REFRESH

Tenis » Wczoraj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Geneva (Szwajcaria), ziemna

10:40Cobolli F. (Ita) - Ruud C. (Nor) 1:2
15:10Machac T. (Cze) - Ruud C. (Nor) 0:2

ATP - SINGIEL: Lyon (Francja), ziemna

14:40Etcheverry T. M. (Arg) - Mpetshi Perricard G. (Fra) 1:2

WTA - SINGIEL: Rabat (Maroko), ziemna

13:05Sherif M. (Egy) - Stearns P. (Usa) 0:2

WTA - SINGIEL: Strasbourg (Francja), ziemna

15:05Collins D. (Usa) - Keys M. (Usa) 0:2

ATP - DEBEL: Geneva (Szwajcaria), ziemna

12:50Arevalo M./Pavic M. - Glasspool L./Rojer J-J. 2:0

ATP - DEBEL: Lyon (Francja), ziemna

12:10Bhambri Y./Olivetti A. - Heliovaara H./Patten H. 1:2

WTA - DEBEL: Strasbourg (Francja), ziemna

12:35Muhammad A./Sutjiadi A. - Bucsa C./Niculescu M. 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Augsburg (Niemcy), ziemna

13:15Skatow T. (Kaz) - Moeller E. (Den) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Kachreti (Gruzja), twarda

08:10Bakshi A. (Geo) - Bertrand R. (Fra) 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Skopje (Macedonia Północna), ziemna

13:10Majchrzak K. (Pol) - Schwaerzler J. J. (Aut) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Augsburg (Niemcy), ziemna

11:10Schnaitter J./Wallner M. - Pichler D./Vrbensky M. 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Kachreti (Gruzja), twarda

08:10Broom C./Jones B. - Karlowskij J./Tiurniew J. 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Skopje (Macedonia Północna), ziemna

11:15Seggerman R./Trhac P. - Paulson A./Rikl P. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Bol (Chorwacja), ziemna

11:00Pennaforti G. (Ita) - Poljicak M. (Cro) 2:1
12:30Vale D. (Por) - Bielinskyi V. (Ukr) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Brcko (Bośnia i Hercegowina), ziemna

11:00Markovic S. (Srb) - Zekic M. (Srb) 0:2
13:00Juszczak P. (Pol) - Bosio G. (Ita) KRECZ 1:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Bucharest 3 (Rumunia), ziemna

10:00Nesterov P. (Bul) - Boitan G. A. (Rou) KRECZ 0:0
11:30Benchetrit E. (Mar) - Beloborodko I. (Ukr) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Celje (Słowenia), ziemna

12:00Paty D. (Cze) - Schiessl J. E. (Bra) 0:2
13:30Rola B. (Slo) - Hudd E. (Gbr) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cervia (Włochy), ziemna

14:10Buldorini P. (Ita) - Sakamoto R. (Jpn) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kingston 2 (Jamajka), twarda

17:00Ganesan A. (Usa) - Craig C. (Usa) 0:2
18:30Pannu K. (Nzl) - Borg L. (Swe) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), ziemna

10:00Blanch D. (Usa) - Matsuoka H. (Jpn) 0:2
10:00Sharipov M. (Wrl) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 21 (Tunezja), twarda

11:00Bouquier A. (Fra) - Parker S. (Gbr) 2:0
11:00Fomba L. (Fra) - Pereira T. (Por) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Addis Ababa (Etiopia), ziemna

09:00Henning P. (Rsa) - Coulibaly E. (Ivo) 2:0
09:00Lock B. (Zim) - Vishwakarma S. (Ind) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Anning (Chiny), ziemna

05:00Cui J. (Chn) - Sun F. (Chn) 2:0
06:30Bai Y. (Chn) - Hornitschek N. (Ger) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Deauville (Francja), ziemna

11:00Collignon R. (Bel) - Jong A. M. (Ned) 2:0
12:30Poullain L. (Fra) - Watutin A. (Wrl) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Mataro (Hiszpania), ziemna

11:10Marti Pujolras A. (Esp) - Den Ouden G. (Ned) 0:2
12:10Giustino L. (Ita) - Buse I. (Per) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Bol (Chorwacja), ziemna

11:00Squarcialupi G. (Ita) - Samson L. (Cze) 0:2
12:30Svetac S. (Cro) - Laboutkova A. (Cze) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Bucharest 2 (Rumunia), ziemna

10:00Rivkin N. (Ger) - Welker E. (Ger) 1:2
10:00Sidorova K. (Wrl) - Ionescu E. M. (Rou) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Estepona (Hiszpania), twarda

11:00Scilipoti S. (Sui) - Cabaj Awad J. (Swe) 0:2
12:30Kulikova A. (Fin) - Gillan A. (Gbr) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Fukui (Japonia), twarda

04:00Mushika Mio (Jpn) - Yamazaki I. (Jpn) 2:1
05:30Akita S. (Jpn) - Nishimura K. (Jpn) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 19 (Tunezja), twarda

11:00Khomutsianskaya D. (Wrl) - Desai Z. (Ind) 2:0
11:00Nugroho P. M. (Ina) - McDonald E. (Gbr) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Annenheim (Austria), ziemna

10:00Valentova T. (Cze) - Benoit M. (Bel) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), ziemna

10:00Senic N. (Srb) - Cakarevic S. (Fra) 1:2
11:00Kuczer D. (Pol) - Radivojevic L. (Srb) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Santo Domingo 3 (Dominikana), twarda

15:30Harrison C. (Usa) - Kuwata H. (Jpn) 1:2
15:30Ma L. (Usa) - Hu V. (Usa) 1:2
15:30Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) - Zeballos N. (Bol) 1:2
15:30Vlasselaer C. (Bel) - Bolton E. (Aus) 1:2
19:45Bolton E. (Aus) - Hu V. (Usa) 0:2
20:00Zeballos N. (Bol) - Kuwata H. (Jpn) KRECZ 0:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Goyang (Korea Południowa), twarda

03:10Kaji H. (Jpn) - Ito A. (Jpn) 1:2
05:30Sato N. (Jpn) - Chang H. (Usa) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Otocec (Słowenia), ziemna

10:10Jimenez Kasintseva V. (And) - Duerst J. (Sui) 2:1
11:10Koevermans A. (Ned) - Mboko V. (Can) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W75 Grado (Włochy), ziemna

15:45Pridankina E. (Wrl) - Deichmann K. (Lie) 1:2
18:20Jones F. (Gbr) - Soboleva A. (Ukr) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Bol (Chorwacja), ziemna

16:30Lehmann N./Parizzia N. - Poljicak M./Simundza J. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Brcko (Bośnia i Hercegowina), ziemna

14:30Orlov V./Ruehl T. - Kapasi K./Zekic M. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Bucharest 3 (Rumunia), ziemna

13:00Agostini S./De Vincentis M. - Nesterov P./Snitari I. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Celje (Słowenia), ziemna

10:30Romano F./Wehnelt K. - Barnat J./Hrazdil J. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Kingston 2 (Jamajka), twarda

21:00Ganesan A./Shah A. - Benaim M./Vishnick D. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Kursumlijska Banja 5 (Serbia), ziemna

13:30Juhas K./Sharipov M. - Barreto Sanchez D. A./Blanch D. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 21 (Tunezja), twarda

12:30Flores J./Ribeiro Lago E. - Alkotop Moh./Alkotop M. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Addis Ababa (Etiopia), ziemna

09:30Banthia S./Sinha N. K. - Dev S D P./Kalyanpur A. 0:2
13:00Dev S D P./Kalyanpur A. - Lock B./Lock C. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Anning (Chiny), ziemna

09:00Cui J./Sun F. - Hsu J./Shin W. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Mataro (Hiszpania), ziemna

10:40Ricca G./Virgili A. - Genov A./Pujol Navarro B. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Bol (Chorwacja), ziemna

14:30Mettraux M./Visscher S. J. - Bandurowska X./Bartha P. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Bucharest 2 (Rumunia), ziemna

13:15Bojica S./Mester C. M. - Konstantinova Y./Sidorova K. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Fukui (Japonia), twarda

04:00Abe H./Nagata A. - Kim Y.J./Lin F. A. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 19 (Tunezja), twarda

12:30Okutoyi A./Refaat M. - Liu L. Y./Xu J. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Annenheim (Austria), ziemna

11:00Radisic N./Vismane D. - Hietaranta L./Malygina E. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Kursumlijska Banja (Serbia), ziemna

10:00Bayerlova M./Karatancheva L. - Laskutova K./Zelnickova R. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Santo Domingo 3 (Dominikana), twarda

23:30Allen K./Leon S. WO - Failla J./Ulyashchenko A. -:-
23:30Horvit M./Ngounoue M. - Colling S./Murgett B. 2:0
17:00Hitt Z./Monroy Y. - Nava Elkin A. C./Van Poppel E. 2:0
17:00Horvit M./Ngounoue M. - Bozovic A./Wong Hong Yi C. 1:2
20:00Tran D./Tran L. - Hinojosa Gomez J./Reasco Gonzalez M. E. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Goyang (Korea Południowa), twarda

07:15Kumkhum L./Plipuech P. - Chong E./Liang E. S. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Otocec (Słowenia), ziemna

13:05Gorgodze E./Strakhova V. - Joint M./McAdoo R. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W75 Grado (Włochy), ziemna

10:10Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. - Collins A./Perez Garcia M. P. 2:1
13:35Aney J./Papadakis L. - Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.