REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

FRANCJA: Ligue 1

21:00Angers - Marsylia -:-

HISZPANIA: LaLiga

21:00Ath. Bilbao - Almeria -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30Bayern Monachium - Bayer Leverkusen -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Radomiak Radom - Cracovia -:-
20:30Wisła Płock - Piast Gliwice -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

18:00ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec -:-
20:30Chojniczanka - Wisła Kraków -:-

ALBANIA: Super Liga

15:00Bylis - Erzeni -:-
17:45Teuta - Vllaznia -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00Arba - El Bayadh -:-
20:00Biskra - Magra -:-

ALGIERIA: Ligue 2

17:00ASM Oran - Saida -:-
17:00Ben Aknoun - Oued Sly -:-
17:00Hussein Dey - Relizane -:-
17:00JSM Tiaret - Medea -:-
17:00MO Constantine - Skikda -:-
17:00Mostaganem - Widad Adabi de Boufarik -:-
17:00SC Mecheria - GC Mascara -:-
17:00Temouchent - RC Kouba -:-
17:00Tlemcen - El Khemis -:-

ALGIERIA: U21 League

17:00Chelghoum U21 - Kabylie U21 -:-
17:00MC Algier U21 - Chlef U21 -:-
18:00Oran U21 - USM Algier U21 -:-

ANGLIA: Championship

21:00Hull - Luton -:-

ANGLIA: League Two

20:45Mansfield - Hartlepool -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Enfield Town - Corinthian-Casuals -:-

ANGLIA: Puchar FA - Kwalifikacje

21:00Needham Market - Brightlingsea -:-

ANGLIA: Premier League 2

20:00Aston Villa U21 - West Brom U21 -:-
20:00Brighton U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Fulham U21 - Everton U21 -:-
20:00Leeds U21 - Stoke U21 -:-
20:00Middlesbrough U21 - Newcastle U21 -:-
20:00Norwich U21 - Derby U21 -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Coventry U21 - Barnsley U21 -:-
14:00Ipswich U21 - Watford U21 -:-

ANGLIA: Premier League International Cup

20:00PrzełożoneWolves U21 - FC Porto B -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

00:00Estudiantes - Colon -:-
00:00Tigre - Aldosivi -:-

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

20:30Deportivo Espanol - Sportivo Italiano -:-

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Velez Sarsfield 2 - Boca Juniors 2 -:-
16:00Godoy Cruz 2 - Banfield 2 -:-
16:00Lanus 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
16:00Sarmiento Junin 2 - Central Cordoba 2 -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

14:00Ararat-Armenia - BKMA -:-
17:30Ararat - Urartu -:-

ARMENIA: First League

13:00Pyunik 2 - Alashkert 2 -:-

AUSTRIA: 2. Liga

18:10Dornbirn - Austria II -:-
18:10First Vienna - Kapfenberg -:-
18:10Vorwarts Steyr - Horn -:-
20:30St. Polten - Amstetten -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

19:00Drassburg - Kremser -:-
19:30Traiskirchen - TWL Elektra -:-
19:30Wiener - Mauerwerk -:-
20:00Neusiedl - Wiener Viktoria -:-
20:00Wiener Neustadt - Marchfeld -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna

19:00Deutschlandsberger - Bad Gleichenberg -:-
19:00Kalsdorf - Treibach -:-
19:00Ried (Am) - Allerheiligen -:-
19:00SAK Klagenfurt - Union Gurten -:-
19:00Weiz - Gleisdorf -:-
19:30Vocklamarkt - WSC Wels -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Tyrol

19:00Hall - Motz/Silz -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Salzburg

19:00SAK 1914 - Seekirchen -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety

18:00Neulengbach K - Altenmarkt K -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

17:00Sabail - Gabala -:-

BELGIA: Jupiler League

20:45St. Liege - Seraing -:-

BELGIA: Challenger Pro League

20:00Genk U23 - Dender -:-
20:00Virton - Club Brugge U23 -:-

BELGIA: Super League Women

20:00Charleroi K - Waregem K -:-
20:30Genk K - RSC Anderlecht K -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

16:45Dnepr Mogilev - FK Słuck -:-
19:00Gomel - FK Witebsk -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

21:00Santa Cruz - Tomayapo -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

15:00Tuzla City - Sarajevo -:-
15:00Velez Mostar - Posusje -:-
20:00Zrinjski - Sloboda -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00Tombense - Novorizontino -:-
02:30Vasco - Londrina -:-
00:00CSA - Guarani -:-
00:00Operario - Vila Nova -:-
00:00Sampaio Correa - Gremio -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

13:45Septemvri Sofia - Spartak Varna -:-
16:00Cherno More - Botev Vratsa -:-
18:30Botev Plovdiv - Slavia Sofia -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

15:00Dunav Ruse - Vitosha Bistritsa -:-
15:00Litex Lovech - Svoge -:-
15:00Spartak Pleven - Belasitsa -:-
15:00Yantra Gabrovo - Krumovgrad -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

15:00Levski Rakovski - Bansko -:-
16:00Botev Ihtiman - Chavdar Etropole -:-
16:00CSKA 1948 Sofia III - Slavia Sofia 2 -:-
16:00Kostinbrod - Vladaya -:-
16:00Nadezhda Dobroslavci - Oborishte -:-
16:00Razlog - Septemvri Simitli -:-
16:00Septemvri Sofia 2 - Gotse Delchev -:-
16:00Slivnishki Geroy - Marek -:-
16:00Vihren - Rilski Sportist -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

16:00Bdin Vidin - Mezdra -:-
16:00Juventus Malchika - OFK Levski -:-
16:00Partizan Cerven Brjag - Lok. Dryanovo -:-
16:00Pavlikeni - Akademik Svishtov -:-
16:00Sevlievo - Etar II -:-
16:00Vihar Slavyanovo - Lok. Gorna -:-
16:00Yantra Polski Trambesh - Drenovets -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00RDF - Royal -:-

CHILE: Segunda Division

20:00Real San Joaquin - Trasandino -:-
20:30Ind. Cauquenes - Limache -:-

CHINY: Super Liga

11:30Changchun Yatai - Shenzhen -:-

CHORWACJA: HNL

18:00Varazdin - Istra 1961 -:-

CHORWACJA: Prva NL

15:30Orijent - Kustosija -:-

CHORWACJA: Druga NL

15:30Medjimurje - Osijek 2 -:-
15:30Opatija - Jadran Porec -:-
15:30Sesvete - Zdralovi -:-
15:30Zrinski Jurjevac - Hrvace -:-

CYPR: Division 2

18:00Achnas - Othellos Athienou -:-
18:00Omonia 29th May - Omonia Aradippou -:-

CZECHY: Dywizja 2

16:30Dukla Praga - Jihlava -:-
17:30Przybram - Sigma Ołomuniec B -:-
18:00Opawa - Taborsko -:-

CZECHY: CFL - Group A

18:30Pisek - Hostoun -:-

CZECHY: Dywizja B

18:30Chomutov - Olympie Brezova -:-

DANIA: Superliga

19:00Aalborg - Odense -:-

DANIA: 1st Division

18:30Hvidovre IF - Vejle -:-

EKWADOR: Serie B

02:00America de Quito - Imbabura -:-

ETIOPIA: Premier League

12:00Wolkite Kenema - Arba Menche -:-
15:00Bahir Dar Kenema - Mebrat Hail -:-

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa mistrzowska

17:30TPS Turku - KPV -:-

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women - Grupa spadkowa

18:00Honka K - NJS K -:-

FRANCJA: National

19:30Bastia-Borgo - Versailles -:-
19:30Bourg en Bresse - Sedan -:-
19:30Dunkerque - Stade Briochin -:-
19:30Le Mans - Avranches -:-
19:30Le Puy-en-Velay - Red Star -:-
19:30Martigues - Paris 13 Atl. -:-
19:30Nancy - Cholet -:-
19:30Orleans - Villefranche -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

19:30Boulogne - FC 93 -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

19:00Les Herbiers - Angouleme -:-
19:30Bergerac - Trelissac -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

21:00Montpellier K - Bordeaux K -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Europa FC - Magpies -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:30Merani Martvili - Samtredia -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Tenerife - Gijon -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Almere - Roda -:-
20:00Breda - Venlo -:-
20:00Den Bosch - Heracles -:-
20:00Den Haag - Jong PSV -:-
20:00Eindhoven - Dordrecht -:-
20:00Graafschap - Jong AZ -:-
20:00Helmond - Oss -:-
20:00Maastricht - Willem II -:-
20:00Telstar - Jong Utrecht -:-
20:00Zwolle - Jong Ajax -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

19:30Feyenoord K - Telstar K -:-
19:30PEC Zwolle K - Sittard K -:-
19:30VV Alkmaar K - Excelsior K -:-

INDONEZJA: Liga 1

15:30Bali United - Persikabo 1973 -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

11:00PSDS Deli Serdang - Padang -:-
13:15Sidoarjo - Kalteng Putra -:-

IRLANDIA: Premier Division

20:45Bohemians - UC Dublin -:-
20:45Dundalk - Drogheda -:-
20:45St. Patricks - Derry City -:-
21:00Finn Harps - Shelbourne -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Athlone - Longford -:-
20:45Treaty United - Galway -:-
20:45Waterford - Cobh Ramblers -:-
20:45Wexford - Bray -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Glentoran - Ballymena -:-
20:45Portadown - Glenavon -:-

IZRAEL: 2 Liga

15:00H. Ironi Rishon - M. Nazareth -:-
15:00Hapoel Afula - M. Petach Tikva -:-
15:00Hapoel Umm al-Fahm - Agudat Sport Ashdod -:-
15:00MS Kafr Qasim - Bnei Yehuda -:-
15:00Ramat Hasharon - H. Akko -:-

IZRAEL: Liga Alef North

10:00Ihud Bnei Shfaram - H. Migdal HaEmek -:-
11:00M. Tzur Shalom - Hapoel Kafr Kanna -:-
12:30Ironi Nesher - Maccabi Tamra -:-
13:00Tzeirei Kafr Kanna - H. Raanana -:-
13:15Ironi Baka - MS Tira -:-
14:00Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Zalfa -:-
14:30Hapoel Bueine - Tayibe -:-

IZRAEL: Liga Alef South

11:00Shimshon Tel Aviv - Beitar Shimshon -:-
12:30Maccabi Shaarayim FC - Bnei Eilat -:-
13:30H. Herzliya - Holon Yermiyahu -:-
13:30Ironi Modiin - Maccabi Yavne -:-
14:30Shimshon Kafr Qasim - MS Ironi Kuseife -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Al Ramtha - Moghayer Al Sarhan -:-
19:30Aqaba - Al Sareeh -:-

KANADA: U Sports

02:15UQTR - Montreal -:-
00:15Acadia - Cape Breton -:-
00:15Mount Allison - Dalhousie -:-

KAZACHSTAN: First Division

10:00FC Astana 2 - FK Kyran -:-
12:00Igilik - Okzhetpes -:-
12:00Zhetysu - Zhenis -:-
13:00Akademiya Ontustik - Baykonur Kyzylorda -:-
13:00Yassy - Ekibastuz -:-
14:00Shakhtar Bulat - Taraz-Karatau 2 -:-
16:00Kaisar - K. Almaty 2 -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

03:00Santa Fe - Atl. Nacional -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Orsomarso - Fortaleza -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

01:00AD Santos - Zeledon -:-
03:15Sporting San Jose - San Carlos -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

14:30Al Ansar - Al Ghazieh -:-
15:30Safa - Bourj FC -:-

LITWA: I Lyga

15:30Nevezis Kedainiai - Banga 2 -:-
16:00Marijampole City - Zalgiris 2 -:-
18:00Dainava Alytus - Atmosfera -:-
19:00BFA Vilnius - FK Minija -:-

LUKSEMBURG: Luxembourg Cup

20:00Lorentzweiler - Victoria Rosport -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

16:00Super Nova - Riga FC -:-

ŁOTWA: 1. Liga

15:00Rigas 2 - Skanstes -:-

MALEZJA: Pierwsza Liga

15:00Kelantan United - Kelantan -:-
15:00Selangor 2 - Johor DT II -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00FAR Rabat - Difaa El Jadidi -:-
21:30Chabab Mohammedia - Raja Casablanca -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Chabab Benguerir - Youssoufia Berrechid -:-
18:00USM Oujda - RAC Casablanca -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atl. Morelia - Tepatitlan de Morelos -:-
02:05Tapatio - Venados -:-
04:05Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Lobos ULMX - Gavilanes de Matamoros -:-
23:00Montaneses - Pachuca 2 -:-
23:00Real de Arteaga - Dongu -:-
23:00Yalmakan - Cafetaleros -:-
23:30Catedraticos Elite - La Piedad -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Puebla U20 - Club America U20 -:-
17:00Juarez U20 - U.N.A.M. U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:05Queretaro K - Cruz Azul K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Hannover - Hamburger SV -:-
18:30Paderborn - Darmstadt -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Aue - Meppen -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

19:00BSV Rehden - Drochtersen/Assel -:-
19:30Hannover II - Hildesheim -:-
20:00Lubeck - Delmenhorst -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

19:00Hertha Berlin II - Halberstadt -:-
19:00Lokomotive Leipzig - Erfurt -:-
19:00Viktoria Berlin - BFC Dynamo -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

18:00Lippstadt - Ahlen -:-
19:30Oberhausen - Duren -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

19:00Offenbach - Fulda-Lehnerz -:-
19:00Steinbach Haiger - Aalen -:-
19:00Trier - RW Koblenz -:-
19:00Ulm - Balingen -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

17:00Bayern Monachium II - Furth II -:-
17:00Vilzing - Rain/Lech -:-
19:00Aschaffenburg - Turkgucu Munchen -:-
19:00Augsburg II - Hankofen-Hailing -:-
19:00Buchbach - Pipinsried -:-
19:00Burghausen - Aubstadt -:-
19:00Heimstetten - Wurzburger Kickers -:-
19:00Illertissen - 1. FC Nürnberg II -:-
19:00Schweinfurt - Eichstatt -:-
19:00Unterhaching - Spvgg Ansbach 09 -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

19:00MSV Neuruppin - Rathenow -:-
19:45Hertha Zehlendorf - Staaken -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:00HEBC Hamburg - Rugenbergen -:-
19:00Suderelbe - Tornesch -:-
19:30Hamm United - Dassendorf -:-
19:30Harksheide - Victoria Hamburg -:-
19:30Paloma - Niendorfer TSV -:-
20:00Hamburger SV III - Sasel -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

19:30Oberneuland - Geestemunde -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

19:30Ahlerstedt/Ottendorf - Rotenburger -:-
20:00Gifhorn - Pattensen -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

19:00Fernwald - Friedberg -:-
19:30Eddersheim - Viktoria Griesheim -:-
19:30RW Walldorf - Erlensee -:-
20:00Baunatal - Eintracht Frankfurt II -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Hertha Wiesbach - Diefflen -:-
19:30Engers - Ahrweiler -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

19:00FC 08 Villingen - Pforzheim -:-
19:30ATSV Mutschelbach - Nottingen -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

19:30Bonner - Bergisch Gladbach -:-
20:00FC Viktoria 08 - Frechen -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

19:30FC Monheim - Schonnebeck -:-
19:30Kleve - Duisburg -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

19:16Wolfsburg K - Bayer Leverkusen K -:-

PALESTYNA: West Bank League

15:00Al Amari - Albirah -:-
16:00Thaqafi Tulkarem - Merkaz -:-
18:00Al Quds - Al Khaleel -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:30Sol De America - Cerro Porteno -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:303 De Febrero - Sportivo Iteno -:-
23:30River Plate - Atyra -:-
20:30Guarani de Trinidad - Martin Ledesma -:-
20:30Rubio Nu - Deportivo Santani -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

20:15Alianza Atl. - U. de Deportes -:-
22:30Cajamarca - Cesar Vallejo -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

15:00Garbarnia Kraków - Zagłębie Lubin 2 -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

16:00Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz -:-
16:30Świt Skolwin - Nowe Skalmierzyce -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

20:00Sporting - Gil Vicente -:-
22:15FC Porto - Braga -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 1

12:00Yessentuki - Forte Taganrog -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 3

15:00Kosmos - Kolomna -:-

ROSJA: Liga Juniorów

09:00Ural U19 - Samara U19 -:-
12:00FK Strogino Moscow U19 - Sp. Moskwa U19 -:-
12:00Khimki U19 - FK Rostów U19 -:-
12:00Soczi U19 - Chertanovo M. U19 -:-
12:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
13:00FK Orenburg U19 - Zenit U19 -:-
14:00Akhmat Grozny U19 - Kuban U19 -:-
14:00F Woroneż U19 - Din. Moskwa U19 -:-
14:00Torpedo Moscow U19 - CSKA Moskwa U19 -:-
15:00Krasnodar U19 - Lok. Moskwa U19 -:-

ROSJA: Supreme Division Women - Grupa mistrzowska

18:00Lok. Moskwa K - Zenit K -:-

ROSJA: Supreme Division Women - Miejsca

15:30Kazań K - Chertanovo M. K -:-
16:00Zvezda K - Riazań K -:-

RPA: Motsepe Foundation Championship

15:00JDR Stars - Pretoria U. -:-

RUMUNIA: Liga 1

20:00Univ. Craiova - FC Voluntari -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1

16:00Csikszereda M. Ciuc 2 - Dante Botosani -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

16:00Aerostar - Unirea Branistea -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3

16:00Inainte Modelu - Amara -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

16:00Astra - Unirea Bascov -:-
16:00Bradu - CS Din. Bucuresti -:-
16:00FC Pucioasa - Moreni -:-
16:00FCSB 2 - Tunari -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

16:00CS U Craiova 2 - Petrolul Potcoava -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

16:00Aurul Brad - CSO Filiasi -:-
16:00CSM Deva - Progresul Ezeris -:-
16:00Gilortul Tg. Carbunesti - Viitorul Tg. Jiu II -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8

16:00Phoenix Buzias - Avantul Periam -:-
16:00Soimii Lipova - Crisul Chisineu Cris -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

16:00Avantul Reghin - Metalurgistul Cugir -:-
16:00Univ. din Alba Iulia - Unirea Alba-Iulia -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

16:00Baile Felix - Simleul Silvaniei -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Juvenes/Dogana - Murata -:-

SERBIA: Super Liga

17:00Novi Pazar - Mladost -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

15:30BASK - Usce -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

17:30Ruzomberok - Skalica -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - East

16:00Poprad - MSK Lucenec -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

19:00Sencur - Visoko -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Heegan - Dekedda -:-

SYRIA: Premier League

15:00Al Karamah - Foutoua -:-
15:00Al Taliya - Al Majd -:-
15:00Al Wahda - Al-Ittihad -:-
15:00Hottin - Wathbah -:-
15:00Jableh - Al-Jazeera -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

19:30Yverdon - Aarau -:-
20:15Lausanne - Wil -:-
20:15Thun - Xamax -:-

SZWAJCARIA: Promotion League

19:00Basel II - Luzern II -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

19:00Motala - Sylvia -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

19:00Landvetter - Frölunda -:-
19:00Onsala BK - Varbergs GIF -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

19:00Balkan - Rosengard -:-
19:00Karlskrona - Asarum -:-
19:00Kristianstad - Hassleholms IF -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

11:00Francja U17 - Walia U17 -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

14:45Botswana K - Namibia K -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

12:30Eskhata - Khatlon -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

13:00Nakhon Pathom - Rayong FC -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Tanzania Prisons - Azam -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

16:00Ben Guerdane - Sidi Bouzid -:-
16:00Olympique Beja - Monastir -:-
16:00Rejiche - Slimane -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:30Kopetdag Asgabat - Altyn Asyr -:-
14:00Sagadam - Ahal -:-

UGANDA: Premier League

15:00Vipers - Bright Stars -:-

UKRAINA: Premier League

12:00Veres-Rivne - Ruch Lwów -:-
16:00Metalist 1925 - Kołos Kowaliwka -:-

UKRAINA: Persha Liga

11:00Kremin - Obolon -:-
13:00MFC Metałurh - Hirnyk-Sport -:-

UKRAINA: Druha Liga

12:00Rubikon Kyiv - Real Pharma -:-

UKRAINA: Youth League

10:00Inhułeć U19 - Worskła Połtawa U19 -:-
10:00Metalist Kharkiv U19 - Szachtar U19 -:-
13:00Lwów U19 - Dnipro-1 U19 -:-

UKRAINA: Championship Women

11:00EMC Podolie K - Szachtar K -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:00Cerro Largo - Danubio -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Sogdiana - AGMK -:-

WALIA: Cymru Premier

20:45Airbus - Bala Town -:-
20:45TNS - Newtown -:-

WALIA: Cymru South

20:30Ammanford - Goytre United -:-
20:30Briton Ferry - Swansea University -:-
20:30Llanelli - Abergavenny Town -:-

WALIA: Cymru North

20:30Llandudno - Porthmadog -:-
20:30Ruthin - Chirk AAA FC -:-

WENEZUELA: Primera Division - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

23:00Caracas - La Guaira -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

20:00Mezokovesd - Paks -:-

WIETNAM: V.League 1

13:00Hai Phong - Gia Lai -:-
14:15Ho Chi Minh - Sai Gon FC -:-

WŁOCHY: Serie B

20:30Cosenza - Como -:-

WŁOCHY: Serie A Women

19:00Como K - Inter K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30SOL - Bassam -:-
20:00Stade d Abidjan - AS Denguele -:-

ZEA: Division 1

15:15Hatta - Gulf Heroes -:-
15:20Dubai City - Dibba Al Hisn -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Yadah - Tenax CS -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.