Piłka nożna » 31.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ALGIERIA: Ligue 2
17:00Olympique Akbou - Khemis El Khechna 3:1AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Ind. del Valle (Ecu) - Liverpool M. (Uru) 2:100:00Palmeiras (Bra) - San Lorenzo (Arg) 0:0
02:00Libertad (Par) - Nacional (Uru) 2:1
02:00River Plate (Arg) - Dep. Tachira (Ven) 2:0
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Athletico-PR (Bra) - Ameliano (Par) 0:100:00Danubio (Uru) - Rayo Zuliano (Ven) 0:0
02:00Cruzeiro (Bra) - U. Catolica (Ecu) 1:0
02:00U. Calera (Chi) - Alianza (Col) 0:1
ARABIA SAUDYJSKA: King Cup
20:00Al-Hilal - Al Nassr Riyadh 2:1penARGENTYNA: Primera Nacional
20:00Arsenal Sarandi - Racing Cordoba 0:2AUSTRALIA: NPL Northern NSW
10:30Broadmeadow - Cooks Hill United 5:2AUSTRALIA: NPL NSW
11:30Manly Utd - Sydney FC U23 1:0AUSTRALIA: NPL Victoria
11:15Heidelberg - Dandenong 2:0AUSTRALIA: NSW League One
12:00Blacktown Spartans - Dunbar Rovers 2:212:00Nepean - Macarthur Rams 2:1
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
12:15Launceston U21 - Northern Rangers 1:1AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
12:15Olympia Warriors - South East Utd. 1:3AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Melbourne Victory U21 0:012:30Brunswick City - George Cross 3:1
12:30Kingston City - Northcote City 2:5
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
18:00Donaufeld Wien - Marchfeld 1:019:30Drassburg - Wiener Viktoria 3:0
19:30Favoritner - Wiener 4:5
19:30Neusiedl - Mauerwerk 1:2
19:30SV Oberwart - SK Rapid (Am) 2:4
19:30Traiskirchen - Austria (Am) 0:3
19:30TWL Elektra - Ardagger 0:2
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:00Allerheiligen - Vocklamarkt 1:219:00Deutschlandsberger - ASK Klagenfurt 4:1
19:00LASK (Am) - Gleisdorf 3:1
19:00SPG Wels - Vorwarts Steyr 2:0
19:00Voitsberg - Union Gurten 3:2
19:00Wallern/St Marienkirchen - Ried (Am) 0:1
19:00Weindorf St. Anna - Wolfsberger (Am) 0:3
19:00Weiz - Bad Gleichenberg 5:2
AUSTRIA: Burgenland
19:30Leithaprodersdorf - Kohfidisch 4:019:30Parndorf - Marz 6:0
AUSTRIA: Niederosterreich
19:30Gloggnitz - Korneuburg 3:119:30Schrems - Kottingbrunn 2:0
20:00Wiener Neustadt - Zwettl 5:3
AUSTRIA: Oberosterreich
18:30ASK St.Valentin - Friedburg 2:220:00Mondsee - Leonfelden 2:0
20:00Perg - Schallerbach 1:1
AUSTRIA: Steiermark
19:00Heiligenkreuz - Hohenhaus Schladming 3:119:00Ilzer SV - Lebring 4:1
19:00Lafnitz (Am) - Koflach 4:3
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - Furstenfeld 0:2
19:00SV Union Gnas - Kalsdorf 1:2
19:00SV Wildon - Tillmitsch 3:0
19:00UFC Fehring - SV Frauental 1:3
19:00Weinland Gamlitz - Hartberg (Am) 3:1
AUSTRIA: Wien
18:00Red Star-Penzing - Stadlau 2:018:30Schwechat - Stammersdorf 5:1
18:30SV Donau - Wienerberger 1:0
BAHRAJN: Premier Liga - Baraż o utrzymanie
18:00Al-Hidd - Malkia 1:318:00Al-Ittihad - East Riffa 0:2
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
16:30Smorgonie - Sławija Mozyrz 3:318:30BATE - FK Słuck 6:0
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
17:30Laktasi - Leotar 4:2BRAZYLIA: Serie B
00:00Ceara - Coritiba 1:0BRAZYLIA: Serie D
00:00Iguatu - Potiguar de Mossoró 2:0BRAZYLIA: Mineiro 2
00:30Aymores - Valeriodoce 1:0BRAZYLIA: Acreano U20
22:00Vasco da Gama AC U20 - Nauas EC U20 5:000:00Santa Cruz U20 - Rio Branco AC U20 1:5
BRAZYLIA: Alagoano U20
20:00Santa Cruz AL U20 - CRB U20 0:2BRAZYLIA: Baiano U20 - Play Offy
20:00Bahia U20 - Itabuna U20 4:1BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Barra FC U20 - Marcilio Dias U20 1:1BRAZYLIA: Cearense U20
20:30Caucaia U20 - Ferroviario U20 1:220:30Horizonte U20 - Itarema U20 2:0
BRAZYLIA: Matogrossense U20
01:00Nova Mutum U20 - Caceres U20 3:1BRAZYLIA: Mineiro U20
15:00Minas Boca U20 - Tres Coracoes U20 0:615:30Futgol U20 - XV de Novembro U20 3:1
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00Agua Santa U20 - Sao Caetano U20 1:120:00Aguai U20 - Porto Football U20 1:0
20:00Aster Itaqua U20 - EC Sao Bernardo U20 0:0
20:00Botafogo SP U20 - Comercial U20 3:1
20:00Brasilis U20 - Guacuano U20 2:0
20:00CA Taquaritinga U20 - Velo Clube U20 0:2
20:00Desportivo U20 - Sao Bento U20 3:1
20:00Elosport U20 - Sfera U20 0:3
20:00Ferroviaria U20 - Sao Carlos U20 7:0
20:00Flamengo SP U20 - Ibrachina U20 0:1
20:00GE Osasco U20 - Referencia U20 4:6
20:00Guarani U20 - Capivariano U20 4:0
20:00Inter de Bebedouro U20 - Francana U20 2:3
20:00Internacional de Limeira U20 - Independente SP U20 4:1
20:00Ituano U20 - Comercial FC - Tiete U20 3:1
20:00Jabaquara U20 - Maua U20 0:2
20:00Jose Bonifacio EC U20 - Rio Preto U20 1:0
20:00Mauaense U20 - Santo Andre U20 2:3
20:00Metropolitano FC U20 - Paulinia FU U20 2:0
20:00Mirassol U20 - Tanabi U20 1:0
20:00Nacional SP U20 - Guarulhos U20 3:0
20:00Novorizontino U20 - Tupa U20 7:0
20:00Oeste U20 - Osasco Audax U20 3:0
20:00Olimpia FC U20 - Fernandopolis U20 0:0
20:00Pinda U20 - CA Joseense U20 2:1
20:00Ponte Preta U20 - Itapirense U20 3:1
20:00Presidente Prudente U20 - Marilia AC U20 0:2
20:00Rio Branco U20 - Piracicaba U20 1:3
20:00Rio Claro U20 - XV de Jau U20 1:0
20:00Taubate U20 - Uniao Mogi U20 3:1
20:00Uniao Sao Joao U20 - Cosmopolitano Sports U20 1:1
20:00Vocem U20 - Gremio Prudente U20 0:2
BRAZYLIA: Pernambucano U20 - pierwsza runda
20:00Retro U20 - Central SC U20 4:1BUŁGARIA: Parva Liga - Liga Konferencji - Play Offy
19:00CSKA Sofia - CSKA 1948 Sofia 0:2BUŁGARIA: Third League - South-East
17:00Asenovets - Lok. Plovdiv II 2:117:00Beroe II - Atletik Kuklen 0:3
BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Vitesse 1:018:00ASEC Koudougou - Salitas 2:1
18:00Kozaf - Bobo-Dioulasso 2:0
18:00Majestic - Etoile Filante 1:0
18:00Rahimo - Sporting Cascades 3:0
18:00USFA - Kadiogo 2:1
CHORWACJA: Druga NL
17:30Grobnican - Trnje 3:0CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - Ascot 0:316:45PrzełożoneAgri - Tchad - Tourbillon -:-
16:45Emat - AS Psi 1:0
CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga - Baraż o utrzymanie
17:30Otrant - Mladost DG 1:019:00FK Podgorica - Jedinstvo 1:3
CZECHY: FORTUNA:LIGA - Liga Konferencji - Play Offy
18:00Mlada Bolesław - Hradec Kralove 3:1CZECHY: CFL - Group A
18:00Karlovy Vary - Pilzno B 1:018:00Pisek - Kraluv Dvur 1:1
CZECHY: CFL - Group B
18:00Ceska Lipa - Liberec B 4:118:00Zapy - Banik Most-Sous 2:1
CZECHY: MSFL
17:00Blansko - FK Frydek-Mistek 2:217:00Zlinsko - Ostrava B 1:3
18:00Start Brno - Unicov 3:3
19:00Hlucin - Slovacko B 2:2
19:00SK Hranice - Hodonin 3:4
CZECHY: Dywizja D
18:00Slavoj Polna - Velke Mezirici 1:4CZECHY: Dywizja E
17:30Strani - Slavicin 5:318:00Batov - Vsechovice 4:0
CZECHY: Jihocesky KP
18:00Hluboka nad Vltavou - Protivin 2:0CZECHY: Karlovarsky KP
18:00Kralovske Porici - Lomnice 1:018:00Union Nove Sedlo - Hroznetin 6:1
CZECHY: Moravskoslezsky KP
17:30Krasne Pole - Pusta Polom 0:5CZECHY: Stredocesky KP
19:00Porici n. S. - Pruhonice 5:6CZECHY: Liga U19
11:30Dukla Praga U19 - FC Viktoria Pilzno U19 3:112:30Zlin U19 - Pardubice U19 4:0
DANIA: Superliga - Liga Konferencji - Play Offy
19:00FC Kopenhaga - Randers 2:1DANIA: 2nd Division - Grupa - awans
18:00Aarhus Fremad - Middelfart 0:319:00Esbjerg - AB Kopenhagen 6:0
19:00Roskilde - Nykobing 5:1
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:00Celeste - Renaissance 0:116:00AC Kuya - AC Rangers 0:1
16:00Etoile de Kivu - Motema Pembe 0:3
EGIPT: Egypt Cup
16:00Baladiyat El Mahalla - El Gounah 1:2pen16:00National Bank Egypt - Petrojet 4:1
19:00PrzełożonePyramids - Al Nasr -:-
EKWADOR: Serie B
02:00Vargas Torres - Manta 0:1ESTONIA: Meistriliiga
19:00Nomme Utd - Parnu JK Vaprus 2:1EUROPA: Euro Kobiety - Kwalifikacje - Liga A
18:00Austria K - Islandia K 1:118:00Norwegia K - Włochy K 0:0
18:30Czechy K - Belgia K 1:2
19:00Dania K - Hiszpania K 0:2
20:30Irlandia K - Szwecja K 0:3
20:30Niemcy K - Polska K 4:1
20:45Holandia K - Finlandia K 1:0
21:00Anglia K - Francja K 1:2
EUROPA: Euro Kobiety - Kwalifikacje - Liga B
17:00Kosowo K - Chorwacja K 0:118:00Serbia K - Słowacja K 2:1
19:00Turcja K - Azerbejdżan K 1:0
19:30Malta K - Bośnia i Hercegowina K 0:1
20:00Szwajcaria K - Węgry K 2:1
20:05Szkocja K - Izrael K 4:1
20:15Walia K - Ukraina K 1:1
21:45Portugalia K - Irlandia Północna K 4:0
EUROPA: Euro Kobiety - Kwalifikacje - Liga C
15:00Armenia K - Kazakhstan K 2:117:00Estonia K - Albania K 1:2
17:00Grecja K - Czarnogóra K 2:2
17:00Litwa K - Białoruś K 0:3
17:00Macedonia Północna K - Mołdawia K 1:1
17:45Wyspy Owcze K - Andora K 4:0
18:00Cypr K - Gruzja K 0:2
18:00Rumunia K - Bułgaria K 1:0
18:00Słowenia K - Łotwa K 6:0
FINLANDIA: Veikkausliiga
17:00Ilves - KuPS 1:217:00Inter Turku - Haka 3:1
17:00SJK - Mariehamn 0:2
19:00Oulu - HJK 1:0
FINLANDIA: Ykkosliiga
17:30KaPa - PK-35 0:1FINLANDIA: Ykkonen
18:00Jazz Pori - Atlantis 1:3FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
17:30MyPa - GrIFK 1:118:00Kiffen - PPJ 3:2
18:00NJS - Futura 0:1
GAMBIA: GFA League
18:30WAA Banjul - Greater Tomorrow 1:0GHANA: Pierwsza Liga
20:00Hearts Of Oak - Nations FC 2:0GHANA: Division One League
17:00Accra Athletic - Okwawu 0:1GRUZJA: Liga 3
15:30Loco. Tbilisi 2 - Orbi 2:0GWINEA: Ligue 1
18:00Renaissance - Sequence 1:0INDONEZJA: Liga 1 - Play Offy
14:00Madura United - Persib 1:3IRAK: Stars League
15:15Newroz - Al Quwa Al Jawiya 4:217:30Al Naft - Karbala 1:1
17:30Al Najaf - Zakho 2:1
19:45Al Zawraa - Al Minaa 1:0
IRLANDIA: Premier Division
20:45Drogheda - Shamrock Rovers 0:220:45Dundalk - Derry City 0:0
20:45Shelbourne - Sligo Rovers 1:2
20:45St. Patricks - Galway 2:1
20:45Waterford - Bohemians 2:1
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Athlone - Cork City 1:020:45Cobh Ramblers - Kerry 1:0
20:45Finn Harps - Wexford 1:0
20:45Treaty United - Longford 1:0
20:45UC Dublin - Bray 0:0
ISLANDIA: Besta deild karla
21:15Hafnarfjordur - Fram 3:3ISLANDIA: Division 1
20:00Njardvik - Thor Akureyri 5:121:15Grindavik - Keflavik 2:2
21:15Leiknir - Afturelding 0:1
21:15Throttur - IR Reykjavik 5:0
ISLANDIA: Division 2
20:00Fjallabyggd - Fjardabyggd/Leiknir 4:020:00Selfoss - Throttur Vogar 6:1
21:15KFG Gardabaer - Aegir 1:2
21:15Reynir - Olafsvik 1:1
JAPONIA: J1 League
12:00Sagan Tosu - Tokyo 0:1KAZACHSTAN: First Division
13:00Kaisar Kyzylorda 2 - FK Akzhayik 1:014:00Arys - Taraz 1:2
15:00Khan Tengri - Aktobe 2 6:2
15:00Okzhetpes - Ulytau 1:1
KENIA: Super League
11:00Mathare Utd. - Vihiga 2:1KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:00La Equidad - Once Caldas 1:2KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular
22:00Cucuta - Llaneros 1:3KONGO: Ligue 1
14:00JS Talangai - Kondzo 2:116:00Diables Noirs - AS BNG 4:0
KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
12:00Daejeon Korail - Ulsan Citizen 1:1LITWA: A Lyga
18:00Dainava Alytus - Hegelmann 0:2LITWA: I Lyga
17:00Babrungas - Riteriai 1:317:30BE1 NFA - Neptunas 1:1
18:00Garliava - Banga 2 1:2
LUKSEMBURG: BGL Ligue - Baraż o utrzymanie
19:30Kaerjeng - Hostert 1:3aetŁOTWA: Puchar Łotwy
18:00Leevon PPK - Upesciema Warriors 4:0MALAWI: Super League
14:30Civo Utd - Baka City 3:0MAROKO: Botola 2
18:00Dcheira - USM Oujda 2:118:00Fes - Chabab Atlas Khenifra 1:2
18:00Jeunesse - Difaa El Jadidi 1:1
18:00Khouribga - Sale 2:0
18:00Marrakech - Ittifaq Marrakech 3:0
18:00RAC Casablanca - Rapide Oued Zem 1:2
18:00Raja Beni Mellal - Chabab Benguerir 0:1
18:00Stade Marocain - Meknes 2:0
MONGOLIA: Premier League
13:15Khovd - FC Ulaanbaatar 3:6MOZAMBIK: Mocambola
15:00Brera Tchumene - Costa do Sol 1:1NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
19:30Neustrelitz - Wismar 4:0NORWEGIA: OBOS-ligaen
19:00Lyn - Mjondalen 1:1PARAGWAJ: Division Intermedia
23:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:0PERU: Liga 2
22:00Ayacucho - Dep. Municipal 3:022:00Llacuabamba - Carlos Stein 6:0
POLSKA: III Liga - Grupa I
17:00Świt Nowy Dwór - ŁKS Łomża 4:319:00Broń Radom - GKS Wikielec 2:1
19:45Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1
POLSKA: III Liga - Grupa III
16:00Górnik Zabrze II - Carina Gubin 2:217:00Raków Częstochowa II - MKS Kluczbork 1:0
POLSKA: III Liga - Grupa IV
19:29KSZO Ostrowiec - Wiślanie Jaśkowice 0:2ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:30FK Pobeda - Forte Taganrog 1:215:30Nalczyk - Alania 2 0:0
16:00Biolog - Rubin Yalta 1:2
16:00Kholding - Rostov 2 1:1
16:00Legion Makhachkala - Nazran 0:1
17:00Dynamo Stavropol - Dynamo Makhachkala 2 3:2
17:00FC Sevastopol - Kamensk-Shakhtinsky 0:0
17:00Nart Cherkessk - Maykop 2:1
SERBIA: Srpska Liga - East
17:30Pcinja - Djerdap 0:019:00Trayal Krusevac - Buducnost Popovac 4:1
SERBIA: Srpska Liga - West
17:30FAP - Mladi Radnik 3:117:30Real Podunavci - Takovo 2:0
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Ports Authority - Luawa 2:2SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
18:30MSK Senec - Slovan Most 5:0SŁOWACJA: 4. liga - Central
17:30Badin - Besenova 3:1SOMALIA: National league
14:30Badbaado - Kigs 3:3SZWAJCARIA: Super League - Baraż o utrzymanie
20:30Thun - Grasshoppers 1:2SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
19:00Karlstad - FBK Karlstad 1:219:00Pitea - Umeå 0:0
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
19:00Ljungskile - Falkenberg 1:1SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
19:00Kongahalla - Ahlafors IF 1:119:15Herrestads AIF - IFK Skovde 0:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
19:00Enkoping - Jarfalla 2:1SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
19:00IFK Hassleholm - Rappe GOIF 0:119:00IFK Karlshamn - Nosaby 4:0
19:30IFK Berga - Karlskrona 1:2
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
19:00Bergdalens IK - Landvetter 2:2ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
13:00AS Roma (Ita) - AC Milan (Ita) 5:2ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
01:00Curacao K - Trinidad i Tobago K 1:301:00Wenezuela K - Kolumbia K 0:2
11:00Mołdawia U19 K - Rumunia U19 K 1:3
12:00Hiszpania U19 K - USA U19 K 3:0
12:00Słowacja U19 K - Polska U19 K 2:1
12:10Australia K - Chiny K 1:1
13:45Bangladesz K - Chińskie Tajpej K 0:4
14:30Uzbekistan K - Indie K 3:0
15:00Seszele K - Sudan Południowy K 1:5
16:00Japonia K - Nowa Zelandia K 2:0
18:00Bośnia i Hercegowina U19 K - Macedonia Północna U19 K 3:0
18:00OdwołaneEkwador K - Haiti K -:-
18:00Maroko U17 K - Wybrzeże Kości Słoniowej U17 K 4:2
18:00Szwecja U19 K - Dania U19 K 3:1
18:00Tanzania K - Mali K 2:2
21:00Boliwia K - El Salvador K 1:2
21:00Maroko U20 K - Panama U20 K 2:1
23:30Urugwaj K - Rosja K 1:1
00:00USA U20 K - Korea Południowa U20 K 3:0
TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Barkchi Hisor - Eskhata 0:1TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1 - Grupa mistrzowska
18:30Monastir - CS Sfaxien 1:0TUNEZJA: Ligue 2
16:30Jeunesse Sportive - Jendouba Sport 3:016:30Kairouanaise - Kalaa 1:0
16:30Korba - Ariana 2:1
16:30Msaken - Hamam-Sousse 1:0
16:30Oued Ellil - Rades 1:0
16:30Sporting Ben Arous - Hammam-Lif 2:1
URUGWAJ: Segunda Division
19:00La Luz - Cerrito 6:000:00Atenas - Albion 2:1
USA: USL League Two
02:00River Light - Menace 1:002:15Hill Country Lobos - AHFC Royals 2:3
03:30Albion Colorado - New Mexico U23 1:0
04:00Arizona Arsenal - Tucson 3:3
UZBEKISTAN: Super League
16:00Termez Surkhon - Sogdiana 1:016:30OKMK - Metallurg Bekabad 1:0
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Olimpik-Mobiuz - Aral 1:1WIETNAM: V.League 1
13:00Binh Duong - Ho Chi Minh 1:213:00Nam Dinh - Song Lam Nghe An 1:1
14:15Hanoi FC - Khanh Hoa 5:2
WIETNAM: National League Women
10:30Ha Noi 2 K - Ho Chi Minh City 2 K 1:010:30TKS Viet Nam K - Son La K 4:0
WŁOCHY: Primavera 1 - Play Offy
20:30Sassuolo U19 - AS Roma U19 3:0WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1
17:30Zoman - Academie de FAD 1:3WYSPY OWCZE: 1. Deild
20:00HB Torshavn 2 - Argir 0:420:30PrzełożoneKlaksvik 2 - Sandur -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.