Koszykówka » 27.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
HISZPANIA: ACB
18:00Granada - Breogan 84:8520:45Basquet Girona - Bilbao 81:68
20:45Gran Canaria - Joventut 97:79
20:45Palencia - Baskonia 94:101
POLSKA: Orlen Basket Liga
17:30Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 91:7017:30Czarni Słupsk - Arka Gdynia 93:82
17:30Dziki Warszawa - Spójnia Stargard 70:67
17:30GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 73:110
17:30Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 126:60
17:30Start Lublin - Legia Warszawa 92:112
17:30Śląsk Wrocław - Sokół Łańcut 98:79
17:30Trefl Sopot - King Szczecin 92:98
POLSKA: 1. Liga - Play Offy
16:00Kotwica Kołobrzeg - Górnik Wałbrzych 86:9516:00Starogard Gdański - Śląsk Wrocław II 97:79
18:00GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 71:79
18:00Politechnika Opolska - Astoria Bydgoszcz 74:73
TURCJA: Super Ligi
14:30Pinar Karsiyaka - Merkezefendi 97:7317:00Çağdaş Bodrum Spor - Manisa 67:87
USA: NBA - Play Offy
23:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 121:118ot02:00Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 101:90
04:30Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 109:126
19:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 112:89
21:30New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 85:106
00:00Miami Heat - Boston Celtics 84:104
AFRYKA: BAL
16:00Al Ahly - City Oilers 110:7819:00Al Ahly - Bangui 94:71
ALBANIA: Superliga - Play Offy
19:30Tirana - Beselidhja 63:89ARGENTYNA: Liga A
01:00Argentino - Quimsa 72:7401:00Ferro - Platense 84:79
02:00Zarate - San Lorenzo 54:67
02:30San Martin - Independiente de Oliva 68:63
03:00Riachuelo - Obras 96:99
AUSTRALIA: NBL1 East
07:00Canberra - Hornsby S. 90:5409:00Hills Hornets - BA CoE 77:76
09:00Manly W. - Sydney Comets 96:73
11:00Central Coast Crusaders - Maitland M. 70:96
11:30Albury-Wodonga Bandits - Illawarra Hawks 113:91
11:30Penrith P. - Newcastle Falcons 65:80
AUSTRALIA: NBL1 East Women
05:00Canberra K - Hornsby S. K 100:7807:00Hills Hornets K - BA CoE K 56:69
07:00Manly W. K - Sydney Comets K 87:55
09:00Central Coast K - Maitland Mustangs K 78:73ot
09:30Albury K - Illawarra Hawks K 88:52
09:30Penrith P. K - Newcastle Falcons K 75:80
AUSTRALIA: NBL1 North
11:00Northside Wizards - Sunshine Coast Phoenix 76:8211:30South West Metro Pirates - Ipswich Force 93:92
11:30Townsville Heat - Cairns Marlins 89:66
12:30Darwin Salties - Gold Coast Rollers 115:97
12:30Mackay Meteors - Rockhampton Rockets 111:102
AUSTRALIA: NBL1 North Women
09:00Northside Wizards K - Sunshine Coast Phoenix K 120:4709:30South West Metro Pirates K - Ipswich Force K 77:70
09:30Townsville Flames K - Cairns K 93:44
10:30Darwin Salties K - Gold Coast Rollers K 88:75
10:30Mackay Meteorettes K - Rockhampton K 73:93
AUSTRALIA: NBL1 South
11:00Bendigo Braves - Sandringham Sabres 61:11111:30Kilsyth - Nunawading 74:94
11:30Melbourne Tigers - Eltham 89:81
12:00Dandenong - Geelong 78:74
12:00Diamond Valley - Knox 72:101
12:00Hobart Chargers - Ballarat 79:88
12:00NW Tasmania - Casey Cavaliers 84:83
12:30Waverley - Ringwood 95:83
AUSTRALIA: NBL1 South Women
09:00Bendigo Braves K - Sandringham K 88:9409:30Kilsyth K - Nunawading K 75:79
09:30Melbourne Tigers K - Eltham K 70:95
10:00Dandenong Rangers K - Geelong K 83:70
10:00Diamond Valley K - Knox K 71:90
10:00Hobart Chargers K - Ballarat K 72:65
10:00Launceston K - Casey Cavaliers K 74:82
10:30Waverley K - Ringwood K 85:90
AUSTRALIA: NBL1 Central
12:45Central Districts Lions - North Adelaide Rockets 93:11812:45South Adelaide Panthers - Eastern Mavericks 91:76
12:45West Adelaide Bearcats - Norwood Flames 110:84
12:45Woodville Warriors - Forestville Eagles 60:91
13:00Southern Tigers - Sturt Sabres 79:89
AUSTRALIA: NBL1 Central Women
11:00Central Districts Lions K - North Adelaide Rockets K 93:8011:00South Adelaide Panthers K - Eastern Mavericks K 62:48
11:00Southern Tigers K - Sturt Sabres K 67:73
11:00West Adelaide Bearcats K - Norwood Flames K 60:72
11:00Woodville Warriors K - Forestville Eagles K 58:78
AUSTRALIA: NBL1 West
13:00Geraldton Buccaneers - Goldfields Giants 96:94ot13:00Perry Lakes Hawks - Lakeside Lightning 94:87
13:00South West Slammers - Joondalup Wolves 63:83
13:00Warwick Senators - Perth Redbacks 124:78
13:00Willetton Tigers - East Perth Eagles 87:85
14:00Rockingham Flames - Beeliar Boodjar 83:75
AUSTRALIA: NBL1 West Women
11:00Perry Lakes Hawks K - Lakeside Lightning K 84:7711:00South West Slammers K - Joondalup Wolves K 45:106
11:00Warwick Senators K - Perth Redbacks K 93:77
11:00Willetton Tigers K - East Perth Eagles K 77:68
12:00Rockingham Flames K - Beeliar Boodjar K 79:75
AUSTRIA: Superliga - Play Offy
19:00Oberwart - Swans Gmunden 61:58AUSTRIA: Zweite Liga - Play Offy
17:00Mistelbach - Wagram 68:58BIAŁORUŚ: Premier League - 9-11 miejsce
12:00Brest - Grodno GrSU 68:84BIAŁORUŚ: Premier League - Od 5 do 8 miejsca
12:00Impuls - Minsk 3 89:5212:30Minsk 2 - Gomel 106:68
BIAŁORUŚ: Premier League Women - Od 5 do 8 miejsca
12:00BC Minsk youth K - Horizont Minsk 2 K 68:48BOLIWIA: Libobasquet
01:00Basquetbol La Paz - Carl A-Z 82:88ot02:30Pichincha Potosi - Univ. Sucre 88:74
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH - Runda przegranych
17:00Leotar Trebinje - Prijedor 100:9519:00Promo - Orlovik 69:82
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH - Runda zwycięzców
18:00PrzełożoneBorac Banja Luka - Mrkonjic Grad -:-18:00Igokea - Siroki Brijeg 72:63
18:00PrzełożoneSiroki Brijeg - KK Bosna -:-
18:00PrzełożoneSloboda - Igokea -:-
21:00Borac Banja Luka - Sloboda 88:73
BRAZYLIA: NBB - Play Offy
01:00Vasco - Pinheiros 85:7002:00Flamengo - Botafogo RJ 78:56
21:00Cearense - Sao Jose 90:66
22:10Bauru - Pato 71:62
BRAZYLIA: LBF Women
00:00Blumenau K - Ponta Grossa K 45:63CHILE: LNB
02:15Catolica - Liceo Pablo Neruda 94:6002:30Leones Quilpue - Valdivia 87:71
CHILE: LNB 2
00:30Arabe Valparaiso - Colo Colo 51:83CHORWACJA: Premijer liga
20:00Zadar - Bosco 92:5020:50Dubrovnik - GKK Sibenka 86:75
CHORWACJA: Prva Liga - Play Offy
17:00Osijek - Kvarner 80:66CHORWACJA: Premijer Liga Women - Play Offy
16:00Plamen Pozega K - Ragusa Dubrovnik K 74:7718:00Tresnjevka 2009 K - Medvescak K 56:79
CYPR: Division A - Play Offy
17:00Anorthosis - Keravnos S. 68:76CZARNOGÓRA: Prva A Liga
15:00Pljevlja - Podgorica 72:12116:45Decic - Primorje 83:92
19:00Danilovgrad - Jedinstvo 70:69
DANIA: Basketligaen - Runda przegranych
14:00Herlev Wolfpack - Copenhagen 65:82ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play Offy
16:00Rapla - TAL TECH 77:76EUROPA: ABA League 2 - Play Offy
19:00MZT Skopje - Subotica 73:78EUROPA: BNXT League - Runda przegranych
20:30Belfius Mons - Yoast Utd 83:6120:30Mechelen - Den Helder 89:66
EUROPA: BNXT League - Runda zwycięzców
20:30Oostende - BAL Weert 112:60FILIPINY: Puchar Filipin
09:00Blackwater Bossing - NorthPort 113:11512:15Converge FiberXers - Ginebra Kings 93:105
FINLANDIA: Korisliiga - Play Offy
17:00Karhu Basket - Helsinki Seagulls 50:67FRANCJA: Puchar Francji
16:30Dijon - Strasbourg 83:70FRANCJA: Espoirs U21
15:00Le Portel U21 - Le Mans U21 64:79FRANCJA: French Cup Women
14:00Landes K - Bourges K 63:76GRECJA: Basket League - Runda przegranych
19:15Apollon Patron - Lavrio 66:10419:15AS Karditsas - AEK Athens 81:79
19:15PAOK - Marousi 77:62
GRECJA: Elite League - Play Offy o awans
15:00Iraklis - NE Megaridas 72:63GRECJA: Elite League - Play Out
15:00Psychikou - Esperos 66:74GRUZJA: Superleague - Play Offy
14:00Rashi - Kutaisi 84:8216:30Orbi - Gau 69:73
HISZPANIA: LEB Oro
17:00Oviedo - Leyma Coruna 78:83ot18:30Fuenlabrada - Gipuzkoa 81:71
19:00Ourense - San Pablo Burgos 64:91
HISZPANIA: LEB Plata - Play Offy o awans
17:00Basquet L'Horta Godella - Sant Antoni 64:6518:30Zornotza ST - Moron 72:79
19:30Albacete - Prat Joventut 69:77
19:30Ciudad de Huelva - Zamora 58:78
HISZPANIA: Liga Femenina Kobiety - Play Offy
18:00Zaragoza K - Estudiantes K 62:47IRAN: Super League - Play Offy
14:30Zob Ahan - Tabiat 74:84ISLANDIA: Premier League Women - Play Offy
18:15Keflavik K - Stjarnan K 93:65IZRAEL: Liga Leumit - Play Offy
19:00Maccabi Rishon - Gilboa Galil 80:8420:15Elitzur Ashkelon - Maccabi Rehovot 78:83
JAPONIA: B.League
06:35Shimane - Hiroshima D. 67:7107:05Akita - Hokkaido 73:65
07:05Shinshu - Yokohama 69:79
08:05Brave Thunders - Sun Rockers Shibuya 69:68
08:05Chiba - Utsunomiya Brex 55:82
08:05Diamond Dolphins - Ryukyu 83:77
08:05NeoPhoenix - Toyama 89:64
08:05SeaHorses Mikawa - Saga 73:65
08:35Nagoya Fighting Eagles - Kyoto 89:87
09:05Alvark - Gunma 86:90ot
09:05Nagasaki - Osaka 85:87
09:05Sendai - Ibaraki Robots 96:73
KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - London 110:10401:00Windsor - West Virginia Grind 138:128
23:30Newfoundland Rogues - London 108:113
KAZACHSTAN: National League - Play Offy
17:00Aktobe - Irbis Almaty 75:73KAZACHSTAN: National League Women - Play Offy
08:00Aktobe K - Tomiris Almaty K 66:2614:00Astana K - Turan K 70:62
KOREA POŁUDNIOWA: KBL - Play Offy
07:00Suwon KT - KCC Egis 73:90KOSOWO: Superliga - Play Offy
19:00Peja - Golden Eagle Ylli 98:86LITWA: LKL
16:00Neptunas - Pieno Zvaigzdes 77:8816:20Siauliai - BC Wolves 65:91
LITWA: Moteru Lyga Women - Play Offy
14:00Siauliai K - Klaipedos Neptunas K 49:70LUKSEMBURG: LBBL - Grupa spadkowa
20:30Kordall Steelers - Grengewald Hueschtert 92:9920:30Mambra Mamer - Musel Pikes 59:71
LUKSEMBURG: LBBL - Play Offy
19:30Amicale Steesel - Ettelbruck 83:77LUKSEMBURG: LBBL Women - Baraż o utrzymanie
20:30Mersch K - Esch K 50:99LUKSEMBURG: LBBL Women - Play Offy
19:00Grengewald Hueschtert K - Dudelange K 82:75MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga - Play Offy
18:00Rabotnicki - Pelister 63:86MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga - Play Out
16:00Vardar - Ohrid 94:62MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga Women - Play Offy
17:00Patriot K - Basket Kam K 56:96MEKSYK: CIBACOPA
04:00Angeles CDMX - Rayos de Hermosillo 105:101ot04:15Astros - Caballeros de Culiacan 95:92
05:15Halcones de Obregon - Frayles de Guasave 103:97
05:15Pioneros de Los Mochis - Ostioneros de Guaymas 94:90
06:00Zonkeys de Tijuana - Venados de Mazatlan 86:78
MEKSYK: LMBPF Women - Play Offy
03:00Mieleras K - Libelulas K 86:69NIEMCY: BBL
18:30Bonn - Rostock 112:8918:30Ludwigsburg - Chemnitz 96:93
20:00Bamberg - Gottingen 85:76
20:00Crailsheim Merlins - Ulm 66:86
NIEMCY: Pro A
19:30Bremerhaven - Trier 94:7519:30Düsseldorf - Kirchheim 76:79
19:30Frankfurt - Artland 91:95ot
19:30Giessen - Dresden 89:88
19:30Jena - Bochum 89:84
19:30Koblenz - PS Karlsruhe 77:93
19:30Paderborn - Nurnberger 96:98
19:30Phoenix Hagen - Bayreuth 87:63
19:30Vechta 2 - Munster 73:103
NOWA ZELANDIA: NBL
06:00Manawatu Jets - Auckland Tuatara 79:9809:30Southland Sharks - Canterbury Rams 65:87
PORTUGALIA: LPB
16:00CD Povoa - Esgueira 82:8816:00Lusitania - FC Porto 67:98
16:00Ovarense - Galomar 89:76
16:00Portimonense - Benfica 61:105
16:00Sporting CP - Imortal 94:64
16:00Vitoria - Oliveirense 77:94
PORTUGALIA: Proliga - Play Offy
21:15CA Queluz - Maia 101:84PUERTO RICO: BSN
02:00Aguada Santeros - Piratas de Quebradillas 105:8202:00Capitanes De Arecibo - Leones De Ponce 87:77
02:00Mets de Guaynabo - San German 102:92
ROSJA: Puchar VTB Promo - Play Offy
14:00Enisey - CSKA Moskwa 82:8916:00Uralmash Ekaterinburg - Zenit Petersburg 72:69
ROSJA: Super League - Od 5 do 8 miejsca
10:00Dome-Springs Izhevsk - Novosibirsk 55:7813:00Barnaul - Irkutsk 58:57
RUMUNIA: Divizja A - Play Offy
16:45CSM Oradea - Voluntari 96:7618:00Cluj-Napoca - Arges Pitesti 101:74
SERBIA: Super Liga - Play Offy
16:30Vojvodina Novi Sad - FMP 65:93SERBIA: 1. ZLS Women - Play Offy
17:00Mega MIS K - ZKK Kraljevo K 90:60SŁOWACJA: Extraliga - Play Offy
19:00Levice - BC Komarno 79:6719:00Prievidza - Spisski Rytieri 81:83
SŁOWACJA: Extraliga Women - Od 5 do 8 miejsca
18:00CBK Kosice K - Young Angels Kosice K 62:65SŁOWACJA: Extraliga Women - Play Offy
18:00Piestanske Cajky K - Slavia Banska Bystrica K 69:56SŁOWENIA: Liga Nova KBM
19:00Sencur - Tajfun Sentjur 98:78SZWAJCARIA: SB League - Play Offy
17:30Fribourg Olympic - SAM Massagno 73:72SZWECJA: Basketligan - Play Offy
20:04Jamtland - Borås 90:86ŚWIAT: World Tour Utsunomiya 3x3
06:55Ub 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 21:1007:20Miami 3x3 - San Juan 3x3 14:9
07:55Amsterdam 3x3 - Utsunomiya 3x3 21:19
08:20Vienna 3x3 - Saitama 3x3 22:20
09:05Ub 3x3 - Lausanne 3x3 21:17
09:30Miami 3x3 - Raudondvaris 3x3 22:19
10:05Amsterdam 3x3 - Partizan 3x3 21:9
10:30Vienna 3x3 - Riffa 3x3 18:19
11:05Lausanne 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 18:21
11:30Raudondvaris 3x3 - San Juan 3x3 20:21
12:05Partizan 3x3 - Utsunomiya 3x3 19:21
12:30Riffa 3x3 - Saitama 3x3 22:14
TAJWAN: SBL - Play Offy
13:00Yulon Luxgen Dinos - Bank of Taiwan 79:72TAJWAN: P. League+
08:30Formosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers 93:6611:00New Taipei Kings - Fubon Braves 74:102
TAJWAN: T1 League
08:00Kaohsiung Aquas - New Taipei CTBC DEA 99:121TAJWAN: WSBL Women - Play Offy
11:00Taipower K - Cathay Life K 65:72TURCJA: TBL - Play Offy
15:00Gaziantep - Cayirova 98:9217:00Mersin BŞB - Ankara Kolejliler 66:60
TURCJA: TB2L - Play Offy
14:30Ayos Spor - CO Basket 77:45WĘGRY: NB I. A - Play Out
18:00Atomeromu Paks - KTE-Duna 74:8418:00OSE Lions - Kormend 101:90
18:00Szedeak - Kaposvari 89:94
WĘGRY: NB I. A - Play Offy
18:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj 92:8319:00Szombathely - Zalakeramia 101:63
WĘGRY: Dywizja 1 Kobiety - Od 5 do 8 miejsca
19:00TFSE-MTK K - Vasas Csata K 84:89otWIELKA BRYTANIA: WBBL Women
14:00Durham Palatinates K - Oaklands Wolves K 72:7017:00Essex Rebels K - Cardiff Met Archers K 94:51
19:00Leicester Riders K - Sheffield Hatters K 75:99
20:30Newcastle Eagles K - Manchester Giants K 93:49
WŁOCHY: Serie A1 Kobiety - Play Out
20:30Brixia K - Sanga Milano K 86:77WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. A - Play Offy
17:30Mantova K - Treviso K 54:5918:00Scrivia K - Itas Alperia Bolzano K 49:47
WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. A - Play Out
18:00Basket Roma K - Ancona K 57:6418:00Torino Teen K - Vigarano K 59:76
WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. B - Play Offy
20:30Alpo VillaFranca K - Empoli K 89:7620:30Libertas Udine K - Spezia K 78:66
20:30Matelica K - Broni K 76:62
20:30Roseto K - San Salvatore Selargius K 79:65
WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. B - Play Out
20:30Rovigo K - Carugate K 71:52Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.