REFRESH

Piłka nożna » 28.01.2023 » Wszystkie mecze

FRANCJA: Ligue 1

17:00Troyes - Lens 1:1
21:00Marsylia - Monaco 1:1

HISZPANIA: LaLiga

14:00Cadiz - Mallorca 2:0
16:15Girona - Barcelona 0:1
18:30Sevilla - Elche 3:0
21:00Getafe - Betis 0:1

NIEMCY: Bundesliga

15:301. FSV Mainz 05 - Bochum 5:2
15:30Hertha Berlin - 1. FC Union Berlin 0:2
15:30SC Freiburg - FC Augsburg 3:1
15:30TSG Hoffenheim - B. Moenchengladbach 1:4
15:30Werder Brema - VfL Wolfsburg 2:1
18:30Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 1:1

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Warta Poznań - Raków Częstochowa 1:1
17:30Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 3:3
20:00Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0:3

WŁOCHY: Serie A

15:00Empoli - Torino 2:2
18:00Cremonese - Inter 1:2
20:45Atalanta - Sampdoria 2:0

AFRYKA: Mistrzostwa Narodów Afryki - Play Offy

17:00Madagaskar - Mozambik 3:1
20:00Niger - Ghana 2:0

ALBANIA: First Division

13:00Apolonia Fier - Flamurtari 1:0
13:00Beselidhja Lezha - Korabi Peshkopi 0:1
13:00Burreli - Besa 1:0
13:00Din. Tirana - Luzi 2:1
13:00Oriku - Terbuni 0:0
13:00Skenderbeu - Lushnja 2:0
13:00Tomori Berat - Turbina Cerrik 2:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Ameryki Południowej U20

01:30Brazylia U20 - Paragwaj U20 2:1
01:30Kolumbia U20 - Argentyna U20 1:0
00:30Ekwador U20 - Urugwaj U20 1:1
00:30Wenezuela U20 - Chile U20 1:0

ANGLIA: Championship

16:00Coventry - Huddersfield 2:0
16:00Hull - QPR 3:0
16:00Middlesbrough - Watford 2:0
16:00PrzełożonePreston - Coventry -:-

ANGLIA: League One

13:30Charlton - Bolton 1:2
16:00Burton - Oxford Utd 2:0
16:00Cheltenham - Port Vale 0:0
16:00Lincoln - Cambridge Utd 0:0
16:00Milton Keynes - Exeter 0:2
16:00Morecambe - Bristol Rovers 5:1
16:00Peterborough - Portsmouth 2:1
16:00Shrewsbury - Forest Green 2:1

ANGLIA: League Two

16:00Barrow - Northampton 0:2
16:00Crawley - Salford 3:2
16:00Harrogate - Sutton 0:1
16:00Hartlepool - Colchester 1:2
16:00Mansfield - Doncaster 4:1
16:00Rochdale - Carlisle 0:1
16:00Swindon - Gillingham FC 3:3
16:00Tranmere - Leyton Orient 1:0
16:00Wimbledon - Stockport 1:0

ANGLIA: National League

16:00Aldershot - Oldham 1:1
16:00Altrincham - Boreham Wood 0:2
16:00Barnet - Chesterfield 3:0
16:00Dagenham & Red. - Yeovil 0:2
16:00Dorking - Solihull Moors 0:3
16:00Notts County - Halifax 1:0
16:00Scunthorpe - Bromley 1:1
16:00Southend - Eastleigh 1:3
16:00Torquay - Maidstone 1:0
16:00Wealdstone - Gateshead 1:2
16:00York - Maidenhead 1:2

ANGLIA: National League Północ

16:00AFC Fylde - Chester 1:1
16:00Alfreton - Kettering 2:0
16:00Blyth - Buxton 0:3
16:00Boston Utd - Scarborough 2:2
16:00Brackley Town - Gloucester 4:0
16:00Bradford PA - Chorley 0:0
16:00Curzon Ashton - Farsley 5:2
16:00Darlington - Spennymoor 3:2
16:00Hereford - Banbury 2:3
16:00Leamington - King’s Lynn 0:3
16:00Peterborough Sports - Kidderminster 1:2
16:00Telford - Southport 1:1

ANGLIA: National League Południe

16:00Bath - Farnborough 0:1
16:00Chelmsford - Welling 0:1
16:00Cheshunt - Slough 1:1
16:00Dulwich Hamlet - Eastbourne Boro 1:3
16:00Ebbsfleet - Concord 4:1
16:00Havant & W - Hampton & Richmond 1:1
16:00Hemel Hempstead - Dover 0:0
16:00Hungerford - Chippenham 1:1
16:00Oxford City - Weymouth 3:1
16:00Taunton - St. Albans 0:1
16:00Tonbridge - Braintree 0:0
16:00Worthing - Dartford 3:0

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00Atherton - South Shields 0:2
16:00Belper Town - Bamber Bridge 0:2
16:00FC United - Warrington 1:1
16:00Guiseley - Hyde 2:3
16:00Lancaster - Matlock 2:1
16:00Marine - Ashton Utd 1:1
16:00Morpeth - Radcliffe 0:1
16:00Stafford - Marske 2:0
16:00Stalybridge - Gainsborough 2:0
16:00Warrington Rylands - Liversedge 1:0
16:00Whitby - Nantwich 1:1

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Stratford 0:2
16:00Basford - Tamworth 1:3
16:00Hednesford - Alvechurch 1:2
16:00Hitchin - Bedford 0:0
16:00Ilkeston - Coalville 1:2
16:00Kings Langley - Barwell 0:2
16:00Leiston - St. Ives 1:0
16:00Mickleover - Rushall 2:0
16:00Nuneaton - Stourbridge 0:0
16:00Redditch - Bromsgrove 2:0
16:00Royston - Needham Market 1:0

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Chesham 5:2
16:00Bracknell - Winchester 3:1
16:00Dorchester - Swindon S 3:4
16:00Gosport - Hayes & Yeading 3:2
16:00Hendon - Harrow 3:0
16:00Merthyr Town - Salisbury 5:0
16:00Met. Police - Hanwell Town 2:0
16:00North Leigh - Hartley Wintney 3:0
16:00Plymouth Parkway - Poole 4:0
16:00Weston-super-Mare - Truro 0:1
16:00Yate Town - Tiverton 0:0

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Bowers & Pitsea - Potters Bar 2:0
16:00Brightlingsea - Folkestone 3:2
16:00Canvey Island - Herne Bay 3:2
16:00Corinthian-Casuals - Bognor Regis 1:2
16:00Cray Wanderers - Lewes 2:2
16:00Enfield Town - Carshalton 4:1
16:00Haringey - Hastings 2:0
16:00Hornchurch - Aveley 1:2
16:00Horsham FC - Billericay 3:1
16:00Kingstonian - Bishop's Stortford 0:5
16:00Margate - Wingate & Finchley 3:1

ANGLIA: Puchar FA

13:30Walsall - Leicester 0:1
13:30Accrington - Leeds 1:3
16:00Blackburn - Birmingham 2:2
16:00Bristol City - West Brom 3:0
16:00Fulham - Sunderland 1:1
16:00Ipswich - Burnley 0:0
16:00Luton - Grimsby 2:2
16:00Sheffield Wed - Fleetwood 1:1
16:00Southampton - Blackpool 2:1
19:00Preston - Tottenham 0:3
21:00Manchester Utd - Reading 3:1

ANGLIA: Akademicy U18

12:00Arsenal U18 - Fulham U18 2:2
12:00Blackburn U18 - Manchester City U18 0:5
12:00Chelsea U18 - Tottenham U18 2:2
12:00Crystal Palace U18 - Aston Villa U18 2:1
12:00Nottingham U18 - Stoke City U18 0:2
12:00West Brom U18 - Brighton U18 1:1
12:30Derby U18 - Everton U18 3:3
13:00Leicester U18 - Norwich U18 4:2
13:00Newcastle Utd U18 - Leeds U18 6:4
13:00Southampton U18 - West Ham U18 2:1
13:00Wolves U18 - Manchester Utd U18 3:3
14:00Middlesbrough U18 - Liverpool U18 4:2

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:20Al-Sahel - Al Jabalain 0:0
13:45Al-Qaisumah - Al Ahli SC 0:2
13:55Al Akhdoud - Al Qadisiya 0:0
13:55Al Orubah - Al-Shoalah 2:0

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:15Rosario - Argentinos Jrs 1:0
01:30Defensa y Justicia - Huracan 2:4
21:00San Lorenzo - Arsenal Sarandi 1:0
23:15Estudiantes - Tigre 1:2
23:15Talleres Cordoba - Independiente 0:1

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

00:00Real Pilar - Laferrere 0:1
00:00Sportivo Italiano - Atlas 0:0
21:00Berazategui - Leandro N. Alem 0:1
21:00Justo Jose de Urquiza - General Lamadrid 2:0
21:00Liniers - Excursionistas 2:1

ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda

13:00Argentinos Jrs 2 - Rosario Central 2 3:1
13:00Belgrano 2 - Racing Club 2 0:1
13:00Gimnasia L.P. 2 - Velez Sarsfield 2 1:0
13:00Lanus 2 - Colon Santa Fe 2 3:1

AUSTRALIA: A-League

03:00Wellington Phoenix - Perth Glory 2:2
07:00Macarthur FC - Western United 2:2
09:45Central Coast Mariners - WS Wanderers 2:2

AUSTRALIA: A-League Kobiety

05:00Canberra K - Western United K 0:5
07:30WS Wanderers K - Newcastle K 1:0

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Championship U17 - Play Offy

05:00Tahiti U17 - Fidżi U17 3:0
08:00Nowa Kaledonia U17 - Nowa Zelandia U17 0:1

BAHRAJN: Premier Liga

14:30Al-Rifaa - Al Khalidiyah 3:1
16:00Al-Hidd - Al-Budaiya 2:1
17:30Al-Muharraq - Sitra 0:0

BANGLADESZ: Premier League

10:00Bashundara Kings - Sheikh Russel 3:1
10:00Fortis - Bangladesh Police 1:1

BELGIA: Jupiler League

16:00Westerlo - KV Mechelen 2:0
18:15Kortrijk - Oostende 2:2
18:15Leuven - St. Truiden 1:1
20:45Charleroi - Royale Union SG 0:1

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Virton - Anderlecht U23 1:3
20:00Lommel SK - Dender 1:1

BELGIA: National Division 1

19:30Francs Borains - OC Charleroi 3:1
20:00Heist - RFC Liege 1:1
20:00Hoogstraten - Boom 1:0
20:00Patro Eisden - Tienen 2:1
20:00RAAL La Louviere - Thes Sport 1:1

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Royal Union SG 2 - Warnant 1:2
20:00Tubize - Namur 1:2
20:00Waremme - Stockay-Warfusee 0:3

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

19:00Cercle Brugge 2 - Torhout 2:2
20:00Aalst - Wetteren 1:1
20:00KRC Gent - Erpe-Mere 4:0
20:00Lokeren-Temse - Waregem 2 4:0
20:00Oudenaarde - KRC Harelbeke 0:4

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30K. FC Turnhout - Lyra-Lierse Berlaar 1:4
20:00K. Berchem Sport - Londerzeel 2:2
20:00Sp. Hasselt - City Pirates 0:0

BELGIA: Super League Women

13:30Gent K - St. Liege K 1:4
16:15Club Brugge K - Aalst K 6:1
19:00Mechelen K - Genk K 0:4

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

14:30Tienen K - Mons K 2:2
14:30Zwevezele K - Westerlo K 3:1
15:00Gent II K - Moldavo K 3:2
15:30Genk II K - Chastre K 5:1
17:00RFC Liege K - Wuustwezel K 1:1
17:00Waregem II K - Famkes Merkem K 2:2
18:30RSC Anderlecht II K - GBA Kontich K 1:4

BENIN: Ligue 1

16:00Buffles du Borgou - Dynamo Parakou 4:1
16:00Cavaliers - Takunnin 0:0
16:00Dadje - Energie Sports 1:0
16:00Damissa - Bembereke 1:0
16:00FC Loto - Bani Ganse 1:2
16:00Hodio - Espoir 4:1
16:00Pantheres - Dynamique Djougou 1:0
16:00Tonnerre - Dynamo Abomey 1:0

BERMUDY: Premier League

02:00Somerset - Devonshire Cougars 3:5

BOTSWANA: Premier League

14:30Prisons XI Gaborone - Extension Gunners 0:0
15:00Eleven Angels - Township Rollers 1:1
15:00Morupule - Masitoaka 1:3
15:00Nico United - Jwaneng Galaxy 2:2
15:00Security Systems - Mogoditshane 2:0
15:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

20:00CRB - CSA 3:1
20:00Murici AL - ASA 3:2
23:00Coruripe - Alianca 2:1

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

20:00Jacuipense - Itabuna 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense

14:30Santa Maria - Paranoa 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba

00:00Serra - Real Noroeste 1:2
19:00Vilavelhense - Rio Branco ES 3:0

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

20:00Ceara - Maracana 2:1
20:00Pacajus - Iguatu 1:2
00:00Caucaia - Ferroviario 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

20:30Internacional - Sao Luiz 4:0

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

20:00Atletico GO - Aparecidense 3:1
20:00Goiania - Goianesia 1:1
20:00Gremio Anapolis - Inhumas 5:2

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

14:30Dom Bosco - Uniao Rondonopolis 1:1
22:00Nova Mutum - Sport Sinop 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

14:30Cruzeiro - Athletic Club 1:1
20:00Caldense - Democrata GV 2:2
20:00Democrata SL - Pouso Alegre 0:0
20:00PrzełożoneIpatinga - Patrocinense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

21:00PrzełożonePaysandu - Itupiranga -:-
22:00PrzełożoneBragantino - Castanhal -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

20:00Campinense - Serra Branca 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

19:30Rio Branco PR - Cascavel 0:1
20:00Sao Joseense - Athletico-PR 2:3
22:30Cianorte - Foz do Iguacu 3:1

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

22:30Santos - Ferroviaria 1:1
00:00Bragantino - Santo Andre 0:1
00:40Botafogo SP - Guarani 3:2

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

15:00Oeste - Comercial 0:0
19:00Rio Claro - EC Lemense 3:0
20:00Ponte Preta - Taubate 2:1
21:00Piracicaba - Juventus-SP 0:0
22:00Linense - Portuguesa Santista 0:0
23:30Novorizontino - Sao Caetano 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

23:00Sport Recife - Retro 1:0
00:00Salgueiro - Central SC 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

19:45River-PI - Fluminense-PI 2:2

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

19:00CE Forca E Luz - Santa Cruz de Natal 1:1
20:00Globo - Potyguar 2:0

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

19:15Frei Paulistano - Atletico Gloriense 1:2
20:00Falcon - Dorense 3:0

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Aquidauanense - Novoperario 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Tocantinense

22:30Uniao Carmolandense - Capital FC 1:1

BRAZYLIA: Supercopa do Brasil

20:30Palmeiras - Flamengo 4:3

BURKINA FASO: Premier League

16:30Etoile Filante - ASEC Koudougou 1:0
16:30Vitesse - Sonabel Ouagadougou 2:0
18:45AS Police - Rahimo 0:3

BURUNDI: Primus League

14:00Magara Young Boys - Bujumbura C. 2:1
14:00Tigre Noir - Rukinzo 1:1
14:00TOP Junior - Inter Star 1:2

CHILE: Primera División

01:00U. Calera - Everton 3:2
16:00Coquimbo - Palestino 1:1
22:00U. De Chile - U. Espanola 1:0
00:30U. Catolica - Curico Unido 3:1

CHORWACJA: HNL

15:00Sibenik - Rijeka 1:2
17:10Dinamo Zagrzeb - Lok. Zagrzeb 2:1

CYPR: Pierwsza Dywizja

16:00AEK Larnaca - APOEL 2:1
18:00Doxa - Anorthosis 0:0

CYPR: Division 2 - Grupa mistrzowska

13:30Achyronas-Onisilos - Omonia Aradippou 0:0
13:30Othellos Athienou - M.E.A.P. Nisou 2:3
13:30Peyia 2014 FC - Omonia 29th May 1:0

CYPR: Division 2 - Grupa spadkowa

13:30Ayia Napa - Anagennisi 0:1
13:30Ermis - Olympias Lympion 0:0
13:30OdwołaneXylotymbou - Alki Oroklini -:-
13:30Ypsonas - Paeek 3:1

CZECHY: 1. Liga

15:00Bohemians - Teplice 2:0
15:00Pilzno - Hradec Kralove 1:2
15:00Slovacko - Czeskie Budziejowice 1:0
18:00Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 1:1

DŻIBUTI: Division 1

15:00AS Arta - CF GR/SIAF 2:0
17:00Nurie Transit - Port 0:5

EGIPT: Pierwsza liga

16:00Al Masry - Pharco 1:2

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:45Madlenya - Mbabane Swallows 0:1
14:00Manzini Wanderers - Denver 1:0
14:45Tambuti - Green Mamba 0:3
14:45Young Buffaloes - Seven Dreams 3:0

FINLANDIA: Liiga Cup

13:45SJK - KuPS 0:1
14:00Oulu - Ilves 0:0
15:00Lahti - Honka 0:2
16:45VPS - Haka 2:1

FINLANDIA: Ykkoscup

14:15Jaro - SJK Akatemia 0:1
15:00KPV - JJK Jyvaskyla 1:0
16:00HIFK - Gnistan 1:1

FRANCJA: Ligue 2

15:00St. Etienne - Sochaux 2:3
19:00Amiens - Le Havre 1:1
19:00Caen - Laval 0:0
19:00Dijon - Bordeaux 0:3
19:00Grenoble - Bastia 0:1
19:00Nimes - Niort 3:2
19:00Pau FC - Annecy 2:2
19:00Quevilly Rouen - Paris FC 3:1
19:00Rodez - Guingamp 0:1
19:00Valenciennes - Metz 1:1

FRANCJA: National 2 - Group A

15:00Racing Club de France - Caen II 2:1
18:00Beauvais - Evreux 2:1
18:00Chartres - Rouen 0:1
18:00Granville - Rennes II 1:2
18:00Saint-Pryve - Chateaubriant 1:0

FRANCJA: National 2 - Group B

15:30Haguenau - St Quentin 2:0
16:00ASM Belfort - Epinal 1:1
17:00Reims II - Wasquehal 1:3
18:00Metz II - Colmar 0:1

FRANCJA: National 2 - Group C

18:00Auxerre II - Grasse 0:2
18:00Frejus - Ales 0:0
18:00Hyeres - Lyon - La Duchere 0:0

FRANCJA: National 2 - Group D

17:00Andrezieux - Romorantin 0:1
18:00PrzełożoneChamalieres - Vierzon -:-
18:00Nantes II - Bourges 18 0:0

FRANCJA: Coupe de France Women

14:30Bordeaux K - Metz K 3:0
14:30Dijon K - Paris SG K 0:2
16:00Fleury 91 K - Le Havre K 2:0
16:00Lyon K - Montpellier K 2:0

GHANA: Pierwsza Liga

16:00Medeama - Hearts Of Oak 0:1
16:00Tamale City - Bibiani Gold Stars 2:3

GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska

16:00St Josephs - Europa FC 2:0

GIBRALTAR: National League - Grupa spadkowa

18:30Lions Gibraltar - Mons Calpe 2:5

GRECJA: Super League

18:30Volos - Panetolikos 2:3
19:00Giannina - Atromitos 1:1

GRECJA: Super League 2

12:45PAOK B - Panserraikos 0:1
13:45Iraklis Larissa - Panathinaikos B 1:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

22:00Municipal - Santa Lucia 2:0
22:30Coban Imperial - Antigua 1:2
23:00Deportivo Mixco - Deportivo Achuapa 3:0

HISZPANIA: LaLiga2

16:15Granada - Andorra 2:0
18:30Eibar - Leganes 0:0
18:30R. Oviedo - Villarreal B 0:1
21:00Las Palmas - Huesca 1:0

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

17:00Fuenlabrada - Leonesa 0:0
19:00Ferrol - Ceuta 1:1
19:00Rayo Majadahonda - Unionistas 1:0

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

17:00SD Logrones - Murcia 1:0
19:00Eldense - Osasuna B 0:0
19:15Barcelona B - R. Sociedad B 1:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

16:30Burgos Promesas - Compostela 1:0
16:45Polvorin - Palencia CA 1:1
17:30Ourense CF - Marino de Luanco 0:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

16:00Beasain - Izarra 0:1
16:30Brea - Gernika 1:0
16:30Mutilvera - AD San Juan 1:0
17:00Racing Rioja - UD Logrones B 2:1
18:30Sestao - Utebo FC 1:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

18:00Valencia B - Terrassa 1:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

16:00Alcorcon B - Diocesano 1:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

17:00Rapido de Bouzas - Racing Club Villalbes 1:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

16:00Lealtad - Llanera 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

16:00Guarnizo - Revilla 1:0
16:15Torina - UC Cartes 5:0
16:30Escobedo - Tropezon 0:0
16:30UD Samano - Cayon 0:4

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

16:30Anaitasuna FT - Leioa 0:1
16:30Aurrera de Vitoria - San Ignacio 0:1
16:30Touring KE - CD Vitoria 0:2
17:00Durango - Pasaia 1:1
17:45SD Deusto - Basconia 2:1
18:00Padura - Portugalete 1:2
18:15Urduliz - Aurrera Ondarroa 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

16:00Atzeneta - Castellon B 1:1
16:30Gandia - Patacona 0:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

16:15RSD Alcala - Ursaria 1:1
17:00Trival Valderas - Collado Villalba 1:3

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:00Numancia B - Leonesa B 2:0
16:00Ponferradina B - Real Avila 0:0
16:30Atl. Astorga - Almazan 3:1
16:30Atl. Tordesillas - Bembibre 1:0
16:30Unami CP - Mirandes B 3:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

17:00Huetor Vega - Huracan Melilla 4:1
17:00Torre del Mar - Motril 1:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:30Sevilla C - Atletico Espeleno 3:0
16:30Ceuta B - Bollullos 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

16:00Binissalem - Inter Manacor 0:1
16:00PE Sant Jordi - Andratx 0:2
16:30Manacor - Constancia 4:0
16:30Poblense - Portmany 3:1
17:00Santanyi - Platges de Calvia 2:0
17:30Collerense - Mercadal 1:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

16:00Ibarra - La Cuadra 1:0
17:30Santa Ursula - Panaderia 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

15:45Valle Egues - CD Ardoi 2:0
16:00Alesves - Txantrea 2:1
16:00Cortes - Beti Onak 1:2
16:00Pamplona - Burlades 0:0
16:30CD Cantolagua - Oberena 5:4
17:00Lagunak - Huarte 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

16:30La Almunia - Robres 0:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

16:00Torrijos - Azuqueca 2:1
16:30Ciudad Real - Tarancon 2:0
16:30Illescas - Tomelloso 1:0

HISZPANIA: Liga F Women

12:00Villarreal K - Alaves K 1:0
14:00Betis K - Madrid C. K 1:3
16:00Levante K - Alhama K 3:1
18:15Real Madrid K - Athletic Bilbao K 2:1

HISZPANIA: Primera Federacion Women

12:00CA Osasuna K - La Coruna K 0:1
12:30Athletic Bilbao B K - Eibar K 0:1
16:30DUX Logrono K - Barcelona B K 2:2
17:00CD Juan Grande K - Albacete K 0:0

HOLANDIA: Eredivisie

16:30PSV - G.A. Eagles 2:0
18:45Waalwijk - FC Emmen 2:0
20:00Heerenveen - Vitesse 1:3
20:00Nijmegen - Sparta Rotterdam 1:1
21:00Alkmaar - Utrecht 5:5

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:30Excelsior Maassluis - Lisse 0:1
14:30Noordwijk - HFC 2:1
14:30Oostzaan - Rijnsburgse Boys 2:3
14:30Scheveningen - Katwijk 1:3
15:00AFC - TEC 2:1
15:00Jong Volendam - Jong Sparta Rotterdam 2:1
15:00Quick Boys - Hardenberg 1:1
15:00Spakenburg - Kozakken Boys 1:1
18:00De Treffers - IJsselmeervogels 2:1

HOLANDIA: Derde Divisie

14:30ACV Assen - Harkemase Boys 2:1
14:30Hoek - GVVV 4:7
14:30SteDoCo - Barendrecht 0:0
14:30VV DOVO - RKAV Volendam 3:0
14:30VVOG - Urk 1:2
15:00ASWH - Staphorst 1:2
15:00Sparta Nijkerk - Rijnvogels 1:3
15:00Sportlust - DVS '33 Ermelo 2:0
15:00Ter Leede - Excelsior 31 2:0
18:00VVSB - UNA 2:1

HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon wiosna

14:30Groningen U21 - Graafschap U21 0:2
15:00Den Haag U21 - Breda U21 3:2
15:15FC Twente/Heracles U21 - Feyenoord U21 0:1
17:00Zwolle U21 - Almere U21 3:5

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna

12:00Feyenoord U18 - FC Twente/Heracles U18 1:1
14:30Ajax U18 - Zwolle U18 5:1
15:00Alkmaar U18 - PSV U18 1:3
17:00Sparta Rotterdam U18 - Utrecht U18 1:1

HONG KONG: Premier League

08:00Southern District - Hong Kong Rangers 2:1
11:00Resources Capital - Kitchee 0:5

INDIE: ISL

13:00Bengaluru FC - Chennaiyin 3:1
15:00ATK Mohun Bagan - Odisha FC 2:0

INDIE: I-League

09:30Rajasthan United - TRAU FC 1:2

INDONEZJA: Liga 1

09:00Persita - Persis Solo 0:0
10:00Bhayangkara Solo - Dewa United 1:1

IRAK: Super Liga

12:00Newroz - Al Shorta 2:2

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00C. Rangers - Glenavon 1:1
16:00Cliftonville - Ballymena 4:0
16:00Dungannon - Coleraine 0:3
16:00Portadown - Linfield 1:6

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

16:00Ballinamallard - Loughgall 0:2
16:00Ballyclare - Knockbreda 1:2
16:00Dundela - Annagh 0:3
16:00H&W Welders - Dergview 3:0
16:00Institute - Ards 1:1
16:00Warrenpoint - Newington 2:0

ISLANDIA: Reykjavik Cup

15:00Fylkir - Vikingur Reykjavik 1:2
15:00KR Reykjavik - IR Reykjavik 1:1

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00M. Haifa - Maccabi Bnei Raina 0:0
16:30Ashdod - Kiryat Shmona 1:1
17:00Netanya - Nes Tziona 3:0
18:30B. Jerusalem - Hapoel Hadera 0:2
19:00H. Tel Aviv - M. Tel Aviv 0:0

JAPONIA: Empress's Cup Women

07:00Beleza K - Inac Kobe Leonesa K 4:0

KAMERUN: Elite Two

14:00Tonnerre - Foncha 3:0
15:00Aigle Moungo - Unisport Bafang 1:2
15:00Leopard de Douala - FC Rangers of Bafut 2:1
17:00Dynamo Douala - Stade de Bertoua 0:1

KENIA: Premier League

11:00Kariobangi Sharks - Bidco United 1:1
13:00Mathare Utd. - Kakamega Homeboyz 1:5
13:00Police FC - Tusker 3:0
13:00Posta Rangers - Talanta FC 1:1
13:00Ulinzi Stars - Nzoia Sugar 1:2
13:00Wazito - KCB 1:1
13:15Sofapaka - Vihiga 2:0

KENIA: Super League

13:00Mombasa Elite - Kisumu All-Stars 1:1
13:00Vihiga United - Murang'a 1:3

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:20Jaguares de Cordoba - Santa Fe 2:2
21:10Envigado - La Equidad 1:1
23:20Huila - Bucaramanga 1:2

KONGO: Ligue 1

15:00Diables Noirs - Juk 3:0
15:00V. Club Mokanda - Otoho d'Oyo 0:1

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura

03:00Carmelita - AD Sarchi 1:1
20:00Puerto Golfito FC - Municipal Garabito 0:3
21:00San Jose FC - Municipal Turrialba 1:1

KUWEJT: Emir Cup

14:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya 1:2pen
18:00Kazma SC - Burgan 2:0

LESOTHO: Premier League

15:00Bantu - Galaxy 1:0
15:00LCS - Manonyane 2:0
15:00Liphakoe - Naughty Boys 1:0
15:00LMPS - Lifofane 3:1

LIBAN: Pierwsza Liga - Runda zwycięzców

13:15Al Ghazieh - Bourj FC 0:1
14:00Nejmeh SC - Al Sahel 2:0

LIBERIA: LFA First Division

17:00Invincible Eleven - Nimba United 1:1

MALTA: Premier Liga

14:00Birkirkara - Santa Lucia 2:0
14:00Gzira - Hibernians 2:0
16:15Mosta FC - Pieta Hotspurs 4:0
16:15Zebbug - Gudja 2:0

MALTA: Challenge League - Grupa - awans

16:30Zejtun Corinthians - Sliema 1:3

MALTA: Challenge League - Grupa spadkowa

14:00Lija Athletic - Marsa FC 0:1
14:00Qrendi - Mqabba FC 0:1
16:30Vittoriosa - Swieqi 0:2

MAROKO: Botola Pro

16:00FAR Rabat - Mouloudia Oujda 3:2
16:00Moghreb Tetouan - Maghreb Fez 1:1
18:15Safi - Raja Casablanca 3:1
20:30Jeunesse Sportive Soualem - Tanger 2:0

MAURITIUS: Super League

12:30PrzełożoneBolton City - Pamplemousses -:-
15:30PrzełożoneCercle De Joachim - Entente Boulet -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

02:05Puebla - Monterrey 1:2
04:05Tijuana - U.N.A.M. 0:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:05Pumas Tabasco - Tepatitlan de Morelos 1:1
00:00Zacatecas Mineros - Alacranes 1:2

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Clausura

00:00Inter Playa Del Carmen - Deportiva Venados 3:2pen
02:00Tecos FC - Halcones de Zapopan 2:0
04:30Coras - UA Zacatecas 1:0
17:00Correcaminos 2 - Inter de Queretaro 4:0
18:00Leones Negros 2 - Los Cabos 0:1
21:00Yalmakan - Leviatan 2:0
22:00Escorpiones - Pachuca 2 0:4
22:00Uruapan - La Piedad 3:2
22:30Gavilanes de Matamoros - Tampico Madero 1:2
23:00Cafetaleros - Canamy 3:2
23:00Tritones Vallarta - Mineros de Fresnillo 3:0
00:00Mexicali - Cimarrones de Sonora 2 1:1

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00Ciervos - Canoneros Marina 1:1
22:00Tho Mayas - Calor De San Pedro 0:1
23:00Pioneros - Mazorqueros 0:1
00:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Huracanes Izcalli 1:0

MEKSYK: Liga MX U20 - Clausura

00:45Tijuana U20 - U.N.A.M. U20 0:1
16:00Club America U20 - Mazatlan U20 2:1
16:00Tigres U20 - Atl. San Luis U20 0:0
17:00Juarez U20 - Guadalajara U20 0:1

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

02:05Queretaro K - Santos Laguna K 0:0
19:00U.N.A.M. K - Pachuca K 2:3
00:05Leon K - Monterrey K 0:1

NAMIBIA: MTC Premiership

12:00Eleven Arrows - Life Fighters 2:2
13:00Citizens - Black Africa 0:4
13:00Tigers - Young Brazilians 4:1
15:00Blue Waters - Julinho Sporting 2:0
15:00Mighty Gunners - Tura Magic 2:3
15:00Okahandja - UNAM 0:0
16:00Civics - Young Africans 2:3
16:00Orlando Pirates - African Stars 1:3

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:00Darmstadt - Regensburg 2:0
13:00Heidenheim - Rostock 2:0
13:00Kiel - Furth 2:1
20:30Hannover - Kaiserslautern 1:3

NIEMCY: 3. Liga

14:00Aue - SC Freiburg II 0:0
14:00Duisburg - Osnabruck 1:2
14:00Hallescher - Zwickau 0:2
14:00Meppen - VfB Oldenburg 1:1
14:00SpVgg Bayreuth - Ingolstadt 1:0
14:00Verl - Saarbrucken 2:0

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

13:30PrzełożoneSC Weiche-08 - Hannover II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Cottbus - Altglienicke 0:2
13:00PrzełożoneErfurt - Luckenwalde -:-
13:00Halberstadt - Lichtenberg 1:1

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Bocholt - Fortuna Koln 0:1

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:00RSV Eintracht - Tasmania Berlin 1:1
13:00Staaken - Rathenow 0:2
14:00Dynamo Schwerin - Blau Weiss Berlin 2:0

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Auerbach - Sandersdorf 1:0
13:00PrzełożoneEinheit Rudolstadt - Grimma -:-
13:00OdwołaneHalle - Krieschow -:-
13:00Oberlausitz - Freital 0:1
13:00Plauen - Blau-Weiss Zorbau 6:2

NIEMCY: Oberliga Hamburg

13:00Dassendorf - Suderelbe 3:3

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

13:00Bayern Monachium U19 - Ingolstadt U19 1:1

NIGERIA: NPFL

16:00Bendel - Remo Stars 3:0
16:00Dakkada FC - Rivers United 1:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

22:00Sport Sebaco - Ferretti 1:2

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

19:00Sport Sebaco U20 - Ferretti U20 1:1
23:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 2:0
23:00Esteli U20 - Ocotal U20 8:0

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL

11:00Sogndal U19 - Haugesund U19 6:0
11:00Vålerenga U19 - Odds U19 1:3
14:00Brann U19 - Viking U19 3:4
14:00Ham-Kam U19 - Bodo/Glimt U19 4:2
14:00Rosenborg U19 - Kristiansund U19 1:6
17:00Stromsgodset U19 - Start U19 4:0

PALESTYNA: West Bank League

15:00Thaqafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil 0:1
17:00Jabal Al Mukaber - Islami Kalkelea 1:0
17:00Shabab Alsamu - Merkaz 2:3

PANAMA: LPF - Apertura

02:00San Francisco - Independiente 2:2
22:00Plaza Amador - Alianza 3:1
00:15Herrera - Deportivo Universitario 3:4

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:00Libertad - Guarani 1:0
22:00Sportivo Trinidense - Tacuary 2:0
00:30Guairena FC - Nacional Asuncion 1:3

PORTUGALIA: Liga 3

16:00Amora - Oliveira Hospital 1:0
16:00Canelas 2010 - Anadia 1:0
16:00Real SC - Sporting B 0:1
16:00S. Joao Ver - CDC Montalegre 2:0
16:00Vilaverdense - Felgueiras 0:2
17:00Setubal - Moncarapachense 2:3
20:00Paredes - Fafe 0:1

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

16:00Olhanense - Serpa 0:3
16:00Pevidem - GD Braganca 0:1

PORTUGALIA: Puchar Ligi - Play Offy

20:45Sporting - FC Porto 0:2

RPA: Pierwsza liga

14:30Mamelodi - Sekhukhune 2:0
16:30Swallows - Supersport 0:0
19:00Marumo Gallants - Orlando 0:2

RPA: Motsepe Foundation Championship

14:30Black Leopards - Pretoria U. 2:2
14:30JDR Stars - MM Platinum 1:1
14:30Polokwane - Magesi 1:0

RPA: Diski Challenge

09:00Royal AM U23 - Swallows U23 2:0
11:00Orlando U23 - Richards Bay U23 2:0

RUMUNIA: Liga 1

13:30UTA Arad - Mioveni 1:2
16:00Petrolul - Chindia Targoviste 1:2
19:00Univ. Craiova - FC Hermannstadt 2:0

RWANDA: Premier League

14:00Kiyovu - APR 2:3
14:00Mukura Victory Sports - Rayon Sport 1:1
14:00Musanze - Rutsiro 0:1
14:00Rwamagana City - AS Kigali 1:0
14:00Sunrise - Gasogi United 0:3

SALWADOR: Primera Division - Clausura

00:30Santa Tecla - Aguila 1:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - San Giovanni 4:0
15:00Domagnano - Juvenes/Dogana 1:3
18:00Pennarossa - Murata 2:3
18:00Tre Penne - Cailungo 3:0

SIERRA LEONE: Premier League

17:15Bai Bureh Warriors - Real Republicans 2:0

SYRIA: Premier League

12:00Al Jaish - Al Taliya 2:0

SZKOCJA: Premiership

16:00Hibernian - Aberdeen 6:0
16:00Rangers - St. Johnstone 2:0
16:00Ross County - Kilmarnock 3:0
16:00St. Mirren - Motherwell 1:0

SZKOCJA: Dywizja 1

16:00Dundee FC - Queen's Park 3:0
16:00Morton - Arbroath 1:2
16:00Partick Thistle - Hamilton 0:1
16:00Raith - Inverness 2:2

SZKOCJA: League One

16:00Airdrieonians - Alloa 4:0
16:00Clyde - Dunfermline 1:1
16:00FC Edinburgh - Falkirk 1:2
16:00Montrose - Kelty Hearts 3:3
16:00Peterhead - Queen of South 1:3

SZKOCJA: League Two

16:00Albion Rovers - Forfar 0:1
16:00Annan - East Fife 3:0
16:00Dumbarton - Bonnyrigg Rose 1:0
16:00Stenhousemuir - Elgin 2:0
16:00Stirling - Stranraer 1:0

SZKOCJA: Highland League

15:00Brechin - Strathspey Thistle 6:0
15:00Deveronvale - Brora Rangers 0:6
15:00Inverurie Loco Works - Fraserburgh 0:4
16:00Banks O' Dee - Wick Academy 6:0
16:00Formartine Utd - Keith 6:0
16:00Forres Mechanics - Turriff Utd 1:2
16:00Huntly - Buckie Thistle 1:1
16:00Nairn County - Lossiemouth 2:0
16:00Rothes - Clachnacuddin 3:2

SZKOCJA: Lowland League

16:00Civil Service Strollers - Bo'ness United 0:0
16:00Dalbeattie Star - Stirling University 1:6
16:00East Kilbride - Celtic B 2:2
16:00East Stirlingshire - Berwick 1:4
16:00Gala Fairydean - Cumbernauld Colts 1:0
16:00Hearts 2 - Edinburgh University 3:0
16:00Spartans - Caledonian Braves 5:1
16:00Tranent Juniors - Gretna 2008 4:0

SZWAJCARIA: Super League

18:00Lugano - Grasshoppers 1:1
20:30Basel - Luzern 2:3

SZWAJCARIA: Challenge League

18:00Aarau - Thun 1:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

13:00Syria U20 - Chiny U20 2:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

01:00Aucas (Ecu) - Tecnico U. (Ecu) 1:1
01:30Wanderers (Uru) - Fenix (Uru) 1:2
08:00Moreton Bay Utd (Aus) - Gold Coast (Aus) 1:2
08:15Harju Jalgpallikooli (Est) - Levadia U21 (Est) 4:3
09:00Khimki (Rus) - Veles Moscow (Rus) 1:2
09:00Maribor (Slo) - Shakhtar 2 (Ukr) 1:1
09:00Septemvri Sofia (Bul) - Din. Tbilisi 2 (Geo) 0:1
09:00SKA Chabarowsk (Rus) - Samara (Rus) 0:3
09:00Zenit (Rus) - Lusail (Qat) 3:0
10:00Brandys n. Labem (Cze) - Horky nad Jizerou (Cze) 3:3
10:00Chernomorets (Rus) - SKA Chabarowsk 2 (Rus) 2:1
10:00OdwołaneCSM Ramnicu Sarat (Rou) - FC Buzau (Rou) -:-
10:00Dragovoljac (Cro) - Kustosija (Cro) 0:4
10:00Dynamo Mińsk (Blr) - Eniergietyk-BDU (Blr) 3:0
10:00Gomel (Blr) - Lokomotiv Gomel (Blr) 2:2
10:00Górnik Polkowice (Pol) - Chrobry Głogów (Pol) 1:2
10:00Hradec Kralove B (Cze) - Chrudim (Cze) 0:2
10:00Kladno (Cze) - Zapy (Cze) 5:5
10:00Kolubara (Srb) - Ruch Lwów U19 (Ukr) 1:0
10:00OdwołaneMetaloglobus Bucharest (Rou) - CS Blejoi (Rou) -:-
10:00Motorlet Prague (Cze) - Banik Most - Sous (Cze) 1:2
10:00OdwołaneOlimpic Zarnesti (Rou) - FC Brasov (Rou) -:-
10:00Podbrezova (Svk) - Pohronie (Svk) 3:1
10:00OdwołaneProgresul Spartac (Rou) - Din. Bucharest (Rou) -:-
10:00Rochedale (Aus) - Brisbane City (Aus) 2:2
10:00Sigma Ołomuniec B (Cze) - FK Frydek-Mistek (Cze) 3:0
10:00Slavicin (Cze) - Zlin B (Cze) 0:6
10:00Unterhaching (Ger) - Bahlinger (Ger) 0:3
10:05Parnu JK Vaprus (Est) - Legion (Est) 1:2
10:30Blansko (Cze) - Rosice (Cze) 3:2
10:30Bohemians 1905 B (Cze) - Kolin (Cze) 5:1
10:30FK Strogino Moscow (Rus) - Torpedo Moscow 2 (Rus) 2:2
10:30Hodonin (Cze) - Lanzhot (Cze) 2:0
10:30Kromeriz (Cze) - Opawa (Cze) 1:1
10:30Petrzalka (Svk) - Lisen (Cze) 2:1
10:30Stal Rzeszów (Pol) - Sandecja Nowy Sącz (Pol) 0:0
10:30Walldorf II (Ger) - Dudenhofen (Ger) 0:3
11:00OdwołaneBanska Bystrica (Svk) - D. Kubin (Svk) -:-
11:00Bicskei (Hun) - Ivancsa (Hun) 2:3
11:00Budaorsi (Hun) - Vasas II (Hun) 2:1
11:00Concordia Elbląg (Pol) - Starogard Gdański (Pol) 3:1
11:00PrzełożoneConcordia (Rou) - Tunari (Rou) -:-
11:00Erdi (Hun) - FC Dabas (Hun) 1:0
11:00Gloria 2018 Bistrita (Rou) - Unirea Dej (Rou) 1:4
11:00III. Keruleti TVE (Hun) - ESMTK Budapest (Hun) 1:2
11:00Isłacz Mińsk (Blr) - FK Słuck (Blr) 3:1
11:00Jihlava (Cze) - Zizkov (Cze) 3:0
11:00Karwina (Cze) - Prostejov (Cze) 1:1
11:00Middelfart (Den) - Kolding (Den) 2:4
11:00Mori SE (Hun) - Abda (Hun) 2:3
11:00Myjava (Svk) - Crystal (Svk) 4:0
11:00Osijek 2 (Cro) - Cibalia (Cro) 0:2
11:00Parnu (Est) - Tammeka U21 (Est) 1:1
11:00Polonia Bytom (Pol) - Zagłębie Sosnowiec 2 (Pol) 2:2
11:00OdwołanePrzybram (Cze) - Domazlice (Cze) -:-
11:00Puskas Academy II (Hun) - Paks II (Hun) 2:1
11:00Ried (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) 3:2
11:00Ruch Chorzów (Pol) - Hutnik Kraków (Pol) 1:1
11:00Sered (Svk) - Povazska Bystrica (Svk) 0:2
11:00Suduva 2 (Ltu) - Wigry Suwałki (Pol) 1:0
11:00Szachcior Soligorsk (Blr) - Biełszyna (Blr) 1:2
11:00Szekszardi (Hun) - Majosi (Hun) 0:1
11:00Ślęza Wrocław (Pol) - Marcinkowice (Pol) 2:1
11:00Tatabanya (Hun) - MTK II (Hun) 3:1
11:00Trencin (Svk) - Raca (Svk) 3:0
11:00Viitorul Tg. Jiu (Rou) - Viitorul Simian (Rou) 3:3
11:00Vlasim (Cze) - Ostrava B (Cze) 1:1
11:00Zilina (Svk) - Trzyniec (Cze) 2:3
11:00Zug (Sui) - Rotkreuz (Sui) 2:0
11:15PEPO (Fin) - Mikkeli (Fin) 1:1
11:30Chlumec nad Cidlinou (Cze) - Śląsk Wrocław 2 (Pol) 0:2
11:30Dnepr Mogilev (Blr) - FK Witebsk (Blr) 0:0
11:45SAK Klagenfurt (Aut) - A. Klagenfurt (Am) (Aut) 1:2
12:00Ahlafors IF (Swe) - Frölunda (Swe) 1:0
12:00BK Frem (Den) - FA 2000 (Den) 3:4
12:00Gleisdorf (Aut) - Mettersdorf (Aut) 3:2
12:00Gorica (Slo) - Ruch Lwów U19 (Ukr) 3:0
12:00Göteborg (Swe) - Halmstad (Swe) 1:1
12:00Hamburger SV II (Ger) - Hobro (Den) 1:1
12:00Heider SV (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) 2:11
12:00OdwołaneHelsingor (Den) - Hvidovre IF (Den) -:-
12:00Helsingor (Den) - Vanløse (Den) 2:0
12:00Inter Turku (Fin) - SalPa (Fin) 2:1
12:00Kauno Zalgiris (Ltu) - Dainava Alytus (Ltu) 6:1
12:00Kosmonosy (Cze) - Caslav (Cze) 2:0
12:00Kuressaare (Est) - Narva (Est) 0:0
12:00Lyngby (Den) - Hillerod (Den) 3:1
12:00Metalist Kharkiv (Ukr) - Lok. Sofia (Bul) 0:1
12:00Odra Opole (Pol) - Pniówek-74 Pawłowice (Pol) 1:1
12:00Olimpia Elbląg (Pol) - Sokół Ostróda (Pol) 2:3
12:00Pogoń Siedlce (Pol) - Legionowo (Pol) 2:2
12:00Shamrock Rovers (Irl) - Treaty United (Irl) 7:1
12:00Shelbourne (Irl) - Drogheda (Irl) 3:0
12:00Siauliai FA (Ltu) - Jelgava (Lat) 0:0
12:00Sparta Praga B (Cze) - Dukla Praga (Cze) 2:5
12:00St. Patricks (Irl) - Bray (Irl) 6:0
12:00Uhersky Brod (Cze) - Puchov (Svk) 0:4
12:00Voska Sport (Mkd) - Bregalnica (Mkd) 3:0
12:00Zrinjski (Bih) - Z. Moravce-Vrable (Svk) 4:1
12:15JaPS (Fin) - KTP (Fin) 2:2
12:30Chojniczanka (Pol) - Górnik Łęczna (Pol) 2:0
12:30F. Amager (Den) - Slagelse (Den) 3:0
12:30GKS Tychy (Pol) - KKS Kalisz (Pol) 3:2aet
12:30Walldorf (Ger) - Stuttgarter Kickers (Ger) 5:1
12:45Pirin Blagoevgrad (Bul) - Botev Vratsa (Bul) 2:0
13:00AB Kopenhagen (Den) - Nykobing (Den) 2:1
13:00Amstetten (Aut) - LASK (Am) (Aut) 2:2
13:00Buducnost (Mne) - Jezero (Mne) 3:1
13:00Chertanovo M. (Rus) - Murom (Rus) 2:2
13:00OdwołaneEtar (Bul) - Spartak Pleven (Bul) -:-
13:00FK Skopje (Mkd) - Arsimi (Mkd) 3:3
13:00Fulda-Lehnerz (Ger) - RW Walldorf (Ger) 2:2
13:00Gefle (Swe) - Brage (Swe) 2:1
13:00Gigant Saedinenie (Bul) - Botev II (Bul) 1:2
13:00Gjellerasen (Nor) - Ullern (Nor) 2:0
13:00Javor (Srb) - Sloboda (Srb) 1:1
13:00Jonkoping (Swe) - Atvidabergs (Swe) 1:0
13:00Kjelsås (Nor) - Stabaek (Nor) 1:3
13:00Kozuf Gevgelija (Mkd) - Detonit Plackovica (Mkd) 0:1
13:00Örebro (Swe) - Orebro Syr. (Swe) 2:0
13:00Podbeskidzie B-B (Pol) - Alashkert (Arm) 2:1
13:00OdwołaneRapid (Am) (Aut) - Honved II (Hun) -:-
13:00Roskilde (Den) - Trelleborg (Swe) 4:2
13:00Shkendija (Mkd) - Mura (Slo) 1:1
13:00Start Brno (Cze) - Znojmo (Cze) 3:4
13:00Straelen (Ger) - Bergisch Gladbach (Ger) 2:1
13:00Trollhättan (Swe) - Lindome (Swe) 4:0
13:00VfB Hallbergmoos-Goldach (Ger) - Burghausen (Ger) 2:4
13:00VSK Aarhus (Den) - Odder (Den) 2:1
13:00Wattenscheid (Ger) - RW Koblenz (Ger) 0:2
13:00Zilina B (Svk) - Podhale Nowy Targ (Pol) 3:3
13:15Monachium 1860 II (Ger) - Rain/Lech (Ger) 1:0
13:15Tulevik (Est) - Tallinna Kalev U21 (Est) 1:3
13:30Banska Bystrica (Svk) - Kosice (Svk) 4:1
13:30FC Mińsk (Blr) - Nioman Grodno (Blr) 0:2
13:30FC Schalke 04 II (Ger) - Offenbach (Ger) 0:1
13:30Igman K. (Bih) - Velez Mostar (Bih) 1:0
13:30Ingolstadt II (Ger) - Eichstatt (Ger) 1:6
13:30KSZO Ostrowiec (Pol) - Siarka Tarnobrzeg (Pol) 0:6
13:30Seattle Sounders (Usa) - Wolfsberger (Aut) 0:0
13:55L. Mikulas (Svk) - Torpedo Kutaisi (Geo) 2:2
14:00A. Klagenfurt (Aut) - Treibach (Aut) 3:1
14:00Admira Prague B (Cze) - Nymburk (Cze) 4:4
14:00AFC Eskilstuna (Swe) - Djurgarden (Swe) 1:5
14:00Ahlen (Ger) - BSV Rehden (Ger) 1:1
14:00Augsburg II (Ger) - VfB Stuttgart II (Ger) 5:2
14:00B. Moenchengladbach II (Ger) - Oberhausen (Ger) 0:4
14:00BATE (Blr) - Sławija Mozyrz (Blr) 3:0
14:00Bonner (Ger) - Uerdingen (Ger) 1:2
14:00Bordesholm (Ger) - St. Pauli II (Ger) 0:6
14:00Bregenz (Aut) - Dornbirn (Aut) 0:3
14:00Chrobry Głogów 2 (Pol) - Polonia Środa Wlkp. (Pol) 4:9
14:00Donaufeld Wien (Aut) - Schwechat (Aut) 2:2
14:00Duren (Ger) - Hennef (Ger) 7:1
14:00Eintracht Frankfurt II (Ger) - 1. FSV Mainz 05 II (Ger) 1:0
14:00FC 08 Homburg (Ger) - Hostert (Lux) 4:0
14:00FK Liepaja (Lat) - Tukums 2000 (Lat) 3:0
14:00Furth II (Ger) - Ammerthal (Ger) 1:0
14:00Hanau (Ger) - Aschaffenburg (Ger) 3:3
14:00Helsingborg (Swe) - Mjallby (Swe) 1:2
14:00Illertissen (Ger) - Kottern-St. Mang (Ger) 4:0
14:00OdwołaneJeddeloh (Ger) - Papenburg (Ger) -:-
14:00Jeloy (Nor) - Moss (Nor) 0:5
14:00OdwołaneKaan-Marienborn (Ger) - Finnentrop/Bamenohl (Ger) -:-
14:00Kiel II (Ger) - Delmenhorst (Ger) 3:1
14:00Koblenz (Ger) - FSV Frankfurt (Ger) 1:2
14:00Koeln II (Ger) - Aubstadt (Ger) 2:1
14:00Lafnitz 2 (Aut) - Drassburg (Aut) 2:1
14:00Leinfelden-Echterdingen (Ger) - Freiberg (Ger) 1:8
14:00Lippstadt (Ger) - Rodinghausen (Ger) 0:5
14:00Lubeck (Ger) - Munster (Ger) 0:3
14:00ŁKS Łódź (Pol) - Worskła Połtawa (Ukr) 0:0
14:00Mjondalen (Nor) - Honefoss (Nor) 2:1
14:00Molde (Nor) - Traeff (Nor) 2:1
14:00Norrkoping (Swe) - Västerås SK (Swe) 0:2
14:00Ohrid (Mkd) - Pobeda (Mkd) 2:1
14:00Orn (Nor) - Sandefjord (Nor) 0:3
14:00Phonix Lubeck (Ger) - Vorwarts-Wacker (Ger) 4:0
14:00Racing Cordoba (Arg) - Emelec (Ecu) 2:1
14:00Radomlje (Slo) - Rudes (Cro) 3:3
14:00Raufoss (Nor) - Skeid (Nor) 3:0
14:00Ravensburg (Ger) - Aalen (Ger) 2:3
14:00Septemvri Sofia (Bul) - Navbahor Namangan (Uzb) 2:4
14:00Sogndal (Nor) - Hodd (Nor) 0:0
14:00Spvgg Ansbach 09 (Ger) - Schwabach (Ger) 4:4
14:00Taborsko (Cze) - Slavia Praga B (Cze) 4:2
14:00Tirol (Aut) - Kufstein (Aut) 4:0
14:00Turkgucu Munchen (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) 4:0
14:00OdwołaneUnion Titus Petange (Lux) - Berbourg (Lux) -:-
14:00Värnamo (Swe) - Landskrona (Swe) 2:1
14:00Weiden (Ger) - Hankofen-Hailing (Ger) 2:3
14:00Wiedenbruck (Ger) - Kassel (Ger) 2:1
14:00Wiener Viktoria (Aut) - Langenrohr (Aut) 3:2
14:00Wurzburger Kickers (Ger) - Gebenbach (Ger) 6:0
14:15Znicz Pruszków (Pol) - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (Pol) 2:0
14:30Dubrava (Cro) - Opatija (Cro) 2:0
14:30Kriens (Sui) - Langenthal (Sui) 4:2
14:30Kuressaare 2 (Est) - Tartu Kalev (Est) 2:1
14:30Ried (Aut) - St. Polten (Aut) 2:2
14:30OdwołaneTrnava (Svk) - Dubnica (Svk) -:-
14:30Varberg (Swe) - Falkenberg (Swe) 1:1
14:45Halden (Nor) - Grorud (Nor) 0:1
15:00Admira (Aut) - Vejle (Den) 0:1
15:00OdwołaneAthlone (Irl) - Galway (Irl) -:-
15:00OdwołaneAuersmacher (Ger) - Brebach (Ger) -:-
15:00OdwołaneBreinig (Ger) - Aachen (Ger) -:-
15:00Deutschlandsberger (Aut) - Grazer (Aut) 1:5
15:00Differdange (Lux) - Sedan (Fra) 3:0
15:00Dun. Streda (Svk) - Ruch Lwów (Ukr) 0:0
15:00Kazań (Rus) - Samara (Rus) 2:1
15:00Khimki (Rus) - Pyunik (Arm) 2:0
15:00Levski (Bul) - Johor DT (Mys) 0:1
15:00Maribor (Slo) - Dynamo Kijów (Ukr) 2:0
15:00Oleksandriya (Ukr) - JS Kabylie (Alg) 1:0
15:00Salzburg (Aut) - Slovan Bratysława (Svk) 1:0
15:00Sligo Rovers (Irl) - Galway (Irl) 2:2
15:00TSG Hoffenheim II (Ger) - Schweinfurt (Ger) 7:1
15:15Ludogorets (Bul) - Din. Tbilisi (Geo) 2:1
15:30CSKA 1948 Sofia (Bul) - Aksu (Kaz) 4:1
15:30OdwołaneHeimstetten (Ger) - Unterhaching II (Ger) -:-
15:30Tartu Welco (Est) - FC Tallinn (Est) 4:2
16:00Berdorf Consdorf (Lux) - Jeunesse Schieren (Lux) 0:2
16:00OdwołaneBruhl SG (Sui) - Breitenrain (Sui) -:-
16:00FK Panevezys (Ltu) - Metta/LU (Lat) 0:1
16:00Hegelmann (Ltu) - Zalgiris (Ltu) 2:3
16:00Jeunesse Esch (Lux) - Bettembourg (Lux) 4:2
16:00Orgryte (Swe) - Oddevold (Swe) 3:2
16:00RFS (Lat) - Paide (Est) 4:0
16:00Samtredia (Geo) - FC Gareji Sagarejo (Geo) 3:0
16:00Seattle Sounders (Usa) - Hammarby (Swe) 2:3
16:00Stal Rzeszów (Pol) - Wisła Puławy (Pol) 1:1
16:00Vysoke Myto (Cze) - Vrchovina (Cze) 0:3
16:00Weiz (Aut) - Kohfidisch (Aut) 1:0
16:30Flora U21 (Est) - Nomme Utd (Est) 1:2
16:30OdwołaneUnion Titus Petange (Lux) - Ettelbruck (Lux) -:-
17:00Shamrock Rovers (Irl) - Wexford (Irl) 2:1
18:00KaPa (Fin) - PK-35 (Fin) 1:2
18:00Longford (Irl) - Shelbourne (Irl) 0:2
18:00OdwołanePisek (Cze) - Pilzno B (Cze) -:-
18:30Riteriai (Ltu) - BFC Daugavpils (Lat) 2:0
18:45Tartu Welco (Est) - Tartu Kalev (Est) 5:1
19:30Los Angeles Galaxy (Usa) - Charlotte (Usa) 1:1
21:00Chattanooga (Usa) - Atlanta Utd (Usa) 3:3
21:00New York City (Usa) - Los Angeles FC (Usa) 1:1
22:00Argentino MM (Arg) - Sportivo Belgrano (Arg) 0:0
00:00Blooming (Bol) - Monagas (Ven) 2:2
00:00Inter Miami (Usa) - St. Louis City (Usa) 0:4

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

15:00Szkocja U16 K - Liechtenstein U16 K 8:0
17:00Portugalia U16 K - Polska U16 K 1:0pen

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

11:00IF Brommapojkarna K (Swe) - Alvsjo K (Swe) 8:0
11:30UJ Kraków K (Pol) - Rekord Bielsko-Biala K (Pol) 2:1
12:00Bromolla K (Swe) - Vittsjo K (Swe) 0:7
13:30AIK K (Swe) - Gamla Upsala K (Swe) 1:2
14:00Avaldsnes K (Nor) - Klepp K (Nor) 2:2
14:00Hammarby K (Swe) - Aland Utd K (Fin) 3:0
14:00Kristianstad K (Swe) - Vaxjo DFF K (Swe) 3:1
14:00Ovrevoll Hosle K (Nor) - LSK Kvinner K (Nor) 0:2
14:00Sparta Praga K (Cze) - St. Polten K (Aut) 2:0
14:00Wolfsburg K (Ger) - Hacken K (Swe) 1:0
15:00Bayer Leverkusen K (Ger) - Eintracht Frankfurt K (Ger) 0:2
15:00Freiburg K (Ger) - Servette K (Sui) 2:1
16:00Ferencvaros K (Hun) - Myjava K (Svk) 12:3
16:00Gutersloh K (Ger) - SGS Essen K (Ger) 2:7
16:00Győr K (Hun) - Slovacko K (Cze) 1:1
16:00Ostrava K (Cze) - Pardubice K (Cze) 2:1
17:00OdwołaneRiegelsberg K (Ger) - Racing Luxembourg K (Lux) -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

12:00Bangkok Utd - Lampang 1:0
12:30Muangthong - Nakhon Ratchasima FC 3:0
13:00Prachuap - Port MTI FC 1:1
13:30Nong Bua Pitchaya - Chiangrai 1:2

TAJLANDIA: Thai League 2

11:30Chiangmai Utd - Raj Pracha 1:0
12:00Kasetsart - Trat FC 2:1
12:00Krabi - Uthai Thani 3:0
12:30Nakhon Si - Ranong 5:1
13:00Customs Utd - Samut Prakan City 1:0

TOGO: Championnat National

16:00Binah - Dynamic Togol. 0:0
16:00Kara - OTR 0:0

TURCJA: Super Lig

11:30Sivasspor - Adana Demirspor 1:2
14:00Ankaragucu - Gaziantep 0:2
14:00Hatayspor - Trabzonspor 2:1
17:00Antalyaspor - Umraniyespor 3:2
17:00Giresunspor - Galatasaray 0:4

TURCJA: 1. Lig

11:30Tuzlaspor - Sakaryaspor 2:3
14:00Altinordu - Boluspor 1:1
17:00Pendikspor - Genclerbirligi 0:1

TURCJA: 2. Lig White Group

12:00Ankaraspor - Isparta 32 Spor 1:2
12:00Inegolspor - 24 Erzincanspor 1:1

TURCJA: 3. Lig Group 1

12:00Catalca - Yeni Mersin Idmanyurdu 1:0
12:00Karsiyaka - 1922 Konyaspor 2:0

TURCJA: 3. Lig Group 2

12:00Bulvarspor - Kusadasispor 1:0
12:00Kestel - Gumushanespor 0:0

TURCJA: Super Lig Women

11:00Fomget GSK K - Konak Bld. K 2:1
12:00Fenerbahce K - Kirecburnu K 18:0

WALIA: Cymru Premier

16:00Penybont - Newtown 3:0

WALIA: Cymru South

15:00Carmarthen - Cwmbran Celtic 4:3
15:00Llantwit Major - Pontardawe 4:1
15:30Llanelli - Barry 1:1

WALIA: Cymru North

15:00Chirk AAA FC - Colwyn Bay 1:2
15:00PrzełożoneLlandudno - Gresford -:-
15:00Llanidloes - Holywell 0:3
15:30Guilsfield - Conwy Borough 2:2
15:30Penrhyncoch - Holyhead 2:1
15:30Porthmadog - Ruthin 0:4

WALIA: Puchar Ligi

13:45Connah's Q. - Bala Town 0:1pen

WĘGRY: OTP Bank Liga

14:30Kisvarda - Paks 2:2
17:00Debrecen - Zalaegerszeg 3:0
19:30Ferencvaros - Vasas 0:0

WŁOCHY: Serie B

14:00Bari - Perugia 0:2
14:00Brescia - Como 0:1
14:00Cosenza - Parma 1:0
14:00Sudtirol - Reggina 2:1
14:00Ternana - Modena 2:1
14:00Venezia - Cittadella 1:1
16:15Genoa - Pisa 0:0

WŁOCHY: Serie C - Group B

14:30Carrarese - Alessandria 0:1
14:30Entella - Gubbio 0:0
14:30Fiorenzuola - Imolese 1:2
14:30San Donato - Reggiana 0:3
14:30Siena - Olbia 1:1
14:30Torres - Recanatese 1:1
17:30Ancona - Vis Pesaro 1:1
17:30Fermana - Montevarchi 1:1
17:30Pontedera - Cesena 0:3
17:30Rimini - Lucchese 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group E

15:00Follonica Gavorrano - Trestina 0:0

WŁOCHY: Serie D - Group G

15:00Atletico Uri - Sarrabus Ogliastra 3:0

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Vibonese - Catania 0:2

WŁOCHY: Primavera 2

10:45Crotone U19 - Monopoli U19 2:4
11:00Cosenza U19 - Benevento U19 0:1
11:00Reggina U19 - Salernitana U19 1:2
11:00Spezia U19 - Ternana U19 3:0
14:00Genoa U19 - Parma U19 0:0
14:00Padova U19 - Venezia U19 0:1
14:30AlbinoLeffe U19 - Cremonese U19 0:2
14:30Alessandria U19 - Monza U19 1:1
14:30Cittadella U19 - Vicenza U19 1:2
14:30Como U19 - Reggiana U19 1:0
14:30FeralpiSalo U19 - Brescia U19 1:1
14:30Imolese U19 - Entella U19 1:2
14:30Lazio U19 - Ascoli U19 1:1
14:30Perugia U19 - Pisa U19 4:0
14:30Spal U19 - Pordenone U19 3:0
15:00Pescara U19 - Viterbese U19 2:1

WŁOCHY: Serie A Women

14:30AC Milan K - Inter K 1:4
14:30Fiorentina K - Pomigliano K 2:0

WŁOCHY: Serie B Women

14:30Verona K - Ravenna K 1:1

ZAMBIA: Super League

14:00FC Muza - Power Dynamos 0:0
14:00Green Eagles - NAPSA Stars 2:2
14:00Lumwana Radiants - Zesco Utd 1:1
14:00Nchanga Rangers - Chambishi 3:3
14:00Nkana - Green Buffaloes FC 1:1
14:00Nkwazi - Kansanshi 0:1
14:00Prison Leopards - Buildcon 2:0
14:00Red Arrows - Kabwe 1:0

ZEA: UAE League

14:15Al Bataeh - Ittihad Kalba 2:2
14:15Dibba Al Fujairah - Al-Jazira 0:1
17:00Al-Wahda - Al Wasl 3:3

ZEA: Division 1

14:10Dibba Al Hisn - Al Rams 1:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.