REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Mistrzów

20:30Brindisi - Cluj Napoca -:-

TURCJA: Super Ligi

19:15Fenerbahce - Anadolu Efes -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Premier League

15:00Al-Hilal - Abha -:-
17:00Al Ansar - Al Wehda -:-
17:00Al Ittihad - Dbae -:-
17:00Al Nahdha - Ohod -:-
17:00Al Salam - Al Ahli -:-
18:00Al Nasr - Al-Fateh -:-

BAHRAJN: Premier League

18:00Al Manama - Al Najma -:-

BUŁGARIA: NBL

18:00Academic Plovdiv - Beroe -:-

CHILE: LNB 2

23:30Stadio Italiano - Sportiva Italiana 67:88
00:00Manquehue - Arturo Prat San Felipe 74:63

CHINY: CBA

13:35Jilin - Beijing Royal Fighters -:-
13:35Qingdao - Guangdong -:-

CYPR: Division A

16:00AEK - Apollon -:-
18:30Omonia - Paralimni -:-

FRANCJA: Puchar Francji

20:00Tours - Pau-Orthez -:-

FRANCJA: French Cup Women

20:00Montbrison K - Angers K -:-

GRECJA: Basket League

18:30Panathinaikos - Ionikos -:-

GRUZJA: Superleague

10:00Vera Tbilisi - Batumi RSU 83:74
13:00Olimpi Tbilisi - Mega Tbilisi -:-
16:00Titebi - Cactus Tbilisi -:-

IZRAEL: Super League

18:30Maccabi Rishon - Galil Elyon -:-
19:30Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva -:-

IZRAEL: Liga Leumit

17:30Hapoel Ramat Gan - Elitzor Netania -:-
18:00Ramat Hasharon - H. Hevel Modiin -:-

IZRAEL: WBL Women

18:00Hapoel Petah Tikva K - Ramat Hasharon K -:-
18:00Hapoel Rishon LeZion K - Maccabi Ashdod K -:-
18:00Maccabi Haifa K - Elitzur Tel Aviv K -:-

KOREA POŁUDNIOWA: KBL

1. kwartaSuwon KT - Goyang 13:13

LITWA: LKL

17:50Jonava - Nevezis -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

2. kwartaPelister - Feniks 2010 38:34
18:00Euro Nickel - MZT Skopje -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga Women

18:00Basket Kam K - Badel 1862 Skopje K -:-

MEKSYK: LNBP

00:00Libertadores - Panteras 96:87
01:00Soles - Abejas 94:85
02:00Halcones de Xalapa - Dorados 78:73
03:00Plateros - Lenadores 108:72

PUERTO RICO: BSN - Play Offy

02:00Mets de Guaynabo - Leones De Ponce 96:90ot
02:00Piratas de Quebradillas - Vaqueros de Bayamon 97:95ot

ROSJA: Puchar VTB Promo

16:00Parma Perm - CSKA Moskwa -:-

ROSJA: Super League

17:00Dome-Springs Izhevsk - Altajbasket Barnau -:-
17:00Samara - Irkutsk -:-
18:00Runa Basket Moscow - Dynamo Vladivostok -:-
18:30MBA Moscow - Novosibirsk -:-
19:00Lokomotiv Kuban 2 - University-Ugra -:-

RUMUNIA: Divizja A - pierwsza runda

17:00BC Steaua Bucuresti - Rapid Bucharest -:-

RUMUNIA: Liga National Women - pierwsza runda

17:00Olimpia Brasov K - Botosani K -:-

SERBIA: Pierwsza liga

18:00Radnicki - Mladost Zemun -:-

SŁOWENIA: Liga Nova KBM

18:00Ilirija - Tajfun Sentjur -:-

TURCJA: TBL

17:00Gemlik - Akhisar Belediye -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.