Piłka ręczna » 27.03.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni - Play Offy
18:45GOG - Kielce 25:3320:45RK Zagreb - Montpellier 27:27
POLSKA: I Liga
18:00SRS Przemyśl - Górnik Zabrze 2 32:3420:00Wisła Płock II - SPR Nowe Piekuty 29:18
20:00ZPRP Kielce II - Orzeł Przeworsk 33:32
BIAŁORUŚ: Division 1 - Play Offy
15:00RGUOR-2006 - Mieszkow Brześć 29:4116:00Aist Kitaya - SKA Minsk 28:40
16:15Masheka - BGUFK-SKA 42:43
16:30Gomel - Kronon 28:34
CHORWACJA: 1. HRL Women
19:00Dalmatinka K - Zamet K 32:26CZECHY: Extraliga - Play Out
18:30Hranice - Malomerice 30:2719:00Strakonice - Nove Veseli 29:24
DANIA: Kvindeligaen Women - Runda zwycięzców
18:30Silkeborg-Voel K - NFH K 24:2720:00Sønderjyske K - Esbjerg K 23:34
ESTONIA: Meistriliiga
18:00OdwołaneHC Tallinn - Tapa -:-18:00Polva Serviti - Kehra 36:25
18:00Viljandi - Raasiku/Mistra 28:22
EUROPA: MOL Liga Kobiety
18:00Poruba K - Olomouc K 31:33FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety
19:30Saint Amand K - Toulon K 33:2520:00Achenheim Truchtersheim K - Besancon K 23:30
20:00Brest Bretagne K - Dijon K 37:30
20:00Merignac K - Stella St. Maur K 28:29
20:00Metz K - Nantes K 33:31
20:30Nice K - Chambray Touraine K 26:29
20:30Paris 92 K - Plan de Cuques K 29:26
GRECJA: A1
16:00A.S.E. Douka - Zafeirakis 24:2617:00Drama - Aeropos Edessas 33:25
17:00Kilkis - Panellinios 27:22
18:00AEK Athens - Ionikos 31:25
18:30PAOK - Pylaias 28:20
ISLANDIA: Olis Deildin
19:30Afturelding - KA 34:2420:30FH Hafnarfjordur - Haukar 28:31
20:30Fram - Stjarnan 32:34
20:30Selfoss - IBV Vestmannaeyjar 20:29
20:30Valur - Grotta 26:24
20:30Vikingur - Kopavogur 21:26
IZRAEL: Division 1 - Runda przegranych
18:00Hapoel Ramat Gan - Bnei Herzliya 31:4318:30Nes Tziona - Maccabi Avishai Motzkin 33:30
19:30Hapoel Kiriyat - Asa Tel Aviv 28:34
LITWA: Lietuvos Lyga
18:00Alytaus - Grifas 32:2018:00Granitas Kaunas - Sviesa 28:29
18:30Vilnius - Amber 33:27
NIEMCY: 2. Bundesliga
19:30Hamm-Westfalen - Bietigheim-Metterzimmern 32:33NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet
19:00Bietigheim K - Bensheim-Auerbach K 40:3119:00Halle-Neustadt K - Thuringer K 26:32
NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety
18:00Fana K - Aker K 26:2518:00Larvik K - Kristiansand K 23:31
20:30Fredrikstad K - Sola K 29:35
POLSKA: Orlen Superliga K - Runda zwycięzców
20:30Kobierzyce K - MKS Lublin K 29:21PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Runda zwycięzców
20:30Benfica K - Sao Pedro Sul K 31:23ROSJA: Superliga
14:30Omsk - St. Petersburg 31:3615:00Perm - Chekhovskiye Medvedi 29:35
16:30Kaustik - Saratów 27:32
17:00CSKA Moscow - Stavropol 31:29
ROSJA: Superliga Kobiet - Runda przegranych
16:30Dinamo-Sinara K - Zvenigorod K 26:2817:00Stavropol K - Adyif K 37:26
ROSJA: Superliga Kobiet - Runda zwycięzców
16:00Togliatti K - Astrahanochka K 20:2816:30Chernomorochka K - Krasnodar K 30:26
RUMUNIA: Romanian Cup
17:00Medgidia - CSM Bucuresti 26:3417:00Minaur Baia Mare - Vaslui 41:24
RUMUNIA: Romanian Cup Women
17:00Buzau K - Rapid Bucuresti K 23:29SŁOWENIA: 1. NLB Liga
19:00Skofljica - Koper 33:3920:30Ljubljana - Krka 32:34
SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Runda zwycięzców
17:30Ljubljana K - ZRD Litija K 38:25SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Runda zwycięzców
20:30Winterthur K - Zug K 28:26SZWECJA: Handbollsligan Women
19:00Aranas K - Kungalvs K 23:2419:00Hallby K - Skuru K 31:23
19:00Lugi K - Vasteras K 29:25
19:00Savehof K - Önnereds K 26:24
19:00Skara K - Kristianstad K 25:29
19:00Skovde K - H 65 Hoor K 29:27
WĘGRY: NB I
18:00Ferencvaros - Balatonfuredi 30:30WĘGRY: NB I Kobiety
18:00Bekescsabai K - DVSC Schaeffler K 25:3218:00Kozarmisleny K - Győr K 15:34
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.