REFRESH

Piłka ręczna » 02.10.2022 » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

17:00St. Raphael - Nantes 35:38

HISZPANIA: Liga ASOBAL

12:00Atl. Valladolid - Morrazo Cangas 25:25
17:00Cisne - Granollers 29:35

NIEMCY: Bundesliga

14:00MT Melsungen - Fuechse Berlin 29:32
16:05Göppingen - Gummersbach 29:28
16:05Kiel - Hamburg 40:28
16:05Stuttgart - Bergischer 27:26

POLSKA: PGNiG Superliga M

12:05Łomża Industria Kielce - Gwardia Opole 42:21
13:00Wisła Płock - Piotrkowianin 37:21
15:00Ostrów Wielkopolski - Wybrzeże Gdańsk 41:40
17:00Unia Tarnow - Pogoń Szczecin 30:28
18:30Górnik Zabrze - MKS Kalisz 32:25

POLSKA: I Liga

11:30AWF Warszawa - Orlęta Zwoleń 24:34
15:00Gorzyce Wielkie - Trójka Nowa Sól 20:33
15:00Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn 32:21
15:00MTS Chrzanów - ZPRP Kielce II 32:34
15:00Warszawianka - UW Warszawa 19:30
16:00UMCS Lublin - ZPRP Kielce 30:41
18:00Grunwald Poznań - Wolsztyniak Wolsztyn 24:25

BUŁGARIA: A RHG

13:00Chardafon Gabrovo - HK Levski 23:41
13:00PrzełożoneLokomotiv Gorna - Shumen -:-

CHORWACJA: Premijer liga

17:00Gorica - Varazdin 32:30
17:00Sesvete - Porec 30:23
18:00Kastela - Zamet 27:25
19:00Metkovic - Rudar 31:27

CZARNOGÓRA: Prva liga

13:00Mornar - Jedinstvo 25:25
18:00HC Rudar - Lovcen 23:29
20:00Sutjeska Niksic - Partizan Tivat 29:26

DANIA: Herre Handbold Ligaen

18:00GOG - Aalborg 29:35

DANIA: 1. Division

14:00Skive - Roskilde 29:28
15:00Tønder - FIF 31:32

ESTONIA: Meistriliiga

16:00HC Tallinn - Viljandi 25:37

EUROPA: Golden League - Denmark Women

13:30Szwajcaria K - Holandia K 25:38
16:00Dania K - Norwegia K 27:29

FRANCJA: Proligue

16:00Caen - Frontignan 27:34

GRECJA: A1

14:15Olympiacos SFP - Pylaias 28:25

HOLANDIA: Eredivisie

14:00Feyenoord - PSV Handbal 31:33

ISLANDIA: Olis Deildin

18:00IBV Vestmannaeyjar - Hordur 43:25

LUKSEMBURG: AXA League - pierwsza runda

18:00Mersch - Rumelange 35:36

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

13:30Latgols - ASK/LSPA 31:37
15:00Dobeles Tenax - HK Ogre/Miandum 27:22

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

17:00Alkaloid - Struga 36:29
17:00Eurofarm Pelister 2 - Skopje 2020 28:19

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

16:00Leipzig K - Rosengarten K 33:27

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen

18:00Runar - Naerbo 34:32
18:00Sandnes - Baekkelaget 26:33

NORWEGIA: 1. Division

15:00Fyllingen - Herulf 29:24
15:00Sandefjord TIF - Follo 29:27
16:00Nordstrand - Ryger Stavanger 36:33
17:00Bergen - Oslo-Studentenes IK 38:25
18:00Ros - Charlottenlund 27:33
19:00Viking TIF - Melhus 36:27

POLSKA: Liga Centralna

16:00Śląsk Wrocław - Padwa Zamość 33:25
17:00SRS Przemyśl - Stal Mielec 31:35

PORTUGALIA: Andebol 1

18:00Madeira SAD - Maia-Ismai 32:27

SERBIA: ARKUS Liga

18:00Dubocica - Radnicki 27:29

SŁOWACJA: Extraliga

16:00Martin - Povazska Bystrica 29:36
16:00Presov - Modra 36:19

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

16:00Celje - Koper 34:30

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety

18:00RK Ljubljana K - Logatec K 36:21
19:00Koper K - Olimpija K 26:24

SZWAJCARIA: NLA

16:00Suhr - Bern 28:28

SZWECJA: Handbollsligan

16:00Hammarby - Helsingborg 26:22

SZWECJA: Allsvenskan

16:00Drott - Skanela 31:27
16:00IFK Karlskrona - Varberg 27:28

SZWECJA: Allsvenskan Kobiety

13:45Helsingborg K - Tyresö K 22:30
14:00Eslov K - Örebro K 36:32
17:00Aranas K - Skanela K 28:23
18:00Eskilstuna K - AIK K 26:24

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

17:15Francja K - Niemcy K 30:29

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.