Piłka nożna » 23.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
21:00Arsenal - Chelsea 5:0POLSKA: Fortuna 1 Liga
18:00Podbeskidzie B-B - GKS Tychy 0:218:00Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów 0:1
20:30Resovia Rzeszów - Wisła Kraków 1:1
ALGIERIA: Ligue 2
16:00Bordj Menail - Annaba 0:0ALGIERIA: Puchar Algierii
22:00MC Algier - Constantine 2:1aetAMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Caracas (Ven) - Rosario (Arg) 1:100:00Estudiantes (Arg) - Gremio (Bra) 0:1
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00U. Calera (Chi) - Cruzeiro (Bra) 0:0AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20 - Grupa finałowa
23:00Argentyna U20 K - Brazylia U20 K 0:2ANGLIA: Championship
21:00Leicester - Southampton 5:0ANGLIA: League One
20:45Cambridge Utd - Wycombe 1:120:45Cheltenham - Peterborough 2:0
ANGLIA: League Two
20:45Barrow - Bradford City 1:220:45Colchester - Doncaster 1:4
ANGLIA: National League - Play Offy
20:00Solihull Moors - Gateshead 3:0ANGLIA: National League Północ - Play Offy
20:45Alfreton - Boston Utd 0:1penANGLIA: National League Południe - Play Offy
20:45Braintree - Bath 1:0aetANGLIA: NPL Premier Division
20:45Bamber Bridge - Macclesfield 2:120:45Guiseley - Worksop 2:4
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
20:45Cheshunt - Horsham FC 1:020:45Concord - Bognor Regis 0:4
20:45Potters Bar - Hastings 1:3
20:45Whitehawk - Enfield Town 1:0
ANGLIA: Professional Development League
14:00Bristol City U21 - Hull U21 3:114:00Cardiff U21 - Peterborough U21 5:1
14:00Ipswich U21 - Wigan U21 2:0
14:00Swansea U21 - Burnley U21 1:2
14:00Watford U21 - Coventry U21 1:0
15:00Millwall U21 - Barnsley U21 3:3
20:00QPR U21 - Birmingham U21 0:2
ANGLIA: Akademicy U18
13:00West Brom U18 - Southampton U18 3:2ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
17:50Al Adalah - Al Jandal 2:018:30Al Orubah - Al Kholood 1:0
19:45Al-Faysaly - Al Arabi 2:1
ARGENTYNA: Primera Nacional
02:10Quilmes - Patronato 2:200:00Ferro - Alvarado 3:0
ARGENTYNA: Torneo Federal
01:00Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. 1:0ARGENTYNA: Primera B - Apertura
20:30Laferrere - San Martin Burzaco 2:0ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Berazategui - Claypole 3:120:30Justo Jose de Urquiza - Leandro N. Alem 3:1
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
20:00Barracas Central 2 - Atletico Tucuman 2 0:120:00Godoy Cruz 2 - Boca Juniors 2 1:0
20:00Racing Club 2 - Banfield 2 0:0
20:00Velez Sarsfield 2 - Belgrano 2 4:0
ARMENIA: Pierwsza Liga
15:00BKMA - Shirak 0:017:00Urartu - Noah 0:1
ARMENIA: First League
14:00Alashkert 2 - FC Gandzasar 1:2ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
01:00Unistars - Atl. Deportivo 6:103:00Santa Fe - Real Koyari 5:0
AUSTRALIA: NPL Queensland
12:35Redlands - Moreton City Excelsior 0:1AUSTRALIA: Queensland Premier League
11:30Eastern Suburbs - Mitchelton 4:212:15Ipswich - Southside Eagles 2:0
AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
18:30A. Lustenau - Wolfsberger 1:218:30Tirol - Austria Wiedeń 1:0
20:30BW Linz - Altach 2:1
AZJA: AFC Liga Mistrzów - Play Offy
20:00Al-Hilal (Sau) - Al-Ain (Uae) 2:1AZJA: Puchar AFC - Play Offy
18:00Al Nahda (Oma) - Al Ahed (Leb) 2:2AZJA: AFC Asian Cup U23
17:30Kuwejt U23 - Malezja U23 2:117:30Uzbekistan U23 - Wietnam U23 3:0
BAHRAJN: Premier Liga
18:00Al-Hala - Al-Shabbab 0:118:00East Riffa - Al-Rifaa 1:1
18:00Sitra - Al-Hidd 1:1
BANGLADESZ: Federation Cup - Play Offy
11:00Sheikh Jamal - Bangladesh Police 0:3BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
20:30St. Liege - KV Mechelen 0:020:30St. Truiden - Gent 0:2
20:30Westerlo - Leuven 1:1
BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
16:00Igman K. - GOSK Gabela 0:018:00Velez Mostar - Sloga Doboj 1:0
20:30Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1:0
BRAZYLIA: Serie B
02:00Vila Nova - Guarani 2:0BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
01:00Confianca - Londrina 1:101:00Ferroviaria - ABC 1:1
BRAZYLIA: Maranhense - Play Offy
00:30Moto Club - Maranhao 0:1BRAZYLIA: Goiano U20
20:30Royal U20 - Trindade U20 0:1BRAZYLIA: Brasileiro Women
00:00Corinthians K - Ferroviaria K 0:0BURKINA FASO: Premier League
18:00Etoile Filante - ASFA Yennega 1:018:00Majestic - Bobo-Dioulasso 1:0
18:00Rahimo - Sonabel Ouagadougou 0:1
18:00USFA - Vitesse 0:1
CHILE: Primera B
00:00Barnechea - San Felipe 1:002:30La Serena - CD Santa Cruz 2:1
02:30U. De Concepcion - Curico Unido 2:0
CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
16:00Achnas - Apollon 3:318:00Zakakiou - Doxa 2:3
EGIPT: Pierwsza liga
16:00Smouha - Baladiyat El Mahalla 4:019:00PrzełożoneAl Ahly - Ceramica Cleopatra -:-
19:00Pharco - Al Masry 1:2
EGIPT: Division 2 A - Grupa spadkowa
15:30Abu Qir Semad - Misr Elmaqasah 3:115:30Asyut Petroleum - Aswan SC 2:0
15:30Gomhoriat Shebin - Dekernes 1:1
15:30Makadi - Telecom Egypt 2:3
15:30Nasr Taadeen - Nogoom FC 2:2
EKWADOR: Serie B
22:00Manta - Gualaceo 1:0FINLANDIA: Suomen Cup
18:00Kyparamaki - PEPO 0:318:30Mikkeli 2 - KeuPa 2:1
19:00NuPS 2 - PPS/Old Stars 2:1
FRANCJA: Ligue 2
20:45Auxerre - Laval 4:020:45Bastia - Concarneau 2:0
20:45Bordeaux - Dunkerque 2:0
20:45Caen - Annecy 2:1
20:45Grenoble - St. Etienne 0:2
20:45Guingamp - Angers 1:2
20:45Quevilly Rouen - Amiens 3:3
20:45Rodez - Paris FC 1:0
20:45Troyes - Pau FC 2:2
20:45Valenciennes - AC Ajaccio 1:0
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3
15:00Vyzas - Panelefsiniakos 4:4GWINEA: Ligue 1
18:00Flamme Olympique - Renaissance 2:0HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna
15:00PSV U18 - Alkmaar U18 2:018:30Utrecht U18 - Ajax U18 1:4
INDIE: ISL - Play Offy
16:00Odisha FC - Mohun Bagan 2:1IRAK: Stars League
14:45Al Karkh - Al-Qassim 1:117:15Al Zawraa - Naft Al-Basra 3:0
19:30Al Najaf - Baghdad 1:1
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL
19:45Knockbreda - H&W Welders 2:1ISLANDIA: Puchar
21:15Fjolnir - Selfoss 4:2ISLANDIA: Icelandic Cup Women
20:30Kopavogur K - Grotta K 1:2penJAMAJKA: Premier League - Play Offy
00:00Waterhouse - Tivoli 1:102:30Arnett Gardens - Portmore 1:1
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
15:00Les Astres - Fovu Baham 4:317:00Fortuna Mfou - Bamenda 1:2
17:00UMS de Loum - Union Douala 2:1
KIRGISTAN: Premier Liga
13:05Aldier - Talant 1:214:00PrzełożoneMuras United - Abdish-Ata -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Fortaleza - Bucaramanga 0:201:10Chico - Aguilas 1:2
03:20Pasto - La Equidad 2:3
KOLUMBIA: Liga Women
00:00Pasto K - Inter Palmira K 2:302:00Ind. Medellin K - Atl. Nacional K 3:4
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
04:00Guanacasteca - Herediano 1:2LITWA: A Lyga
18:00Siauliai FA - Suduva 0:1ŁOTWA: Virsliga
12:00Grobina - RFS 0:416:30FK Liepaja - Jelgava 0:1
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
00:45Tijuana U23 - Puebla U23 4:2MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
23:45Cruz Azul K - Toluca K 2:300:00Necaxa K - Mazatlan FC K 2:3
03:00Club America K - U.N.A.M. K 3:0
05:05Monterrey K - Atl. San Luis K 7:0
NIEMCY: Oberliga Bremen
19:00BTS Neustadt - TURA Bremen 3:0NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
18:45Arminia Hannover - BSV Rehden 1:1NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
18:15Neumarkt - Eltersdorf 1:1NORWEGIA: NM Puchar
18:00Skeid - Raufoss 1:2NORWEGIA: Toppserien - Kobiety
18:00Vålerenga K - Stabaek K 3:2OMAN: Professional League
15:40Al-Wahda - Al-Shabab 1:215:50Ibri - Dhofar 1:0
PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15San Lorenzo - Pastoreo 3:101:30Deportivo Santani - Sp. Carapegua 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Comerciantes Unidos - Alianza Atl. 0:0PERU: Liga 2
22:30Dep. Municipal - Deportivo Coopsol 2:1RPA: Pierwsza liga
19:30Mamelodi - Sekhukhune 2:1RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
16:00FC Voluntari - U Craiova 1948 0:018:30Botosani - Din. Bucharest 2:1
SIERRA LEONE: Premier League
19:00Ports Authority - Diamond Stars 0:019:00PrzełożonePorts Authority - Old Edwardians -:-
SOMALIA: National league
14:30Horseed - Kigs 3:1SZWAJCARIA: Challenge League
19:30Bellinzona - Schaffhausen 1:119:30Xamax - Wil 2:2
20:15Baden - Aarau 0:1
SZWECJA: Superettan
19:00Degerfors - Helsingborg 2:1ŚWIAT: Mecze towarzyskie
11:00Rumunia U16 - Chiny U16 4:014:00Uzbekistan U16 - Tadżykistan U16 2:1
16:15Dania U16 - Polska U16 2:2
17:00Białoruś U16 - Azerbejdżan U16 4:0
18:00Hiszpania U18 - Szwajcaria U18 1:1
TURCJA: Puchar
19:30Ankaragucu - Besiktas 0:0TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Merw - Nebitci 1:0UGANDA: Premier League
18:00Vipers - Maroons 1:1UKRAINA: Championship Women - Grupa mistrzowska
11:00Kołos Kowaliwka K - Ladomir K 3:111:00Zhytlobud-1 K - Vorskla Poltava K 0:0
UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
11:00Veres-Rivne K - Dynamo Kijów K 0:3USA: MLS Next Pro
01:00Chicago Fire II - Carolina Core 2:1WALIA: Cymru North
20:30Denbigh - Bangor 1876 2:2WĘGRY: Puchar
20:00Paks - Kisvarda 2:1WŁOCHY: Puchar Włoch
21:00Lazio - Juventus 2:1Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.