REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

EUROPA: Euroleague

18:00Crvena zvezda - Virtus Bologna -:-
18:45Fenerbahce - Real Madryt -:-
19:00Zalgiris Kaunas - Panathinaikos -:-
20:30Bayern - Maccabi Tel Aviv -:-

FRANCJA: LNB

20:00Gravelines-Dunkerque - Le Mans -:-
20:00Roanne - Cholet -:-
20:00Strasbourg - Le Portel -:-
20:30Boulogne-Levallois - Fos-sur-Mer -:-

POLSKA: Energa Basket Liga

17:30Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń -:-
19:30Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa -:-

POLSKA: 1. Liga

19:00Lublin 2 - Polonia Warszawa -:-

USA: NBA

01:00Detroit Pistons - Dallas Mavericks 131:125ot

ALBANIA: Superliga

18:00Apolonia Fier - Kamza Basket -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Liga Ameryki Południowej - Runda przegranych

23:30Bauru - Boca Juniors 65:61

ARABIA SAUDYJSKA: Premier League

14:00Al Salam - Al Adalh -:-
14:00Al Wehda - Al Taawon -:-
14:00Al-Hilal - Ohod -:-
16:00Al Ahli - Al Ansar -:-
16:00Al Ittihad - Dbae -:-

ARGENTYNA: Liga A

00:30Union De Santa Fe - Quimsa 76:66
01:30Instituto de Cordoba - Olimpico 87:84
00:00Platense - La Union -:-

AUSTRALIA: NBL

09:30Adelaide 36ers - Cairns Taipans -:-

AUSTRALIA: WNBL Kobiety

10:00Townsville K - Bendigo K -:-
11:30Perth Lynx K - Melbourne Boomers K -:-

AUSTRIA: Zweite Liga

19:00Raiders Tirol - Upper Austrian Ballers -:-

BRAZYLIA: NBB

23:15Flamengo - Brasilia 72:50
23:30Sao Jose - Cerrado 88:79
00:00Franca - Uniao Corinthians 104:65
00:00Rio Claro - Caxias do Sul 75:83

CHILE: Copa Chile - Play Offy

00:30Leones Quilpue - Catolica -:-

CHINY: WCBA Women

03:00Shandong K - Guangdong K 73:71
06:30Shanghai K - Zhejiang Golden Bulls K -:-
09:30Jiangsu Phoenix K - Inner Mongolia K -:-
12:30Xinjiang K - Shanxi Xing Rui K -:-

CHORWACJA: Premijer liga

19:00Split - GKK Sibenka -:-

CYPR: Division A

18:00AEL - Achilleas K. -:-
18:00Anorthosis - Apollon -:-

CZECHY: 1. Liga

18:00Prościejów - Svitavy -:-
18:30Zlin - Snakes Ostrava -:-
19:00Litomerice - Chomutov -:-
19:00Olomouc - Jihlava -:-
19:30SP Basket - Pilzno -:-
20:00Pardubice 2 - Opawa 2 -:-

CZECHY: ZBL Kobiety

17:45Strakonice K - Slavia Prague K -:-
19:00Chomutov K - KP Brno K -:-

EUROPA: ABA League

19:00Zadar - FMP -:-

EUROPA: BNXT League

20:00Antwerp Giants - Spirou Charleroi -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00BK Liepaja - Tartu Ulikool -:-
18:30Keila - VEF Riga -:-

FILIPINY: Commissioners Cup

08:00San Miguel Beermen - Meralco Bolts -:-
10:45Rain Or Shine Paint. - Magnolia Hotshots -:-

FINLANDIA: Korisliiga

17:30Honka - UU-Korihait -:-

FINLANDIA: I Divisioona A

17:30Bisons Loimaa - Oulu -:-
17:30HBA-Marsky Helsinki - Kristika Turku -:-

FINLANDIA: Korisliiga Women

17:30Kouvottaret K - Vimpelin Veto K -:-

FRANCJA: Pro B

20:00Chalons-Reims - Saint Quentin -:-
20:00Evreux - Aix-Maurienne -:-
20:00La Rochelle - Vichy-Clermont -:-
20:00Lille - Chalon/Saone -:-
20:00Nantes - Denain-Voltaire -:-
20:30Antibes - Quimper -:-
20:30St. Chamond - Boulazac -:-

FRANCJA: Espoirs U21

15:30Boulogne-Levallois U21 - Fos-sur-Mer U21 -:-
16:30Gravelines-Dunkerque U21 - Le Mans U21 -:-
16:30Strasbourg U21 - Le Portel U21 -:-
16:45Roanne U21 - Cholet U21 -:-

GRUZJA: Superleague

16:00Batumi - TSU -:-

HISZPANIA: LEB Oro

20:30Leyma Coruna - Alicante -:-
20:30Melilla - Oviedo -:-
21:00Lleida - Gipuzkoa -:-
21:00Ourense - Caceres -:-
21:00Palencia - Albacete -:-

HISZPANIA: LEB Plata

20:30Navarra - Baskonia B -:-

HOLANDIA: DBL Cup

21:00Yoast Utd - Zwolle -:-

ISLANDIA: Premier League

19:15Breidablik - Stjarnan -:-
21:15Valur - Keflavik -:-

IZRAEL: Super League

12:30Hapoel Holon - Hapoel Tel-Aviv -:-

IZRAEL: Liga Leumit

11:00Maccabi Haifa - Maccabi Ramat Gan -:-
12:00Elitzor Netania - H. Hevel Modiin -:-

KANADA: U Sports

01:00Dalhousie - Acadia 83:53
02:00UQAM - Laval 83:60
03:00Winnipeg - Brandon 108:99

KOREA POŁUDNIOWA: KBL

11:00Mobis Phoebus - Goyang -:-
11:00Wonju DB - Seoul Thunders -:-

KOREA POŁUDNIOWA: WKBL Kobiety

11:00KB Stars K - S-Birds K -:-

KOSOWO: Superliga Women

19:00Prishtina K - Bashkimi K -:-

NIEMCY: BBL

19:00Syntainics MBC - Bonn -:-

PARAGWAJ: LNB - Clausura - Play Offy

23:30PrzerwaneOlimpia - Dep. San Jose 57:60

ROSJA: Puchar VTB Promo

15:00Parma Perm - Samara -:-

ROSJA: Puchar Rosji - Play Offy

10:30Dynamo Vladivostok - Ekaterinburg -:-
13:00CSKA Moskwa 2 - Nizhny Novgorod -:-
17:00Runa Basket Moscow - Barnaul -:-

RUMUNIA: Divizja A - pierwsza runda

17:30BC Timisoara - Athletic Constanta -:-
19:00Dinamo Bucharest - BC Steaua Bucuresti -:-

SERBIA: Pierwsza liga

17:00Leskovac Zdravlje - Mladost Zemun -:-
18:00Kolubara - Dunav -:-
18:00Vojvodina Novi Sad - Sloboda -:-

SŁOWACJA: Extraliga Women

18:30CBK Kosice K - Samorin K -:-

SŁOWENIA: Liga Nova KBM

20:00Rogaska - LTH Castings -:-

SZWECJA: Basketligan

19:04KFUM Kalmar - Umeå IK -:-
19:04Koping Stars - Norrkoping -:-
19:04Uppsala - Jamtland -:-

SZWECJA: Basketligan Women

18:00Alvik K - Ostersund K -:-

SZWECJA: Basketettan Women

19:00RIG Mark K - Onsala K -:-

TAJWAN: P. League+

12:00New Taipei Kings - Taoyuan Pauian Pilots -:-

TURCJA: TBL

16:00Kocaeli - Gemlik -:-

TURCJA: TB2L - pierwsza runda

12:00Cozum Ankara - Buyuk Anadolu Spor -:-
13:00Aykanat Spor - Karsiyaka Belediyespor -:-
13:00Bursa - Ilkadim -:-
14:00Degerleme - Sertas Spor -:-
14:00Ege Universitesi - Rino Seramik Porselen -:-

TURCJA: TKBL Women

15:00Bogazici K - Izmit Belediyespor K -:-
15:00Fenerbahce 2 K - Elazig K -:-
15:30Yalova K - Antalya Gunesi K -:-
16:00Kirklareli K - Urla Bld K -:-

UKRAINA: Superleague Women

12:30SBK Lviv K - Vinnytski Blyskavky 2 K -:-
15:00Frankivsk Halichina K - BC Rivne K -:-

URUGWAJ: Liga Uruguaya

00:15Penarol - Olimpia 71:69
00:15Nacional - Bigua -:-
00:30Malvin - Larre Borges -:-
00:30Urunday - Goes -:-
00:30Urupan - Defensor Sporting -:-

USA: NBA G League - Runda wstępna

01:00Delaware Blue Coats - Raptors 905 127:117
01:00Westchester - College Park Skyhawks 141:100
02:30Austin Toros Spurs - Rio Grande Valley Vipers 98:113
04:00South Bay Lakers - Salt Lake City Stars 141:120
17:00Motor City Cruise - Iowa Wolves -:-

USA: NCAA

00:30UConn - Oklahoma State 74:64
01:00Cleveland State - Oakland 80:64
01:00Delaware - Cornell 67:74
01:00Georgia State - Middle Georgia State 79:53
01:00IPFW - Detroit 66:75
01:00Manhattan - Fairfield 56:53
01:00Northern Kentucky - Youngstown State 77:73ot
01:00Radford - N.Carolina Central 80:78
01:00St. Peters - Mt. St. Marys 58:73
01:00Texas - Creighton 72:67
01:00Vermont - NVU-Lyndon 101:63
01:00Wofford - Presbyterian 76:63
01:00Wright State - Robert Morris 59:80
02:00Arkansas State - Miss. Valley St. 58:38
02:00Belmont - Valparaiso 76:64
02:00Bethune Cookman - Chicago St 86:73
02:00Houston Christian - Denver 83:93
02:00Murray State - Illinois State 70:67ot
02:00Wisc. Green Bay - Wisc. Milwaukee 67:81
02:30Colorado - Arizona State 59:60
02:30Lamar - Texas State 55:65
02:30Utah Utes - Arizona 81:66
03:00Kansas - Seton Hall 91:65
03:00Stephen F. Austin - Northwestern St. 96:102
03:00UC Davis - Pacific 72:74
03:00Utah State - Utah Tech 86:81
04:00Oregon State - Washington 66:65
04:00PrzełożoneSan Diego Toreros - UC San Diego -:-
04:30Oregon - Washington State -:-
04:30Stanford - UCLA -:-
00:00Bryant University - Brown -:-

WĘGRY: NB I. A

18:00Nyiregyhazi - Alba Fehervar -:-
18:00Szedeak - Szolnoki Olaj -:-

WĘGRY: Dywizja 1 Kobiety

18:00Szigetszentmiklos K - PINKK-Pecsi K -:-

WIELKA BRYTANIA: BBL

20:45Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix -:-

WŁOCHY: Serie A2

20:30Stella Azzurra - Cremona -:-
20:45Ferrara - Pallacanestro Nardo -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.