
18:00Hyeres - Grasse -:-
18:00Martigues - Marsylia II -:-
18:00Saint Priest - Aubagne -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

16:00Le Puy - Andrezieux -:-
18:00Beziers - Canet Roussillon -:-

FRANCJA: Puchar Francji

16:15Nancy - Amiens -:-
16:15Toulouse - Versailles -:-
18:30Reims - Bastia -:-
21:00Marsylia - Montpellier -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:30Guingamp K - Bordeaux K -:-

FRANCJA: Coupe de France Women

14:00Paris SG K - Lyon K -:-
14:30Paris FC K - Le Havre K -:-
14:30Strasbourg K - Fleury 91 K -:-
19:30Monaco K - Reims K -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Armed Forces - Team Rhino -:-
17:00Steve Biko - Marimoo -:-
17:00WAA Banjul - Brikama U. -:-

GHANA: Pierwsza Liga

16:00Asante Kotoko - Great Olympics -:-

GRECJA: Super League

14:00Lamia - OFI Crete -:-
16:15Ionikos - Atromitos -:-
18:30Panathinaikos - Asteras T. -:-

GRECJA: Super League 2

13:45Kifisias - AEK B -:-
13:45Olympiakos B - Niki Volos -:-
16:00AEL Larissa - PAOK B -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

22:00Santa Lucia - Antigua -:-
00:00Comunicaciones - Iztapa -:-

HISZPANIA: LaLiga2

16:00Amorebieta - Girona -:-
18:15Eibar - Huesca -:-
18:15Lugo - Burgos CF -:-
21:00R. Oviedo - Almeria -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

17:00Celta Vigo B - Ath. Bilbao B -:-
17:00Ferrol - Rayo Majadahonda -:-
19:00Leonesa - Badajoz -:-
19:00SD Logrones - Unionistas -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

17:00Albacete - Sevilla B -:-
17:00Andorra - Algeciras -:-
19:00Barcelona B - Real Madryt B -:-
19:00Villarreal B - San Fernando -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

16:00Union Club Ceares - Bergantinos -:-
17:00Palencia CA - Compostela -:-
18:00Langreo - Arenteiro -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

16:00UD Logrones B - Izarra -:-
16:30CD Ardoi - Racing Rioja -:-
16:30Racing Santander B - AD San Juan -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

20:00Xerez D.F.C. - Cacereno -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

18:45Eindhoven - Maastricht -:-
21:00Excelsior - FC Emmen -:-

HOLANDIA: Tweede Divisie

15:00PrzełożoneJong Volendam - ASWH -:-
15:00PrzełożoneKozakken Boys - Noordwijk -:-
15:00PrzełożoneQuick Boys - Excelsior Maassluis -:-
15:00PrzełożoneRijnsburgse Boys - IJsselmeervogels -:-
15:00PrzełożoneSpakenburg - AFC -:-
15:30PrzełożoneHardenberg - Katwijk -:-
15:30PrzełożoneJong Sparta Rotterdam - GVVV -:-
15:30PrzełożoneScheveningen - TEC -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:30PrzełożoneAjax (Am) - GOES -:-
14:30PrzełożoneBarendrecht - VVOG -:-
14:30PrzełożoneDVS '33 Ermelo - ODIN '59 -:-
14:30PrzełożoneHoek - Lisse -:-
14:30PrzełożoneStaphorst - Harkemase Boys -:-
15:00PrzełożoneSportlust - Excelsior 31 -:-
15:00PrzełożoneTer Leede - ACV Assen -:-
15:00PrzełożoneVV DOVO - SteDoCo -:-
18:00PrzełożoneVVSB - Sparta Nijkerk -:-

INDIE: ISL

15:00ATK Mohun Bagan - East Bengal -:-

INDIE: I-League

09:30PrzełożoneNeroca FC - Indian Arrows -:-
12:00PrzełożoneAizawl - Kenkre -:-
15:00PrzełożoneSreenidi Deccan - Churchill Brothers -:-

INDONEZJA: Liga 1

09:15Bali United - Borneo -:-
12:15Persebaya - PSS Sleman -:-
14:45Persib - Persikabo 1973 -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00Coleraine - Linfield -:-
16:00Crusaders - Glenavon -:-
16:00Dungannon - C. Rangers -:-
16:00Glentoran - Warrenpoint -:-
18:30Larne - Portadown -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

15:00Queens Univ. - Ards -:-
16:00Annagh - Dergview -:-
16:00Ballyclare - Ballinamallard -:-
16:00H&W Welders - Institute -:-
16:00Loughgall - Knockbreda -:-

ISLANDIA: Reykjavik Cup

13:00Valur - Fylkir -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00Hapoel Jerusalem - H. Beer Sheva -:-
16:30Ashdod - M. Tel Aviv -:-
17:00Nof Hagalil - M. Petach Tikva -:-
18:50H. Haifa - B. Jerusalem -:-

IZRAEL: Liga Alef North

12:00H. Herzliya - Hapoel Bueine -:-
12:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Ironi Tiberias -:-
12:00Hapoel Kafr Kanna - Tayibe -:-
12:00Ironi Nesher - Hapoel Bnei Zalfa -:-
12:00M. Tzur Shalom - Tzeirei Kafr Kanna -:-
12:00MS Tira - Hapoel Iksal Imad -:-
12:00Shapira - Hapoel Bnei Faradis -:-

IZRAEL: Liga Alef South

12:00Ashkelon - Maccabi Shaarayim FC -:-
12:00H. Bnei Lod - Nordia Jerusalem -:-
12:00H. Marmorek - Hapoel Azor -:-
12:00Hapoel Kfar Shalem - MS Ironi Kuseife -:-
12:00Holon Yermiyahu - Bnei Eilat -:-
12:00M. Ironi Ashdod - H. Bikat Hayarden -:-
12:00SC Dimona - Maccabi Yavne -:-
12:00Shimshon Kafr Qasim - Maccabi Jaffa -:-
12:00Shimshon Tel Aviv - M. Herzliya -:-

JAMAJKA: Premier League

19:00Waterhouse - Dunbeholden -:-
21:15Cavalier - Portmore -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

20:00Cortulua - Santa Fe -:-
22:05Aguilas - Once Caldas -:-
00:10Junior - La Equidad -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

21:00Atletico F.C. - Valledupar -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Patronage Sainte-Anne - V. Club Mokanda -:-
16:00Etoile du Congo - AS BNG -:-

MAKAO: Elite League

12:00Sporting Macau - CFB Macau -:-
14:00Lun Lok - Casa de Portugal -:-

MALTA: Premier Liga

14:00Santa Lucia - Hibernians -:-
16:00Sliema - Sirens -:-
18:00Balzan - Mosta FC -:-

MALTA: Challenge League

14:00San Gwann - Zejtun Corinthians -:-
14:00Tarxien - Zebbug -:-
18:00Fgura - St. Andrews -:-
18:00Mqabba FC - Melita FC -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tlaxcala - Venados -:-
02:05Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos -:-
00:00Alebrijes Oaxaca - Atl. Morelia -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Clausura

02:00Tecos FC - Leones Negros 2 -:-
22:00Inter de Queretaro - Escorpiones -:-
22:00Leviatan - Canoneros Marina -:-
22:30Mazorqueros - Coras -:-
22:30Tritones Vallarta - Alacranes -:-
23:00Catedraticos Elite - UA Zacatecas -:-
23:00Gavilanes de Matamoros - Mineros de Fresnillo -:-
23:00Saltillo - Cimarrones de Sonora 2 -:-
23:15Canamy - Dongu -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Clausura

02:30Calor De San Pedro - Ciervos -:-
22:00Guerreros De Xico - Lobos Huerta -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

00:00Atl. San Luis K - Club America K -:-
00:00Queretaro K - U.N.A.M. K -:-
02:00Tigres K - Atlas K -:-

NIEMCY: 3. Liga

14:00Borussia Dortmund II - Osnabruck -:-
14:00Kaiserslautern - Hallescher -:-
14:00Turkgucu Munchen - Havelse -:-
14:00Viktoria Berlin - Zwickau -:-
14:00Wehen - Duisburg -:-
17:55Magdeburg - Saarbrucken -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Altona - Drochtersen/Assel -:-
14:00Heider SV - SC Weiche-08 -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Chemnitzer - Lichtenberg -:-
13:00Eilenburg - Rathenow -:-
13:00Lokomotive Leipzig - Auerbach -:-
14:05Cottbus - Jena -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Bonner - Wiedenbruck -:-
14:00Düsseldorf II - Ahlen -:-
14:00FC Schalke 04 II - Lotte -:-
14:00Fortuna Koln - RW Essen -:-
14:00Homberg - Rodinghausen -:-
14:00Lippstadt - B. Moenchengladbach II -:-
14:00Munster - Wegberg-Beeck -:-
14:00Oberhausen - Aachen -:-
14:00Uerdingen - Koeln II -:-
14:00Wuppertaler - Straelen -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:00Brandenburger - Schwerin -:-
13:00Rostocker FC - Ludwigsfelder -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

14:00Curslack-Neuengamme - Wandsbeker Concordia -:-
14:00Meiendorfer SV - VfL Lohbrugge -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

13:00Bremer - Leher -:-
13:00BTS Neustadt - Werder Brema III -:-
14:00Aumund-Vegesack - Habenhauser -:-
17:00Borgfeld - Brinkumer -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Unterhaching U19 - Darmstadt U19 -:-
14:00Freiburg U19 - TSG Hoffenheim U19 -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

14:00Potsdam K - Wolfsburg K -:-

PALESTYNA: West Bank League

14:00Al Amari - Shabab Al-Dhahiriya -:-
14:00Markaz Tulkarm - Jabal Al Mukaber -:-
14:00Shabab Alsamu - Tubas -:-

PORTUGALIA: Liga 3

12:00S. Joao Ver - Oliveirense -:-
14:00Braga B - Felgueiras -:-
16:00Amora - Oliveira Hospital -:-
16:00Anadia - Guimaraes B -:-
16:00CD Cova da Piedade - Santarem -:-
20:30Torreense - Caldas -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa mistrzowska

12:00Leixoes U23 - Portimonense U23 -:-
16:00Estoril U23 - Benfica U23 -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa

18:00Maritimo U23 - Academica U23 -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa mistrzowska

12:00Benfica K - Maritimo K -:-
16:00Braga K - Torreense K -:-
16:00Famalicao K - Albergaria/Durit K -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa spadkowa

12:00Atletico K - Ouriense K -:-
16:00Condeixa K - Valadares Gaia K -:-

RPA: Diski Challenge

09:00Golden Arrows U23 - Cape Town City U23 -:-
11:00Kaizer U23 - Sekhukhune U23 -:-
11:00Supersport U23 - Marumo Gallants U23 -:-

RUMUNIA: Liga 1

13:00FC Voluntari - Gaz Metan -:-
16:00Academica Clinceni - Farul Constanta -:-
19:00Rapid Bukareszt - UTA Arad -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura

22:00Atletico Marte - 11 Deportivo -:-
22:00Chalatenango - Luis Angel Firpo -:-
22:00FAS - Alianza FC -:-
22:00Metapan - Platense Municipal -:-
22:00Municipal Limeno - Aguila -:-
22:00Santa Tecla - Jocoro -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00PrzełożoneFiorentino - Domagnano -:-
15:00PrzełożoneJuvenes/Dogana - Folgore -:-
15:00PrzełożoneLa Fiorita - Cosmos -:-
15:00PrzełożoneLibertas - Tre Fiori -:-
15:00PrzełożoneMurata - Tre Penne -:-
15:00PrzełożonePennarossa - Cailungo -:-
15:00PrzełożoneVirtus - Faetano -:-

SZKOCJA: Premiership

13:30Ross County - Rangers -:-
16:00Aberdeen - St. Johnstone -:-
16:00Celtic - Dundee Utd -:-
16:00Dundee FC - St. Mirren -:-
16:00Hearts - Motherwell -:-
16:00Hibernian - Livingston -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

16:00Arbroath - Partick Thistle -:-
16:00Hamilton - Ayr -:-
16:00Kilmarnock - Inverness -:-
16:00Queen of South - Dunfermline -:-

SZKOCJA: League One

16:00Clyde - Alloa -:-
16:00Dumbarton - Cove Rangers -:-
16:00East Fife - Peterhead -:-
16:00Montrose - Falkirk -:-
16:00Queen's Park - Airdrieonians -:-

SZKOCJA: League Two

16:00Albion Rovers - Cowdenbeath -:-
16:00Annan - Stirling -:-
16:00Forfar - Edinburgh City -:-
16:00Kelty Hearts - Stranraer -:-
16:00Stenhousemuir - Elgin -:-

SZKOCJA: Highland League

16:00Brechin - Nairn County -:-
16:00Buckie Thistle - Brora Rangers -:-
16:00Deveronvale - Clachnacuddin -:-
16:00Fraserburgh - Wick Academy -:-
16:00Huntly - Formartine Utd -:-
16:00Inverurie Loco Works - Fort William -:-
16:00Keith - Lossiemouth -:-
16:00Rothes - Strathspey Thistle -:-
16:00Turriff Utd - Forres Mechanics -:-

SZKOCJA: Lowland League

14:00Celtic B - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Bo'ness United - Edinburgh University -:-
16:00Broomhill - Spartans -:-
16:00Caledonian Braves - Berwick -:-
16:00Civil Service Strollers - Rangers B -:-
16:00Dalbeattie Star - Gala Fairydean -:-
16:00East Kilbride - Vale Of Leithen -:-
16:00East Stirlingshire - Gretna 2008 -:-
16:00Stirling University - Cumbernauld Colts -:-

SZWAJCARIA: Super League

18:00Zurich - Servette -:-
20:30Young Boys - Lugano -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

12:00Nepal - Mauritius -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00Legia II (Pol) - Wisła Płock 2 (Pol) -:-
10:00Petrzalka (Svk) - Raca (Svk) -:-
10:30Opawa (Cze) - Unicov (Cze) -:-
10:30Sparta Praga B (Cze) - Cesky Brod (Cze) -:-
11:00First Vienna (Aut) - Lisen (Cze) -:-
11:00GKS Bełchatów (Pol) - Arka Gdynia (Pol) -:-
11:00Gomel (Blr) - Sławija Mozyrz (Blr) -:-
11:00Kolding (Den) - Fredericia (Den) -:-
11:00Pilzno (Cze) - Sered (Svk) -:-
11:00Prostejov (Cze) - Kromeriz (Cze) -:-
11:00Trzyniec (Cze) - Vitkovice (Cze) -:-
11:00Usti n. L. (Cze) - Pisek (Cze) -:-
11:00Varnsdorf (Cze) - Teplice B (Cze) -:-
11:00Vlasim (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
11:00Vyskov (Cze) - Rosice (Cze) -:-
11:00Widzew Łódź (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:-
12:00Hamburger SV II (Ger) - Pogoń Szczecin II (Pol) -:-
12:00Nykobing (Den) - Naestved (Den) -:-
12:30Norrby (Swe) - Utsiktens (Swe) -:-
13:00Aarhus (Den) - Esbjerg (Den) -:-
13:00FC Kopenhaga (Den) - Flora (Est) -:-
13:00Garching (Ger) - Rosenheim (Ger) -:-
13:00Halmstad (Swe) - Varbergs (Swe) -:-
13:00Nordsjaelland (Den) - Göteborg (Swe) -:-
13:00Prepere (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
13:00Renova (Mkd) - Voska Sport (Mkd) -:-
13:00Sasa (Mkd) - Osogovo (Mkd) -:-
13:00Siroki Brijeg (Bih) - Neretvanac (Cro) -:-
13:00Sparta Praga B (Cze) - Vltavin (Cze) -:-
13:15Honka (Fin) - Paide (Est) -:-
13:15Prostejov (Cze) - Otrokovice (Cze) -:-
13:30Neubrandenburg (Ger) - Stern (Ger) -:-
14:00Baumberg (Ger) - Siegburger (Ger) -:-
14:00Dun. Streda (Svk) - Kuban (Rus) -:-
14:00Eidsvold (Nor) - Grorud (Nor) -:-
14:00Górnik Zabrze (Pol) - Podbeskidzie B-B (Pol) -:-
14:00Hannover II (Ger) - Kiel II (Ger) -:-
14:00Illertissen (Ger) - Goppinger SV (Ger) -:-
14:00Landskrona (Swe) - IFK Malmo (Swe) -:-
14:00Legia Warszawa (Pol) - Radomiak Radom (Pol) -:-
14:00Lyngby (Den) - Hvidovre IF (Den) -:-
14:00Miedź Legnica (Pol) - Lech Poznań (Pol) -:-
14:00Pardubice (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
14:00Przybram (Cze) - Kraluv Dvur (Cze) -:-
14:00Rapid (Am) (Aut) - Slovacko B (Cze) -:-
14:00Rekord Bielsko-Biała (Pol) - Pniówek-74 Pawłowice (Pol) -:-
14:00Ruzomberok (Svk) - FC Ballkani (Kos) -:-
14:00Schweinfurt (Ger) - Offenbach (Ger) -:-
14:00Sirius (Swe) - Hammarby (Swe) -:-
14:00Start (Nor) - Vindbjart (Nor) -:-
14:00Stomil Olsztyn (Pol) - Legionowo (Pol) -:-
14:00Todesfelde (Ger) - VfR Neumunster (Ger) -:-
14:00Uhersky Brod (Cze) - Zlin B (Cze) -:-
14:00Zlin (Cze) - Senica (Svk) -:-
14:15Honka Akatemia (Fin) - KTP (Fin) -:-
15:00Salzburg (Aut) - Tirol (Aut) -:-
15:00Waterford (Irl) - Dundalk (Irl) -:-
16:00Admira (Aut) - BW Linz (Aut) -:-
16:00Bałtika (Rus) - Soczi (Rus) -:-
16:00Veres-Rivne (Ukr) - Karwina (Cze) -:-
18:00Skra Częstochowa (Pol) - Stal Stalowa Wola (Pol) -:-
21:00New England Revolution (Usa) - Los Angeles FC (Usa) -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

12:00Hammarby K (Swe) - Alvsjo K (Swe) -:-
12:00SGS Essen K (Ger) - Duisburg K (Ger) -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

11:00Sukhothai - Chainat -:-
12:00Udon Thani - Nakhon Pathom -:-
12:30Khonkaen FC - Phrae -:-
13:00Customs Utd - Chiangmai FC -:-
13:00Kasetsart - Muangkan Utd -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

11:00Bursa - Arnavutkoy Bl. -:-
11:00Mamak - Hendek -:-

TURCJA: 3. Lig Group 2

11:0052 Orduspor - Hacettepe -:-
11:00Altindag Bld. - Aksaray Bld. -:-
11:00Bayrampasa - Siirt Ozel -:-
11:00Carsambaspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
11:00Duzcespor - Sile Yildizspor -:-
11:00Elazig Karakocan - Kestel -:-
11:00Iskenderun - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
11:00Malatya - Darica Genclerbirligi -:-
11:00Yomraspor - Kusadasispor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 3

11:00Fethiyespor - Icel -:-
11:00Karsiyaka - Mardin BB -:-
11:00Modafenspor - Karabukspor -:-
11:00Tepecik - Ceyhanspor -:-

TURCJA: Super Lig Women

10:001207 Antalyaspor K - Atasehir K -:-
10:00Amed SK K - Kocaeli Bayan K -:-
10:00Dudullu K - Adana Idmanyurduspor K -:-
10:00Fenerbahce K - Altay K -:-
10:00Fomget GSK K - Besiktas K -:-
10:00Galatasaray K - ALG Spor K -:-
10:00Hakkarigucu Spor K - Konak Bld. K -:-
10:00Karadeniz Eregli Bld. K - Fatih Vatan Spor K -:-
10:00Karagumruk K - Ilkadim Bld. YAB-PA K -:-
10:00Kirecburnu K - Hatayspor K -:-
10:00Rizespor K - Kayseri K -:-
10:00Sivasspor K - Trabzonspor K -:-

WALIA: Cymru Premier

15:30Connah's Q. - Barry -:-
15:30Flint - Cardiff Metropolitan -:-

WALIA: Cymru South

15:30Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:30Pontypridd - Swansea University -:-
15:30Port Talbot - Taffs Well -:-
15:30Trefelin - Briton Ferry -:-

WALIA: Cymru North

15:30Bangor City - Llanrhaeadr -:-
15:30Buckley - Llanidloes -:-
15:30Colwyn Bay - Llangefni -:-
15:30Gresford - Holyhead -:-
15:30Holywell - Guilsfield -:-
15:30Prestatyn - Penrhyncoch -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

14:30Paks - Zalaegerszeg -:-
17:00Debrecen - Kisvarda -:-
19:30Honved - Gyirmot -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30AlbinoLeffe - Giana Erminio -:-
14:30Juventus U23 - FeralpiSalo -:-
14:30Lecco - Triestina -:-
14:30Padova - Pro Patria -:-
14:30Piacenza - Mantova -:-
14:30Pro Sesto - Renate -:-
14:30Seregno - Fiorenzuola -:-
14:30Sudtirol - Legnago Salus -:-
14:30Trento - Pro Vercelli -:-
14:30Virtus Verona - Pergolettese -:-

WŁOCHY: Primavera 1

11:00Genoa U19 - Napoli U19 -:-
11:00Verona U19 - Atalanta U19 -:-
13:00Spal U19 - Inter U19 -:-
15:00AC Milan U19 - Empoli U19 -:-
17:00Torino U19 - Juventus U19 -:-

WŁOCHY: Primavera 2

14:30Alessandria U19 - Parma U19 -:-
14:30Ascoli U19 - Salernitana U19 -:-
14:30Cesena U19 - Benevento U19 -:-
14:30Como U19 - Brescia U19 -:-
14:30Cremonese U19 - Venezia U19 -:-
14:30Entella U19 - Vicenza U19 -:-
14:30Lazio U19 - Perugia U19 -:-
14:30Monza U19 - Pordenone U19 -:-
14:30Pisa U19 - Ternana U19 -:-
14:30Reggina U19 - Frosinone U19 -:-
14:30Spezia U19 - Crotone U19 -:-
15:00Cittadella U19 - Reggiana U19 -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Women - Play Offy

12:30Empoli K - Fiorentina K -:-
14:30Como K - AS Roma K -:-

ZEA: Division 1

14:10Al Arabi - Masfut -:-
14:10Dibba Al Hisn - Masafi -:-
14:15Hatta - Al Thaid -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.