REFRESH

Piłka nożna » 29.06.2022 » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy

00:15Emelec (Ecu) - Atletico-MG (Bra) 1:1
02:30Athletico-PR (Bra) - Libertad (Par) 2:1
02:30Corinthians (Bra) - Boca Juniors (Arg) 0:0
00:15Cerro Porteno (Par) - Palmeiras (Bra) 0:3
00:15Talleres Cordoba (Arg) - Colon (Arg) 1:1

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:15Nacional (Uru) - Union Santa Fe (Arg) 2:0
02:30Colo Colo (Chi) - Internacional (Bra) 2:0
00:15The Strongest (Bol) - Ceara (Bra) 1:2

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa CONCACAF U20 - Play Offy

01:00USA U20 - Kostaryka U20 2:0
04:00Panama U20 - Honduras U20 1:2

ARGENTYNA: Copa Argentina

23:05PrzełożoneRosario - Quilmes -:-
23:05PrzełożoneAldosivi - Newells Old Boys -:-
23:05Gimnasia L.P. - Flandria 2:0

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

11:00Lake Macquarie - Weston Workers 2:5
11:00Maitland - Lambton J. 1:3
11:30Valentine - Newcastle Olympic 0:2

AUSTRALIA: NPL South Australian

13:00Adelaide Olympic - Adelaide U21 3:1

BANGLADESZ: Premier League

12:00Muktijoddha Sangsad - Bangladesh Police 1:4

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00BATE - FK Słuck 4:0
19:00Gomel - Zhodino 1:0

BRAZYLIA: Serie B

00:00Brusque - Bahia 0:2
00:00Gremio - Londrina 1:0
02:30Cruzeiro - Sport Recife 2:1
02:30Guarani - Ituano 0:2
02:30Vila Nova - Ponte Preta 1:1
00:00Nautico - Criciuma 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Carioca 2 - druga runda

00:00Volta Redonda - Macae 4:2

CHINY: Super Liga

09:30Shanghai Port - Shanghai Shenhua 1:1
11:00Meizhou Hakka - Cangzhou 4:1
11:30Shenzhen - Tianjin Jinmen Tiger 2:3
13:30Changchun Yatai - Zhejiang Professional 1:1

CHINY: Liga Jia

10:00Nantong Zhiyun - Qingdao Youth Island 0:0
10:00Zibo Cuju - Guangxi Pingguo Haliao 0:0

DR KONGO: Ligue 1

15:00Maniema - Don Bosco 3:0

EGIPT: Pierwsza liga

19:00Pyramids - Enppi 1:0
21:30Smouha - Al Ahly 3:2

EKWADOR: Serie B

22:00PrzełożoneAmerica de Quito - Buhos ULVR -:-
22:00PrzełożoneChacaritas - Manta -:-
22:00PrzełożoneImbabura - El Nacional -:-
22:00PrzełożoneInd. Juniors - Libertad -:-
22:00PrzełożoneOlmedo - Santo Domingo -:-

ESTONIA: Meistriliiga

16:30Tammeka - Narva 1:0
17:00Flora - Parnu JK Vaprus 6:1
18:30Legion - Paide 1:2

ESTONIA: Puchar Estonii

18:30Soccernet WO - Jogeva Wolves -:-
19:00Zenit Tallinn - JK Poseidon 5:3
19:45Infonet Tallinn - Eston Villa 3:1

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje - Eliminacje - Play Offy

14:00Kaskelen (Am) (Kaz) - Kolos Cherven (Am) (Blr) 0:5

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30EPS - SalPa 0:2
17:30VJS - HJS 1:0
18:00Ilves-Kissat - GrIFK 1:1

FINLANDIA: Suomen Cup

17:00Inter Turku - HJK 1:0pen
17:30Haka - KuPS 2:3pen
18:00PK-35 - HIFK 2:3pen

GABON: Championnat D1

16:30Akanda - Dikaki 0:1
16:30Bitam - Mberi Sportif 2:1
16:30Bouenguidi - CF Mounana 0:2
16:30Lozo - Missile 1:2
17:00FC Libreville - Pelican 0:2
17:00Stade Mandji - Oyem 1:1

GAMBIA: GFA League

18:00Steve Biko - Falcons 1:0

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Torpedo Kutaisi - Dila Gori 4:1
16:00Gagra - Saburtalo Tbilisi 3:3
19:00Dinamo Batumi - Din. Tbilisi 4:1

IRAK: Super Liga

16:00Al Diwaniya - Al Shorta 1:1
16:00Al Sinaah - Al Quwa Al Jawiya 1:1
16:00Al Talaba - Baghdad 2:2
16:00Al-Qassim - Al Wasat 1:1
18:40Naft Al-Basra - Newroz 2:0

ISLANDIA: Division 2

20:00Njardvik - Fjallabyggd 6:0
20:30Volsungur - IR Reykjavik 3:1
21:15Fjardabyggd/Leiknir - Magni 2:0
21:15Haukar - Throttur 0:1
21:15Reynir - Olafsvik 3:4
22:15Aegir - Hottur / Huginn 2:0

JAMAJKA: Premier League - Play Offy

00:00Waterhouse - Harbour View 1:1

JAPONIA: J1 League

12:00G-Osaka - Hiroshima 2:0

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

16:00Ordabasy - Aksu 3:0

KAZACHSTAN: First Division

14:00Yassy - Zhetysu 2:1
15:00Kaisar - Zhenis 2:0

KOREA POŁUDNIOWA: Puchar

12:00Busan Kyotong - Seoul 0:3
12:00Daegu - Pohang 3:2
12:00Jeonbuk - Suwon 3:0
12:00Ulsan Hyundai - Bucheon 2:1pen

MALAWI: Super League

14:30Silver Strikers - TN Stars 4:1

MALEZJA: Super Liga

15:00Terengganu - Negeri Sembilan 0:0

MAROKO: Botola Pro

19:00Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid 1:0
19:00FUS Rabat - Rapide Oued Zem 0:2
19:00Jeunesse Sportive Soualem - Agadir 2:3
19:00Mouloudia Oujda - Wydad 2:2
19:00Raja Casablanca - FAR Rabat 2:1
19:00Tanger - Maghreb Fez 1:1
21:30Berkane - Chabab Mohammedia 3:1
21:30Khouribga - Safi 1:4

MAURETANIA: Ligue 1

19:30SNIM - Tidjikja 3:1
21:45Madine Trarza - Police 0:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tapatio - Alacranes 3:1

MONGOLIA: Premier League

10:00Falcons - Ulaanbaatar City 0:5
13:00Deren - Khangarid 4:0

MYANMAR: National League

10:30Ispe FC - Rakhine United 3:1

NORWEGIA: NM Puchar

18:00Byåsen - Sandefjord 1:2
18:00Eidsvold - Molde 1:4
18:00PrzełożoneJerv - Odd -:-
18:00Kjelsås - Skeid 3:4pen
18:00Lilleström - Aalesund 1:0
18:00Moss - Start 0:3
18:00SK Gjovik-Lyn - Stabaek 0:7
18:00Sotra - Haugesund 0:1
20:15Vålerenga - Bodo/Glimt 0:1

SINGAPUR: Premier League

13:45Lion City - Young Lions 5:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:00Raadsan - Heegan -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:15Al-Ahly Merowe - Alamal Atbara 0:0
19:15Al-Hilal - Al Wadi 2:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

20:00Huddinge - IFK Eskilstuna 2:0

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

19:30Saffle SK - Lidkoping 1:5

SZWECJA: Svenska Cupen - Kwalifikacje

19:00Husqvarna - Motala 4:2
19:00Trollhättan - Vanersborgs FK 3:1
19:30Ullareds IK - Onsala BK 3:4aet
20:00Jarfalla - IFK Stocksund 1:3

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

12:00Litwa U17 - Estonia U17 3:3
16:30Finlandia U17 - Łotwa U17 0:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00Chojniczanka (Pol) - KKS Kalisz (Pol) 1:2
10:00Farul Constanta (Rou) - FC Brasov (Rou) 3:1
10:00Samorin (Svk) - Petrzalka (Svk) 1:2
10:30Sigma Ołomuniec (Cze) - Vyskov (Cze) 2:3
11:00Liberec (Cze) - Vlasim (Cze) 3:1
11:00Mosonmagyarovari TE (Hun) - Dorogi (Hun) 1:0
11:00Teplice (Cze) - Varnsdorf (Cze) 2:3
12:00Hibernian (Sco) - Hartlepool (Eng) 2:0
12:00Kiel (Ger) - Qarabag (Aze) 2:2
12:00Saturn Ramenskoye (Rus) - Ryazan (Rus) 3:1
12:00Skra Częstochowa (Pol) - Znicz Pruszków (Pol) 2:0
13:00Larne (Nir) - TNS (Wal) 2:0
13:30St. Liege (Bel) - St. Truiden (Bel) 0:2
15:00Salzburg (Aut) - Legia Warszawa (Pol) 3:2
15:30Club Brugge (Bel) - Lierse K. (Bel) 1:1
16:00Cherno More (Bul) - Sozopol (Bul) 2:1
16:00CSKA 1948 Sofia (Bul) - Akademija Pandev (Mkd) 3:1
16:00Dresden (Ger) - Heidenheim (Ger) 0:1
16:00Puchov (Svk) - Trzyniec (Cze) 2:3
16:00Sp. Moskwa (Rus) - Bałtika (Rus) 3:2
16:15Podbrezova (Svk) - Komarno (Svk) 1:2
16:30Queen's Park (Sco) - Lok. Zagrzeb (Cro) 1:3
17:00Arda (Bul) - Vitosha Bistritsa (Bul) 1:2
17:00Banik Ostrava (Cze) - Zlin (Cze) 1:1
17:00Budafoki (Hun) - Banska Bystrica (Svk) 1:1
17:00Cukaricki (Srb) - Śląsk Wrocław (Pol) 1:0
17:00Farul Constanta (Rou) - Mioveni (Rou) 0:0
17:00FC Voluntari (Rou) - Orleta Kielce (Pol) 12:0
17:00FCSB (Rou) - Sf.Gheorghe (Mda) 6:0
17:00Fenerbahce (Tur) - Shamal (Qat) 4:2
17:00FK Chayka (Rus) - Chernomorets (Rus) 3:1
17:00GKS Jastrzębie (Pol) - Ruch Chorzów (Pol) 3:0
17:00Górnik Łęczna (Pol) - Puszcza Niepołomice (Pol) 1:1
17:00Kuban (Rus) - Maykop (Rus) 1:0
17:00Levski (Bul) - Lok. Sofia (Bul) 2:1
17:00Lisen (Cze) - Slovan Bratysława B (Svk) 2:0
17:00Mezokovesd (Hun) - MTK Budapest (Hun) 5:4
17:00Pardubice (Cze) - Przybram (Cze) 2:1
17:00Petrolul (Rou) - Al Markhiya (Qat) 2:1
17:00Rapid Wiedeń (Aut) - Lafnitz (Aut) 5:2
17:00Vasas (Hun) - Michalovce (Svk) 3:0
17:30Botev Vratsa (Bul) - Spartak Pleven (Bul) 0:1
17:30Hajduk Split (Cro) - Hamburger SV (Ger) 2:2
17:30Hartberg (Aut) - U. Cluj (Rou) 1:0
17:30Lausanne Ouchy (Sui) - Servette (Sui) 1:2
17:30OdwołaneShkupi (Mkd) - Gjilani (Kos) -:-
17:30St. Polten (Aut) - Rapid Bukareszt (Rou) 3:2
18:00Aarau (Sui) - Mannheim (Ger) 0:2
18:00Aubstadt (Ger) - Bamberg (Ger) 2:2
18:00Bruk-Bet T. (Pol) - Karwina (Cze) 5:1
18:00Drita (Kos) - Struga (Mkd) 3:1
18:00Erdi (Hun) - Kozarmisleny (Hun) 0:4
18:00AnulowaneGKS Tychy (Pol) - Garbarnia Kraków (Pol) 3:0
18:00Gorica (Slo) - Tabor Sezana (Slo) 0:0
18:00Havelse (Ger) - Osnabruck (Ger) 1:4
18:00Lugano II (Sui) - Bellinzona (Sui) 1:6
18:00Monaco (Fra) - St. Gallen (Sui) 1:1
18:00Sarajevo (Bih) - TSC Backa Topola (Srb) 1:1
18:00Slavia Praga (Cze) - Olympiakos (Gre) 1:1
18:00Trebisov (Svk) - Presov (Svk) 0:1
18:00TuS Makkabi Berlin (Ger) - Hertha Berlin (Ger) 0:7
18:00Viktoria Berlin (Ger) - 1. FC Union Berlin (Ger) 1:3
18:00Waregem (Bel) - Charleroi (Bel) 1:1
18:00Wolfsberger (Aut) - Rostock (Ger) 1:3
18:30A. Klagenfurt (Aut) - Villach (Aut) 12:0
18:30Ammerthal (Ger) - Wurzburger Kickers (Ger) 0:4
18:30Cherno More (Bul) - Etar (Bul) 3:1
18:30FC Monheim (Ger) - Bochum (Ger) 1:1
18:30Maribor (Slo) - Partizani (Alb) 1:1
18:30Univ. Craiova (Rou) - Qarabag (Aze) 1:1
18:45Yverdon (Sui) - Sion (Sui) 1:2
19:00Bersenbruck (Ger) - Lohne (Ger) 0:4
19:00Buchbach (Ger) - VfB Hallbergmoos-Goldach (Ger) 5:3
19:00OdwołaneBW Linz (Aut) - Sparta Praga B (Cze) -:-
19:00CSKA Moskwa (Rus) - Zenit (Rus) 0:3
19:00Deisenhofen (Ger) - Pipinsried (Ger) 1:1
19:00OdwołaneFC Schalke 04 II (Ger) - Schonnebeck (Ger) -:-
19:00FC Schalke 04 II (Ger) - FC Iserlohn (Ger) 11:0
19:00G.A. Eagles (Ned) - PAOK (Gre) 0:4
19:00Halberstadt (Ger) - Wolfenbuttel (Ger) 2:2
19:00Remscheid (Ger) - Viktoria Koeln (Ger) 0:7
19:00Spvgg Ansbach 09 (Ger) - Ingolstadt II (Ger) 1:1
19:00Wuppertaler (Ger) - Bovinghausen (Ger) 5:1
19:30Melsele (Bel) - Beveren (Bel) 2:5
20:00Lausanne (Sui) - Dynamo Kijów (Ukr) 2:0
20:00Zrinjski (Bih) - Igman K. (Bih) 2:0
20:30Clachnacuddin (Sco) - Inverness (Sco) 0:10
20:45Raith (Sco) - Queen of South (Sco) 1:2

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

23:00Paragwaj U20 K - Panama U20 K 3:0
00:30Chile K - Wenezuela K 1:3
02:00Kolumbia U20 K - Wenezuela U20 K 3:0
04:00USA K - Kolumbia K 2:0
15:30Polska K - Islandia K 1:3
18:00Dania K - Norwegia K 1:2
20:00Botswana K - Togo K 1:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Azam - Biashara Mara United 4:1
15:00Coastal Union - Geita Gold 1:1
15:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC 1:0
15:00Kagera Sugar - Polisi Tanzania 0:0
15:00Mbeya City - Namungo 1:1
15:00Mbeya Kwanza - Simba 0:0
15:00Ruvu Shooting - Tanzania Prisons 1:0
15:00Young Africans - Mtibwa Sugar 1:0

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Colorado Springs 2:0
03:00San Antonio - FC Tulsa 2:1

USA: USL League Two

23:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City 1:0
01:00Cleveland Force - Kings Hammer 0:3
01:00Vermont Green - Blackwatch Rush 3:0
02:00Blue Goose - LA Parish 2:3
02:00Houston FC - Brazos Valley Cavalry 2:0
02:00Round Rock - Houston Sur 4:2
02:00St. Croix - Manitoba 2:4
02:30Tennessee - Peachtree City MOBA 2:1
23:00New Jersey Copa - Hudson Valley 2:5

UZBEKISTAN: Super League

16:00Termez Surkhon - Neftchi Fargona 1:1
17:00Pakhtakor - Bunyodkor 2:3

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30Korhogo - Academie de FAD 1:3
17:30Sporting Gagnoa - Bassam 2:1
19:00ES Bafing - Lys Sassandra 1:2
21:30SOL - Racing d'Abidjan 3:3

WYSPY OWCZE: Premier League

19:30Klaksvik - Runavik 4:2
20:00Skala Itrottarfelag - Argir 5:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.