REFRESH

Piłka nożna » 23.09.2022 » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Narodów UEFA - Liga A

20:45Niemcy - Węgry 0:1
20:45Włochy - Anglia 1:0

EUROPA: Liga Narodów UEFA - Liga B

20:45Bośnia i Hercegowina - Czarnogóra 1:0
20:45Finlandia - Rumunia 1:1

EUROPA: Liga Narodów UEFA - Liga C

18:00Gruzja - Macedonia Północna 2:0
20:45Bułgaria - Gibraltar 5:1

EUROPA: Liga Narodów UEFA - Liga D

18:00Estonia - Malta 2:1

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki U23 - Kwalifikacje - Kwalifikacje

14:00Eswatini U23 - Botswana U23 2:0
15:00Guinea-Bissau U23 - Niger U23 0:0
15:00Tanzania U23 - Sudan Południowy U23 0:0
19:00Libia U23 - Rwanda U23 4:1

ALGIERIA: Ligue 2

17:00Annaba - Harrach 1:0
17:00Eulma - Telaghema 1:1
17:00Ghozlane - Hamra Annaba 2:0
17:00Khroub - Mlila 2:0
17:00Ouargla - MO Constantine 0:0
17:00RC Kouba - Mostaganem 0:1
17:00Relizane - JSM Tiaret 0:1
17:00Skikda - Bordj Menail 0:2
17:00US Chaouia - US Souf 2:2

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Leagues Cup

04:06Real Salt Lake - Atlas 1:2

ANGLIA: Puchar FA Trophy - Kwalifikacje

20:45Hebburn Town - Stockton 3:1

ANGLIA: Premier League 2

20:00Middlesbrough U21 - Sunderland U21 2:0

ANGLIA: Professional Development League

14:00Hull U21 - Birmingham U21 3:1
14:00QPR U21 - Colchester U21 2:0

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Burnley U21 - Arsenal U21 1:3
20:00Bournemouth U21 - Derby U21 2:1

ARGENTYNA: Liga Profesional

00:00Godoy Cruz - Boca Juniors 0:1
00:00Huracan - Banfield 3:1

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:30Quilmes - Almagro 1:1

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

20:30Leandro N. Alem - Deportivo Espanol 1:0

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Tigre 2 - Gimnasia L.P. 2 2:2
16:00Arsenal Sarandi 2 - Sarmiento Junin 2 2:0
16:00Estudiantes 2 - Atletico Tucuman 2 5:2
16:00Union Santa Fe 2 - Racing Club 2 0:2

ARGENTYNA: Primera A Women

20:00Estudiantes K - Defensores de Belgrano K 2:0

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

19:00ASV Siegendorf - Neusiedl 0:2
19:00Bruck Leitha - Warth 1:0
19:00Marchfeld - Wiener 1:1
19:30TWL Elektra - Stripfing 1:0

AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna

19:00Allerheiligen - Treibach 0:1
19:00Bad Gleichenberg - Weindorf St. Anna 2:1
19:00Gleisdorf - Vocklamarkt 4:0
19:00Leoben - SAK Klagenfurt 3:0
19:00WSC Wels - Deutschlandsberger 1:1

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Tyrol

19:00Hall - Tirol (Am) 2:4
19:30SV Worgl - Kufstein 3:2

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Salzburg

18:00Saalfelden - SAK 1914 1:1
19:00Johann - Grodig 2:0
19:00Seekirchen - UFC Hallein 3:1

BAHRAJN: Bahrain Cup

17:45Al Reef - Busaiteen 0:2
17:45Al-Hidd - Al-Ittihad 3:0
17:45Ali CSC - Isa Town 3:2
17:45Al-Najma - Al-Ittifaq 2:1
17:45Al-Rifaa - Al-Budaiya 2:1
17:45Manama Club - Al-Ahli Manama 1:0

BELGIA: Puchar Belgii - Kwalifikacje

20:00Dessel - Virton 2:1aet

BELGIA: Puchar Kobiet

20:30Gent K - Sottegem K 8:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

15:00Zorka-BDU K - Minsk FK K 0:2

BOLIWIA: Nacional B - druga runda

21:00Cerveceria - Alianza Beni 10:0

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

18:00Radnik Bijeljina - Podrinje Janja 2:0

BRAZYLIA: Serie B

02:30Vila Nova - CRB 1:0
00:00Nautico - Sampaio Correa 1:3

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASFA Yennega - ASEC Koudougou 1:2
18:00Royal - Majestic 1:1
20:15PrzełożoneUSFA - Rahimo -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Dynamik - Kayanza 0:0

CHILE: Puchar Chile

17:30Magallanes - Cobreloa 0:0

CHINY: Super Liga

13:30PrzełożoneChangchun Yatai - Meizhou Hakka -:-
14:00PrzełożoneBeijing Guoan - Guangzhou FC -:-

CHINY: Liga Jia

09:00Qingdao Youth Island - Jiangxi Beidamen 2:2
13:30Shanghai Jiading Huilong - Kunshan 2:6

CZECHY: MSFL

16:00Kvitkovice - Vitkovice 3:0
19:00Hlucin - Hodonin 1:1

CZECHY: Division F

16:30Valasske Mezirici - Havirov 1:0

CZECHY: Jihocesky KP

16:45Trhove Sviny - Hluboka nad Vltavou 1:2

CZECHY: Jihomoravsky KP

17:00Rousinov - Rajecko 3:0

CZECHY: Karlovarsky KP

17:00Union Nove Sedlo - Kralovske Porici 3:1

CZECHY: Plzensky KP

17:00Rapid Plzen - Chotikov 1:2

DANIA: 2nd Division

19:00Roskilde - Hellerup 1:2

EKWADOR: Serie B

02:00Buhos ULVR - Ind. Juniors 0:0

EKWADOR: Copa Ecuador - Runda grupowa

02:00Mushuc Runa - El Nacional 3:2

EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje - Awans

18:00Chorwacja U21 - Dania U21 2:1
18:00Islandia U21 - Czechy U21 1:2
18:00Słowacja U21 - Ukraina U21 3:2
20:00Irlandia U21 - Izrael U21 1:1

EUROPA: Elite League U20

17:00Portugalia U20 - Włochy U20 1:2
18:00Niemcy U20 - Polska U20 2:1

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa mistrzowska

17:30KTP - KPV 6:2

FRANCJA: National

19:30Bastia-Borgo - Le Mans 2:2
19:30Cholet - Concarneau 1:1
19:30Paris 13 Atl. - Avranches 0:1
19:30Red Star - Martigues 2:2
19:30Sedan - Le Puy-en-Velay 0:0
19:30Stade Briochin - Orleans 1:1
19:30Versailles - Nancy 2:2
19:30Villefranche - Bourg en Bresse 3:2

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

18:30Paris FC K - Le Havre K 1:0
21:00Montpellier K - Lyon K 1:3

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Accra Lions - Tamale City 1:0

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Gijon - UD Ibiza 2:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

22:00PrzełożoneEstrella - Arucas -:-
22:00PrzełożoneSan Fernando - Villa Santa Brigida -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

19:30Alesves - Pena 0:1
20:00Pamplona - Oberena 5:2
20:15Valle Egues - Huarte 4:0

HOLANDIA: Eerste Divisie

21:00Dordrecht - Maastricht 1:2
21:00Heracles - Helmond 2:0
21:00Oss - Willem II 1:3
21:00Venlo - Telstar 1:1

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

19:30Excelsior K - Den Haag K 0:6
19:30Heerenveen K - VV Alkmaar K 2:2
19:30Twente K - PEC Zwolle K 6:0

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

08:15Persewar Waropen - Putra Delta 4:1
10:15Nusantara - Persikab 0:0
11:30PSIM Yogyakarta - Persekat 3:1
13:15PSCS Cilacap - Gresik 0:0
15:30Persijap Jepara - Bekasi City 1:0

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45C. Rangers - Larne 0:1
20:45Coleraine - Newry City 2:0
20:45Crusaders - Ballymena 3:0
20:45Dungannon - Portadown 2:0

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

20:45Ards - Dundela 1:0
20:45Dergview - Knockbreda 2:3
20:45H&W Welders - Ballinamallard 0:1
20:45Institute - Ballyclare 2:0
20:45Loughgall - Newington 2:1
20:45Warrenpoint - Annagh 1:0

IZRAEL: Liga Alef North

10:00Hapoel Bnei Zalfa - Ironi Baka 0:6
10:00Maccabi Tamra - Tzeirei Kafr Kanna 0:4
11:00MS Tira - Ironi Nesher 3:1
13:15Tayibe - H. Migdal HaEmek 3:1
13:45Maccabi Nujeidat Ahmad - M. Tzur Shalom 3:0
14:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab 1:2
15:30Hapoel Qalansawe - Ihud Bnei Shfaram 1:1

IZRAEL: Liga Alef South

11:00H. Bikat Hayarden - SC Dimona 2:2
13:00Beitar Shimshon - Maccabi Shaarayim FC 0:0
13:15MS Ironi Kuseife - H. Herzliya 0:1
13:30H. Marmorek - Shimshon Tel Aviv 1:0
13:30M. Ironi Ashdod - Ironi Modiin 3:1
13:40Holon Yermiyahu - Maccabi Yavne 2:1

KANADA: U Sports

02:15Western - Brock 0:0
20:15Algoma - Laurier 0:2
00:15Dalhousie - Memorial 2:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:05Aguilas - U. Magdalena 2:0
01:10Ind. Medellin - Pereira 2:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Atletico F.C. - Quindio 1:1
22:00Bogota - Orsomarso 1:0
23:00Cucuta - Real Santander 0:0

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

12:00Changwon - Gangneung 2:0
12:00Daejeon Korail - Cheonan City 0:0

KOSOWO: Superliga

17:00PrzełożoneDrita - Trepca 89 -:-
17:00PrzełożoneFC Ballkani - Malisheva -:-
17:00PrzełożoneFerizaj - Gjilani -:-
17:00PrzełożoneKF Llapi - Drenica -:-
17:00PrzełożonePrishtina - Dukagjini -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00AD Sarchi - ADR Jicaral 2:2
23:00San Jose FC - Municipal Turrialba 6:0

LIBERIA: LFA First Division

17:30Cece United - Nimba United 4:0
19:30Watanga - Freeport 2:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atl. Morelia - Cancun 0:0
02:05Atlante - Venados 1:0
00:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 3:2

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

19:00Leviatan - Real de Arteaga 0:2
19:00Pachuca 2 - Deportiva Venados 1:2
00:00Halcones de Zapopan - Coras 2:1

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Apertura

23:30Mazorqueros - Alebrijes de Oaxaca 2 1:2

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

17:00Juarez U20 - Atl. San Luis U20 3:0

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Necaxa K - Santos Laguna K 1:1
00:05Queretaro K - Toluca K 2:3
02:00Atl. San Luis K - Club America K 1:3
02:00Pachuca K - Atlas K 4:0
04:00Mazatlan FC K - Tijuana K 0:5
04:00Monterrey K - Cruz Azul K 1:0
00:00U.N.A.M. K - Guadalajara K 1:2

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

19:30Drochtersen/Assel - Hannover II 2:0

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

19:00Balingen - VfB Stuttgart II 1:1
19:00FC 08 Homburg - Walldorf 4:0

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

17:00Pipinsried - Schweinfurt 0:2

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:30Victoria Hamburg - HEBC Hamburg 1:2
19:30Wandsbeker Concordia - Harksheide 2:2
20:00Hamburger SV III - Turkiye Wilhelmsburg 0:3
20:15Eimsbutteler - Curslack-Neuengamme 7:1

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

20:00Pattensen - Egestorf-Langreder 1:3

NIEMCY: Oberliga Westfalen

19:30Bovinghausen - Sprockhovel 3:0
19:30Delbrucker - Paderborn II 1:3

NIEMCY: Oberliga Hessen

19:30RW Walldorf - Eddersheim 3:1

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

19:00ATSV - Donaustauf 5:3
19:00Gebenbach - Regensburg II 5:0

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

19:00Erlbach - Gundelfingen 1:1
19:00Rosenheim - Monachium 1860 II 2:5
20:00Ingolstadt II - VfB Hallbergmoos-Goldach 4:1

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

19:15Bayer Leverkusen K - Kolonia K 1:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

18:00Akra - Brann 2 2:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

17:00Gjellerasen - Tromsø 2 2:10

PALESTYNA: West Bank League

15:00Albirah - Wadi Al-Nes 1:1
18:00Jabal Al Mukaber - Thaqafi Tulkarem 3:1
18:00Merkaz - Shabab Al-Dhahiriya 2:2

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

23:00Ameliano - Guairena FC 2:0

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - 3 De Febrero 2:0

POLSKA: III Liga - Grupa II

16:00Jarota Jarocin - Świt Skolwin 2:3
18:00Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz 1:2

ROSJA: Supreme Division Women - Grupa mistrzowska

17:00Zenit K - FK Rostów K 3:0
19:00Lok. Moskwa K - CSKA Moskwa K 1:1

ROSJA: Supreme Division Women - Miejsca

15:00Krasnodar K - Chertanovo M. K 0:1
16:00Zvezda K - Jenisej K 0:0
16:30Riazań K - Kazań K 1:2

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1

16:00Csikszereda M. Ciuc 2 - Stiinta Miroslava 1:0

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

16:00Aerostar - CSM Focsani 0:0
16:00CSM Ramnicu Sarat - Metalul Buzau 0:0

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

16:00Campulung - Bradu 0:1
16:00Unirea Bascov - Moreni 2:0

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5

16:00Odorheiu - Paulesti 0:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

16:00Vedita Colonesti - CSM Alexandria 0:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

15:00Viitorul Simian - Aurul Brad 5:0
16:00CSO Filiasi - Gilortul Tg. Carbunesti 3:0
16:00Viitorul Tg. Jiu II - CSM Deva 0:3

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8

16:00Avantul Periam - Crisul Chisineu Cris 2:2
16:00Bisnov - Teuz Cermei 1:0
16:00Ghiroda & Giarmata Vii - Phoenix Buzias 1:0
16:00Ineu - CSM Resita 0:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

16:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 1:0
16:00Metalurgistul Cugir - Ocna Mures 4:3
16:00Unirea Ungheni - ACS Targu Mures 1898 0:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

16:00Gloria 2018 Bistrita - CSM Satu Mare 1:0

SALWADOR: Primera Division - Apertura

04:00FAS - 11 Deportivo 1:0

SERBIA: Prva Liga

18:00Sloboda - Jedinstvo U. 0:0

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

18:30MSK Senec - Bernolakovo 2:1

SŁOWENIA: 2. SNL

16:00Aluminij - NK Bistrica 3:1
19:00NK Krka - Bilje 3:1
20:00Nafta - Triglav 2:0

SZKOCJA: Lowland League

20:45Broomhill - Hearts 2 1:1

SZKOCJA: Challenge Cup

20:45Alloa - Airdrieonians 1:0
20:45Annan - Kelty Hearts 1:2
20:45Falkirk - Partick Thistle 2:0
21:00TNS - Dundee FC 0:3

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

19:30Husqvarna - Hittarp 2:0
20:00Torslanda - Ullareds IK 3:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

19:00Hassleholms IF - Eslov 2:0

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

19:00Karlslund - Kumla 3:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

01:30OdwołanePortoryko - Dominikana -:-
08:00Kamerun - Uzbekistan 0:2
10:00Etiopia - Sudan 1:1
11:00Norwegia U17 - Rumunia U17 2:1
11:30Holandia U18 - Belgia U18 3:1
13:00Korea Południowa - Kostaryka 2:2
13:00Polska U17 - Uzbekistan U17 5:2
14:25Japonia - USA 2:0
15:30Szkocja U19 - Malta U19 3:1
16:00Anglia U17 - Czechy U17 3:0
16:00Bośnia i Hercegowina U20 - Szwajcaria U20 0:3
16:00Czechy U18 - Finlandia U18 2:2
16:00Estonia U18 - Polska U18 0:1
16:00Niemcy U18 - USA U18 2:0
16:00Portugalia U17 - Meksyk U17 4:2
16:00Słowacja U18 - Meksyk U18 1:1
16:30Albania U20 - Macedonia Północna U20 1:3
16:30Polska U21 - Grecja U21 0:1
17:00Irak - Oman 1:2pen
17:00Rumunia U21 - Hiszpania U21 1:4
17:30Bahrajn - Wyspy Zielonego Przylądka 1:2
17:30Węgry U21 - Bułgaria U21 1:0
18:00Burkina Faso - DR Kongo 1:0
18:00Gwinea Równikowa - Rwanda 0:0
18:00Paragwaj - Zjednoczone Emiraty Arabskie 1:0
18:00Urugwaj - Iran 0:1
18:15Niemcy U21 - Francja U21 0:1
18:30Belgia U21 - Holandia U21 1:2
19:00Austria U16 - Niemcy U16 2:3
19:00Francja U18 - Szkocja U18 5:1
19:00Holandia U17 - Irlandia U17 3:0
19:00Kanada - Katar 2:0
19:00USA U19 - Chorwacja U19 4:3
20:00Arabia Saudyjska - Ekwador 0:0
20:00Egipt - Niger 3:0
20:00Jordania - Syria 2:0
20:30Austria U21 - Czarnogóra U21 5:1
20:30Brazylia - Ghana 3:0
21:00Algieria - Gwinea 1:0
21:00Mali - Zambia 1:0
21:00Maroko - Chile 2:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00Botev II (Bul) - Beroe (Bul) 0:2
11:00Napredak (Srb) - Arsenal Tivat (Mne) 3:0
11:00Rosenborg (Nor) - Ranheim (Nor) 2:1
11:00Siofok (Hun) - Paks (Hun) 2:3
11:30Raków Częstochowa (Pol) - Górnik Zabrze (Pol) 6:0
11:30Toulouse (Fra) - Nimes (Fra) 2:1
12:00Garbarnia Kraków (Pol) - Resovia Rzeszów (Pol) 0:1
13:00Gorica (Cro) - Domzale (Slo) 3:2
13:00Kecskemeti (Hun) - Cegledi (Hun) 4:0
14:00FC Schalke 04 II (Ger) - Jong AZ (Ned) 2:2
14:00LASK (Aut) - Amstetten (Aut) 9:2
15:00Amiens (Fra) - Quevilly Rouen (Fra) 2:5
15:00Mezokovesd (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 4:3
15:00Sturm Graz (Aut) - Maribor (Slo) 5:1
15:30A. Klagenfurt (Aut) - Grazer (Aut) 6:2
15:30Struga (Mkd) - Sileks (Mkd) 1:2
16:00Hartberg (Aut) - First Vienna (Aut) 1:0
18:00Luzern (Sui) - Aarau (Sui) 6:0
18:00Nea Salamis (Cyp) - Karmiotissa (Cyp) 1:2

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

01:10Dep. Cali K (Col) - Atletico-MG K (Bra) 2:3

UKRAINA: Persha Liga

12:00FSC Mariupol - Nyva Ternopil 0:2
14:00SC Poltava - Kremin 2:0

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

00:00Maldonado - Boston River 2:1

WALIA: Cymru Premier

20:45Airbus - Newtown 4:4
20:45Penybont - Aberystwyth 3:1
20:45PrzełożoneTNS - Caernarfon -:-

WALIA: Cymru South

20:30Afan Lido - Ammanford 2:1
20:45Cambrian & Clydach - Taffs Well 4:3

WALIA: Cymru North

20:30Buckley - Colwyn Bay 1:4
20:30Porthmadog - Holyhead 1:1

WALIA: Puchar FA

20:30Denbigh - Llanrwst United 6:1

WIETNAM: V.League 2

11:00Phu Tho - Binh Phuoc 1:0
11:00TTBD Phu Dong - Hue 1:3
12:00BHTS Quang Nam - Ba Ria Vung Tau 2:1
13:00Can Tho - Long An 1:6

WIETNAM: National League Women

11:00TKS Viet Nam K - Ha Noi 2 K 3:0

WŁOCHY: Serie D - Group A

15:00Pinerolo - Fezzanese 2:2

WŁOCHY: Serie D - Group H

20:00Altamura - Gravina 1:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.