REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Zakończone

EUROPA: Mistrzostwa Europy

15:30Czarnogóra - Holandia 30:34

EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje - druga runda

16:40Łotwa - Bułgaria 36:23

AUSTRIA: WHA Women

19:00PrzełożoneDornbirn/Schoren K - Wr. Neustadt K -:-

AZJA: Asian Championship

10:00Irak - Iran 25:28
12:00Uzbekistan - Korea Południowa 21:31
14:00Bahrajn - Kuwejt 29:15
16:00Katar - Arabia Saudyjska 34:19

AZJA: Asian Championship - Runda przegranych

10:00Oman - Australia 10:0
12:00Zjednoczone Emiraty Arabskie - Indie 31:21
14:00Wietnam - Jordania 29:40
16:00Hong Kong - Singapur 31:13

BIAŁORUŚ: Division 1

15:00Kronon - Masheka 22:38
16:00BGUFK Minsk - Gomel 27:30

BUŁGARIA: A RHG

13:00Pirin - HK Levski 34:29

CHORWACJA: 1. HRL Women

17:00Sesvete K - Umag K 31:26
17:30Zrinski K - Koka K 28:24
19:00PrzełożoneLok. Zagrzeb K - Dugo Selo K -:-
19:00PrzełożoneOsijek K - Trogir K -:-

DANIA: 1. Division

14:00PrzełożoneMidtjylland - HOJ -:-
14:30Vendsyssel - Odder 27:32
16:00Grindsted - Ajax København 20:19

DANIA: 1.Division - Kobiety

14:00DHG K - Rodovre K 29:25
15:00Ringsted K - Hadsten K 27:25
15:00Vendsyssel K - Roskilde K 34:21

EUROPA: Liga Mistrzów - Kobiety

16:00CSM Bucuresti K - BVB Dortmund K 33:29
16:00Rostov K - Buducnost K 30:20

EUROPA: European League Women

16:00PrzełożoneStorhamar K (Nor) - Herning-Ikast K (Den) -:-
20:00PrzełożoneMosonmagyarovar K (Hun) - Sola K (Nor) -:-

EUROPA: Baltic League

13:00PrzełożoneAlytaus (Ltu) - Dragunas Klaipeda (Ltu) -:-
14:00PrzełożoneVilnius (Ltu) - Latgols (Lat) -:-
16:00PrzełożoneGranitas Kaunas (Ltu) - Dobeles Tenax (Lat) -:-
16:00Raasiku/Mistra (Est) - Viljandi (Est) 25:31
17:00Polva Serviti (Est) - Kehra (Est) 32:20

EUROPA: MOL Liga Women

15:00PrzełożonePisek K - Poruba K -:-
17:00HK Hodonin K - Dunajska Streda K 22:36
17:00PrzełożonePilzno K - Sala K -:-
17:00Slavia Praga K - Stupava K 39:16
17:00PrzełożoneZlin K - Lazne Kynzvart K -:-
17:30PrzełożoneMichalovce K - Most K -:-
17:30PrzełożoneOlomouc K - Ruch Chorzów K -:-

FINLANDIA: SM Liiga

13:00SIF - BK-46 22:37

GRECJA: A1 - Runda przegranych

13:00A.S.E. Douka - Faiakas Corfu 25:20

GRECJA: A1 - Runda zwycięzców

11:30AEK Athens - PAOK 29:27

HISZPANIA: Division de Honor Plata

19:00PrzełożoneBalonmano Soria - Villa de Aranda -:-
20:00PrzełożoneSarria - Eivissa -:-

HISZPANIA: División de Honor Kobiety

11:30Porrino K - Elche Mustang K 22:25
21:00PrzełożoneTenerife K - Zuazo Barakaldo K -:-

ISLANDIA: Olis Deild Women

17:00PrzełożoneValur K - Fram K -:-

JAPONIA: JHL Women

05:00Hokkoku Bank K - The Terrace Hotels K 38:11
05:00Omron Yamaga K - Prestige International Aranmare K 29:18
05:00Sony Semiconductor Manufacturing K - Osaka Lovvits K 37:25
05:00Takayama K - Izumi Maple Reds K 19:27

LITWA: Lietuvos Lyga

13:00PrzełożoneDragunas Klaipeda 2 - Utena -:-
14:00HC Sokol - Siauliai 35:36
14:00Kauno Azuolas - Amber 34:26

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

11:00PrzełożoneŁotwa U20 - Ulbrokas -:-
17:00PrzełożoneSkriveri - ASK/LSPA -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

16:00PrzełożoneBuxtehuder SV K - Neckarsulmer K -:-
18:00PrzełożoneBensheim-Auerbach K - Bad Wildungen K -:-

POLSKA: Liga Centralna

17:00MKS Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 31:40

POLSKA: PGNiG Superliga K

17:00PrzełożonePiotrcovia K - PR Koszalin K -:-
18:30PrzełożoneJKS Jaroslaw K - Kielce K -:-

RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety

15:00Dunarea Braila K - CSM Slatina K 27:24
17:00Craiova K - Rapid Bucuresti K 29:34
17:00CSM Deva K - Stiinta Bucharest K 24:26

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety

18:00PrzełożoneOlimpija K - Sava Kranj K -:-
18:00PrzełożoneZagorje K - Aklimat Ptuj K -:-
19:00PrzełożoneIzola Bori K - Celeia Zalec K -:-
20:00PrzełożoneLogatec K - Koper K -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

17:30Bruhl K - Thun K 27:26
18:00PrzełożoneHerzogenbuchsee K - Winterthur K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

14:00Karra - Helsingborg 26:37
14:00Vasteras Irsta HF - Torslanda 26:21
15:00PrzełożoneSkanela - Anderstorps -:-
16:15PrzełożoneTyreso - Amo HK -:-

SZWECJA: SHE Kobiety

14:00Skuru K - Skovde K 34:23
15:00H 65 Hoor K - Kungalvs K 24:16
16:00Vasteras K - Kristianstad K 31:25

WŁOCHY: Serie A

15:00Albatro - Brixen 24:35
18:00PrzełożoneBozen - Pressano -:-
19:00PrzełożoneEppan - Carpi -:-

WŁOCHY: Serie A Women

17:30PrzełożoneFerrara K - Casalgrande Padana K -:-
18:30PrzełożoneJomi Salerno K - Pontinia K -:-
19:30PrzełożoneLeno K - Brixen K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.