Piłka nożna » 20.04.2024 » Zakończone
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
16:00Luton - Brentford 1:516:00Sheffield Utd - Burnley 1:4
20:30Wolves - Arsenal 0:2
FRANCJA: Ligue 1
17:00Nantes - Rennes 0:321:00Lens - Clermont 1:0
HISZPANIA: LaLiga
14:00Celta Vigo - Las Palmas 4:116:15Vallecano - Osasuna 2:1
18:30Valencia - Betis 1:2
21:00Girona - Cadiz 4:1
NIEMCY: Bundesliga
15:301. FC Koeln - Darmstadt 0:215:30Heidenheim - RB Lipsk 1:2
15:30TSG Hoffenheim - B. Moenchengladbach 4:3
15:30VfL Wolfsburg - Bochum 1:0
18:301. FC Union Berlin - Bayern Monachium 1:5
POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
15:00Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0:217:30Ruch Chorzów - Widzew Łódź 2:3
20:00Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2
POLSKA: Fortuna 1 Liga
15:00GKS Tychy - Resovia Rzeszów 1:317:30Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 0:1
20:00Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0
WŁOCHY: Serie A
18:00Empoli - Napoli 1:020:45Verona - Udinese 1:0
AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Play Offy
15:00Mazembe - Al Ahly 0:021:00Esperance Tunis - Mamelodi 1:0
ALBANIA: Super Liga
15:00Laci - Egnatia 1:218:00Partizani - Din. Tirana 2:0
18:00Teuta - Vllaznia 0:0
ALGIERIA: Dywizja 1
17:00Paradou - El Bayadh 1:0ALGIERIA: Ligue 2
16:00El Khemis - Mostaganem 1:216:00Guir Abadla - ASM Oran 2:2
16:00Hussein Dey - Arba 1:0
16:00JSM Tiaret - Widad Adabi de Boufarik 1:1
16:00Kolea - SC Mecheria 2:3
16:00Medea - RC Kouba 1:3
16:00Temouchent - Oued Sly 1:0
16:00WA Mostaganem - GC Mascara 2:0
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20
23:00Argentyna U20 K - Paragwaj U20 K 0:001:30Ekwador U20 K - Urugwaj U20 K 2:1
23:00Wenezuela U20 K - Chile U20 K 1:0
ANDORA: Primera Divisió
20:30Carroi - Atletic America 2:3ANGLIA: Championship
13:30Leicester - West Brom 2:116:00Cardiff - Southampton 2:1
16:00Huddersfield - Swansea 0:4
16:00Norwich - Bristol City 1:1
16:00Rotherham - Birmingham 0:0
16:00Stoke - Plymouth 3:0
16:00Sunderland - Millwall 0:1
16:00Watford - Hull 0:0
18:15QPR - Preston 1:0
ANGLIA: League One
15:00Northampton - Exeter 1:216:00Blackpool - Barnsley 3:2
16:00Bolton - Port Vale 2:0
16:00Bristol Rovers - Peterborough 0:2
16:00Burton - Reading 3:2
16:00Cambridge Utd - Derby 0:1
16:00Carlisle - Wycombe 1:3
16:00Charlton - Shrewsbury 1:1
16:00Cheltenham - Lincoln 1:2
16:00Leyton Orient - Fleetwood 0:1
16:00Portsmouth - Wigan 1:2
ANGLIA: League Two
13:30Crewe - Wrexham 0:316:00Doncaster - Barrow 4:2
16:00Grimsby - Swindon 2:0
16:00Harrogate - Milton Keynes 3:5
16:00Mansfield - Gillingham FC 2:1
16:00Morecambe - Forest Green 1:2
16:00Newport - Salford 0:1
16:00Notts County - Colchester 1:0
16:00Stockport - Accrington 4:2
16:00Sutton - Crawley 2:2
16:00Tranmere - Wimbledon 3:2
16:00Walsall - Bradford City 2:3
ANGLIA: National League
13:15Altrincham - Oxford City 1:013:15Barnet - Kidderminster 4:1
13:15Boreham Wood - Ebbsfleet 0:0
13:15Chesterfield - Maidenhead 3:2
13:15Dagenham & Red. - Aldershot 3:3
13:15Dorking - Hartlepool 3:4
13:15Eastleigh - Halifax 0:3
13:15Gateshead - Bromley 2:1
13:15Oldham - Wealdstone 2:3
13:15Solihull Moors - York 1:0
13:15Southend - Rochdale 1:2
13:15Woking - AFC Fylde 3:0
ANGLIA: National League Północ
16:00Banbury - Tamworth 0:316:00Bishop's Stortford - Curzon Ashton 0:0
16:00Blyth - Brackley Town 1:5
16:00Chester - Darlington 0:0
16:00Farsley - Buxton 2:0
16:00Gloucester - Scunthorpe 1:2
16:00Hereford - Boston Utd 0:2
16:00Peterborough Sports - Chorley 1:3
16:00Rushall - Warrington 0:0
16:00Scarborough - Alfreton 0:1
16:00South Shields - Southport 3:0
16:00Spennymoor - King’s Lynn 3:0
ANGLIA: National League Południe
16:00Aveley - Bath 2:016:00Braintree - Eastbourne Boro 2:3
16:00Chippenham - Chelmsford 1:1
16:00Dartford - Truro 2:1
16:00Dover - Yeovil 1:3
16:00Maidstone - Hampton & Richmond 5:1
16:00Slough - Welling 1:1
16:00Taunton - Hemel Hempstead 0:0
16:00Tonbridge - St. Albans 2:2
16:00Torquay - Havant & W 5:0
16:00Weymouth - Farnborough 1:2
16:00Worthing - Weston-super-Mare 4:2
ANGLIA: NPL Premier Division
16:00Bamber Bridge - Whitby 3:216:00Bradford PA - Gainsborough 3:3
16:00Guiseley - FC United 3:1
16:00Hyde - Matlock 2:1
16:00Ilkeston - Morpeth 3:2
16:00Macclesfield - Workington 2:0
16:00Marine - Atherton 4:0
16:00Radcliffe - Basford 1:1
16:00Stafford - Ashton Utd 0:1
16:00Worksop - Warrington Rylands 2:1
ANGLIA: Southern League Premier Central
16:00Barwell - Redditch 3:316:00Halesowen - St. Ives 4:3
16:00Kettering - Coalville 1:0
16:00Leiston - Leamington 1:1
16:00Needham Market - Mickleover 0:2
16:00Stamford - Hitchin 2:0
16:00Stourbridge - Royston 1:0
16:00Stratford - Bromsgrove 1:2
16:00Sudbury - Long Eaton 7:1
16:00Telford - Berkhamsted 6:2
ANGLIA: Southern League Premier South
16:00AFC Totton - Merthyr Town 2:016:00Basingstoke - Dorchester 3:1
16:00Chesham - Bracknell 1:2
16:00Hanwell Town - Hungerford 1:0
16:00Harrow - Tiverton 1:2
16:00Hayes & Yeading - Salisbury 0:2
16:00Hendon - Gosport 0:0
16:00Plymouth Parkway - Walton & Hersham 2:2
16:00Poole - Didcot 2:0
16:00Sholing - Swindon S 3:0
16:00Winchester - Beaconsfield Town 1:0
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
16:00Carshalton - Billericay 1:216:00Chatham - Horsham FC 1:3
16:00Cheshunt - Canvey Island 1:3
16:00Concord - Whitehawk 1:1
16:00Cray Wanderers - Bognor Regis 1:5
16:00Folkestone - Dulwich Hamlet 3:3
16:00Hastings - Enfield Town 0:3
16:00Kingstonian - Haringey 0:3
16:00Lewes - Hashtag 2:1
16:00Margate - Wingate & Finchley 2:1
16:00Potters Bar - Hornchurch 0:1
ANGLIA: Puchar FA
18:15Manchester City - Chelsea 1:0ANGLIA: Premier League 2
13:00Tottenham U21 - Manchester Utd U21 2:2ANGLIA: Professional Development League
14:00Swansea U21 - Bristol City U21 3:1ANGLIA: Akademicy U18
12:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 1:112:00Fulham U18 - Chelsea U18 3:3
12:00Reading U18 - Southampton U18 0:9
12:00Sunderland U18 - Liverpool U18 1:2
12:00Wolves U18 - Newcastle Utd U18 1:0
13:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 4:2
13:00Blackburn U18 - Leeds U18 2:4
13:00Derby U18 - Everton U18 2:0
13:00Leicester U18 - West Ham U18 0:3
13:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 2:1
14:00West Brom U18 - Norwich U18 0:3
15:00Nottingham U18 - Stoke City U18 1:1
ANGLIA: Women’s Super League
13:30Bristol City K - Liverpool K 0:1ANGLIA: Women’s Championship
15:00Blackburn K - Watford K 1:0ANGOLA: Girabola League
16:00Bravos do Maquis - Kabuscorp 2:016:00Sagrada - CD Lunda Sul 4:1
16:00Uniao de Malanje - Libolo 0:4
16:30Academica - Petro 0:4
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
22:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets 1:000:00Garden Stars - SAP 1:1
ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Al Akhdoud - Damac 1:220:00Al Hazem - Al-Ittihad FC 2:3
20:00Al-Ettifaq - Al Wehda 0:0
ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional - Play Offy
20:30Argentinos Jrs - Defensa y Justicia 2:1pen23:30Estudiantes - Barracas Central 3:0
ARGENTYNA: Primera Nacional
01:10San Martin Tucuman - Guillermo Brown 0:018:35Atletico Atlanta - Almagro 3:0
20:00CA Estudiantes - All Boys 1:1
20:30Defensores Unidos - Def. de Belgrano 3:2
00:05Colon - Temperley 0:0
ARGENTYNA: Torneo Federal
21:00Boca Unidos - Sol de America 0:021:00Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza 1:2
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
20:30Canuelas - UAI Urquiza 0:220:30Deportivo Armenio - Sportivo Italiano 2:1
20:30Deportivo Merlo - Acassuso 0:0
22:05Comunicaciones - Argentino de Merlo 1:1
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Def. de Cambaceres - Atlas 1:120:30Yupanqui - Central Ballester 3:0
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
16:00Ezeiza - Nautico Hacoaj 1:020:00Social Atletico Television - Provincial 1:1
20:30Defensores de Glew - Juventud de Bernal 1:0
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
16:00Boca Juniors K - Newells Old Boys K 2:117:00Ferro K - Platense K 4:1
20:00Gimnasia L.P. K - Huracan K 3:0
20:30Rosario Central K - Independiente K 1:1
ARMENIA: First League
14:00Ararat 2 - Urartu 2 0:314:00PrzełożoneShirak 2 - Mika Jerevan -:-
ARUBA: Division di Honor - Runda zwycięzców
02:00Britannia - Racing Club Aruba 0:100:30River Plate - Dakota 1:6
AUSTRALIA: A-League
07:30WS Wanderers - Melbourne City 1:209:30Melbourne Victory - Brisbane Roar 0:0
11:45Macarthur FC - Sydney FC 1:0
AUSTRALIA: NPL ACT
07:00O'Connor Knights - Tuggeranong Utd 2:107:00Tigers FC - Canberra Croatia 2:2
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
08:30PrzełożoneCooks Hill United - Lake Macquarie -:-AUSTRALIA: NPL NSW
08:30Sutherland - Manly Utd 1:211:00St George Saints - Hills Brumbies 1:0
11:15St. George City - Central Coast Mariners U23 2:0
AUSTRALIA: NPL Queensland
10:00Redlands - Queensland Lions 2:410:15Wynnum Wolves - Moreton City Excelsior 0:4
10:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers 1:2
AUSTRALIA: NPL South Australia
07:30Campbelltown City - Adelaide Comets 0:409:30Adelaide Croatia Raiders - FK Beograd 3:2
AUSTRALIA: NPL Tasmania
06:30Devonport - South Hobart 1:108:45Launceston - Clarence Zebras 2:1
AUSTRALIA: NPL Victoria
05:00Green Gully - Port Melbourne Sharks 1:207:00Manningham United Blues - Hume City 1:3
10:15Altona Magic - Melbourne Knights 1:0
11:00Dandenong - Avondale FC 0:8
AUSTRALIA: NPL Western Australia
09:00Armadale - Perth SC 1:109:00Balcatta - Inglewood 3:1
09:00Bayswater City - Perth Glory U23 5:2
09:00Floreat Athena - Stirling Macedonia 2:0
09:00Perth RedStar - Fremantle City 2:3
09:00Western Knights - Olympic Kingsway 3:3
AUSTRALIA: Capital Premier League
07:00Belconnen Utd. - West Canberra Wanderers 8:007:00Canberra Juventus - Brindabella 1:3
07:00Queanbeyan City - Canberra White Eagles 5:0
07:15ANU - Wagga City Wanderers 2:2
AUSTRALIA: Northern NSW State League
06:30Singleton Strikers - West Wallsend 1:306:30PrzełożoneThornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-
08:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. 4:3
AUSTRALIA: NSW League One
08:30Hakoah Sydney - Bankstown City Lions 3:209:00Canterbury Bankstown - UNSW 4:3
11:00Bonnyrigg - Dulwich Hill 2:1
11:00Dunbar Rovers - Macarthur Rams 0:0
11:00Mt Druitt Town - Inter Lions 1:1
11:00SD Raiders - Bulls Academy 2:1
AUSTRALIA: Queensland Premier League
09:30Eastern Suburbs - Broadbeach Utd. 2:110:00Brisbane Strikers - Logan Lightning 4:1
10:00Ipswich - Mitchelton 4:2
11:00Moreton City Excelsior U21 - Southside Eagles 3:1
AUSTRALIA: SA State League
07:30Adelaide Victory - Fulham Utd. 2:307:30Blue Eagles - West Torrens 3:0
07:30Cumberland Utd. - Salisbury Utd. 2:0
07:30Playford Patriots - Adelaide Vipers 2:4
07:30Sturt Lions - West Adelaide 1:0
11:30Adelaide Cobras - Western Strikers 2:1
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
04:15Launceston U21 - Burnie Utd. 8:106:30Northern Rangers - Ulverstone 5:0
08:30Devonport U21 - Somerset 1:6
08:30Riverside Olympic U21 - Launceston United U21 3:0
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
06:15New Town - South East Utd. 1:106:30Glenorchy Knights U21 - Taroona 1:1
06:30Hobart City - Olympia Warriors 2:3
06:30University of Tasmania - Clarence Zebras U21 2:1
AUSTRALIA: Victoria Premier League
07:00Langwarrin - Melbourne Victory U21 1:307:00North Geelong - Eastern Lions 1:1
09:30George Cross - Bentleigh 0:4
AUSTRALIA: WA State League
09:00Gosnells City - Mandurah City 1:509:00Gwelup Croatia - Nedlands 3:2
09:00Rockingham City - Joondalup Utd. 2:3
09:00Subiaco - Cockburn City 2:1
11:00Dianella White Eagle - Murdoch Melville 3:1
AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
17:00Altach - BW Linz 2:217:00Austria Wiedeń - Tirol 3:0
17:00Wolfsberger - A. Lustenau 1:1
AUSTRIA: 2. Liga
14:30Stripfing - Dornbirn 2:2AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
16:00Mauerwerk - Wiener Viktoria 0:3AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
16:00Union Gurten - Weiz 1:119:00Weindorf St. Anna - LASK (Am) 3:1
AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
12:45Altach U21 - Saalfelden 1:115:00Wolfurt - Bischofshofen 1:0
16:00A. Salzburg - Rothis 4:1
17:00Dornbirner SV - Motz/Silz 0:4
17:00Hohenems - RW Rankweil 5:0
17:00SC Imst - Wals-Grunau 2:1
17:00TSV St. Johann - Kufstein 2:2
AUSTRIA: Burgenland
17:00Halbturn - Pinkafeld 3:117:00Margarethen - Marz 2:0
18:00Schattendorf - USVS Rudersdorf 3:0
AUSTRIA: Karnten
15:30St. Jakob/Ros - Volkermarkt 3:216:00A. Klagenfurt (Am) - Kottmannsdorf 0:1
16:00Bleiburg - SV Kraig 3:0
16:00Donau Klagenfurt - SC Landskron 1:2
16:30Atus Ferlach - ATSV Wolfsberger 2:1
AUSTRIA: Niederosterreich
16:00Warth - SCU Kilb 2:016:30Retz - Rohrbach 3:0
AUSTRIA: Oberosterreich
13:30ASK St.Valentin - Dietach 0:516:30St. Martin im Muhlreis - Schallerbach 3:0
AUSTRIA: Salzburg
14:00UFC Siezenheim - Union Henndorf 2:115:00Strasswalchen - Grodig 2:1
15:00USK Anif - Eugendorf 1:0
16:00Burmoos - Kuchl 1:1
17:30SAK 1914 - Golling 1:1
AUSTRIA: Steiermark
16:00Heiligenkreuz - UFC Fehring 1:0AUSTRIA: Tirol - Grupa - awans
14:30Tirol (Am) - Fugen 5:1AUSTRIA: Tirol - Grupa spadkowa
14:30Innsbrucker AC - Vols 2:2AUSTRIA: Vorarlberg
15:00Gofis - A. Lustenau (Am) 4:216:00FC Lustenau - Andelsbuch 3:0
16:00Lochau - Nenzing 0:0
17:00Hard - Admira Dornbirn 3:1
17:00Horbranz - Alberschwende 2:3
18:00Rotenberg - Brauerei Egg 1:1
AUSTRIA: Wien
12:00Dinamo Helfort - Stadlau 2:114:00Sportunion Mauer - Red Star-Penzing 4:2
15:30Simmeringer - 1980 Wien 0:1
16:00A XIII-Auhof Center - Slovan HAC 3:3
16:00ASV 13 Wien - Mannsworth 2:3
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
14:30Qarabag - Gabala 2:217:00Zira - Neftci Baku 3:1
AZJA: AFC Asian Cup U23
15:00Malezja U23 - Wietnam U23 0:217:30Kuwejt U23 - Uzbekistan U23 0:5
BANGLADESZ: Premier League
11:00Fortis - Bashundara Kings 0:111:45Chittagong Abahani - Rahmatgonj MFS 2:1
11:45Mohammedan - Brothers U. 8:0
BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
16:00Leuven - St. Truiden 1:018:15Westerlo - St. Liege 3:3
20:00Gent - KV Mechelen 3:1
BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska
20:45Genk - Anderlecht 2:1BELGIA: Challenger Pro League
15:00Anderlecht U23 - Club Brugge U23 1:2BELGIA: National Division 1
20:00Antwerp B - Knokke 2:420:00Charleroi B - OC Charleroi 3:1
20:00Heist - URSL Vise 1:1
20:00Hoogstraten - Saint Eloois 2:1
20:00Lokeren-Temse - Virton 1:3
20:00RAAL La Louviere - Gent B 3:1
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
19:30Jette - Hamoir 1:019:30La Calamine - Rebecquoise 3:1
19:30Tournai - Renaissance Mons 1:1
20:00Meux - Acren 1:1
20:00Tubize - Stade Vervietois 4:1
20:00Verlaine - Warnant 0:2
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
18:30Waregem 2 - Voorde Appelterre 4:019:30Dikkelvenne - Mandel United 2:0
19:30Oudenaarde - Torhout 1:0
20:00KRC Gent - Gullegem 3:1
20:00Merelbeke - Oostkamp 1:2
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
20:00Bocholter - Londerzeel 2:020:00City Pirates - Wezel Sport 2:2
20:00Hasselt - Houtvenne 1:1
20:00K. Berchem Sport - Hades 3:2
20:00KRC Mechelen - Lille 1:0
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Belisia Bilzen 0:2
20:00Tongeren - Overijse 3:0
BELGIA: Pro League U21
14:00Beveren U21 - Westerlo U21 1:220:00Patro Eisden U21 - St. Truiden U21 5:3
BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
13:30Genk K - Club Brugge K 1:119:00St. Liege K - Leuven K 0:3
BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety
14:00Club Brugge II K - Genk II K 2:015:00Waregem II K - RFC Liege K 1:2
15:30Gent II K - Aalst K 1:2
16:00Famkes Merkem K - Alken K 2:1
18:00Tienen K - Chastre K 2:0
BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa
17:00Abeilles - Dynamo Parakou 3:317:00Ainonvi - Djeffa 1:1
17:00Dynamique Djougou - Soleil 2:1
17:00Police - ASVO 0:0
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
13:10FC Mińsk - Naftan 1:115:00Arsenal Dzyarzhynsk - Szachcior Soligorsk 2:0
17:00Sławija Mozyrz - Dynamo Brześć 1:1
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
12:00BATE 2 - Ostrovets 3:214:00BumProm Gomel - Biełszyna 1:2
16:00FC Słonim - Wolna Pińsk 2:3
18:00Din. Minsk 2 - Baranovici 0:0
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
12:30Smorgonie K - Zorka-BDU K 0:414:30Dynamo Brześć K - Dynamo Mińsk K 0:4
16:30Dnepr Mogilev K - FC Gomel K 4:0
BOLIWIA: Division Profesional - Apertura - Play Offy
23:30Universitario de Vinto - The Strongest 0:1BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
13:30Siroki Brijeg - Igman K. 4:116:00Sloga Doboj - Zrinjski 0:2
20:45Sarajevo - Borac Banja Luka 1:1
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH
17:00BFK Simm Bau - Mladost DK 4:217:00Bratstvo Gracanica - Gornji Rahic 6:3
17:00Kakanj - Gradina Srebrenik 3:0
17:00Sloboda - Hadzici 0:0
17:00Tomislav - Celik Zenica 1:1
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
16:30BSK Banja Luka - Ljubic Prnjavor 1:216:30Drina Zvornik - Prijedor 3:0
16:30Famos Vojkovici - Radnik Bijeljina 0:0
16:30Kozarska Dubica - Slavija 1:2
16:30Laktasi - Nevesinje 5:1
16:30Leotar - Romanija Pale 3:2
16:30Mrkonjic Grad - Sutjeska Foca 0:0
BOTSWANA: Premier League
15:30Gaborone Utd - Township Rollers 2:015:30Jwaneng Galaxy - Morupule 3:0
15:30Orapa United - Eleven Angels 2:0
15:30Sua Flamingoes - Matebele 2:1
15:30Tafic FC - Nico United 1:3
15:30VTM FC - Police XI 3:1
BRAZYLIA: Serie A
21:00Fluminense - Vasco 2:122:00PrzełożoneCriciuma - Fortaleza -:-
23:30Bragantino - Corinthians 1:0
23:30Gremio - Cuiaba 1:0
BRAZYLIA: Serie B
00:00Botafogo SP - America MG 1:100:00Novorizontino - CRB 2:1
02:00Operario - Avai 1:0
20:30Chapecoense-SC - Ituano 3:1
21:30Santos - Paysandu 2:0
22:00Amazonas - Sport Recife 2:3
23:00Ceara - Goias 1:1
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
22:00Remo - Volta Redonda 1:222:00Tombense - EC Sao Jose 1:0
00:30SER Caxias - Athletic Club 0:4
00:30Ypiranga FC - CSA 3:1
BRAZYLIA: Amapaense - Play Offy
23:00Trem - Santos AP 1:1BRAZYLIA: Cearense 2 - Play Offy
21:00Tirol - Itapipoca 4:2BRAZYLIA: Gaucho 2
16:00Monsoon - Pelotas 2:120:00Sao Gabriel - Aimore 0:0
00:00GE Gloria - Frederiquense 2:1
BRAZYLIA: Maranhense - Play Offy
21:30OdwołaneMaranhao - Sampaio Correa -:-BRAZYLIA: Paulista A3 - Play Offy
23:00Votuporanguense - Desportivo 1:0BRAZYLIA: Paulista A4 - Play Offy
20:00Rio Branco SP - XV de Jau 1:100:30SKA Brasil - Francana 0:0
BRAZYLIA: Paulista B - pierwsza runda
20:00Atletico Mogi - Maua 2:220:00Inter de Bebedouro - Olimpia FC 2:1
20:00Manthiqueira - ECUS SP 0:2
20:00Mauaense - Uniao Mogi 3:0
20:00Sao Carlos - Paulista 1:1
20:00Tupa - AEA Aracatuba 2:2
BRAZYLIA: Rondoniense
21:30Barcelona RO - Vilhena EC 4:1BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
22:30GAS - Rio Negro 6:200:30Nautico FC - Monte Roraima 1:1
BRAZYLIA: Copa Rio U20 - Play Offy
15:00Flamengo U20 - Vasco U20 0:1BRAZYLIA: Baiano U20
13:00Vitoria U20 - Estrela De Marco U20 1:215:00SSA U20 - Jacobina U20 0:0
20:00Alagoinhas U20 - Bahia de Feira U20 0:5
20:00Barcelona U20 - Conquista FC U20 0:1
20:00Grapiuna U20 - Jequie U20 2:1
20:00Ypiranga U20 - Bahia U20 0:0
BRAZYLIA: Capixaba U20 - Play Offy
20:00Estrela do Norte U20 - Porto Vitoria U20 0:720:00Real Noroeste U20 - Vitoria ES U20 3:2
BRAZYLIA: Catarinense U20
16:00Nacao U20 - Avai U20 1:120:00Inter de Lages U20 - Joinville U20 1:5
BRAZYLIA: Goiano U20
20:30Jataiense U20 - Goias U20 1:2BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
15:30Iraty U20 - Batel U20 1:515:30Operario U20 - Rio Branco PR U20 4:0
20:30Andraus Brasil U20 - Parana U20 0:1
20:30Apucarana SC U20 - Prudentopolis U20 4:0
20:30Arapongas U20 - Sao Joseense U20 0:3
20:30Coritiba U20 - Patriotas U20 2:0
20:30Gremio Maringa U20 - AA Iguacu U20 0:2
20:30Hope Internacional U20 - Londrina U20 1:0
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00Botafogo SP U20 - Francana U20 8:020:00Corinthians U20 - Sao Caetano U20 0:0
20:00Novorizontino U20 - Gremio Prudente U20 2:1
20:00Palmeiras U20 - Ibrachina U20 3:1
20:00RB Bragantino U20 - Capivariano U20 1:1
20:00Santos U20 - Maua U20 3:0
20:00Sao Paulo U20 - Osasco Audax U20 4:0
BRAZYLIA: Pernambucano U20 - pierwsza runda
15:00Centro Limoeirense U20 - Ipojuca U20 1:215:00Ibis Sport Club U20 - Serrano PE U20 5:1
20:00Atletico Torres U20 - Sport Recife U20 1:1
20:00CA Porto U20 - Nautico U20 0:1
20:00Central SC U20 - Petrolina U20 3:3
20:00Santa Fe U20 - Jaguar U20 0:0
20:00Sete de Setembro U20 - Aguia FC U20 2:1
BRAZYLIA: Brasileiro Women
01:00Palmeiras K - America Mineiro K 2:020:00Avai Kindermann K - Santos K 1:3
20:00Fluminense K - Botafogo RJ K 0:0
20:00Real Brasilia K - Sao Paulo K 1:0
BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women
20:00Juventude K - Taubate K 1:020:00Sport Recife K - Fortaleza K 1:0
00:00Doce Mel K - Sao Jose K 0:2
BUŁGARIA: Parva Liga
14:15Pirin Blagoevgrad - Cherno More 0:016:45Hebar - Ludogorets 0:3
19:15Levski - Beroe 1:0
BUŁGARIA: Vtora liga
16:00Chernomorets Balchik - Bdin Vidin 6:016:00Dobrudzha - Maritsa Plovdiv 4:1
16:00Litex Lovech - Chernomorets 1919 2:0
16:00Montana - Belasitsa 1:3
16:00Spartak Pleven - Svoge 0:1
16:00Strumska Slava - Spartak Varna 1:2
BUŁGARIA: Third League - South-East
16:00Atletik Kuklen - Sliven 2:116:00Beroe II - Sozopol 3:2
16:00Haskovo - Yambol 1915 5:0
16:00Karnobat - Dimitrovgrad 0:3
16:00Nesebar - Spartak Plovdiv 3:2
16:00Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie 1:0
16:00Rozova Dolina - Lok. Plovdiv II 5:2
16:00Sokol Markovo - Asenovets 3:2
16:00Zagorets - Levski Karlovo 2:1
19:00Botev II - Sekirovo Rakovski 0:0
BUŁGARIA: Third League - South-West
14:00Levski II - Kostinbrod 0:115:00Balkan Botevgrad - Vitosha Bistritsa 0:0
15:00Bansko - Rilski Sportist 0:1
15:00CSKA 1948 Sofia III - CSKA Sofia II 3:1
15:00Kyustendil - Chavdar Etropole 3:0
15:00Septemvri Simitli - Hebar 2 1:0
15:00Septemvri Sofia 2 - Oborishte 0:2
15:00Slivnishki Geroy - Slavia Sofia 2 1:1
15:00Vihren - Botev Ihtiman 3:1
17:00Minyor Pernik - Razlog 2:0
BUŁGARIA: Third League - North-East
15:00Chernolomets - Svetkavitsa 2:115:00Fratria - Cherno More II 1:1
15:00Riltzi - Benkovski 2:5
15:00Septemvri Tervel - Dunav Ruse II 4:1
16:00Ludogorets III - Lokomotiv Ruse 4:1
BUŁGARIA: Third League - North-West
16:00Boruna - Etar II 0:316:00Drenovets - Akademik Svishtov 0:0
16:00Partizan Cerven Brjag - Vihar Slavyanovo 1:3
16:00Pavlikeni - Lok. Gorna 0:1
16:00Sevlievo - Dunav Lom 3:0
16:00Yantra Polski Trambesh - Mezdra 1:1
BURUNDI: Primus League
13:00Magara Young Boys - Dynamik 1:315:00Aigle Noir - Amasipiri 0:0
15:00Le Messager Ngozi - Musongati 0:1
15:00Olympic S. - Flambeau du Centre 0:1
15:00Telaviv - Kayanza 1:0
15:30Bumamuru - Tigre Noir 3:1
CHILE: Primera División
02:30U. Calera - Everton 0:121:00Cobresal - Nublense 2:2
23:30U. Catolica - Colo Colo 0:1
CHILE: Primera B
18:30Magallanes - Arica 0:221:00Deportes Temuco - San Luis 0:3
CHILE: Segunda Division
01:00Arturo Fernandez Vial - Real San Joaquin 0:018:30Dep. Linares - General Velasquez 0:2
21:00Melipilla - D. Puerto Montt 0:1
23:30Trasandino - San Antonio Unido 1:2
CHILE: Primera Division Women
22:00U. De Chile K - Everton K 4:122:30S. Morning K - Palestino K 5:0
CHINY: Super Liga
09:30Shandong Taishan - Cangzhou 4:113:00Chengdu Rongcheng - Shenzhen Xinpengcheng 3:1
13:35Wuhan Three Towns - Changchun Yatai 0:0
14:00Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua 0:2
CHINY: Liga Jia
09:00Liaoning Tieren - Jiangxi Lushan 2:109:00Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City 1:0
09:30Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions 1:1
CHINY: FA Cup
08:00Jiangsu Nan Dongsheng - Langfang Glory City 1:2pen08:00Shanghai Changning - Jiangxi Dark Horse 2:0
08:00Shanghai Segenda - Ganzhou Ruishi 1:2pen
08:30Shanxi Xiangyu - Beijing Technology 1:4
09:00Changchun Xidu - Shaanxi Union 0:5
09:00Dalian Kuncheng - Quanzhou Yassin 3:2
09:00Dezhou Haishan - Taian Tiankuang 1:3
09:00Qianxinan Xu Fengtang - Shenzhen Juniors 1:4
09:30Shenzhen Jixiang - Guangxi Lanhang 3:1
09:30Xian Ronghai - Guangdong GZ-Power 0:4
13:30Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi 0:1
CHINY: Super League Kobiety
09:00Henan Songshan Longmen K - Shanghai RCB K 0:109:00Shandong SL K - Wuhan Jiangda K 0:4
CHORWACJA: HNL
17:00Osijek - Istra 1961 1:219:10Slaven Belupo - Hajduk Split 0:1
CHORWACJA: Prva NL
14:50Dubrava - Croatia Zmijavci 1:117:00Sibenik - Solin 2:1
17:00Vukovar 1991 - Dugopolje 1:1
CHORWACJA: Druga NL
15:00Zdralovi - Radnik Krizevci 3:017:00Dugo Selo - Bjelovar 2:0
17:00Grobnican - Belisce 5:0
17:00Hrvace - Kustosija 1:3
17:00Jadran LP - Marsonia 2:3
17:00Krk - Opatija 1:2
17:00Trnje - Dragovoljac 3:1
CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
18:00Zakakiou - Karmiotissa 2:518:30Apollon - AEL Limassol 4:1
CYPR: Division 2 - Grupa mistrzowska
15:30ASIL Lysi - Ayia Napa 3:215:30Omonia 29th May - Omonia Aradippou 1:2
15:30Peyia 2014 FC - Paralimni 1:4
15:30Ypsonas - Ol. Nicosia 1:5
CYPR: Division 2 - Grupa spadkowa
15:30Chloraka - Achyronas-Onisilos 3:015:30ENAD - Ermis 1:2
15:30Paeek - Digenis Akritas 3:1
15:30Xylotymbou - M.E.A.P. Nisou 2:5
CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45Gazelle - Agri - Tchad 4:2CZARNOGÓRA: Druga Liga
16:30Grbalj - Otrant 0:416:30Igalo - Kom Podgorica 2:0
16:30Lovcen - Berane 0:0
17:00Internacional - FK Podgorica 1:4
18:00Iskra - Bokelj 0:2
CZECHY: FORTUNA:LIGA
15:00Jablonec - Zlin 0:015:00Karwina - Bohemians 1:1
15:00Sparta Praga - Banik Ostrava 4:3
18:00Teplice - Czeskie Budziejowice 2:2
CZECHY: FNL
10:15Vyskov - Brno 1:117:00Lisen - Sigma Ołomuniec B 1:2
17:00Przybram - Taborsko 1:1
CZECHY: CFL - Group A
10:15Motorlet Prague - Domazlice 0:314:30FK Robstav - Kraluv Dvur 3:1
18:00Karlovy Vary - Hostoun 6:2
CZECHY: CFL - Group B
10:30Prepere - Kolin 2:017:00Ceska Lipa - Pardubice B 3:1
17:00Velvary - Zapy 1:1
CZECHY: MSFL
10:15Bohunice - Uhersky Brod 0:116:00Rosice - FK Frydek-Mistek 0:0
CZECHY: Dywizja A
10:15Petrin Plzen - Cesky Krumlov 4:117:00Horovice - Marianske Lazne 0:1
17:00Rokycany - Katovice 2:0
17:00Sobeslav - FK Komarov 5:2
17:00Tachov - Doubravka 1:0
CZECHY: Dywizja B
10:15Chomutov - Admira Prague B 1:110:15Hrebec - Louny 1:4
10:15Steti - Olympie Brezova 0:3
10:15Ujezd Prague - Brandys n. Labem 1:1
16:00Hvezda Cheb - Neratovice 1:4
17:00Nespeky - Cesky Brod 1:2
17:00Ostrov - Meteor Prague 2:0
CZECHY: Dywizja C
10:15Benesov - Velke Hamry 1:510:15Chrudim B - Letohrad 3:2
17:00Usti nad Orlici - Spoje Prague 2:1
17:00Vysoke Myto - Slavia HK 2:1
CZECHY: Dywizja D
16:00Nove Mesto na Morave - Sperice 6:016:00Stara Rise - Lanzhot 0:2
16:00Velka Bites - Lisen B 5:1
CZECHY: Dywizja E
16:00Bzenec - Slavicin 4:016:00HFK Olomouc - Holesov 2:2
16:00Kostelec na Hane - Sternberk 0:6
16:00Novy Jicin - Skastice 2:0
16:00Rymarov - Nove Sady 1:1
16:00Vsetin - Prerov 3:3
CZECHY: Division F
16:00Hlubina - Vitkovice 3:016:00Repiste - Bruntal 4:1
16:00Valasske Mezirici - Opava B 0:4
CZECHY: Jihocesky KP
10:15Mirovice - Olesnik 3:810:30TJ Osek - Tyn nad Vltavou 1:0
17:00Drazice - Protivin 0:2
17:00Milevsko - Malse Roudne 1:3
CZECHY: Jihomoravsky KP
16:30Bosonohy - Pohorelice 1:416:30Lednice - Svratka Brno 1:0
16:30Ratiskovice - Boskovice - Letovice 1:3
16:30Rousinov - Bystrc 1:1
16:30SK Krumvir - Kunstat 3:5
CZECHY: Karlovarsky KP
10:30KV Dvory - Lomnice 3:010:30Trstenice - Loko K. Vary 3:3
17:00Chodov - Marianske Lazne B 3:0
17:00Hroznetin - Touzim 2:1
17:00Union Nove Sedlo - Vintirov 7:0
CZECHY: Kralovehradecky KP
10:15Dobruska - Jicin 5:010:15Dvur Kralove - Lazne Belohrad 1:2
17:00Nachod - Solnice 0:2
CZECHY: Liberecky KP
10:30Skalice u C.Lipy - Frydlant 2:017:00Chrastava - Novy Bor 6:0
17:00Sedmihorky - Lomnice nad Popelkou 0:2
17:00Zelezny Brod - Straz p. Ralskem 4:4
CZECHY: Moravskoslezsky KP
10:15Cesky Tesin - Hermanice 2:016:00Brusperk - Jakubcovice 1:2
16:00Haj ve Slezsku - Koberice 2:0
16:00Krasne Pole - Dolni Datyne 0:2
CZECHY: Olomoucky KP
10:30Litovel - Brodek u Prerova 2:216:00Zelatovice - Dolany 1:2
CZECHY: Pardubicky KP
10:15Tremosnice - Lazne Bohdanec 0:117:00Ceska Trebova - Prosetin 3:0
17:00Chocen - SK Pardubicky 1:0
17:00Holice - Moravany 2:0
17:00Libisany - Horni Redice 6:5
17:00Litomysl - Lanskroun 0:0
17:00Prelouc - Svitavy 2:2
CZECHY: Plzensky KP
10:15Horni Briza - Sokol Lhota 2:113:00Rapid Plzen - Nyrsko 2:0
17:00Chotikov - Nepomuk 4:1
17:00Myto - Kaznejov 4:1
17:00Vejprnice - Stribro 5:0
CZECHY: Prazsky prebor
10:15Branik - Vysehrad 1:610:30Dukla JM - Uhrineves 3:2
10:30Kralovice - Kolovraty 3:2
10:30Zlicin - Motorlet Prague B 1:4
10:45Treboradice - Tempo Prague 1:3
17:00Dolni Chabry - Zizkov B 1:1
17:00Predni Kopanina - CAFC 2:1
17:00Stresovice - Podoli Praha 3:2
CZECHY: Stredocesky KP
10:15Kutna Hora - Porici n. S. 1:310:15Libis - Milin 0:4
10:30SK Chlumec - Sokolec 2:0
17:00Dobris - Mnichovohradistsky SK 4:0
17:00Povltavska FA B - Tuchlovice 2:1
17:00Tochovice - Pruhonice 3:1
CZECHY: Ustecky KP
10:30Kadan - Modlany 2:1pen10:30Krupka - Nestemice 3:5
10:30Oldrichov - Srbice 1:3
15:00Ledvice - Probostov 2:3pen
16:30Usti n. L. B - Litomericko 2:1
17:00Brna - Banik Most - Sous B 2:4
17:00FK Jilove - Cernovice 2:0
17:00Vilemov - Zatec 7:2
CZECHY: Vysocina KP
16:00Bystrice n. Pern. - Nove Mesto na Morave B 1:116:00Kamenice nad Lipou - Pacov 2:1
16:00Okrisky - Velke Mezirici B 4:1
16:00Zirovnice - Rapotice 2:1
CZECHY: Zlinsky KP
16:00Bystrice pod Hostynem - Nevsova 0:016:00Kvasice - Osvetimany 4:0
16:00Morkovice - Hluk 2:3
16:00Napajedla - Francova Lhota 2:0
CZECHY: Liga U19
10:00Mlada Bolesław U19 - Sparta Praga U19 2:310:00Slovacko U19 - Pilzno U19 2:1
10:15Dukla Praga U19 - Liberec U19 3:2
10:30Czeskie Budziejowice U19 - Slavia Praga U19 2:3
11:00Jihlava U19 - Brno U19 1:3
11:00Sigma Ołomuniec U19 - Karwina U19 7:0
11:00Zlin U19 - Frydek-Mistek U19 3:1
12:00Pardubice U19 - Ostrava U19 0:3
CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa mistrzowska
13:00Sparta Praga K - Slovacko K 2:114:00Slavia Praga K - Liberec K 4:2
CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa spadkowa
11:00Lok. Brno K - Ostrava K 3:214:00Plzen K - Pardubice K 3:4
CZECHY: 2. Liga Women
11:00Lisen K - Sparta Praga B K 2:1DANIA: 1st Division - Grupa - awans
14:00Hobro - Fredericia 1:2DANIA: 2nd Division - Grupa - awans
14:00Aarhus Fremad - Nykobing 5:0DANIA: 2nd Division - Grupa spadkowa
14:00Hellerup - Thisted 1:014:00Skive - Brabrand 2:1
DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska
13:30VSK Aarhus - Næsby 0:314:00BK Frem - Avarta 1:0
DANIA: 3rd Division - Grupa spadkowa
14:00SfB-Oure - Vejgaard 0:014:00Young Boys - Holstebro 0:1
DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Baraż o utrzymanie
14:00Naestved K - Aalborg K 1:114:00Thisted K - Odense Q K 0:0
14:30Osterbro K - B93 K 1:1
DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska
13:00Brondby K - Koge K 1:1DOMINIKANA: LDF
22:00Delfines Del Este - Moca 2:200:00San Cristobal - Cibao 0:4
DŻIBUTI: Division 1
14:00PrzełożoneCDC Q7 - Dikhil -:-16:30PrzełożonePort - Hopital -:-
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
23:30Aucas - Emelec 3:123:30Orense - LDU Quito 1:0
ESTONIA: Meistriliiga
11:30Nomme Utd - Tallinna Kalev 0:213:30Paide - Tammeka 0:1
16:00Levadia - Parnu JK Vaprus 1:1
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
13:00Denver - Ezulwini 0:115:00Green Mamba - Royal Leopards 2:1
15:00Illovo - Mbabane Swallows 0:1
15:00Moneni Pirates - Madlenya 1:1
15:00Rangers FC - Nsingizini Hotspurs 0:1
15:00Young Buffaloes - Mbabane Highlanders 4:1
ETIOPIA: Premier League
15:00Dire Dawa - Shashemene Kenema 1:018:00Welayta Dicha - St. George 1:0
EUROPA: Krymska Priemjer-Liga
14:00GFK Yalta - Inkomport 2:414:30TSK Simferopol - Ocean Kerch 3:1
EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet - Play Offy
13:30Barcelona K - Chelsea K 0:119:00Lyon K - PSG K 3:2
EUROPA: All-Island Cup Women
15:00Shelbourne K - Cork City K 3:016:00Linfield K - Bohemians WFC K 2:1
17:00Shamrock Rovers K - DLR Waves K 4:0
18:00Galway United K - Glentoran K 4:0
19:00Wexford K - Cliftonville K 6:0
20:30Athlone WFC K - Sligo Rovers K 2:1
FIDŻI: Premier League
09:00Lautoka - Rewa 2:3FILIPINY: PFL
09:00Don Bosco Garelli - Mendiola FC 1991 4:211:45Tuloy - Cebu FC 1:7
14:30Philippine Army - Taguig 0:5
FINLANDIA: Veikkausliiga
14:00HJK - Mariehamn 2:115:15Lahti - Haka 1:1
17:30VPS - Gnistan 3:2
FINLANDIA: Ykkosliiga
15:00JaPS - PK-35 3:115:00JIPPO - KTP 1:0
15:00SJK Akatemia - Jaro 0:1
15:00TPS Turku - Mikkeli 1:0
FINLANDIA: Ykkonen
15:00EPS - VIFK 2:015:00KPV - Vaajakoski 3:1
15:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla 2:3
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
15:00Futura - PEPO 3:715:00NJS - Lahden Reipas 0:2
16:30Kiffen - Atlantis 2 2:4
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B
12:00Ilves-Kissat - Poxyt 3:116:00EBK - Inter Turku 2 1:6
16:00VJS - Honka 3:1
16:30HJS - TPV 2:1
18:30Tampere Utd - Ilves 2 5:1
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C
13:00OTP - Kuopion Elo 1:215:00JBK - Hercules 0:2
16:00JPS Jyvaskyla - GBK Kokkola 1:2
17:00OPS - Narpes Kraft 2:2
18:00SJK Akatemia 2 - TP-47 2:0
FINLANDIA: Suomen Cup
13:30KaPa 1924 - KePS 5:019:00Edustus IPS - MiPK 0:1
FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
15:00Honka K - HJK K 0:115:00HPS K - KuPS K 2:2
16:00Aland Utd K - Ilves K 1:3
19:00PKKU K - JyPK K 2:3
FINLANDIA: Ykkonen Women
13:00EBK K - TPS K 2:413:00VJS K - ONS Oulu K 2:3
17:00P-Iirot Rauma K - Lahti K 0:2
FRANCJA: Ligue 2
15:00Rodez - Auxerre 2:019:00AC Ajaccio - Caen 2:1
19:00Amiens - Dunkerque 0:1
19:00Angers - Troyes 2:1
19:00Annecy - Grenoble 0:1
19:00Concarneau - Quevilly Rouen 0:0
19:00Guingamp - Bastia 0:1
19:00Paris FC - Valenciennes 2:1
19:00Pau FC - Laval 3:0
19:00St. Etienne - Bordeaux 2:1
FRANCJA: National 2 - Group A
18:00Ales - Frejus 1:018:00Hyeres - Grasse 2:2
18:00Jura Sud - Chamalieres 2:2
18:00Le Puy-en-Velay - Aubagne 1:2
19:00Cannes - Toulon 2:1
FRANCJA: National 2 - Group B
15:00Paris 13 Atl. - Libourne 3:018:00Angers II - Trelissac 2:2
18:00Bourges 18 - Saumur 2:3
18:00La Roche - Blois 2:1
18:00Romorantin - Avoine 0:1
18:00Saint-Pryve - Angouleme 0:1
FRANCJA: National 2 - Group C
18:00Beauvais - Guingamp II 0:318:00Racing CFF - Dinan Lehon 0:2
18:00Saint-Malo - Chateaubriant 2:0
18:00Virois - Boulogne 1:0
18:30Lorient II - Granville 3:2
19:00Stade Briochin - Aubervilliers 2:0
FRANCJA: National 2 - Group D
16:00Haguenau - Creteil 1:417:00Feignies-Aulnoye - Colmar 3:3
18:00Auxerre II - St Quentin 5:0
18:00Biesheim - Bourg en Bresse 0:2
18:00FC 93 - Fleury-Merogis 1:4
18:00Macon - Besancon 0:0
FRANCJA: Division 2 Women
18:00Nantes K - Orleans K 2:2GABON: Championnat D1
15:30PrzełożoneBouenguidi - Stade Mandji -:-15:30PrzełożoneCF Mounana - FC Libreville -:-
15:30PrzełożoneLozo - Centre Sportif Bendje -:-
15:30PrzełożoneMissile - Dikaki -:-
15:30PrzełożonePelican Lambarene - Mangasport -:-
15:30PrzełożoneVautour - Mberi Sportif -:-
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Karela - Accra Lions 1:117:00Legon Cities - Hearts Of Oak 2:0
GHANA: Division One League
12:00Steadfast - Techiman Heroes 1:017:00Berekum City - Brong Ahafo 6:0
17:00Golden Kick - Susubiribi 2:1
17:00Nania - Uncle T United 3:1
17:00New Edubiase - Elmina Sharks 1:0
17:00Young Redbull - Asekem 0:2
GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
19:30Mons Calpe - St Josephs 0:2GRECJA: Super League - Grupa spadkowa
17:30OFI Crete - Volos 2:118:30Asteras T. - Panetolikos 0:2
18:30Atromitos - Kifisia 1:2
GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
15:00AEL Larissa - Niki Volos 2:315:00Levadiakos - Makedonikos 2:0
GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
14:00Olympiakos B - Diagoras 1:1GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1
15:00Aetos Varvaras - Panthrakikos 0:515:00Apollon Paralimniou - Orestis Orestiadas 5:1
15:00Aris Petinos - PAOK Kristonis 0:1
15:00Chrisoupolis - Aris Avatou 1:1
15:00Doxa Dramas - Keravnos Anchelochori 3:0
15:00Niki Efkarpias - Chaniotis 2:1
15:00Poseidonas Michanionas - Epanomi 2:0
16:30Kavala - Thermaikos FC 3:0
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2
14:30Zakynthos - Eordaikos 1:115:00Anagennisi Arta - AO Trikala 1:0
15:00Asteras Stavrou - Kileler 0:1
15:00Ethnikos Neou - Thesprotos 3:2
15:00Fikis - Lefkimmi 0:3
15:00Kastoria - Asteras Petriti 0:2
15:00Magnisiakos - Svoronos FC 0:3
15:00Pierikos - Nea Artaki 2:3
15:00Thyella Katsikas - Vataniakos 4:0
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3
12:00Kyanos A. V. - Mykonos 0:215:00Filiatron - Mesolongi AE 5:0
15:00Korinthos - Ermionidas-Ermis 1:0
15:00Panargiakos - Pyliou 3:0
15:00Panelefsiniakos - Marko 0:1
15:00PrzełożonePAO Varda - Vyzas -:-
15:00Thyella D. - Panegialios 1:1
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4
13:00Ermis Z. - Ipato 0:115:00Almyros Gaziou - Fostiras 1:0
15:00Atsalenios - Episkopi 1:0
15:00Chaidari - E. Piraeus 1:1
15:00Panionios - Atromitos Piraeus 4:0
15:00Paraskevi - Aris Petroupolis 3:2
15:00Peramaikos - Agios Nikolaos 1:3
15:00Proodeftiki - AO Ilisiakos 2:1
15:00Smyrnis - Ellopiakos 0:1
GRECJA: Division A Women
12:45Seirines Grevenon K - Kastoria K 2:0GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
13:00Samtredia - Torpedo Kutaisi 0:017:00Samgurali - Din. Tbilisi 3:1
19:00Kolkheti 1913 - Dinamo Batumi 2:2
GWINEA: Ligue 1
18:00Horoya - Loubha 0:118:00Milo FC - Kamsar 3:0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Tempete 0:1HISZPANIA: LaLiga2
14:00Amorebieta - Valladolid 0:316:15Racing Santander - Levante 0:0
16:15Villarreal B - Ferrol 1:0
18:30Elche - Gijon 2:1
21:00Huesca - Zaragoza 1:2
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1
16:00R. Sociedad B - Fuenlabrada 2:017:00Sabadell - Cornella 2:1
18:00Teruel - Sestao 1:0
19:00La Coruna - Cultural Leonesa 2:0
20:00Rayo Majadahonda - Tarazona 0:0
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2
18:00Algeciras - Antequera 2:320:00Real Madryt B - Alcoyano 3:1
20:00Sanluqueno - Huelva 1:0
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1
16:00R. Oviedo B - Compostela 0:117:00Coruxo - Dep. Fabril 1:2
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2
17:00AD San Juan - Mutilvera 3:019:00Real Sociedad C - Ath. Bilbao B 0:0
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3
15:30Andratx - Formentera 0:018:00La Nucia - Manresa 2:0
20:00Alzira - Valencia B 2:1
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5
18:00Guadalajara - Villanovense 1:2HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1
16:00Pontevedra B - Bergantinos 2:117:30Gran Pena - Barbadas-Bentraces 1:1
19:30Rapido de Bouzas - Polvorin 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
16:30Condal - Caudal Deportivo 2:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
17:00Atletico Albericia - Revilla 2:117:00UD Samano - Atletico Mineros 3:0
19:00Solares - Escobedo 0:3
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
15:30CD Vitoria - Beasain 2:016:00Alaves C - Basconia 0:0
16:30Pasaia - San Ignacio 1:0
17:00Durango - Derio 0:1
17:00Lagun Onak - Portugalete 2:2
17:00Padura - Touring KE 1:0
17:15Leioa - Anaitasuna FT 0:0
18:00SD Deusto - Aurrera Ondarroa 3:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5
17:30Rapitenca - Vilassar de Mar 2:2HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
16:00Castellon B - Burriana 4:116:00Roda - Utiel 2:3
17:00Gandia - Torrellano 4:0
17:00Jove - Castellonense 0:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8
16:00Colegios Diocesanos - Real Avila 1:516:30La Virgen - Becerril 0:0
16:30Santa Marta Tormes - Laguna 1:0
16:45Ponferradina B - Bembibre 0:0
17:30Atl. Astorga - Villaralbo 2:0
17:30Burgos CF B - Leonesa B 0:2
17:30Mirandes B - Palencia CA 1:0
18:00Palencia CF - Almazan 3:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
18:00Ejido - Huetor Tajar 0:018:00Torre del Mar - Malaga City 0:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10
17:00La Palma - Ceuta B 1:218:00Puente Genil - Conil 2:0
19:00Bollullos - Cartaya 2:2
19:00Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
16:00Santanyi - Binissalem 1:116:30Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas 0:1
17:00Llosetense - Felanitx 1:2
17:00Manacor - Arenal 3:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Panaderia - La Cuadra 1:013:15Villa Santa Brigida - Santa Ursula 0:0
18:30San Bartolome - Yaiza 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
16:00Bidezarra - Beti Onak 1:116:30Huarte - Subiza 1:0
16:30Txantrea - Oberena 3:2
17:00CD Ardoi - Pamplona 3:1
17:00Cortes - Ezcabarte 0:1
18:00Lerines - Pena 4:4
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16
16:00Pena Balsamaiso - Calahorra B 1:217:00Varea - Berceo 3:2
18:00Vianes - River Ebro 2:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17
17:15Ebro - Huesca B 1:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18
17:30Tarancon - Toledo 1:018:00Azuqueca - Villarrubia 1:2
HISZPANIA: Liga F Women
12:00Levante K - Real Madrid K 2:414:00Granada K - Costa Adeje Tenerife K 2:1
16:00Huelva K - Eibar K 0:1
18:00Madrid C. K - Athletic Bilbao K 2:1
HOLANDIA: Eerste Divisie
16:30Den Haag - Eindhoven 1:118:45Maastricht - Willem II 1:1
21:00Groningen - Cambuur 3:0
HOLANDIA: Tweede Divisie
14:30GVVV - Noordwijk 2:114:30HFC - Excelsior Maassluis 1:2
14:30Scheveningen - Hardenberg 2:2
15:00AFC - Katwijk 3:2
15:00Quick Boys - Kozakken Boys 1:1
15:00Rijnsburgse Boys - ACV Assen 1:1
15:30Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg 1:2
18:00De Treffers - Lisse 2:1
HOLANDIA: Derde Divisie
14:30Eemdijk - Urk 1:114:30Genemuiden - VVSB 3:3
14:30Harkemase Boys - DEM 0:1
14:30Hoek - Gemert 3:0
15:00DVS '33 Ermelo - VV DOVO 2:2
15:00IJsselmeervogels - Rijnvogels 1:2
15:00Kloetinge - Sportlust 3:0
15:30Kampong - Sparta Nijkerk 0:1
15:30TEC - SteDoCo 3:2
15:30USV Hercules - Staphorst 3:2
18:00GVV Unitas - Barendrecht 2:1
18:00Hoogeveen - ODIN '59 3:2
18:00HSC '21 - RKAV Volendam 2:0
19:30Groene Ster - Meerssen 0:2
HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon wiosna
13:30G.A. Eagles U21 - Nijmegen U21 3:114:00Groningen U21 - Feyenoord U21 1:1
15:00FC Twente/Heracles U21 - Graafschap U21 1:3
HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna
12:30Groningen U18 - PSV U18 0:214:30Ajax U18 - Vitesse U18 5:2
15:00Alkmaar U18 - Utrecht U18 0:0
HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety
14:00PEC Zwolle K - Telstar K 2:016:30PSV K - Heerenveen K 5:0
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
03:00Victoria - UPNFM 0:123:00Marathon - Real Espana 1:0
HONG KONG: Premier League
09:00Southern District - Sham Shui Po 0:209:00Tai Po - Kitchee 0:0
12:00Lee Man Warriors - Hong Kong FC 2:0
INDIE: ISL - Play Offy
16:00Goa - Chennaiyin 2:1INDIE: I-League 2
12:30Sudeva Delhi - Bengaluru Utd 1:012:30United SC - Maharashtra Oranje 1:1
INDONEZJA: Liga 1
10:00Persib - Persebaya 3:110:00Persik Kediri - Persita 1:1
14:00Bali United - FC Bhayangkara 2:1
14:00PSS Sleman - Dewa United 2:3
IRLANDIA: Dywizja 1
20:30Longford - Cork City 1:4IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Grupa mistrzowska
16:00Cliftonville - Glentoran 2:016:00Coleraine - Crusaders 0:2
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Grupa spadkowa
16:00Ballymena - Newry City 4:016:00C. Rangers - Loughgall 2:1
16:00Dungannon - Glenavon 2:0
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL - Grupa - awans
16:00H&W Welders - Annagh 1:216:00Institute - Bangor FC 1:1
16:00Portadown - Dundela 1:1
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL - Grupa spadkowa
15:00Newington - Ballyclare 2:416:00Ballinamallard - Ards 0:5
16:00Dergview - Knockbreda 1:1
ISLANDIA: Besta deild karla
16:00Kopavogur - Hafnarfjordur 0:218:15KR Reykjavik - Fram 0:1
ISLANDIA: Icelandic Cup Women
16:00Dalvik/Reynir K - Einherji K 0:316:00Haukar K - IR Reykjavik K 2:0
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska
16:00M. Tel Aviv - H. Haifa 4:017:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina 0:2
19:00M. Haifa - H. Beer Sheva 4:1
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
17:00Netanya - Hapoel Jerusalem 1:019:00M. Petach Tikva - H. Tel Aviv 4:2
JAPONIA: J1 League
07:00Kyoto - Albirex Niigata 0:107:00Sagan Tosu - Kashima 4:2
07:00Sapporo - Hiroshima 1:1
08:00Avispa Fukuoka - Iwata 2:2
08:00Shonan - Kobe 0:1
09:00Kawasaki - Verdy 0:0
09:00Urawa - G-Osaka 0:1
JAPONIA: J2 League
07:00Fujieda MYFC - Tokushima 0:107:00Kofu - Kusatsu 4:1
07:00Okayama - Kumamoto 2:0
07:00Shimizu - Vegalta Sendai 3:2
07:00Yamagata - Ehime 2:1
JAPONIA: J3 League
07:00Grulla Morioka - Ryukyu 1:107:00Yamaga - Kamatamare 2:1
KAMBODŻA: CPL
11:00Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown 1:413:00Boeung Ket - Svay Rieng 3:3
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
15:00Fovu Baham - APEJES Academy 0:117:00Aigle Royal - Fortuna Mfou 2:3
KANADA: Canadian Premier League
04:00Pacific FC - Valour 2:020:00Atl. Ottawa - Cavalry 1:1
KATAR: Division 2
17:30Al Mesaimeer - Al-Waab 2:117:30Al Sailiya - Al Khor 0:2
17:30Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath 3:1
17:30Lusail - Al Bidda 1:1
KAZACHSTAN: Pierwsza liga
11:00Kaisar - Atyrau 1:111:00Zhenis - Turan 1:0
13:30Ordabasy - Kyzylzhar 1:1
16:00Kairat Almaty - Aktobe 1:3
KENIA: Premier League
12:00Bidco United - Posta Rangers 1:012:00Kariobangi Sharks - Nzoia Sugar 3:0
14:00Bandari - KCB 0:0
14:00Shabana - Kakamega Homeboyz 0:0
14:00Talanta FC - Nairobi City 0:3
15:00Police FC - Sofapaka 2:1
KENIA: Super League
11:00Naivas FC - Kibera 2:312:00Luanda Villa - Gusii 2:0
12:00Mathare Utd. - Kisumu All-Stars 3:1
14:00Assad - Mombasa Elite 2:0
14:00Darajani Gogo - Mara Sugar 0:2
14:00Kajiado - Migori 1:0
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
03:10Bucaramanga - Chico 2:323:00Pereira - Millonarios 1:2
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - U. Magdalena 0:223:00Tigres - Cucuta 4:0
01:05Llaneros - Orsomarso 1:0
21:00Real Cundinamarca - Bogota 2:2
22:00Leones - Real Cartagena 0:0
22:30Atletico F.C. - Quindio 0:1
22:30Huila - Barranquilla 2:0
KOLUMBIA: Liga Women
22:30Dep. Cali K - Santa Fe K 1:023:00Real Santander K - La Equidad K 1:3
KONGO: Ligue 1
16:00Etoile du Congo - Nathalys 0:019:00Kondzo - Cheminots 0:0
KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
07:00Suwon FC - Jeju 2:109:30Pohang - Gimcheon Sangmu 0:0
09:30Seoul - Jeonbuk 2:3
KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
07:00Bucheon - Busan 1:309:30Seongnam - Cheongju Jikji 1:2
KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Gimhae 2:307:00Chuncheon - Ulsan Citizen 2:0
07:00Daegu 2 - Siheung Citizen 1:4
KOSOWO: Superliga
15:00FC Ballkani - Drita 2:215:00Gjilani - Feronikeli 1:1
15:00Liria - Dukagjini 0:0
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Grecia 1:1KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy
04:00Escorpiones - Marineros PFC 4:4aet22:00AD Sarchi - CS Uruguay 1:2
LESOTHO: Premier League
15:00Defence Force - LCS 0:115:00Lijabatho - Bantu 1:2
LIBAN: Lebanese Cup
15:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli 0:1LIBIA: Pierwsza Liga
16:00Al Sadaqa - Al Murooj 1:116:00Al-Anwar - Al-Suqoor 3:1
18:00Al Madina - Al Ahly Tripoli 1:0
LITWA: A Lyga
14:00Żalgiris Kowno - Suduva 2:117:00Siauliai FA - Dainava Alytus 1:0
LUKSEMBURG: BGL Ligue
18:00Differdange - Hesperange 2:018:00Jeunesse Esch - Marisca Mersch 3:1
18:00Mondercange - Niedercorn 2:1
18:00Mondorf - Union Titus Petange 2:1
ŁOTWA: 1. Liga
11:00Ogre United - Alberts JDFS 0:314:00Riga FC 2 - Rezekne 6:0
15:00Leevon PPK - Marupe 4:2
18:00Skanste - Super Nova 0:0
ŁOTWA: 1. Liga Women
13:00Auda K - FK Liepaja K 0:313:00FK Olaine K - Iecava K 2:1
18:30SFK Riga K - Riga FC K 0:1
MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL
16:00Bregalnica - Rabotnicki 0:1MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL
16:00Arsimi - Besa 1976 0:216:00Detonit Plackovica - Belasica 1:0
16:00FK Skopje - Teteks 2:0
16:00Karaorman - Pobeda 0:2
16:00Kozuf Gevgelija - Osogovo 2:0
16:00Pelister - Ohrid 1:0
16:00Sasa - Novaci 1:3
16:00Vardar Negotino - Bashkimi 1:0
MAKAO: Elite League
13:00Benfica - Lun Lok 9:215:00Gala - Monte Carlo 1:2
MALAWI: Super League
14:30Baka City - MAFCO 0:014:30Kamuzu Barracks - FOMO 3:1
14:30Mighty Wanderers - Creck Sporting 3:0
14:30Moyale Barracks - Civo Utd 3:0
MALI: Premiere Division
18:30Bakaridjan - Bougouba 2:018:30US Bougouni - Real Bamako 2:1
20:30CO Bamako - USFAS Bamako 1:2
MALTA: Premier Liga
14:00Gzira - Birkirkara 0:014:00Hamrun - Santa Lucia 4:1
16:15Marsaxlokk - Floriana 1:0
16:15Sliema - Naxxar 0:0
MALTA: Challenge League - Grupa - awans
13:30Melita - Marsa 1:019:00Pieta - Senglea 4:2
MALTA: Challenge League - Grupa spadkowa
14:00Attard - Tarxien 1:016:30Lija - Zebbug 0:4
MAROKO: Botola Pro
18:00Tanger - FUS Rabat 2:120:00Mouloudia Oujda - Chabab Mohammedia 0:0
22:00Wydad - Agadir 1:0
MAROKO: Botola 2
18:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra 1:118:00Fes - RAC Casablanca 3:1
18:00Sale - Rapide Oued Zem 1:0
20:00Khouribga - Stade Marocain 3:1
MAURETANIA: Ligue 1
19:00Entou - Kaedi 3:421:50Chemal - Garde Nationale 1:1
MEKSYK: Liga MX - Clausura
03:00Mazatlan FC - Juarez 0:205:00Atl. San Luis - Toluca 1:5
05:10Tijuana - Puebla 3:1
MEKSYK: Liga Premier Serie A
01:00Canamy - Tampico Madero 0:201:00Inter Playa Del Carmen - Lobos ULMX 1:0
02:45Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 1:1
03:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 3:0
03:00Petroleros Salamanca - Cafetaleros 1:0
03:30Calor De San Pedro - Colima FC 2:0
04:00Alacranes - Mineros de Fresnillo 4:1
19:00Deportiva Venados - Montaneses 4:2
23:00Pioneros - San Juan de Aragon 3:0
00:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras 0:2
MEKSYK: Liga Premier Serie B
00:00Chilangos - CDM 3:203:00Santiago - Artesanos Metepec 0:0
18:00Canoneros - Chilpancingo 0:2
00:00Ciervos - Pachuca 2 0:3
00:00Uruapan - Huracanes Izcalli 3:1
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
17:00Guadalajara U23 - Queretaro U23 2:117:00Leon U23 - Monterrey U23 1:1
17:00Tigres U23 - Necaxa U23 3:0
17:00U.N.A.M. U23 - Club America U23 0:1
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
01:00Queretaro K - Leon K 3:203:00Atlas K - Tigres K 0:1
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
17:00Balti - Petrocub 0:3MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa spadkowa
15:00Drochia - Floresti 0:315:00Sparta Selemet - Victoria 0:1
15:00Univer-Oguzsport - Saxan Gagauz Yeri 1:2
MONGOLIA: Premier League
10:15Brera Ilch - Khaan Khuns-Erchim 1:213:15Khovd - Tuv Azarganuud 0:3
MOZAMBIK: Mocambola
14:45Baia de Pemba - ENH Vilankulo 2:015:15Brera Tchumene - Nacala 1:2
NAMIBIA: Premiership
16:00Julinho Sporting - Okahandja 1:016:00Okakarara - Blue Waters 1:0
16:00Young Brazilians - Civics 0:0
NIEMCY: 2. Bundesliga
13:00Düsseldorf - Furth 1:013:00Kaiserslautern - Wehen 1:1
13:00Osnabruck - Braunschweig 0:3
20:30Hamburger SV - Kiel 0:1
NIEMCY: 3. Liga
14:00Aue - Unterhaching 2:114:00Dresden - Viktoria Koeln 0:2
14:00Hallescher - Verl 1:0
14:00Lubeck - Borussia Dortmund II 0:5
14:00Monachium 1860 - Saarbrucken 1:1
16:30Ingolstadt - Duisburg 2:0
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
13:00Phonix Lubeck - Norderstedt 4:214:00Havelse - SC Weiche-08 1:0
17:00Kilia Kiel - Hamburger SV II 1:1
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
13:00Eilenburg - Zwickau 0:213:30Meuselwitz - Altglienicke 2:2
16:00Greifswald - Chemie Lipsk 3:0
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
14:00B. Moenchengladbach II - FC Gutersloh 0:014:00Bocholt - Ahlen 5:0
14:00Duren - Fortuna Koln 2:2
14:00Koeln II - SSVg Velbert 0:3
14:00Paderborn II - Aachen 0:1
14:00Wegberg-Beeck - Wiedenbruck 2:3
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
14:00Bahlinger - Aalen 2:114:00FC 08 Homburg - Koblenz 2:0
14:00Freiberg - Kassel 1:1
14:00Fulda-Lehnerz - TSG Hoffenheim II 1:0
14:00Offenbach - Balingen 5:0
14:00Walldorf - 1. FSV Mainz 05 II 4:1
NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
14:00Ansbach - Bayern Monachium II 0:214:00Aubstadt - Illertissen 0:2
14:00Bamberg - Schalding 2:0
14:00Furth II - Vilzing 2:1
14:00Turkgucu Munchen - 1. FC Nürnberg II 0:2
NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
13:00Lichtenberg - RSV Eintracht 1:213:00Wismar - Rostocker FC 6:2
NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
14:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer 0:314:00Krieschow - Halberstadt 3:2
14:00Ludwigsfelde - Grimma 2:2
14:00Magdeburg II - Sandersdorf 3:1
14:00Plauen - Einheit Wernigerode 5:0
NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30SC Weiche-08 II - Eckernforder SV 2:414:00Flensburg - Oldenburger 3:3
14:00Heider SV - Bordesholm 3:0
14:00Neumunster - Todesfelde 1:6
14:30Preussen Reinfeld - Nordmark Satrup 2:0
15:00Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck 1:4
NIEMCY: Oberliga Hamburg
13:00Duneberg - Harksheide 1:614:00Turkiye Wilhelmsburg - Paloma 6:1
NIEMCY: Oberliga Bremen
13:00OSC Bremerhaven - Brinkumer 2:013:00Woltmershausen - Hemelingen 3:4
14:00TURA Bremen - Blockdiek 0:3
14:00Werder Brema II - Leher 5:0
14:30Aumund-Vegesack - Vatan Bremen 4:2
NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
14:00BSV Rehden - Vorsfelde 3:014:00Meppen II - Eintracht Celle 0:1
14:00Schoningen - Bornreihe 2:0
15:00Eilvese - Egestorf-Langreder 1:2
17:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen 1:0
18:00Emden - Rotenburger 4:0
NIEMCY: Oberliga Hessen
14:00Giessen - Weidenhausen 1:014:00Stadtallendorf - Viktoria Griesheim 4:1
14:00VfB Marburg - Erlensee 0:0
14:30Baunatal - Waldgirmes 1:1
15:00Hanau - TUS Dietkirchen 1:1
16:00Friedberg - RW Walldorf 2:0
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:30Baumholder - Gonsenheim 1:315:30Engers - Arminia Ludwigshafen 2:2
15:30Mechtersheim - Bitburg 6:2
15:30RW Koblenz - Auersmacher 3:0
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
14:00Eichstatt - Bayern Hof 2:314:00Gebenbach - Fortuna Regensburg 4:0
15:00Donaustauf - Neumarkt 0:5
15:00Wurzburger FV - Eltersdorf 0:3
16:00Cham - Abtswind 1:2
16:00Hankofen-Hailing - Ammerthal 4:2
16:00Regensburg II - Feucht 6:0
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
14:00Rain/Lech - Deisenhofen 3:314:00Schwaben Augsburg - Monachium 1860 II 2:2
14:30Ismaning - Dachau 2:2
15:00Kirchanschoring - Nordlingen 0:2
15:30Sonthofen - Turkspor Augsburg 1:1
16:00Pipinsried - Kottern-St. Mang 2:2
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
14:00FC Holzhausen - Hollenbach 3:114:00Normannia Gmund - Oberachern 3:1
14:00Ravensburg - Mutschelbach 2:2
14:30Offenburger - Goppinger 1:2
15:30Bietigheim-Bissingen - Denzlingen 2:0
15:30Essingen - Backnang 5:1
15:30FC 08 Villingen - Reutlingen 3:0
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna
12:00Hertha U19 - Wolfsburg U19 2:012:00Meppen U19 - Jena U19 5:1
12:00Rostock U19 - RB Lipsk U19 1:2
15:00St. Pauli U19 - Werder Brema U19 2:3
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa
10:30Monachium 1860 U19 - Kaiserslautern U19 3:411:00Eintracht Frankfurt U19 - Augsburg U19 3:0
11:00Furth U19 - 1. FC Nürnberg U19 1:2
11:00TSG Hoffenheim U19 - Sandhausen U19 4:0
13:00Karlsruher U19 - VfB Stuttgart U19 0:1
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia
11:00B. Moenchengladbach U19 - Alemannia Aachen U19 6:011:00Dortmund U19 - Duisburg U19 4:0
11:00SCB Viktoria Koeln U19 - FC Schalke 04 U19 3:0
18:00Kolonia U19 - Verl U19 1:0
NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
12:00SGS Essen K - Hoffenheim K 2:114:00Eintracht Frankfurt K - 1. FC Nürnberg K 4:1
NIGERIA: NPFL
17:00Abia Warriors - Bayelsa United 1:0NIGERIA: NNL
16:00Beyond Limits FC - Stormers 2:216:00Crown - Tradesafe 1:0
16:00Giant Brillars - Gateway Utd. 4:1
16:00Ijebu - Warri Wolves 1:0
16:00Ikorodu City - Inter Lagos 4:3
16:00Nasarawa - EFCC 2:0
16:00Yobe Stars - El Kanemi 0:1
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Sport Sebaco U20 - Matagalpa U20 1:100:00Ocotal U20 - Jalapa U20 1:2
NORWEGIA: OBOS-ligaen
16:00Egersund - Aalesund 3:116:00Levanger - Kongsvinger 1:2
16:00Ranheim - Åsane 2:2
16:00Raufoss - Bryne 0:1
16:00Sogndal - Moss 1:0
16:00Start - Sandnes 1:1
18:00Lyn - Vålerenga 1:1
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
13:00Lysekloster - Arendal 2:114:00V. Haugesund - Sotra 1:1
14:30Brattvag - Notodden 2:0
16:00Flekkeroy - Halden 2:2
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2
14:00SK Gjovik-Lyn - Strindheim 0:115:00Stjordals Blink - Follo 4:2
NORWEGIA: Division 3 - Group 1
13:00Djerv 1919 - Floro 2:014:00Askoy - Stord 5:0
14:00Bjarg - Ardal 5:3
14:00Froya - Forde 1:3
15:00Loddefjord - Fana 1:2
NORWEGIA: Division 3 - Group 2
13:00Odd 2 - Staal Jorpeland 2:114:00Vigor - Vindbjart 1:2
15:00Mandalskameratene - Sola 1:1
16:00Fram - Vidar 2:0
16:00Madla IL - Pors 2:6
16:00Sandefjord 2 - Brodd 0:1
NORWEGIA: Division 3 - Group 3
14:00Gamle Oslo - Nordstrand 2:214:00Skeid 2 - Flint 1:4
15:00Asker - Frigg 6:1
15:00Baerum Sportsklubb - Askollen 5:3
NORWEGIA: Division 3 - Group 4
15:00Byåsen - Rana FK 0:015:00Nardo - Orkla 4:0
15:00Tiller - Verdal 3:0
NORWEGIA: Division 3 - Group 5
14:00Skjetten - Skedsmo 2:015:00Ready - Bjorkelangen 2:0
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
12:30Sprint-Jeloy - Skjervoy 0:316:00Ham-Kam 2 - Innstrandens 3:1
18:00Fyllingsdalen - Mjolner 2:1
NORWEGIA: Toppserien - Kobiety
13:00RØA K - Vålerenga K 0:214:00Arna-Bjørnar K - Stabaek K 1:2
14:00Asane K - Brann K 0:3
16:45Kolbotn K - Rosenborg K 0:1
NORWEGIA: Division 1 Women
14:00Fyllingsdalen K - Bodo/Glimt K 1:315:00Honefoss K - Viking K 2:2
PANAMA: LPF - Apertura
03:00Arabe Unido - Alianza 0:223:00Herrera - San Francisco 0:1
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
00:00Sol De America - Sp. Luqueno 0:302:302 de Mayo - Cerro Porteno 0:2
23:30Ameliano - General Caballero JLM 2:0
PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15Rubio Nu - Recoleta 2:201:303 De Febrero - Martin Ledesma 1:1
15:30Colegiales - Guairena 0:1
15:30Resistencia - Atl. Tembetary 0:2
PERU: Liga 1 - Apertura
03:00Cienciano - Deportivo Garcilaso 0:220:00Los Chankas - Huancayo 6:0
22:30ADT Tarma - Cesar Vallejo 1:0
22:30Carlos Mannucci - Cajamarca 2:0
PERU: Liga 2
20:00Santos - Moquegua 1:0PERU: Liga Women
17:30Melgar K - A. Lima K 1:222:00Killas K - Dep. Municipal K 1:2
POLSKA: II Liga
12:30Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy 1:017:30Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 0:1
POLSKA: III Liga - Grupa I
15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów 4:116:00ŁKS Łomża - GKS Bełchatów 3:0
16:00Mławianka Mława - Concordia Elbląg 2:0
16:00Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz 1:1
17:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec 3:0
17:00Świt Nowy Dwór - Broń Radom 0:0
17:00Unia Skierniewice - Legia II 4:0
17:00Warta Sieradz - Legionowo 2:2
18:00Victoria Sulejówek - Jagiellonia Białystok II 1:0
POLSKA: III Liga - Grupa II
12:00Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz 1:212:00Wikęd Luzino - Unia Solec Kujawski 0:1
14:00Vineta Wolin - Starogard Gdański 0:0
15:00Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2:2
15:00Noteć Czarnków - Flota Świnoujście 2:3
15:00Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1
16:00Sokół Kleczew - Elana Toruń 0:1
17:00Polonia Środa Wlkp. - Pogoń Szczecin II 1:2
17:00Świt Skolwin - Cartusia Kartuzy 2:0
POLSKA: III Liga - Grupa III
12:00Śląsk Wrocław II - Górnik Zabrze II 2:012:30Raków Częstochowa II - Odra Bytom Odrzański 0:0
14:00Pniówek-74 Pawłowice - Warta Gorzów 2:1
14:00Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 3:0
15:00Górnik Polkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 2:1
16:00Stilon Gorzów - Starowice Dolne 4:1
17:00Karkonosze Jelenia Góra - Unia Turza Śląska 2:1
17:00Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój 0:2
POLSKA: III Liga - Grupa IV
12:00KS Wieczysta Kraków - KSZO Ostrowiec 4:113:00Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
13:00Świdniczanka Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 2:1
15:00Czarni Połaniec - Avia Świdnik 1:2
16:00Siarka Tarnobrzeg - KS Wiązownica 1:0
16:00Sokół Sieniawa - Wiślanie Jaśkowice 2:4
16:30Star Starachowice - Chełmianka Chełm 1:1
17:00Wisłoka Dębica - Unia Tarnów 2:1
POLSKA: Centralna Liga Juniorów
12:00Warta P. U19 - Sandecja U19 5:214:00Korona Kielce U19 - Polonia Warszawa U19 2:2
14:00Widzew Łódź U19 - Wisła Kraków U19 4:2
POLSKA: Ekstraliga Kobiet
12:00Śląsk Wrocław K - Rekord Bielsko-Biala K 2:213:00GKS Katowice K - Pogoń Tczew K 5:1
13:00UJ Kraków K - Gdańsk K 2:3
14:30Czarni Sosnowiec K - Medyk Konin K 6:1
PORTUGALIA: Liga Portugal
16:30Moreirense - Gil Vicente 0:119:00Boavista - Estrela 1:1
21:30Braga - Vizela 2:1
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
12:00Penafiel - Ferreira 1:115:00Torreense - Leiria 0:3
16:30Santa Clara - Tondela 1:0
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa - awans
12:00Covilha - Braga B 1:216:00Academica - Lusitania FC 1:0
18:00Alverca - Felgueiras 1:1
20:00Varzim - Atletico 1:1
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa mistrzowska
12:00Braga U19 - Famalicao U19 1:017:00Benfica U19 - Guimaraes U19 1:2
17:00Farense U19 - Sporting U19 1:2
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa spadkowa
13:00SC Lusitania U19 - Beira Mar U19 1:117:00Academica U19 - Estoril U19 0:0
17:00Belenenses U19 - Alverca U19 2:1
17:00Chaves U19 - Ferreira U19 5:3
17:00Gil Vicente U19 - Rio Ave U19 1:2
17:00Maritimo U19 - Lusitania FC U19 3:0
17:00Setubal U19 - Torreense U19 1:2
17:00Vizela U19 - Boavista U19 3:1
ROSJA: Premier Liga
13:00Kazań - Lok. Moskwa 1:115:30Bałtika - Samara 2:1
18:30CSKA Moskwa - Akhmat Grozny 1:2
ROSJA: FNL
06:00SKA Chabarowsk - Jenisej 3:010:30Tiumeń - Neftekhimik 0:3
15:00Akron Togliatti - Kuban 6:0
15:00Leningradets - Saratów 0:2
16:00Alania Vladikavkaz - Wołgar Astrachań 1:2
16:00Jarosław - Dynamo Makhachkala 0:1
16:00Kamaz - Chernomorets 1:0
17:00Torpedo Moscow - Arsienał Tuła 1:1
ROSJA: FNL 2 - Division A Gold - Sezon wiosna
11:00Ufa - Krasnodar 2 2:112:00FK Novosibirsk - R. Volgograd 2:0
13:00Veles Moscow - M. Lipetsk 0:2
14:00Rodina Moscow 2 - FK Chayka 1:1
16:00Murom - Chelyabinsk 3:2
ROSJA: FNL 2 - Division A Silver - Sezon wiosna
13:00Kaluga - Omsk 0:013:00Ulyanovsk - Tekstilshtik 0:0
13:30S. Kostroma - Mashuk 1:0
15:00D. Bryansk - Miass 0:0
15:00Kursk - Khimik 1:0
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1
13:00Astrakhan - Alania 2 2:114:00Dynamo Makhachkala 2 - Kamensk-Shakhtinsky 1:3
14:00Dynamo Stavropol - Maykop 1:0
14:30FK Pobeda - Nart Cherkessk 1:1
15:00Biolog - Nalczyk 3:2
15:00FC Sevastopol - Legion Makhachkala 1:0
15:00Kholding - Nazran 1:1
16:00Rostov 2 - Rubin Yalta 1:2
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 2
14:00Luki-Energiya - Vladimir 0:214:00Zvezda St. Peterburg - Chertanovo M. 1:1
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 4
10:00Ural 2 - Akron Togliatti 2 3:012:00Samara 2 - Volna Nizhegorodskaya 1:1
13:00Kirov - Orenburg 2 2:0
13:00Pari NN 2 - Nosta 2:1
14:00Kazań 2 - Lada Togliatti 2:1
ROSJA: Supreme Division Women
09:00Jenisej K - FK Rostów K 0:114:00Riazań K - Kazań K 4:0
16:00Din. Moskwa K - Samara K 3:1
RPA: Pierwsza liga
15:00Golden Arrows - Royal AM 1:117:00Sekhukhune - Cape Town Spurs 1:0
17:30Orlando - AmaZulu 1:0
20:00Supersport - Chippa United 0:2
RPA: Motsepe Foundation Championship
15:00Baroka - Casric Stars 0:315:00JDR Stars - Venda 0:0
15:00Platinum City - Milford FC 1:3
15:00Pretoria U. - Magesi 0:1
15:00Upington City - Black Leopards 1:0
RPA: Diski Challenge
10:00Polokwane U23 - TS Galaxy U23 2:210:00Supersport U23 - Royal AM U23 3:2
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
19:30FCSB - Rapid Bukareszt 2:2RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
14:00Poli Iasi - FC Voluntari 3:116:30U Craiova 1948 - Din. Bucharest 1:1
RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
11:30Hunedoara - Mioveni 2:0RUMUNIA: Liga 2 - Grupa spadkowa
10:00Ceahlaul - Alexandria 4:010:00Chindia Targoviste - Steaua Bucuresti 0:0
10:00CSM Slatina - Viitorul Tg. Jiu 2:0
10:00FC Arges - CSM Resita 0:1
10:00Metaloglobus Bucharest - Unirea Dej 0:1
10:00Tunari - Concordia 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa - awans
16:00Stiinta Miroslava - CSM Bacau 1:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa spadkowa
16:00CSM Vaslui - Brodoc 7:016:00Somuz Falticeni - Aerostar 2:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa - awans
16:00Sporting Liesti - CSM Focsani 2:216:00Unirea Branistea - Metalul Buzau 1:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa spadkowa
16:00Braila - Hamangia Baia 7:016:00Sutesti - Viitorul Ianca 2:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
16:00Agricola Borcea - Calarasi 1:116:00LPS HD Clinceni - Afumati 3:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa spadkowa
16:00Gloria Baneasa - Axiopolis Cernavoda 1:016:00Recolta Gh. Doja - Inainte Modelu 3:2
16:00Voluntari 2 - Progresul Fundulea 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa - awans
16:00CS Blejoi - Popesti Leordeni 1:116:00Dunarea Giurgiu - CS Din. Bucuresti 4:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
16:00FC Pucioasa - Muscel 0:016:00Moreni - CSO Plopeni 1:0
16:00Paulesti - Tricolorul Breaza 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
16:00Cetate Rasnov - Olimpic Zarnesti 4:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
16:00SR Brasov - Tarlungeni 2:216:00Targu Secuiesc - Sepsi Sf. Gheorghe 2 0:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
16:00Calimanesti - Petrolul Potcoava 0:116:00Horezu - Curtisoara 2:4
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
16:00Viitorul Simian - CSO Filiasi 0:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
16:00Turceni - U Craiova 1948 2 2:2RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa - awans
16:00Peciu Nou - Politehnica Timisoara 0:2RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
16:00Progresul Pecica - Teuz Cermei 4:116:00Soimii Lipova - Avantul Periam 0:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa - awans
16:00Unirea Ungheni - ACS Medias 1:016:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita 0:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
16:00Unirea Alba-Iulia - Avantul Reghin 2:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa - awans
16:00Santandrei - CSM Satu Mare 2:0RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
16:00Baia Mare - Minerul Ocna Dej 1:016:00Victoria Carei - Sanatatea Cluj 3:1
RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa mistrzowska
12:00Csikszereda M. Ciuc K - Ol. Cluj K 0:1RWANDA: Premier League
15:00Amagaju - Etoile de L'Est 0:115:00APR - Kiyovu 1:0
15:00Bugesera - Rayon Sport 1:2
15:00Marines - Police 2:1
SAN MARINO: Campionato Sammarinese
15:00Cailungo - La Fiorita 0:215:00Domagnano - Tre Fiori 1:1
15:00Faetano - Cosmos 0:3
15:00Murata - Fiorentino 3:0
15:00Tre Penne - Virtus 0:1
SAO TOME I PRINCIPE: Campeonato Nacional
17:00Agrosport - Juba 2:017:00Alianca Nacional - CD Guadalupe 2:1
17:00Inter Bom-Bom - 6 de Setembro 0:1
SERBIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
14:00Radnicki 1923 - Cukaricki 4:315:00TSC - Vojvodina 3:2
18:00Crvena zvezda - Partizan 3:2
SERBIA: Prva Liga - Grupa mistrzowska
16:00Indjija - Tekstilac Odzaci 0:116:00Smederevo - Radnicki S. Mitrovica 1:0
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Prva Iskra - Brodarac 1:112:30Torlak - Zvezdara 1:3
16:00Usce - Polet Dorcol 1:2
16:30Buducnost Dobanovci - Rad 3:2
16:30Zemun - Studentski Grad 4:0
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
16:30Becej - 1. Maj Ruma 2:216:30Hajduk 1912 - Backa 2:1
16:30Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin 0:0
16:30Kikinda - Dinamo Pancevo 1:0
16:30Naftagas - Tisa Adorjan 3:4
16:30Sloven Ruma - Kabel Novi Sad 1:2
SERBIA: Srpska Liga - East
16:30Dunav Prahovo - Buducnost Popovac 2:116:30Jagodina - Pcinja 2:0
16:30Radnicki Pirot - Paracin 4:1
16:30Radnicki Svilajnac - Mesevo 1:1
16:30Sindjelic - Jedinstvo Krusevac 1:1
SERBIA: Srpska Liga - West
16:00Borac 1926 - FAP 0:216:00Loznica - Zlatibor Cajetina 1:1
16:00Omladinac Zablace - Sloga Pozega 2:0
16:00Real Podunavci - Josanica 1:1
16:00Sloga Petrovac - Polet Ljubic 4:3
16:00Takovo - Mihajlovac 5:0
16:00Tutin - Buducnost Krusik 1:0
SESZELE: Premier League
13:00Cote d'Or - Northern Dynamo 3:114:00St Michel Utd - Anse Reunion 1:0
SIERRA LEONE: Premier League
18:15PrzełożoneKholifa Stars - Lamboi -:-18:15PrzełożoneLuawa - Kahunla -:-
18:15PrzełożoneMighty Blackpool - Real Republicans -:-
18:15PrzełożonePorts Authority - Bhantal -:-
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa mistrzowska
15:30Podbrezova - Zilina 1:218:00Dun. Streda - Ruzomberok 0:0
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa spadkowa
18:00Michalovce - Skalica 1:318:00Z. Moravce-Vrable - Banska Bystrica 0:1
SŁOWACJA: 2. liga
14:00Spisska Nova Ves - Trebisov 3:015:00Komarno - Samorin 2:0
16:30FK Humenne - Petrzalka 0:2
16:30L. Mikulas - Puchov 1:3
16:30Malzenice - D. Kubin 3:0
16:30Presov - Povazska Bystrica 4:1
SŁOWACJA: 3. Liga - East
16:30Bardejov - Oravske Vesele 1:216:30Namestovo - Vranov 2:1
SŁOWACJA: 3. Liga - West
16:30AFC Nove Mesto - Galanta 1:316:30Castkovce - Belusa 1:2
16:30HA Banska Bystrica - Lehota p. V. 2:0
16:30Jednota Banova - Raca 0:1
16:30MSK Martin - Zvolen 0:1
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
17:00Domino - Nova Dedinka 2:2SŁOWACJA: 4. liga - Central
16:00Banik Stranavy - Slavia Staskov 0:216:00K. Nove Mesto - Badin 3:1
16:00TJD Pribelce - Kovacova 1:0
16:00Tvrdosin - SK Javornik Makov 1:0
SŁOWACJA: 4. liga - East
16:00Kezmarok - Sabinov 2:016:00Poprad - Sokol Lubotice 2:0
16:00Sobrance-Sobranecko - Medzilaborce 0:1
SŁOWACJA: 4. liga - West
16:00Banik Prievidza - FKM Nove Zamky 1:216:00Boleraz - Hurbanovo 1:3
SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa mistrzowska
11:00B. Bystrica K - Myjava K 0:711:00Slovan Bratysława K - Ruzomberok K 1:3
SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa spadkowa
12:00Zilina K - Presov K 2:417:00Petrzalka K - Trencin K 1:2
SŁOWENIA: Prva Liga
15:00Radomlje - Mura 1:217:30O. Ljubljana - Aluminij 5:0
SŁOWENIA: 2. SNL
17:00Bilje - Nafta 0:217:00Fuzinar - Gorica 0:2
SŁOWENIA: 3. SNL - East
16:30Dravograd - Zavrc 0:216:30Hajdina - Drava 3:2
16:30Podvinci - Sampion Celje 7:0
18:00Dobrovce - Ljutomer 3:1
18:30Brezice - Korotan 4:1
SŁOWENIA: 3. SNL - West
17:00Dob - Ljubljana Svoboda 1:017:00Dren Vrhnika - Ziri 3:0
17:00NK Jesenice - Izola 0:0
17:00Skofja Loka - Sencur 2:2
17:00Slovan Ljubljana - NK Adria 5:0
17:00Sobec Lesce - Fama Vipava 0:0
SOMALIA: National league
14:30Raadsan - Mogadishu City 1:3SURINAM: SML
01:00PVV - Voorwaarts 0:122:30Inter Moengotapoe - Flora 5:0
SYRIA: Premier League
15:00Al Wahda - Horriya 2:015:00Al-Ittihad Aleppo - Al Taliya 2:1
15:00Al-Sahel - Al Jaish 0:5
SZKOCJA: Dywizja 1
16:00Arbroath - Morton 1:216:00Dundee Utd - Ayr 1:0
16:00Dunfermline - Queen's Park 0:0
16:00Partick Thistle - Airdrieonians 4:0
SZKOCJA: League One
16:00Edinburgh City - Annan 1:216:00Falkirk - Kelty Hearts 2:2
16:00Montrose - Hamilton 1:2
16:00Stirling - Queen of South 0:0
18:30Cove Rangers - Alloa 2:3
SZKOCJA: League Two
16:00Bonnyrigg Rose - Spartans 0:116:00Clyde - Stenhousemuir 2:2
16:00Elgin - Peterhead 1:1
16:00Forfar - East Fife 2:1
16:00Stranraer - Dumbarton 0:0
SZKOCJA: Highland League
15:00Clachnacuddin - Lossiemouth 2:016:00Brora Rangers - Brechin 1:2
16:00Buckie Thistle - Keith 1:0
16:00Deveronvale - Formartine Utd 0:3
16:00Forres Mechanics - Turriff Utd 1:0
16:00Fraserburgh - Strathspey Thistle 11:0
16:00Wick Academy - Banks O' Dee 1:1
SZKOCJA: Lowland League
16:00Berwick - Albion Rovers 2:116:00Bo'ness United - Stirling University 3:2
16:00Broomhill - East Stirlingshire 3:1
16:00Caledonian Braves - Cowdenbeath 3:2
16:00Civil Service Strollers - Linlithgow Rose 2:1
16:00Cumbernauld Colts - Gala Fairydean 2:1
16:00Gretna 2008 - Edinburgh University 2:1
16:00Tranent - East Kilbride 0:3
SZKOCJA: Scottish Cup
13:30Aberdeen - Celtic 3:4penSZWAJCARIA: Super League
18:00Servette - Grasshoppers 1:018:00Yverdon - Lausanne Ouchy 3:0
20:30Lugano - Lausanne 2:0
SZWAJCARIA: Challenge League
18:00Vaduz - Wil 3:1SZWAJCARIA: Promotion League
15:30Basel II - Delemont 4:115:30Young Boys II - Bulle 2:0
16:00Breitenrain - Etoile-Carouge 0:1
16:00Luzern II - Cham 3:2
16:00Rapperswil - Paradiso 2:0
16:00Zurich II - Bavois 0:4
17:00St. Gallen II - Kriens 3:0
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
15:00Lausanne II - Portalban 2:217:00Echallens - Chenois 1:1
17:00Monthey - Sarraz-Ecleplens 2:2
17:00Oberwallis Naters - Grand-Saconnex 1:1
17:30Pully - Sion II 2:7
17:30Vevey - Meyrin 4:1
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
16:00Bassecourt - Thun II 3:116:00Dietikon - Munsingen 3:0
16:00Koniz - Black Stars 2:1
16:00Schotz - Rotkreuz 0:1
16:00Solothurn - Concordia 3:2
16:00Wohlen - Courtetelle 4:2
18:00Emmenbrucke - Muri 2:2
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
16:00Balzers - Taverne 0:316:00Hongg - Wettswil-Bonstetten 0:3
17:00Freienbach - Uzwil 0:4
17:00Winterthur II - Mendrisio 4:0
18:00Grasshopper II - Eschen 1:0
18:00Kosova - Tuggen 1:5
SZWECJA: Allsvenskan
15:00Göteborg - Norrkoping 1:115:00Sirius - Värnamo 0:1
17:30Malmo FF - Västerås SK 1:0
SZWECJA: Superettan
13:00Sandviken - Öster 1:013:00Skövde - Trelleborg 1:0
15:00Östersund - Orgryte 1:1
15:00Utsikten - Sundsvall 1:0
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
12:00Friska Viljor - United Nordic 2:413:00AFC Eskilstuna - Assyriska FF 3:3
16:00Karlstad - Stockholm Internazionale 1:4
16:00Sollentuna - FBK Karlstad 2:2
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
13:00Rosengard - Onsala 2:116:00Eskilsminne - Jonkoping 1:3
16:00Lunds - Trollhättan 3:2
16:00Oskarshamn - Torslanda 1:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
12:00Kiruna - Umeå 2:013:00Froso - Boden 0:3
14:00Bergnasets - Team TG 0:2
14:00Lucksta - Taftea IK 3:1
14:00Skelleftea - Algarna-Harnosand 3:1
14:00Ytterhogdal - Gottne 4:1
SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
13:00Stenungsunds - Ahlafors IF 0:013:00Vanersborgs FK - Vanersborgs IF 1:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
13:00Osteraker IFK - Dalkurd 3:116:00Farsta - Falu 4:0
16:00IK Franke - Kungsangen 2:1
17:00Gute - Viggbyholms 3:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
14:00IFK Trelleborg - Kristianstad 2:214:00Rappe GOIF - Karlskrona 2:4
14:00Simrishamn - Osterlen 2:3
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
16:00Nykopings - Haninge 1:3SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
13:00Bergdalens IK - Jonsereds 1:314:00Husqvarna - Laholms 2:1
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
15:00Vaxjo DFF K - Örebro K 1:015:00Vittsjo K - AIK K 2:0
SZWECJA: Elitettan Women
15:00Alingsas K - Örebro K 5:015:00Gamla Upsala K - Mallbacken K 2:3
15:00Jitex K - Bollstanas K 0:2
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
16:00Tunezja U17 - Maroko U17 1:220:00Egipt U17 - Libia U17 2:1
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
12:00Albirex Niigata (Sgp) - Geylang (Sgp) 3:015:00Perak (Mys) - Selangor (Mys) 2:3
TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
14:00Barkchi Hisor - Vakhsh 1:017:00CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan 0:0
17:00Istiqlol Dushanbe - Kuktosh 6:0
TAJLANDIA: Thai League 1
13:00Pathum United - Chonburi 1:113:30Police Tero - Uthai Thani 1:0
14:00Khonkaen Utd. - Trat FC 1:1
15:00Ratchaburi - Buriram 1:4
TAJLANDIA: Thai League 2
12:30Phrae - Ayutthaya Utd 0:113:00Pattaya United - Chanthaburi 3:1
13:30Nakhon Ratchasima FC - Nong Bua Pitchaya 3:0
14:00Nakhon Si - Kasetsart 5:2
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Young Africans - Simba 2:1TOGO: Championnat National
17:30ASC Kara - Gbikinti Bassar 1:0TUNEZJA: Puchar
15:30Ahly Sfaxien - Union Ksibet Mediouni 3:015:30Progres Sakiet - Tazarka 1:0
15:30Zarzis - Stade Tunisien 0:3
TURCJA: Super Lig
12:30Istanbulspor - Karagumruk 1:215:00Konyaspor - Alanyaspor 0:2
18:00Kayserispor - Trabzonspor 1:2
18:00Samsunspor - Adana Demirspor 1:1
TURCJA: 1. Lig
12:30Bandirmaspor - Tuzlaspor 1:115:00Giresunspor - Goztepe 0:3
18:00Eyupspor - Boluspor 0:0
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00Kopetdag Asgabat - Ahal 3:213:00Merw - Altyn Asyr 0:1
13:15Energetik - Nebitci 2:3
14:00Sagadam - Arkadag 1:2
UGANDA: Premier League
15:00BUL - Express 2:0UKRAINA: Premier League
14:30Ch. Odessa - Kryvbas 1:217:00Worskła Połtawa - Kołos Kowaliwka 0:2
UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
13:30Ahrobiznes Volochysk - FSC Mariupol 1:1UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:00MFC Metałurh - Bukovyna 0:511:45Dinaz Vyshgorod - Khust 1:0
12:30Hirnyk-Sport - Podilla Chmielnicki 1:1
UKRAINA: Druha Liga
12:00Lokomotyv Kyiv - Nyva Vinnytsya 2:1UKRAINA: U19 League
11:00Veres Rivne U19 - Dnipro-1 U19 1:112:00Dyn. Kijów U19 - Zhytomyr U19 0:0
13:00Oleksandriya U19 - LNZ Cherkasy U19 0:0
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
15:00Danubio - Cerro Largo 1:120:00Boston River - Penarol 1:3
23:00Nacional - Rampla Juniors 6:2
URUGWAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
00:00Plaza Colonia - Rentistas 1:0USA: USL Championship
22:00Detroit - Oakland Roots 3:122:00Loudoun - Louisville City 0:1
23:00Hartford Athletic - San Antonio 1:3
00:00FC Tulsa - Charleston 1:4
USA: MLS Next Pro
01:00Toronto FC II - New England Revolution II 1:2pen01:30Crown Legacy - Orlando City B 0:2
02:00St. Louis City 2 - Real Monarchs 2:0
22:00Ventura County - Sporting Kansas City II 2:1pen
USA: USL League One
21:00Union Omaha - Charlotte Independ. 0:000:00Richmond Kickers - Spokane Velocity 0:2
USA: NISA
01:00Michigan Stars - Georgia Lions 2:0USA: NWSL Women
02:00Orlando Pride K - San Diego Wave K 1:019:00Washington K - Gotham K 2:0
23:00Racing Louisville K - Utah Royals K 5:1
WALIA: Cymru South
15:30Abergavenny Town - Caerau Ely 1:315:30Abertillery Bluebirds - Afan Lido 2:5
15:30Baglan Dragons - Pontardawe 1:2
15:30Cambrian & Clydach - Trefelin 0:0
15:30Carmarthen - Llantwit Major 0:3
15:30Cwmbran Celtic - Goytre Utd 3:1
15:30Taffs Well - Ammanford 1:3
WALIA: Cymru North
15:00Llanidloes - Bangor 1876 0:4WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Carabobo - Caracas 1:001:00Metropolitanos - Angostura 2:0
01:00Zamora - Portuguesa 0:2
WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI 1:123:00Maritimo - Atletico La Cruz 2:0
WĘGRY: OTP Bank Liga
14:30Puskas Academy - Paks 5:017:00Ferencvaros - Kisvarda 0:0
19:30DVTK - Debrecen 5:3
WĘGRY: Merkantil Bank Liga
12:30Nyiregyhaza - Vasas 3:1WĘGRY: NB I Women
15:00DVTK K - Astra Hungary K 7:115:00Győr K - Haladas K 4:1
16:00Szekszardi K - Fehervar FC K 3:2
17:00Soroksar K - Szent Mihaly K 3:3
19:00Budaorsi K - MTK Hungaria K 0:2
WŁOCHY: Serie B
14:00Ascoli - Modena 0:014:00Bari - Pisa 1:1
14:00Brescia - Ternana 0:0
14:00FeralpiSalo - Como 2:5
16:15Catanzaro - Cremonese 0:0
16:15Lecco - Venezia 1:2
16:15Spezia - Sampdoria 0:0
16:15Sudtirol - Cittadella 0:0
WŁOCHY: Serie C - Group A
18:30Atalanta U23 - Pro Sesto 3:018:30Fiorenzuola - Padova 1:1
18:30Legnago Salus - Alessandria 0:0
18:30L.R. Vicenza - Trento 2:0
18:30Lumezzane - Mantova 4:3
18:30Pergolettese - AlbinoLeffe 1:1
18:30Pro Patria - Virtus Verona 1:3
18:30Pro Vercelli - Arzignano 2:0
18:30Renate - Giana Erminio 0:2
18:30Triestina - Novara 2:2
WŁOCHY: Serie D - Group G
20:45Cavese - Cynthialbalonga 4:2WŁOCHY: Serie D - Group I
20:30Trapani - Licata 2:1WŁOCHY: Primavera 1
11:00Inter U19 - Cagliari U19 3:013:00Atalanta U19 - Juventus U19 0:1
15:00AS Roma U19 - Sassuolo U19 4:0
15:00Genoa U19 - Fiorentina U19 3:2
WŁOCHY: Primavera 2
11:00Pisa U19 - Ascoli U19 1:011:00Ternana U19 - Crotone U19 1:2
11:00Udinese U19 - Renate U19 4:1
11:15Cesena U19 - Bari U19 4:0
11:15Spezia U19 - Benevento U19 2:2
14:00Cosenza U19 - Palermo U19 1:1
14:30Como U19 - Alessandria U19 3:1
15:00AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 0:2
15:00Brescia U19 - Padova U19 3:1
15:00Cittadella U19 - Parma U19 1:2
15:00Cremonese U19 - FeralpiSalo U19 2:2
15:00Monopoli U19 - Entella U19 0:3
15:00Napoli U19 - Salernitana U19 5:1
15:00Pescara U19 - Perugia U19 3:0
15:00Reggiana U19 - Vicenza U19 0:2
15:30Sudtirol U19 - Spal U19 2:1
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
14:30Juventus K - Sassuolo K 2:116:15Fiorentina K - AS Roma K 0:0
WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1
17:30Academie de FAD - Lys Sassandra 2:017:30Mouna - Stella Adjame 1:2
17:30San Pedro - Zoman 2:2
19:45AS Denguele - Racing d'Abidjan 3:2
WYSPY OWCZE: Premier League
19:30Klaksvik - Toftir 3:0WYSPY OWCZE: 1. Deild
14:00FC Suduroy - Sandur 0:216:00Argir - B36 Torshavn 2 0:1
17:00Runavik 2 - TB Tvoroyri 0:0
ZAMBIA: Super League
15:00Nkwazi - Forest Rangers 1:115:00Power Dynamos - Nkana 0:2
ZEA: UAE League
16:00Hatta - Emirates Club 1:118:30Al-Wahda - Ajman 1:2
ZEA: Division 1
15:55Gulf United - Al-Taawon 1:215:55Masafi - Masfut 0:0
16:05Al Dhafra - Dubai City 4:2
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00GreenFuel - Herentals 0:015:00Platinum - Bikita Minerals 2:2
15:00Yadah - Chegutu Pirates 0:0
15:00ZPC Kariba - Arenel Movers 0:0
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.