REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Kursy

ATP - SINGIEL: Geneva (Szwajcaria), ziemna

12:00Lopez F. (Esp) - Koepfer D. (Ger) -:- [ 2.46 | 1.55 ]
12:00Ruud C. (Nor) - Sandgren T. (Usa) -:- [ 1.10 | 7.60 ]
13:30Cazaux A. (Fra) - Cuevas P. (Uru) -:- [ 2.65 | 1.49 ]
13:30Fognini F. (Ita) - Djere L. (Srb) -:- [ 1.83 | 2.00 ]
13:30Stricker D. (Sui) - Fucsovics M. (Hun) -:- [ 3.65 | 1.30 ]
15:00Iwaszka I. (Blr) - Dimitrow G. (Bul) -:- [ 1.72 | 2.14 ]
18:00Cecchinato M. (Ita) - Shapovalov D. (Can) -:- [ 2.60 | 1.51 ]

ATP - SINGIEL: Lyon (Francja), ziemna

10:00OdwołaneRamos A. (Esp) - Ymer M. (Swe) -:-
10:30Musetti L. (Ita) - Korda S. (Usa) -:- [ 1.62 | 2.30 ]
12:00Karacjew A. (Rus) - Sinner J. (Ita) -:- [ 2.36 | 1.60 ]
13:00PrzerwaneRinderknech A. (Fra) - Ymer M. (Swe) 1:0 [ 1.27 | 3.34 ]
13:30Bedene A. (Slo) - Goffin D. (Bel) -:- [ 2.75 | 1.46 ]
14:30Majchrzak K. (Pol) - Chaczanow K. (Rus) -:- [ 2.70 | 1.47 ]
15:00Schwartzman D. (Arg) - Gasquet R. (Fra) -:- [ 1.26 | 3.95 ]

WTA - SINGIEL: Belgrade (Serbia), ziemna

12:00Konjuh A. (Cro) - Putincewa J. (Kaz) -:- [ 2.30 | 1.63 ]
13:30Bucsa C. (Esp) - Sasnowicz A. (Blr) -:- [ 2.90 | 1.42 ]
13:30Tomljanovic A. (Aus) - Peterson R. (Swe) -:- [ 1.41 | 2.95 ]
15:00Rachimowa K. (Rus) - Osorio Serrano M. C. (Col) -:- [ 2.15 | 1.71 ]
19:00Jani R-L. (Hun) - Kalinskaja A. (Rus) -:- [ 3.35 | 1.33 ]
20:30Tomowa W. (Bul) - Fernandez L. A. (Can) -:- [ 3.50 | 1.31 ]

WTA - SINGIEL: Parma (Włochy), ziemna

11:00Friedsam A-L. (Ger) - Garcia C. (Fra) -:- [ 2.45 | 1.56 ]
11:00Wang Q. (Chn) - Di Giuseppe M. (Ita) -:- [ 1.26 | 4.00 ]
12:30Sorribes Tormo S. (Esp) - Errani S. (Ita) -:- [ 1.35 | 3.20 ]
14:00Samsonowa L. (Rus) - Martic P. (Cro) -:- [ 3.10 | 1.40 ]
17:00Gauff C. (Usa) - Giorgi C. (Ita) -:- [ 1.26 | 4.10 ]

ATP - DEBEL: Geneva (Szwajcaria), ziemna

12:00Marach O./Pavic M. - Brkic T./Cacic N. -:- [ 1.49 | 2.55 ]
15:00Arevalo M./Middelkoop M. - Peers J./Venus M. -:- [ 2.30 | 1.60 ]
15:00Lammons N./Withrow J. - Behar A./Escobar G. -:- [ 2.85 | 1.41 ]
16:30Cuevas P./Pella G. - Bopanna R./Skugor F. -:- [ 2.03 | 1.77 ]
19:30Klaasen R./McLachlan B. - Cilic M./Golubev A. -:-

ATP - DEBEL: Lyon (Francja), ziemna

11:30Ebden M./Smith J-P. - Tsitsipas P./Tsitsipas S. -:- [ 1.57 | 2.37 ]
11:30Sitak A./Sousa J. - Lopez M./Martin F. -:- [ 2.27 | 1.61 ]
13:00Demoliner M./Gonzalez S. - Barrere G./Olivetti A. -:- [ 1.46 | 2.65 ]
14:30Musetti L./Paul T. - Goransson A./Wasilewskij A. -:- [ 2.11 | 1.71 ]

WTA - DEBEL: Belgrade (Serbia), ziemna

12:00Morozowa L./Mitu A. - Krunic A./Stojanovic N. -:- [ 2.34 | 1.58 ]
14:00Dzalamidze N./Chromaczowa I. - Babos T./Zwonariowa W. -:- [ 3.95 | 1.24 ]
15:00Xu Y-F./Zhang S. - Kato M./Voracova R. -:- [ 1.74 | 2.06 ]
16:30Minnen G./Van Uytvanck A. - Jakupovic D./Sizikova Y. -:- [ 1.65 | 2.20 ]

WTA - DEBEL: Parma (Włochy), ziemna

12:30Silva E./Zimmermann K. - Jurak D./Klepac A. -:- [ 3.90 | 1.24 ]
14:00Guarachi A./Krawczyk D. - Golubic V./Panova A. -:- [ 1.42 | 2.80 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Biella 6 (Włochy), ziemna

11:00Cobolli F. (Ita) - Zhang Z. (Chn) -:- [ 1.52 | 2.48 ]
11:00Collarini A. (Arg) - Fratangelo B. (Usa) -:- [ 2.01 | 1.78 ]
11:00Kuzmanov D. (Bul) - Mena F. (Arg) -:- [ 1.58 | 2.34 ]
12:30Couacaud E. (Fra) - Van Rijthoven T. (Ned) -:- [ 2.10 | 1.72 ]
12:30Etcheverry T. M. (Arg) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) -:- [ 1.64 | 2.23 ]
12:30Kwiatkowski T. S. (Usa) - Blanch U. (Usa) -:- [ 1.73 | 2.07 ]
14:00Bonadio R. (Ita) - Muller A. (Fra) -:- [ 2.70 | 1.45 ]
15:00Napolitano S. (Ita) - Kokkinakis T. (Aus) -:- [ 5.20 | 1.15 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Oeiras 3 (Portugalia), ziemna

11:30Alcaraz C. (Esp) - Nakashima B. (Usa) -:- [ 1.27 | 3.65 ]
12:00Daniel T. (Jpn) - Mayer L. (Arg) -:- [ 1.70 | 2.14 ]
12:00Vesely J. (Cze) - Dellien H. (Bol) -:- [ 2.22 | 1.64 ]
13:00Borges N. (Por) - Martinez P. (Esp) -:- [ 2.16 | 1.67 ]
13:30Bagnis F. (Arg) - Ferreira Silva F. (Por) -:- [ 1.55 | 2.40 ]
13:30Gaston H. (Fra) - Gomez E. (Ecu) -:- [ 1.42 | 2.80 ]
14:30Sousa P. (Por) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:- [ 2.18 | 1.67 ]
16:00Coria F. (Arg) - Elias G. (Por) -:- [ 1.70 | 2.13 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Biella 6 (Włochy), ziemna

14:00Cerretani J./Cornea V. V. - Drzewiecki K./Martos Gornes S. -:- [ 2.25 | 1.60 ]
15:30Fratangelo B./Krueger M. - Meligeni Rodrigues Alves F./Menezes J. -:- [ 2.16 | 1.65 ]
15:30King E./Lenz J. - Bortolotti M./Rodriguez C. -:- [ 1.58 | 2.28 ]
16:30Gojo B./Zhang Z. - Cobolli F./Passaro F. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Oeiras 3 (Portugalia), ziemna

15:00Doumbia S./Reboul F. - Dellien H./Mayer L. -:- [ 1.33 | 3.10 ]
15:00Reese H./Verbeek S. - Martinez L. D./Vega Hernandez D. -:- [ 2.01 | 1.75 ]
16:30Domingues J./Ferreira Silva F. - Oliveira G./Uchiyama Y. -:- [ 2.38 | 1.54 ]
16:30Martinez P./Zapata Miralles B. - Borges N./Cabral F. -:- [ 2.22 | 1.59 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya 12 (Turcja), ziemna

09:30Gerch L. (Ger) - Tenti F. (Arg) -:- [ 1.13 | 4.90 ]
09:30Moreno De Alboran N. (Esp) - Borg L. (Swe) -:- [ 1.04 | 7.80 ]
09:30Nakagawa N. (Jpn) - Ilhan M. (Tur) -:- [ 1.33 | 3.00 ]
09:30Ozdemir S. M. (Tur) - Nardi L. (Ita) -:- [ 8.40 | 1.03 ]
10:30Friberg K. (Swe) - Hardt N. (Dom) -:- [ 6.00 | 1.08 ]
10:30Galoppini D. (Ita) - Veldheer M. (Ned) -:- [ 1.40 | 2.65 ]
10:30Steiner M. (Ger) - Navone M. (Arg) -:- [ 4.90 | 1.13 ]
10:30Woerner P. (Ger) - Nedelko I. (Rus) -:-
11:30Cretu C. (Rou) - Glinka D. (Est) -:- [ 1.48 | 2.43 ]
11:30Deschamps T. (Fra) - Madaras N. (Swe) -:-
11:30Hassan B. (Ger) - Bovy A. (Bel) -:- [ 1.45 | 2.50 ]
11:30Ivanov V. (Est) - Eremin E. (Ita) -:- [ 3.80 | 1.21 ]
11:30Pereira J. (Bra) - Forti F. (Ita) -:-
14:00Capecchi D. (Ita) - Pereira F. (Chi) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Brcko (Bośnia i Hercegowina), ziemna

09:00Bocchi L. (Ita) - Virtanen O. (Fin) -:- [ 2.90 | 1.34 ]
09:00Neuchrist M. (Aut) - Vojinovic L. (Srb) -:- [ 1.04 | 8.00 ]
09:00Onclin G. (Bel) - Bertola R. (Sui) -:- [ 1.29 | 3.20 ]
10:15Klier Junior G. (Bra) - Vanshelboim E. (Ukr) -:- [ 2.03 | 1.68 ]
10:15Malla B. (Chi) - Zima L. (Ger) -:- [ 1.10 | 5.40 ]
10:15Pavlovic L. (Fra) - Juhas K. (Srb) -:- [ 1.33 | 2.95 ]
11:30Jotovski T. (Mkd) - Markovic A. (Srb) -:-
11:30Milanovic D. (Srb) - Reis Da Silva J. (Bra) -:- [ 7.60 | 1.05 ]
11:30Tamm K. (Est) - Rajic D. (Srb) -:- [ 1.13 | 4.80 ]
13:00Bajic B. (Srb) - Tomas A. (Aut) -:- [ 2.70 | 1.39 ]
13:00Pucinelli de Almeida M. (Bra) - Milicevic L. (Srb) -:-
13:00Zanellato N. (Bra) - Janicijevic M. (Srb) -:-
14:30Obradovic D. (Srb) - Tepavac M. (Srb) -:- [ 9.20 | 1.02 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 13 (Tunezja), twarda

10:30Ilkel B. (Tur) - Farjat T. (Arg) -:- [ 4.10 | 1.18 ]
10:30Kikuchi Y. (Jpn) - Pervolarakis M. (Gre) -:- [ 2.90 | 1.34 ]
10:30Smith R. (Usa) - Beauge M. (Fra) -:- [ 1.43 | 2.55 ]
11:30Bouquier A. (Fra) - Neumayer L. (Aut) -:- [ 1.64 | 2.08 ]
11:30Holt B. (Usa) - Polukhin S. (Rus) -:- [ 1.78 | 1.90 ]
11:30Ichikawa T. (Jpn) - Bellier A. (Sui) -:- [ 4.70 | 1.14 ]
11:30Kumar O. (Usa) - Beale J. (Aus) -:- [ 1.35 | 2.85 ]
11:30Sultanov K. (Uzb) - Strombachs R. (Lat) -:- [ 1.62 | 2.11 ]
13:00Bittoun C. (Fra) - Takahashi Y. (Jpn) -:- [ 3.60 | 1.23 ]
13:00Potenza L. (Ita) - Watanabe S. (Jpn) -:- [ 1.18 | 4.10 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Tbilisi (Gruzja), twarda

07:30Bakshi A. (Geo) - Cash J. (Gbr) -:- [ 2.41 | 1.48 ]
07:30Mayo K. (Usa) - Kalovelonis M. (Gre) -:-
08:00Bega A. (Ita) - Philippov E. (Rus) -:- [ 1.17 | 4.20 ]
08:00Braynin A. (Ukr) - Tverijonas J. (Ltu) -:- [ 1.60 | 2.16 ]
08:00Fajziew S. (Uzb) - Sigsgaard C. (Den) -:-
08:00Khan Z. (Usa) - Cozbinov A. (Mda) -:- [ 1.17 | 4.20 ]
08:00Liaonenka A. (Blr) - Lock B. (Zim) -:- [ 5.20 | 1.12 ]
08:00Tkemaladze Z. (Geo) - Boborykin A. (Rus) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Jablonec nad Nisou (Czechy), ziemna

10:00Durasovic V. (Nor) - Papik T. (Cze) -:- [ 1.14 | 5.00 ]
10:00Forejtek J. (Cze) - Paulson A. (Cze) -:- [ 1.19 | 4.20 ]
10:00Hampel L. (Aut) - Droguet T. (Fra) -:- [ 2.60 | 1.45 ]
10:00Pavlasek A. (Cze) - Diaz Acosta F. (Arg) -:- [ 2.65 | 1.43 ]
10:00Sachko V. (Ukr) - Siniakov D. (Cze) -:- [ 1.05 | 7.60 ]
11:00Draper J. (Gbr) - Vrbensky M. (Cze) -:- [ 1.90 | 1.82 ]
11:00Kirkin E. (Tur) - Stanek R. (Cze) -:- [ 1.37 | 2.80 ]
11:00Krumich M. (Cze) - Lindell Ch. (Swe) -:-
11:00Rosenkranz M. (Ger) - Thirouin J. (Fra) -:- [ 1.29 | 3.25 ]
12:30Donald M. W. (Cze) - Guinard M. (Fra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Vic (Hiszpania), ziemna

11:00De Jong J. (Ned) - Bondarevskiy Y. (Rus) -:- [ 1.38 | 2.75 ]
11:00Nijboer R. (Ned) - Juarez F. (Arg) -:- [ 3.20 | 1.29 ]
11:00Roca Batalla O. (Esp) - Denolly C. (Fra) -:- [ 2.32 | 1.52 ]
11:00Serrat Vinolas L. (Esp) - Orlov V. (Ukr) -:- [ 11.00 | 1.01 ]
12:30Geerts M. (Bel) - Gutierrez Oscar J. (Bra) -:- [ 1.29 | 3.15 ]
12:30Lopez Morillo I. (Esp) - Escoffier A. (Fra) -:- [ 1.80 | 1.88 ]
12:30Nikles J. (Sui) - Ortega-Olmedo R. (Esp) -:- [ 1.54 | 2.26 ]
12:30Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Winter Lopez B. (Esp) -:- [ 1.21 | 3.75 ]
14:00Jianu F. C. (Rou) - Lopez Montagud C. (Esp) -:- [ 1.21 | 3.80 ]
14:00Lopez San Martin A. (Esp) - Cachin P. (Arg) -:- [ 2.00 | 1.70 ]
17:00Gimeno Valero C. (Esp) - Cuevas M. (Uru) -:- [ 1.10 | 5.60 ]
17:00Marti Pujolras A. (Esp) - Vives Marcos P. (Esp) -:- [ 1.59 | 2.17 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya 12 (Turcja), ziemna

09:30Ce G. (Bra) - Arcangioli M. (Fra) -:- [ 1.15 | 4.60 ]
09:30Rey Garcia A. (Esp) - Malygina E. (Est) -:- [ 2.30 | 1.52 ]
09:30Ricci B. (Ita) - Dinu C. (Rou) -:- [ 7.80 | 1.04 ]
09:30Sakellaridi S. (Gre) - Khan I. (Gbr) -:-
10:30Demidova D. (Rus) - Hobgarski K. (Ger) -:- [ 3.25 | 1.28 ]
10:30Sonmez Z. (Tur) - Hennemann C. W. (Swe) -:- [ 2.38 | 1.49 ]
10:30Yoruk I. (Tur) - Kim D. (Kor) -:- [ 1.19 | 4.00 ]
10:30Zucchini A. (Ita) - Cisovska R. (Svk) -:- [ 7.00 | 1.06 ]
11:30Bakhmutkina P. (Rus) - Mikhaylova V. (Rus) -:- [ 1.07 | 6.40 ]
11:30In-Albon Y. (Sui) - Vasilyeva A. (Rus) -:- [ 1.03 | 8.60 ]
11:30Siedliska N. (Ger) - Aikawa M. (Jpn) -:- [ 2.23 | 1.56 ]
14:00Ostlund F. (Swe) - Rouvroy M. (Fra) -:- [ 1.09 | 5.80 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 13 (Tunezja), twarda

10:30Christie F. (Gbr) - Wi H. (Kor) -:- [ 1.04 | 7.60 ]
10:30Gimbrere J. (Ned) - Koshiishi A. (Jpn) -:- [ 6.20 | 1.07 ]
10:30Keller N. (Sui) - Vanlangendonck E. (Bel) -:- [ 4.40 | 1.16 ]
10:30Vernet C. (Fra) - Wildgruber A. (Ger) -:- [ 4.40 | 1.16 ]
11:30Arakawa H. (Jpn) - Simone A. (Ita) -:- [ 1.14 | 4.80 ]
11:30Bertoloni A. (Ita) - Imbo N. J. (Usa) -:-
13:00Arakawa N. (Jpn) - Hosogi S. (Jpn) -:- [ 7.60 | 1.04 ]
13:00Cataldi T. (Usa) - Sukhotina A. (Rus) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Tbilisi (Gruzja), twarda

07:30Howard Z. (Usa) - Poplavska A. (Ukr) -:- [ 1.35 | 2.85 ]
08:00Gagoshidze T. (Geo) - Solomatina A. (Rus) -:- [ 1.64 | 2.08 ]
08:00Jaszyna J. (Rus) - Bursa A. (Rus) -:-
08:00Morozova E. (Rus) - Falkowska W. (Pol) -:- [ 10.00 | 1.01 ]
08:00Pulchartova L. (Cze) - Kolar N. (Slo) -:-
08:00Zuger J. (Sui) - Welker E. (Ger) -:- [ 1.04 | 7.80 ]
10:30Barnett A. (Gbr) - Kardava Z. (Geo) -:- [ 1.10 | 5.60 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Pelham, AL (USA), ziemna

01:30Kinard T. (Usa) - Kalieva E. (Usa) 1:2 [ 2.03 | 1.73 ]
01:30Krueger A. (Usa) - Akita S. (Jpn) 2:0 [ 1.38 | 2.90 ]
01:30Olson B. (Usa) - Williford K. (Dom) 2:0 [ 1.13 | 5.60 ]
01:30Tilbuerger J. (Sui) - Hamner S. (Usa) 2:0 [ 3.70 | 1.25 ]
01:30Udvardy P. (Hun) - Shaffer K. (Usa) 2:0 [ 1.11 | 6.00 ]
17:00Chang S. (Usa) - Swan K. (Gbr) -:- [ 2.75 | 1.41 ]
17:00Eikeri U. (Nor) - Krueger A. (Usa) -:- [ 2.06 | 1.71 ]
17:00Glatch A. (Usa) - Sutjiadi A. (Ina) -:- [ 3.65 | 1.26 ]
17:00Olson B. (Usa) - Zacarias M. (Mex) -:- [ 5.00 | 1.15 ]
17:00Parks A. (Usa) - Partaud M. (Fra) -:- [ 1.52 | 2.43 ]
20:00Arango E. (Col) - Mendez S. (Aus) -:- [ 2.13 | 1.67 ]
20:00Carle M. L. (Arg) - Volynets K. (Usa) -:- [ 2.90 | 1.38 ]
20:00Harrison C. (Usa) - Bjorklund M. (Swe) -:- [ 2.50 | 1.50 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Platja D'Aro (Hiszpania), ziemna

11:00Caregaro M. (Ita) - Di Sarra F. (Ita) -:- [ 3.60 | 1.26 ]
11:00Lazaro Garcia A. (Esp) - Iwachnienko W. (Rus) -:- [ 1.35 | 3.05 ]
11:00Martinez Cirez C. (Esp) - Paquet C. (Fra) -:- [ 3.10 | 1.34 ]
11:00Zheng Q. (Chn) - Simion O. G. (Rou) -:- [ 1.35 | 3.05 ]
12:30Djaczenko W. (Rus) - Rosca A. (Rou) -:- [ 1.90 | 1.85 ]
12:30Minella M. (Lux) - Lamens S. (Ned) -:- [ 2.00 | 1.76 ]
12:30Prisacariu A. (Rou) - Gutierrez C. M. (Esp) -:- [ 2.01 | 1.75 ]
16:00Bouzas Maneiro J. (Esp) - Lansere S. (Rus) -:- [ 1.36 | 2.95 ]
16:00Eala A. (Phl) - Carrillo A. (Esp) -:- [ 1.07 | 7.40 ]
16:00Liang E. S. (Tpe) - Papamichail D. (Gre) -:- [ 2.20 | 1.63 ]
17:30Rame A. (Fra) - Hoste Ferrer C. (Esp) -:- [ 1.23 | 3.90 ]
17:30Selekhmeteva O. (Rus) - Masarova R. (Esp) -:- [ 1.58 | 2.28 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Brcko (Bośnia i Hercegowina), ziemna

13:00Palovic L./Wojcik Y. - Biljesko D./Heger T. -:-
14:30Juhas K./Markovski O. - Bocchi L./Pozzi D. -:-
14:30D./Teboul L. - Bertola R./Neuchrist M. -:-
16:00Klier Junior G./Reis Da Silva J. - Durguti B./Micov S. -:- [ 1.10 | 5.60 ]
16:00Krapivin M./Tamm K. - Link Joel V./Zima L. -:- [ 1.83 | 1.83 ]
16:00Vanshelboim E./Virtanen O. - De Boes M./Lapalu V. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 13 (Tunezja), twarda

13:00Vernier M./Vilicich B. - Agostinetto G./De Maio M. -:-
13:00Zayed M. S./Zayid M. S. - Iradukunda G./Tessa L. -:- [ 5.80 | 1.09 ]
14:30Justo G. I./Kestelboim M. - Farjat T./Rodriguez Taverna S. -:- [ 1.56 | 2.23 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Tbilisi (Gruzja), twarda

07:30Braynin A./Shevchenko A. - Metreveli A./Tsivadze G. -:-
10:30Chelidze D./Kikvidze L. G. - Bega A./Vilardo F. -:- [ 9.00 | 1.02 ]
10:30Dzhavakian Y./Tverijonas J. - Davlianidze N./Purtseladze S. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Jablonec nad Nisou 2 (Czechy), ziemna

13:00Durasovic V./Eriksson M. - Siniakov D./Svrcina D. -:- [ 1.56 | 2.23 ]
13:00Duda F./Pavlasek A. - Agamenone F./Matuszewski P. -:- [ 4.70 | 1.14 ]
13:00Paulson A./Rikl P. - Prachar J./Velik L. -:- [ 1.02 | 9.40 ]
14:00Arribage T./Droguet T. - Ignatik U./Sachko V. -:- [ 2.23 | 1.56 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Vic (Hiszpania), ziemna

14:00Amoros Ramos P./Mas De Ugarte J. - Damm M./Rybakov A. -:- [ 5.60 | 1.10 ]
15:00Bondarevskiy Y./Prihodko O. - De Jong J./Nijboer R. -:-
17:00Alvarez N./Orlov V. - Alves M./Gutierrez Oscar J. -:- [ 1.78 | 1.90 ]
17:00Barranco C. J./Winter Lopez B. - Denolly C./Geerts M. -:- [ 1.90 | 1.78 ]

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 13 (Tunezja), twarda

13:00Courcoux P./Radovanovic . N. - Raggi A./Scholl C. -:- [ 6.80 | 1.06 ]
14:30Perez Garcia M. P./Proctor L. - Gimbrere J./Wensveen S. -:- [ 1.51 | 2.33 ]
14:30Keller N./Wildgruber A. - Bechri C./Wi H. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Tbilisi (Gruzja), twarda

07:30Gagoshidze T./Natsvlishvili N. - Duerst J./Falkowska W. -:- [ 5.20 | 1.12 ]
10:00Dalakishvili M./Mikadze T. - Ozerova A./Welker E. -:-
10:00Kereselidze H./Tsitskishvili S. - Baszak W./Laskutova K. -:-
10:30Kolar N./Mihail D. M. - Aksu A./Olyanovskaya V. -:-
10:30Sholokhova M./Yushchenko V. - Koldobski K./Milenkovic K. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Pelham, AL (USA), ziemna

05:30Akita S./Hanatani N. - Sewing S./Volynets K. 0:2 [ 2.24 | 1.60 ]
05:30Hayashi E./Morisaki K. - Carle M. L./Udvardy P. 2:1
05:30Gamiz A./Sanchez A. S. - Hozumi E./Okamura K. 0:2
05:30Chang S./Shapatava S. - Brantmeier R./Yepifanova A. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Platja D'Aro (Hiszpania), ziemna

12:30Juarez Blanco A./LLinares Domingo L. - Bassols M./Custic M. -:- [ 11.00 | 1.01 ]
16:00Nicholls O./Strakhova V. - Kostjuk M./Wiszniewskaja J. -:-
17:30Mikulskyte J./Simion O. G. - Bhatia R./Muramatsu C. -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.