REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Zakończone

ATP - SINGIEL: French Open (Francja) - Kwalifikacje, ziemna

11:05Bagnis F. (Arg) KRECZ - Mochizuki S. (Jpn) 0:1
11:10Medjedovic H. (Srb) - Blancaneaux G. (Fra) 2:0
11:10Vacherot V. (Mon) - Harris B. (Gbr) 2:0
12:50Virtanen O. (Fin) - Zeppieri G. (Ita) 0:2
13:15Heide G. (Bra) - Gigante M. (Ita) 2:0
14:00Moro Canas A. (Esp) - Bellucci M. (Ita) 1:2
15:25Diallo G. (Can) - Ritschard A. (Sui) 2:1
15:30Barrere G. (Fra) - Kudla D. (Usa) 2:1

WTA - SINGIEL: French Open (Francja) - Kwalifikacje, ziemna

11:05Burillo Escorihuela I. (Esp) - Teichmann J. (Sui) 2:0
11:10Niemeier J. (Ger) - Galfi D. (Hun) 2:0
11:10Riera J. (Arg) - Eala A. (Phl) 2:1
12:45Montgomery R. (Usa) - Jeanjean L. (Fra) 1:2
12:50Sonmez Z. (Tur) - Fett J. (Cro) 2:0
13:30Uchijima M. (Jpn) - Serban R. (Cyp) 2:0
14:00Danilovic O. (Srb) - Sharma A. (Aus) 2:0
15:05Ciric Bagaric L. (Cro) - Saito S. (Jpn) 2:0

ATP - SINGIEL: Geneva (Szwajcaria), ziemna

13:40Shapovalov D. (Can) - Griekspoor T. (Ned) 1:2
15:00Michelsen A. (Usa) - Machac T. (Cze) 0:2
17:50Djokovic N. (Srb) - Griekspoor T. (Ned) 2:0
18:05Szewczenko A. (Kaz) - Cobolli F. (Ita) 0:2
19:30Baez S. (Arg) - Ruud C. (Nor) 1:2

ATP - SINGIEL: Lyon (Francja), ziemna

10:00Darderi L. (Ita) WO - Rinderknech A. (Fra) -:-
11:10Koepfer D. (Ger) - Etcheverry T. M. (Arg) 0:2
15:15Kotow P. (Wrl) - Bublik A. (Kaz) 1:2
18:40Mpetshi Perricard G. (Fra) - Gaston H. (Fra) 2:1

WTA - SINGIEL: Rabat (Maroko), ziemna

12:10Tomowa W. (Bul) - Siegemund L. (Ger) 2:0
14:20Stearns P. (Usa) - Bronzetti L. (Ita) 2:1
17:25Sorribes Tormo S. (Esp) - Sherif M. (Egy) 0:2
19:20Rachimowa K. (Wrl) - Cocciaretto E. (Ita) 2:0

WTA - SINGIEL: Strasbourg (Francja), ziemna

11:10Samsonowa L. (Wrl) - Haddad Maia B. (Bra) 2:0
12:55Linette M. (Pol) - Keys M. (Usa) 0:2
19:15Collins D. (Usa) - Burel C. (Fra) 2:0

ATP - DEBEL: Geneva (Szwajcaria), ziemna

11:40Frantzen C./Jebens H. - Mies A./Skupski N. 2:0
11:40Arevalo M./Pavic M. - Cash J./Galloway R. 2:1

ATP - DEBEL: Lyon (Francja), ziemna

13:20Heliovaara H./Patten H. - Gonzalez M./Molteni A. 2:0

WTA - DEBEL: Rabat (Maroko), ziemna

14:10Guo H./Jiang X. - Chromaczowa I./Sizikova Y. 1:2
16:05Hozumi E./Ninomiya M. - Danilina A./Xu Y-F. 0:2

WTA - DEBEL: Strasbourg (Francja), ziemna

11:10Olmos G./Panova A. - Schuurs D./Stefani L. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Augsburg (Niemcy), ziemna

10:10Bonadio R. (Ita) - Gomez F. A. (Arg) 2:1
10:10Masur D. (Ger) - Gerch L. (Ger) 2:0
11:45Moeller E. (Den) - Taberner C. (Esp) 2:1
11:55Skatow T. (Kaz) - Kodat T. (Usa) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Kachreti (Gruzja), twarda

08:10Mott B. (Aus) - Bakshi A. (Geo) 0:2
08:15Sekulic P. (Aus) - Ramanathan R. (Ind) 2:1
09:25Jubb P. (Gbr) - Glinka D. (Est) 2:0
11:25Bertrand R. (Fra) - Gierasimow J. (Wrl) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Skopje (Macedonia Północna), ziemna

11:10Paulson A. (Cze) - Schwaerzler J. J. (Aut) 1:2
11:10Seggerman R. (Usa) - Oberleitner N. (Aut) 2:1
13:45Cecchinato M. (Ita) - Campana Lee G. (Kor) 0:2
14:00Weis A. (Ita) - Majchrzak K. (Pol) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Augsburg (Niemcy), ziemna

10:10Pichler D./Vrbensky M. - Kopp S./Veldheer M. 2:0
11:30Dutra Da Silva D./Saraiva Dos Santos P. A. - Alves M./Taylor A. 2:0
13:00Huber D./Kahoun J. - Freund S./Ingildsen J. 0:2
13:50Gomez F. A./Vallejo D. - Gerch L./Holmgren A. 2:0
14:35Pichler D./Vrbensky M. - Dutra Da Silva D./Saraiva Dos Santos P. A. 2:0
15:25Babic Z./Naw H. - Feucht M./Frantzen Ch. 2:1
15:30Iannaccone F./Potenza L. - Kelm Y./Marysko V. 0:2
16:05Schnaitter J./Wallner M. - Bonadio R./Picchione A. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Kachreti (Gruzja), twarda

11:20Bakshi A./Metreveli A. - Reynolds F./Statham J. 1:2
12:45Broom C./Jones B. - Davis J./Hussey G. 2:1
13:45Isaro P./Stevenson K. - Erel Y./Ramanathan R. 1:2
15:00Karlowskij J./Tiurniew J. - Agafonov E./Simakin I. 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Skopje (Macedonia Północna), ziemna

11:10Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - Bortolotti M./Pel D. 1:2
13:00Luz O./Tsitsipas Pe. - Martinez L. D./Rodriguez C. 0:2
15:50Seggerman R./Trhac P. - Nedunchezhiyan J./Prashanth V. 2:0
16:05Goldhoff G./Jecan M. A. - Paulson A./Rikl P. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Bol (Chorwacja), ziemna

10:00Broska F. (Ger) - Vukadin N. (Cro) 2:0
10:00Bruna N. (Chi) - Bielinskyi V. (Ukr) 0:2
10:00Pennaforti G. (Ita) - Voljavec A. (Cro) 2:1
11:30Decamps G. (Bra) - Trinker J. (Aut) 2:0
11:30Nandal Y. (Ind) - Szajrych J. (Pol) 0:2
11:30Sorger S. (Aut) - Simundza J. (Cro) 2:0
11:30Vales V. (Cze) - Poljicak M. (Cro) 0:2
11:30Woerner P. (Ger) - Vale D. (Por) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Brcko (Bośnia i Hercegowina), ziemna

14:00Gschwendtner J. (Gbr) - Jovic V. (Srb) 0:2
14:00Monzon I. (Arg) - Markovic S. (Srb) 0:2
14:00Ruehl T. (Ger) - Juszczak P. (Pol) 0:2
15:30Campana F. (Ita) - Noce G. M. (Ita) 2:0
15:30Obradovic D. (Srb) - Ferrari F. (Ita) 2:1
15:30Reitano S. (Ita) - Zekic M. (Srb) 0:2
17:15Hopp M. (Ger) - Bosio G. (Ita) 0:2
17:15Orlov V. (Ukr) - Escurra Isnardi H. J. (Par) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Bucharest 3 (Rumunia), ziemna

10:00Bax F. (Fra) - Bara F. G. (Rou) 2:0
10:00Benchetrit E. (Mar) - Caldes J. (Esp) 2:1
10:00Chayka A. (Wrl) - Boitan G. A. (Rou) 0:2
10:00Den Heijer G. (Ned) - Marinescu M. R. (Rou) 2:1
11:30Beloborodko I. (Ukr) - Nishiwaki K. (Jpn) 2:1
11:30De Vincentis M. (Ita) - Chirita I. A. (Rou) 0:2
11:30Nesterov P. (Bul) - Marino P. (Ita) 2:0
11:30Snitari I. (Mda) - Gonzalez Fernandez M. (Esp) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Celje (Słowenia), ziemna

10:00Deschamps T. (Fra) - Barnat J. (Cze) 1:2
10:00Gutierrez O. J. (Bra) - Filar K. (Pol) 0:2
10:00Sorrentino L. (Ita) - Wehnelt K. (Ger) 2:0
11:30Hudd E. (Gbr) - Obrul L. (Slo) 2:0
11:30Rola B. (Slo) - Ramskogler G. (Aut) 2:1
11:30Schiessl J. E. (Bra) - Demanet E. (Bel) 2:0
11:30Tammaro M. (Ita) - Figl M. (Ita) 2:0
11:30Ujvary M. (Aut) - Paty D. (Cze) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cervia (Włochy), ziemna

10:40Otegui J. B. (Arg) - Ribecai M. (Ita) 2:1
10:40Pecci A. (Ita) - Rottoli L. (Ita) 2:0
10:45Castagnola L. (Ita) - Buldorini P. (Ita) 0:2
12:15Carraro L. (Arg) - Compagnucci T. (Ita) 2:0
13:20Catini N. (Ita) - Bondioli F. (Ita) 1:2
13:50Sakamoto R. (Jpn) - Chepelev A. (Wrl) 2:0
14:05Buldorini P. (Ita) - Baldoni S. (Ita) 2:0
16:00La Vela G. (Ita) - Baroni N. (Ita) 1:2
16:50Caniato C. A. (Ita) - Pieri S. (Ita) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kingston 2 (Jamajka), twarda

17:00Craig C. (Usa) - Fenty A. (Usa) 2:0
17:00Fishback R. (Usa) - Martin D. (Can) 0:2
17:00Van Emburgh J. (Usa) - Borg L. (Swe) 0:2
18:30Bicknell B. (Jam) - Ganesan A. (Usa) 1:2
18:30Jones M. (Usa) - Matsuoka S. (Jpn) KRECZ 0:0
18:30Sheehy J. (Usa) - Shah A. (Ind) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), ziemna

09:00Andre S. (Sen) - Ljubojevic A. (Srb) 2:1
09:00Barreto Sanchez D. A. (Esp) - Milic O. (Srb) 2:0
09:00Sharipov M. (Wrl) - Parisca I. (Ven) 2:0
09:00Villalon N. (Chi) - Donev G. (Bul) 0:2
10:30Butulija B. (Srb) - Blanch D. (Usa) 1:2
10:30Juhas K. (Srb) - Tenti F. (Arg) 0:2
12:00Ivanov S. A. (Bul) - Prihodko O. (Ukr) 0:2
12:00Matsuoka H. (Jpn) - Saitoh K. (Jpn) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 21 (Tunezja), twarda

10:30Bouquier A. (Fra) - Ianin N. (Wrl) 2:0
10:30Hamza Reguig S. (Alg) - Little D. (Gbr) 0:2
10:30Makhlouf N. (Alg) - Rivet M. (Fra) 0:2
10:30Pereira T. (Por) - Alkotop M. (Jor) 2:0
12:00Gorokhov M. (Wrl) - Bradshaw J. (Aus) 2:0
12:00Parker S. (Gbr) - Luis T. (Por) 2:1
15:30Jansen W. (Gbr) - Araujo P. (Por) 2:0
17:00Fomba L. (Fra) - Cook E. (Aus) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Addis Ababa (Etiopia), ziemna

08:00Dev S D P. (Ind) - Kalyanpur A. (Ind) 1:2
08:00Lock B. (Zim) - Duhan C. (Ind) 2:1
08:00Singh K. (Ind) - Hans K. (Ind) 0:2
08:00Tresca G. (Ita) - Henning P. (Rsa) 0:2
09:00Jaisinghani R. (Ind) - Vishwakarma S. (Ind) 0:2
09:00Kawachi K. (Jpn) - Coulibaly E. (Ivo) 0:2
09:00Lock C. (Zim) - Eqbal I. (Ind) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Anning (Chiny), ziemna

05:00Bai Y. (Chn) - Leong M. W. K. (Mys) 2:0
05:00Trongcharoenchaikul W. (Tha) - Fu H. (Tpe) 2:1
06:00Mochizuki Y. (Jpn) - Shin W. (Kor) 2:1
06:00Taguchi R. (Jpn) - Cui J. (Chn) 0:2
06:30Ferguson C. (Aus) - Jin Y. (Chn) 2:0
06:30Wang A. (Chn) - Sun F. (Chn) 0:2
08:00Kumasaka T. (Jpn) - Liu H. (Chn) 2:1
08:00Vujic S. (Aus) - Hornitschek N. (Ger) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Deauville (Francja), ziemna

11:00Barbier Gazeu P. (Fra) - Watutin A. (Wrl) 0:2
11:00Freire Da Silva A. (Fra) - Beaupain S. (Bel) 0:2
11:00Jong A. M. (Ned) - Gaillard M. A. (Fra) 2:0
11:00Vanshelboim E. (Ukr) - Beauge M. (Fra) 2:1
12:30Aubriot A. (Fra) - Denolly C. (Fra) 0:2
12:30Garcian A. (Fra) - Collignon R. (Bel) 0:2
12:30Negritu Ch. (Ger) - Dussin L. (Fra) 0:2
12:30Poullain L. (Fra) - Reco A. (Fra) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Mataro (Hiszpania), ziemna

12:10Buse I. (Per) - Alcala Gurri M. (Esp) 2:0
12:10De Schepper K. (Fra) - Marti Pujolras A. (Esp) 1:2
12:10Fernandez Flores D. (Chi) - Den Ouden G. (Ned) 0:2
12:10Giustino L. (Ita) - Echeverria J. (Esp) 2:0
12:10Markovits M. (Hun) - Perez Sanz D. (Esp) 0:2
13:40Cekirge K. (Tur) - Lokoli L. (Fra) 0:2
14:00Radulov I. (Bul) - Martin Tiffon P. (Esp) 0:2
17:10Damas M. (Esp) - Kuhn N. (Ger) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Bol (Chorwacja), ziemna

10:00Inisan E. (Fra) - Dal S. (Ger) 1:2
10:00Middendorf J. (Ger) - Svetac S. (Cro) 1:2
10:00Musetti L. (Ita) - Visscher S. J. (Ned) 0:2
10:00Nylander Altelius J. (Swe) - Hertel A. (Pol) 1:2
10:00Squarcialupi G. (Ita) - Mozgaleva A. (Wrl) 2:0
11:30Christofi E. (Gre) - Lazarenko K. (Ukr) KRECZ 1:1
11:30Herrmann S. (Ger) - Samson L. (Cze) 0:2
11:30Miskovic D. (Cro) - Laboutkova A. (Cze) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Bucharest 2 (Rumunia), ziemna

09:00Ionescu E. M. (Rou) - Pace F. (Ita) 2:0
09:00Welker E. (Ger) - Barbulescu B. (Rou) 2:0
09:30Tig P. M. (Rou) - Marginean A. I. (Rou) 2:0
10:30Sevcikova L. (Cze) - Rivkin N. (Ger) 0:2
10:30Sidorova K. (Wrl) - Oana A. F. (Rou) 2:1
11:00Bojica S. (Rou) - Barbulescu S. M. (Rou) 1:2
11:30Encheva L. (Bul) - Craciun G. A. (Rou) 0:2
11:30Vasilescu A. (Rou) - Bertoldo J. (Ita) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Estepona (Hiszpania), twarda

11:00Daley D. (Gbr) - Martinez Vaquero M. (Esp) 1:2
11:00Oliver Sanchez M. (Esp) - Gillan A. (Gbr) 0:2
11:00Stresnakova K. (Svk) - Vancea G. M. (Rou) 2:0
12:30Andrienko M. (Wrl) - Scilipoti S. (Sui) 0:2
12:30Parres Azcoitia O. (Esp) - Cabaj Awad J. (Swe) 0:2
12:30Weckerle M. (Lux) - Santos A.F. (Por) 2:0
14:00Kulikova A. (Fin) - Stromquist T. (Swe) 2:0
14:00Rey Garcia A. (Esp) - Micic E. (Aus) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Fukui (Japonia), twarda

03:00Chikaraishi Y. (Jpn) - Nagata A. (Jpn) 2:1
03:00Hosoki Y. (Jpn) - Akita S. (Jpn) 0:2
03:00Kobayashi H. (Jpn) - Ohwaki Yui (Jpn) 0:2
03:00Wu Ho C. (Hkg) - Koyama H. (Jpn) 2:0
04:30Matsuda R. (Jpn) - Yamazaki I. (Jpn) 0:2
04:30Mushika Mio (Jpn) - Higashitani N. (Jpn) 2:0
04:30Nishimura K. (Jpn) - Kikawada R. (Jpn) 2:0
04:30Soeda K. (Jpn) - Morvayova V. (Svk) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 19 (Tunezja), twarda

10:30Ezzat Y. (Egy) - Herazo Gonzalez M. (Col) 1:2
10:30Fullana L. (Bra) - Khomutsianskaya D. (Wrl) 0:2
10:30Kuzmova K. (Svk) - Liu L. Y. (Chn) 2:0
12:00Pfeifer L. (Ita) - Nugroho P. M. (Ina) 0:2
12:00Xiao Z. (Chn) - Kudashova D. (Wrl) 0:2
17:00Desai Z. (Ind) - Mi L. (Chn) 2:1
17:00Ounmuang S. (Tha) - McDonald E. (Gbr) 0:2
19:00Garkusha E. (Wrl) - Demidova D. (Wrl) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Annenheim (Austria), ziemna

10:00Gasparovic C. (Aut) - Benoit M. (Bel) 0:2
10:00Hietaranta L. (Fin) - Korokozidi E. (Gre) 2:0
10:00Pislak M. (Slo) - Barnes K. (Gbr) 2:1
11:30Costoulas S. (Bel) - Guth M. (Ger) 2:1
11:30John-Baptiste L. (Gbr) - Monnot A. (Fra) 2:0
11:30Malygina E. (Est) - Toth A. K. (Hun) 1:2
11:30Vismane D. (Lat) - Radisic N. (Slo) 1:2
17:30Hietaranta L. (Fin) - Benoit M. (Bel) 0:2
17:30Toth A. K. (Hun) - John-Baptiste L. (Gbr) 2:0
17:30Valentova T. (Cze) - Pislak M. (Slo) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), ziemna

09:00Bejenaru K. P. (Rou) - Zelnickova R. (Svk) 2:1
09:00Kuczer D. (Pol) - Karatancheva L. (Bul) 2:0
10:30Bayerlova M. (Cze) - Pavlou D. (Gre) 2:0
10:30Kulambayeva Z. (Kaz) - Radivojevic L. (Srb) 0:2
10:30Ovcharenko E. (Wrl) - Senic N. (Srb) 0:2
10:30Stankovic A. (Srb) - Prisacariu A. (Rou) 1:2
12:00Geerlings Martinez A. (Esp) - Stojanovic N. (Srb) 1:2
12:00Glushkova D. (Bul) - Cakarevic S. (Fra) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Santo Domingo 3 (Dominikana), twarda

15:30Kozarov K. (Srb) - Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) 1:2
15:30Murgett B. (Gbr) - Hinojosa Gomez J. (Mex) 2:0
15:30Wan E. (Mys) - Kuwata H. (Jpn) 1:2
15:30Zeballos N. (Bol) - Bui J. (Can) 2:0
16:30Allen K. (Usa) - Hu V. (Usa) 0:2
16:30Vlasselaer C. (Bel) - Bohrer Martins C. (Bra) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Goyang (Korea Południowa), twarda

03:10Hosogi S. (Jpn) - Liang E. S. (Tpe) 1:2
03:10Ito A. (Jpn) - Chaudhari V. (Ind) 2:1
03:10Lee E. (Kor) - Sato N. (Jpn) 0:2
03:10Okamura K. (Jpn) - Matsuda M. (Jpn) 2:1
05:05Li Z. (Chn) - Inglis M. (Aus) 1:2
05:20Ku Y. (Kor) - Inoue H. (Usa) 0:2
05:35Chang H. (Usa) - Back D. (Kor) 2:0
06:00Kuramochi M. (Jpn) - Kaji H. (Jpn) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Otocec (Słowenia), ziemna

10:10Duerst J. (Sui) - Havlickova L. (Cze) 2:0
10:10Hrdinkova D. (Cze) - Koevermans A. (Ned) 1:2
10:10Joint M. (Aus) - Smith T. N. (Aus) 2:1
10:10Lovric P. (Slo) - Jimenez Kasintseva V. (And) 0:2
11:55In-Albon Y. (Sui) - Fita Boluda A. (Esp) 0:2
11:55Topalova G. (Bul) - Gorgodze E. (Geo) 2:0
13:00Mboko V. (Can) - Martinez Cirez C. (Esp) KRECZ 1:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W75 Grado (Włochy), ziemna

10:40Alvisi E. (Ita) - Podrez V. (Ukr) 2:1
10:40Anszba A. (Wrl) - Aney J. (Usa) 2:1
10:45Chirico L. (Usa) - Fossa N. (Ita) 2:0
13:15Ricci B. (Ita) - Chiesa D. (Ita) 2:0
13:15Silva E. (Gbr) - Jones F. (Gbr) 1:2
13:40Soboleva A. (Ukr) - Rame A. (Fra) 2:0
15:30Buyukakcay C. (Tur) - McPhee K. (Aus) 2:1
18:15Mazzola A. (Ita) - Ce G. (Bra) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Bol (Chorwacja), ziemna

15:00Michalik R./Nad P. - Lanik T./Puskar S. 1:2
16:15Dudun I./Kremenchutskyi I. - Poljicak M./Simundza J. 0:2
16:15Lehmann N./Parizzia N. - Jakic M./Nandal Y. 2:1
16:15Bielinskyi V./Szajrych J. - Hampe S. P./Hjorth P. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Brcko (Bośnia i Hercegowina), ziemna

18:45Kapasi K./Zekic M. - Monzon I./Reitano S. 2:0
19:00Jovic V./Obradovic D. - Sakellaridis D./Sakellaridis M. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Bucharest 3 (Rumunia), ziemna

14:00Lipovsek Puches T./Onofrei M. C. - Bass F./Bax F. 0:2
14:45Den Heijer G./Vanta V. - Nesterov P./Snitari I. 1:2
16:20Pavel B./Tomescu D. A. - Beloborodko I./Poritskyy A. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Celje (Słowenia), ziemna

11:30Basic N./Kupcic J. - Kovac T./Puntaric N. 2:0
11:30Romano F./Wehnelt K. - Jeran A./Miklavcic L. 2:0
14:00Demanet E./Loge J. - Barnat J./Hrazdil J. WO -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cervia (Włochy), ziemna

16:00De Bernardis A./Rottoli L. - Gaio F./Ricci P. 2:0
17:25Bilardo J./Cadenasso G. - Meduri A./Vulpitta G. 2:0
18:55De Bernardis A./Rottoli L. - Campagnola R./Giovannini U. M. 2:0
19:05Parenti L./Taddia L. - Bondioli F./Sakamoto R. 1:2
19:20Bagnolini D./Pecci A. - Catini N./Perfetti N. 0:2
20:40Caniato C. A./De Michele F. - Briganti P./Ciurnelli R. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Kingston 2 (Jamajka), twarda

23:00Maginley J./Sheehy J. - Ganesan A./Shah A. 1:2
23:15Azar D./Matsuoka S. - Almeida Junior E./Remondy Pagotto V. H. 1:2
19:30Ogura K./Vithoontien L. - Van Orderlain D./Vega L. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), ziemna

12:00Daskalovic A./Radjenovic V. - Bancalari A./Villalon N. 1:2
12:00Torrealba B./Torres Fernandez B. I. - Latinovic S./Sucevic L. 0:2
14:00Hess S./Tenti F. - Juhas K./Sharipov M. 0:2
14:00Antonopoulos C./Xilas I. - Barreto Sanchez D. A./Blanch D. 0:2
15:30Andre S./Dellavedova M. - Bancalari A./Villalon N. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 21 (Tunezja), twarda

14:00Hamza Reguig S./Makhlouf N. - Little D./Summers M. 2:1
15:00Flores J./Ribeiro Lago E. WO - Jansen W./Parker S. -:-
15:30Marques D./Pereira T. - Cook E./Sach T. 2:0
16:00Dossetter C./Ianin N. - Alkotop Moh./Alkotop M. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Anning (Chiny), ziemna

08:00Alcantara F. C./Rungkat C. - Zeng Y./Zheng Z. 2:1
09:30Cui J./Sun F. - Mo Y. C./Yang J. 2:0
09:30Sun Qian/Trongcharoenchaikul W. - Rai A./Wang A. 2:1
10:15Nima D./Yang X. - Hsu J./Shin W. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Deauville (Francja), ziemna

16:00Jong A. M./Van Sambeek F. - Cooper S./Shaw M. 2:1
17:00Watutin A./Zgirovsky A. - Beauge M./Bouquet L. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Mataro (Hiszpania), ziemna

15:40Alcala Gurri M./Lopez Morillo I. - Genov A./Pujol Navarro B. 0:2
15:40Ricca G./Virgili A. - McCormick T./Perez Sanz D. 2:0
15:50Herberg Amoros A./Marti Pujolras A. WO - Bueno Gil A./Giustino L. -:-
15:55Forcano I./Mas De Ugarte J. - Fernandez Flores D./Cesar Porras J. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Bol (Chorwacja), ziemna

15:00Boehner L./Brockmann T. J. - Dernikovic R./Miskovic D. 0:2
15:00Karner E./Norin F. - Hertel A./Laboutkova A. 0:2
15:00Mettraux M./Visscher S. J. - Bjork J./Nylander Altelius J. 2:0
16:00Golas O./Lazarenko K. - Bandurowska X./Bartha P. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Bucharest 2 (Rumunia), ziemna

14:00Podlinska M./Welker E. - Bosio V./Tig P. M. 2:0
14:30Dzjachangirova M./Lazar S. - Konstantinova Y./Sidorova K. 0:2
14:30Barbulescu B./Tanasie L. - Ionescu E. M./Oana A. F. 0:2
15:30Bojica S./Mester C. M. - Anghel A. I./Iancu A. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Estepona (Hiszpania), twarda

16:30Cabaj Awad J./Weckerle M. - Barrera Aguirre I./Stresnakova K. 2:1
16:45Parres Azcoitia O./Santos A.F. - Ainitdinova G./Nepliy E. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Fukui (Japonia), twarda

06:00Kim Y.J./Lin F. A. WO - Akita S./Ayukawa M. -:-
06:15Nakashima M./Ng M. - Hasegawa M./Wu Ho C. 0:2
07:15Abe H./Nagata A. - Kitahara Y./Koyama H. 2:0
07:15Katsumi N./Thompson B. - Chikaraishi Y./Sato H. KRECZ 0:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 19 (Tunezja), twarda

14:00Komano M./Zheng W. - Liu L. Y./Xu J. 0:2
15:30Reguer A./Rushiti A. - Fullana L./Herazo Gonzalez M. 2:1
17:30Desai Z./Khomutsianskaya D. - Hou Y./Xiao Z. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), ziemna

14:00Bayerlova M./Karatancheva L. - Senic N./Stankovic A. 2:0
15:00Bejenaru K. P./Samir S. - Roots A./Varul L. 2:0
15:30Kuczer D./Zvonaru I. - Milovanovic E./Prisacariu A. 0:2
16:30Pavlou D./Radivojevic L. - Laskutova K./Zelnickova R. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Goyang (Korea Południowa), twarda

07:30Guo M./Lee G. S. - Chong E./Liang E. S. 0:2
07:30Chaudhari V./Saigo Y. - Cabrera L./da Silva Fick G. 0:2
07:40Kumkhum L./Plipuech P. - Gasanowa A./Iatcenko P. 2:0
08:45Han N./Park S. - Matsuda M./Sato N. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Otocec (Słowenia), ziemna

13:20Gureva A./Kovaleva A. - Lanisek A./Marenk M. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W75 Grado (Włochy), ziemna

15:25Collins A./Perez Garcia M. P. - Barnett A./Christie F. 2:1
16:00Fossa N./Wagner A. - Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. 1:2
17:15Anszba A./Appleton E. - Podrez V./Soboleva A. 2:0
18:10Aney J./Papadakis L. - Abbagnato A./Chiesa D. 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.